Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 12:03   #4861
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
No właśnie ostatnio włosy mi pociemniały (a może mi się wydawało) i znowu zaczęłam myć Joanną filetową i włosy to miałam jakby mnie piorun strzelił! Nigdy takich nie miałam po niej! Wczoraj nawet po Joannę nie sięgnęłam i użyłam płukanki (delia srebrna) i dziś włosy mam ładne i jaśniejsze co najważniejsze Żadnego siana.
no ja wlasnie wczoraj zastanawialam sie, czy wziac taki srebrzyk czy ten szampon, i mialam dylemat. ale stwierdzilam ze wezme szampon, bo potem problem z taka plukanka bo trzeba rozrobic, splukac wlosy, a pozniej jakbym zawinela w recznik pofarbowaloby mi go, to zrezygnowalam. ale ten szampon z plukanka bede uzywac sobie co drugie mycie. pozniej odzywka to bedzie git

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zgadzam się, rozjaśniacze drogeryjne nie mają takiej mocy, jak profesjonalne, ale stadia rozjaśniania sa te same. Drogeryjny nieraz trzeba nałozyc i ze 3-4 razy, by uzyskac platynowy blond z ciemnego a profesjonalny tylko raz i to nieraz tylko na 20 minut.

palleta jest metaliczna, wiec trudno się ją wyzera, ale profesjonalny na pewno da rade i mniej zniszczy. Ja dekoloryzaowałam sie z palette ciemny brąz, który wyglądał jak granatowa czerń, ale nie rozjaśniaczem tylko dekoloryzatorem, choc wiem, ze platinum loreala używają fryzjerzy tez do dekoloryzacji, i mam jasny blond, więc da się Przy średnim blondzie wystarczy dobra farba rozjaśniająca.
aa wiec mialas eksperymenty z wlosami. ja caly czas jestem w blondzie i zostaje przy nim, wole nic nie zmieniac hehe jednak kazdy mowil mi ze mam ladne naturalne wlosy ze powinnam poczekajc aby odrosly albo znalezc farbe z takim odcieniem i juz skonczyc z farbowanie, tez o tym myslalam, bo jasne farby niszcza wlosy, a do tego jakeis prostowanie czy suszenie to juz masakra... jednak ja nigdzie nie widze takiej farby odpowiadajacej moim wlosom, chyba ze musialabym spytac fryzjerke i poszukac profesjonalnej farby. a mam taki jasny popielaty blond, taki szary, ktory w swietle wyglada jasniutko.
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:25   #4862
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Wink Dot.: Najlepsze farby BLOND

elunia_r przecudowne masz te włsy !!! ;** Normalnie sie w nich zakochałam
Ale czy nie masz za ciemnego podkładu ?

Możesz podać dokładną nazwę tej twojej przcudownej farby?? ;D
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:37   #4863
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

bllondynaa hehe tak podkład za ciemny opalenizna poszla w zapomnienie kiedy karmię piersią dzidzi moje, a więc muszę coś naturalnego zakupic jakis ładny beżowy natyuralny podklad bo w tym czuję się trochę jak w "masce"al;e to na iinny wątek
farba garnier naural color 113(na 50 min - 25 na odrost i 25 reszta), w cześniej na 45 min. rozjaśniacz goldwell profesional.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:25   #4864
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No to fajnie.Ja pewnie tez będę trzęsła gatkami bo tez się obawiam.Mam do wyboru garnier color naturals 9.1 bardzo jasny popielaty blond i schwarzkopf natural&yasy 532.Trochę trudno stwierdzić jakiego jest poziomu ten natural&yasy bo w nazwie jest to perłowy jasny popielaty blond a numeracja to już sama nie wiem.No i obawiam się jeśli użyje garniera 9.1 to co się stanie z tymi moimi już powstałymi prawie 1-cm odrostami.Na opakowaniach tych dwóch farbek to mogę stwierdzić ze ta 532 jest ciemniejsza.Jak widać już drżę jak pomyśle o farbowaniu.A ty już miałaś swoje odrosty bo chyba masz takie jak ja.I jak chwyciły.Nie odróżniają się.Bo pisałaś,ze wszystko fajnie chwyciło.No nic a ja dalej gdybam.....Dodaje wam foto farbek poradźcie którą użyć.Wiem,wiem decyzja należy do mnie ale może macie jakieś sugestie.
Miałam już 1 cm naturalnego odrostu, i ładnie chwyciło na kolor identyczny jak na opakowaniu
Zresztą na opakowaniu tej farby jest napisane że włosy od ciemnego blondu do szatyna ona rozjaśnia na kolor bardzo zbliżony do tego na pudełku i to jest prawda a przecież nie jest to farba super - rozjaśniająca. Może ładnie wychodzi właśnie dlatego, że odcień farby jest nieco ciemniejszy, a nie taki super - jasny....
A co do tych farbek które chcesz użyć... hmm sama nie wiem Schwarzkopfa nigdy nie próbowałam, ale myślę że jest mocniejszy od Garniera, a Garnier powinien się "w razie co" dość łatwo zmyć za pomocą szamponu przeciwłupieżowego, więc może jednak tego Garniera spróbuj?? Cholera wie...ale ja myślę że tak czy inaczej, powinno ci ładnie złapać
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:33   #4865
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Miałam już 1 cm naturalnego odrostu, i ładnie chwyciło na kolor identyczny jak na opakowaniu
Zresztą na opakowaniu tej farby jest napisane że włosy od ciemnego blondu do szatyna ona rozjaśnia na kolor bardzo zbliżony do tego na pudełku i to jest prawda a przecież nie jest to farba super - rozjaśniająca. Może ładnie wychodzi właśnie dlatego, że odcień farby jest nieco ciemniejszy, a nie taki super - jasny....
A co do tych farbek które chcesz użyć... hmm sama nie wiem Schwarzkopfa nigdy nie próbowałam, ale myślę że jest mocniejszy od Garniera, a Garnier powinien się "w razie co" dość łatwo zmyć za pomocą szamponu przeciwłupieżowego, więc może jednak tego Garniera spróbuj?? Cholera wie...ale ja myślę że tak czy inaczej, powinno ci ładnie złapać
No właśnie siedziałam trochę nad tymi farbkami i przeanalizowałam wyjściowe kolorki w ogóle i chyba się zdecyduje na garniera.Juz robiłam tym schwarzkopfem ostatnio tyle ze 522 i muszę przyznać ze kolor się wcale nie spiera jak to jest właśnie przy innych farbkach.Az mnie to zdziwiło bo z rozjaśnianych włosów jakie posiadam tak szybko farby się wypłukiwały zawsze.Ale jak by wyszedł za ciemno to trudno go będzie usunąć.Postawie chyba na garniera.Dziękuję i czekam na Twoja fotorelacje.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 13:53   #4866
sandra1985gdansk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam. Wrzucam moje fotki świeżo po farbowaniu (dopiero włoski wyschły ).
Farba Wellaton Krem Koloryzujący 12/1 Bardzo Jasny Popielaty Blond

Położyłam najpierw na odrosty na ok. 25 min. Później na 15 min na całość.
sandra1985gdansk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:30   #4867
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez sandra1985gdansk Pokaż wiadomość
Witam. Wrzucam moje fotki świeżo po farbowaniu (dopiero włoski wyschły ).
Farba Wellaton Krem Koloryzujący 12/1 Bardzo Jasny Popielaty Blond

Położyłam najpierw na odrosty na ok. 25 min. Później na 15 min na całość.
bardzo ładnie wyszlo, widzę, ze dobrze chwyta ta farba. wlasnie ostatnio zastanawialam sie czy nie kupic tej farby. a jaki mialas kolor swojego odrostu? jak widac rownomierny kolorek jest
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 14:54   #4868
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny wiem, ze to nie za bardzo ten wątek, ale chciałabym się tylko dowiedzieć co sądzicie o tej masce, bo przymierzam się do kupna, ale nie wiem czy opłaca się kupować, czy działa i czy widać efekty, bo moje włosy sa naprawdę dość suche, mają porozdwajane końce i otwarte łuskipomóżcie;*
http://www.allegro.pl/item997417219_...k_1500_ml.html
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:11   #4869
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem, ze to nie za bardzo ten wątek, ale chciałabym się tylko dowiedzieć co sądzicie o tej masce, bo przymierzam się do kupna, ale nie wiem czy opłaca się kupować, czy działa i czy widać efekty, bo moje włosy sa naprawdę dość suche, mają porozdwajane końce i otwarte łuskipomóżcie;*
http://www.allegro.pl/item997417219_...k_1500_ml.html
nie używałam tej maski, ale nie wiem czy odważyłabym wydać 100zł na odżywkę, która daje takie same rezultaty jak te za 20 w markecie. Ponoć fryzjerskie są lepsze, ale jak byłam kiedyś u fryzjera na tzw. regeneracji włosów i ponoć po niej miałam mieć włosy jak z reklamy. Zapłaciłam chyba 120zł jak dobrze pamiętam i nie było ŻADNEJ różnicy w wyglądzie włosów i teraz mam uraz a próbowałaś odżywki syos? Ja mam tą do zniszczonych końców i według mnie jest bardzo dobra, szczególnie jak na tę cenę.
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:35   #4870
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez agusiajnw Pokaż wiadomość
nie używałam tej maski, ale nie wiem czy odważyłabym wydać 100zł na odżywkę, która daje takie same rezultaty jak te za 20 w markecie. Ponoć fryzjerskie są lepsze, ale jak byłam kiedyś u fryzjera na tzw. regeneracji włosów i ponoć po niej miałam mieć włosy jak z reklamy. Zapłaciłam chyba 120zł jak dobrze pamiętam i nie było ŻADNEJ różnicy w wyglądzie włosów i teraz mam uraz a próbowałaś odżywki syos? Ja mam tą do zniszczonych końców i według mnie jest bardzo dobra, szczególnie jak na tę cenę.
wiesz co no ja też mam tą maskę z syoss'a i szampon do włosów zniszczonych też, ale mam wrażenie że przetłuszcza mi włosy, a poza tym nie jest to jakieś rewelacyjne...
ale zauważ że ta odżywka ma 1500 ml więc cena jest odpowiednia co do jej ilości, tylko właśnie nie wiem... bo żeby ją kupić muszę mieć pewność a przynajmniej żeby ktoś powiedział czy jej dobra, czy się opłaca itp...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 15:46   #4871
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
A mi się wczoraj udało leciutko przyciemnić włoski, hurra!!! Z poziomu 10 wskoczyłam na 9. I wreszcie mam beżowe, takie jak chciałam. Są nadal jasne ale jednocześnie o wiele bardziej naturalne!! Aha, robiłam farbą: Garnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond.
Włosy nie pokryły się idealnie, wciąż prześwitują gdzieniegdzie białawe pasemka ale to nic, wygląda naturalniej. Aha tylko trochę się zdziwiłam że kolor wyszedł jakiś taki popielaty, myślałam że będzie cieplejszy?? A tu taka niespodzianka, ale tak sobie myślę że to zejdzie po paru myciach i pozostanie prawdziwy "biszkoptowy" blond. Jak wrócę do domu z pracy to postaram się zrobić kilka fotek ))

W załączniku zdjęcie farby którą robiłam. Przypominam, że kładłam ją na mocno rozjaśnione włosy + żółtawy odrost który do końca się nie chciał rozjaśnić - ta farba wszystko ładnie wyrównała


a moglabys wstawic chociaz jedna fotke z kolorku wlosow jakie ci wyszły po tej farbie ?
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 15:56   #4872
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny kupiłam Delię... Nie tą, o której pisałam, tylko nr 17 ale też księżycowy blond. Poszłam do Rossmanna i patrzę cena 4,99 więc biorę dwie na moje kłaki a tu przy kasie okazało się, że kosztuje 2,99zł bo niby promocja (podejrzewam, że tamte nowe wchodzą i dlatego taka cena). Normalnie sama siebie podziwiam, że będę farbować taką farbą ale co desperacja to desperacja. Farbowanie albo dziś albo niedziela. Zobaczę jeszcze.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:12   #4873
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam Delię... Nie tą, o której pisałam, tylko nr 17 ale też księżycowy blond. Poszłam do Rossmanna i patrzę cena 4,99 więc biorę dwie na moje kłaki a tu przy kasie okazało się, że kosztuje 2,99zł bo niby promocja (podejrzewam, że tamte nowe wchodzą i dlatego taka cena). Normalnie sama siebie podziwiam, że będę farbować taką farbą ale co desperacja to desperacja. Farbowanie albo dziś albo niedziela. Zobaczę jeszcze.
Ona zawiera rozjaśniacz.Tak samo było przy palett skandynawski blond.Życzę powodzenia i czekamy na efekty.

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
wiesz co no ja też mam tą maskę z syoss'a i szampon do włosów zniszczonych też, ale mam wrażenie że przetłuszcza mi włosy, a poza tym nie jest to jakieś rewelacyjne...
ale zauważ że ta odżywka ma 1500 ml więc cena jest odpowiednia co do jej ilości, tylko właśnie nie wiem... bo żeby ją kupić muszę mieć pewność a przynajmniej żeby ktoś powiedział czy jej dobra, czy się opłaca itp...
A szukałaś recenzji o tej masce w Googlach lub KWC?Spróbuj poszukać i poczytaj.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 16:29   #4874
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nic mi nie dala tylko ocipiała i zażółciła.Większego wzrostu w długości niż normalnie nie zauważyłam.Po odrostach mogę stwierdzić ze 1cm na miesiąc wiedz norma.Ale to może mój przypadek jest taki,inne dziewczyny się wypowiadają ze są zadowolone.Polecam Ci jeszcze ten watek może tez coś Ci pomoze.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=9730 Mi ogólnie bardziej pomogło olejowanie włosków a niżeli Wax.Po olejach to widzę różnicę kolosalna.To może Cie tez zainteresuje.Polecam skoro nie masz zniszczonych włosów.https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4302&page=134 i jeszcze to https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=146528&page=18
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2010-04-16 o 16:41
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:23   #4875
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A ja moge polecic olej lniany bardzo dobrze dziala na przesuszone wlosy i picie pokrzywy

Dziewczyny przegladam przegladam mozna oczoplasu dostac tyle tu farb a co jedna to fajniejszy kolor
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/

Edytowane przez kiciamała
Czas edycji: 2010-04-15 o 17:25
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:59   #4876
bllondynaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk- obok Rbk. ;)
Wiadomości: 26
Exclamation Dot.: Najlepsze farby BLOND

a ja mma jeszcze jedno takie pytanie.
Czy na zółte włosy popiel chwyci?
bllondynaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:00   #4877
zustin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Pytanie do wszystkich blondynek!

Witam serdecznie, chciałabym zapytać czy któraś z Was miała już może do czynienia z farbą z nowej serii Palette COOL BLONDS, kolor C9 (srebrzysty blond). Ja 2 tyg temu zafarbowałam farbą z tej serii (nr C12) i kolor wyszedł całkiem ciekawy, ale chciałabym spróbowac ten c9. Jeżeli któraś z Was ma jakieś doświadczenia związane z tą farbą, serdeczne dzięki za informacje, pozdrawiam
zustin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 18:49   #4878
roztrzepaniec989
Rozeznanie
 
Avatar roztrzepaniec989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 648
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem, ze to nie za bardzo ten wątek, ale chciałabym się tylko dowiedzieć co sądzicie o tej masce, bo przymierzam się do kupna, ale nie wiem czy opłaca się kupować, czy działa i czy widać efekty, bo moje włosy sa naprawdę dość suche, mają porozdwajane końce i otwarte łuskipomóżcie;*
http://www.allegro.pl/item997417219_...k_1500_ml.html
Ja miałam odżywkę z tej serii, ale wolałam odżywkę z serii z jedwabiem z goldwella (kerasilk bodajże) Lepiej działała na rozjaśniane kłaczki (balejaż) niż te z dualsenses.
__________________
Zapuszczanie naturalek od 30.12.13
roztrzepaniec989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 19:12   #4879
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

skoro piszecie o odżywce to ja się też wtrącę bo chce zakupić niepozorny dość kosmetyk. Widziałam go kiedyś bodajże w Auchan ale nie ręczę. Kosztuje ok 5 czy tam 6zł i poleca ją dużo osób na KWC. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-8...arbowanych.htm
Zresztą kiedyś używałam jakieś taniej odżywki Ziaji czy tam innej i powiem że sprawdziła się lepiej niz nie jedna droższa i reklamowana masowo w tv. Ciekawi mnie ta Gloria bo 5zł to nie wydatek a kto wie...

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

zapomniałam dodać, że zazwyczaj szybko znika z półki ta odżywka. Już kilka razy na nią polowałam i ciągle mi wykupywali.

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

zapomniałam dodać, że zazwyczaj szybko znika z półki ta odżywka. Już kilka razy na nią polowałam i ciągle mi wykupywali.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 19:20   #4880
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Najlepsze farby BLOND

HEJ dziewczęta, ja już jakiś czas czytam wasz wątek i w końcu mam o cyzm napisać.
A mianowicie, już jakiś czas farbuję włosy na blond. W sumie od jakiegoś roku były to głównie farby Loreala, jak nie preference to inne drogeryjne. Bynajmniej jakoś miałam wrażenie, że jak zapłacę te trzy dychy to będzie super. Dwa razy zastosowałam majiblond, kolory na poziomie 9. już dokładnie nie pamiętam jakie, ale w sumie nigdy nie byłam zadowolona, bo nie rozjaśniały mi włosów do takiego odcienia jak chciałam, a jak juz się udało rozjaśnić to strasznie szybko mi żółkły, a nawet robiły się pomarańćzowe....

No i któryś raz czytając wasz wątek postanowiłam zaryzykowac z Pallette, tą C12.
Zawsze uważałam, żę Palette to najgorsze paskudztwo, z resztą sama potwierdziłam to na włosahc pare lat temu jak sobie śrendi blond strzeliłam no i wyszło na czarno i do tego włosów połowe ściąć trzeba było bo końcówki jak zniszczone chińskie pędzle.

A teraz? jestem zachwycona! To C12 jest rewelacyjne!
Nie dość że piękny kolor to i jakis taki naturalny wyszedł, nieregularny, jakby muśnięty słońcem.
Z natury włosy mam delikatne, i smętne ale ten blond jakoś w końcu je ożywił. Choć musiałam 5 cm obciąc. no ale nie wime czy to wina tej farbki czy kilkunastu innych, których używałam wcześniej.

Ja polecam.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 19:22   #4881
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny czyli uważacie, że ta odzywka która podałam kilka postów będzie odpowiednia dla moich włosów?? a może sklepowa jakaś tańsza??
od razu mówię że uzywałam nivea ta rózówa, taka sobie, syoss pomarańczowa-nie i nie., elseve różowa-też nie.
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:03   #4882
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ok w końcu mogę wstawić jakieś fotki Była u mnie kumpela i się zagadałyśmy przy piwku, ale teraz cyknęłam dwie foty to wstawiam, przypominam robiłam farbką Garnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond i kładłam go na suche mocno rozjaśnione włosy z żółtym paskudnym odrostem.
A historia moich kudłów jest taka:
- 3 lata platynowych pasemek robionych u fryzjera na naturalnych ciemno-blond włosach
- potem nałożyłam Stockholm który miał rozjaśnić ciemny odrost i ciemne pasemka, na jasnych wyszedł pięknie ale zrobił na tych ciemnych sraczkę
- potem Loreal Preference 01 b.b. jasny naturalny blond który zrobił mi na odrostach trochę jaśniejszą sraczkę
- i potem Belle Color 111 który uczynił z najjaśniejszych pasemek białe suche kłaki, a jasną sraczkę jeszcze bardziej rozjaśnił no ale nie do końca i koniec końców nadal nie byłam zadowolona, bo żółć pozostała

No więc się wkurzyłam i zdecydowałam się te włosy troszkę przyciemnić... teraz generalnie wszystko się w miarę (no, może jeszcze niezupełnie, ale prawie) wyrównało i zrobiło się bardziej naturalnie. Jestem dość zadowolona chociaż myślę, że tak całkiem zadowolona to będę dopiero po kilku farbowaniach tym samym kolorem.
A w załączniku fotka "przed" (ta pierwsza) i "po" (dwie następne)

Edit: ahaaa one jednak nie za bardzo się przyciemniły

Edytowane przez Chocolate77
Czas edycji: 2010-04-15 o 20:08
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:18   #4883
zustin87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

Jest to może kolor zbliżony do srebrnego pyłu z Joanny?
zustin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:21   #4884
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ok w końcu mogę wstawić jakieś fotki Była u mnie kumpela i się zagadałyśmy przy piwku, ale teraz cyknęłam dwie foty to wstawiam, przypominam robiłam farbką Garnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond i kładłam go na suche mocno rozjaśnione włosy z żółtym paskudnym odrostem.
A historia moich kudłów jest taka:
- 3 lata platynowych pasemek robionych u fryzjera na naturalnych ciemno-blond włosach
- potem nałożyłam Stockholm który miał rozjaśnić ciemny odrost i ciemne pasemka, na jasnych wyszedł pięknie ale zrobił na tych ciemnych sraczkę
- potem Loreal Preference 01 b.b. jasny naturalny blond który zrobił mi na odrostach trochę jaśniejszą sraczkę
- i potem Belle Color 111 który uczynił z najjaśniejszych pasemek białe suche kłaki, a jasną sraczkę jeszcze bardziej rozjaśnił no ale nie do końca i koniec końców nadal nie byłam zadowolona, bo żółć pozostała

No więc się wkurzyłam i zdecydowałam się te włosy troszkę przyciemnić... teraz generalnie wszystko się w miarę (no, może jeszcze niezupełnie, ale prawie) wyrównało i zrobiło się bardziej naturalnie. Jestem dość zadowolona chociaż myślę, że tak całkiem zadowolona to będę dopiero po kilku farbowaniach tym samym kolorem.
A w załączniku fotka "przed" (ta pierwsza) i "po" (dwie następne)

Edit: ahaaa one jednak nie za bardzo się przyciemniły
No i bardzo dobrze wyszlo.Bardzo mi sie podoba.Tylko szkoda ze nie zrobiłaś foty z przodu czubka głowy.Ale może jak znajdziesz chwilkę i będzie Ci się chciało to cyknij jedna.Ale bardzo mi się podoba.Widzisz teraz masz równiutki wszędzie kolorek i rzeczywiście łagodnie wygląda ale zarazem naturalnie i teraz bardziej mi się to podoba.Ja jak się na siebie patrze to aż nie mogę.Jestem tak biała ze aż rażę się po oczach.Juz nie mogę się doczekać kiedy zabiorę się za swoje klaczki.Ale postanowiłam poczekać aż je zetnę.W środę jadę do fryzjera i jak już będę po to wtedy się pomaluje.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:54   #4885
katrina_fm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: OPOLE
Wiadomości: 11
GG do katrina_fm
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Szkoda że nie trafiłam na Wasze rozmowy wcześniej bo ja próbuje sobie znaleźć kolor blondu który by mi najbardziej pasował... Ogólnie po dekoloryzacji miałam sporo żółtego na główce dziś nałożyłam jasny popielaty blond czy jakoś tak A10 z pallet nie jestem zadowolona wciąż co jakiś czas mam oporne jasno rude pasemko a po tej farbie moje włoski ostro dostały po strukturze po dekoloryzacji nie były tak suche jak po dzisiejszej farbie teraz muszę zrobić przymusową przerwę a myślałam że będę już miała jednolity blond jednak jeszcze sobie poczekać muszę jutro postaram się zapodać zdjęcia może mi doradzicie jaki blond by mi pasował bo jestem w kropce a do ślubu zostało pół roku a chciałabym mieć jakiś ładniutki jednolity blond myślałam o popielatym jasnym blondzie ale nie wiem czy taki ostatecznie zostawię bo nie wiem czy mi pasuje przez 6lat miałam czarne
pozdrawiam
__________________
KATRINA
katrina_fm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 20:57   #4886
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Ok w końcu mogę wstawić jakieś fotki Była u mnie kumpela i się zagadałyśmy przy piwku, ale teraz cyknęłam dwie foty to wstawiam, przypominam robiłam farbką Garnier Nutrisse bardzo jasny beżowy blond i kładłam go na suche mocno rozjaśnione włosy z żółtym paskudnym odrostem.
A historia moich kudłów jest taka:
- 3 lata platynowych pasemek robionych u fryzjera na naturalnych ciemno-blond włosach
- potem nałożyłam Stockholm który miał rozjaśnić ciemny odrost i ciemne pasemka, na jasnych wyszedł pięknie ale zrobił na tych ciemnych sraczkę
- potem Loreal Preference 01 b.b. jasny naturalny blond który zrobił mi na odrostach trochę jaśniejszą sraczkę
- i potem Belle Color 111 który uczynił z najjaśniejszych pasemek białe suche kłaki, a jasną sraczkę jeszcze bardziej rozjaśnił no ale nie do końca i koniec końców nadal nie byłam zadowolona, bo żółć pozostała

No więc się wkurzyłam i zdecydowałam się te włosy troszkę przyciemnić... teraz generalnie wszystko się w miarę (no, może jeszcze niezupełnie, ale prawie) wyrównało i zrobiło się bardziej naturalnie. Jestem dość zadowolona chociaż myślę, że tak całkiem zadowolona to będę dopiero po kilku farbowaniach tym samym kolorem.
A w załączniku fotka "przed" (ta pierwsza) i "po" (dwie następne)

Edit: ahaaa one jednak nie za bardzo się przyciemniły
u mnie podobny kolor wyszedl po szamponetce z joanny naturalny blond. bo szukalam jakiejs szamponetki ciemny blond to tylko byla naturalny blond ktory wygladal taki ciemniejszy. jak mialam ten szampon na wlosach wygladal tak ciemniej a jak wyplukalam i wysuszylam wlosy to wlasnie podobny kolor byl. ze tak jak mowilas ze nie do konca w swietle widac roznice, jednak w ciemniejszym pomieszczeniu i jak sama sobie sie przygladalam podobnie wygladalo to. kolorek ładny
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:00   #4887
Chocolate77
Rozeznanie
 
Avatar Chocolate77
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 510
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No i bardzo dobrze wyszlo.Bardzo mi sie podoba.Tylko szkoda ze nie zrobiłaś foty z przodu czubka głowy.Ale może jak znajdziesz chwilkę i będzie Ci się chciało to cyknij jedna.Ale bardzo mi się podoba.Widzisz teraz masz równiutki wszędzie kolorek i rzeczywiście łagodnie wygląda ale zarazem naturalnie i teraz bardziej mi się to podoba.Ja jak się na siebie patrze to aż nie mogę.Jestem tak biała ze aż rażę się po oczach.Juz nie mogę się doczekać kiedy zabiorę się za swoje klaczki.Ale postanowiłam poczekać aż je zetnę.W środę jadę do fryzjera i jak już będę po to wtedy się pomaluje.

Dobra jutro zrobię jeszcze ten czubek!!
No, jeszcze nie jest idealnie, wiadomo, ale zawsze lepiej niż białe kłaki + żółty wyraźnie odcinający się odrost nie?? Poza tym zawsze mi się podobał taki beżowy kolorek, chcialam taki mieć no i juz PRAWIE mi taki jak chcialam, wyszedl, ale tak jak mowie, jeszcze 2-3 farbowania tym samym kolorem mi zostaly do ideału...
Chocolate77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:06   #4888
natasha325
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: słupsk
Wiadomości: 87
Dot.: Pytanie do wszystkich blondynek!

farba z joanny jest słabo rozjasniajaca, te z palette zwykle maja rozjasnianie od 2 do 4 tonów. a właśnie ta srebrzysty blond z palette to chyba rozjasnia tylko do dwóch tonów. myślę, ze możę być to podobny efekt do joanny. robiłam ta joanna w celu uzyskania popielatego odcienia, ale wczesniej na odrosty użyłam rozjasniacz efekt był ladny, jednak podwojne niszczenie wlosow
natasha325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:12   #4889
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez katrina_fm Pokaż wiadomość
Szkoda że nie trafiłam na Wasze rozmowy wcześniej bo ja próbuje sobie znaleźć kolor blondu który by mi najbardziej pasował... Ogólnie po dekoloryzacji miałam sporo żółtego na główce dziś nałożyłam jasny popielaty blond czy jakoś tak A10 z pallet nie jestem zadowolona wciąż co jakiś czas mam oporne jasno rude pasemko a po tej farbie moje włoski ostro dostały po strukturze po dekoloryzacji nie były tak suche jak po dzisiejszej farbie teraz muszę zrobić przymusową przerwę a myślałam że będę już miała jednolity blond jednak jeszcze sobie poczekać muszę jutro postaram się zapodać zdjęcia może mi doradzicie jaki blond by mi pasował bo jestem w kropce a do ślubu zostało pół roku a chciałabym mieć jakiś ładniutki jednolity blond myślałam o popielatym jasnym blondzie ale nie wiem czy taki ostatecznie zostawię bo nie wiem czy mi pasuje przez 6lat miałam czarne
pozdrawiam
No to jutro zapodaj fotki.Zawsze to lepiej ocenić i doradzić.Pozdrawiam P.S. A swoja droga to podziwiam,ze eksperymentujesz na własną rękę i to z blondami 6 miesięcy przed ślubem.

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Chocolate77 Pokaż wiadomość
Dobra jutro zrobię jeszcze ten czubek!!
No, jeszcze nie jest idealnie, wiadomo, ale zawsze lepiej niż białe kłaki + żółty wyraźnie odcinający się odrost nie?? Poza tym zawsze mi się podobał taki beżowy kolorek, chcialam taki mieć no i juz PRAWIE mi taki jak chcialam, wyszedl, ale tak jak mowie, jeszcze 2-3 farbowania tym samym kolorem mi zostaly do ideału...
Pewnie ,pewnie tak będzie.Bo naprawdę wygląda tak naturalnie.Bardzo mi się podoba.Ja swój kolor włosów natural mam chłodny a beż jak dla mnie jest ciepły(ale może się mylę) dlatego ja idę w kierunku popielatych kolorów.Zresztą jak widać na wyżej załączonych fotkach farb.Jejku jak ja bym chciała być już po i w końcu mieć ten problem z głowy.No nic za tydzień sie przekonam.Pozdrawiam
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-04-15 o 21:06
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 22:26   #4890
Kaj00nia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny wiem, ze to nie za bardzo ten wątek, ale chciałabym się tylko dowiedzieć co sądzicie o tej masce, bo przymierzam się do kupna, ale nie wiem czy opłaca się kupować, czy działa i czy widać efekty, bo moje włosy sa naprawdę dość suche, mają porozdwajane końce i otwarte łuskipomóżcie;*
http://www.allegro.pl/item997417219_...k_1500_ml.html
Sluchaj kup sobie WAXA do wlosow blond,sprzedaja go w aptekach.Male opakowanie kosztuje od15-20,a duze od 22-30,wiec warto przejsc sie do jakiejs tanszej apteki,bo sa rozbieznosci w cenach.
Stosuje sie ja ok dwa razy w tygodniu,ma stymulowac porost wlosow.
I powiem,ze cos w tym jest
Oprocz tego wloski sa w dotyku delikatniejsze
Polecaja go ponoc nawet osobom po chemii,wiec jak bedziesz cierpliwa i systematyczna to dostrzezesz roznice
Mi np wloski lecialy(stres,zle odzywianie,farbowanie-czego chciec wiecej;])
i zaczelam stosowac waxa,oprocz tego suplementy,problem jak na razie(odpukac zniknal).
Oprocz tego juz mi wloski nie klapia jak kiedys,czyli juz nie sa tak zmeczone.
Kaj00nia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:24.