Prostowanie włosów - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-05, 14:21   #631
AmmiQ
Raczkowanie
 
Avatar AmmiQ
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 58
Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

up
__________________
AmmiQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 21:04   #632
mmslonkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
od czego to zalezy---> prostowanie,wybór prostownicy

witam mam pytanko posiadam prostownice z płytkami ceramicznymi....wyprostuj e włoski w domku sa ładne i w ogóle wiadomo wyjde na dwór pusza sie i loczki sie robią:/ ale jak mi u fryzjera wyprostuje to wyjde na wilgoc a na nie to nie działa...:/ od czego to zalezy....dodam,ze u fryzjera nie miałam nakładanych żadnych biosilków czy innych specyfików poprostu obciete i wyprostowane...:/ czym sie kierowac przy wyborze prostownicy...bo cos w tym musi byc...słyszałam,ze to od mocy zalezy...czy to prawda?? pozdrawiam i prosze o szybką odpowiedź....
mmslonkoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 21:22   #633
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: od czego to zalezy---> prostowanie,wybór prostownicy

A jaka masz prostownice??
Zeby to byla dobra prostownica musi byc napisane ze to jest profesjonalny sprzet. Nie kupisz takich w normalnym sklepie.
Plytki powinny byc pelnoceramiczne a nie tylko pokryte powloka ceramiczna.
Mialam taki sam problem jak Ty gdy prostowalam wlosy prostownica Remington z marketu za prawie 200zl z ceramicznymi plytkami.
Przeczytaj sobie watej Najlepsze prostownice do wlosow tam dziewczyny opisuja jak sie sprawuja przerozne profesjonalne prostownice.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 06:23   #634
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

Też mam kręcone wlosy i używam różnych kosmetyków do prostowania, jednak stwierdzilam, że wszystkie działają podobnie. Zauważyłam, że im dłuższe włosy tym po prostowaniu bardziej się kręcą. Teraz prostuje, jednak wiem, że wiem że i tak się powywijają więc zakręcam je na duże fale na lokówce są wtedy bardziej uporządkowane Szkoda, że nie wrzuciłaś foto Twoich wlosów może gdybyś obcieła je u dobrego fryzjera wyglądały by całkiem nieżle. Ja odkąd chodze do dobrego fryzjera jestem dużo dużo bardziej zadowolona. Jeśli nie czujesz się w kręconych to jest jeszcze trwała prostująca. Pozdrawim
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 19:12   #635
polorican
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 5
GG do polorican
Dot.: od czego to zalezy---> prostowanie,wybór prostownicy

najleprza prostownica ktora mam juz od prawie dwoch lat jest CONAIR z AIONIC PLATES, ta prostownica jest prawdziwa i naprawde wlosy beda sie Ci tszymaly bardzo dlugo proste nawet jezeli pujdziesz spac na drugi dzien nadal beda proste.
polorican jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 21:09   #636
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
prostowanie po raz tysięczny ale przy włosach tłustych!

Ja wiem, nie bijcie... To już było tyle razy. Ale przeszukałam względnie przyznam wszytkie wątki z tego podczepionego o prostowaniu i nie mogę znaleźć użytecznej dla mnie informacji - o kosmetyku do prostowania włosów tłustych

Otóż prostuję sobie włosy na szczotke, a naturalne mam pofalowane w kierunku kręconych. Efekt jest niezły, choć oczywiście krótkotrwały. Odzywki do włosów używam tylko na końcówki (supermarketowa ale dobra - Pantene Pro V Lśniący Kolor) gdyż moje włosy bardzo się przetłuszczają. Jeśli spróbuję wymodelowac włosy bez "wspomagacza" efekt jest kiepski; włosy sa pofalowane i baaardzo naelektryzowane (mimo porzadnej szczotki itp). Jeżeli użyję wspomagacza ( Wella High Hair Sleek Wonder - fluid do wygładzania włosów) - efekt jest dużo lepszy, lecz wieczorem moje włosy są już "strąkowate" (troche to moja wina bo niestety dużo dotykam włosów, odgarniając grzywkę np.)

No to przechodząc powoli do meritum, szukam kosmetyku który bedzie doskonały Czyli - pomoże wygładzić włosy, powstrzyma je od elektryzowania i nie przetłuści ich ! Dodam że nie musi baaaaaaardzo prostować czy rewelacyjnie chronić przed temperaturą.

PS: Co wiecie i myślicie o serii Revlonu do włosów?
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 22:01   #637
SABRINKA
Raczkowanie
 
Avatar SABRINKA
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Durów
Wiadomości: 292
Dot.: prostowanie po raz tysięczny ale przy włosach tłustych!

tłuste włosy zawsze beda sie tłuscic. Ja probowalam wielu specyfikow i efekt niestety ten sam Ale mam nadzieje ze ktos moze ma taki magiczny sposób na te tłuściochy
SABRINKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 14:26   #638
pakosta
Wtajemniczenie
 
Avatar pakosta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 910
Dot.: prostowanie po raz tysięczny ale przy włosach tłustych!

A może jednak ktoś ma taki specyfik? Albo po protu taki preparat prostujący / wygładzający który nie obciąża ZBYTNIO włosków? Na pewno są tu dziewczyny z przetłuszczającymi się włosami. może coś podpowiecie?

Up!
pakosta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:12   #639
ANIA1706
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

Myslałam ze tylko ja mam takie problemy z włosami ale widze ze nie jestem sama,tez mam taki problem moje wlosy sa krecone i to bardzo nie lubie ich ale co mam zrobic musze z nimi zyc,narazie uzywam tej odzywki z pantine narazie jakos mi odpowiada ale to nie jest to co bym chciała widziec na mojej glowie ale mam do ciebie prosbe jakbys cos nowego odkryła to daj znac,ja oczywiscie tez bede cie informowac o nowosciach narazie musimy dawac sobie rade.Pozdrawiam trzymaj sie.ps moze wymienimy sie gg bedziemy mogły czesciej sie kontaktowac.
ANIA1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 20:59   #640
dorjan28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 92
Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

Polecam ci prebarat do wygładzania włosów,cgroniący przed wysoką temperaturą- Silk Strate-FAROUK.Wciera się go w wilgotne włosy.Następnie wymodeluj włosy,wyciągając je mocno na grubej szczotce.Możesz jeszcze użyć jakiegoś płynu w sprayu do prostowania włosów (polecam ci Babyliss lub z Welli} i wyprostować włosy prostownicą.
dorjan28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 22:24   #641
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

Raz miałam prostowane u fryzjera i trzymaly sie tydzień(oczywiście bez mycia) i bylam bardzo zadowolona(pomijając, to co się póżniej z nimi stało - duużo wypadło). Ale gdy była wilgoć na dworze, naprawde duża, to w ogóle sie nie puszyły a były wręcz takie mięciutkie, jakby nawilżone, bałam sie że po wejściu do suchego powietrza(do domu) sie skręcą, ale nic z tych rzeczy, trzymały sie doskonale.W sumie nie jestem pewna co fryzjreka użyła w czasie prostowania, ale chyba to był jakis profesjonalny produkt joanny, ale co to było to nie wiem.Plus wczesniej odzywka matrix do farbowanych(ale nie wiem czy to cos dało, równie dobrze może być chyba inna), a w czasie prostowania, najapierw fryzjerka musiała mi prostowac z suszarką, a potem dopiero na końcowy efekt przejeżdżała zelazkiem, było pewnie ceramiczne, takie wąskie. Z produktami do stylizacji w czasie prostowania nie przesadzała i być moze dzieki temu efekt też był dobry, bo wlosy nie były przeciążone ani klejace, ani zbyt gietkie i podatne...tylko takie proste druty całośc trwała niestety około 2,5 godzin...na codzień napewno nie chciałoby mi sie tyle czasu poświęcać na to.Wlosy mam dosyc mocno kręcone.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 09:09   #642
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

2.5 godziny prostowała ci fryzjerka włosy? To jakie ty masz włosy? Do pasa?
Mi prostowała pół godziny, tyle samo zajmuje mi to w domu, a mam dosyć kecone włosy.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:41   #643
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Mocno kręcone - prostowanie. Proszę o pomoc :(

Włosy miałam(to było ok 2 lata temu) można powiedzieć, że do połowy pleców(wyprostowane), ale marnej jakości, tzn. mam ogólnie strasznie cienkie włosy, w sumie lepiej mi w lokach bo jest ich z 5 razy wiecej.Wlosy mam naprawde mocno kręcone(chociaz ja sama uważam że nie maja aż tak mocnego skrętu, ale jak czytam i ogladam zdjęcia włosów, które sa nazwane lokami to jednak stwierdzam że mam mocno kręcone)
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 10:57   #644
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Prostowanie włosów

Wiem, ze jest kilka wątków o prostowaniu ale nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. CZy można prostować włosy na mokro ?? Zeby zaoszczedzic czas , mam dosyc grube i gęste włosy - długo schną. Nie chce dodatkowo uzywać suszarki.
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:03   #645
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Prostowanie włosów

z tego co ja wiem to nie.......bo mozesz ja zupelnie spalic...ale na pewno gdzies tam bylo juz o tym pisane....

no chyba ze stworzono juz prostownice do prostowania na mokro...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:19   #646
shilla
Raczkowanie
 
Avatar shilla
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 406
Dot.: Prostowanie włosów

gdzies tam pewnie tak, ale wyszukiwarka mi nie znajduje, a nie mam zbyt duzo czasu na szczegolowe i dokladne czytanie wszystkich watkow o prostownicach itp Moge spalic prostownice czy wlosy ?
shilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:33   #647
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Prostowanie włosów

Generalnie normalnymi prostownicami nie mozna prostowac mokrych wlosow, bo faktycznie mozna je sobie "spalic". A jest kilka prostownic ktorymi mozna prostowac na mokro. Nie pamietam nazwy, ale widzialam takowe na allegro. Chociaz te do prostowania na mokro to na prawde rzadkosc. Wiec jak na razie pozostaje najpierw suszyc suszarka, albo pozostawic je normalnie do wyschniecia no i dopiero potem prostowac. Ale jesli najpierw suszysz suszarka to pamietaj o jakiejs szczegolnej ochronie wloskow
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:36   #648
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: Prostowanie włosów

Zwykłą prostownicą NIE WOLNO tylko taka specjalnie do tego przystosowana
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 11:47   #649
naughty-girl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 818
Dot.: Prostowanie włosów

ja mam Babyliss "wet 'n dry" więc TEORETYCZNIE mogłabym nią prostować na mokro, ale nigdy tak nie robię, bo tak jak piszą dziewczyny boje się że spale włosy zdażyło mi się tak chyba kilka razy w życiu, w podróży, kiedy nie miałam suszarki a chciałam szybko wysuszyć łebek na codzień nie suszę włosów,żeby ich jeszcze bardziej nie niszczyć, tylko idę spać z mokrymi a rano prostuje..
naughty-girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-12, 11:51   #650
cookie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 271
GG do cookie
Dot.: Prostowanie włosów

Prosownica na mokro nie wolno - spalisz włosy.

Co do suszarek to kiedyś widziałam w TV reklamę suszarki suszącej i jednocześnie prostującej włosy - niestety nazwy firmy, producenta nie pamietam, ale to pewnie philips, oni co chwile wypuszczją coś nowego.

Pozdrawiam
cookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 12:10   #651
efelinka891
Przyczajenie
 
Avatar efelinka891
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :P
Wiadomości: 2
GG do efelinka891
Dot.: Prostowanie włosów

mam pewnien problem... otóż z natury mam dosyć podatne włosy i od niedawna używam prostownicy ceramicznej..wszystko jest super,wosly sa proste dopóki jestem w domu ale po wyjsciu an dwór pod wplywem wilgotnego powietrza wlosy sie skręcają czy ktos może zna jakis dobry kosmetyk i niedrogi ktory chorni wlosy przed wilgocią?? bardzo prosze o pomoc z gory dziękuje za odpowiedzi .. pozdrawiam
efelinka891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 12:22   #652
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Prostowanie włosów

Ta suszarka widzialam ostatnio w Geancie za 179zl...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 13:12   #653
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Prostowanie włosów

a ja i powiem tak: nie zaczynaj prostowac wlosow bo to uzaleznia!!! niech chociaz jedna ich nie prostuje:P
ja zaluje strasznie ze je prostuje a robie to juz 3 latkanigdy sobie tego nie wybacze a moje wlosy tym bardziej!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-12, 13:29   #654
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez efelinka891 Pokaż wiadomość
mam pewnien problem... otóż z natury mam dosyć podatne włosy i od niedawna używam prostownicy ceramicznej..wszystko jest super,wosly sa proste dopóki jestem w domu ale po wyjsciu an dwór pod wplywem wilgotnego powietrza wlosy sie skręcają czy ktos może zna jakis dobry kosmetyk i niedrogi ktory chorni wlosy przed wilgocią?? bardzo prosze o pomoc z gory dziękuje za odpowiedzi .. pozdrawiam
Bylo juz bardzo duzo watkow na ten temat, wiec polecam wyszukiwarke
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 18:44   #655
maarit
Przyczajenie
 
Avatar maarit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
GG do maarit
trudne prostowanie

Mam długie kręcone włosy i mój problem jest taki ze nie potrafie trwale ich wyprostować. Efekt uzyskany za pomocą prostownicy jset trwały przez ok. 8 godzin, nigdy dłuzej. Używałam Sunsilk "Efekt żelazka" ale jakoś nie dawał efektu. Nie wiem czy poprostu robie coś źle...może za krótko je trzymam w prostownicy, albo powinnam stosowac jakieś specjalne utrwalacze lub odżywki? A moze trwała? Prosze o rady. Pozdrawiam
__________________
"With a warmth of your arms you saved me I'm killing loneliness with you..."
maarit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 19:49   #656
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: trudne prostowanie

masz kręcone włosy, największa ozdoba kobiety to loczki, więc ich nie prostuj! jeszcze je zniszczysz i co będzie?!

pozdrawiam
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 21:07   #657
maarit
Przyczajenie
 
Avatar maarit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
GG do maarit
Dot.: trudne prostowanie

Hmm, mam ich poprostu już dosyć, chciałabym mieć zupełnie płaskie na deche włsoy, tak dla odmiany
__________________
"With a warmth of your arms you saved me I'm killing loneliness with you..."
maarit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-15, 22:14   #658
SlOncEee
Raczkowanie
 
Avatar SlOncEee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 51
Dot.: trudne prostowanie

tez miałam ten problem! efekt wyprostowania był nietrwały! ale kupiłam sobie lepsza prostownice od poprzedniej i proste włosy utrzymuja sie około 3 dni
SlOncEee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-16, 16:47   #659
maarit
Przyczajenie
 
Avatar maarit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
GG do maarit
Dot.: trudne prostowanie

SlOncEee: A lepszą to znaczy za ile?

A jakie są wasze opinie na temat suszarki z końcówką prostującą Rowenty? Ostatnio ją sobie sprawiłam, ale szczerze to niezdązyłam jej tak na serio wypróbować, jak na początek wydaje mi sie ze chyba tak średnio spełnia swoje zadanie... Moze do niej też trzeba uzywać jakichś odżywek, aby efekt był trwały?
__________________
"With a warmth of your arms you saved me I'm killing loneliness with you..."
maarit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-20, 18:35   #660
SlOncEee
Raczkowanie
 
Avatar SlOncEee
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 51
Dot.: trudne prostowanie

no ja kupiłam prostownice optimum za 80 zł i jest o wile lepsza!! polecam
SlOncEee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.