Wszystko o szkołach, edukacji, egzaminach - zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 08:09   #1231
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

ja chodziłam i nie uważam, żeby była jakaś wybitnie dobra średnia jak dla mnie
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:25   #1232
sssDziubek
Zakorzenienie
 
Avatar sssDziubek
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Góry ;)
Wiadomości: 3 017
Dot.: Zakres materialu, anatomia

zakres anatomii jest na prawdę obszerny, w pierwszym roku anatomii jest bardzo dużo i to bardzo szczegółowych rzeczy.
ale jak przegryziesz się przez pierwszy rok to później będzie jak z górki
sssDziubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 21:24   #1233
kwiatuszek78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 10
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Cytat:
Napisane przez ania9393 Pokaż wiadomość
pewne kursy są darmowe, pewne nie. Ja zapisałam się na technika informatyki, koleżanka na technika rachunkowości. Dwuletnie, bezpłatne. nie rozumiem ludzi którzy narzekają że muszą się uczyć tam... myślicie że za darmo dostaniecie certyfikat? Ja wiem że czeka mnie kilka godzin zarwanych z powodu programowania czy obróbki grafiki, ale chyba idzie się po to żeby coś się nauczyć?
Poza tym podpisuje się umowę z nimi, że w ciągu tych dwóch lat nie pobiorą ani złotówki za naukę od Was, więc na bezpłatnych nie ma szans na oszustwo.
wszystkie informacje są na ich stronie. Zobaczymy od października jak to będzie wszystko działać.
ania9393 ja niewiem czy ty dokładnie czytałaś co piszę?? Ja napisałam że co innego mówią w sekretariacie a co innego potem się okazuje, ja też chce się czegoś nauczyć ale mam wrażenie że niektórzy nauczyciele za bardzo wczuli się w rolę. Piszesz że mamy im być wdzięczni bo za darmo możemy się uczyć i ani grosika nie dajemy bo oni dostają od miasta dotacje za głowę od ilu jest zapisanych tyle kasy!! nie pomyślałaś czemu im tak zależy żeby było dużo ludzi na ich kierunkach pewnie charytatywnie tam uczą??? Jeszcze jedno zobaczymy co bedzie teraz jak od września zmieni się program nauczania w szkołach policealnych.Na moim kierunku zapisanych było 64 osoby jest koniec 2 semestru i jest nas raptem 18 osób!!!!!większość przyszła bo potrzebowali zaświadczenia do ZUS bo renty rodzinne,alimenty.Ja nie lubie jak ktoś mówi jedno a potem nagle zaskakuje mnie coś nie przyjemnie.
kwiatuszek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:04   #1234
nowomannocryyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Do wszystkich zainteresowanych- NIE , oni nie uczą tam charytatywnie, dostają GRUUUBĄ kasę od miasta za każdego ucznia. Poziom nauki- żenujący. Sposób traktowania ucznia przez wielkiego pana dyrektora- jeszcze bardziej żenujący (no, chyba, że jesteś ślicznym chłoptasiem i wpadniesz mu w oko). Jeśli Wrocław- to nie ŻAK!!! W sekretariacie są mili tylko przy zapisaie- potem mają cię w... Może w innych miastach jest lepiej, ale tu- szkoda gadać...
nowomannocryyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 20:42   #1235
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Zakres materialu, anatomia

Zgadzam się z poprzedniczką, materiał obszerny, niełatwy ale bardzo przydatny powodzenia
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 21:15   #1236
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Zakres materialu, anatomia

Cytat:
Napisane przez bialystok123123 Pokaż wiadomość
Witam, wybieram sie do Policealnej Szkoły Pracowników Medycznych i Społecznych w Białymstoku Nr 2 na technika masazyste - dziennie, mam rozmowe kwalifikacyjna przed soba ale po wczesniejszym przeczytaniu watku o niej, nie obawiam sie, poza tym Dyrektor z usmiechem na twarzy jakby to byla tylko formalnosc powiedziala mi, ze na pewno ja zdam, a wiec zostana tylko badania, no ale do rzeczy, interesuje mnie zakres materialu z anatomii i fizjologii w semestrze I oraz II, jesli ktos bedzie tak mily to prosze mi napisac w odpowiedzi a moze ktos jeszcze wybiera sie we wrzesniu do tej szkoly ?
Układ kostny i mięśniowy. To podstawa na I i II semestrze. Później układy trawienne, oddechowe itd.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 12:00   #1237
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

ja chodzę w Gliwicach kierunek technik usług kosmetycznych i bardzo sobie chwalę - fakt nauki nie ma dużo i jest łatwo np w porównaniu ze studiami ale to raczej na plus w zasadzie i tak najważniejsza jest praktyka - jak na razie nie narzekam
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 22:48   #1238
gwiazda89
Zadomowienie
 
Avatar gwiazda89
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: stołeczno-królewskie miasto Kraków ;))
Wiadomości: 1 293
GG do gwiazda89
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Potrzebuję testów na egzaminy wstępne na magisterkę na AWF Warszawa bądź Kraków

Może jest tu jakaś dobra duszyczka,która studiuje na jednej z tych uczelni? w zamian mam testy na katowicki AWF
__________________
kochana i kochająca
gwiazda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 12:34   #1239
gimikis
Rozeznanie
 
Avatar gimikis
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 622
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Witam wszystkich!!!

Mam pytanie.
Mam licencjat z fizjoterapii i dodatkowo kończę podyplomówkę z kompetencji pedagogicznych nauczyciela po której mogę uczyć gimnastyki w szkołach.
Pytanie teraz w jakich szkołach?
-Przedszkola, szkoła podstawowa na pewno ale czy mogę uczyć w średniej np w zawodówce?
DZIĘKUJE za odpow.
__________________
26.11.2010 Gabrysia jest już z nami

Razem: 12.08.2003
Zaręczeni: 12.12.2007
Ślub: 12.09.2009


gimikis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 20:14   #1240
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez gimikis Pokaż wiadomość
Witam wszystkich!!!

Mam pytanie.
Mam licencjat z fizjoterapii i dodatkowo kończę podyplomówkę z kompetencji pedagogicznych nauczyciela po której mogę uczyć gimnastyki w szkołach.
Pytanie teraz w jakich szkołach?
-Przedszkola, szkoła podstawowa na pewno ale czy mogę uczyć w średniej np w zawodówce?
DZIĘKUJE za odpow.
hmm, no z tego co się ja orientuję to gimnastykę fizjoterapeuta możne prowadzić bez przygotowania pedagogicznego
przynajmniej moi znajomi takiego przygotowania pedagogicznego nie posiadają, a gimnastykę prowadzą w przedszkolach i podstawówkach

Cytat:
Napisane przez gwiazda89 Pokaż wiadomość
Potrzebuję testów na egzaminy wstępne na magisterkę na AWF Warszawa bądź Kraków

Może jest tu jakaś dobra duszyczka,która studiuje na jednej z tych uczelni? w zamian mam testy na katowicki AWF
podaj maila na pw to wyślę Ci testy, z których ja przygotowywałam się na awf do Warszawy
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 13:53   #1241
kolo_anka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Zastanawiam się nad dwuletnią administracją z Żaku w Toruniu. Orientujecie się może jak wygląda to w tym mieście? Cała edukacja jest zupełnie za darmo czy jest jakiś haczyk?
kolo_anka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 21:07   #1242
cyganka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2
Dot.: szkoła masazu Biostudio

co za głupoty.skonczyłam szkolenie w biostudio za egzamin trzeba zapłacic 170 zł a kazdy dodatkowo wydany przez nich certyfikat w jezyku obcym to koszt 80 zł
cyganka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 19:32   #1243
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
na Ty
mogłabyś generalnie można wszystko, ale hmm, trzeba chyba od samego początku studiów dreptać ścieżki, żeby ktoś Ciebie zauważył taka jest moja rada
Co masz na myśli mówiąc 'dreptać ścieżki'?
Czyli istnieje coś takiego jak kurs fizjoterapii sportowej, tak? Kurs to cały "pakiet"? Czy np. jest rozdzielenie na uszkodzenia poszczególnych partii ciała? Jeśli będę robić kurs po studiach to będę zwolniona z jego części, czy nie?
Te studia opierają się bardziej na rehabilitacji czy np. na takich zwykłych masażach również? Po studiach mogłabym podjąć pracę w jakimś ośrodku odnowy biologicznej, czy do tego też potrzebne są dodatkowe kursy?

ii tak całkowicie szczerze, fizjoterapia jest ciężkim kierunkiem? Taka subiektywna opinia Z perspektywy czasu - wybrałybyście ten sam kierunek, czy już raczej byście się nie zdecydowały na to?


Męczę was strasznie, ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej zanim podejmę jedną z ważniejszych decyzji w moim życiu Z góry wam bardzo dziękuję
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 23:13   #1244
TrArT
Raczkowanie
 
Avatar TrArT
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 83
GG do TrArT
OHANA 2012 Spotkanie Masażystów Tradycji Polinezyjskich i przyjaciół :)

OHANA 2012
Spotkanie Masażystów Tradycji Polinezyjskich i przyjaciół

Gdzie:
Leśny Dworek
ul. Węgierska 41
Gorlice 38-300,

https://maps.google.pl/maps/place?ft...FjDxSNF4Z6oi1w

Od 19 Sierpnia rano do 24 Sierpnia rano.

koszt: 500 zł z wyżywieniem.

Ilość miejsc ograniczona

Zaliczka w wysokości 200 zł ( do 10 SIERPNIA )
na konto nr 0612 4051 1011 1100 0052 0416 22
tytuł przelewu: ohana

Zgłoszenia info i zapisy:
Krystyna Stankala
tel. +48 513 163 325
ohana@onet.pl



P.S.

Osoby które mogą zabrać stół do masażu są o to proszone jak i muzykę na nośnikach przeróżnych. (sprzęt do jej odtwarzania do ustalenia -mozesz pomóc?)
__________________
Znajdź chwilę dla siebie... a może masaż...
TrArT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 08:51   #1245
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez chocolate_monster Pokaż wiadomość
ii tak całkowicie szczerze, fizjoterapia jest ciężkim kierunkiem? Taka subiektywna opinia Z perspektywy czasu - wybrałybyście ten sam kierunek, czy już raczej byście się nie zdecydowały na to?


Męczę was strasznie, ale chciałabym wiedzieć jak najwięcej zanim podejmę jedną z ważniejszych decyzji w moim życiu Z góry wam bardzo dziękuję

Ciężkim i nie chodzi mi o sam fakt, że to praca fizyczna ( trafisz do przychodzni i będziesz miała "fabryke" tu 2 min, tam 3 min , wracasz tu 5 min) zależy też od oddziału, neurologiczne to oddziały ciężkie, mam znajomych w hospicjum, którzy dodatkowo poza tym że to fizycznie cieżka praca czasami nie są w stanie wytrzymać tego psychicznie. Na mnie zawsze robiła "wrażenie" intensywna terapia. Nie strasze Cię bo uważam, że to fantastyczny zawód, jeżeli uważasz że dasz rade próbuj. Moja kuzynka pracuje z dziećmi , bardzo sobie chwali. Natomiast moja grupa miała zajecia w zakładzie opiekuńczo-leczniczym dla dzieci autystycznych, z upośledzeniami , zdarzyły się takie osoby( dziewczyny), które wychodziły z płaczem ale to raczej historia dzieci na to wpłynęła. Zależy od miejsca i Twojego podejścia

Masaż to przeważnie semestr lub dwa. W ośrodku odnowy mogłabyś pracować ale do tego lepiej dodatkowy kurs z tego co się orientuje znajomi płacili za niego 1500zł, 2 lata temu, 6-miesięczny był.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg

Edytowane przez StupidAlice
Czas edycji: 2012-07-24 o 08:55
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 09:26   #1246
LadyPlaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
GG do LadyPlaga
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Ja się zapisałam do Żaka w Lublinie na technika usług kosmetycznych. Czesne są śmiesznie niskie (pierwszy semestr za darmo a potem 59zł za miesiąc), więc mam pewne obawy, że poziom nauki będzie adekwatny do pieniędzy, ale nie miałam zbytniego wyboru, zobaczymy

Jeśli jest ktoś kto też się tam wybiera, niech daje znać, będzie raźniej.

A może ktoś już tam się uczył na tym kierunku? Proszę o jakieś obiektywne opinie
LadyPlaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 10:53   #1247
Orzechova
Raczkowanie
 
Avatar Orzechova
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 106
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Ja uczyłam się w Żaku w Gdańsku na architekturze wnętrz... MASAKABRA! nic się nie nauczyłam. zajęcia wyglądały tak że prowadzący [nauczyciele licealni] mieli uczniów kompletnie w tyłku. Robiliśmy np. kolaż - pokój z wycinanek z magazynów typu Cztery Kąty, malowaliśmy plakatówkami martwą naturę [wtf?!], przerysowywaliśmy rzuty pomieszczeń z tablicy na kartkę. najgorzej zmarnowany czas na świecie!!
Orzechova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:13   #1248
LadyPlaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
GG do LadyPlaga
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Poczytałam, i komentarze niezbyt pochlebne chociaż to chyba mało powiedziane.
Doszłam do wniosku że za pół darmo to niczego się nie nauczę, zapisałam się do studium medycznego na ten sam kierunek, dwa razy drożej, ale to chyba lepsze rozwiązanie
LadyPlaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 19:57   #1249
psyychopatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Question Jaką wybrać szkołe ?

Witam. Nie mam zielonego pojęcia jaką szkolę wybrać może ktoś mógłby mi pomóc. A więc chodzi mi o szkolę po gimnazjalną . A dokładniej o technikum jakieś, no właśnie jakie . Chciałabym zajmować się rehabilitacją albo masażami coś w tym stylu może mógłby ktoś coś poradzić ? Do jakiej szkoły powinnam iść . Albo jakie technikum najlepiej ukończyć żeby później zrobić jakiś kurs lub studium w tym kierunku ? (wykluczam studia)
psyychopatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 16:31   #1250
joasiatr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Hej dziewczyny!
Szukam właśnie jakiegoś kursu fryzjerskiego. Nie zależy mi na tytule technika, ponieważ mam już 28 lat nie mam czasu na szkołę dwuletnią.
Czy macie jakieś opinie o kursie fryzjerskim w żaku? a może coś polecicie w Krakowie?
Dzięki za odpowiedź.
joasiatr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:13   #1251
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

a z jakiego miasta jesteś? Będzie łatwiej wtedy Ci coś polecić.
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 13:55   #1252
ewela_789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Zastanów się czym zamiast szkoły, nie lepiej wybrać się na jakiś kurs np. masażu, najlepiej tego co Cię interesuje.
__________________
Poznaj wspaniałe właściwości olejku rycynowego
ewela_789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:45   #1253
Charlotta06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 196
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

fakt, kurs masażu jest równie dobrym pomysłem. Będziesz miała "papierek" a potem możesz zobaczyć co dalej. Sprawdź w swoim mieście kto oferuje Ci kursy masażu i działaj! Chyba, że masz już upatrzoną jakąś szkołę...
Charlotta06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 15:18   #1254
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Po kursie masażu pracy w gabiniecie się raczej nie znajdzie. Jeśli już masaż to tylko w państwowej szkole policealnej, po egzaminie się dostaje dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe a nie tylko papierek o ukończeniu kursu.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 18:17   #1255
stary.smok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 261
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

A do policealnej szkoły masażu to raczej po liceum, ze względu na naukę biologii. Nie po technikum.
stary.smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 16:29   #1256
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Smile Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

Cytat:
Napisane przez stary.smok Pokaż wiadomość
A do policealnej szkoły masażu to raczej po liceum, ze względu na naukę biologii. Nie po technikum.
W technikum też jest biologia
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:21   #1257
gsena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez izmonek Pokaż wiadomość
studiuje fizjoterapie teraz bedzie to 3 rok i wszystko ci powiem

po pierwsze na zaoczne studia moga isc tylko i wylacznie ludzie posiadajacy tytul juz technika fizjoterapii ktory uzyskali w studium

aby dziennie studiowac musisz sie dostac na nie mozna te placic
na akademie medyczna zdajesz egzamin z biologii chemii i fizyki badz sa brane te oceny pod uwage przy zdawaniu z matury teraz
na awf zdajesz dodatkowo test sprawnosciowy

na fizjoterapii nie trzeba byc ogolnie bardzo sprawnym byle nie byc lamaga choc znam takich a beda fizjoterapeutami o dziwoooo
wazne by miec checi sile by sprawnosc swa poprawic
Jeśli chodzi o kryteria przyjęcia na studia to prawie co roku są inne wymogi i dlatego dokładnie czytajcie regulaminy uczelni.

Warto studiować we Wrocławiu fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego (www.awf.wroc.pl), a jeśli chodzi o szkołę prywatną to polecam Wyższą Szkołę Humanistyczną (www.humanistyczna.pl)
gsena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 22:26   #1258
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez gsena Pokaż wiadomość
Warto studiować we Wrocławiu fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego (www.awf.wroc.pl), a jeśli chodzi o szkołę prywatną to polecam Wyższą Szkołę Humanistyczną (www.humanistyczna.pl)
jeśli Uniwersytet Medyczny czy AWF kształcą w zakresie fizjoterapii to naprawdę rozumiem, ale jeśli jest to uczelnia zupełnie nie specjalizująca się w danej materii to śmiech mnie ogarnia. Ok, można mieć super kadrę zewsząd, ale do jasnej cholery, po co oni na siłę produkują tych studentów fizjoterapii ona już jest naprawdę wszędzie i czy to szkoła humanistyczna, pedagogiczna, kosmetyczna czy inna społeczna
naprawdę nie chcę nikogo urazić, wchodzić w czyjeś kompetencje, szufladkować czy coś, ale mi wstyd byłoby się przyznać, że studiuję kierunek niehumanistyczny w szkole humanistycznej, zwłaszcza jeśli jest to fizjoterapia
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2012-09-17 o 22:27
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 22:43   #1259
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: studiowanie fizjoterapii - inf. i rady!

Cytat:
Napisane przez gsena Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o kryteria przyjęcia na studia to prawie co roku są inne wymogi i dlatego dokładnie czytajcie regulaminy uczelni.

Warto studiować we Wrocławiu fizjoterapię na Akademii Wychowania Fizycznego (www.awf.wroc.pl), a jeśli chodzi o szkołę prywatną to polecam Wyższą Szkołę Humanistyczną (www.humanistyczna.pl)
O, mamo, z całym szacunkiem, ale do WSH chodzą ludzie, którym nie udało się utrzymać na innych uczelniach. Ani jednego dobrego słowa nie słyszałam o tej szkole.
Jeśli chodzi o prywatną uczelnię, to dobrą renomą cieszy się Wyższa Szkoła Fizjoterapii. Obecnie kończę mgr na AWF warszawskim i jakie było moje zdziwienie, kiedy od pięciorga (!) tutejszych wykładowców usłyszałam coś w stylu: To po co pani przyjechała aż do Warszawy, skoro na miejscu pani miała taką dobrą uczelnię?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 08:33   #1260
iza_r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 13
Dot.: Jaką wybrać szkołe ?

"Nie matura, lecz chęć szczera..." - czyli nie patrz na papierki, tytuły a skup się, by nabrać doświadczenia i umiejętności.

Zamiast szkół lepiej zapisać sie na kilka płatnych kursów. Może jakieś praktyki u dobrego masażysty? i znajdź chłopaka, na którym będziesz mogła ćwiczyć.

Pamiętaj, że liczą się umiejętności i zaangażowanie. Tym się kieruj w dalszym rozwoju.
__________________
Tutaj umawiam się na randki a tutaj się uśmiecham
iza_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-21 15:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:56.