Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-30, 14:10   #2611
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

fota przed
https://www.google.pl/search?q=zmars...1%3B1017%3B600
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:11   #2612
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Podobno trzeba w zabudowanym staniku spać, żeby tego nie mieć
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 15:13   #2613
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Góry piękne, to na pewno, ja jednak zakochałam się (i zamierzam tam wrócić) w Boce Kotorskiej, to jak piękna jest ta otoczona górami zatoka zapiera dech w piersi. Wjechaliśmy m.in. na Lovcen, do Mauzoleum Piotra II Petrovicza-Niegosza i nie dziwię się, że nazwyją tą drogę jedną z najbardziej malowniczych tras Europy Nie mówiąc o tym, ze sam Kotor ma niesamowity klimat


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Ja stosuje balsam Rusinowej , kupiłam jak było -50%.
Ogólnie jestem zadowolona, skóra wydaje sie bardziej napieta i nawilżona, ale moze ten sam efekty byłby jakbym regularnie stosowała zwykle balsamy. Ale za normalna cenę bym nie kupiła Przy czym ja na biust nie narzekam, ale czas zacząc stosować cos profilaktycznie
Bardziej mnie dekolt martwi, bo najlepiej mi sie spi na boku i mi sie zmarchy robia A ciezko mi idzie oduczanie się
Mi tez czasem sie takie robią. Kocham spac na boku



Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Podobno trzeba w zabudowanym staniku spać, żeby tego nie mieć
To trudno, bede pomarszczona
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:19   #2614
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
ja używałam serum różowego Eveline i to w czasie, kiedy w ciagu kilku miesięcy zgubiłam 35 kilo i cycki w znakomitym stanie zostały, więc i taka tanizna może działać
Wooow!
Nie ukrywam, że taka utrata wagi to moje marzenie, ale domyślam się, że nie był to efekt do końca zamierzony (stres, prawda?). Oby tego stresu było jak najmniej .

Co do kremu do biustu Eveline (push-up czy coś w tym typie), to mnie osobiście zapach nie przeszkadza, ale on ma dla mnie dość ciężką konsystencję i w takie upały niestety na dekolt nie mogę używać, bo mnie zapycha (robią mi się takie małe krostki z wodą ).
Chyba na ten Elancyl się skuszę, bo też coś by mi się przydało aktualnie do biustu (usiłuję schudnąć, więc profilaktycznie ).

W sumie to mało jestem systematyczna jeśli chodzi o balsamy i kremy do poszczególnych partii ciała - za dużo dla mnie zachodu z kilkoma mazidłami , to i tak wiele, że do oczu mam osobny krem, niż do reszty twarzy .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:37   #2615
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

U
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wooow!
Nie ukrywam, że taka utrata wagi to moje marzenie, ale domyślam się, że nie był to efekt do końca zamierzony (stres, prawda?). Oby tego stresu było jak najmniej .

Co do kremu do biustu Eveline (push-up czy coś w tym typie), to mnie osobiście zapach nie przeszkadza, ale on ma dla mnie dość ciężką konsystencję i w takie upały niestety na dekolt nie mogę używać, bo mnie zapycha (robią mi się takie małe krostki z wodą ).
Chyba na ten Elancyl się skuszę, bo też coś by mi się przydało aktualnie do biustu (usiłuję schudnąć, więc profilaktycznie ).

W sumie to mało jestem systematyczna jeśli chodzi o balsamy i kremy do poszczególnych partii ciała - za dużo dla mnie zachodu z kilkoma mazidłami , to i tak wiele, że do oczu mam osobny krem, niż do reszty twarzy .
Tak Olu, stres.
I niby dobrze, bo przedtem była nadwaga, pierwsza w życiu, ale zrobiła sie niedowaga, czyli też nie do końca dobrze.
No ale zawsze nie ma róży ... Itd.
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 17:55   #2616
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
BTW co do walczenia z wiekiem to znacie to cudo opisywane przez Agę? Warto kliknąć?
http://agowepetitki.blogspot.com/201...ver-young.html
Przyznam, że i mnie ten produkt zainteresował.

Ciekawe czy to pełen skład:

Składniki: Acetyl hexa-peptide-3, (Argirelina) (20%), Sodium Hyaluronate (Kwas Hialuronowy), Geogard (organicznie zatwierdzony naturalny konserwant
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-30, 18:02   #2617
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
A to ja mowilam o tym. Ten Twoj srebrny tez jednak mialam.

Moim najwiekszym problemem jest regularnosc. No, nie moge sie jakos zmusic do codzinnego smarowania. Jak raz na tydzien sie posmaruje to jest sukces .
Też miałam ten"srebrny" eveline i przy regularnym stosowaniu były efekty. I obwodowo też mi z ciała spadło sadło .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 22:06   #2618
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
U
Tak Olu, stres.
I niby dobrze, bo przedtem była nadwaga, pierwsza w życiu, ale zrobiła sie niedowaga, czyli też nie do końca dobrze.
No ale zawsze nie ma róży ... Itd.
Stres bardzo zły, wiadomo, no i niedowaga też niezbyt dobra, ale ja, całe życie walcząca ze zbędnymi kologramami, rozmarzyłam się czytając o takim spadku
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 13:50   #2619
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

a ja przychodzę z nowiną rzęsową
jednak rosną mi nowe i zagęszczają się ogólnie tym samym

a najśmieszniejsze, że niedawno przestałam ich już wyglądać i zorientowałam się, kiedy coś mi się tusz nie chciał ułożyć na rzęsach, robiły mi się takie jakby glutki od spodu linii ręs (górnych) i jak w końcu się przyjrzałam, to się okazało, że tam rosną nówki sztuki, sztywne i mocne, jak nie moje
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 15:11   #2620
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
ps. serio kozieradka tak przyspiesza wzrost włosów? kurcze, może warto sie z tym smrodem przemęczyć
Nie wiem czy sama czy w połączeniu, ale na pewno powoduje, że mniej wypada



Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki kolorowy tusz YSL wziąć do zielonych oczu
Granatowy i fiolet



Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
U mnie kozieradka powodowała szybsze przetłuszczanie i dostałam łupieżu
Kozieradka zmielona zalana wrzątkiem??
Mocno zaskoczona jestem, bo to to nie uczula, chyba, że zapach



Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Do regularnego picia zielonej herbaty zmierzam, ale zadna z prob nie zakonczyla sie sukcesem. Pije codziennie moj zdrowotny napoj i mam nadzieje, ze przyniesie efekty.
Najlepiej kubek/filiżankę dziennie w większej ilości może powodować przesusz skóry plus garść (minimum) pestek z dyni i voila!



Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
James na ze względu na to, że mam azs i rogowacenie przymieszkowe to na ciało stosuję rzeczy typu xerial 30, squamax, na dupsko typowe antycellulity, a na biust nie mam co, bo wydaje mi się, że jednak xerial 30 to zbyt gruby kaliber

A że się starzeję i walczę z kilogramami, to zauważyłam pogorszenie stanu skóry biustu i szyi, zm czym chcę pilnie walczyć... Cena nie gra roli.

BTW co do walczenia z wiekiem to znacie to cudo opisywane przez Agę? Warto kliknąć?
http://agowepetitki.blogspot.com/201...ver-young.html

Jak napisałam wyżej, potrzebuję celowanego, bo zwykłych ciałowych nie używam, evelinka mdli i od niej mdleję, nivelazione uczuliło mnie tak, że miałam rany, palmers klei się jakbym się w miodzie wytaplała... więc szukam.

Aniu ja Ci polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1
moja szyja i dekolt po tym są bardzo gładkie i napięte, a nawilżone a olejki próbowałaś? znaczy się oliwki?

Muszę kupić to, co Agnieszka poleca Oj Hihi, czemu wklejasz i kusisz?



Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No popróbuję jeszcze tego palmersa i jak się nie zaprzyjaźnimy to kupię ten elancyl, ktory już moniq_c polacała
Na mnie Elancyle się wałkują



Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Wlasnie, pisalas wyzej o balsamach na cellulit. Co polecasz?

Ja uda mam w nieladnym stanie ogolnie. Kiedys, jak ostatni debil, nakupowalam balsamow. Popekaly mi naczynka po Eveline. To bylo pare lat temu: jakis turbo rozgrzewacz. Mam trzy prawie centrymetrowe fioletowe krechy na jednym udzie i trzy slabiutkie na drugim . Do tej pory sie tego pozbyc nie moge. Probowalam jakichs balsamow, ale bez lasera sie nie obejdzie.
Ja oprócz Eveline polecam Nivelazione


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Podobno trzeba w zabudowanym staniku spać, żeby tego nie mieć
albo mieć mały biust, ja tego u siebie (na razie ) nie widzę
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2013-07-31 o 15:12
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 16:29   #2621
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Iwus Ty złośnico
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 17:08   #2622
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Najlepiej kubek/filiżankę dziennie w większej ilości może powodować przesusz skóry plus garść (minimum) pestek z dyni i voila!

Aniu ja Ci polecam to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...er.html&next=1
moja szyja i dekolt po tym są bardzo gładkie i napięte, a nawilżone a olejki próbowałaś? znaczy się oliwki?

Muszę kupić to, co Agnieszka poleca Oj Hihi, czemu wklejasz i kusisz?

Na mnie Elancyle się wałkują

Ja oprócz Eveline polecam Nivelazione

albo mieć mały biust, ja tego u siebie (na razie ) nie widzę
Potwierdzam, mnie zielona i biala herbata wysuszaja na wior i powoduje uczucie "kaca"

Iwonka, Słonce, gdzie Ty to Bandi kupujesz? Bo bym sie za miesiąc zaopatrzyła - teraz kupiłam to co james rzucia i bede stosowac z palmersem...

Ja tez musze kupic to cos, chocby dla spokoju ducha ze przetestowalam,,ale tak w tym miesiacu poszalalam zakupowo, ze jestem splukana i czekam na wyplate Szalenstwo jakies wiec musi poczekac, poki co to bede sie olejami smarowac i clarinsem.

Szczesciara
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:18   #2623
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Iwus Ty złośnico
Ja?? gdzie?



Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Potwierdzam, mnie zielona i biala herbata wysuszaja na wior i powoduje uczucie "kaca"
Ale jedna filiżanka dziennie dobrze robi



Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Iwonka, Słonce, gdzie Ty to Bandi kupujesz? Bo bym sie za miesiąc zaopatrzyła - teraz kupiłam to co james rzucia i bede stosowac z palmersem...

Ja tez musze kupic to cos, chocby dla spokoju ducha ze przetestowalam,,ale tak w tym miesiacu poszalalam zakupowo, ze jestem splukana i czekam na wyplate Szalenstwo jakies wiec musi poczekac, poki co to bede sie olejami smarowac i clarinsem.

Szczesciara

Aniu nie wiem nie pamiętam poczytałam w necie i ten krem, który ja chwalę inni słabo oceniają a przecież ja nie mam lat 20-stu, więc już sama nie wiem czy ja powinnam go polecać

Aniu mnie na szyję najlepiej działają oleje, np. Alterry (na mnie akurat) stąd moja myśl, że one na biust też dobrze zrobią. Zerknij sobie może na Pat&Rub?

Ale żel Nivelazione na cellulit jak najbardziej!

Taki lajf nie ma to nic wspólnego ze szczęściem
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:18   #2624
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Na mnie Elancyle się wałkują
Poważnie? Aż niemożliwe, używałam 4 różnych specyfików tej firmy i żaden się nie odważył zrolować
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:27   #2625
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja?? gdzie?

Ale jedna filiżanka dziennie dobrze robi

Aniu nie wiem nie pamiętam poczytałam w necie i ten krem, który ja chwalę inni słabo oceniają a przecież ja nie mam lat 20-stu, więc już sama nie wiem czy ja powinnam go polecać

Aniu mnie na szyję najlepiej działają oleje, np. Alterry (na mnie akurat) stąd moja myśl, że one na biust też dobrze zrobią. Zerknij sobie może na Pat&Rub?

Ale żel Nivelazione na cellulit jak najbardziej!

Taki lajf nie ma to nic wspólnego ze szczęściem
Ja zielona herbate uwielbiam i musze sie raczej pilnowac, zeby nie pic zbyt wiele, szczegolnie po Chinach, gdzie serwowano mi to hekrolitrami, ja żłopałam bez opamętania, a pozniej sie zastanawiaam skad to nieustajace pragnienie...

Z olejow mam teraz w domu roze rdzawa, orzechy wloskie i opuncje oraz zawsze obecny arganowy, wiec poki co tych sie bede trzymac, pozuzywam je i dopiero wtedy rzuce sie na nastepne zakupy. do tego nabylam czyste maslo kakaowe i maslo shea oraz mango, niby wszystko ujedrniajace, odmladzajace i regenerujace. tylko mi systematycznosci w stosowaniu masel latem brakuje.

Tego bandi kupie, bo nie jestes pierwsza, ktora mito poleca, tylko musze zbadac gdzie to dostac.

Nivelazione sie boje, bo biustowy mnie tak uczylil, ze rany mialam przz tydzien...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 17:58   #2626
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Witam się po stu latach nieobecności Mam nadzieję, że mnie żadne fajności kosmetyczne nie ominęły Może przeczytam ze 3 ostatnie strony, coby się orientować w temacie


Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej)
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:06   #2627
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42043938]Witam się po stu latach nieobecności Mam nadzieję, że mnie żadne fajności kosmetyczne nie ominęły Może przeczytam ze 3 ostatnie strony, coby się orientować w temacie


Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej) [/QUOTE]
Gratulacje

Choć muszę przyznać, że jako mężatka z 11-letnim prawie stażem, nie jestem już taką zwolenniczką tej instytucji, bo to orka na ugorze . Nie gniewaj się tylko proszę za tą uwagę , wiem, że nie powinnam takich rzeczy pannie młodej pisać .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:08   #2628
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42043938]Witam się po stu latach nieobecności Mam nadzieję, że mnie żadne fajności kosmetyczne nie ominęły Może przeczytam ze 3 ostatnie strony, coby się orientować w temacie


Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej) [/QUOTE]

gratulacje
zobaczyłam w Twoim podpisie recenzję KA, ale na blogu na razie brak - nie wrzuciłas jeszcze czy to jakiś bląd?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:18   #2629
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Góry piękne, to na pewno, ja jednak zakochałam się (i zamierzam tam wrócić) w Boce Kotorskiej, to jak piękna jest ta otoczona górami zatoka zapiera dech w piersi. Wjechaliśmy m.in. na Lovcen, do Mauzoleum Piotra II Petrovicza-Niegosza i nie dziwię się, że nazwyją tą drogę jedną z najbardziej malowniczych tras Europy Nie mówiąc o tym, ze sam Kotor ma niesamowity klimat
Piękne krajobrazy Też chętnie wybrałabym się w te rejony

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Gratulacje

Choć muszę przyznać, że jako mężatka z 11-letnim prawie stażem, nie jestem już taką zwolenniczką tej instytucji, bo to orka na ugorze . Nie gniewaj się tylko proszę za tą uwagę , wiem, że nie powinnam takich rzeczy pannie młodej pisać .
Dziękuję Podejmę wyzwanie! Myślę, że grunt to poza dobraniem się charakterami, wyznawanymi wartościami, intelektem (może mniej usposobieniem) ważna jest też świadomość, że związek jest bardziej 'zadany' niż 'dany'. Jestem bardzo dobrej myśli

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
gratulacje
zobaczyłam w Twoim podpisie recenzję KA, ale na blogu na razie brak - nie wrzuciłas jeszcze czy to jakiś bląd?
Dziękuję
Namiętnie używam teraz tego(uwielbiam), a Kevyna na dniach biorę w obroty i na pewno napiszę o nim szerzej na blogu i porobię swatche porównawcze Na pierwszym miejscu w składzie widnieje olej mineralny, także na tak upalne dni może być za ciężki.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-31, 18:19   #2630
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42044161]Piękne krajobrazy Też chętnie wybrałabym się w te rejony

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------


Dziękuję Podejmę wyzwanie! Myślę, że grunt to poza dobraniem się charakterami, wyznawanymi wartościami, intelektem (może mniej usposobieniem) ważna jest też świadomość, że związek jest bardziej 'zadany' niż 'dany'. Jestem bardzo dobrej myśli


Dziękuję
Namiętnie używam teraz tego(uwielbiam), a Kevyna na dniach biorę w obroty i na pewno napiszę o nim szerzej na blogu i porobię swatche porównawcze Na pierwszym miejscu w składzie widnieje olej mineralny, także na tak upalne dni może być za ciężki.[/QUOTE]

też mnie kusi ten podkład, ale na razie brak na truskawce mojego koloru (mojego domniemanego )
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:26   #2631
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Poważnie? Aż niemożliwe, używałam 4 różnych specyfików tej firmy i żaden się nie odważył zrolować
Ano tylko samoopalacz się nie roluje


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Z olejow mam teraz w domu roze rdzawa, orzechy wloskie i opuncje oraz zawsze obecny arganowy, wiec poki co tych sie bede trzymac, pozuzywam je i dopiero wtedy rzuce sie na nastepne zakupy. do tego nabylam czyste maslo kakaowe i maslo shea oraz mango, niby wszystko ujedrniajace, odmladzajace i regenerujace. tylko mi systematycznosci w stosowaniu masel latem brakuje.

Tego bandi kupie, bo nie jestes pierwsza, ktora mito poleca, tylko musze zbadac gdzie to dostac.

Nivelazione sie boje, bo biustowy mnie tak uczylil, ze rany mialam przz tydzien...
Jak oleje Ci pasują to potestuj Hihi


Mnie Nivelazione pasuje, ale skoro Cię uczulił to może rzeczywiście ten na cellulit też to może mieć w składzie
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:29   #2632
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42044161]
Dziękuję Podejmę wyzwanie! Myślę, że grunt to poza dobraniem się charakterami, wyznawanymi wartościami, intelektem (może mniej usposobieniem) ważna jest też świadomość, że związek jest bardziej 'zadany' niż 'dany'. Jestem bardzo dobrej myśli
[/QUOTE]
To najważniejsze .
W każdym razie życzę tylko tego, co najlepsze .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:29   #2633
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42043938]Witam się po stu latach nieobecności Mam nadzieję, że mnie żadne fajności kosmetyczne nie ominęły Może przeczytam ze 3 ostatnie strony, coby się orientować w temacie


Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej) [/QUOTE]

__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:35   #2634
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42043938]Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej) [/QUOTE]Gratulacje i najlepszego Ja jestem jeszcze mężatka z małym stażem, więc póki co to mnie się ta orka podoba i od siebie polecam
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:36   #2635
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
G nie jestem już taką zwolenniczką tej instytucji, bo to orka na ugorze .
Ciezko sie nie zgodzic. Teraz czasy inne. Mnostwo naiwniakow lub dzieciakow bierze slub. Tlumacza sie jednoscia pogladow, mysli, zapatrywan na zycia, och, ach, rzygamy tecza az po grob. 3-7 lat (to obserwacje moje i znajomych, nie zadne GUSowe wyliczenia ) pozniej nastepuje slowo na "R" i szybki podzial majatku. Life is life .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:37   #2636
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
też mnie kusi ten podkład, ale na razie brak na truskawce mojego koloru (mojego domniemanego )
To będzie podkład, który jako drugi faktycznie odkupię ponownie (poza Colorstayem). W kategorii upiększających, lekkich, niewidocznych ma absolutnie pierwsze miejsce Jeśli lubisz lekkie podkłady udające skórę, ze średnim/lekkim kryciem to myślę, że to dobry typ.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:37   #2637
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
N
Najlepiej kubek/filiżankę dziennie w większej ilości może powodować przesusz skóry plus garść (minimum) pestek z dyni i voila!
Zielona herbata to moze nie, bo ja tylko earl greya toleruje. O pestkach jednak pomysle. One az takie super?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:40   #2638
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Gratulacje i najlepszego Ja jestem jeszcze mężatka z małym stażem, więc póki co to mnie się ta orka podoba i od siebie polecam
Dziękuję

Sadzę, że to orka przez małe 'o' Raczej codziennie staranie i troska nie tylko o własny tyłek ale i o drugiego człowieka. Jak się trafi na odpowiednią osobę to to wszystko jest do zrobienia
Myślę, że niestety w tym fast foodowym świecie szybkich, kruchych 'związków', czasów, kiedy niektórzy ludzie wolą żyć związkami par z seriali niż własnym a internet(Facebook i inne społeczne protezy) i praca wypełniają codzienną egzystencję, to właśnie trwała relacja z drugą osobą jest jedną z nielicznych wartości.

Edytowane przez 71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Czas edycji: 2013-07-31 o 18:51
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:49   #2639
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42043938]...
Muszę się z Wami podzielić moją radością - ustaliliśmy z TŻ datę ślubu (zaklepaliśmy i w kościele i w sali weselnej) [/QUOTE]



najlepsiejszego zatem

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;42044161]...
Dziękuję Podejmę wyzwanie! Myślę, że grunt to poza dobraniem się charakterami, wyznawanymi wartościami, intelektem (może mniej usposobieniem) ważna jest też świadomość, że związek jest bardziej 'zadany' niż 'dany'. Jestem bardzo dobrej myśli


....[/QUOTE]

mądre słowa
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-31, 18:53   #2640
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

PannaEwelina gratulacje
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.