Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Moda - Wspólne Zakupy

Notka

Moda - Wspólne Zakupy Wspólne Zakupy, wspólne zamówienia obuwia, odzieży i dodatków z polskich oraz zagranicznych hurtowni i sklepów. Tutaj również kupisz i sprzedasz rzeczy ze Zbiorowych zamówień.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-17, 12:56   #1021
justa_l
Zakorzenienie
 
Avatar justa_l
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 10 094
GG do justa_l
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez SuLoVa Pokaż wiadomość
orientuje się ktoś, czy koniecznie muszę wykorzystać zaległy urlop do końca września? czy jeśli tego nie zrobię to będą jakieś konsekwencje?
na własnym przykładzie wiem, że konsekwecji nie ma, pracodawca oczywiście może Ci wypłacić za ten niewykorzystany urlop ekwiwalent
__________________
Ćwicz ze mną w Katowicach
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść... Niepokonanym

Life is about moving on, accepting changes and looking forward to what makes you stronger and more complete
justa_l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 12:57   #1022
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
jak jezdze teraz czasem to mnie cos bierze
nie mowiac, ze u nas bilety coraz drozsze..a pijakow itp nikt nie goni..
a tacy panowie też się zdarzają walczą o przetrwanie jak trzymają się jakiejś rurki . piwniczny aromat
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:02   #1023
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Odp: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
ja nie wiem gdzie Wy mieszkacie ale ja jezdze czasem z kurami, świnka sie chyba ze 3 razy zdarzyla krowa sie do autobusu podmiejskiego nie zmieści, a pewnie by załadowali ale to w kestii zwierzat, natomiast rozni ludzie jezdza, ale nie ma aż tak źle z ich higieną, mimo, że to generalnie rolnicy i gospodarze rożnych trzód
teraz akurat jechałam do domu rodzinnego więc zadupie totalne i mam wrażenie że ludzie ze wsi którzy dojżedzaja np ze mna na staż czasami bardziej dbaja o higienę niż Ci "miastowi" najbardziej przeszkadzaja mi starsze panie wylewające flaszkę perfum na siebie, i pijani bezdomni..

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie że starsi ludzie nie dbają o higienę jak inni. po prostu kiedy wpakuje się do autobusu taka pielgrzymka to nieraz idzie zwymiotować. całe liceum jeździłam autobusem do szkoły i bogu dzięki że w połowie trasy był kościół i wtedy starsi wychodzili, bo bywało bardzo ciężko.
no to akurat fakt, starsi ludzie czasami powalają zapachami niestety..

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja kiedyś wybrałam opcje boso. Przeszłam też ok 10 km, bo mi ostatni nocy z jakiegoś za uciekł. No, plus taki że nie padało

Też chwalę sobie to, że nie muszę ani słuchać ani wąchać tych ludzi
na bosaka bym się chyba nie odważyła bo to taka trasa asfalt/las/piach/żwirówka i tak na zmianę słuchać nie muszę bo ja wiecznie ze słuchawkami w uszach i w sumie się przyzwyczaiłam już



prawka się boje zdawać bo się nie nadaję wiem że to durne, ale nie umiałabym prowadzić mając świadomość że mam odpowiedzialność za czyjeś życie jednocześnie, a biorac pod uwagę jakie świry jeżdza to serio nie dla mnie no i tirów dużo niestety na trasie, więć podwójnie bym się bała.
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:06   #1024
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
ja nie wiem gdzie Wy mieszkacie ale ja jezdze czasem z kurami, świnka sie chyba ze 3 razy zdarzyla krowa sie do autobusu podmiejskiego nie zmieści, a pewnie by załadowali ale to w kestii zwierzat, natomiast rozni ludzie jezdza, ale nie ma aż tak źle z ich higieną, mimo, że to generalnie rolnicy i gospodarze rożnych trzód
U mnie i starsi i młodzi. Ale głównie starsi. I nie jest to zapach starości, tylko zapach nieużywania mydła. Też jak Emka po drodze do liceum miałam cmentarz, ale niestety bliżej szkoły niż dalej i swoje się naniuchałam Ale tż jeździ pksem do mnie i też zdarzają się mu zapachy z pod pachy

O rozmowach na poziome, w szczególności młodzieży nie wspomnę

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
na bosaka bym się chyba nie odważyła bo to taka trasa asfalt/las/piach/żwirówka i tak na zmianę słuchać nie muszę bo ja wiecznie ze słuchawkami w uszach i w sumie się przyzwyczaiłam już
No ja szłam po wrocławskich "prostych" i zadbanych chodnikach Ale już nie miałam sił iść w tych szpilach. Słuchawki też uskuteczniałam, gorzej jak ich zapomniałam albo chciałam poczytać a czyiś głos wiercił mi dziurę w mózgu ze nie potrafiłam się odłączyć.
Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
prawka się boje zdawać bo się nie nadaję wiem że to durne, ale nie umiałabym prowadzić mając świadomość że mam odpowiedzialność za czyjeś życie jednocześnie, a biorac pod uwagę jakie świry jeżdza to serio nie dla mnie no i tirów dużo niestety na trasie, więć podwójnie bym się bała.
Co do tirów zgodzę się. Sama staram się nie pakować w sytuację gdy jestem pomiędzy.. A co do reszty, to ja nigdy przenigdy nie miałam takich odczuć. Zawsze mam oczy dookoła głowy i staram się myśleć zarówno za siebie jak i za innych
__________________


Edytowane przez sskers
Czas edycji: 2013-09-17 o 13:08
sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:08   #1025
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
U mnie i starsi i młodzi. Ale głównie starsi. I nie jest to zapach starości, tylko zapach nie używania mydła. Też jak Emka do liceum miałam cmentarz, ale niestety bliżej szkoły niż dalej i swoje się naniuchałam Ale tż jeździ pksem do mnie i też zdarzają się mu zapachy z pod pachy

O rozmowach na poziome, w szczególności młodzieży nie wspomnę
jeśli o rozmowach mowa, to nie tak dawno szłam do rossmanna i za mną szła dziewczyna z chłopakiem, która opowiadała mu życiowe dylematy swoje "wiesz, ale teraz w liceum to nie będę najpopularniejszą dziewczyną w szkole jak byłam w gimnazjum". mam nadzieję, że nie słyszała mojego smarknięcia

Blue nie bój się. próbowałaś kiedyś chociaż tak ciut poprowadzić?
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:09   #1026
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
U mnie i starsi i młodzi. Ale głównie starsi. I nie jest to zapach starości, tylko zapach nie używania mydła. Też jak Emka do liceum miałam cmentarz, ale niestety bliżej szkoły niż dalej i swoje się naniuchałam Ale tż jeździ pksem do mnie i też zdarzają się mu zapachy z pod pachy

O rozmowach na poziome, w szczególności młodzieży nie wspomnę

JA dzisiaj jechałam do pracy z takim delikwentem, który zmusił mnie do zmiany wagonu. Co mi się nie opłaciło, bo w drugim wagonie był zlot śpiących żuli, więc również smród dawał po nosie. Chłodniej się zrobiło to i amatorzy podróży się znajdują...
Choc zauważyłam, że wrocławskie MPK ma to do siebie, że ma bardzo wielu woniejących pasażerów niestety.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:10   #1027
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Choco_ Pokaż wiadomość
ale sie ciesze ze są ładne! Nie moge się doczekać swoich, tylko już myślę jak tu je przemycić w pracy, ostatnio codeziennie paczki przychodzą
u mnie wszystkie zamówienia przychodzą do pracy i są to zawsze wielkie paki za pobraniem - czasem 1600 zł do zapłaty. Ostatnio coś portierzy zaczynają dziwnie na mnie patrzeć

Cytat:
Napisane przez avanti15 Pokaż wiadomość
Pomogłabym, ale nie mam jak, ja mam 38, siostra 37-38, i mama też 38;(
o to może u mnie

Cytat:
Napisane przez avanti15 Pokaż wiadomość
Podzielimy się
no, każda po jednym bucie
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 13:15   #1028
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez avanti15 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, oglądam właśnie gazetki z biedrony i z lidla.

Od wczoraj w biedronie były kalosze ( chyba 45zł) długie w trzech kolorach do wyboru, ale jak już dziś poszłam to zostały same duże rozmiary (40-41).

A w Lidlu mają być sniksy w trzech kolorach, ale dopiero od 21 września. Ultrafiolet chyba chciała, ale będą w kolorze czarnym, czerwonym i brązowym i po 66 zł.
Paani, po 66 zl to drogo, na all sa po 40 ale dzieki za pamiec
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:16   #1029
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
jeśli o rozmowach mowa, to nie tak dawno szłam do rossmanna i za mną szła dziewczyna z chłopakiem, która opowiadała mu życiowe dylematy swoje "wiesz, ale teraz w liceum to nie będę najpopularniejszą dziewczyną w szkole jak byłam w gimnazjum". mam nadzieję, że nie słyszała mojego smarknięcia

Blue nie bój się. próbowałaś kiedyś chociaż tak ciut poprowadzić?
mój tż mnie ciagle próbuje namawiać ale mu jakoś nie idzie i ciagle się tylko ze mnie śmieje:P nie wiem w sumie jakoś nie narzekam, w zimę tylko przerąbane ale też nie jeżdżę pks i pkp i tyle żeby marudzić, bo to tylko jak jadę do rodziców a i tak zwykle z kimś jadę czy z bratem czy z tż więc autem i tak . Na uczelnie i staż i tak bym jeżdziła mpk bo parkingi w pierwszej strefie więc i płatne, więc by mi się nie opłacało zupełnie a mpk to tylko z 7 przystanków z mieszkania więc póki co nawet parcia nie mam za bardzo żeby te prawko robić sklepy wszystkie też mam pod nosem więc nawet argument zakupów odpada
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..

Edytowane przez BlueSunshine
Czas edycji: 2013-09-17 o 13:17
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:19   #1030
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

dziewczyny a te gdzies sa w necie ze mozna je zobacYc?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:20   #1031
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
mój tż mnie ciagle próbuje namawiać ale mu jakoś nie idzie i ciagle się tylko ze mnie śmieje:P nie wiem w sumie jakoś nie narzekam, w zimę tylko przerąbane ale też nie jeżdżę pks i pkp i tyle żeby marudzić, bo to tylko jak jadę do rodziców a i tak zwykle z kimś jadę czy z bratem czy z tż więc autem i tak . Na uczelnie i staż i tak bym jeżdziła mpk bo parkingi w pierwszej strefie więc i płatne, więc by mi się nie opłacało zupełnie a mpk to tylko z 7 przystanków z mieszkania więc póki co nawet parcia nie mam za bardzo żeby te prawko robić sklepy wszystkie też mam pod nosem więc nawet argument zakupów odpada
ja akurat mam chorobe lokomocyjną i właśnie jedynie na miejscu kierowcy jej nie mam, więc dla mnie posiadanie prawa jazdy jest idealne poza tym inaczej nie pojechałabym na zakupy bo w mieście nie mam nic co by mnie interesowało a później autokarem czy busem tułać sie z tymi torbami to nie dziękuję
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi




Edytowane przez em_ka90
Czas edycji: 2013-09-17 o 13:21
em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 13:27   #1032
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
JA dzisiaj jechałam do pracy z takim delikwentem, który zmusił mnie do zmiany wagonu. Co mi się nie opłaciło, bo w drugim wagonie był zlot śpiących żuli, więc również smród dawał po nosie. Chłodniej się zrobiło to i amatorzy podróży się znajdują...
Choc zauważyłam, że wrocławskie MPK ma to do siebie, że ma bardzo wielu woniejących pasażerów niestety.

właśnie jakąś godzinę temu się zastanawiałam co się z Tobą dzieje i miałam pytać Snikersa, ale narodziny Igorka odwróciły moja uwagę
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:32   #1033
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
właśnie jakąś godzinę temu się zastanawiałam co się z Tobą dzieje i miałam pytać Snikersa, ale narodziny Igorka odwróciły moja uwagę
Przeca Rudolfina jakoś przed weekendem tutaj była. Ale Wcześniej prawda, dziura w życiorysie spora..

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
JA dzisiaj jechałam do pracy z takim delikwentem, który zmusił mnie do zmiany wagonu. Co mi się nie opłaciło, bo w drugim wagonie był zlot śpiących żuli, więc również smród dawał po nosie. Chłodniej się zrobiło to i amatorzy podróży się znajdują...
Choc zauważyłam, że wrocławskie MPK ma to do siebie, że ma bardzo wielu woniejących pasażerów niestety.


Ja w swoim 409 mam dziadka (widuję go ostatnio w wielu miejscach, np. w niedziele pod renomą) i jak on wsiada ja mam treść zwrotną w gardle..

I ten teges, nie wiedziałam że to sukienka do łóżka i że na tańce się nie nadaje
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:34   #1034
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
ja akurat mam chorobe lokomocyjną i właśnie jedynie na miejscu kierowcy jej nie mam, więc dla mnie posiadanie prawa jazdy jest idealne poza tym inaczej nie pojechałabym na zakupy bo w mieście nie mam nic co by mnie interesowało a później autokarem czy busem tułać sie z tymi torbami to nie dziękuję
no to widzisz u mnie inaczej jednak, bo ja sklepy takie jak biedronka lidl mam pod nosem, jeden po drugiej stronie ulicy drugi 5 minut piechotka, dwie galerie handlowe też 15 minut spacerkiem spokojnie wszystko w centrum mam pod nosem w zasadzie dlatego nie czuję w sumie jakoś w tym momencie braku prawka, chociaż coraz częściej myślę czy to nie dobry pomysł żeby w końcu się za to jednak wziąć i spróbować chociaż, ale coś nie bardzo mi idzie a i choroby lokomocyjnej na szczęście nie mam..
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:34   #1035
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Przeca Rudolfina jakoś przed weekendem tutaj była. Ale Wcześniej prawda, dziura w życiorysie spora..

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------




Ja w swoim 409 mam dziadka (widuję go ostatnio w wielu miejscach, np. w niedziele pod renomą) i jak on wsiada ja mam treść zwrotną w gardle..

I ten teges, nie wiedziałam że to sukienka do łóżka i że na tańce się nie nadaje

Aaa to widocznie nie nadrabiałam albo przeoczyłam
Gdzieś była jak Cie nie było Rudolfino
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:38   #1036
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
właśnie jakąś godzinę temu się zastanawiałam co się z Tobą dzieje i miałam pytać Snikersa, ale narodziny Igorka odwróciły moja uwagę
Przerwa wakacyjna. Ale nic nowego u mnie. Ciągle tak samo zalatana, studia mi zaraz wrócą, to będę więcej wysiadywac, bo coś na nudnych zajęciach robic trzeba.
Jak np. teraz. Zostawili mnie samą w biurze na 3h, więc od razu oto jestem

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Przeca Rudolfina jakoś przed weekendem tutaj była. Ale Wcześniej prawda, dziura w życiorysie spora..

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------




Ja w swoim 409 mam dziadka (widuję go ostatnio w wielu miejscach, np. w niedziele pod renomą) i jak on wsiada ja mam treść zwrotną w gardle..

I ten teges, nie wiedziałam że to sukienka do łóżka i że na tańce się nie nadaje
Ja tam Ci nie chcę mówic, że ostatnio to Ty mnie olewasz, to i dziura duża .

Ten co mi kiedyś o nim opowiadałaś już .

Sukienka nie jest do łóżka. Jest bardzo sexy, więc ma odkryte ramiona, beż żadnych ramiączek i górę wyciętą w serduszko, więc jakiekolwiek wychylenie jakie on by mi zaproponował skutkowałoby NATYCHMIASTOWYM ukazaniem światu moich dziewczynek. A takie rzyczy to tylko przy W. bym mogła przedyskutowac.

I w co ja mam się ubrac?
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:41   #1037
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez BlueSunshine Pokaż wiadomość
no to widzisz u mnie inaczej jednak, bo ja sklepy takie jak biedronka lidl mam pod nosem, jeden po drugiej stronie ulicy drugi 5 minut piechotka, dwie galerie handlowe też 15 minut spacerkiem spokojnie wszystko w centrum mam pod nosem w zasadzie dlatego nie czuję w sumie jakoś w tym momencie braku prawka, chociaż coraz częściej myślę czy to nie dobry pomysł żeby w końcu się za to jednak wziąć i spróbować chociaż, ale coś nie bardzo mi idzie a i choroby lokomocyjnej na szczęście nie mam..
pomyśl że nie będziesz zależna od kogoś a i dzieci będziesz wozić
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:42   #1038
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
Aaa to widocznie nie nadrabiałam albo przeoczyłam
Gdzieś była jak Cie nie było Rudolfino
W Bułgarii . Na warsztatach salsowych kilka razy. Ogólnie odpuściłam internet chwilowo przez wakacje.

Ale - jak już pisałam - wracam do stałego układu obowiązków, więc będę zaglądac . Co prawda obowiązków będę miała w tym roku jeszcze więcej, ponieważ mam plan wyjazdu zaraz po mgr, więc muszę ją obronic w pierwszym możliwym terminie (). Do tego praca normalnie, języki, siłownia, moje salsy i życie prywatne.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:49   #1039
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez speare Pokaż wiadomość
masz u mnie 1zł nadpłaty nawet
wow, to poszalałam
Cytat:
Napisane przez em_ka90 Pokaż wiadomość
ja mam wrażenie że starsi ludzie nie dbają o higienę jak inni. po prostu kiedy wpakuje się do autobusu taka pielgrzymka to nieraz idzie zwymiotować. całe liceum jeździłam autobusem do szkoły i bogu dzięki że w połowie trasy był kościół i wtedy starsi wychodzili, bo bywało bardzo ciężko.
u mnie widocznie lepsi ludzie, bo nawet starszyzna umyta i świeża
Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość

O rozmowach na poziome, w szczególności młodzieży nie wspomnę
Niestety u mnie to też taki poziom, że nóż się w kieszeni otwiera. Ostatnio z☠☠☠ałam gówniarza na przystanku bo juz tak dawał po garach, że nie wytrzymałam biegał mały labrador to generalnie dłuższa historia ale sunia upatrzyła sobie do skakania akurat tego dupka młodocianego a on oczywiscie skął psine niemiłosiernie i na koniec zarzucił "wypi^$^aj bo mi dresiwo i kurtałe pobrudzisz " ale mu odwiedzyczlam mu sie pieknym za nadobne az dziadzius na przystanku parskanl simechem

Edytowane przez Choco_
Czas edycji: 2013-09-17 o 13:50
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-17, 13:51   #1040
evelinkiaaa
Rozeznanie
 
Avatar evelinkiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Sdl.
Wiadomości: 620
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

i już nie ma bordowych butków dla mnie czekam na zielone teraz
Selka dostałam narzutkę, jest super tylko rękawy trochę za szerokie bo ja chude ręce mam :P
__________________
mój Ł.


ruszam tyłeczek
evelinkiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:52   #1041
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
JA dzisiaj jechałam do pracy z takim delikwentem, który zmusił mnie do zmiany wagonu. Co mi się nie opłaciło, bo w drugim wagonie był zlot śpiących żuli, więc również smród dawał po nosie. Chłodniej się zrobiło to i amatorzy podróży się znajdują...
Choc zauważyłam, że wrocławskie MPK ma to do siebie, że ma bardzo wielu woniejących pasażerów niestety.
O jaaaa
Ja też mam przeboje autobusowe o podobnych zapachach
Pamiętam czekałam na busa, po drodze zakupiłam sobie drożdżówkę bo głodek mnie dopadł i zastanawiałam sie czy zjeśc na przystanku czy wygodnie siąść w busie i zjeść. Na moje szczeście zjadłam na przystanku... Tylko weszłam na stopień busa, uderzył mnie taki smród, że sie wytrzymac nie dało rozglądałam sie w koło, ludzie z maskami typu kurtki, szaliki, kurtki na twarzach...
W końcu znalazłam delikwenta... siedział na siedzeniu zaraz przy wejściu, z nogawki mu wylatywało coś konsystencji zagęszczonej wody koloru karmelowego - nie bede tutaj rzucać miesem, bo od samego myślenia o tym robi mi sie niedobrze ogólnie typowy bezdomny żul, który nie widział sie z mydłem i wodą conajmniej od paru lat... Brudny, śmierdzący, poklejone włosy...
Uwierzcie, że kierowca go wyrzucił na następnym przystanku a jak delikwent wyszedł to dało sie słyszec jak każdy szybko łapał powietrze, każdy sino - zielony i niedotleniony

A raz wchodze do busa (była zima), a tam koleś z jedną gołą stopą opartą o przeciwległe siedzenie też jakiś żul, jeden but na nodze, drugiego nie było. Nie bede opowiadac jak ta stopa wyglądała... Cążki by tu nie pomogły, tylko piła tarczowa
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 13:55   #1042
Choco_
Zakorzenienie
 
Avatar Choco_
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 6 445
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Cążki by tu nie pomogły, tylko piła tarczowa
Choco_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:10   #1043
annnie88
Zadomowienie
 
Avatar annnie88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 848
GG do annnie88
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Kaloszki na wolce za 40zl
1.jpg
__________________
Waga -74 Talia -78 Pas -94 Biodra -99

Czytam.. 8/2014
annnie88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:11   #1044
Wizazanka5000
Zakorzenienie
 
Avatar Wizazanka5000
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 6 246
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
O jaaaa
Ja też mam przeboje autobusowe o podobnych zapachach
Pamiętam czekałam na busa, po drodze zakupiłam sobie drożdżówkę bo głodek mnie dopadł i zastanawiałam sie czy zjeśc na przystanku czy wygodnie siąść w busie i zjeść. Na moje szczeście zjadłam na przystanku... Tylko weszłam na stopień busa, uderzył mnie taki smród, że sie wytrzymac nie dało rozglądałam sie w koło, ludzie z maskami typu kurtki, szaliki, kurtki na twarzach...
W końcu znalazłam delikwenta... siedział na siedzeniu zaraz przy wejściu, z nogawki mu wylatywało coś konsystencji zagęszczonej wody koloru karmelowego - nie bede tutaj rzucać miesem, bo od samego myślenia o tym robi mi sie niedobrze ogólnie typowy bezdomny żul, który nie widział sie z mydłem i wodą conajmniej od paru lat... Brudny, śmierdzący, poklejone włosy...
Uwierzcie, że kierowca go wyrzucił na następnym przystanku a jak delikwent wyszedł to dało sie słyszec jak każdy szybko łapał powietrze, każdy sino - zielony i niedotleniony

A raz wchodze do busa (była zima), a tam koleś z jedną gołą stopą opartą o przeciwległe siedzenie też jakiś żul, jeden but na nodze, drugiego nie było. Nie bede opowiadac jak ta stopa wyglądała... Cążki by tu nie pomogły, tylko piła tarczowa

O matko ja nie wiem czy bym wytrzymała, od kiedy rzuciłam fajki bardzo mi się węch wyostrzył u mnie w mieście sporadycznie jeżdzę komunikacją, ale ostatnio akurat jechała i usiadła koło mnie taka pani, wsiedli razem z mężem, ale ona z nim nie siedziała bo jak to strasza pani ona musi przodem do kierunku jazdy, a mąż usiadł tyłem więc usiadła ze mną> Oboje bardzo eleganccy, ale waliła takim brudem, że aż mnie na wymioty brało
Wizazanka5000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:13   #1045
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
O jaaaa
To miałaś szczęscie, że wyrzucił. Mnie niemiłosiernie wkurza jak jadą takie śmierdzichu po kilka godzin w jednym tramwaju i nikt ich nie ruszy. Kanary sprawdzą każdego, tylko nie ich, a ciężko mi uwierzyc, że ci panowie to stali klienci, dobrze znani kanarom, i posiadają swoją urban kartkę. W takim razie mnie też nie powinni kontrolowac. Albo wszyscy, albo nikt. Pominę już fakt uiszczania przez mnie opłaty za przejazd w tych "komfortowych" warunkach...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:24   #1046
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Wizazanka5000 Pokaż wiadomość
O matko ja nie wiem czy bym wytrzymała, od kiedy rzuciłam fajki bardzo mi się węch wyostrzył u mnie w mieście sporadycznie jeżdzę komunikacją, ale ostatnio akurat jechała i usiadła koło mnie taka pani, wsiedli razem z mężem, ale ona z nim nie siedziała bo jak to strasza pani ona musi przodem do kierunku jazdy, a mąż usiadł tyłem więc usiadła ze mną> Oboje bardzo eleganccy, ale waliła takim brudem, że aż mnie na wymioty brało
Też raz takich napotkałam, najlepsze jest to, że szukałam w koło żula jakiegoś, bo nie mogłam uwierzyc, że tacy państwo mogą tak walic brudem No nie do pomyślenia
Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
To miałaś szczęscie, że wyrzucił. Mnie niemiłosiernie wkurza jak jadą takie śmierdzichu po kilka godzin w jednym tramwaju i nikt ich nie ruszy. Kanary sprawdzą każdego, tylko nie ich, a ciężko mi uwierzyc, że ci panowie to stali klienci, dobrze znani kanarom, i posiadają swoją urban kartkę. W takim razie mnie też nie powinni kontrolowac. Albo wszyscy, albo nikt. Pominę już fakt uiszczania przez mnie opłaty za przejazd w tych "komfortowych" warunkach...
No tak... ja jeżdziłam 6 lat busami na uczelnie, codziennie po 4-5 godzin i nie raz już mówiłam tż: "po co ja sie rano o 5 kąpie, głowe myje, chce byc czysta i pachnąca, bo jak tylko wchodze do busa to to sie moja z celem - zaczynam śmierdzieć jak reszta żuli"
Najlepiej byc śmierdzącym żulem, to nawet kanar w busie nie straszny i za bilet płacic nie musisz.
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:27   #1047
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
No tak... ja jeżdziłam 6 lat busami na uczelnie, codziennie po 4-5 godzin i nie raz już mówiłam tż: "po co ja sie rano o 5 kąpie, głowe myje, chce byc czysta i pachnąca, bo jak tylko wchodze do busa to to sie moja z celem - zaczynam śmierdzieć jak reszta żuli"
Najlepiej byc śmierdzącym żulem, to nawet kanar w busie nie straszny i za bilet płacic nie musisz.
I można pic na ulicy, bo policja też cię obejdzie szerokim łukiem, oczywiście bez mandatu .
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:28   #1048
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość
Kaloszki na wolce za 40zl
Załącznik 5412185
moje
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:28   #1049
sanndras
Zakorzenienie
 
Avatar sanndras
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 18 772
GG do sanndras
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89



Mój pies tak chrapie, że ja własnych myśli nie słyszę
__________________
sh

Vinted: sanndras


sanndras jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-17, 14:47   #1050
em_ka90
Zakorzenienie
 
Avatar em_ka90
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 373
Dot.: Kupujemy butki na jesienne smutki, cz. 89

Cytat:
Napisane przez sanndras Pokaż wiadomość


Mój pies tak chrapie, że ja własnych myśli nie słyszę
ja nawet nie zasnę jak ktoś chrapie, od razu budzę i potrząsam
__________________
zakupoholizm
nigdy nie ufaj zakupoholiczce... zaufaj mi



em_ka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moda - Wspólne Zakupy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.