Kolczyk w pępku- wątek zbiorczy- przekłuwanie, wrażenia, problemy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 23:01   #1231
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez marti86
najwazniejsze ze przeylas jakosa jak pepeuszek sie sprawuje dzis?
tak samo jak wczoraj. przy zginaniu sie jeszcze czuje bol, ale jak na razie zadnej krwi, zadnej ropy, zero zaczerwienien, suchu i czysto
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-11, 23:08   #1232
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

oby tak dalejja pamietam jedna komiczna sytuacje w dniu przeklucia jak na chodnik wypadl mi tel z torby i sie po niego schylalam...ludzie patrzyli na mnie jak na wariatke a ja sie zgiac nie moglam.hihihihi ale po 1,5tyg przeszlonie wyciagaj tylko kolczyka dopuki Ci sie nie zagoi(jak bedzie ropdka to pod zadnym pozorem)zebys nie cierpaiala tak jak ja i inne moje kolezanki uwierz mi to katorga wiele razy zastanawialam sie czywarto tak cierpiec ale jakos wytrzymalam i teraz jest jak druga skora
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 08:36   #1233
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez marti86
nie wyciagaj tylko kolczyka dopuki Ci sie nie zagoi(jak bedzie ropdka to pod zadnym pozorem)zebys nie cierpaiala tak jak ja i inne moje kolezanki uwierz mi to katorga wiele razy zastanawialam sie czywarto tak cierpiec ale jakos wytrzymalam i teraz jest jak druga skora
na pewno nie wyciagne. nie lubie wkladac kolczyka w ucho, a co dopiero w pepek... poki co siedzi sobie spokojnie, dotykam go 2 razy dziennie przy odkazaniu i to wszytsko. dzisiaj sie przez przypadek polozylam na brzuchu, ale nic mu sie nie stalo
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 12:44   #1234
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Kolczyk w pępku

O dzieki za wszystkie rady dziwczyny!!!
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 14:32   #1235
cameria
Raczkowanie
 
Avatar cameria
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 41
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja miałam kolczyk ale niestety mi odpadł.Pani kosmetyczka za mało skórki złapała i z roku na rok było jej coraz mniej aż w końcu pękła i kolczyk odpadł.Zostały mi 2 brzydkie małe kikutki (naciągnieta skórka).
cameria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 15:19   #1236
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez cameria
Ja miałam kolczyk ale niestety mi odpadł.Pani kosmetyczka za mało skórki złapała i z roku na rok było jej coraz mniej aż w końcu pękła i kolczyk odpadł.Zostały mi 2 brzydkie małe kikutki (naciągnieta skórka).
dlatego panie kosmetyczki trzeba omijac z takimi sprawami szerokim lukiem
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 15:52   #1237
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku

To czy wypadł nie zależy od tego gdzie był przebijany, czy u kosmetyczki czy w profesjonalnym salonie. Ani też od głębokości przebicia. Raczej indywidualnie od skóry. Ja miałam przebijane u profesjonalisty, głęboko, a mimo to skóra się zmniejsza i obstawiam, że też mi kiedyś wypadnie. Niestety
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 15:57   #1238
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez eifersucht
To czy wypadł nie zależy od tego gdzie był przebijany, czy u kosmetyczki czy w profesjonalnym salonie. Ani też od głębokości przebicia. Raczej indywidualnie od skóry. Ja miałam przebijane u profesjonalisty, głęboko, a mimo to skóra się zmniejsza i obstawiam, że też mi kiedyś wypadnie. Niestety
ale cameria napisala, ze od poczatku bylo to zle zrobione, bo kosmetyczka jej za malo skory wziela, moze gdyby wziela jej wiecej nic takiego by sie nie stalo. jednak u profesjonalisty chyba rzadziej zdarzaja sie takie wypadki...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 16:03   #1239
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez lain
ale cameria napisala, ze od poczatku bylo to zle zrobione, bo kosmetyczka jej za malo skory wziela, moze gdyby wziela jej wiecej nic takiego by sie nie stalo. jednak u profesjonalisty chyba rzadziej zdarzaja sie takie wypadki...

Sądzę, że nawet jakby miała głębiej przebite, kolczyk też by wypadł, ale kilka latek później. Wogóle to kolczyki w pępku nie są na całe życie, przynajmniej ja tak sądze, bo albo same wypadają, albo znów się wyrywają w jakimś nieszczęśliwym wypadku.

Ps. Nie słuchajcie mnie, bo straszną pesymistką jestem
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 16:24   #1240
sylwia-85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
GG do sylwia-85
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja też mam kolczyk w pępku już jakieś 5 miesięcy. Przekłuwałam w studiu tatuażu i jestem bardzo zadowolona. Miałam znieczulenie-zamrożenie, ale mimo to samo przekłucie nie jest zbyt przyjemne. Kolczyk prawie wcale mi nie ropieje, przemywam go głownie wodą z mydłem. Kolczyk zaczepiał mi się juz wiele razy, ale jest wszystko ok. Chcialabym niedługo wymienić sobie kolczyk, bo ten już jest za długi i mi się znudził. Po jakim czasie wy wymieniałyście pierwszy raz kolczyka?
sylwia-85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 17:45   #1241
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku

Ja wymieniłam po 1,5 miesiąca bodajże. A pierwszy raz wyjmowałam już po 2 tygodniach


Wiecie może czy kolczyki do pępka można gdzieś sprzedać? (ale nie przez net) Bo mam dwa na zbyciu Jeden za długi, a drugi mi się nie podoba.
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 17:52   #1242
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Wiecie może czy kolczyki do pępka można gdzieś sprzedać? (ale nie przez net) Bo mam dwa na zbyciu :/ Jeden za długi, a drugi mi się nie podoba.
na www studia w ktorym mi przekluwali jest napisane cos takiego:
"Przekłuwamy tylko na nowych kolczykach, które wcześniej zostaja do tego celu
specjalnie przygotowane. Nieprowadzimy tzw. "wymiany kolczyków" jak to robia niestety inne studia.
My traktujemy naszą prace zbyt poważnie by traktować kolczykowanie ciała niczym "skup butelek"."

nie wiem czy dobrze rozumiem (bo chyba zle - wstyd nie umiem czytac ze zrozumieniem), ale wynika z tego, ze inne studia przyjmuja kolczyki na wymiane?? skupuja?? moze znajdziesz gdzies takie...
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 18:01   #1243
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: Kolczyk w pępku

Hmmm...wolałabym jakiś sklep z biżuterią, bo do przebicia chyba lepiej nowy, a po zagojeniu można wszystko nosić, byle by odkażone
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 18:04   #1244
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Hmmm...wolałabym jakiś sklep z biżuterią, bo do przebicia chyba lepiej nowy, a po zagojeniu można wszystko nosić, byle by odkażone
u jubilera raczej chyba nie skupuja takich rzeczy (chyba ze sa srebrne albo zlote, bo mozna przetopic). ale w tym studiu gdzie bylam, byl rowniez 'sklep', pelno kolczykow do wyboru (takich nie do pierwszego przekluwania), moze kupia od ciebie w takim miejscu (w koncu jakby nie patrzec prawie 'sklep z bizuteria' )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 18:33   #1245
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

wiecie ze ja jeszcze nie spotkalam sie z opinia o wypadajacym kolczykudopiero teraz zwrocilam uwage ze mam calkiem gleboko ten kolczyk przekluty(moze stad ten bol)wydaje mi sie ze to taka prowizorka.immniejskory przebijaja tym mniejszy bol a co za tym idzie polecanie gdziedobrze bezbolesnie przekuwaja...nie wiem moze sie myle ale takie mam spostrzezenia.
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 18:54   #1246
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez marti86
wiecie ze ja jeszcze nie spotkalam sie z opinia o wypadajacym kolczykudopiero teraz zwrocilam uwage ze mam calkiem gleboko ten kolczyk przekluty(moze stad ten bol)wydaje mi sie ze to taka prowizorka.immniejskory przebijaja tym mniejszy bol a co za tym idzie polecanie gdziedobrze bezbolesnie przekuwaja...nie wiem moze sie myle ale takie mam spostrzezenia.
coz za rozbudowana teoria spisku
moj tez jest na szczescie dosyc gleboko przebity (juz glebiej sie chyba nie dalo ). ale np. dziwia mnie opinie ktore czytalam przed przebiciem, ze to w ogole nei boli... mnie akurat bardzo bolalo (na szczescie tylko przez chwile )
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-12, 18:59   #1247
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez lain
ale np. dziwia mnie opinie ktore czytalam przed przebiciem, ze to w ogole nei boli... mnie akurat bardzo bolalo (na szczescie tylko przez chwile )
mnie rowniez bardzo bolalo..kazdy inaczej odczuwa bol ale nie mozna powiedziec ze wogole nie boli bo jakby tak naprawde bylo to oznaczaloby to brak unerwienia.(chyba tylko wtedy by sie nieczulo)
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-13, 09:21   #1248
piekna_dwudziestoletnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 23
Dot.: Kolczyk w pępku

wiatam wizażanki,
ja również mam kolczyk w pępku i to już jakieś 3 lata mineły jesienią odkąd mam tą blache w brzuchu.
zapłaciłam za kolczyk z przebiciem 100zł ale miałam rabat 10 albo 20% bo jak przyszłam za pierwszym razem to nie było kolesia co przebija i obiecali mi,że jak przyjde do nich później to dostane rabat(no i dostałam). Przebijałam w studiu tatuarzy i nie powiem żeby jakoś specjalnie bolało, można porównać do przekłucia ucha. Kazali mi kupić sól fizjologiczną,mydło protex i maść baneocin(jest na recepte), nosić opatrunek, unikać ubrań kończących się lub zaczynających w okolicach pępka. Do 3 miesięcy wszystko się zaogjiło. Solą fizjologiczną przemywałam pępek a podczas mycia się używałam mydła protex(mydliłam sobie rękę i na chwilkę przykładałam do pępka potem spłukać i gotowe), maścią smarowałam 2-3 razy dziennie(baneocin przyspiesza gojenie i jest z antybiotykiem). To nie prawda że nie wolno dotykać kolczyka ani nim ruszać. Powinno się podcas mycia chwitać górną kulke i delikatnie boracać kolczyk w obie strony(tylko nie w góre i w dół!). Aaa.. i musisz wiedzieć że kolczyki często się gubi, szczególnie kulki które go zapinają, ja mam już 7 albo 8. pozdrawiam.
piekna_dwudziestoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-14, 21:41   #1249
sylunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1
Question Kolczyk w pępku - wątek zbiorczy

A wiec tak chciałam zapytac co grozi dziewczynie jeżeli źle przebije pępek? bo ja chciała bym własnie sobie przebic ale troszke sie boje... co mam zrobic zeby mi sie jak najszybciej zagoił???
__________________
SyluŚ
sylunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-14, 22:19   #1250
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: kOlczyk W Pępku

Ja odradzam przebijanie pępka - blizna zostaje na bardzo długo (nawet do końca życia)... jak Ci się znudzi i go zdejmiesz to napewno wygląd pępka Ci sie nie spodoba.... taka dziura, fuuuuuuj - to moje osobiste zdanie
Co jednak do gojenia się dziurki to uzywaj maści jaką dadzą Ci tam gdzie pępek będziesz przebijać (bez problemu można ją kupić w aptece), no i unikaj słońca (solariom też).

Mam jedynie nadzieję że to: "A wiec tak chciałam zapytac co grozi dziewczynie jeżeli źle przebije pępek?" nie oznacza że chcesz sobie sama, na własną rękę przebijac pępek?! Jeżeli tak to narobisz sobie tym więcej krzywdy niż pożytku.
PZDR
__________________

cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 08:58   #1251
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: kOlczyk W Pępku

Jezu mam nadzieję że nie hcesz tego zrobić sama. Lepiej zaoszczędzić troche kasy i iść do salonu kosmetycznego czy piercingu. A co do blizny to cookie nie masz racji, bo moja koleżanka wyjęła żeby jej zarósł bo robiła jej jakaś znajoma kosmetyczka ale w domu i zrobiła to krzywo. W każdym razie wyjęła i śladu prawie nie ma. Jak ktoś nie wie że miała przebity pępek to nawet nie zauważy
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:11   #1252
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: kOlczyk W Pępku

Wyszukiwarka nie gryzie.

http://www.wizaz.pl/forum/search.php?searchid=635603

Te tematy były wałkowane z 1000 razy.
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:18   #1253
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: kOlczyk W Pępku

Cytat:
Napisane przez *agniesia*
Jezu mam nadzieję że nie hcesz tego zrobić sama. Lepiej zaoszczędzić troche kasy i iść do salonu kosmetycznego czy piercingu. A co do blizny to cookie nie masz racji, bo moja koleżanka wyjęła żeby jej zarósł bo robiła jej jakaś znajoma kosmetyczka ale w domu i zrobiła to krzywo. W każdym razie wyjęła i śladu prawie nie ma. Jak ktoś nie wie że miała przebity pępek to nawet nie zauważy

Gdy się go wyjmie zaraz po przebicu, blizna z pewnością nie będzie widoczna. Ale jeśli go wyjmiesz po zagojeniu się rany,np. po paru latach noszenia, to już nigdy Ci to nie zarośnie i zostanie ślad. No i jeszcze pooglądaj kolczyki na zdjęciach i zwróć uwagę jaki Ty masz pępek, bo u niektórych dziewczyn po przebicu i wyjęciu widać tylko górną dziurkę, a u niektórych obydwie.
eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 09:56   #1254
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: kOlczyk W Pępku

Cytat:
Napisane przez eifersucht
Gdy się go wyjmie zaraz po przebicu, blizna z pewnością nie będzie widoczna. Ale jeśli go wyjmiesz po zagojeniu się rany,np. po paru latach noszenia, to już nigdy Ci to nie zarośnie i zostanie ślad. No i jeszcze pooglądaj kolczyki na zdjęciach i zwróć uwagę jaki Ty masz pępek, bo u niektórych dziewczyn po przebicu i wyjęciu widać tylko górną dziurkę, a u niektórych obydwie.
No i to to mi chodziło z tą raną i gojeniem się jej
__________________

cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 13:45   #1255
madziasz
Raczkowanie
 
Avatar madziasz
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 184
GG do madziasz
Dot.: Kolczyk w pępku :)

dziewczyny ja strasznie bym chciala kolczyk w pepku i wlasciwie to od kilku miesiecy czytam artykuly i opinie na ten temat chce bo chce - podoba mi sie strasznie hihi i tyle - nie dla szpanu tylko dla siebie - zreszta na szpan to ja juz za stara jestem:P
ogolnie mam pytan kilka zebranych w jednym miejscu
z opalaniem juz wiem ze nie wolno - ale np. czy mozna zaslonic po prostu to miejsce tak zeby jego konkretnie nie opalac a reszte tak?
odnosnie zrywania sie to czy wytlumaczyc osobie przeklowajacej zeby gleboko zalozyla kolczyk?
jak wyglada sytuacja z np. kapaniem sie? bo przeciez wtedy moczymy cale cialko
ile standardowo powinien sie kolczyk goic...
i czy zawsze zakladany jest przy przebiciu ze stali chirurgicznej?
a moze mozecie polecic jakies studia w Wwie ale takie sprawdzone i nie mega drogie?

dziekuje z gory za wszystkie odpowiedzi
__________________
madziasz oraz myszka i duży i ishi:
http://img215.exs.cx/img215/1015/nasze25cw.gif madziaszkowa szafa: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...=1#post1420637
madziasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 19:29   #1256
anakonda
Zadomowienie
 
Avatar anakonda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 075
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez kasienka.b
Chcialabym miec kolczyk w pepku. Jednak nie wiem, gdzie go zrobic (studio, kosmetyczka) i mam pare pytan. Ile to kosztuje (ile przbicie, ile kolczyk)??? czy mozna od razu miec swoj kolczyk??? Ile to sie goi??? Trzeba to jakos specjalnie pielegnowac??? Czy to ropieje??? Zostaja jakies okropne blizny??? CZy to jets napewno bezpieczne??? Bardzo prosze Was, drogie wizazanki, o rade
Pozdrawiam, Kasieńka

Na pierwszym miejscu odradzałabym kosmetyczkę, nie potrafi, a bierze się za nie swoje role, ( wiem co to przebijanie pistoletem...eh) najlepiej pójdź do zaufanego studia percingu. Przebicie - hmmm, ceny są bardzo zróżnicowane, od 30zł do 110zł, na świeżo przebity pępek zakłada się kolczyk bez żadnych przywieszek, łańcuszków itp. aby nie zaczepiał się o ubranie i nie obciążał skóry, wykonany z TYTANU CHIRURGICZNEGO G23 , na pewno nie stal chirurgiczna, o zgrozo a o srebrze nie chce nic wspominać... Pępek goi się od 2 tygodni do ok. 3 lub więcej miesięcy, w zalezności od tego, jak dba się o ranę, przez ten czas nie wolno kąpać się w miejscch publicznych takich jak rzeki, jeziora baseny itp., nawet we własnej wannie, nie można go moczyć , wskazana jest kąpiel pod prysznicem. Jeżeli będziesz się dobrze z nim obchodzić, nie jest małe prawdopodobieństwo że będzie się babrać. Do pielęgnacji ja używałam 3razy dziennie mydło antybakteryjne Protex (dostępne w każdym sklepie chemicznym) Odradzam wodę utlenioną, spowalnia procesy gojenia.

Żaden kolczyk nie jest zdrowy i bezpieczny w 100%, na temat kolczyka w pępku wiem, że w czasie ciąży skóra się rozciąga i zostaje duża blizna( w przypadku mojej znajomej tak było ... ) . Chyba wystarczająco dużo Ci napisałam...
__________________

anakonda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 23:15   #1257
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Kolczyk w pępku

ja miałam przekłuwany pępek 3 razy :-/.pierwszy raz jakieś 5 lat temu.pępek nie był przekłuty "tradycyjnie" tylko za pomocą jednorazowego aparaciku.kolczyk był mały,wyglądał jak typowy kolczyk do ucha z "motylkiem" po jakimś czasie,podobnie jak u którejś z Wizażanek,kolczyk odpadł.pasemko skóry na ktorym się trzymal zrobiło się za cienkie.przekłułam drugi raz,po kilku miesiącach to samo.za 3 razem przekłułam za pomocą welflona,dośc bolało ale to dlatego ze kosmetyczka nie mogła sie przebić przez zrosty które się tam zrobiły.jakiś rok temu kolczyk ściągnęłam bo mi się znudził.ale blizny ,i to dość widoczne,pozostały...
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 08:15   #1258
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Kolczyk w pępku

Cytat:
Napisane przez piekna_dwudziestoletnia
nie powiem żeby jakoś specjalnie bolało, można porównać do przekłucia ucha.
jak juz wczesniej pisalysmy to juz chyba zalezy od wrazliwosc na bol, bo mi sie az w glowie zakrecilo. chyba ze Ty bralas znieczulenie...

Cytat:
Napisane przez piekna_dwudziestoletnia
To nie prawda że nie wolno dotykać kolczyka ani nim ruszać. Powinno się podcas mycia chwitać górną kulke i delikatnie boracać kolczyk w obie strony(tylko nie w góre i w dół!).
a mi wlasnie kazali w gore i w dol zeby preparat antyspetyczny ktory mam 'wszedl' do srodka

Cytat:
Napisane przez piekna_dwudziestoletnia
Aaa.. i musisz wiedzieć że kolczyki często się gubi, szczególnie kulki które go zapinają, ja mam już 7 albo 8. pozdrawiam.
dlatego trzeba co jakis czas je dokrecac
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 11:29   #1259
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: Kolczyk w pępku

szczerze to dla mnie przebijanie uszu było gorsze bo piekły mnie kilka dni a jak mi przykładała ten pistolet to bałam się jak cholera, tyle że miałam wtedy 8lat
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-16, 11:34   #1260
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomości: 367
Dot.: kOlczyk W Pępku

ale własnie ta koleżanka wyjęła po ok 6 miesiącach. Moze to po prostu zalezy od skóry ale śladu prawie nie widać
*agniesia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.