Boję się jeździć samochodem - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-02, 18:55   #121
201605091007
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Boję się jeździć samochodem

Mam prawko od kilku lat i jeszcze nigdy nie zrobiłam trasy dłuższej, niż 100km
Mam auto bez wspomagania, TŻ ma nowe, z wszystkimi bajerami i zawsze to autem TŻta jeździmy w większe trasy.
Pierwsze 3 miesiące po odebraniu prawka były koszmarem, była zima, ciągle padało, drogi śliskie. Ale sytuacja zmusiła mnie wtedy do jak najczęstszej jazdy samochodem i wyszło mi to na dobre. Co prawda do dzisiaj wolę poszukać innego miejsca do parkowania, niż wciskać się na styk i nie lubię wyprzedzać, ale zdecydowanie to, czego było mi trzeba to samodzielna praktyka I jestem pewna, że tobie też to pomoże.
201605091007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 19:32   #122
MoniaS93
Rozeznanie
 
Avatar MoniaS93
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 820
Dot.: Boję się jeździć samochodem

Cytat:
Napisane przez M917 Pokaż wiadomość
Mam prawko od kilku lat i jeszcze nigdy nie zrobiłam trasy dłuższej, niż 100km
Mam auto bez wspomagania, TŻ ma nowe, z wszystkimi bajerami i zawsze to autem TŻta jeździmy w większe trasy.
Pierwsze 3 miesiące po odebraniu prawka były koszmarem, była zima, ciągle padało, drogi śliskie. Ale sytuacja zmusiła mnie wtedy do jak najczęstszej jazdy samochodem i wyszło mi to na dobre. Co prawda do dzisiaj wolę poszukać innego miejsca do parkowania, niż wciskać się na styk i nie lubię wyprzedzać, ale zdecydowanie to, czego było mi trzeba to samodzielna praktyka I jestem pewna, że tobie też to pomoże.
No ja tak samo, uważam że samodzielna praktyka czyni mistrza! Ja bałam się jeździć aż nie zaczęłam jeździć sama. Powolutku, na spokojnie, różne znane mi trasy. Do dziś staram się parkować jak najdalej od wszystkich jeśli jest okazja:P Ale aktualnie nie wyobrażam sobie już życia bez prawka, mega wygoda A bardzo niedawno płakać mi się chciało jak musiałam gdzieś jechać.
__________________
Baby I can feel your halo
Pray it won't fade away
MoniaS93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.