Izotek - cz.II - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-22, 22:48   #3001
FioletowaGruszka
Przyczajenie
 
Avatar FioletowaGruszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 28
Dot.: Izotek - cz.II

Ile płacicie za dawkę 10 mg?
U mnie 60 tabletek po 20mg to jakieś 80zł, chciałabym zwiększyć dawkę dzienną do 50mg, ale z tego co patrzyłam opakowanie z dawką 10 mg na jedną tabletkę kosztuje 60zł, średnio opłacalne. (pokręciłam, wiem )
FioletowaGruszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 09:32   #3002
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Izotek - cz.II

Czy komuś w trakcie kuracji znowu zaczęły się szybciej przetłuszczać włosy? I czy może to być wina zmniejszonej dawki?

Jestem już pod koniec 6 miesiąca kuracji - mam zmniejszoną dawkę bo miałam duży rumień+słoneczne dni więc...
Zauważyłam, że od jakichś 3 tyg. skóra głowy jest przetłuszczona już po 1 dniu (stan trochę lepszy niż sprzed kuracji). Muszę myć co półtora dnia - 2 dni. To i tak nie jest źle, ale przyzwyczaiłam się do tych 3 dni spokoju
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 10:44   #3003
MickY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Ja zauważyłam szybsze przetluszczanie, na początku efekt wow i mogłam nie myć 5 dni a teraz znów co 2 dni. 3 to już w porywach, w dni kiedy raczej się nie pokazuje ludziom. Z tym że ja ciągle jestem na dawce 20 mg, dawkę 40 mg źle znosilam - bóle pleców, zmęczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MickY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 11:04   #3004
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Z tego co wiem, to tempo przetłuszczania raczej wraca po odstawieniu izoteku, więc może po zmniejszeniu dawki też więc trzeba się tym cieszyć, póki można
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:35   #3005
caryca_xp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Izotek - cz.II

@cholernarejestracja- a jak stosowałaś ten balsam? nakladałaś na skalp przed/po myciu?

Edytowane przez caryca_xp
Czas edycji: 2016-08-23 o 14:37
caryca_xp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 14:56   #3006
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez caryca_xp Pokaż wiadomość
@cholernarejestracja- a jak stosowałaś ten balsam? nakladałaś na skalp przed/po myciu?
Ten balsam to jest zwykła odżywka do włosów, więc po prostu myłam włosy, nakładałam obficie odżywkę, spinałam dużą spinką i się myłam/goliłam/co tam się jeszcze robi pod prysznicem, a po kilku minutach zmywałam.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 16:18   #3007
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Izotek - cz.II

Jestem załamana. Muszę przerwać branie izoteku. Niestety nie wiadomo, czy nie będę musiała rozpocząć kuracji na nowo.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-23, 16:54   #3008
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez zbecka Pokaż wiadomość
Jestem załamana. Muszę przerwać branie izoteku. Niestety nie wiadomo, czy nie będę musiała rozpocząć kuracji na nowo.
wyleczenie boreliozy jest dużo, dużo ważniejsze, niż czysta skóra. Skup się obecnie na tym. Być może taka dawka izoteku, jaką przyjęłaś, będzie wystarczająca, żeby nie było nawrotu?
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-23, 18:58   #3009
201703061232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 605
Dot.: Izotek - cz.II

Zdaję sobie z tego sprawę. Na szczęście borelioza jest świeża, nie dająca jeszcze objawów, więc mam nadzieję, że 2-3 tyg antybiotyku wystarczą i będę mogła powrócić do izo. Przyjęłam 115 mg/kg, więc już była końcówka.
201703061232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 12:09   #3010
Tasako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 42
druga kuracja izotekiem nawrót po miesiacu

Witam, 2 lata temu mialem kuracje izotekiem 30mg dziennie. na malo zaawansowany tradzik grudkowy przez pół roku po kuracji twarz była jak u dziecka Bez krostki ! z czasem zaczelo robić sie gorzej oczywiscie lepiej niz sprzed leczenia ale jednak tradzik wrocil teraz zaczalem kuracje w stycziu a skonczylem po 7 miesiacach czyli lipcu 40mg ! dziennie na 65kg wagi. I po miesiacu czyli dzisiaj zaczely mi wyskakiwac krostki i dwa male stany zapalane. CZY TO JEST NORMALNE ?! druga kuracja co robić. Mozliwe że to sie ustatkuje ? Mam juz dosc. Dodam ze mam 21 lat
Tasako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-24, 21:14   #3011
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Hej wszystkim,

Moja kuracja powoli dobiega końca. Zaczęłam w listopadzie, kończę w październiku. Docelowa dawka to 150 mg/kg.

Dołączyłam do osób, którym włosy straciły na objętości podczas kuracji, a paznokcie łamią się prawie za dotknięciem. Od 1,5 miesiąca biorę Biotebal, mam nadzieję, że lek załatwi sprawę. Myślę też o olejowaniu włosów.

Mam też pytanie: jako, że podczas przyjmowania leku nie wolno za długo przebywać na słońcu- czy ktoś z Was użył/używa samoopalacza? Moja karnacja jest z natury mlecznobiała, a widać to szczególnie teraz...Myślicie, że można go użyć na twarz?
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-24, 21:48   #3012
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez caloksztalt Pokaż wiadomość
Hej wszystkim,

Moja kuracja powoli dobiega końca. Zaczęłam w listopadzie, kończę w październiku. Docelowa dawka to 150 mg/kg.

Dołączyłam do osób, którym włosy straciły na objętości podczas kuracji, a paznokcie łamią się prawie za dotknięciem. Od 1,5 miesiąca biorę Biotebal, mam nadzieję, że lek załatwi sprawę. Myślę też o olejowaniu włosów.

Mam też pytanie: jako, że podczas przyjmowania leku nie wolno za długo przebywać na słońcu- czy ktoś z Was użył/używa samoopalacza? Moja karnacja jest z natury mlecznobiała, a widać to szczególnie teraz...Myślicie, że można go użyć na twarz?
A czy włosy zaczęły Ci wypadać w trakcie kuracji, czy jakoś pod koniec, czy jak? Moje paznokcie i włosy mają się przyzwoicie, ale jeszcze 2,5 miesiąca, i wciąż się boję
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 06:50   #3013
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Izotek - cz.II

Dziewczyny, ważę 46 kg, biorę 20 mg co 2 dni. Zaczęłam brać na lojotok skóry głowy, pomogło, mogę myć co 3 dni (przedtem po 12 h były tłuste). Nie wiem natomiast, czy jak przyjdę na kontrolę to dalej będę brać izotek? Czy babeczka stwierdzi "ok, zmniejszyło się to koniec leczenia"?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 09:10   #3014
caloksztalt
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
A czy włosy zaczęły Ci wypadać w trakcie kuracji, czy jakoś pod koniec, czy jak? Moje paznokcie i włosy mają się przyzwoicie, ale jeszcze 2,5 miesiąca, i wciąż się boję

W połowie już zauważyłam, że są w złej formie. Ale chyba nie ma reguły kiedy mogą zacząć wypadać, bo widziałam we wcześniejszych wpisach że na samym końcu kuracji dziewczynom leciały Myślę, że warto wziąć jakieś suplementy i dmuchać na zimne...
caloksztalt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 10:18   #3015
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: druga kuracja izotekiem nawrót po miesiacu

W pierwszej kuracji przyjales zdecydowanie za mala dawke na kg, bo 80 cos a powinno sie od 120 do 150...Teraz przyjales 120 cos mg na kg, wiec niby ok, chociaz ja bralam 150. Przede wszystkim musisz sobie uswiadomic, ze zakonczona kuracja nie oznacza, ze nigdy nic nam juz nie wyskoczy, tradzik powinien zniknac lub znacznie zostac ograniczony, ale pewna tendencja niestety zwykle pozostaje. Piszesz ze wyskoczyly Ci dwa male stany zapalne i krostki, jakie to krostki? Rozumiem, ze nie sa ropne? Czy podtrzymujesz efekty leczenia odpowiednia pielegnacja- opisz jak wyglada? Wybierz sie do dermatologa, powinien zapisac Ci cos miejscowo, ja dostalam po kuracji Epiduo, nie mam potrzeby uzywac prawie wcale, ale sie zdarza czasem
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 15:02   #3016
MickY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 90
Dot.: Izotek - cz.II

Mi też tak w połowie zaczęły leciec włosy. Biorę biotebal, pije pokrzywe i skrzyp, babyhair na potęgę ale wypadają jak wypadały... :-(
Czy Wy też na myśl o powrocie upałów jesteście załamane? Okropnie to znoszę podczas kuracji...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MickY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 21:52   #3017
tytlini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 42
Dot.: Izotek - cz.II

tak poza tematem, czy ktos wie jak przegladac forum na aplikacji na iOS? poniewaz ja moge tylko przegladac produkty, nie mam dostepu do foryum..
tytlini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-25, 23:46   #3018
Tasako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 42
Dot.: druga kuracja izotekiem nawrót po miesiacu

Dzisiaj wyskoczylo pare malych krostek wokol ust, przypyuszczam ze to po goleniu ale podczas kuracji nigdy tak nie mialem. Nie wiem co sie zaczyna dziac z plecami i klatką bo tam 3 takie podskorne zmiany sie zrobiłÄŤ duże lecze nie czerwone... zaczynam mieć dość drugie pol roku zycia zmarnowane na coś co wgl nie dało rezultatu....
Co do pielegnacji to na zmiany nakladam duac punktowo i 2x w tygodniu peeling z avonu mocny i maseczka z kwasem salicylowym po peelingu.
Tasako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 06:42   #3019
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

A ja mam dziwny problem, mianowicie mija już trzeci miesiąc kuracji, przyjęłam łącznie ponad 2000mg, wcześniej włosy były super, a teraz zaczęły się przetłuszczać wyszła mi też na policzku ropna gula z białym czubkiem.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 11:05   #3020
feronik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 200
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć wszystkim
schodzę z dawki, biorę już od jakiegoś czasu 20mg co drugi dzień. W międzyczasie byłam przez tydzień za granicą - ciepłe miejsce i ku mojej uciesze nic a nic się nie spiekłam! (wiadomo, nie opalałam się leżąc plackiem, ale przy łażeniu w bluzkach na ramiączka też można się przypiec. Na rękach powiedziałabym, że nawet lekko zbrązowiałam ) Ale smarowałam się sumiennie co kilka godzin.
Mimo że schodzę z dawki na twarzy nic się nowego nie dzieje, nie przetłuszcza się bardziej.
Ktoś tu pytał o włosy - u mnie jakoś w połowie kuracji zaczęły wypadać, a teraz to masakra, moje włosy są wszędzie - straciłam praktycznie 1/3 włosów... Prawdę mówiąc ten skutek uboczny najbardziej mnie dobija.

VisionAM, takie pojedyncze zmiany chyba mogą się jeszcze pojawiać w trakcie kuracji. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Ty chyba brałaś izo przed ślubem? Dużo masz czasu jeszcze?
feronik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 16:54   #3021
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Izotek - cz.II

Ślub za trzy tygodnie, cera w porządku
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-26, 18:03   #3022
Asiaaa95
Raczkowanie
 
Avatar Asiaaa95
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 216
Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez caloksztalt Pokaż wiadomość
W połowie już zauważyłam, że są w złej formie. Ale chyba nie ma reguły kiedy mogą zacząć wypadać, bo widziałam we wcześniejszych wpisach że na samym końcu kuracji dziewczynom leciały Myślę, że warto wziąć jakieś suplementy i dmuchać na zimne...

Ja mam wrażenie, że włosy zaczynają lecieć na potęgę od przyjęcia około 140-150 mg dawki całkowitej, u mnie właśnie w tym momencie nastąpił kryzys wypadania, a przyjęłam łącznie 160 mg/kg m.c.

Co do Biotebalu nie miałabym wielkich nadziei, brałam regularnie i nic nie pomógł. Biotebal pomaga tylko przy niedoborze biotyny, a nie to jest powodem izotekowego wypadania.
Mi pomógł Revalid w tej mocniejszej dawce - 6 tabletek dziennie, zażywałam 3 miesiące i naprawdę polecam, ale tak jak mówię - chodzi o tą końską dawkę, dzień w dzień, systematycznie. Do tego używałam szamponu Vichy Dercos Aminexil który był idealnym dopełnieniem dla Revalidu. Tyle mogę podpowiedzieć, a moje wypadanie było naprawdę straszne, przy myciu leciało ponad 300 włosów, kłęby dosłownie, do dziś ich gęstość ma wiele do życzenia, ale przynajmniej już tak nie wypadają.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Asiaaa95
Czas edycji: 2016-08-26 o 18:05
Asiaaa95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 11:42   #3023
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Izotek - cz.II

Cześć!
Biorę izotek od 15 kwietnia, na samym początku była to dawka 10 mg dziennie, potem po miesiącu lub dwóch zamienilam na 20 mg dziennieni tak juz drugi miesiąc (z reszta, nieistotne). Efekty u mnie są spektakularne, bardzo dobrze się czuję, z wyjątkiem wiecznie spekanych i suchych ust i krwi z nosa. Ale moje pytanie brzmi : wylatuje do Indonezji za tydzień. Jest to pora sucha, wiec będzie dużo słońca, z którego chciałabym skorzystać (normalnie znikam słońca jak sie da). Czy któraś z Was odstawiala izotek na jakiś czas? Z jakim wyprzedzeniem powinnam go odstawic, żeby nie pojawily się przebarwienia od słońca?
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 13:57   #3024
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Izotek - cz.II

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
Cześć!
Biorę izotek od 15 kwietnia, na samym początku była to dawka 10 mg dziennie, potem po miesiącu lub dwóch zamienilam na 20 mg dziennieni tak juz drugi miesiąc (z reszta, nieistotne). Efekty u mnie są spektakularne, bardzo dobrze się czuję, z wyjątkiem wiecznie spekanych i suchych ust i krwi z nosa. Ale moje pytanie brzmi : wylatuje do Indonezji za tydzień. Jest to pora sucha, wiec będzie dużo słońca, z którego chciałabym skorzystać (normalnie znikam słońca jak sie da). Czy któraś z Was odstawiala izotek na jakiś czas? Z jakim wyprzedzeniem powinnam go odstawic, żeby nie pojawily się przebarwienia od słońca?
Nie ma to sensu, substancja czynna sie utrzymuje w organizmie kilka tygodni jeszcze. A po takim czasie to musialabys cala kuracje na nowo zaczynac.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 20:06   #3025
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: druga kuracja izotekiem nawrót po miesiacu

Cytat:
Napisane przez Tasako Pokaż wiadomość
Dzisiaj wyskoczylo pare malych krostek wokol ust, przypyuszczam ze to po goleniu ale podczas kuracji nigdy tak nie mialem. Nie wiem co sie zaczyna dziac z plecami i klatką bo tam 3 takie podskorne zmiany sie zrobiłÄŤ duże lecze nie czerwone... zaczynam mieć dość drugie pol roku zycia zmarnowane na coś co wgl nie dało rezultatu....
Co do pielegnacji to na zmiany nakladam duac punktowo i 2x w tygodniu peeling z avonu mocny i maseczka z kwasem salicylowym po peelingu.
ja bym trochę nawilżyła tą skórę, bo miała zafundowane już dość dużo wysuszających preparatów, i może to być reakcja obronna
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 17:58   #3026
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Izotek - cz.II

Widzę, że wiele osób ma/ miało problem z osłabieniem włosów i paznokci. U mnie przeciwnie, włosy wypadają normalnie, rosną szybciej bo mam czas na ich pielęgnację (a nie jak przedtem codzienne mycie kłaków, raz odżywka, raz na miesiąc olej). A paznokcie mam mocne jak nigdy, do tego najdłuższe w ciągu całego mojego życia. Przeraziłam się jednak czytając, że z reguły pod koniec jest z włosami źle - w duchu liczę na to, że mnie to ominie
Praktycznie przez całą kurację piłam jakieś ziołowe herbatki, różne, robiłam kuracje drożdżowe, chociaż od czerwca wcale (zaczęłam na nowo kilka dni temu), za to przez całe wakacje moją przekąską w ciągu dnia jest koktajl pietruszkowo-jabłkowy! Opłaca mieć się ogródek przy domu - rano biegam po pietruchę, a jabłka kradnę sąsiadom Większość i tak spada i gnije na ziemi...
Oprócz tego pożeram słonecznik kilogramami od maja chyba. Ale ograniczam bo jest bardzo kaloryczny, a także boję się o zęby.

Jednak cała ta dietka korzystnie wpływa na włosy, kilka osób niedawno było zdumionych, że mi tak rosną i są zdrowe. Polecam te triki, bo nic nie wzmocni nas lepiej od środka jak spożywanie po prostu zwyczajnych, zdrowych owoców, ziaren, herbatek Chociaż ten post to chyba na inną dyskusję

A ze stanu mojej skóry się cieszę. W ogóle nie nakładam podkładu, chyba że na większe wyjście. Lekko przetłuszcza się na czole i nosie. Pojawiają mi się jakieś gorsze zaskórniki od czasu do czasu, ale pozbywam się ich jak są wyczuwalne pod palcami Jakieś większe krostki, pryszcze pojawiły się ostatnio na plecach, policzku i gdzieś tam, znikły całkowicie po tygodniu (mniejsza dawka, myślę że wolniej wtedy schodzą). Żadnych przykrych skutków ubocznych, oprócz tego, że chodzę z pomadką do ust w kieszeni (albo w staniku :P).

Edytowane przez Rysia16
Czas edycji: 2016-08-28 o 18:02
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 20:02   #3027
Panthalones
Raczkowanie
 
Avatar Panthalones
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 224
Dot.: Izotek - cz.II

Hej
A ja walczę dalej, już prawie połowa 5 miesiąca, dawka wciąż 40mg. Nie jest łatwo unikać słońca podczas upałów ale już prawie końcówka lata więc przetrwałam.
Co do włosów to mi leciały tylko na początku a paznokcie takie jak zawsze, biotebal brałam przez 3 miesiące i mało ich wypadło ale za to są suche jak pieprz.
Na szczęście wysyp już za mną, jeszcze raz na tydzień coś małego wyskoczy i tyle. Najgorsze, że od kilku miesięcy miałam bardzo podrażnione okolice nosa i ust, tak że wyglądało to jak skupisko krost i schodziła z tego skóra. Dopiero teraz odkryłam, że to przez moją niechęć do kremów(do tej pory używałam tylko serumów a na te zmiany bepanten). Od kilku dni smaruję twarz tołpa dermo baby(nawet ok skład i już nie chciałam inwestować w drogi eko krem na te 2 miesiące) no i już prawie zeszło. Boję sie tylko, że pozapycham kremem cerę.
Szczerze mówiąc, jestem już zmęczona izo choć skutków ubocznych mam mało, jeszcze tylko 2 miesiące
__________________
Panthalones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 23:17   #3028
caryca_xp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Izotek - cz.II

cześć, wczoraj minął mój 31. dzień z Izotekiem, wszystko po staremu macie jakieś sposoby- poza kozieradką, na wypadające włosy?
caryca_xp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 02:59   #3029
Tasako
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 42
Dot.: druga kuracja izotekiem nawrót po miesiacu

nawilżam codzieenie Iwostin Rosacin poniewąz fajnie łagodzi wszelkie zaczerwieniea ale nie jestem pewien czy sklad nie zapycha mojej cery.
Tasako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 20:52   #3030
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: druga kuracja izotekiem nawrót po miesiacu

Cytat:
Napisane przez Tasako Pokaż wiadomość
nawilżam codzieenie Iwostin Rosacin poniewąz fajnie łagodzi wszelkie zaczerwieniea ale nie jestem pewien czy sklad nie zapycha mojej cery.
tak też może byc, nie znam składu żeby się wypowiedzieć, a i tak każdego zapycha co innego, jednak tak czy siak stawiałabym na większe nawilżanie, jak nie tym to innym kremem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-27 19:31:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:08.