Prostowanie włosów - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-14, 13:00   #691
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Prostowanie

Cytat:
Napisane przez basienka:) Pokaż wiadomość
ja też nie słyszałam i wątpię, żeby takowy istniał. Ja używam loreal hotLiss.
ja tez uzywam loreal hot liss ponadto mam suszarke z jonizacja i ona mi duzo daje i zawsze po wyprostowaniu wloskow utrwalam je zimnym powietrzem z jonizacja i to sprawiaze wlosy sie nieodkrecaja i sa blyszczace pozdrawiam
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 13:14   #692
olcia 810
Wtajemniczenie
 
Avatar olcia 810
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 632
Dot.: Prostowanie

Cytat:
Napisane przez sloneckoo Pokaż wiadomość
ja tez uzywam loreal hot liss ponadto mam suszarke z jonizacja i ona mi duzo daje i zawsze po wyprostowaniu wloskow utrwalam je zimnym powietrzem z jonizacja i to sprawiaze wlosy sie nieodkrecaja i sa blyszczace pozdrawiam

- ciekawa sprawa
__________________
WYMIANKA
olcia 810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:22   #693
silver1
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Prostowanie

na miesiąc?? wow ... ja touzywam jak rózowiutka Pantene PRO-V i super sie sprawdza
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 20:18   #694
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Prostowanie

nie slyszalam o takim czyms ja uzywam hot glatt z l´óreal i serum profesional tez z l´oreal i prostuje wloski Tondeo i jestem zadowolona na 2-3 dni
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-16, 08:19   #695
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Prostowanie

Moja mama słyszała kiedyś u fryzjera o czymś takim jak prostowanie na zimno, które daje efekt prostych włosów na pół roku. Jednak dokładnie nie jestem w stanie powiedzieć, jak taki zabieg wygląda. Trzeba zapytać fryzjera.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 15:48   #696
Mysiakk26
Raczkowanie
 
Avatar Mysiakk26
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 39
Dot.: prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez annfas Pokaż wiadomość
mam takie małe pytanko. Prostuje wlosy juz jakis czas, ale juz mi sie troche zaczely niszczyc, zastanawiam sie nad uzywaniem jakiegos srodka do prostowania wlosow tylko nie mam pojecia jakiego. mam nadzieje ze moge liczyc na wasza pomoc.....
Hello,ja co prawda odchodze od prostowania włosów,ale moge ci polecić naprawde dobry balsam:RELAX z olejem jojoba(brazowa butelka),stanowi ochrone termiczną przed suszarką i prostownicą,a przede wszystkim włosy ładnie błyszczą bo zawiera delikatne migoczące drobinki,nie radze nakładać go w dużej ilośći aby nie obciążać włosów,kupiłam go w salonie fryzjerskim.POZDRAWIAM
Mysiakk26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:07   #697
luCkyy
Raczkowanie
 
Avatar luCkyy
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: middle
Wiadomości: 54
GG do luCkyy
Dot.: mwwhhyhy xdd

Cytat:
Napisane przez uf0 Pokaż wiadomość
..Hmm gdzie można zakupić tego Loreala hott lissa ? Moje włosy sa wyjątkowo wredne więc nie wiem w ogóle nawet jak to stosować gdyż jestem wyjątkowo niedoświadczona osobą ze wzgledu na wiek ;] a prostownice mam ceramiczna.. Swoją droga od jakiego wieku moża używać prostownicy i róznych preparatów?

ee ja nie radze Ci kupowac tego Hotlissa :/
wlosy potowrnie sie puszą i sklejaja.. :P
zmarnowane parenascie zlotych ;Ppp
__________________
Bądź jak skrzydła dwa, kiedy braknie sił ..
Niech niebo bliżej będzie...

;Dpp***
luCkyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-23, 16:10   #698
spoczko_loczko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 239
Dot.: prostowanie włosów

Jestem na odwyku od prostownicy :/ teraz dbam o swoje loczki . Nie poradzę ci z tymi środkami rozpostowującymi bo ich nigdy nie używałam ....
spoczko_loczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:47   #699
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: prostowanie włosów

Dziewczyny ja prostuję włosy wieczorem (zaraz po umyciu) i rano przed wyjściem do pracy. Używałam różnych "prostowników" typu Sunsilk ale jakoś nie byłam zadowolona (włosy były strasznie sztywne )
Wreszcie fryzjerka poleciłam mi jedwab w płynie czyli Biosilk. Używałam dość długo (kilka miesięcy) a od grudnia używam CHI Silk Infusion - i to jest to! Olejek do prostowania włosów na gorąco. Mogę z czystym sercem polecić. Nie skleja włosów i nie sprawia że wyglądają na "tłuste"
Moje włosy są bardzo cienkie i delikatne i codziennie je myję - naprawdę mogę polecić. Mimo małej pojemności starcza na długo. Ja jestem zadowolona.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 16:57   #700
luCkyy
Raczkowanie
 
Avatar luCkyy
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: middle
Wiadomości: 54
GG do luCkyy
Dot.: prostowanie włosów

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Wreszcie fryzjerka poleciłam mi jedwab w płynie czyli Biosilk. Używałam dość długo (kilka miesięcy) a od grudnia używam CHI Silk Infusion - i to jest to! Olejek do prostowania włosów na gorąco. Mogę z czystym sercem polecić. Nie skleja włosów i nie sprawia że wyglądają na "tłuste"
Moje włosy są bardzo cienkie i delikatne i codziennie je myję - naprawdę mogę polecić. Mimo małej pojemności starcza na długo. Ja jestem zadowolona.
racja racja CHI booooskie ;Dpp buehehe ;D
__________________
Bądź jak skrzydła dwa, kiedy braknie sił ..
Niech niebo bliżej będzie...

;Dpp***
luCkyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 11:31   #701
jagodka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Jak używać prostownicy?? do doświadczonych

więc powiem wam co ja robie kiedy prostuje włosy : więc może zaczne od tego że ja mam bardzo kręcone i wiadomo im bardziej kręcone tym mniej proste.. zaczne od tego że nie ważne jaka prostownica włosy będą takie same - to wszystko zależy od pogody ! a nie od prostownicy . ogólnie nie używam żadnych płynów do prostowania szkoda pieniędzy " najlepsze co tylko może być z tych wszystkich to jest serum przeciw puszeniu się włosów a Avonu 14.90 - po umyciu włosó lekko smaruje to we włosy ( te serum jest oleiste ) czekam aż włosy same wyschną .. mam prostownice " Philipsa jonową aby się włosy nie elektryzowały" potem ładnie prostuje , włosy są lśniące nie ma szopy i końcówki też są wygładzone - + na koniec lekko na końcówki używam Wosku { ale to ja muszę aby się bardzo nie kręciły } i koniec .... wyrubójcie tego - będzicie zadowolone
jagodka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-24, 12:30   #702
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Exclamation Dot.: Jak używać prostownicy?? do doświadczonych

Odpowiedz Kalex jest dobra. Wlosy wilgotne DUZO bardziej sie niszcza przy prostowaniu niz normalne. Wlosy musza byc suche i czyste.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-24, 13:00   #703
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Jak używać prostownicy?? do doświadczonych

a ja z innej beczki mam prozbe do fabian czy moze masz to zdjecie w oryginale??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c.jpg (49,9 KB, 14 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 22:20   #704
krejzi_dejzi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
super najlepsza prostownica

Ja tez mialam ciagle problemy z wlosami ani nie b yly krecone ani proste ( wydalam juz full kasy na rozne prostownice ale nawet przy uzyciu sunsilkow itp nie bylam zadowolona - jeszcze w zyciu sobie tak nie zniszczylam wlosow, w koncu sie wkurzylam i przestalam prostowac-wygladalam jak upior hehe ALE teraz mieszkam w southampton i bylam tu niedawno u fryzjerki i pytalam sie czy moze ma jakis sposob zebby nie niszczyc a prostowac. pokazala mi prostownice Neocurl i mowila ze serio moze polecic z czystym sercem bo to nie ceramiczne tylko platynowe i ze odczuwane cieplo przez wlosy jest niskie itp okazalo sie ze kosztuje 100 funtow wrrrrrrrrrrrr bo to extraklasa ale na szczescie moj misio kupil mi ja na gwiazdke i jest serio wypasiona - pomijajac ze super dziala tzn fajnie prostuje to zajmuje mi to 10 min (przy normalnej to gdzies z 25 nawet- jak dokladnie ) wlosy wygladaja extra to na dodatek jest bezprzewodowa !!!!!!!!! i nie za duza wiec jak gdzies jade to do torby i fruuu ))))) juz ja rozreklamowalam po kolezankach hehe czekaja az bedzie w pl - podobno byla na allegro i to taniej niz w anglii - wiec tym co maja problem z wlosami tak jak ja polecam neocurla ))
krejzi_dejzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-02, 08:51   #705
cashmeree
Zakorzenienie
 
Avatar cashmeree
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 4 760
GG do cashmeree
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

Cytat:
Napisane przez vesta19 Pokaż wiadomość
...
Jakiś tydzień temu, postanowiłam (po raz kolejny) zainwestować w prostownice - tym razem o wiiiiiiele tańsza . Kupiłam sobie EUROMAX QUALITY ( z regulacją temperatury i z ceramicznymi płytkami), zapłaciłam za nią 56 zł i byłam w totalnym szoku, kiedy poraz pierwszy jej użyłam . Mam długie włosy, a prostowanie zajeło mi ok.10 min. . Włosy są prosciutkie, jak po wyjściu od fryzjera, ślicznie się błyszczą i jestem poprostu zachwycona . Z całego serca Ci ją polecam, bo efekt jest poprostu oszałamiający .Pozdrawiam

Właśnie zastanawiam się nad jej kupnem mam włosy do ramion strasznie sie kręcą ale może nie tyle są grube co jest ich bardzo dużo , jaką moc ma ta prostownica? bo znalazłam takie 70W i 90W i wkońcu nie wiem ile ona ma faktycznie mocy , czy tak ona wyglada?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aa.jpg (23,9 KB, 96 załadowań)
cashmeree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:54   #706
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: prostowanie wlosow

Czy ktos moze polecic jakis naprawde super kosmetyk do prostowania wlosow? Cos, co da efekt prostowania u fryzjera? Uzywalam Sunsilka.... bez rewelacji. Schwarzkopf , Loreal , Pantene.... nic mnie nie zachwycilo. Z Profesjonalnych produktow sprobowalam Design Line, ale wydal mi sie dosc lepki i wcale nie rewelacyjny. Najchetniej uslyszalabym czego uzywaja fryzjerzy....
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 14:58   #707
linett
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Red face Dot.: prostowanie wlosow

Tak szczerze mowiac te wszytskie produkty ochronne ktore sa po sklepach sa takie sobie w dzialaniu. Najpiej zakupic takie produkt u fryzjera. Oni zawsze maja profesjonalne produkty.
linett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-09, 22:34   #708
neliaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 41
Dot.: Prostowanie: olejek Reene Blanche czy dwufazowy lotion Welli??

a gdzie mozna kupic ten olejek w jakich salonach??
neliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-19, 21:34   #709
zupa_pomidorowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1
Prostowanie kręconych włosów i problemy z tym związane.

Dwa tygodnie temu wyprostowałam sobie włosy na studniówkę.
Mam włosy bardzo kręcone.
2h męczyła się Karolina (fryzjerka) z prostowaniem (mycie, modelowanie...).
I ładnie wyszło

Jak miało się na czuprynie loki przez 18lat przychodzi taka pora że trzeba powiedzieć dość.

I teraz się zastanawiam nad dwoma prostownicami z Babyliss (u fryzjera prostowali mi tymi)

- Babyliss Pro Wet & Dry
- Pro New Tech 35mm

Czy może prostownice EFALOCK FLAT MASTER ?

Która byłaby lepsza? Mam włosy suche z tendencją do 'puszenia'.
Myślę też nad zakupem sprayu Babyliss Liss'Up.
Co o nim sądzicie?

Dobry szampon, dobra odżywa + Wax + spray z Babylissu i na koniec na wygładzenie BioSilk jedwab.
Raz na dwa tygodnie dobra maska.

Dobra pielęgnacja?

Pozdrawiam!
zupa_pomidorowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-19, 23:25   #710
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Prostowanie kręconych włosów i problemy z tym związane.

Jedwab Biosilka jak najbardziej polecam Do niektórych włosów dobre są też odżywki regeneracyjne Gliss Kura płynny jedwab i szampon nutrileum Elseve
Polecam płukanie włosów w wodzie z sodą oczyszczoną - fajnie wygładza.
A tak nawiasem mówiąc to uważaj z prostowaniem, bo łatwo zniszczyć sobie włosy. Ja mimo dobrej pielęgnacji zniszczyłam sobie włosy( prostowałam bez przerwy przez 4 lata, a przedtem trudniej było o dobrą prostownicę).Teraz na jakiś czas musiałam zaprzestać, bo inaczej musiałabym się obciąć na łyso jak Britney.Polak mądry po fakcie - dopiero teraz doceniłam kręcone włoski.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 11:57   #711
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: Prostowanie kręconych włosów i problemy z tym związane.

Cytat:
Napisane przez zupa_pomidorowa Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu wyprostowałam sobie włosy na studniówkę.
Mam włosy bardzo kręcone.
2h męczyła się Karolina (fryzjerka) z prostowaniem (mycie, modelowanie...).
I ładnie wyszło

Jak miało się na czuprynie loki przez 18lat przychodzi taka pora że trzeba powiedzieć dość.

I teraz się zastanawiam nad dwoma prostownicami z Babyliss (u fryzjera prostowali mi tymi)

- Babyliss Pro Wet & Dry
- Pro New Tech 35mm

Czy może prostownice EFALOCK FLAT MASTER ?

Która byłaby lepsza? Mam włosy suche z tendencją do 'puszenia'.
Myślę też nad zakupem sprayu Babyliss Liss'Up.
Co o nim sądzicie?

Dobry szampon, dobra odżywa + Wax + spray z Babylissu i na koniec na wygładzenie BioSilk jedwab.
Raz na dwa tygodnie dobra maska.

Dobra pielęgnacja?

Pozdrawiam!
Eh...Ja też miałam kiedyś włosy kręcone suche z tendencją do puszenia...
Zaczęłam prostować prostownica i teraz mam suche siano już bez tendencji do puszenia,za to stale wyglądające jak nastroszona szczota...
Po przeczytaniu postów dziewczyn z wizażu zaczęłam kurację (wax,olejek rycynowy,nafta itp.)
Zastanów się miliard tysięcy razy czy naprawdę chcesz przez to przechodzić.
Natura wie co robi.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-20, 22:01   #712
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Prostowanie kręconych włosów i problemy z tym związane.

Nie przesadzajmy. ja tez mam pokręcone włoski, moze nie są to loki spręzynki, ale całkiem porządne fale Od ponad roku prostuję je [rostownicy Tondeo Eco Cerion na allegro ok. 250 zł kosztuje. Prostuję je na jedwab CHI albo olejek RB, poza tym stosuje maski profesjonalne np. Matrix. Włoski prostuję często i fryzjerka ( a od razu mówię ze to dobry fachowiec) mówi ze nie ma zniszczonych włosków. Jesli zadbasz o włosko, dasz im czasami odpocząć od prostowania i suszenia i stosujesz dobre kosmetyki, to zaraz Ci nie wypadna, sama wiem jak po tylu latach potrzebna jest odmiana Acha - no i dobra ceramiczna prostownica to podstawa Z tych co wypisałas najbardziej polecam Ci Efalocka, choc uwazam ze moja Tondeo to rewelacja. Zajrzyj do wątku o prostownicach, na pewno znajdziesz cos dla siebie
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:08   #713
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Prostowanie kręconych włosów i problemy z tym związane.

zdecydowanie odradzam prostowanie po roku prostowania efalockiem ceramicznym (flat champ) z jonizacja i stosowania ton preparatow do prostowania, chroniacych przed wysoka temperatura, masek, odzywek, balsamow itp... moje wlosy wygladaly jak stog siana!! pewnie juz nigdy nie beda ladnymi falami jakimi byly przedtem, wiec zastanow sie 1000 razy! jesli Twoje naturalnie krecone wlosy maja ladny skret i jest Ci w nich ladnie, to lepiej nie ingeruj w nature... no chyba ze chcesz prostowac wlosy sporadycznie, np raz na 2 miesiace na jakies wyjscie, to ok... chociaz uwazaj bo prostowanie uzaleznia i czasem trudno sie powstrzymac... a potem sie zaluje ze sie ma szczote na glowie
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-21, 12:45   #714
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: Prostowanie kręconych włosów i problemy z tym związane.

Ja tez mam krecone wloski i podkreslam loki prostuje wloski od 5 lat od jakiegos czasu uzywam Tondeo Eco Cerion nie jest to prostownica cala z Ceramiki ale jest rewelacyjna mialam takze Efalock flat master i powloka takze sie scierala i nie jest to takze prostownica cala z ceramiki.Uzywam szampony i odzywki z gliss kur plus maseczki po wyschnieciu wloskow uzywam do prostowania l´oreal hot glatt,lub z Schwarzkopf sprey do prostowania wloskow i czasem tez uzywam z Wella high hair flaton iron spray tylko zadko go uzywam bo wlosy robia sie jak po lakierze.Ostatnio kupilam z l´oreal serum profesjonal jest rewelacyjne wloski super sie prostuja.Po wyprostowaniu we wloski wcieram slikon na koncowki z Fanola jest to firma italianska i olejek z garnier i wloski utrzymuja mi sie proste do nastepnego mycia czyli 2-3 dni



Ps-to jest normalne ze wlosy sie niszcza dlatego trzeba je regularnie podcinac ja mam wlosy do pasa i nie widze zeby mi sie az tak niszczyly a u fryzjera siedze co 2-3 miesiace na podciecie koncowek,a farbuje wlosy co rok a nie jak odrosty wyjda tylko ,to za miesiac do fryzjera zakrac odrost mi to nie przeszkadza


podro


Cytat:
Napisane przez zupa_pomidorowa Pokaż wiadomość
Dwa tygodnie temu wyprostowałam sobie włosy na studniówkę.
Mam włosy bardzo kręcone.
2h męczyła się Karolina (fryzjerka) z prostowaniem (mycie, modelowanie...).
I ładnie wyszło

Jak miało się na czuprynie loki przez 18lat przychodzi taka pora że trzeba powiedzieć dość.

I teraz się zastanawiam nad dwoma prostownicami z Babyliss (u fryzjera prostowali mi tymi)

- Babyliss Pro Wet & Dry
- Pro New Tech 35mm

Czy może prostownice EFALOCK FLAT MASTER ?

Która byłaby lepsza? Mam włosy suche z tendencją do 'puszenia'.
Myślę też nad zakupem sprayu Babyliss Liss'Up.
Co o nim sądzicie?

Dobry szampon, dobra odżywa + Wax + spray z Babylissu i na koniec na wygładzenie BioSilk jedwab.
Raz na dwa tygodnie dobra maska.

Dobra pielęgnacja?

Pozdrawiam!
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-22, 18:29   #715
katarzynaforumowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: Moje doświadczenia z prostownicą

ja mam takze grube i sztywne wlosy. posiadam prostownice EUROLUX kupilam ja za 50 czy 60 zl ale dosyc dawno teraz pewnie bym kupila taniej. jest z regulacja temperatury. ale niestety moje wlosy prostuja sie tylko na tej najwyzszej temperaturze tj.200 stopni;/. uzywam takze kosmetykow przezd prostowaniem jedwab w plynie, sunsilk, loreal taka rozowa buteleczka specjalnie przed suszeniem i prostowaniem (oczywiscie nie wszystko na raz) efekt jest super POLECAM
katarzynaforumowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:25   #716
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: prostowanie wlosow

Mam wątpliwość a nie chce zakładać nowego wątku- mam kręcone włosy i stosuje na nie olejek rycynowy,chciałabym teraz wyprostowac,ale neiwiem czy można prostowac z tym olejkiem na włosach-nie spłoną czy coś?A jak moge z nim to mam jeszcze cos nałożyć np jedwab?-prosze o wyrozumiałość nie mam doswiadczenia
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 13:34   #717
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Dot.: prostowanie wlosow

ja do prostowania używam hot lissa z loreala i jest wg mnie bardzo fajny
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 14:27   #718
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: prostowanie wlosow

Hot Liss jak na swoją cenę daje świetny efekt.Susilk to można sobie do kosza wyrzucić - zero efektu.Poza tym jedwabie ładnie wygładzają włosy i jeśli ma się tylko podatne włosy lub leciutko falowane - mogą zastąpić prostownicę.
scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 16:45   #719
IWoOnA18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 341
Dot.: prostowanie wlosow

BIOSILK tez jest dobry pod prostownice i z tego co slyszalam to tez chroni wlosy przed temperatura. Ja uzywam tego preparatu i wlosy prostuje bierzaco i sa po tym w bdb stanie jak dla mnie Zalezy to pewnie jeszcze od rodzaju wlosow, ale jak chcesz to mozesz sprobowac. Taki preparat kosztuje ok 8.00zl. Pozdrawiam
IWoOnA18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:53   #720
OnN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Prostowanie. Krotkie wlosy...

Mam normalną męską fryzurę [jesli chodzi o dlugosc] (w miare wycieniowana, z tylu zostawiony pasek na calej szerokosci) wlosy sie krecą, sa gęste i cienkie. Interesuja mnie sposoby prostowania włosów, (kosmetyki itp), na tak krotkich włosach, które posiadam jest możliwość zabiegu prostowania chemicznego? prostownica nie wchodzi w grę... włosy są zbyt krótkie (maja ok. 4 cm)
OnN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.