Praca w domu / praca chałupnicza / praca zdalna - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 16:27   #151
saba2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: praca w domu

Mam super propozycję, jeżeli nadal jest Pani zainteresowana proszę o kontakt.
saba2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 23:19   #152
saba2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w domu

Śmieszy mnie gdy ludzie nie znają się, a próbują zabłysnąć erudycją na temat MLM.
Ludzie którzy porównują MLM do sekty już na początku dyskusji sami się dyskfalifikują.
Ekspertem nie jestem ,ale jako osoba widząca MLM od środka mogę co nie co o tym powiedzieć.
Powiem tak, jestem konsumentką jednego z MLM-ów i uważam ,że można na tym biznesie uczciwą pracą zarobić tylko muszą być spełnione warunki
1. dobry plan marketingowy
2. dobre a nawet bardzo dobre produkty w dobrej cenie
do tego potrzeba tylko wytrwałości , systematyczności i umiejętności interpersonalne. Sukces gwarantowany.
Ja takim sukcesem nie mogę się pochwalić ale przystępując do MLM nie miałam takiego zamiaru.
Ja tylko chciała kupować taniej bo aż o 30% produkty które bardzo mi odpowiadają są super.
Chociaż z założenia miałam tylko kupować dla siebie to zawsze jakaś koleżanka poprosi ,żeby jej także coś zamówić.
Na tej podstawie stwierdzam że jeżeli ktoś zaangażuje się w MLM to może zarobić.
Firma którą mam na myśli to FM Group.
Kosmetyków kolorowych nie uzywam więc nie wiele mogę o nich powiedzieć ale chemię gospodarczą mają super a i perfumy są OK.
Jeżeli masz jakieś pytania napisz chętnie odpowiem.

Kilka dni temu zostałam zaproszona do projektu w którym także można zarobić. Przyzna się że bardzo mnie zainteresował, bo nie trzeba tam nic sprzedawć tak jak w MLM-ach a ja tego nie lubię..
Chętnie się z Tobą podzielę tym projektem.. Zdradzę Ci Tylko że ma on szansę na biznesowy hit roku 2012.
Kontakt na e-mail.
zapraszam
saba2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 15:56   #153
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Praca w domu

Nom, mnie też śmieszy

2 posty na forum i email zeby sie odezwac na temat wspólpracy :
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:51   #154
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: Praca w domu

Jeśli nie masz pojęcia o MLM- bardzo proszę, nie wypowiadaj się.
Piramida finansowa jest nielegalna i trzeba na początek w nią zaintwestować często spore kwoty, poza tym tam zarabia tylko ten, kto jest na górze.
W MLM jeśli się rozwijasz, nie ma mowy o tym, żeby powiedzieć, że ktoś na tobie zarabia, poza tym startery ( zależy jeszcze jaka firma, ja pracuję w Oriflame) to koszt raptem kilku-dziesięciu złotych, w Ori teraz jest promocja 1zł wpisowe i to się płaci raz. Poza tym tutaj masz możliwośc prześcignięcia, że tak powiem, swojego sponsora. Więc nie rozumiem skąd u Ciebie ten bulwers. Jeśli jesteś niedoinformowana radze poczytać a dopiero potem się wypowiadać
Swoją drogą, zapraszam na moją stronkę kasiawar.mojeori.pl
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 08:59   #155
bulka114
Wtajemniczenie
 
Avatar bulka114
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: młp
Wiadomości: 2 122
Dot.: praca w domu

Może jesteś zainteresowana pracą przez internet w MLM? Działam w firmie kosmetycznej, O***e , mają naprawdę ciekawy plan marketingowy, poza tym jest to stabilna firma, posiadamy kosmetyki dobrej jakości, oprócz tego mamy interesujące programy lojalnościowe i "witamy" , w których można zgarnąć zestawy kosmetyków za 1zł.
Jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam: kasia1mojeori@gmail.com
bulka114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 18:02   #156
boykot
Raczkowanie
 
Avatar boykot
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 83
Dot.: praca w domu

zamiast czytać te reklamy polecam się wystawić ze swoimi umiejętnościami na jakimś portalu z pracą, jest od groma ofert. wystarczy odpowiednio poszukać
boykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:35   #157
marianna81
Przyczajenie
 
Avatar marianna81
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3
Dot.: praca w domu

Proponuję poszukać ogłoszeń na stronie gowork
__________________
Oto moje portfolio fotograficzne... Zapraszam!

Edytowane przez marianna81
Czas edycji: 2012-10-16 o 12:36
marianna81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-19, 12:36   #158
Bonitkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 10
Dot.: praca w domu

Jedynie co w miarę by się opłacało to pisanie tekstów, czy też znalezienie pracy zdalnej, która jest związana bezpośrednio z tworzeniem stron itp. Jednak są to oferty już dla osób, które posiadają jakąś wiedzę, która pozwoli im to robić. Jeśli nie czujesz się na siłach lepiej sobie odpuść. Reszta ofert, które nawet tu się pojawiły będzie nieopłacalne i się narobisz a nie zarobisz
Bonitkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:27   #159
elvis690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Witam poszukuje dla żony pracy chałupniczej czy ty masz jeszcze tan kontakt do tej osoby Pozdrawiam Paweł
elvis690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 16:59   #160
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Praca w domu

W marketingu wielopoziomowym każdy ma takie sama szanse na rozwój i uzyskanie dochodów, niezależnie od tego kiedy dołączył. W piramidzie finansowej zarabiają ci, co dołączyli na początku i są na szczycie twz. drzewka (dlatego piramida). A że często MLM łączy się ze sprzedażą bezpośrednią to zysk dla tych, którzy się tym zajmują, bo najlepiej oferować produkty, które się po jakimś czasie zużywają i są używane często. Zajmuję się Oriflame, produkty i plan marketingowy mi odpowiadają. A że każdy ma swoje doświadczenia z konsultantami różnych firm to inna sprawa, trzeba trafić na kogoś, kto będzie potrafił przedstawić firmę i zachęcić do współpracy a nie tylko będzie kierował się własnym zyskiem. A MLM są idealne dla osób na macierzyńskim, znam masę ludzi, która zajmuje się nimi przez internet. Trzeba tylko chcieć
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-04, 11:14   #161
lady_adele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w domu

Z wielkim zainteresowaniem przeczytałam duskusję o MLM i muszę powiedzieć, że akurat ja nie mam o nim żadnego pojecia Kiedyś byłam konsultantką AVON (już nią nie jestem), czy to była jakąś forma MLM? Widzę, że opinie są bardzo podzielone...
lady_adele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 11:31   #162
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Praca w domu

Avon bazuje na sprzedaży bezpośredniej, ale budowa grupy (od której obrotu są naliczane pieniądze w MLM) jest inna niż w Oriflame. Wiem jak to wygląda na przykładzie Oriflame i jeśli ktoś mówi mi, że Oriflame to piramida finansowa, to znaczy że nasłuchał się bzdur od osób, którym nie wyszło bądź trafili na beznadziejnego opiekuna.
__________________
coś się kończy, coś zaczyna
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 01:38   #163
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez Elessar Pokaż wiadomość
Avon bazuje na sprzedaży bezpośredniej, ale budowa grupy (od której obrotu są naliczane pieniądze w MLM) jest inna niż w Oriflame. Wiem jak to wygląda na przykładzie Oriflame i jeśli ktoś mówi mi, że Oriflame to piramida finansowa, to znaczy że nasłuchał się bzdur od osób, którym nie wyszło bądź trafili na beznadziejnego opiekuna.
Zgadzam się

To ludzie przedstawiają mlm jak piramidę finansową, czasem wystarczy jedno zdanie wypowiedziane przez przyszłego opiekuna i się robi piramida finansowa, wszystko zależy od podejścia osoby która wprowadza Cię do systemu

Nie znam Ori, mam doświadczenie w avon, ale po roku sporych obrotów stwierdziłam że z kasą fiskalną latać nie bedę sprzedając, a w tedy nikt mi nie wytłumaczył ze Avon ma słaby plan budowania grupy, w Fmgroup nie trafiłam na dobrego opiekuna a potrzebowalam na tamten czas kogos solidnego, nie znalazłam i zaczełam szukac kogoś solidnego, znalazłam odpowiednich ludzi w Kyani, ludzi którzy pokierowali mną jak robić ten biznes w internecie, dołaczyłam również do Familo i mam jeszcze kilka biznesów na oku, ale najważniejsze o odpowiedni opiekun w pierwszej fazie nauki biznesu w mlm - bo mlm opiera sie w większości na nauce, potem człowiek zaczyna działać na własną rękę

Nie zmienia to faktu że w mlm narobic się trzeba jak w każdym biznesie, ale efekty po cieżkiej pracy są o niebo lepsze

A piramidy jak kto chce robić to w Egipcie jeszcze jakaś sie zmieści - nie znoszę naciagaczy i też przed nimi ostrzegam, niestety jest ich jeszcze wiele, mam nadzieję ze to się niedługo skończy

na portalach www.rankingmlm.com i na www.networkmagazyn.pl można sporo się dowiedzieć o tym sektorze rozwijającej się gospodarki
i dowiedzieć się dlaczego ludzie robią biznes z systemem mlm i w jaki sposób
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 15:54   #164
Mangdzia23
Rozeznanie
 
Avatar Mangdzia23
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gołdap
Wiadomości: 651
GG do Mangdzia23 Send a message via Skype™ to Mangdzia23
Dot.: Praca w domu

Zgadzam się, prowadzę bloga o pazurkach i kokosów nie ma jeszcze z reklam na blogu ale jest tendencja wzrostowa, ale jako praca dodatkowa raczej polecam to traktowac na poczatku, bo zanim zbierze sie ekipa odwiedzających bloga to troche czasu mija
__________________
Start
126,0 kg
91 kg - minus 35kg w 112dni - CellReset
cel - 69kg


Instruktor Przedłużania Paznokci Metodą Żelową, Magdalena Jasionowska
Mangdzia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 19:14   #165
Pucia1970
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Czesc Olci_a, czy ja rowniez moglabym prosic o namiar na to skladanie dlugopisow. Moj @ Pucia1970@interia.pl
Z gory dziekuje za pomoc
Pucia1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 10:49   #166
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość
jest wiele takich stron ze zleceniami, ale trzeba miec wiele szczescia zeby jakies dostac. A żeby dostać, trzeba zaproponowac najnizszą stawkę.
To prawda. Jakiś czas temu odpowiedziałam na takie ogłoszenie, proszono aby podać stawkę za daną ilość stron (dokładnie na chwilę obecną nie pamiętam ile tych stron było).
Oferta była z Poznania, miałam tam znajomego który mniej więcej orientował się w tamtejszych stawkach.
Powiedział, że za taką ilość tekstu to na rynku minimum to 50 zł (to stawka naprawdę minimalna).
Ponieważ zależałoby mi na jakimkolwiek zleceniu napisałam, że zadowala mnie kwota 10 zł niższa (od tej podanej przez znajomego).
I cóż.... Odpisali za jakiś czas, że dziękują bo stawka zbyt wysoka (no może innymi słowami, ale tak wynikało z ich wypowiedzi).
A podałam stawkę jeszcze niższą niż owa minimalna na rynku.

Edytowane przez Kamea2000
Czas edycji: 2013-02-11 o 10:49 Powód: Nie dopisałam jednego słowa.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 20:31   #167
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A podałam stawkę jeszcze niższą niż owa minimalna na rynku.
Jeśli to ma być jednorazowe zlecenie i nie ma możliwości dalszej współpracy, to na początek proponuj nawet połowę minimalnej stawki, tylko po to, żeby jak najkrócej być świeżakiem lub zdobyć punkty.

Mnie teraz jedna firma wykorzystywała, bo ich przyzwyczaiłam do niskiej ceny.. A jak zapytałam o podwyżkę, to kontakt się urwał :|


A teraz dobrym pomysłem jest zarabienie na youtube. Wystarczy tylko nagrać filmik, który jest albo fajny, albo głupi, albo o kotach
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 08:19   #168
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez lilka_vanilka Pokaż wiadomość


A teraz dobrym pomysłem jest zarabienie na youtube. Wystarczy tylko nagrać filmik, który jest albo fajny, albo głupi, albo o kotach
Też o tym myślałam, bo mam nawet jeden taki filmik (na razie nigdzie jeszcze nie publikowany), ale powiedzcie na jakiej zasadzie działa zarabianie na takich filmikach? Daję taki filmik na Youtube i mam sama szukać firm (sponsorów) czy oni mnie znajdują i gdy widzą dużą ilość wejść proponują jakąś współpracę? Kompletnie nie wiem na czym to polega, zwłaszcza że na początku nie wiadomo czy dany film będzie miał np. 50 wejść czy 500000?
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:33   #169
lilka_vanilka
Zakorzenienie
 
Avatar lilka_vanilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 905
Dot.: Praca w domu

Ja się też na tym nie znam.. może wygoogluj 'jak zarabiac na youtube'. Jak już dodasz filmik to daj znać, chętnie nabiję Ci wejścia
__________________
_/\"/\_
(=^.^=)(")
(,("')("')
lilka_vanilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 12:35   #170
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Też o tym myślałam, bo mam nawet jeden taki filmik (na razie nigdzie jeszcze nie publikowany), ale powiedzcie na jakiej zasadzie działa zarabianie na takich filmikach? Daję taki filmik na Youtube i mam sama szukać firm (sponsorów) czy oni mnie znajdują i gdy widzą dużą ilość wejść proponują jakąś współpracę? Kompletnie nie wiem na czym to polega, zwłaszcza że na początku nie wiadomo czy dany film będzie miał np. 50 wejść czy 500000?
A to nie jest jakoś związane z reklamami, co się wyświetlają na początku filmiku na yt?
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 13:14   #171
frodi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Witam Was serdecznie
Olci_a ja również bym prosiła o info na temat tych długopisów. Mój mail: frodi87@gmail.com Z góry dziękuje!
Pozdrowionka
frodi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:18   #172
juliakawka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 29
Dot.: Praca w domu - praca chałupnicza

Nie wiem czemu, ale wszystkie prace typu składanie długopisów wydają mi być zwykłym oszustwem. Ktoś w ogóle jest w stanie z tego się utrzymać?
juliakawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 17:03   #173
animadesign
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez Iza_B Pokaż wiadomość
Zanim się wypowiesz na jakiś temat to najpierw o tym poczytaj.
Wiesz cokolwiek na ten temat konkretnego czy poprostu piszesz bo coś gdzieś usłyszałaś?
Marketing wielopoziomowy to biznes dla każdego, a nie żadna sekta.
Jeśli chce się zarobić jakieś pieniądze to warto o tym poczytać i wgłębić się w temat, anie wypisywać takie bzdury!

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------




FM też jest firmą MLM, ale nie znam ich planu marketingowego, więc nic więcej nie mogę powiedzieć.
MLM to najtańszy sposób na robienie biznesu, dostepny dla każdego. Jak ktos nie wie, co to jest MLM, to niech nie straszy ludzi gadajac bzdury. Piramida jest wtedy, gdy zarabiają tylko ci u góry, a pod nimi coraz mniej, albo wcale. Natomiast w dobrej firmie MLM, nie ważne kiedy wejdziesz w system - zawsze mozesz prześcignąć tych u góry. Ale zeby to wiedziec, trzeba się choć troche orientować, a nie gadac, co sie tam gdzies usłyszało, albo bo komuś samemu nie wyszło, bo źle to robił zapewne.

MLM polecają najbogatsi ludzie świata, którzy znają sie na rzeczy: Robert Kiyosaki, Donald Trump itd nazywając go biznesem XIX w. a oni chyba lepiej wiedzą co mówią, niż ktoś, kto nigdy w tym nie działał, albo źle działał, albo po prostu związał się ze złą firmą.
animadesign jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 21:33   #174
Elessar
Wtajemniczenie
 
Avatar Elessar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 584
Dot.: Praca w domu

Cytat:
Napisane przez animadesign Pokaż wiadomość
MLM to najtańszy sposób na robienie biznesu, dostepny dla każdego. Jak ktos nie wie, co to jest MLM, to niech nie straszy ludzi gadajac bzdury. Piramida jest wtedy, gdy zarabiają tylko ci u góry, a pod nimi coraz mniej, albo wcale. Natomiast w dobrej firmie MLM, nie ważne kiedy wejdziesz w system - zawsze mozesz prześcignąć tych u góry. Ale zeby to wiedziec, trzeba się choć troche orientować, a nie gadac, co sie tam gdzies usłyszało, albo bo komuś samemu nie wyszło, bo źle to robił zapewne.

MLM polecają najbogatsi ludzie świata, którzy znają sie na rzeczy: Robert Kiyosaki, Donald Trump itd nazywając go biznesem XIX w. a oni chyba lepiej wiedzą co mówią, niż ktoś, kto nigdy w tym nie działał, albo źle działał, albo po prostu związał się ze złą firmą.
Dokładnie. W piramidzie inwestuje się pieniądze, dlatego zarabiają ci, co zapisali się wcześnie i są na górze. W MLMie każdy ma taką samą szansę rozwoju.
Elessar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-06, 21:56   #175
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 11:13   #176
workwell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w domu

Firma świadcząca usługi SMS szuka pracowników do pracy o charakterze operatora. Wymagania do wykonywania pracy: dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość, poprawna pisownia, niezawodny komputer i łącze internetowe. Aplikacje są mile widziane na adres mailowy: Workwell.poland.job@gmail .com.
workwell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:27   #177
D_94
Raczkowanie
 
Avatar D_94
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 329
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Wszystkie klikanie w reklamy i inwestowanie radzę sobie odpuścić. Co do blogów to trzeba naprawdę wiele czasu im poświęcić i mieć pomysł. Najprostsze jest tworzenie napisów na koszulki pewnej firmy. Z tych sposobów co znam to jedyny na 100% uczciwy i mało czasochłonny.
D_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 11:26   #178
Rarita
Wtajemniczenie
 
Avatar Rarita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Zapraszam na mojego bloga, przeczytacie tam co nieco na ten temat ;-)
Rarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 15:46   #179
ola5001
Raczkowanie
 
Avatar ola5001
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 38
Dot.: Praca w domu

Zdecydowanie się zgadzam.
Wiele osób ma negatywne zdanie o MLM, ale to są osoby, które nie spróbowały, lub poniosły porażkę ze swojej winy, czyli się nie zaangażowały i myślały, że manna sama spadnie z nieba.
Ale jeśli ktoś myśli o MLM poważne, to prędzej czy później osiągnie sukces.

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Tak, ludzie mają błędne poglądy o MLM, nigdy w to nie weszli, nigdy się tym nie zajmowali, a opinie wyrazają zawsze negatywne.
Czasem brak mi słów na takich ludzi.

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Mangdzia23 Pokaż wiadomość
Zgadzam się

To ludzie przedstawiają mlm jak piramidę finansową, czasem wystarczy jedno zdanie wypowiedziane przez przyszłego opiekuna i się robi piramida finansowa, wszystko zależy od podejścia osoby która wprowadza Cię do systemu

Nie znam Ori, mam doświadczenie w avon, ale po roku sporych obrotów stwierdziłam że z kasą fiskalną latać nie bedę sprzedając, a w tedy nikt mi nie wytłumaczył ze Avon ma słaby plan budowania grupy, w Fmgroup nie trafiłam na dobrego opiekuna a potrzebowalam na tamten czas kogos solidnego, nie znalazłam i zaczełam szukac kogoś solidnego, znalazłam odpowiednich ludzi w Kyani, ludzi którzy pokierowali mną jak robić ten biznes w internecie, dołaczyłam również do Familo i mam jeszcze kilka biznesów na oku, ale najważniejsze o odpowiedni opiekun w pierwszej fazie nauki biznesu w mlm - bo mlm opiera sie w większości na nauce, potem człowiek zaczyna działać na własną rękę

Nie zmienia to faktu że w mlm narobic się trzeba jak w każdym biznesie, ale efekty po cieżkiej pracy są o niebo lepsze

A piramidy jak kto chce robić to w Egipcie jeszcze jakaś sie zmieści - nie znoszę naciagaczy i też przed nimi ostrzegam, niestety jest ich jeszcze wiele, mam nadzieję ze to się niedługo skończy

na portalach www.rankingmlm.com i na www.networkmagazyn.pl można sporo się dowiedzieć o tym sektorze rozwijającej się gospodarki
i dowiedzieć się dlaczego ludzie robią biznes z systemem mlm i w jaki sposób

Obecnie jestem w Marizie i Familo. Nie słyszałam o firmie Kyani.
Czy możesz coś więcej o niej napisać? Jakie ma produkty?
__________________
Zarabiaj Na Zakupach!
ola5001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 14:44   #180
Domino_Jahas
Raczkowanie
 
Avatar Domino_Jahas
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Jak można zarabiać przez internet? Praca dla kobiet.

Cytat:
Napisane przez Benia214 Pokaż wiadomość
Spam
I wszystko samo się nakręca... Nie wierze! Kiedyś dostałam takiego meila.

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Po mojemu to nie jest legalne...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-07 o 08:49 Powód: Spam w cytacie.
Domino_Jahas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-02 20:34:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.