Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-05, 23:30   #1
velynn
Przyczajenie
 
Avatar velynn
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7
Talking

Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)


Hej dziewczyny nadszedł nowy rok i chciałabym cos zmienic w swoim wygladzie moze macie jakies pomysly? Zastanawialam sie nad zmiana koloru wlosow na braz ale troche sie boje bo wiem ze sporo bedzie mnie kosztowac powrot do blondu jesli nie spodoba mi sie;p propozycje makijazu dla mnie mile widziane. Lubie eksperymentowac ale dopiero sie ucze i nie wiem w czym mi dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gis 048.jpg (101,5 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0028.JPG (210,0 KB, 154 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0191.jpg (103,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 024.JPG (232,4 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 181.jpg (65,6 KB, 226 załadowań)
velynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 13:17   #2
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

Ten blond bardzo niszczy ci włosy Ja bym widziała cię w takim kolorku. Byle nie za ciemny brąz, bo masz jasną skórę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Miley_Cyrus__Madryt_2010_3.jpg (138,0 KB, 36 załadowań)
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 17:49   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

zdania będą na pewno podzielone.
jedni wolą blond, inni nie..
Ja uważam, że atrakcyjnie w nim wyglądasz jedynie nie w tak jasnym. Może na początek lekko przyciemnij, ale nadal zostań przy blondzie, zauważ, że brwi masz sporo ciemniejsze i zbyt odcina się jedno od drugiego.

Druga sprawa.. makijaż.. maluj się delikatniej. albo jasne blondy, jaśniejsze (delikatniejsze brwi) i delikatny makijaż, albo ciemniejsze wlosy i wtedy ten makijaz moze będzie pasował.

Teraz masz ostre kreski linerem, zbyt ciemne cienie, brwi i platynowy niemalże blond.. źle mi się to kojarzy..
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 12:48   #4
raspberry_r
Raczkowanie
 
Avatar raspberry_r
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Szczecin/ Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
zdania będą na pewno podzielone.
jedni wolą blond, inni nie..
Ja uważam, że atrakcyjnie w nim wyglądasz jedynie nie w tak jasnym. Może na początek lekko przyciemnij, ale nadal zostań przy blondzie, zauważ, że brwi masz sporo ciemniejsze i zbyt odcina się jedno od drugiego.

Druga sprawa.. makijaż.. maluj się delikatniej. albo jasne blondy, jaśniejsze (delikatniejsze brwi) i delikatny makijaż, albo ciemniejsze wlosy i wtedy ten makijaz moze będzie pasował.

Teraz masz ostre kreski linerem, zbyt ciemne cienie, brwi i platynowy niemalże blond.. źle mi się to kojarzy..
Podzielam zdanie przedmówczyni. Może to być troszkę tandetnie odbierane. Dodatkowo przy takim blondzie taka długość źle wygląda. Ja bym na Twoim miejscu skróciła do ramion - tym bardziej, że to teraz supermodne no i zmień troszkę odcień, bo ten (przynajmniej na zdjęciach tak wygląda) jest dosyć płytki. Jesteś bardzo ładną dziewczyną i w naturalnym makijażu będziesz wyglądała ładniej, niz w takiej "pandzie", która średnio pasuje do obecnego wyglądu. Widziałabym Cię w ładnie wygładzonej i ujednoliconej skórze, do tego czarne delikatne kreski eyelinearem na powiece i czerwone usta, troszkę w stylu Marylin Monroe napisz, co sądzisz o takiej zmianie
__________________
raspberry_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:16   #5
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

Cytat:
Napisane przez raspberry_r Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie przedmówczyni. Może to być troszkę tandetnie odbierane. Dodatkowo przy takim blondzie taka długość źle wygląda. Ja bym na Twoim miejscu skróciła do ramion - tym bardziej, że to teraz supermodne no i zmień troszkę odcień, bo ten (przynajmniej na zdjęciach tak wygląda) jest dosyć płytki. Jesteś bardzo ładną dziewczyną i w naturalnym makijażu będziesz wyglądała ładniej, niz w takiej "pandzie", która średnio pasuje do obecnego wyglądu. Widziałabym Cię w ładnie wygładzonej i ujednoliconej skórze, do tego czarne delikatne kreski eyelinearem na powiece i czerwone usta, troszkę w stylu Marylin Monroe napisz, co sądzisz o takiej zmianie
Zgadzam się w 100%
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 20:35   #6
Karinna092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 20
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

Mniej różu i blondu, zdecydowanie
Karinna092 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 12:19   #7
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

Cytat:
Napisane przez raspberry_r Pokaż wiadomość
Podzielam zdanie przedmówczyni. Może to być troszkę tandetnie odbierane. Dodatkowo przy takim blondzie taka długość źle wygląda. Ja bym na Twoim miejscu skróciła do ramion - tym bardziej, że to teraz supermodne no i zmień troszkę odcień, bo ten (przynajmniej na zdjęciach tak wygląda) jest dosyć płytki. Jesteś bardzo ładną dziewczyną i w naturalnym makijażu będziesz wyglądała ładniej, niz w takiej "pandzie", która średnio pasuje do obecnego wyglądu. Widziałabym Cię w ładnie wygładzonej i ujednoliconej skórze, do tego czarne delikatne kreski eyelinearem na powiece i czerwone usta, troszkę w stylu Marylin Monroe napisz, co sądzisz o takiej zmianie
I ja popieram rozważasz taką zmianę? Na pewno wyjdzie na korzyść
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 19:03   #8
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Metamorfoza dla mnie ;) jakies pomysly? ;)

a nie chciałabys skrócic wlosow i zejsc do zimnego, miodowego blondu?
http://urodaistyl.info/images/modne-...mion-21-17.jpg
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-20 20:03:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.