Inglot cz. II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 19:23   #2071
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ,mam pytanie, jakie najładniejsze fiolety ma w swojej ofercie wg was Inglot? Bo niedługo idę na wesele i chciałabym pomalować się na fioletowo-srebrno i chciałabym przy okazji zaopatrzyć się w kilka fajnych fioletowych cieni
375 zawsze i wszędzie!

Zapolowałam na MATY! Skutecznie.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 19:23   #2072
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A który cień taki kłopotliwy?

Mam taką prośbę. Czy mogłybyście polecić jakiś numery cieni które kładziecie na całą powiekę? Chodzi mi o coś NIE rozświetlającego ja np. 110/111 ale coś ciemniejszego. Myślałam nad 112 lub 118, ale sama już nie wiem.
390 matte! - jaśniutki beż, kawa z duuużą ilością mleka, wykończenie matowe. Szukłam takiego koloru od wielu miesięcy i w końcu go mam
401 p - jasny brąz z satynowym wykończeniem, bez brokatowych drobinek. idealny na całą powiekę lub do podkreślenia dolnej
402 p - brat bliźniak 401 p, nieco ciemniejszy
351 matte - matowy szampan, dobrze kryje
353 matte - matpwy szampan o nieco lżejszym kryciu niż 351
407 p - najpięniejszy kolor ever! Co prawda dale perłowe wykończenie i lekko rozświetla (nie zawiera brokatu tylko taki złoty pyłek), ale nie mogłam o nim nie wspomniec
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:04   #2073
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
390 matte! - jaśniutki beż, kawa z duuużą ilością mleka, wykończenie matowe. Szukłam takiego koloru od wielu miesięcy i w końcu go mam
401 p - jasny brąz z satynowym wykończeniem, bez brokatowych drobinek. idealny na całą powiekę lub do podkreślenia dolnej
402 p - brat bliźniak 401 p, nieco ciemniejszy
351 matte - matowy szampan, dobrze kryje
353 matte - matpwy szampan o nieco lżejszym kryciu niż 351
407 p - najpięniejszy kolor ever! Co prawda dale perłowe wykończenie i lekko rozświetla (nie zawiera brokatu tylko taki złoty pyłek), ale nie mogłam o nim nie wspomniec
402 mam i on jest już ciemnawy. Natomiast 351 i 353 to kolory cieliste, u mnie wyglądają pudrowo i trochę białawo. 407 to kolor pomarańczowo-złoty, a ja szukam czegoś naturalnego. 390 jest najbliższy ideałowi, tylko matowy. No i 401, na którego poluję od dawna, ale u mnie nie ma z niego wkładów. Jeszcze ostatnio ktoś mi mówił o 359 P, ale u siebie też go nigdzie nie widziałam. Dzięki za próbę pomocy.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 20:37   #2074
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
402 mam i on jest już ciemnawy. Natomiast 351 i 353 to kolory cieliste, u mnie wyglądają pudrowo i trochę białawo. 407 to kolor pomarańczowo-złoty, a ja szukam czegoś naturalnego. 390 jest najbliższy ideałowi, tylko matowy. No i 401, na którego poluję od dawna, ale u mnie nie ma z niego wkładów. Jeszcze ostatnio ktoś mi mówił o 359 P, ale u siebie też go nigdzie nie widziałam. Dzięki za próbę pomocy.
359 to mat i wydaje mi się, że jest w tej nowej kolekcji. I to jest taki delikatny różowy łosoś.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -

Edytowane przez dillingerine
Czas edycji: 2011-07-02 o 20:43
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:19   #2075
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
359 to mat i wydaje mi się, że jest w tej nowej kolekcji. I to jest taki delikatny różowy łosoś.
Mówisz?
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:25   #2076
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Mówisz?
Na temptalii jest swatch, a ja go chyba dzisiaj widziałam


btw:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg haulll13.jpg (22,3 KB, 89 załadowań)
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:43   #2077
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Ktoś pytał o intensywny żóły, więc jest i to nawet w wersji matowej nr 370
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 21:47   #2078
Malika_
Raczkowanie
 
Avatar Malika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 335
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Ktoś pytał o intensywny żóły, więc jest i to nawet w wersji matowej nr 370
Dziękuje bardzo za opowiedzi dziewczyny
We wtorek udaje się na zakupy Poszukam tych żółtych cieni o których wspominałyście, ale z czerwonego linera nie zrezygnuje heh...
Zakupoholizm ;p Mam nadzieję, że znajde je na wyspie.
Wiecie może po ile są w Inglocie duraline i klej duo?
__________________
MAKE UP NO WAR
Zapraszam na mój beauty blog
Tematyka, to makijaż i stylizacja paznokci
Malika_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 21:48   #2079
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
402 mam i on jest już ciemnawy. Natomiast 351 i 353 to kolory cieliste, u mnie wyglądają pudrowo i trochę białawo. 407 to kolor pomarańczowo-złoty, a ja szukam czegoś naturalnego. 390 jest najbliższy ideałowi, tylko matowy. No i 401, na którego poluję od dawna, ale u mnie nie ma z niego wkładów. Jeszcze ostatnio ktoś mi mówił o 359 P, ale u siebie też go nigdzie nie widziałam. Dzięki za próbę pomocy.
Może matte 358, 390, albo Matrix 312 (chociaż nie wiem czy nadal występuje ta seria), DS 462, DS 467. Wszystkie stosuję na całą powiekę
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:08   #2080
beatamalgorzata
Raczkowanie
 
Avatar beatamalgorzata
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kraj beneluxu
Wiadomości: 444
Dot.: Inglot cz. II

Wiecie może po ile są w Inglocie duraline i klej duo?[/QUOTE]

Pytalam sie o to samo niedawno , odpowiedziano mi ze duraline kosztuje 20 zl
beatamalgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:29   #2081
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Wiecie może po ile są w Inglocie duraline i klej duo?
Pytalam sie o to samo niedawno , odpowiedziano mi ze duraline kosztuje 20 zl[/QUOTE]

Klej też koło 20PLN, 23 chyba.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 22:31   #2082
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

W ogóle muszę się pożalić, że jeden cień który kupiłam ma kolor-bubel. I tak ryzykowałam kupując taki... pomaranczowoczerwony(?) (czy coś w ten deseń), a tu się okazało po wyjściu z Inglota, że to taka chłodna czerwień. Próbowałam na różne sposoby się tym pomalować, ale efekt jest zawsze jeden - jakbym przeryczała całą noc. Blah.
Przeszło mi przez myśl, żeby go jakoś na usta użyć, ale to raczej kiepski pomysł (abstrahując w ogóle od tego, że nie wiem jak do tego się zabrać).
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:56   #2083
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Może matte 358, 390, albo Matrix 312 (chociaż nie wiem czy nadal występuje ta seria), DS 462, DS 467. Wszystkie stosuję na całą powiekę
358 mam, to jest średni szary fiolet, 390 znam, a tej reszty nie kojarzę, bo nie lubię wykończenia z drobinkami. Chociaż może powinnam spróbować.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:06   #2084
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
W ogóle muszę się pożalić, że jeden cień który kupiłam ma kolor-bubel. I tak ryzykowałam kupując taki... pomaranczowoczerwony(?) (czy coś w ten deseń), a tu się okazało po wyjściu z Inglota, że to taka chłodna czerwień. Próbowałam na różne sposoby się tym pomalować, ale efekt jest zawsze jeden - jakbym przeryczała całą noc. Blah.
Przeszło mi przez myśl, żeby go jakoś na usta użyć, ale to raczej kiepski pomysł (abstrahując w ogóle od tego, że nie wiem jak do tego się zabrać).
Trochę gęstego, bezbarwnego błyszczyku i duraline
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:25   #2085
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Trochę gęstego, bezbarwnego błyszczyku i duraline
Dobra, dzięki, będę kombinować, bo na usta to chyba całkiem ładny kolor.

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2011-07-02 o 23:32
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:29   #2086
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
W ogóle muszę się pożalić, że jeden cień który kupiłam ma kolor-bubel. I tak ryzykowałam kupując taki... pomaranczowoczerwony(?) (czy coś w ten deseń), a tu się okazało po wyjściu z Inglota, że to taka chłodna czerwień. Próbowałam na różne sposoby się tym pomalować, ale efekt jest zawsze jeden - jakbym przeryczała całą noc. Blah.
Przeszło mi przez myśl, żeby go jakoś na usta użyć, ale to raczej kiepski pomysł (abstrahując w ogóle od tego, że nie wiem jak do tego się zabrać).
a może jako róż?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 23:35   #2087
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a może jako róż?
Hmm. W sumie też całkiem niezły pomysł. Jutro będę się tym maziać jakoś konkretniej, pewnie jakieś zastosowanie znajdę.

Ale za to, uwaga, uwaga!
Wrażenia na szybko po przetestowaniu cienia jako szminki (ach, ale jestem niecierpliwa): kolor przy użyciu fixera Vipery wyszedł mi sporo ciemniejszy, za co obwiniam pędzelek, który pewnie nie był do końca czysty. Chociaż... kto wie. Ten fixer jest dziwny.
Ale... kolor jest PIĘĘĘĘKNY. Nie wiem jak w dziennym, ale w tym świetle, które mam w domu wygląda przecudownie.
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 00:16   #2088
Urquinaona
Raczkowanie
 
Avatar Urquinaona
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 357
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
402 mam i on jest już ciemnawy. Natomiast 351 i 353 to kolory cieliste, u mnie wyglądają pudrowo i trochę białawo. 407 to kolor pomarańczowo-złoty, a ja szukam czegoś naturalnego. 390 jest najbliższy ideałowi, tylko matowy. No i 401, na którego poluję od dawna, ale u mnie nie ma z niego wkładów. Jeszcze ostatnio ktoś mi mówił o 359 P, ale u siebie też go nigdzie nie widziałam. Dzięki za próbę pomocy.
jest jeszcze jasna brzoskwiniowa perła 393 p, ale nie każdy lubi taki efektna całej powiece
390
to ideał Teoretycznie ma wykończenie matowe, ale cienie inglota mają to do siebie, że odpowiednio zaaplikowane nie wyglądają płasko, pudrowo - szczególnie nałożone na bazę artdeco, która delikatnie rozświetla. Moim zdaniem ten kolor ma duży potencjał, !

z 401 będziesz bardzo zadowolona jeśli uda Ci się go gdzieś dorwać
Jeśli nigdzie go nie znajdziesz, to odpowiednik tego cienia ma Catrice (jeden z kolorów paletki trio 302) -taka sama intensywność koloru, podobna trwałość, identyczne wykończenie

A nak naprawdę, to najlepszy cień na całą piwiekę jaki posiadam zrobiłam sobie sama z dwóch pokruszonych cieni Vertigo - matowego beżu (podobny do 351 M) oraz pomarańczowego cienia (bardzo podobnego do 407 p). Wyszedł mi śliczny, niepowtarzalny łososiowy cień i bardzo subtelnym, lekko satynowym wykończeniu. CUDO!
__________________
Kosmetyki (The Body Shop, pędzle Hakuro, Catrice, L'oreal, Biochemia Urody, Pharmaceris)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post45779882

Książki, filmy, Chodakowska:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post45780161

Edytowane przez Urquinaona
Czas edycji: 2011-07-03 o 00:22 Powód: nie dopisałam czegoś
Urquinaona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 07:54   #2089
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

U mnie nie ma jeszcze tej nowej kolekcji cieni. Już się nie mogę doczekać Widział ktoś może nową kolekcję we Wrocławiu?
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 08:53   #2090
Cameleon99
Przyczajenie
 
Avatar Cameleon99
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 16
Dot.: Inglot cz. II

Jeszcze tylko jedno słowo na temat baz pod cienie i ich zastosowania:

Otóż oprócz przedłużenia trwałości cieni i wzmocnieniu koloru (choc nie jest to taki spektakularny znowu efekt) mają one jeszcze jedną funckcje - wygładzają powiekę. Czasami makijażyści używają tricku i kładą odrobinę bazy pod cienie pod dolną powiekę, aby korektor pod oczy nie wchodził w nasze zmarszczki mimiczne. Fajna sprawa.

Ja osobiście nie używałam jeszcze Inglota pod cienie, mam tylko Art Deco z którego jestem zadowolona i Urban Decay z którego jestem zadowolona dużo mniej
Cameleon99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:01   #2091
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Cameleon99 Pokaż wiadomość
Ja osobiście nie używałam jeszcze Inglota pod cienie, mam tylko Art Deco z którego jestem zadowolona i Urban Decay z którego jestem zadowolona dużo mniej


A dlaczego nie jesteś zadowolona z legendarnej już chyba UD? Właśnie ostatnio słyszałam kilka nieprzychylnych recenzji na ten temat i zastanawiam się czy producent coś w składzie namieszał czy może ona wcale nie jest taka ach i och
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:48   #2092
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Na temptalii jest swatch, a ja go chyba dzisiaj widziałam


btw:
To wszystko z nowej kolekcji? Bo wydaje mi się że niektóre już mam (czyli są ze starej ) jakie numerki?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:00   #2093
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Urquinaona Pokaż wiadomość
jest jeszcze jasna brzoskwiniowa perła 393 p, ale nie każdy lubi taki efektna całej powiece
390
to ideał Teoretycznie ma wykończenie matowe, ale cienie inglota mają to do siebie, że odpowiednio zaaplikowane nie wyglądają płasko, pudrowo - szczególnie nałożone na bazę artdeco, która delikatnie rozświetla. Moim zdaniem ten kolor ma duży potencjał, !

z 401 będziesz bardzo zadowolona jeśli uda Ci się go gdzieś dorwać
Jeśli nigdzie go nie znajdziesz, to odpowiednik tego cienia ma Catrice (jeden z kolorów paletki trio 302) -taka sama intensywność koloru, podobna trwałość, identyczne wykończenie

A nak naprawdę, to najlepszy cień na całą piwiekę jaki posiadam zrobiłam sobie sama z dwóch pokruszonych cieni Vertigo - matowego beżu (podobny do 351 M) oraz pomarańczowego cienia (bardzo podobnego do 407 p). Wyszedł mi śliczny, niepowtarzalny łososiowy cień i bardzo subtelnym, lekko satynowym wykończeniu. CUDO!
Właśnie takiego szukam, jak opisałaś, satynowe wykończenie i leciutka brzoskwinka.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:48   #2094
Dirael
Raczkowanie
 
Avatar Dirael
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 104
Dot.: Inglot cz. II

dillingerine jakie ładne kolorki ale ja teraz muszę się skupić na czymś bardziej neutralnym, chcę sobie skompletować paletkę z szarościami i brązami myślę, że dziesiątka mi starczy, ale koniecznie chcę maty. Mam nadzieję, że znajdę to czego szukam bo jak nie tooo
Dirael jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:43   #2095
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Też chcę kupić kilka neutralnych kolorów z nowej kolekcji, ale nie wiem kiedy ona dotrze..
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 15:32   #2096
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
To wszystko z nowej kolekcji? Bo wydaje mi się że niektóre już mam (czyli są ze starej ) jakie numerki?
Górny lewy róg to AMC60, reszta była w tych nowych paletach, ale widziałam tam przynajmniej kilka starych cieni, zwłaszcza wśród neutralnych odcieni i na pewno fiolet 375 był. Tej zieleni na pewno nie było wcześniej we wkładach (bo pytałam panie o niego na początku czerwca ), nie przypominam sobie też niebieskiego, pomarańczowego i jego jasnego koralu, miętowego i zielonożółtego też nie

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jj4u Pokaż wiadomość
Też chcę kupić kilka neutralnych kolorów z nowej kolekcji, ale nie wiem kiedy ona dotrze..
Niewiele nowych neutralnych tam znajdziesz
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 15:59   #2097
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
Górny lewy róg to AMC60, reszta była w tych nowych paletach, ale widziałam tam przynajmniej kilka starych cieni, zwłaszcza wśród neutralnych odcieni i na pewno fiolet 375 był. Tej zieleni na pewno nie było wcześniej we wkładach (bo pytałam panie o niego na początku czerwca ), nie przypominam sobie też niebieskiego, pomarańczowego i jego jasnego koralu, miętowego i zielonożółtego też nie

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



Niewiele nowych neutralnych tam znajdziesz
Dlatego pytam o ich numery. Nie mają numerów? Miętowy wydaje mi się że jest z tej kolekcji pastelowych matów, nie było ich u ciebie na wyspie? A koral to 361?
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 16:11   #2098
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
Dlatego pytam o ich numery. Nie mają numerów? Miętowy wydaje mi się że jest z tej kolekcji pastelowych matów, nie było ich u ciebie na wyspie? A koral to 361?
Jest ciemniejszy od tych pastelowych Tak mi się przynajmniej wydaje.

AMC60, 323, 343, 345, 385
327, 383, 361, 368, 322
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 19:07   #2099
jj4u
Rozeznanie
 
Avatar jj4u
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 983
GG do jj4u
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość



Niewiele nowych neutralnych tam znajdziesz
Czyli spokojnie mogę kupować te ze stałej kolekcji ? Eee. To idę na zakupy
__________________
Mój BLOG zapraszam

Nowe notki:
Flormar
Eveline Colour Instant 627I 623
Wakacyjne paznokcie



jj4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 20:02   #2100
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Inglot cz. II

Nie wiem czy już kiedyś nie pytałam... w razie czego wybaczcie. Polecicie mi jakieś ładne szarości z Inglota, najchętniej wykończenie perłowe? Myślałam nad cieniem 454 i 444, ma je może któraś z was?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.