Lakiery hybrydowe - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-29, 20:40   #451
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe

iwonkabiedronka - dziekuje za odpowiedz
rozwiałas moje wątpliwości
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 21:01   #452
niusia24V
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 33
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny a wy zamawiacie te lakiery z cosmetics zone gdzie dokladnej na ich stronce?
czy na allegro? bo chce to zamowic szybko i profesjonalnie a nie jak piszecie ze nie dali wszystkiego w zamowieniu no normalnie bym udusila!!
niusia24V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-29, 21:34   #453
asieczka
Przyczajenie
 
Avatar asieczka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Lakiery hybrydowe

cosmeticszone na allegro i ich strona internetowa to chyba jedno i to samo.. te same produkty - ewentualnie moze inne jakies promocje - np teraz do 31 sierpnia kupując na stronie masz rabat -8%..

Edytowane przez asieczka
Czas edycji: 2013-08-29 o 22:43
asieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 07:56   #454
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
To nie jesteś pierwsza... ja tez jak zamawiałam swój zestaw z CZ to zapomnieli jednej rzeczy dorzucić... a jak się grzecznie upomniałam to idiotkę chcieli ze mnie zrobić, dopiero jak za przeproszeniem zdarłam mordę, to z wielka laska dosłali ;/ tak ze zraziłam się strasznie do tej firmy...
Ja też już ich nie lubię w pierwszym zamówieniu nie dostałam patyczków które zamówiłam, ale że kosztowały 1 zł to to olałam. Później mi podpadli z przesyłką bo chciałam pocztą a wysłali kurierem... Myślę, że ostatnio mają więcej klientów i ich to przerosło. Teraz przerzucę się raczej na ata - już mi się kilka kolorków spodobało - szkoda, że wcześniej nawet nie popatrzyłam na te lakiery, bo bym pewnie zamówiła od nich zamiast z cz
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 10:56   #455
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez niusia24V Pokaż wiadomość
dziewczyny a wy zamawiacie te lakiery z cosmetics zone gdzie dokladnej na ich stronce?
czy na allegro? bo chce to zamowic szybko i profesjonalnie a nie jak piszecie ze nie dali wszystkiego w zamowieniu no normalnie bym udusila!!
Ja zrobiłam pierwsze zamówienie na ich stronie... jaka byłam zdziwiona ze nie można zapłacić karta, tylko musisz robić żmudny przelew dlatego dla miłośników kart kredytowych polecam allegro, szybko sprawnie przez PayPala

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez asieczka Pokaż wiadomość
cosmeticszone na allegro i ich strona internetowa to chyba jedno i to samo.. te same produkty - ewentualnie moze inne jakies promocje - np teraz do 31 sierpnia kupując na stronie masz rabat -8%..
Na allegro są tez inne (tańsze) opcje wysyłki...
Przy tym rabacie opyla się kupować na ich stronie jak zamawiasz za dużą kwotę... bo jak tylko ze dwa -trzy lakiery to taniej wychodzi na allegro

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Ja też już ich nie lubię w pierwszym zamówieniu nie dostałam patyczków które zamówiłam, ale że kosztowały 1 zł to to olałam. Później mi podpadli z przesyłką bo chciałam pocztą a wysłali kurierem... Myślę, że ostatnio mają więcej klientów i ich to przerosło. Teraz przerzucę się raczej na ata - już mi się kilka kolorków spodobało - szkoda, że wcześniej nawet nie popatrzyłam na te lakiery, bo bym pewnie zamówiła od nich zamiast z cz
Mi nie tylko zapomnieli dorzucić ale jeszcze cala paczuszka przyszła w jakimś pudełko po drukarce z HP
A ja się przerzuciłam na Estetiq maja o wiele więcej kolorków i do tego zauważyłam ze lepiej i dłużej mi się trzymają na pazurkach niż CZ (choć kolor z Estetiq daje na bazę i top z CZ)
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 11:18   #456
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja zrobiłam pierwsze zamówienie na ich stronie... jaka byłam zdziwiona ze nie można zapłacić karta, tylko musisz robić żmudny przelew dlatego dla miłośników kart kredytowych polecam allegro, szybko sprawnie przez PayPala

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------



Na allegro są tez inne (tańsze) opcje wysyłki...
Przy tym rabacie opyla się kupować na ich stronie jak zamawiasz za dużą kwotę... bo jak tylko ze dwa -trzy lakiery to taniej wychodzi na allegro

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------



Mi nie tylko zapomnieli dorzucić ale jeszcze cala paczuszka przyszła w jakimś pudełko po drukarce z HP
A ja się przerzuciłam na Estetiq maja o wiele więcej kolorków i do tego zauważyłam ze lepiej i dłużej mi się trzymają na pazurkach niż CZ (choć kolor z Estetiq daje na bazę i top z CZ)
Mnie też zdziwiła forma płatności - zdecydowanie wolę szybkie płatności na allegro.

A Estetiq mam na miejscu więc jak potrzebuję lakier "na już" to tam mogę kupić. Chociaż ostatnio jak byłam to nie mieli interesującego mnie koloru... No i trochę drożej jest niż w necie - ja płaciłam 29 zł, ale jak bym miała zamawiać jeden lakier to i tak się bardziej opłaca...
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 12:06   #457
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

hehe mi tez paczki przychodzą w blizej nie określonych pudełkach. ale to akurat najmniej wazne. Mi jedynie przeszkadza odwzorowanie kolorów... i to mnie zniechęca do CZ a kieruje w strone Estetiq lub a.t.a.
Nastepne zamowienie chyba zrobie na probe u tych pozostalych bo nie chce brać kolorów w ciemno.
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 12:48   #458
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Mnie też zdziwiła forma płatności - zdecydowanie wolę szybkie płatności na allegro.

A Estetiq mam na miejscu więc jak potrzebuję lakier "na już" to tam mogę kupić. Chociaż ostatnio jak byłam to nie mieli interesującego mnie koloru... No i trochę drożej jest niż w necie - ja płaciłam 29 zł, ale jak bym miała zamawiać jeden lakier to i tak się bardziej opłaca...
Ja tez właśnie mam Estetiq na miejscu, ale place za lakier tak jak na allegro - 25zl... Jest mega wybór kolorów i wszystko jest pokazane ładnie na wzornikach

A jeśli chodzi o lakiery z a.t.a to muszę kiedyś zamówić kilka kolorków i wypróbować, bo nigdy nie miałam przyjemności z ta firma
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 13:11   #459
ca75b1a994c72511de9398dcc1bac32c3cda4974_637c113c5dc97
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez alb Pokaż wiadomość
Mnie też zdziwiła forma płatności - zdecydowanie wolę szybkie płatności na allegro.

A Estetiq mam na miejscu więc jak potrzebuję lakier "na już" to tam mogę kupić. Chociaż ostatnio jak byłam to nie mieli interesującego mnie koloru... No i trochę drożej jest niż w necie - ja płaciłam 29 zł, ale jak bym miała zamawiać jeden lakier to i tak się bardziej opłaca...
Hej,
widzę, że jestes z Krakowa Mogłabyś napisać gdzie można w KRK kupić Estetiq?
Ja narazie zaczęłam z Cosmetisc Zone ale wolałabym kupować stacjonarnie, lubie mieć na już
ca75b1a994c72511de9398dcc1bac32c3cda4974_637c113c5dc97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 13:27   #460
iwonkabiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 81
Dot.: Lakiery hybrydowe

To fakt, kolorówka CZ jest straszna. Oni chyba nie rozumieją, ze to podstawa. Dziewczyny a jak z kolorami estetiq i ata? Czy są takie same jak przedstawione na wzornikach czy nie koniecznie, no i jak z ich trwałością? Zastanawiam się czy sobie nie zakupić. Polecacie. Proszę, żeby ktoś się wypowiedział kto ma i CZ i estetiq lub ata.
iwonkabiedronka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 14:13   #461
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Wszystkim wysyłają w różnych pudełkach, jakie mają pod ręką. To jest luz, ale wkurzyłam się, bo wczoraj dostałam paczkę z zamówieniem i zamówiłam m.in. cleaner 500ml i jak już otwierałam to wiedziałam, że sie wylał!!
No jak tak można robić? Kurdę przecież wiedzą, że to leżakuje w tych samochodach, przyginiecione paczkami innymi, to zamiast dobrze zabezpieczyć to sobie normalnie włożyli. Fakt, że nie dużo ubyło, ale jest mniej. Paragonów też nie dają, żeby nie nabijać na kasę.
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 15:22   #462
alb
Zadomowienie
 
Avatar alb
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 590
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Ja tez właśnie mam Estetiq na miejscu, ale place za lakier tak jak na allegro - 25zl... Jest mega wybór kolorów i wszystko jest pokazane ładnie na wzornikach

A jeśli chodzi o lakiery z a.t.a to muszę kiedyś zamówić kilka kolorków i wypróbować, bo nigdy nie miałam przyjemności z ta firma
Jak bym miała na miejscu w takiej cenie to nawet bym się nie bawiła w zamawianie przez internet...

[1=ca75b1a994c72511de9398d cc1bac32c3cda4974_637c113 c5dc97;42540789]Hej,
widzę, że jestes z Krakowa Mogłabyś napisać gdzie można w KRK kupić Estetiq?
Ja narazie zaczęłam z Cosmetisc Zone ale wolałabym kupować stacjonarnie, lubie mieć na już [/QUOTE]

Ja kupowałam w TOTO Hair Company na ul. Królewskiej 90 (mają kilka sklepów, ale nie wiem czy w innych też są lakiery).

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
To fakt, kolorówka CZ jest straszna. Oni chyba nie rozumieją, ze to podstawa. Dziewczyny a jak z kolorami estetiq i ata? Czy są takie same jak przedstawione na wzornikach czy nie koniecznie, no i jak z ich trwałością? Zastanawiam się czy sobie nie zakupić. Polecacie. Proszę, żeby ktoś się wypowiedział kto ma i CZ i estetiq lub ata.
Ja z estetiq kupowałam na podstawie realnego wzornika, ale wydaje mi się, że akurat ten mój kolor (059) jest całkiem dobrze odwzorowany Wiadomo, że jakieś przekłamanie zawsze jest, ale w CZ to niektóre kolory są zupełnie inne niż na grafice.
alb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 19:28   #463
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez KissLexi Pokaż wiadomość
Mi tam czasami się zdarzyło skorki pomalować, ale u mnie to w żaden sposób nie wpłynęło na trzymanie się lakieru... Ale czytałam gdzieś ze jeśli ma się naturalnie tłustą płytkę paznokcia to nawet przemywając clenerem nie pomoże i lakier nie będzie się trzymał... wiec może to zależy od jej paznokci i to wcale nie jest Twoja wina
Właśnie mnie też nie. Jak się ostatnio spieszyłam ze swoim manicure (miesięczne niemowlę na stanie, nigdy nie wiadomo kiedy się obudzi ) to lakier się rozwarstwiał po ponad tygodniu dopiero, ale nie było mowy o odchodzeniu od płytki. A tutaj odłaziło CAŁYM płatem tak jak kiedyś plastikowe tipsy przyklejone na słaby klej

No cóż, pomalowałam koleżance paznokcie na inny kolor - pojechała na wakacje ja czekam na relacje

Edytowane przez rossogatto
Czas edycji: 2013-08-30 o 19:32
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:00   #464
Didi02
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 30
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Właśnie mnie też nie. Jak się ostatnio spieszyłam ze swoim manicure (miesięczne niemowlę na stanie, nigdy nie wiadomo kiedy się obudzi ) to lakier się rozwarstwiał po ponad tygodniu dopiero, ale nie było mowy o odchodzeniu od płytki. A tutaj odłaziło CAŁYM płatem tak jak kiedyś plastikowe tipsy przyklejone na słaby klej

No cóż, pomalowałam koleżance paznokcie na inny kolor - pojechała na wakacje ja czekam na relacje
Mojej siostrze dwa razy nakładałam hybrydę i dwa razy nieudane próby, bo po 3-4 dniach odpadały. Doszłyśmy do wniosku, że to nie wina lakierów, czy moja, tylko jej paznokci. Widocznie ma bardzo elastyczne i podatne na uszkodzenia. Do tego non stop coś robi, sprząta, pracuje i efekt widać po tych 4 dniach. Z resztą mówiła mi, że jej to nawet żel po tyg potrafił odpaść., Mam porównanie, bo osoba której robiłam paznokcie tym samym kolorem nie ma żadnych odprysków, a pracuje w firmie, gdzie wykonuje prace rękoma i do tego w rękawiczkach, gdzie dłonie się pocą, także ma jeszcze gorsze warunki a trzymają się jej 1,5 tyg.
Didi02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 11:18   #465
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

hej dziewczyny. wczoran robilam kolezance lakierem CZ nr 057. zdjecia nie zrobilam bo bylo juz ciemno a wychodzil do lampy identycznie jak na pedzelku na zdjeciu ktore zamieszczalam wczesniej. Powiem Wamtylko jedno. ten kolor to tragedia! kurczył się zaraz po nalozeniu, zanim wlozyla reke do lampy. w lampie skurczyl sie jeszcze bardziej. wyglądało to tak jakby miala tluste paznokcie, tak jakby się ważył. Paznokcie byly oczywiście odtluszczone.... pomalowalam na sucho u siebie i to samo.
Trzeba go porzadnie wstrząsnąć bo krycie jak na ciemny kolor to on ma slabiutkie.... u niej zrobilam az 4 warstwy!
nie polecam tego dziadostwa.... tym bardziej kusi mnie w tym przypadku na zdrade CZ z Estetiq. ..... Szkkda bo jako kolor jest bardzo ladny i jak juz udalo mi sie go "jakos" po ludzku nalozyc to blyszczal się cudownie....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 11:51   #466
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

hej dziewuchy powiedzcie mi jak tak mile bedziecie jak rozcienczyc lakier hybrydowy czym? kubilam lakiery silcare i sa geste jak cholera
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 12:18   #467
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

zamiescili na stroniennowe kolory na wzornikach
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:20   #468
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

http://www.cosmeticszone.pl/oferta/l...wane-wzorniki/ wrzucili kilka kolorów na wzorniki
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:50   #469
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

dodaje kolorowke cosmetics zone i silcare
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02131.jpg (106,0 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02132.jpg (55,8 KB, 729 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02133.jpg (109,1 KB, 168 załadowań)
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 15:52   #470
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

kolorki jak widze zostaly w swietle dziennym podkreslone bardziej jak pastelowe, w rzeczywistosci sa ciemniejsze
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:49   #471
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
biały z CZ jest dobrze kryjący, po jednej warstwie już ładnie kryje, ale ja daję dwie, wtedy french jest bardziej wyrazisty
Dzięki wypróbuję CZ zatem

Cytat:
Napisane przez maczetka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. wczoran robilam kolezance lakierem CZ nr 057. zdjecia nie zrobilam bo bylo juz ciemno a wychodzil do lampy identycznie jak na pedzelku na zdjeciu ktore zamieszczalam wczesniej. Powiem Wamtylko jedno. ten kolor to tragedia! kurczył się zaraz po nalozeniu, zanim wlozyla reke do lampy. w lampie skurczyl sie jeszcze bardziej. wyglądało to tak jakby miala tluste paznokcie, tak jakby się ważył. Paznokcie byly oczywiście odtluszczone.... pomalowalam na sucho u siebie i to samo.
Trzeba go porzadnie wstrząsnąć bo krycie jak na ciemny kolor to on ma slabiutkie.... u niej zrobilam az 4 warstwy!
nie polecam tego dziadostwa.... tym bardziej kusi mnie w tym przypadku na zdrade CZ z Estetiq. ..... Szkkda bo jako kolor jest bardzo ladny i jak juz udalo mi sie go "jakos" po ludzku nalozyc to blyszczal się cudownie....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może spróbuj go zareklamować? Tak jak Wam pisałam, odesłałam dwa kolory ata, które nie kryły dobrze i dzisiaj dostałam od nich dwa inne.
Szkoda, że taki kiepski bo podbał mi się na zdjęciach.

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
dodaje kolorowke cosmetics zone i silcare
Super, dzięki za zdjęcia
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:28   #472
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

pisałam do nich.... narazie cisza
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:29   #473
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez iwonkabiedronka Pokaż wiadomość
To fakt, kolorówka CZ jest straszna. Oni chyba nie rozumieją, ze to podstawa. Dziewczyny a jak z kolorami estetiq i ata? Czy są takie same jak przedstawione na wzornikach czy nie koniecznie, no i jak z ich trwałością? Zastanawiam się czy sobie nie zakupić. Polecacie. Proszę, żeby ktoś się wypowiedział kto ma i CZ i estetiq lub ata.
Ja z Estetiq jestem bardzo zadowolona Jeśli chodzi o trwałość to mi się lepiej trzymają niż lakiery z CZ ( a kolor z Estetiq kładę na bazę i z topem z CZ) A całość z CZ trzyma mi się przy dobrych wiatrach tydzień, a Estetiq już nosze drugi tydzień i ani odpryśnięcia czy rozwarstwienia muszę jeszcze spróbować z baza i top z estetiq, ale to dopiero jak mi się skończą z CZ...
Z estetiq mam 3 kolory i wszystkie wyglądają na paznokciach jak na wzornikach nie to co CZ

A jeśli chodzi o a.ta. to nie mam bladego pojęcia, muszę dopiero zamówić kilka kolorków na probe
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:54   #474
rossogatto
Raczkowanie
 
Avatar rossogatto
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Poznań/Swarzędz
Wiadomości: 124
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
dodaje kolorowke cosmetics zone i silcare
Piękne kolory!
Znalazłam takie dwie aukcje:
http://allegro.pl/nowa-jakosc-lakier...513502533.html
http://allegro.pl/silcare-lakier-hyb...500509770.html

i przyznam, że ceny się dość różnią. Jesteś w stanie powiedzieć z czego to wynika? To ten sam produkt, tylko cena jest uzależniona od kolekcji?
rossogatto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:10   #475
maczetka
Raczkowanie
 
Avatar maczetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Odp: Lakiery hybrydowe

kuszace te silcare. tez jestem ciekawa czym roznia sie te aukcje oprocz ceny. i czy faktycznie dobrze sciagaja sie acetonem? ???
maczetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:57   #476
Me_Myself_And_I_82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 139
Dot.: Lakiery hybrydowe

Zamowilam dzis kolejne kolorki z CZ:

PST005 (szary)
neon2 (roz)
037 (butelkowa zielen z drobinkami)
079 (granat z drobinkami)
085 (srebrny z drobinkami)

do dzis 8% rabatu w sklepie internetowym, wiec trzeba bylo skorzystac
Me_Myself_And_I_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 22:52   #477
KissLexi
Raczkowanie
 
Avatar KissLexi
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 188
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Piękne kolory!
Znalazłam takie dwie aukcje:
http://allegro.pl/nowa-jakosc-lakier...513502533.html
http://allegro.pl/silcare-lakier-hyb...500509770.html

i przyznam, że ceny się dość różnią. Jesteś w stanie powiedzieć z czego to wynika? To ten sam produkt, tylko cena jest uzależniona od kolekcji?
Paleta kolorów tez niczego sobie nie tak jak z CZ... no i przy tym droższym promocja "Przy zakupie 5 sztuk otrzymasz 1 sztukę ZA DARMO! " a w CZ dopiero jak kupisz 10 to masz jedenasta sztukę za darmo...
Tylko ciekawe jak z trwałością i ściąganiem (piłowanie czy aceton)
KissLexi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 12:26   #478
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez rossogatto Pokaż wiadomość
Piękne kolory!
Znalazłam takie dwie aukcje:
http://allegro.pl/nowa-jakosc-lakier...513502533.html
http://allegro.pl/silcare-lakier-hyb...500509770.html

i przyznam, że ceny się dość różnią. Jesteś w stanie powiedzieć z czego to wynika? To ten sam produkt, tylko cena jest uzależniona od kolekcji?

no dokladnie tak, sprzedajacy twierdza ze jest to wyprzedaz kolekcji, cene obnizaja zeby jak najszybciej zeszlo i wprowadzaja nowe ,ja do przykladu kupilam(posepilam sie) i zaszalalam lapcie dziewczeta link, lakiery dosc geste wiec planuje je troche rozcienczyc, ale za to idealnie kryja
http://allegro.pl/25-ceny-lakier-hyb...486885109.html
sprzedawca sprawdzony przeze mnie, co prawda pomylil sie z jednym kolorem i niebieski az tak nie kryje, przypuszczam ze go rozcienczyli ale to nic i tak jak za ta cene to baardzo zadowolona jestem

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez maczetka Pokaż wiadomość
kuszace te silcare. tez jestem ciekawa czym roznia sie te aukcje oprocz ceny. i czy faktycznie dobrze sciagaja sie acetonem? ???

specjalnie dla Was sprawdze za chwile jak sciagaja sie te lakiey pod acetonem zaraz napisze za 15min
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 12:56   #479
blondhairgirl
Przyczajenie
 
Avatar blondhairgirl
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Lakiery hybrydowe

wzorniki na stronie CZ całkiem zacne
mnie dzisiaj, po tygodniu, odleciał jeden pazur zrobiony CZ tzn odszedł jak naklejka, ale to chyba moja wina była, bo od wolnego brzegu był trochę zapowietrzony (chyba zbyt gruba warstwa). Reszta się trzyma idealnie i gdyby nie ten jeden to pewnie 2 tygodnie na luzie... A tak to pewnie dziś zmienię nudziaki na coś innego

No i oczywiście kuszą mnie teraz niebieskości po obejrzeniu wzorników Ale zamówienie najwcześniej za miesiąc :P
__________________
-m-
blondhairgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 13:02   #480
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: Lakiery hybrydowe

schodzi pod acetonem trzeba dluzej potrzymac tylko, podwazyc patyczkiem i sie kruszy na wieksze warstwy nie tak jak CZ na malutkie
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.