Prostowanie włosów - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-25, 21:51   #451
Nelllcia
Raczkowanie
 
Avatar Nelllcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 194
Dot.: PrOsToWaNiE WłoSÓw....

A może prostownice masz do kitu? Bo ja tez mam raczej niesforne wloski ktore bardzo sie kreca na wilgoci ale z olejkiem RB i flat masterkiem nawet na dworku utrzymuja sie proste

Pozdro,
Nata
__________________
Girls have unique powers; they get wet without water, bleed without injury and make boneless things hard.
Nelllcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-26, 15:49   #452
Sara1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 72
Dot.: PrOsToWaNiE WłoSÓw....

No własnie dużo zależy od prostownicy jak robiłam taką co można kupic w 4, 50 z aluminowymi płytkami

to nie było żadnych efektów prostowania , teraz mam efalocka i włoski wygladają super ( hot lissa też używam )
Sara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 23:02   #453
babel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 22
Exclamation Prostowanie włosów

Chciałabym zapytać, czy miał ktoś kiedys prostowane włosy prostownicą, ale wcześniej te włosy spryskane bylły lakierem?Jeśli tak to jaki jest najlepszy do tego lakier!
babel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 15:46   #454
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Prostowanie włosów

ja raz spryskałam Taft i jak przejechałam po włosach to zrobiły sie szortkie i takie jakby zaniedbane
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-14, 22:54   #455
kasia.sz.
Przyczajenie
 
Avatar kasia.sz.
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do kasia.sz.
Prostowanie włosów- porady, opinie, nasze doświadczenia

Wiem, ze temat prostownicy byl juz walkowany na milion sposobow jednakze postanowilam poruszyc go jeszcze raz. Problem tkwi w tym, ze mam grube i geste wlosy. Susze je suszarka, ktora ma nasadke w postaci szczotki. Efekt jest taki, ze wlosy sa napuszone, proste przez godzine a potem kazdy idzie w swoja strone. Jesli chodzi o prostownice to mam babyliss (nr dokladnie nie pamietam, ale taka na pare z grzebyczkiem od razu). No i przy moich wlosach ta prostownica po prostu nie dziala. Byc moze trzeba nia przejechac 5 razy ale ja nie mam na to cierpliwosci. Poza tym po takich zabiegach po miesiacu nie mialabym juz co prostowac bo wszytskie wlosy by mi wypadly. Co najlepsze w tej calej historii to to, ze jak ide do fryjzera to niezaleznie czy na szczotke czy na prostownice - zawsze mam idealnie wygladzone i ulozone wlosy, ktore spokojnie trzymaja sie do 5,6 dni - wiec jednak mozna
Moje pytanie jest wiec takie - czy jest jakas szansa na to, zeby kupic prostownice/suszarke, ktora rozwiaze moje problemy? A moze ja zle susze i prostuje te wlosy. Juz sama nie wiem. Bede wdzieczna za kazda odpowiedz. Pozdrawiam.
[Obecna fryzura - wlosy schnace samodzielnie - afro/szopen]
kasia.sz. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 10:09   #456
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Ja własnie zakupiłam sobie prostownicę ceramiczna za 32 zł. Mam takie same włosy jak Ty, gęste i twarde i owiem szczerze, że ta prostownica prostuje idealnie. I nie uważam, żeby mi włosy wypadały od prostowania, bo prostownicy używam od ok. pół roku (wcześniej była to taka zwykla z blaszanymi wstawkami) i wciąż mam tak samo grube i gęste. A jeszcze używam przeds suszeniem 'efekt żelazka' sunsilka i efekt jest powalacjący. Serio.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 12:08   #457
vesta19
Raczkowanie
 
Avatar vesta19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Witam ! Kiedy czytałam Twój post, miałam wrażenie,ze czytam o sobie . Dokładnie te same problemy z włosami i takie same zawiedzenie na prostownicy babyliss ( szkoda słow) .

Jakiś tydzień temu, postanowiłam (po raz kolejny) zainwestować w prostownice - tym razem o wiiiiiiele tańsza . Kupiłam sobie EUROMAX QUALITY ( z regulacją temperatury i z ceramicznymi płytkami), zapłaciłam za nią 56 zł i byłam w totalnym szoku, kiedy poraz pierwszy jej użyłam . Mam długie włosy, a prostowanie zajeło mi ok.10 min. . Włosy są prosciutkie, jak po wyjściu od fryzjera, ślicznie się błyszczą i jestem poprostu zachwycona . Z całego serca Ci ją polecam, bo efekt jest poprostu oszałamiający .Pozdrawiam
vesta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-15, 17:55   #458
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Dziewczyny a jakie macie te prostownic Babyliss? z ceramicznymi płytkami? bo ja mam babyliss PRO i w sumie slyszalam ze jest to dobra prostownica i owszem od poprzedniej sie rozni ktora ceramiczna nie byla.Ale dziwi mnie to jak inne dziewczyny piszą, ze efekt idealnie prostych wlosow utrzymuje sie do nastepnego mycia badz przez kilka dni. Bo przy tej mojej babyliss to mam idealnie proste jak wyrpostuje tylko w tym dniu potem skrecaja sie koncowki co mnie denerwuje :/ i dziwi mnie tez to ze niektore dziewczyny pisza ze raz pociagna po wlosach prostownica lub 2 razy i maja idealnie proste a ja musze dluzej;/ czy ja cos zle robie czy ta prostownica po prostu nie jest dobra?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 19:15   #459
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

ja zakupiłam sobie (a raczej dostałam - wyproszoną ) prostownice MPM product taka granatowa z grzebyczkiem (cena ok 30 zl) i jest rewelacyjna (mam barrrrrdzo grube wlosy i bardzo się kręcą-falują). Kumpela miała prostownicę Babyliss za 130 zł i nic nie prostowała (też przerzuciła się na MPM) więc polecam TANIA I SPEŁNIAJĄCA SWOJĄ ROLĘ
Pozdrawiam
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-15, 19:19   #460
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Hihi, ja mam taką prostownicę na wymiankę, ale bez grzebyczka, który strasznie targał włosy.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 12:42   #461
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

przy wlosach kreconych efekt prostowania napewno nie utrzyma sie przez kilka dni, szcegolnie jak nie naklada sie odpowiedniego i odpowiedniej ilosci srodka wspomagajacego, ja juz wielokrotnie pisalam na ten i podobne tematy, przytaczajac nazwy kosmwtykow ,k tore moga pomoc
wiekszosc z was chcialaby uzyskac efekt , jak po wyjsciu od fryzjera, ale nie chce zaopatrzyc sie w takie wlasnie kosmetyki jakich uzywa fryzjer , nie wspone juz o sprzecie jakiego uzywa
nadmienie tez ze nia matakiej prostownicy w spzredazy ,k tora ma plytke ceramiczna i kosztuje 32 zl........ no chyba ze z odzysku uzywanie kosmetykow, czasem nawet dobrych, rowniez nie zawsze da zadawalacy efekt,(kosmetyk,rowniez musi byc odpowiednio dobrany) bo jest taki gatunek wlosa , ktory poprostu nie da sie doprowadzic do pozradku, niestety sa to wlosy cienkie , puszace i mocno krecone,
no bo jak wlos cieniutki i puszacy sie w dodatku , wyprostowac tak zeby wygladal jak wlos gruby, prosty ?
czasem , sie tzreab zastanowic, znalezc pzryczyne, a nie szukac winy w spzrecie, czy koamwtyku
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-23, 13:00   #462
pauliiiinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Ja używałam zwykłej prostownicy przez jakiś może rok... N dodatek używałam wiele kosmetyków, które miały regenerować moje włosy i uchronić je przed wysuszaniem... Niestety, gdy myłam moje włosy zauwazyłam ze były one po prostu jak SIANO.. suche, bez blaski i rozdwojone.. Fryzjerki po prostu aż wytrzeszczały na mnie oczy Ale moje problemy skończyły się, gdy kupiłam sobie własnie prostownice ceramiczną Nie dość, że prostuje się je o wiele szybciej, na dłużej pozostają proste, to jeszcze nie niszczy włosów!!! Naprawdę gorąco polecam takie oto prostownice
pauliiiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-03, 14:12   #463
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: prostowanie włosów

Ja mam akurat WAHL - Cutek MOSER CeraStyle PROFILINE z Allegro za 136.90 z expresową przesyłką za darmo! Naprawdę polecam! Do tego spryskuję mokre włoski płynem dwufazowym a jak wyschną wcieram jedwab Farouk i w 15 minutek włoski są prościutkie i lejące. Dodtakowo masz w niej regulację temperatury i nagrzewa się w minutkę!
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 22:04   #464
magdalenazz
Rozeznanie
 
Avatar magdalenazz
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 606
GG do magdalenazz Wyślij wiadomość przez MSN do magdalenazz
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Ale to prostowanie na lakier niszczy włosy....ja tak kiedyś robiłam na turniej...nie polecam....
__________________
" Blichtr płynie z miasta, mądrość z pustyni"
magdalenazz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 12:49   #465
Lalitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraina czarów
Wiadomości: 91
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Byłam w Kadusie na prostowaniu i fryzjerka powiedziała że na większa okazje muszę mieć trwalszy efekt i użyła lakieru. Przestraszyłam sie bo włosy szarpała spod prostownicy bo sie momentami przyklejały a potem na prostownicy były kępki moich włosków
na pewno efekt trwalszy ale czy "zdrowszy"? jednorazowo nie zaszkodzi ale za każdym razem to bójcie sie Boga..
Lalitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:57   #466
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Przeraziłaś mnie ja kiedyś stosowałam technikę nakładania lakieru i prostowanie, jak chciałam osiągnąć efekt "kolców", ale to było dawno bo teraz mam ceramiczną prostownicę i szkoda mi ją niszczyć lakierem. Włosów mi jeszcze bardziej szkoda, używam Hot Lissa od miesiąca, z którego jestem zadowolona:P
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 16:59   #467
tekla_x
Raczkowanie
 
Avatar tekla_x
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 303
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

...aż strach się bać że mogło by mnie coś pokopać:O
tekla_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 23:09   #468
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Witam lakieru się nie używa do prostowania włosów są specjalne środki do tego na przykład moja żona w swoich salonach używa taki preparat http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79100558
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 07:57   #469
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Cytat:
Napisane przez DARIOSS
Witam lakieru się nie używa do prostowania włosów są specjalne środki do tego na przykład moja żona w swoich salonach używa taki preparat http://www.allegro.pl/show_item.php?item=79100558
pomijajac to ,ze jest to jednoznacznie reklama, ktora zdaje sie na forum jest zabroniona!!! ,
uzywala ktoras z was tego preparatu? podzielcie sie opiniami!
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-10, 14:20   #470
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Można nakładać pianke do włosów przed prostowaniem?
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 23:34   #471
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Ja bym nie polecała prostowania na lakier, raczej niebezpieczne, moze niszczyć włosy i prostownicę również. Lepiej używać specjalnych środków do prostownic, dodatkowo chroniących włosy przed ciepłem. Cociaż raz fryzjerka prostowała mi włosy na jedwab i uznała, że to wystarczy jako zabezpieczenie. Efekt był nie powiem niezły, bo trzymały się do następnego mycia, ale sądze, że toraczej skutek dokładnego prostowania i techniki prostowania
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 23:36   #472
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Question Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

czy ten wspomniany przez Ciebie preparat jest dobry? Czy polecisz go z czystym sumieniem?
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 23:37   #473
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Question Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

miałam na myśli ten z babylisa?
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 05:16   #474
DARIOSS
Raczkowanie
 
Avatar DARIOSS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: GLIWICE
Wiadomości: 76
GG do DARIOSS
Dot.: prostowanie włosów prostownicą na lakier

Cytat:
Napisane przez asia_s
miałam na myśli ten z babylisa?
Witam jezeli jest to pytanie do mnie to tak polecam mamy to sprawdzone pozgrawiam
DARIOSS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 11:24   #475
Marysia$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanie o prostowanie.

Dziewczyny z całego serca mogę polecić wam serum do prostowania włosów z włoskiej firmy Alfaparf Semi di lino! Jest super! Włosy prostuję od prawie trzech lat na tym produkcie! Wyglądają jakbym właśnie wyszła z salnou od fryzjera. Mam taką zwykłą prostownicę nie tam żadną ceramiczną tylko taką zwykłą-tanią i włoski moje są w super kondycji, nie mam rozwojonych końcówek ani nic z tych rzeczy które się dzieją z włosami po prostowaniu a jak się błyszczą!!!! Hohohoho!! Ten kosmetyk można kupić tylko w salonie ale jest dość drogi bo niecałe 70 zł. Ale mam dobrą wiadomość: na allegro można go kupić juz od 30 zł!!!! Link na której znajdziecie kosmetyki z tej firmy
http://www.allegro.pl/search.php?str...1429&country=1
To serum to ciekłe kryształki lub serum nabłyszczające-pod takimi nazwami znajdziecie go na allegro.
Pozdrawiam.
Marysia$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 11:41   #476
Marysia$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 16
Dot.: Pytanie o prostowanie.

Acha dodam wam jeszcze, że ten kosmetyk polecił mi Dominik-mój fryzjer bo zawsze na nim mi prostuje włoski I jest bardzo wydajny bo np. buteleczke 16ml starcza mi na prawie 4 miesiące przy codziennym myciu włosków i stosowaniu tego serum.
Marysia$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 12:09   #477
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Pytanie o prostowanie.

Ja polecam mleczko Hot Liss' Loreala jest boskie a do tego serum RB
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:08   #478
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: Pytanie o prostowanie.

czy mozesz napisać coś więcej o hot lissie? Czy naprawde jest godny polecenia? Używałaś coś innego wcześniej i czy masz jakieś porównanie? Też się nad jego kupnem zastanawiam (cena jest dość istotna )
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:13   #479
deepred
Raczkowanie
 
Avatar deepred
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 124
Dot.: Pytanie o prostowanie.

Cytat:
Napisane przez asia_s
czy mozesz napisać coś więcej o hot lissie? Czy naprawde jest godny polecenia? Używałaś coś innego wcześniej i czy masz jakieś porównanie? Też się nad jego kupnem zastanawiam (cena jest dość istotna )
Jest na temat Hot Liss'a sporo watkow, nawet jeden zalozylam ja, w ktorym go polecam i inne wizazanki rowniez. Ale napisze jeszcze raz, wiec Hot Liss pomogl mi w wieloletnich zmaganiach z wlosami, zadna odzywka czy szampon i nie dawaly nogdy takiego efektu. Jest to preparat chroniacy przed cieplem suszarki czy prostownicy, wwlosy sa po nim gladkie, super sie rozczesuja, sa sypkie i co najwazniejsze - nie podatne na wilgoc.Wedlug mnie kupno Hot Liss'a sie oplaca poniewaz jest wydajny i w zaleznosci od tego gdzie go kupisz cena waha sie pomiedzy 13 a 17 zł. Vardzo polecam
deepred jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:43   #480
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Talking Dot.: prostowanie włosów

ja prostuje moje krecone włosy jedwabiem, nakładam duza krople i susze włosy normalnie czeszac je zwykła szczotka i sa proste, a tam gdzie nie sa uzywam prostownicy czyli generalnie do grzywy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.