Massimo Dutti - część IX - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-24, 22:34   #2161
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Massimo Dutti - część IX

nie było mnie tu od wczoraj i nie dość, że naskrobałyście jak za dobrych czasów na zarowym to jeszcze nie ogarniam już całkowicie tematu tych zwad...

jutro oddaję marynarkę czerwoną rozm 38, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na PW
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg md1.jpg (14,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md2.jpg (47,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md3.jpg (31,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg md4.jpg (18,8 KB, 7 załadowań)
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 22:34   #2162
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lumina87 Pokaż wiadomość
Ja na tej wyprzedaży planowałam kupić 1 parę spodni, skończyło się na 3 Ostatnio ta część szafy była bardzo zaniedbana, więc chyba nadrobiłam A na letniej też będę polować na satynowe.
Ja planowałam kupić przynajmniej jedną, a też może się skończyć na trzech z tym, że dwie dopiero w drodze i nie wiadomo, czy mi się zmieści uważam, że to na tyle problematyczna część garderoby, że jak pasują, podobają się i niedrogie, to trzeba brać
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 07:27   #2163
mabuu
Wtajemniczenie
 
Avatar mabuu
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 062
Dot.: Massimo Dutti - część IX

czesc wszystkim
kupmy coś, bo nudą wieje

cieszę się, że mój "mistrz zła" powrócił bez niego to piekło nie było by już takie samo

ps robię mały massiomowy eksperyment na stronie www ale wstydzę się powiedzieć publicznie co bo to tylko dla największych massimomaniaczek. śmiem twierdzić, że zakrawa to już o chorobę psychiczną ale pobawię się tak jeszcze jeden dzień czy dwa. dusza naukowca wygrywa

Edytowane przez mabuu
Czas edycji: 2015-01-25 o 07:32
mabuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 07:52   #2164
lumina87
Raczkowanie
 
Avatar lumina87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 451
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Dzień dobry

Jak Was czytam, to cieszę się, że jest ktoś kto mnie rozumie. Tej wyprzedaży przestałam już znajdować zrozumienie w najbliższych hihi

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
kupmy coś, bo nudą wieje

cieszę się, że mój "mistrz zła" powrócił bez niego to piekło nie było by już takie samo

ps robię mały massiomowy eksperyment na stronie www ale wstydzę się powiedzieć publicznie co bo to tylko dla największych massimomaniaczek. śmiem twierdzić, że zakrawa to już o chorobę psychiczną ale pobawię się tak jeszcze jeden dzień czy dwa. dusza naukowca wygrywa



---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ja planowałam kupić przynajmniej jedną, a też może się skończyć na trzech z tym, że dwie dopiero w drodze i nie wiadomo, czy mi się zmieści uważam, że to na tyle problematyczna część garderoby, że jak pasują, podobają się i niedrogie, to trzeba brać
To prawda. Bardzo lubię spodnie mango, do tego co miesiąc wrzucali weekendowe promocje, więc zamawiałam. Zamówiłam jedne spodnie (3 pary) - okazały sie idealnie dopasowane, ale w biodrach strasznie poszerzały, więc zwrot. Potem zamówiłam raz jeszcze inny model. Oczywiście okazały się za długie i znowu zwrot. Dlatego tej wyprzedaży pierwszą rzeczą jaką kupiłam stacjonarnie były spodnie w MD. Fajnie leżą i się nie rozciągają Potem dokupiłam jeszcze dżinsy, no i wczoraj czarne z suwaczkami.
lumina87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 08:30   #2165
Imagine
Magda
 
Avatar Imagine
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krakow
Wiadomości: 620
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Pojawił się rozmiar jeansów na moje krótkie nogi ale po dodaniu ich do koszyka pojawia się informacja, że nie ma wystarczającej liczby na magazynie. Odświeżam stronę tych spodni i wciąż pokazuje się 34 dostępne ale zamówienia nie da się zrealizować :/

Edytowane przez Imagine
Czas edycji: 2015-01-25 o 08:34
Imagine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 08:49   #2166
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: Massimo Dutti - część IX

dzien dobry

Edytowane przez Anilorka78
Czas edycji: 2015-01-25 o 08:51
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:04   #2167
Just321
Zadomowienie
 
Avatar Just321
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 640
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Hej wszystkim

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Imagine Pokaż wiadomość
Pojawił się rozmiar jeansów na moje krótkie nogi ale po dodaniu ich do koszyka pojawia się informacja, że nie ma wystarczającej liczby na magazynie. Odświeżam stronę tych spodni i wciąż pokazuje się 34 dostępne ale zamówienia nie da się zrealizować :/
Tak niestety się zdarza odświeżaj sobie co jakiś czas, może ktoś zrezygnuje, nie zapłaci i wpadną, albo system jeszcze nie złapuje, że już wykupione, albo że dodane pogmatwałąm

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
nie było mnie tu od wczoraj i nie dość, że naskrobałyście jak za dobrych czasów na zarowym to jeszcze nie ogarniam już całkowicie tematu tych zwad...

jutro oddaję marynarkę czerwoną rozm 38, jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam na PW
A co z nią nie tak, ja czekam na swoją i liczę że będzie ok

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ja planowałam kupić przynajmniej jedną, a też może się skończyć na trzech z tym, że dwie dopiero w drodze i nie wiadomo, czy mi się zmieści uważam, że to na tyle problematyczna część garderoby, że jak pasują, podobają się i niedrogie, to trzeba brać
A ja w tym sezonie kupiłam tylko śliweczkowe satynki no w regularnej dwie pary wosków
I lecą do mnie z paskiem, tyłeczkowe i woski z LE ale zupełnie nie wiem czy będą dobre więc ich przezornie nie liczę
Just321 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 09:06   #2168
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

[QUOTE=lumina87;49919434]Dzień dobry

Jak Was czytam, to cieszę się, że jest ktoś kto mnie rozumie. Tej wyprzedaży przestałam już znajdować zrozumienie w najbliższych hihi[COLOR="Silver"]

Dzień dobry,

piękniej nie mogłaś tego ująć
Tylko Wy mnie rozumiecie
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:22   #2169
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Just321 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------



Tak niestety się zdarza odświeżaj sobie co jakiś czas, może ktoś zrezygnuje, nie zapłaci i wpadną, albo system jeszcze nie złapuje, że już wykupione, albo że dodane pogmatwałąm

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------



A co z nią nie tak, ja czekam na swoją i liczę że będzie ok

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------



A ja w tym sezonie kupiłam tylko śliweczkowe satynki no w regularnej dwie pary wosków
I lecą do mnie z paskiem, tyłeczkowe i woski z LE ale zupełnie nie wiem czy będą dobre więc ich przezornie nie liczę
zazdroszczę satynowych śliweczek, czaję się na nie, może jeszcze wpadną

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
kupmy coś, bo nudą wieje

cieszę się, że mój "mistrz zła" powrócił bez niego to piekło nie było by już takie samo

ps robię mały massiomowy eksperyment na stronie www ale wstydzę się powiedzieć publicznie co bo to tylko dla największych massimomaniaczek. śmiem twierdzić, że zakrawa to już o chorobę psychiczną ale pobawię się tak jeszcze jeden dzień czy dwa. dusza naukowca wygrywa
o to teraz ciekawość nas zeżre


kurcze, sprzątnięto mi sprzed nosa dżinsy tak się ucieszyłam jak były dostepne, dodałam szybko do koszyka,ale zadecydowały chyba ułamki sekundy.
A już miałam nic nie kupować. Ale cały czas powtarzam sobie, że to przecież niebywałe okazje i do letnich wyprzedaży z pewnością nic nie kupię....
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 09:55   #2170
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część IX



Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Ja planowałam kupić przynajmniej jedną, a też może się skończyć na trzech z tym, że dwie dopiero w drodze i nie wiadomo, czy mi się zmieści uważam, że to na tyle problematyczna część garderoby, że jak pasują, podobają się i niedrogie, to trzeba brać
oj zgadzam się z Tobą chociaż w MD jakoś nie mam w tym sezonie % problemów ze znalezieniem portek zostają na pewno jedne satynki, jedne dżinsy i piżamkowe na lato a w drodze jeszcze dżinsy i szaraki

Cytat:
Napisane przez mabuu Pokaż wiadomość
czesc wszystkim
kupmy coś, bo nudą wieje

cieszę się, że mój "mistrz zła" powrócił bez niego to piekło nie było by już takie samo

ps robię mały massiomowy eksperyment na stronie www ale wstydzę się powiedzieć publicznie co bo to tylko dla największych massimomaniaczek. śmiem twierdzić, że zakrawa to już o chorobę psychiczną ale pobawię się tak jeszcze jeden dzień czy dwa. dusza naukowca wygrywa
Mabu jaką piękną i przygarbioną przybrałaś postać Ciekawe co Ty tam kombinujesz na tej stronce Ja już chyba nic bym nie kupiła ewentualnie coś na podmiankę w celach oszczędnościowych

Cytat:
Napisane przez Imagine Pokaż wiadomość
Pojawił się rozmiar jeansów na moje krótkie nogi ale po dodaniu ich do koszyka pojawia się informacja, że nie ma wystarczającej liczby na magazynie. Odświeżam stronę tych spodni i wciąż pokazuje się 34 dostępne ale zamówienia nie da się zrealizować :/
Niestety to ozncza, że ktoś Cię ubiegł o sekundy lub minuty system z opóźnieniem wprowadza zmiany w wykupionej rozmiarówce
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:01   #2171
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Ja juz kupilam tyle ze powinnam oglosic upadlosc konsumencka ;-)

Ale chcialabym jeszcze wezowe balerinki z czubkiem r.36, do kompletu mala torebeczke na lancuszku w weza i bluzeczke w bialo-granatowe paski (te ze skorzanymi lamowkami) widzialyscie moze te rzeczy w dorzutkach/u siebie stacjonarnie?

no i pewnie niedlugo ceny spadna i zacznie sie CCC -czyli "mialam nic nie kupowac ale przeciez tak tanio...."
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 10:10   #2172
Konsti5
Zadomowienie
 
Avatar Konsti5
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 499
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cześć dziewczyny.
Spodziewacie się jutro paczek wysłanych we czwartek, jak one docierają w poniedziałek czy we wtorek? Piszę o zamówieniach wysyłanych do domu.

---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Ja juz kupilam tyle ze powinnam oglosic upadlosc konsumencka ;-)

Ale chcialabym jeszcze wezowe balerinki z czubkiem r.36, do kompletu mala torebeczke na lancuszku w weza i bluzeczke w bialo-granatowe paski (te ze skorzanymi lamowkami) widzialyscie moze te rzeczy w dorzutkach/u siebie stacjonarnie?

no i pewnie niedlugo ceny spadna i zacznie sie CCC -czyli "mialam nic nie kupowac ale przeciez tak tanio...."
Oby tylko ze spadkiem cen dorzutki były.bo nic nam ze spadków jak rozmiarów nie będzie.
Dziewczyny pisały, że w stacionarnych już praktycznie NK tylko jest.
Ja nie wiem bo do sklepu mam daleko.
Konsti5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:14   #2173
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Ja juz kupilam tyle ze powinnam oglosic upadlosc konsumencka ;-)

Ale chcialabym jeszcze wezowe balerinki z czubkiem r.36, do kompletu mala torebeczke na lancuszku w weza i bluzeczke w bialo-granatowe paski (te ze skorzanymi lamowkami) widzialyscie moze te rzeczy w dorzutkach/u siebie stacjonarnie?

no i pewnie niedlugo ceny spadna i zacznie sie CCC -czyli "mialam nic nie kupowac ale przeciez tak tanio...."
O którą chodzi? Bawełnianą czy lnianą? Mam bawełnianą r. S, ze skórzanymi wstawkami z boku. Będę oddawać. Mam też khaki lnianą ze skorzaną lamówka przy dekolcie r. M. Również na zbyciu.
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:15   #2174
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Ja juz kupilam tyle ze powinnam oglosic upadlosc konsumencka ;-)

Ale chcialabym jeszcze wezowe balerinki z czubkiem r.36, do kompletu mala torebeczke na lancuszku w weza i bluzeczke w bialo-granatowe paski (te ze skorzanymi lamowkami) widzialyscie moze te rzeczy w dorzutkach/u siebie stacjonarnie?

no i pewnie niedlugo ceny spadna i zacznie sie CCC -czyli "mialam nic nie kupowac ale przeciez tak tanio...."
Te torebki można było spokojnie kupić stacjonarnie, ale niestety w Wawie % już nie ma od tygodnia
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:19   #2175
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Mandarynko, a jakie szaraki do Ciebie podróżują?
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:22   #2176
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Mandarynko, a jakie szaraki do Ciebie podróżują?
Dżinsowe szaraki 36, więc niestety pewnie będą za duże Anilorka mi to uświadomiła, ale już po tym jak je kliknęłam chociaż nadal liczę, że przyjdzie do mnie wyjątkowo mały egzemplarz 36
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:23   #2177
libanka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 341
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Mandaryn7 Pokaż wiadomość
Te torebki można było spokojnie kupić stacjonarnie, ale niestety w Wawie % już nie ma od tygodnia
Dzieki za info wydaje mi sie ze ja w piatek u siebie widzialam. Myslicie, ze jak zadzwonie to odloza do jutra?

A co o tej torebeczce w ogole sadzicie? No i jeszcze poszukiwane balerinki do kompletu....

Nad torebeczka to sie zastanawiam czy nie przyoszczedzic i kupic JS korsa na łancuszku....

Edytowane przez libanka21
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:26
libanka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:24   #2178
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Dzieki za info wydaje mi sie ze ja w piatek u siebie widzialam. Myslicie, ze jak zadzwonie to odloza do jutra?

A co o tej torebeczce w ogole sadzicie? No i jeszcze poszukiwane balerinki do kompletu....
Na % chyba raczej nie odkładają ale spróbować nie zaszkodzi, może trafisz na kogoś kto Ci odłoży
A balerinki wpadły na stronkę jakoś tydzień temu ( jeśli chodzi o te, które się nazywają na stronie w 'zwierzęcy motyw')

Edytowane przez Mandaryn7
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:25
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:33   #2179
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez libanka21 Pokaż wiadomość
Dzieki za info wydaje mi sie ze ja w piatek u siebie widzialam. Myslicie, ze jak zadzwonie to odloza do jutra?

A co o tej torebeczce w ogole sadzicie? No i jeszcze poszukiwane balerinki do kompletu....

Nad torebeczka to sie zastanawiam czy nie przyoszczedzic i kupic JS korsa na łancuszku....
Ta torebeczka z MD jest dosyć fajna ale ja wolałabym MK. Będziesz bardziej zadowolona i te ze skóry saffiano są niemal niezniszczalne.

Edytowane przez Anilorka78
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:42
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-25, 10:33   #2180
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

I jak łowy z rana? Chyba znowu dorzucają Czy ktoś chce link do:
1. Sweterek zielony M, L
Płaszcz S, M, L 399 zł
Marynarka zakładana 40, 44
Kowbojki 35, 40 259 zł
Spódnica 34, 36
Spodnie zakardowe 34 - czy ktoś je ma,fajne są? teraz tylko 79 zł
Marynarka 40, 42
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Edytowane przez rekin3
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:36
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:38   #2181
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
I jak łowy z rana? Chyba znowu dorzucają Czy ktoś chce link do:
1. Sweterek zielony M, L
Płaszcz S, M, L 399 zł
Marynarka zakładana 40, 44
Kowbojki 35, 40 259 zł
Spódnica 34, 36
Spodnie zakardowe 34 - czy ktoś je ma,fajne są? teraz tylko 79 zł
Marynarka 40, 42
I to jest bardzo fajna metoda. Lubiem to
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:39   #2182
kolorowa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 308
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
I jak łowy z rana? Chyba znowu dorzucają Czy ktoś chce link do:
1. Sweterek zielony M, L
Płaszcz S, M, L 399 zł
Marynarka zakładana 40, 44
Kowbojki 35, 40 259 zł
Spódnica 34, 36
Spodnie zakardowe 34 - czy ktoś je ma,fajne są? teraz tylko 79 zł
Marynarka 40, 42
Spódnicę widziałam na żywo, szału nie robi
kolorowa99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:42   #2183
rekin3
Raczkowanie
 
Avatar rekin3
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 284
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Jak ktoś ma małą stopę to z motocyklowych botków jest 35

Ciemnoszare dorzucili 34
__________________
Blog
Instagram

Odchudzanie: 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53

Edytowane przez rekin3
Czas edycji: 2015-01-25 o 10:49
rekin3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:54   #2184
duch0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Olasi Pokaż wiadomość
Koszula w paski 38-44 119zł
Jedwabna koszula 40 99zł
Kamizelka dwustronna L 199zł
Sweterek szara M i złoty SM 99zł
Płaszcz puchowy XXL 469zl

Z moich tyle dziewczynki Witam się cieplutko i próbuje nadrobić to co naskrobałyście;D
Witam. Szukam linka do tej koszuli w paski czy mogę prosić o przesłanie na PW
duch0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:58   #2185
rastawitch
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 159
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
I jak łowy z rana? Chyba znowu dorzucają Czy ktoś chce link do:
1. Sweterek zielony M, L
Płaszcz S, M, L 399 zł
Marynarka zakładana 40, 44
Kowbojki 35, 40 259 zł
Spódnica 34, 36
Spodnie zakardowe 34 - czy ktoś je ma,fajne są? teraz tylko 79 zł
Marynarka 40, 42
Ja mam żakardowe 34, wrzuciłam gdzieś zdjęcie, ale to już wiele stron wcześniej (w piątek?). Są bardzo wygodne, z przyjemnej wiskozy.
rastawitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 10:58   #2186
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Zarzekałam się, że już nic... I dokupiłam kardigan:

wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:00   #2187
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez rekin3 Pokaż wiadomość
I jak łowy z rana? Chyba znowu dorzucają Czy ktoś chce link do:
1. Sweterek zielony M, L
Płaszcz S, M, L 399 zł
Marynarka zakładana 40, 44
Kowbojki 35, 40 259 zł
Spódnica 34, 36
Spodnie zakardowe 34 - czy ktoś je ma,fajne są? teraz tylko 79 zł
Marynarka 40, 42
Z tego płaszcza to chyba ani na godz żaden rozmiar nie ubył
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:01   #2188
duch0000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 27
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Fajny jest mierzyłam go w stacjonarnym tylko że S. Wczoraj udało mi się kliknąć xs.
duch0000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:08   #2189
Anilorka78
Rozeznanie
 
Avatar Anilorka78
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 785
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Z tego płaszcza to chyba ani na godz żaden rozmiar nie ubył
Chyba słabo popularny
Anilorka78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-25, 11:12   #2190
Mandaryn7
Wtajemniczenie
 
Avatar Mandaryn7
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2 149
Dot.: Massimo Dutti - część IX

Cytat:
Napisane przez Anilorka78 Pokaż wiadomość
Chyba słabo popularny
Bo on słabo wypada wizualnie i jakościowo w porównaniu do wielbłąda i granatowego wielbłąda a cena taka sama
Mandaryn7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-16 09:43:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:54.