Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-06, 15:52   #151
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
ja jakbym właśnie pomieszała juvit z balsamem, ujednolicałby wtedy skórę na ciele? wybielał? co by robił
Wybielał, rozjaśniał przebarwienia, ale też na pewno nie jakoś drastycznie.

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Miałam okazję u znajomej buchnąć jej trochę różu Bobbi Brown w odcieniu Washed Rose.
W opakowaniu wygląda dość ciemnawo, aż bałam się to to na buzię nałożyć (zwłaszcza, że ja w tym temacie to ciemna jestem ), ale pomyślałam sobie, że fajnie będzie zobaczyć No i spodobał mi się efekt (w sensie kolor, bo nie jest aż taki perfidny...)

Podrzucam fotkę dla zainteresowanych... przepraszam za jakość, być może złe miejsce aplikacji itp, itd...

No i doszłam do wniosku, że dla mnie róże nie są konieczne... wyglądam chyba jak dziewoja z Syberii...
Świetny jest A jaką masz cudną cerę

To serum na przebarwienia z Avonu kosztuje 90 zł Do tego krem za 60. Zawiera kwas L-askorbinowy, czyli wit. C?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:26   #152
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Miałam okazję u znajomej buchnąć jej trochę różu Bobbi Brown w odcieniu Washed Rose.
W opakowaniu wygląda dość ciemnawo, aż bałam się to to na buzię nałożyć (zwłaszcza, że ja w tym temacie to ciemna jestem ), ale pomyślałam sobie, że fajnie będzie zobaczyć No i spodobał mi się efekt (w sensie kolor, bo nie jest aż taki perfidny...)

Podrzucam fotkę dla zainteresowanych... przepraszam za jakość, być może złe miejsce aplikacji itp, itd...

No i doszłam do wniosku, że dla mnie róże nie są konieczne... wyglądam chyba jak dziewoja z Syberii...

Masz cere o rozowym pigmencie, wiec pewnie stad to wrazenie po nalozeniu rozowego rozu. Przetestuj bezowy roz. Bedzie o wiele lepiej.
Sama mam ten problem ( a cere jeszcze jasniejsza niz Ty) .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 16:58   #153
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19820318]Masz cere o rozowym pigmencie, wiec pewnie stad to wrazenie po nalozeniu rozowego rozu. Przetestuj bezowy roz. Bedzie o wiele lepiej.
Sama mam ten problem ( a cere jeszcze jasniejsza niz Ty) .[/QUOTE]

Oj nie, nie... Cerę mam zdecydowanie w odcieniu ciepławo/neutralnym (na poziomie odrobinę za ciemnego EDM Linen). Ani grama różu. Zdjęcie było robione telefonem i w kiepskawym oświetleniu na szybko Dlatego wyszło trochę ciemnawe...
Poza tym nie zależy mi szczególnie aby używać różu bo jakoś zawsze miałam naturalne kolorki na buzi


jyyli dziękuję, ale to pewnie telefon dużo zamaskował Co do różu to rzeczywiście ładnie wygląda, potwierdzam Gdyby jeszcze cena nie odstraszała to byłoby fajnie
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 18:20   #154
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Juvit kosztuje ok. 10 zł. Nie więcej. Jedna buteleczka starcza na ok pół miesiąca lub miesiąc, w zależnosci od ilości.

Rozjaśnia, ale efekty widać tak ok. po 2 miesiącach codziennego stosowania dopiero.

Ja z efektu byłam zadowolona - usunął opaleniznę wakacyjną, chociaż nie było jej dużo.

Na początku smarowałam się samym olejkiem, ale kleił się i był mało wydajny, więc mieszałam kilka kropel z balsamem i smarowałam całe ciało. Trzeba tylko uważać i brać mniejszą ilość balsamu niż zwykle, bo Juvit go rozrzedza i mniejzsza ilość spokojnie wystarczy. Sam Juvit bez balsamu może delikatnie szczypać, ale nie jest to uciążliwe.

W poporzednim wątku wrzucałam fotki porównawcez, gdzie stosowałam tylko Juvit. Możesz poszukać, albo napisz, wrzucę i do tego wątku, bo mam je na komputerze. Juvit trzeba stosować CODZIENNIE, dopiero wtedy zobaczysz efekty.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:01   #155
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

cześć laski

Juvitu nie pomieszamy z balsamem całego, bo wit. C się destabilizuje trzeba na bieżąco. Musze wrócić do smarowania, ale mnie zapycha trochę więc używam na ciało i pod oczy.

Moja teściowa stwierdził, ze piegów dostałam. Czyli nie tylko ja je widzę.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:09   #156
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

witam na nowym wątku, nie sądziłam, ze po powrocie z pleneru nie bedę mogła się odezwać w poprzednim

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Ja w ogóle w lustrze nie wydaje się sobie jasna. Mam wrażenie, że jestem "normalna", ani opalona ani blada. Dopiero na fotografiach widać, że odbijam światło
też tak mam ostatnio mi koleżanki robiły zdjęcia i naprawdę dopiero teraz zrozumiałam, jaka jestem biała

jako jedna z niewielu przez te 9 dni uniknęłam poparzenia słonecznego, co wiecej, nie opaliłam się ani trochę
a moje współlokatorki, które się naśmiewały ze mnie, gdy nakładałam na siebie tony filtru SPF50 w pochmurny dzień, teraz jęczą ze złażącą czerwona skórą, pryskając sie Pantenolem
Niestety, po tych paru godzinach podkład (Pixie) warzył się potwornie, ścierał, nie dało się z nim nic zrobić. najgorsze jest to, że nie zaopatrzyłam się w wystarczające ilości pudru i jechałam na jakiś nędznych resztkach bambusa...

widziałam (nie wiem, czy w tej czy poprzedniej części wątku) dyskusję o żyłach. zakupiłam sobie pierwszego dnia pleneru błękitny rzemyk i obwiązałam go wokół nadgarstka (głównie żeby później sprawdzić, czy się nie opaliłam) i mi tak ładnie wybił błękit żył na rękach że łooo

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
jyyli no to jestem zaskoczona bo pierwszy raz słyszę o tej firmie gdzie można to dostać i jak z cenami?
jak masz na mysli ten Pease to szukaj w takich zwykłych, osiedlowych drogeriach otóż Pease to jest to samo co Euphora. Mam szary cień, kosztował grosze, uwielbiam go

a tak w ogóle... który z pudrów na BU żeby jak najbardziej matowił? chodzi mi o to, aby się nadawał do kombinacji filtru, minerałów Pixie i tłustej cery teraz używam samego bambusa, może ten z jedwabiem albo owsem będzie lepszy?

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-06-06 o 20:11
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:17   #157
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
jyyli dziękuję, ale to pewnie telefon dużo zamaskował Co do różu to rzeczywiście ładnie wygląda, potwierdzam Gdyby jeszcze cena nie odstraszała to byłoby fajnie
A co masz na twarzy na tym zdjęciu?
Podejrzewam, że cera bez niczego i tak boska
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 20:24   #158
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Miałam okazję u znajomej buchnąć jej trochę różu Bobbi Brown w odcieniu Washed Rose.
W opakowaniu wygląda dość ciemnawo, aż bałam się to to na buzię nałożyć (zwłaszcza, że ja w tym temacie to ciemna jestem ), ale pomyślałam sobie, że fajnie będzie zobaczyć No i spodobał mi się efekt (w sensie kolor, bo nie jest aż taki perfidny...)

Podrzucam fotkę dla zainteresowanych... przepraszam za jakość, być może złe miejsce aplikacji itp, itd...

No i doszłam do wniosku, że dla mnie róże nie są konieczne... wyglądam chyba jak dziewoja z Syberii...
piękny kolor taki poziomkowy, szukam takiego w ogóle to podobają mi się kolory bobbi brown - fajne, naturalne tylko trudno dostępne.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:35   #159
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
A co masz na twarzy na tym zdjęciu?
Podejrzewam, że cera bez niczego i tak boska
Na tym zdjęciu mam tylko (albo i aż ) Linen (ale będę szukać czegoś jaśniejszego... wydawało mi się, że jest idealny, ale jednak e-e...)

Czy boska to raczej nie Cały czas widzę coś do poprawki , ostatnio też zauważyłam jakieś rewolucje na brodzie
Ktoś mi jakiś urok zadał chyba! Zwłaszcza, że ostatnimi czasy jedna osoba tak mi non stop ciu ciu ru ciu taką masz gładką tę buziuchnę, ło jeju jeju, a tu po kilku dniach boom! Koniec imprezy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
piękny kolor taki poziomkowy, szukam takiego w ogóle to podobają mi się kolory bobbi brown - fajne, naturalne tylko trudno dostępne.
...i dość drogie jak na polskie warunki

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-06 o 20:38
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:36   #160
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Odkryłam przyczynę swojego wysypu pryszczy , że tez nie pokojarzyłam wcześniej.

Winny jest SunOzon dzieciaczkowy. Na wyjazdach używałam go do twarzy, bo mi sie nie chciało dwóch tubek ciągać no i mam za swoje- cały ryjek w grudkach i zaskórnikach. Nałożyłam grubo calendulacreme, wyleczę to i z dala z SunOzonem od twarzy. Służy mi do ciała, na twarz użyłam trzy razy i za każdym razem - pryszczata masakra.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 20:40   #161
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Na tym zdjęciu mam tylko (albo i aż ) Linen (ale będę szukać czegoś jaśniejszego... wydawało mi się, że jest idealny, ale jednak e-e...)

Czy boska to raczej nie Cały czas widzę coś do poprawki , ostatnio też zauważyłam jakieś rewolucje na brodzie
Ktoś mi jakiś urok zadał chyba! Zwłaszcza, że ostatnimi czasy jedna osoba tak mi non stop ciu ciu ru ciu taką masz gładką tę buziuchnę, ło jeju jeju, a tu po kilku dniach boom! Koniec imprezy
Bardzo jaśniutki jest Fair Neutral, ale już zdecydowanie zimny i różowy. Nawet dla mnie za różowy

Skąd ja to znam Tylko i tak najlepszy stan, jaki może osiągnąć moja cera, jest stanem żałosnym Ale zawsze, jak chcę ładnie wyglądać, to z żałosnej staje się przerażającą
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 21:19   #162
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mi to się w ogole teraz sypnęła cera-nie wiem, czy to przez ocieplenie, ale jest straszna Jakies pryszcze powyskakiwaly, kolor nierównomierny...poczekam kilka dni i jak nie minie będzie trzeba cos działac

Aa co do rózy zamowilam sobie tart light i teraz się strasznie boje, ze będzie za jaskrawy, jestem przyzwyczajona do delikatnie musniętych policzków, no ale zobaczymy jak przyjdzie
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:01   #163
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
mi to się w ogole teraz sypnęła cera-nie wiem, czy to przez ocieplenie, ale jest straszna Jakies pryszcze powyskakiwaly, kolor nierównomierny...poczekam kilka dni i jak nie minie będzie trzeba cos działac
jesteś kolejną Wizażanką, która się na to uskarża. mnie też kilka dni temu cera po prostu oszalała inne Dziewczyny też się skarżyły. chciałabym wiedzieć skąd to się wzięło...

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:58 ----------

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ktoś mi jakiś urok zadał chyba! Zwłaszcza, że ostatnimi czasy jedna osoba tak mi non stop ciu ciu ru ciu taką masz gładką tę buziuchnę, ło jeju jeju, a tu po kilku dniach boom! Koniec imprezy
mam to samo! ledwo się po raz pierwszy w życiu nasłuchałam jaką to mam gładką buzię, już czar prysł idę jutro do dermatologa, zobaczymy czym znowu będzie mnie torturował...
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:05   #164
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Moje drogie bladolice, właśnie zamówiłam puder bambusowy na BU
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-06, 22:20   #165
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
mam to samo! ledwo się po raz pierwszy w życiu nasłuchałam jaką to mam gładką buzię, już czar prysł idę jutro do dermatologa, zobaczymy czym znowu będzie mnie torturował...
do dermatologa tak od razu? Jejciu... to ja chyba jednak przesadzam z tymi kilkoma zaskórnikami na brodzie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Bardzo jaśniutki jest Fair Neutral, ale już zdecydowanie zimny i różowy. Nawet dla mnie za różowy

Skąd ja to znam Tylko i tak najlepszy stan, jaki może osiągnąć moja cera, jest stanem żałosnym Ale zawsze, jak chcę ładnie wyglądać, to z żałosnej staje się przerażającą
Eeee nie przesadzaj, pewnie nie jest aż tak źle! Chociaż zawsze tak jest, że chce się lepiej i lepiej... wiem o co chodzi

Oj i jeśli podkład to nic w różowym... Ja zdecydowanie potrzebuję coś jaśniejszego od Linen, ale w tonacji Buff Mam czas więc znajdę na pewno

Poza tym nadchodzą gorączki więc z domu będę wychodzić dopiero po zachodzie słońca Jak z resztą w całym letnim czasie... wampiry...



Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Moje drogie bladolice, właśnie zamówiłam puder bambusowy na BU
Nie zawiedziesz się!!

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-06-06 o 22:21
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 08:56   #166
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja wczoraj popelnilam zbrodnie... lazilam 2 h bez filtra na ciele... gdyż go zapomnialam z domu :/ na szczęście twarz maźnęlam ;]
ja slonce lubie,ale nie opalenizne,więc filtry,filtry,filtry ;]
a co do mojej cery... sama o nią walcze,już sobie dalam spokój z dermatologami (chociaż np. widze duże efekty u mojej koleżanki) jakieś 3 dni temu kupilam krem Kailas (coś takiego) z himalajskich ziól (z gumi jagód ) i mam nadzieje,że pomoże...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:12   #167
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
jesteś kolejną Wizażanką, która się na to uskarża. mnie też kilka dni temu cera po prostu oszalała inne Dziewczyny też się skarżyły. chciałabym wiedzieć skąd to się wzięło...
To chyba jednak zmiana temperatury, na moją skórę nigdy słonce nie działało dobrze, zawsze najbradziej podobam się sobie zimą Ja na razie uzywam mojego sudocremu, a jak to nie pomoze zacznę uczywac skinorenu.

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Moje drogie bladolice, właśnie zamówiłam puder bambusowy na BU
daj znac jak dojdzie i przetestujesz, tez się nad nim zastanawiam

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
ja wczoraj popelnilam zbrodnie... lazilam 2 h bez filtra na ciele... gdyż go zapomnialam z domu :/ na szczęście twarz maźnęlam ;]
ja slonce lubie,ale nie opalenizne,więc filtry,filtry,filtry ;]
ja wczoraj zrobiłam to samoale na szczęscie mnie nie chwyciło
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 09:46   #168
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
cześć laski

Juvitu nie pomieszamy z balsamem całego, bo wit. C się destabilizuje trzeba na bieżąco. Musze wrócić do smarowania, ale mnie zapycha trochę więc używam na ciało i pod oczy.

Moja teściowa stwierdził, ze piegów dostałam. Czyli nie tylko ja je widzę.
W zwiazku z tym ze ja poczatkujaca to chce Cie spytac o Juvit
Tak po prostu smarujesz csie nim cala??? Ja smaruje buzie i wydaje mi sie ona potem naoliwiona hihih

Szukam tez jakichs balsamow rozjasniajacych ale nic nie moge znalezc , wyskakuje mi ze maja byc w nich kwasy ale zadnych konkretnych nazw

Jeszcze jedno Juvit na noc czy rano bo ciagle czytam co innego na watkch
I jeszce jedno czego uzywacie na noc ?? Jakich kremow

Wczoraj bylismy na slonku caly dzien a ja mezowi ktory planuje sie spalic w te wakacje obwiescilam ze nie bede sie opalac hihihi nawet nie smial sie stwierdzil ze mam racje jesli opalanie sie sprawia mi tyle cierpienia i krzywd
Tak wiec przesiedzialam pod drzewkiem w filterkach
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:07   #169
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja używam na noc, pod oczy sam juvit solo, na ciało dodaje "chlapkę" do balsamu albo oliwki.

Na nic używam serum regulującego z BU + kwas hialuronowy, olejek z wiesiołka lub calendulacreme. Nie wszystko na raz tylko jak mam ochotę i potrzebę. Rano serum nawilżające + filtr

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

http://www.pudelek.pl/artykul/25192/...oi_sie_slonca/

hihi
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 12:24   #170
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny tak czytam, że nagle większość ma problemy z cerą. Nie zaczęłyście od niedawna stosować minerałków? Czasami się pojawia tzw. purging czyli oczyszczanie gdy skóra przyzwyczaja się do kosmetyków mineralnych. Można o tym poczytać na mineralnym. Sama miałam z tym problem na początku, ale po ok. tygodniu wszystko się uspokoiło
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare

Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:30   #171
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Ja też mam straszne pryszcze ostatnio... Jak nigdy nie mam nic na twarzy tak teraz całe czoło, aż na policzki zczelo mi wychodzic to dziadostwo. Ale juz powoli wygrywam wojnę
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:32   #172
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dziewczyny, mam pytanie, czy macie jakiś sposób na to, żeby rozjaśnić puder sypki? Kupiłam ostatnio taki mineralny Jadwiga, piszą, że można go nakładać bezpośrednio na krem i tak robię, ale wyglądam po nim jakbym była lekko opalona, chociaż ma niby być transparentny Róznica między szyją a twarzą nie jest jakaś wielka, ale mi ona przeszkadza. Nie weim co zrobic, żeby zatrzeć tą róznice, może coś na ten puder jeszcze nałożyć, albo go z czymś wymieszać...może ze skrobią? (mam na mysli mąkę ziemniaczaną, którą mam w domu) Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś pomysły
BTW, ktoś może używał tego pudru? W opakowaniu wydaje się jaśniutki, taki jasny kremowy, w sam raz dla bladolicych, ale na tym kremie ciemnieje A podkładu nie używam.
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:32   #173
Saya
Raczkowanie
 
Avatar Saya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 256
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Przy okazji czy ten krem to ten sam, który nie które z Was kupowały w saszetkach na allegro?

http://www.ekobieca.pl/p,pl,926,lore...iwej+50ml.html

Och - ja ostatnio kupuję tutaj:
http://annelangguth.vpweb.com/Foundation-Shades.html

Kolor snow white - czysta biel i rozjaśniam nim wszystko co sypkie;p
Można kupić próbkę za 1.5 $, którą można sporo rozjaśnić
__________________
"Methinks, I see... Where??? In my mind`s eyes..."
Shakespeare


Edytowane przez Saya
Czas edycji: 2010-06-07 o 12:35
Saya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:34   #174
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja uzywam juz od od ponad 8 miesięcy chyba, więc u mnie to raczej nie to. u mnie dochodzą jeszcze zaskórniki z którymi chyba nigdy nie wygram, ale walczę nadal

Poza tym na czas wakacji postanowiłam ograniczyc prostowanie włosów, zobaczymy jak długo wytrwam Ale muszę, bo takich suchych włosów juz dawno nie miałam
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:38   #175
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

ja minerałów nie uzywam
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:47   #176
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Saya Pokaż wiadomość
Och - ja ostatnio kupuję tutaj:
http://annelangguth.vpweb.com/Foundation-Shades.html

Kolor snow white - czysta biel i rozjaśniam nim wszystko co sypkie;p
Można kupić próbkę za 1.5 $, którą można sporo rozjaśnić
Dziękuje za pomoc
Ten snow white wygląda super, tylko widzę, że to zagraniczna strona i ceny są w dolarach, a ja nigdy nie kupowałam w ten sposób...Zareknęłam nawet na allegro, ale tam nie mają tego koloru..A czy jest coś podobnego, dostępnego w Polsce?
Kusi mnie wymieszanie tego pudru z mąką ziemniaczana, tylko nie wiem, czy to nie popsuje właściwości mineralnych tego pudru;P
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 12:52   #177
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Dzień dobry

Stałam wczoraj 3h w pełnym słońcu Trochę się opaliłam, mimo smarowania 50+ Jednak w porównaniu z moimi rodzicami, którzy wyglądają jak buraki, to ja mam piękną skórę
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:03   #178
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
do dermatologa tak od razu?
niestety nie od razu tylko od jakichś 5 lat... ale wreszcie trafiłam na kompetentnego lekarza i jest coraz lepiej

kupiłam dziś nowy puder sensique matujący, wygląda na bardzo jasny, przetestuję i dam znać
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 13:16   #179
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
kupiłam dziś nowy puder sensique matujący, wygląda na bardzo jasny, przetestuję i dam znać
Taki za 5.99 (lub 6.99, jakoś tak)? Też kupiłam parę dni temu, skusił mnie kolor i takie ładne wzorki na pudrze..i cena również Ale jeszcze nie używałam bo męczę resztki Manhattanu (który był świetny, krył, matowiał i był baaardzo jasny).
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-07, 14:21   #180
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy macie jakiś sposób na to, żeby rozjaśnić puder sypki?
może sprawdzisz to:
http://www.kolorowka.com/2,dwutlenek-tytanu.html
http://www.kolorowka.com/130,dwutlen...spersible.html
http://www.kolorowka.com/129,dwutlen...spersible.html

właśnie nałożyłam maseczkę aspirynową, mam nadzieję, że rzeczywiście działa łagodząco na trądzik bo mnie trochę zapchało (chyba to wina filtra Babydream), i znowu przechodzę kryzys bo patrząc w lustro moja skóra wydaje mi się przeciętna, nie bardzo jasna ehhh. a cytryną nie chcę swojej skóry zbytnio katować po tym, jak sobie nią wypaliłam dziury na nosie

wpisując na allegro wybielający (najlepiej zaznaczając opcję szukaj w tytułach i opisach) można znaleźć ciekawe kosmetyki rozjaśniające przebarwienia
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:22.