Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-03, 20:48   #691
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziś niestety nie byłam w sephorze - słońce, morze, itp.
Zajdę tam jutro albo pojutrze.
Zależy mi na brązerku o dość mocnym efekcie (oczywiście bez efektu Indianina o obliczu w kolorze różu weneckiego). Od "Healthy look" do całorocznego stosowania mam terracottę dla blondynek tudzież meteryty beige chic.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 04:02   #692
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Madziarro co za cudowna kolekcja! Widze, ze masz doswiadczenie w pdurach brazujacych. Wciaz szukam dla siebie tego idealnego - jestem jasna blondynka i pasuja mi zlociste odcienie (teraktory odpadaja, wszystko co wpada w czerwien i pomarancz wyglada sztucznie na mojej twarzy). Prawie idealny efekt osiagam kuleczkami ArtDeco w zlocistym kolorze, ale maja zbyt duzo tych drobinek. Czy znasz moze cos delikatnego, nie za ciemnego, zlocistego a przy tym nieblyszczacego do jasnej karnacji blondynki?
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:12   #693
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dzięki
Co do puderków to ja bardzo lubię pryzmy brązujące Sephory - jest bardzo dalikatny (tak nawet myśle, czy nie za delikatny), ale przepięknie rozświetla i ozłaca
Wypróbuj jeszcze ten puder z nowej kolekcji Chanela (nowy odcień!)To jest piękny, jasny, złoty brąz - gdybym nie miała tyle brązerków pewnie miałabym już go w swoich łapkach Nie ma tak dużo drobinek.
Wiem, że jeszcze matowe brązujące kulki ma Gosh - ale na twarzy nie próbowałam .
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-04, 08:26   #694
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ivonko sprobuj brazujacego Diora w odcieniu 20- jest matowy, lekko brazuje, ma bardzo subtelne drobinki ktorych nie widac prawie na twarzy a daja efekt bardzo delikatnego rozwietlenia.Sam puder w sobie jest idealnie matowy.
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:42   #695
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

madziarrko a znasz może numer tego nowego cudu brązującego Chanel, wczoraj go widziałam i potwierdzam, że cudny, podobał mi się najbardziej ze wszystkich brązerów a widziałam sporo,niestety nie spojrzałam na numer .
Widzę że jesteś prawdziwą ekspertką w brązerach ,więc może znasz numer
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 13:54   #696
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Ten Chanel to 26 Canyon
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 15:18   #697
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
Ten Chanel to 26 Canyon
O dzięki Ci dobra kobieto
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 16:43   #698
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Madziarro, dziekuje za odpowiedz Musze sprawdzic ten puder!
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 12:31   #699
roxi_hart
Raczkowanie
 
Avatar roxi_hart
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 50
GG do roxi_hart
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Musze sie pochwalic - dostalam dzis Terracote dla blondynek - cudo! Wczesniej mialam Ambre Bronze ale nie bylam zadowolona. Teracotta slicznie blyszczy na policzkach, ma piekny kolor i jak narazie super sie sprawuje, zobaczymy jak bvedzie z trwaloscia.
roxi_hart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 17:18   #700
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczyny,moze ktoras z was jest posiadaczka zelu podkreslajacego opalenizne AVON SPF 15???????????????????
Piszcie kobietki jak zel wyglada na twarzy,dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi)
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 16:30   #701
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio
Dziewczyny,moze ktoras z was jest posiadaczka zelu podkreslajacego opalenizne AVON SPF 15???????????????????
Piszcie kobietki jak zel wyglada na twarzy,dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi)
kiedys sama prosilam o opinie na temat tego zelu ale niestety byla cisza ,wiec sama postanowilam sprawdzic w najblizszym centrum avonu,coprawda nie testowalam go na twarzy a tylko na reku ale mnie mocno zniechecil,zadnego efektu,do tego sie klei i za chwilke mozna go zwalkowac -nie polecam
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 17:29   #702
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Zakupilam ostatnio bronzerek Deborah - jest bardzo fajny Ladnie matuje i nie jest zbyt ciemny (mam odcien Golden Sun)
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:30   #703
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Graziu,ja niestety stalam sie posiadaczka zelu z Avonu,pisze niestety,bo wydaje mi sie,ze wydalam pieniadze na zwykły bubel. Zel miesci sie w niewielkiej tubce i w opakowaniu wyglada naprawde zachecajaco(brazowo-zloty kolor).Zanim skusilam sie na zakup tego zelu,wydawalo mi sie,ze sluzy on do pokreslenia opalenizy,chyba zmylil mnie ten sliczy kolorek i wlasciwie brak innych informacji o produkcie.Niestety przeznacznie tego zelu tak naprawde jest dla mnie zastanawiajace,przeczytal am na opakowaniu,ze uzywa sie go przed opalaniem(nalezy obficicie wysmarowac nim twarz) Nie wiem w jaki sposob ma on podkreslic oplanizne-wycisnelam odrobine z tubki i okazuje sie,ze to kleisty,bezbarwny zel!!!!!!!!! Katastrofa!!!! Dziewczyny niech nie zmyli was ladne opakowanie i kolor tego kosmetyku-to zwykly,niepotrzebny bubel!!!
Oprocz zelu zakupilam rowniez Złocisty Olejek Po Oplaniu AVONU i rowniez jestem niemile zaskoczona.Olejek jest wodnisty,nawet nie przypomina konsystencji olejku,zawiera w sobie mnostwo zlotych drobinek,ktorych nie widac na skorze.Moje odczucia po zastosowaniu tego produktu napewno nie sa pozytywne.Skusilam sie na zakup tego olejku z mysla,ze bedzie nawilzal wysuszona opalaniem skore i dodatkowo podkresli ja delikatnym blaskiem.Nic z tych rzeczy!!!!! Po spryskaniu nog "olejkiem" czulam delikatne szczypanie,a to dlatego,ze "antyolejek"zawiera w skladzie alkohol(wyraznie czuc!!!!).przez chwile nogi byly delikatnie "tluste"jak powinno dziac sie w przypadku uzywania oliwek czy ojekow.Jednak po pewnym czasie skora nog zaczyna sie sciagac,jest po prostu przesuszona I to ma byc dzialanie nawilzajace Pobiegalam dzis do sklepu po oliwke dla dzieci,posmarowalam nogi i od razu poczulam ulge! Nigdy wiecej bubli z AVONU!!!
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 08:48   #704
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez madziarra
Dzięki
Co do puderków to ja bardzo lubię pryzmy brązujące Sephory - jest bardzo dalikatny (tak nawet myśle, czy nie za delikatny), ale przepięknie rozświetla i ozłaca
Madziarro, które to pryzmy brązujące Sephory? Są na którymś ze zdjęć twoich brązerków (w tym poście, gdzie dodałaś 5)?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 10:28   #705
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

To ten trójkolorowy puder w paski Jest na fotce, to taki mały kwadrat
Przy okazji serdecznie pozdrawiam wszystkie brązeromaniaczki z Londynu Nawet nie wiecie, ile oni tu mają brązujących cudów
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-19, 21:10   #706
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Czy ktos uzywa w pędzlu Star bronzer Lancome? Prosze o opinie


Czy ktoś ma clarinsa sypkiego??? Opinie please
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii

Edytowane przez neonka28
Czas edycji: 2006-07-20 o 11:19
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:42   #707
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Moge polecic puder brązujący w kulkach z AVONU Świetnie połyskujący i pociemniający.Idealnie komponuje sie z naturalna opalenizą podkreślając i uwydatniając brązowy kolorek Polecam
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 10:59   #708
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Polecam ten puder,choć nie wiem,czy już dotarł do Polski.Tak na wszelki wypadek :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14705
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:17   #709
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

Cytat:
Napisane przez netka09
Moge polecic puder brązujący w kulkach z AVONU Świetnie połyskujący i pociemniający.Idealnie komponuje sie z naturalna opalenizą podkreślając i uwydatniając brązowy kolorek Polecam
Avatarek fryzurki z Poznania??
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-20, 11:18   #710
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Polecam ten puder,choć nie wiem,czy już dotarł do Polski.Tak na wszelki wypadek :
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14705

Aneta a czy zapycha ten puder? czy nadaje się dla jasnolicej?
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:29   #711
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Cytat:
Napisane przez neonka28
Aneta a czy zapycha ten puder? czy nadaje się dla jasnolicej?
Mnie nie zapycha,mam wersję jaśniejszą i nadaje się do jasnej karnacji.Ja nakładam najpierw terracottę dla blondynek,która jak dla mnie jest prawie,że niewidoczna,bardzo delikatna a następnie ten Bourjois na niektóre partie twarzy.Super Pędzle są sprzedawane osobno,nie myślećże razem
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 11:31   #712
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez neonka28
Avatarek fryzurki z Poznania??
Fryzurka od koleżanki Bardzo mi się podobahehe
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 21:27   #713
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Strasznie mi się podoba ta czekoladka Bourjois Z tego, co wiem w Polsce jeszcze go nie ma, w Anglii też go nie widzę
Za to dziś dorwałam wspaniałe cudo - brązer do ciała Elizabeth Arden 70g!! za niecałe 15 funtów. Wspaniały
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 00:21   #714
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

Cytat:
Napisane przez madziarra
Strasznie mi się podoba ta czekoladka Bourjois Z tego, co wiem w Polsce jeszcze go nie ma, w Anglii też go nie widzę
Za to dziś dorwałam wspaniałe cudo - brązer do ciała Elizabeth Arden 70g!! za niecałe 15 funtów. Wspaniały
W Anglii powinien być,na stronie Bourjois go widziałam .
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 07:40   #715
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcie

U nas nie ma,pewnie będą za rok!!!
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 14:05   #716
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

U nas zawsze wszystko jest po fakcie
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-21, 15:38   #717
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Thumbs up Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

A ja jestem i będę zwolenniczka pudru Lavertu mimo, że cena jest wysoka około 120 zł ale wystarcza na naprawde długo i przynosi nieziemski efekt.Moja cera sie nie świeci a co najwazniejsze moge wyrównac swoja opalenizne, bo niestety buzia nigdy nie chce mi sie tak ładnie opalic jak reszta ciała.Mam tylko jedno pytanie, otóż do tej pory kupowałam go zawsze przez sklep internetowy z siedziba w Gdańsku, nie mam zielonego pojecia gdzie go można "normalnie spotkac" u mnie we wrocku..
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 09:31   #718
jaevqa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień op

nakładacie puder na całą twarz czy na niektore czesci? na policzki , czoło? nie wiem ja to zrobic zeby egekt był naturalny
jaevqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 10:04   #719
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam o

Cytat:
Napisane przez jaevqa
nakładacie puder na całą twarz czy na niektore czesci? na policzki , czoło? nie wiem ja to zrobic zeby egekt był naturalny
Puder brązujący powinno się nakładać mocniej akcentując pewne części twarzy, tj. czoło, nos, broda oraz kości policzkowe-są to te miejsca na naszej twarzy, które słonko najszybciej łapie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:47   #720
faustissima
Raczkowanie
 
Avatar faustissima
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 278
Dot.: Fluidy,pudry,bazy,brązery -czyli przegląd wszystkiego,co nadaje nam odcień opalenizny

Dziewczęta drogie, mam pytanie w imieniu koleżanki Dziewczę zakupiło sobie puder brązujący sypki Isa Dory i niestety (zapewne dlatego, że jest to jej pierwszy brązer) po pierwszym użyciu się załamała. Powiedziała, że zrobiła się jej maska. Jest to tylko relacja, nie widziałam efektu. Do czego zmierzam: czy wiecie coś może o tym pudrze, czy ogólnie jest dobry i czy maska jest winą pudru czy braku wprawy mojej koleżanki?
Pozdrawiam
faustissima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:10.