Pilnie potrzebny materiał na sukienke zwiewny ,kryjacy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-27, 15:45   #1
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077

Pilnie potrzebny materiał na sukienke zwiewny ,kryjacy?


Witam od razu przejde do rzeczy..mam problem chce uszyc sukienke mam okreslony wzór jednak nie mam pojecia jak to zrobic (oczywiscie szyje jakby cos krawcowa),ale:

myślałam najpierw o szyfonie , i zeby byla sukienka krotka z np satyny a na to szyfon dlugi do ziemi(ale stwierdzilam ze tak nie, bo gdzies to zobaczylam i mi nie przypadlo do gustu, bo strasznie widac ta roznice bo jednak szyfon jest bardzo przezroczysty)
z samego poczatku chcialam suknie dluga zwiewna z rozcieciem dosc duzym, (i stwierdzilam ze przy tym zostane, bez zadnych kombinowan s krotka a na to dlugi szyfon itp)no ale jak zrobic rozciecie do szyfonu jak musi byc pod spodem podszewka (badz inny material jak satyna) i zeby nie bylo widac tego rozwarstwiania? bo jak sie zszyje z podszewka to znowu sie zle bedzie ukladac jaki material wybrac zeby to nie bylo przeźroczyste ale zwiewne?? (musi byc rozciecie bo gdyby nie to to chcialabym krotka sukienke a marzyla mi sie dluga zawsze

nie chce satyny czy żakardu, nie chce takich twardych materialow a satyna mi sie nie podoba.

zalacze zdj ta kobaltowa to taka jaka chce mnie wiecej sukienke(tylko plus rozciecie) a te dalej to mniej wiecej taki material by byl dobry? jaki to jest? prosze o pomoc bo mam malo czasu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 844_1.jpg (46,9 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 107_2.jpg (73,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 94_16.jpg (39,8 KB, 53 załadowań)
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.