W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-02-26, 11:07   #4921
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ mam "królewski ¿o³±dek", non stop mnie boli jak tylko zjem co¶ niezdrowego



Mój plan odno¶nie nastêpnego farbowania zosta³ ju¿ omówiony z Bunny i tego siê trzymam



Kusisz tymi rzêsami Mnie wkurza malowanie moich, bo mam obsesjê na punkcie tego ¿eby ka¿da rzêska by³a równo





Mówicie ¿e pracujecie- wiêc domy¶lam siê ¿e w pracy raczej nie od¿ywiacie siê zdrowo? Mo¿e spróbujcie zdyscyplinowaæ siê i je¶æ regularne 5 posi³ków, a do pracy przygotowywaæ sobie wcze¶niej do zamykanego pojemniczka sa³atkê np. z mixem sa³at, pomidorami koktajlowymi, kie³kami s³onecznika i piersi± z kurczaka pokrojon± na kawa³ki. Do tego zamiast zwyk³ej kawy np. ricore, bo zdrowsza, i zawiera b³onnik który zapewni Wam wiêksze poczucie syto¶ci. Je¶li lubicie s³odkie a chcecie je ograniczyæ- mo¿e warto zacz±æ kupowaæ wafle ry¿owe w czekoladzie? Jeden ma oko³o 80kcal, wiêc dziennie mog³yby¶cie zje¶æ jednego, ewentualnie dwa w napadzie ochoty na s³odkie. Poza tym te¿ warto odstawiæ gazowane napoje na rzecz wody mineralnej, i ograniczaæ sól przede wszystkim



Alfa 8.21 z wod± 3%

Ja od d³u¿szego czasu robiê Alf± 9.21, przypomnia³o mi siê, jak kiedy¶ pomiesza³am Alfê 9.21 i 8.21 w proporcji 1:1 i wysz³o tak mega ciemno, ¿e by³am w szoku. Niesamowita ró¿nica w jasno¶ci koloru, a podkre¶lam ¿e pomiesza³am farby, gdybym robi³a sam± 8.21 to wysz³oby pewnie jeszcze ciemniej. Dodam, ¿e robi³am z tym samym oksydantem (9%)
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:33   #4922
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od d³u¿szego czasu robiê Alf± 9.21, przypomnia³o mi siê, jak kiedy¶ pomiesza³am Alfê 9.21 i 8.21 w proporcji 1:1 i wysz³o tak mega ciemno, ¿e by³am w szoku. Niesamowita ró¿nica w jasno¶ci koloru, a podkre¶lam ¿e pomiesza³am farby, gdybym robi³a sam± 8.21 to wysz³oby pewnie jeszcze ciemniej. Dodam, ¿e robi³am z tym samym oksydantem (9%)

Mo¿e ja niepotrzebnie doda³am ta alfe 11,21 bo jak robi³am latem cale w³osy 11.11 i 11.20 to wysz³o ³adnie ale tez mia³am inna wode utleniona 12% ( w szarej butelce - nie znalaz³am jej na allegro)

Oryginalna woda 12% z alfy , która teraz robi³am, zrobi³a mi wielkie b±ble na szyi....

Ten kolor jest mega fajny z odcieni per³owych

2 foto - kolor który bym chcia³a uzyskaæ po zafarbowaniu srebrnym odcieniem farby ( tak chyba s± tez jakie¶ fiolety dadane )
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 0d2f46710ba5bd6a3a6ccf5916651616.jpg (152,3 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg summer1.jpg (28,8 KB, 22 za³adowañ)
__________________
Walka o d³ugie w³osy ....

Edytowane przez 7Paulina7
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:49
7Paulina7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 11:50   #4923
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ

cud miod podsumowanie
haha

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ

Hej




Dzieñ dobry próbuje siê jako¶ zmotywowaæ od rana i zrobiæ Ewê.. dawno nie æwiczy³am a mia³am zacz±æ od lutego mam zamiar æwiczyæ do wakacji 5 x w tyg zobaczymy co z tego wyjdzie.
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2013-02-26 o 11:51
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:02   #4924
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziewczyny a czy farby Alfy robi siê w stos. 1:1 ? czy jak?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:06   #4925
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e ja niepotrzebnie doda³am ta alfe 11,21 bo jak robi³am latem cale w³osy 11.11 i 11.20 to wysz³o ³adnie ale tez mia³am inna wode utleniona 12% ( w szarej butelce - nie znalaz³am jej na allegro)

Oryginalna woda 12% z alfy , która teraz robi³am, zrobi³a mi wielkie b±ble na szyi....

Ten kolor jest mega fajny z odcieni per³owych

2 foto - kolor który bym chcia³a uzyskaæ po zafarbowaniu srebrnym odcieniem farby ( tak chyba s± tez jakie¶ fiolety dadane )
Paulina fajne te kolory. Ja da³am oxy allwaves, ale za luzna konsystencja mi wysz³a i sp³ynê³o z odrostu. Tym razem dam trochê mniej. Chcia³bym platynowy odcieñ, ale taki ¶wietlisty

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a czy farby Alfy robi siê w stos. 1:1 ? czy jak?
1:2 odcienie Platinum. 1:1,5 pozostale
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:08   #4926
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomo¶ci: 930
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a czy farby Alfy robi siê w stos. 1:1 ? czy jak?
Kitu¶ tak a superrozja¶niaj±ce 1:2 z tego co pamiêtam

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ


1:2 odcienie Platinum. 1:1,5 pozostale

Dziêki za poprawkê wydawa³o mi siê ¿e 1:1 a tu psikus
__________________

Zapuszczam w³osy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:11   #4927
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Wiesz w³a¶nie te¿ my¶la³am ostatnio o 8,21 bo ten syoss by³ 8,52 i chyba naj³adniej mi wyszed³ kiedy dzia³asz? Jak Tobie ³adnie wyjdzie to te¿ zamówiê t± Alfê

Ex co do od¿ywiania w pracy, ja mam inaczej, bo np pracuj±c przez 10 godzin nie mam ¿adnej przerwy no ewentualnie przy zmianie lekarzy,ale wtedy mam 30 min na ogarniêcie po poprzednim i uszykowanie stanowiska dla nastêpnego... wiêc u mnie jedzenie sa³atki odpada, bo nie wyobra¿am sobie jej je¶æ, jak np. pacjentowi na fotelu wyrywaj± zêba wiêc na te 10 godzin biorê sobie 2 bu³ki ( jem te ciemne z ziarnami tylko) z serkiem topionym i jaki¶ jogurt, za to wracam o 19 do domu i jem obiad i to jest to,bo w pracy nie mam kiedy gazowanego nie pijê, w pracy wodê albo zielon± herbatê, kawê tylko rano przed prac±
No fakt, rozumiem. Mi by te¿ nie bardzo chcia³o siê je¶æ, podczas gdy obok komu¶ zêby robi± Ale dobrze ¿e pijesz wodê i zielon± herbatê

Alf± bêdê robiæ prawdopodobnie w przysz³ym tygodniu, no chyba ¿e farba nie przyjdzie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie kto¶ sprz±tn±³ sprzed nosa
Na pocz±tku marca wybieram siê na wiêksze zakupy to pójdê do Monnari obczajê mo¿e jeszcze w sklepie bêdzie Ja nie lubiê jasnych torebek, nie mogê siê do nich przekonaæ jako¶ Czajê siê jeszcze na takiego czerwonego "szopera" te¿ z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
£adne

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Poka¿ wiadomo¶æ
Od soboty my³am juz w³osy 3 razy i to co mam na g³owie wkur....a mnie szalenie bo kolor zrobi³ mi siê ¿ó³ty blond ( ¿ó³tko na g³owie) - efekt gdybym rozjasniala najgorszym rozjasniaczem w³osy! BARDZO rozczarowa³a mnie farba Alfaparf i na pewno nie wróce juz do niej.Nie wiem czy zdjecia oddaja w realu to co mam na g³owie ale JEST TRAGICZNIE.Zdjêcie nie oddaje koloru jaki jest rzeczywi¶cie ;( Jestem totalna , ¶wiñska blondi
Mam kolor cos a'la mia³a kiedys ''Marta z'' M jak Mi³o¶æ'' taki jakis musztardowy zó³ty ....
Kurcze naprawdê widaæ ¿ó³ty

Cytat:
Napisane przez Leae Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od d³u¿szego czasu robiê Alf± 9.21, przypomnia³o mi siê, jak kiedy¶ pomiesza³am Alfê 9.21 i 8.21 w proporcji 1:1 i wysz³o tak mega ciemno, ¿e by³am w szoku. Niesamowita ró¿nica w jasno¶ci koloru, a podkre¶lam ¿e pomiesza³am farby, gdybym robi³a sam± 8.21 to wysz³oby pewnie jeszcze ciemniej. Dodam, ¿e robi³am z tym samym oksydantem (9%)
Ale br±zu nie by³o? Mi nie zale¿y na jasnym blondzie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a czy farby Alfy robi siê w stos. 1:1 ? czy jak?
1:1,5
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:13   #4928
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dziêki dziewczyny, czyli tak jak Majirel 50 ml farby + 75 ml oksy

chcê sobie trzasn±æ 8,21 - widzê, ¿e jest. Majirel 8,2 ³adny, ale na pocz±tku, pó¼niej siê ociepla. 8, 1 z kolei mog³aby byæ dla mnie zbyt szara, wiêc wcelujê w tê 8,21
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:21   #4929
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny, czyli tak jak Majirel 50 ml farby + 75 ml oksy

chcê sobie trzasn±æ 8,21 - widzê, ¿e jest. Majirel 8,2 ³adny, ale na pocz±tku, pó¼niej siê ociepla. 8, 1 z kolei mog³aby byæ dla mnie zbyt szara, wiêc wcelujê w tê 8,21
Alfa ma wiêksz± pojemno¶æ wiêc jest 60ml farby + 90 oxy
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:23   #4930
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Alfa ma wiêksz± pojemno¶æ wiêc jest 60ml farby + 90 oxy
o, dobrze wiedzieæ a na Twojego boba wystarcza jedna tubka?
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:23   #4931
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Swoj± drog± kiedy chcesz dzia³aæ? Bo ja tym samym bêdê robiæ
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 12:26   #4932
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

ja po tym najja¶niejszym majiblond mia³am kurczaka, a robi³am na naturalnych w³osach, musia³am pasemkami ratowaæ sytuacjê. Majtek 8.30 fajnie rudo wychodzi³ i zmywal siê do fajnego blondu. Nie jestem jednak do nich przekonana, mimo ¿e w³osy by³y milutkie ta alfa na razie przypad³a mi do gustu

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Majrel mia³o byæ, telefon mi zmienia s³owa
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:31   #4933
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Swoj± drog± kiedy chcesz dzia³aæ? Bo ja tym samym bêdê robiæ
najwcze¶niej w przysz³ym tygodniu
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:42   #4934
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
najwcze¶niej w przysz³ym tygodniu
No to tak jak ja
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 12:54   #4935
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No to tak jak ja
to mo¿e bêdziesz pierwsza ale nie mam co za bardzo siê sugerowaæ, bo mamy inny kolor wyj¶ciowy zreszt± napisa³am co¶¶¶ if you know, what I mean

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn pêdzluj±cych siê flat topem i Revlonem czy te¿ macie zawsze po nim problem z dopraniem tego pêdzla? kurde mi tak w³azi miêdzy te w³oski, ¿e ciê¿ko domyæ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:05   #4936
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 1 119
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e bêdziesz pierwsza ale nie mam co za bardzo siê sugerowaæ, bo mamy inny kolor wyj¶ciowy zreszt± napisa³am co¶¶¶ if you know, what I mean

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn pêdzluj±cych siê flat topem i Revlonem czy te¿ macie zawsze po nim problem z dopraniem tego pêdzla? kurde mi tak w³azi miêdzy te w³oski, ¿e ciê¿ko domyæ
z tym pedzelkiem tez tak mam, miedzy te wloski wlazi i ni hu hu tego wyczyscic, ile bym nie czyscila to i tak to samo....
anias2 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:06   #4937
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie kto¶ sprz±tn±³ sprzed nosa
Na pocz±tku marca wybieram siê na wiêksze zakupy to pójdê do Monnari obczajê mo¿e jeszcze w sklepie bêdzie Ja nie lubiê jasnych torebek, nie mogê siê do nich przekonaæ jako¶ Czajê siê jeszcze na takiego czerwonego "szopera" te¿ z Monnari, ale nie ma go na stronie
O takie...
ta czerwona ³adna ta czarna w sumie te¿ tylko te ¿ó³te paski ja w³a¶nie czarne albo be¿owe torebki uwielbiam, bo mi do wszystkiego pasuj±
Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No fakt, rozumiem. Mi by te¿ nie bardzo chcia³o siê je¶æ, podczas gdy obok komu¶ zêby robi± Ale dobrze ¿e pijesz wodê i zielon± herbatê

Alf± bêdê robiæ prawdopodobnie w przysz³ym tygodniu, no chyba ¿e farba nie przyjdzie
no dlatego u mnie najgorsze jest niestety ob¿eranie siê na noc gazowanego nie lubiê, dlatego pijê tylko wodê albo herbatê
to czekam na fotki tego co Ci wyjdzie
Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn pêdzluj±cych siê flat topem i Revlonem czy te¿ macie zawsze po nim problem z dopraniem tego pêdzla? kurde mi tak w³azi miêdzy te w³oski, ¿e ciê¿ko domyæ
te¿ mia³am z tym problem Kitu¶ a podk³adu Manhattanu ju¿ nie u¿ywasz?

W ostatnim tygodniu wszyscy mi gadaj±,¿ebym zrobi³a sobie jasny blond,bo tak mi by³o w nim ³adnie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:10   #4938
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez anias2 Poka¿ wiadomo¶æ
z tym pedzelkiem tez tak mam, miedzy te wloski wlazi i ni hu hu tego wyczyscic, ile bym nie czyscila to i tak to samo....
mam tak tylko z Revlonem, inne podk³ady jestem w stanie doczy¶ciæ, ale zawsze zajmuje mi to trochê czasu. Najlepiej mi siê je pierze po ok. 2 dniach od ostatniego ciapania twarzy pêdzlem z podk³adem wtedy kosmetyk zasycha a pod wp³ywem ciep³ej wody ³atwiej odchodzi od w³osków

ale Revlon ciê¿ki i gêsty, wiêc dziad jeden mo¿e by tak wsadziæ koñcówkê pêdzla do wody z jakim¶ delikatnym szamponem i zostawiæ na troszkê? Mo¿e wtedy odpu¶ci?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Princesska nieee, Manhattanu ju¿ niestety nie. Teraz zim±, gdy mam trochê przesuszon± skórê to wygl±da strasznie na twarzy. O dziwo nagle Revlon najbardziej mi pasuje wiêc ju¿ ca³kiem nie wiem jaki podk³ad dla mnie najlepszy wygl±da naj³adniej, ale jednak u¿y³am ju¿ kilka razy pod rz±d i na czole kilka krostek siê pojawi³o, wiêc te¿ ju¿ muszê go odstawiæ

dla mnie jednak najlepszy true match minerals, bo zwyk³y te¿ mnie zawiód³ UJ jeden

kochana, moja Cioteczka dzisiaj bêdzie w sklepie, wiêc idê zobaczyæ torebki, zobaczê co da siê zrobiæ, zrzuci³am sobie fotkê na telefon
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:24   #4939
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

a mnie alfa za to strasznie piek³a...kolor niby ok ale teraz chce ja¶niej i na razie 2/3 tubki 9.21 czeka a¿ mi siê ciemniejszych zachce
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 13:30   #4940
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ

Princesska nieee, Manhattanu ju¿ niestety nie. Teraz zim±, gdy mam trochê przesuszon± skórê to wygl±da strasznie na twarzy. O dziwo nagle Revlon najbardziej mi pasuje wiêc ju¿ ca³kiem nie wiem jaki podk³ad dla mnie najlepszy wygl±da naj³adniej, ale jednak u¿y³am ju¿ kilka razy pod rz±d i na czole kilka krostek siê pojawi³o, wiêc te¿ ju¿ muszê go odstawiæ

dla mnie jednak najlepszy true match minerals, bo zwyk³y te¿ mnie zawiód³ UJ jeden

kochana, moja Cioteczka dzisiaj bêdzie w sklepie, wiêc idê zobaczyæ torebki, zobaczê co da siê zrobiæ, zrzuci³am sobie fotkê na telefon
Ja mam cerê mieszan± wiêc manhattan mi pasuje, bo krycie ma chyba najlepsze z tych co wypróbowa³am,ale ten kolor... mogliby daæ wiêcej odcieni, dla mnie na lato kolor mo¿e bêdzie ok
ja teraz u¿ywam Catrice photo finish krycie ¶rednie,ale w po³±czeniu z korektorem daje radê marzy mi siê podk³ad idealny a ostatnio mam masakre na policzkach i ju¿ nie wiem co z tym zrobiæ, obawiam siê,¿e mam uczulenie na co¶, bo nie mam zwyk³ych pryszczy tylko takie bol±ce gule i a¿ wstyd wyj¶æ z domu be¿ makija¿u

Dziêkujê, czekam na wiadomo¶æ od Ciebie, jakby siê uda³o to by³oby super
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:36   #4941
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam cerê mieszan± wiêc manhattan mi pasuje, bo krycie ma chyba najlepsze z tych co wypróbowa³am,ale ten kolor... mogliby daæ wiêcej odcieni, dla mnie na lato kolor mo¿e bêdzie ok
ja teraz u¿ywam Catrice photo finish krycie ¶rednie,ale w po³±czeniu z korektorem daje radê marzy mi siê podk³ad idealny a ostatnio mam masakre na policzkach i ju¿ nie wiem co z tym zrobiæ, obawiam siê,¿e mam uczulenie na co¶, bo nie mam zwyk³ych pryszczy tylko takie bol±ce gule i a¿ wstyd wyj¶æ z domu be¿ makija¿u

Dziêkujê, czekam na wiadomo¶æ od Ciebie, jakby siê uda³o to by³oby super
dam znaæ wieczorkiem bêdê tam ko³o 18-19. Wcze¶niej idê po okulary

Manhattan fakt, ilo¶æ odcieni - szaleñstwo. Najgorsze jest to, ¿e nie ma go jak wymieszaæ z innymi podk³adami, bo konsystencja musu

Ja mam problem z odcieniem, no bo tak: skórê mam typowo ¿ó³t±. L'Oreala mam dobranego idealnie, jest ¿ó³ty i nic siê nie odznacza z szyj±, aleeee twarz za to wygl±da bardzo niezdrowo, jakbym by³a chora, wiêc muszê mieæ jednak co¶ neutralnego. Ani nie typowy ¿ó³tek, ani nie ró¿owy.

O dziwo ten jasny Revlon na pocz±tku robi³ mi machê, a teraz gdy nie mam takich problemów z cer± piêknie siê stapia i wygl±da na buzi idealnie.
True match minerals mia³am te¿ w odcieniu neutralnym, wiêc teraz pewnie te¿ wcelujê w tê grupê, tylko trochê ja¶niejsz±. Wtedy mia³am N6 - najciemniejszy i latem by³ ok, teraz wybiorê tak mniej wiêcej N4
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:44   #4942
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e bêdziesz pierwsza ale nie mam co za bardzo siê sugerowaæ, bo mamy inny kolor wyj¶ciowy zreszt± napisa³am co¶¶¶ if you know, what I mean

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn pêdzluj±cych siê flat topem i Revlonem czy te¿ macie zawsze po nim problem z dopraniem tego pêdzla? kurde mi tak w³azi miêdzy te w³oski, ¿e ciê¿ko domyæ
No, zobaczymy, bêdê zamawiaæ w pon/wtorek wiêc zale¿y czy zd±¿y mi przyj¶æ do pi±tku czy nie

Tylko ¿e ja i tak robiê z wod± 3% to wyjdzie zupe³nie inaczej ni¿ u Ciebie.

Ok ju¿ widzê

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
no dlatego u mnie najgorsze jest niestety ob¿eranie siê na noc gazowanego nie lubiê, dlatego pijê tylko wodê albo herbatê
to czekam na fotki tego co Ci wyjdzie

W ostatnim tygodniu wszyscy mi gadaj±,¿ebym zrobi³a sobie jasny blond,bo tak mi by³o w nim ³adnie
Napewno dam fotki

Mi te¿ siê podoba³a¶ w jasnym blondzie
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:47   #4943
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ta czerwona ³adna ta czarna w sumie te¿ tylko te ¿ó³te paski ja w³a¶nie czarne albo be¿owe torebki uwielbiam, bo mi do wszystkiego pasuj±

no dlatego u mnie najgorsze jest niestety ob¿eranie siê na noc gazowanego nie lubiê, dlatego pijê tylko wodê albo herbatê
to czekam na fotki tego co Ci wyjdzie

te¿ mia³am z tym problem Kitu¶ a podk³adu Manhattanu ju¿ nie u¿ywasz?

W ostatnim tygodniu wszyscy mi gadaj±,¿ebym zrobi³a sobie jasny blond,bo tak mi by³o w nim ³adnie
Ta czerwona: w sumie nie wiem do czego mog³abym j± nosiæ. W tej czarnej: podoba mi siê kszta³t i to, ¿e mo¿na na ramiê za³o¿yæ, a nie tylko w ³apie tachaæ Paski akurat mi nie przeszkadzaj±
Ciê¿ko mi siê zdecydowaæ bo mam bardzo du¿o torebek Jeszcze brakuje mi fasonu takiego jak ta czarna i takiej "bowling", jak ma mango. Niestety ta z mango tylko do ³apki siê nadaje
Czai³am siê w sumie na jak±¶ be¿ow±, ale wiêkszo¶æ wygl±da, jak taki tandetny bazarowy be¿yk

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
mam tak tylko z Revlonem, inne podk³ady jestem w stanie doczy¶ciæ, ale zawsze zajmuje mi to trochê czasu. Najlepiej mi siê je pierze po ok. 2 dniach od ostatniego ciapania twarzy pêdzlem z podk³adem wtedy kosmetyk zasycha a pod wp³ywem ciep³ej wody ³atwiej odchodzi od w³osków

ale Revlon ciê¿ki i gêsty, wiêc dziad jeden mo¿e by tak wsadziæ koñcówkê pêdzla do wody z jakim¶ delikatnym szamponem i zostawiæ na troszkê? Mo¿e wtedy odpu¶ci?

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Princesska nieee, Manhattanu ju¿ niestety nie. Teraz zim±, gdy mam trochê przesuszon± skórê to wygl±da strasznie na twarzy. O dziwo nagle Revlon najbardziej mi pasuje wiêc ju¿ ca³kiem nie wiem jaki podk³ad dla mnie najlepszy wygl±da naj³adniej, ale jednak u¿y³am ju¿ kilka razy pod rz±d i na czole kilka krostek siê pojawi³o, wiêc te¿ ju¿ muszê go odstawiæ

dla mnie jednak najlepszy true match minerals, bo zwyk³y te¿ mnie zawiód³ UJ jeden

kochana, moja Cioteczka dzisiaj bêdzie w sklepie, wiêc idê zobaczyæ torebki, zobaczê co da siê zrobiæ, zrzuci³am sobie fotkê na telefon
Kitka a mog³aby¶ popatrzyæ w jakie¶ s± cenie te wiêksze torebki? Np. te które wstawia³am?

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
a mnie alfa za to strasznie piek³a...kolor niby ok ale teraz chce ja¶niej i na razie 2/3 tubki 9.21 czeka a¿ mi siê ciemniejszych zachce
Mnie na pocz±tku te¿, ba³am siê, ¿e bêdê musia³a zmywaæ , ale po 5 minutach przesz³o
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:55   #4944
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Te¿ mam problem z jasn± cer± i podk³adami. Mam chyba wszystko, co najgorsze jasn± cerê w z³otym odcieniu i do tego such± skórê Pod ka¿dy podk³ad/puder/ krem BB muszê dawaæ krem, bo inaczej nie chce siê rozsmarowaæ. Dobrze, ¿e jest coraz cieplej to kupiê mineralny z Loreala, ale gdzie¶ na w±tku chyba czyta³am, ¿e maj± opakowania zmieniaæ czy co¶
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:55   #4945
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dam znaæ wieczorkiem bêdê tam ko³o 18-19. Wcze¶niej idê po okulary

Manhattan fakt, ilo¶æ odcieni - szaleñstwo. Najgorsze jest to, ¿e nie ma go jak wymieszaæ z innymi podk³adami, bo konsystencja musu

Ja mam problem z odcieniem, no bo tak: skórê mam typowo ¿ó³t±. L'Oreala mam dobranego idealnie, jest ¿ó³ty i nic siê nie odznacza z szyj±, aleeee twarz za to wygl±da bardzo niezdrowo, jakbym by³a chora, wiêc muszê mieæ jednak co¶ neutralnego. Ani nie typowy ¿ó³tek, ani nie ró¿owy.

O dziwo ten jasny Revlon na pocz±tku robi³ mi machê, a teraz gdy nie mam takich problemów z cer± piêknie siê stapia i wygl±da na buzi idealnie.
True match minerals mia³am te¿ w odcieniu neutralnym, wiêc teraz pewnie te¿ wcelujê w tê grupê, tylko trochê ja¶niejsz±. Wtedy mia³am N6 - najciemniejszy i latem by³ ok, teraz wybiorê tak mniej wiêcej N4
ok na okulary te¿ czekam a¿ poka¿esz a ile planujesz na nie przeznaczyæ? Bo ja chcia³am siê zmie¶ciæ w 500 z³,ale mam do¶æ du¿± wadê i chcia³am mieæ cieñsze szk³a,a to ju¿ du¿y wydatek

No z odcieniami z Manhattanu tragedia mogliby siê bardziej postaraæ, jest chyba jeszcze jaki¶ typowo kryj±cy, ale odcienie te¿ nie powalaj±, typowo jasnych te¿ nie ma.

A ja mam cerê bardzo jasn±, a¿ za jasn±, nigdy takiej nie mia³am... i ciê¿ko mi dobraæ odcieñ w którym nie bêdê wygl±da³a jak trup,ale nie bêdzie te¿ za ciemny. Ehh ¿ycie kobiety, faceci maj± ³atwiej
A ten L'oreal mineralny ma w miarê dobre krycie? Zamówiê jeszcze próbki tego Loiele, o którym pisa³a Ex, na zdjêciach wygl±da super

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Napewno dam fotki

Mi te¿ siê podoba³a¶ w jasnym blondzie
czekam na nie bo ze sklepowych chyba nie ma niczego 8,21
dziêki chcê maksymalnie poziom 9
Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ta czerwona: w sumie nie wiem do czego mog³abym j± nosiæ. W tej czarnej: podoba mi siê kszta³t i to, ¿e mo¿na na ramiê za³o¿yæ, a nie tylko w ³apie tachaæ Paski akurat mi nie przeszkadzaj±
Ciê¿ko mi siê zdecydowaæ bo mam bardzo du¿o torebek Jeszcze brakuje mi fasonu takiego jak ta czarna i takiej "bowling", jak ma mango. Niestety ta z mango tylko do ³apki siê nadaje
Czai³am siê w sumie na jak±¶ be¿ow±, ale wiêkszo¶æ wygl±da, jak taki tandetny bazarowy be¿yk
ja akurat co do torebek to jestem wierna jak siê zakocham to chodzê ca³y czas w jednej nie chce mi siê nigdy nic przek³adaæ,bo zawsze o czym¶ zapomnê i najczê¶ciej chodzê ca³y czas w tej samej dopóki siê nie zniszczy, chyba,¿e mi nie pasuje do stroju to wtedy zmieniam
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:56   #4946
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

OMG http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...39&tx=96&ty=85
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 13:57   #4947
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ok na okulary te¿ czekam a¿ poka¿esz a ile planujesz na nie przeznaczyæ? Bo ja chcia³am siê zmie¶ciæ w 500 z³,ale mam do¶æ du¿± wadê i chcia³am mieæ cieñsze szk³a,a to ju¿ du¿y wydatek

No z odcieniami z Manhattanu tragedia mogliby siê bardziej postaraæ, jest chyba jeszcze jaki¶ typowo kryj±cy, ale odcienie te¿ nie powalaj±, typowo jasnych te¿ nie ma.

A ja mam cerê bardzo jasn±, a¿ za jasn±, nigdy takiej nie mia³am... i ciê¿ko mi dobraæ odcieñ w którym nie bêdê wygl±da³a jak trup,ale nie bêdzie te¿ za ciemny. Ehh ¿ycie kobiety, faceci maj± ³atwiej
A ten L'oreal mineralny ma w miarê dobre krycie? Zamówiê jeszcze próbki tego Loiele, o którym pisa³a Ex, na zdjêciach wygl±da super

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------


czekam na nie bo ze sklepowych chyba nie ma niczego 8,21
dziêki chcê maksymalnie poziom 9

ja akurat co do torebek to jestem wierna jak siê zakocham to chodzê ca³y czas w jednej nie chce mi siê nigdy nic przek³adaæ,bo zawsze o czym¶ zapomnê i najczê¶ciej chodzê ca³y czas w tej samej dopóki siê nie zniszczy, chyba,¿e mi nie pasuje do stroju to wtedy zmieniam
Ja w sumie te¿, jak siê uczepiê jednej to noszê i noszê Ale szybko mi siê nudzi i biorê inn± Poza tym, ja bardzo niszczê torebki i portfele. Nie wiem dlaczego

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
o Boziu

__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:07   #4948
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 8 211
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w sumie te¿, jak siê uczepiê jednej to noszê i noszê Ale szybko mi siê nudzi i biorê inn± Poza tym, ja bardzo niszczê torebki i portfele. Nie wiem dlaczego

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------


o Boziu

ja te¿ niszczê, chocia¿ nie kupujê jaki¶ torebek typu "z bazarku"
mi siê w³a¶nie nie nudz±, mam moj± ukochan± z Davida Jones i chodzi³abym w niej nadal, gdyby nie by³a ca³a obdarta,ale przez sentyment dalej le¿y w szafie
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:08   #4949
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Kitka a mog³aby¶ popatrzyæ w jakie¶ s± cenie te wiêksze torebki? Np. te które wstawia³am?
jasne, zerknê jak ju¿ bêdê i wypytam, mo¿e da siê zamówiæ
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
ok na okulary te¿ czekam a¿ poka¿esz a ile planujesz na nie przeznaczyæ? Bo ja chcia³am siê zmie¶ciæ w 500 z³,ale mam do¶æ du¿± wadê i chcia³am mieæ cieñsze szk³a,a to ju¿ du¿y wydatek

No z odcieniami z Manhattanu tragedia mogliby siê bardziej postaraæ, jest chyba jeszcze jaki¶ typowo kryj±cy, ale odcienie te¿ nie powalaj±, typowo jasnych te¿ nie ma.

A ja mam cerê bardzo jasn±, a¿ za jasn±, nigdy takiej nie mia³am... i ciê¿ko mi dobraæ odcieñ w którym nie bêdê wygl±da³a jak trup,ale nie bêdzie te¿ za ciemny. Ehh ¿ycie kobiety, faceci maj± ³atwiej
A ten L'oreal mineralny ma w miarê dobre krycie? Zamówiê jeszcze próbki tego Loiele, o którym pisa³a Ex, na zdjêciach wygl±da super
kochana nie wiem. Facet mi powiedzia³, ¿e za moje szk³a zap³acê 139 z³, a oprawki po prostu kupiê te, które bêd± mi siê podoba³y najbardziej, mo¿e dziêki temu zacznê wreszcie nosiæ te okulary
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Poka¿ wiadomo¶æ
jak ju¿ siê nauczê miziaæ cieniami to spróbujê to odtworzyæ
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-02-26, 14:11   #4950
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 794
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
No fakt, rozumiem. Mi by te¿ nie bardzo chcia³o siê je¶æ, podczas gdy obok komu¶ zêby robi± Ale dobrze ¿e pijesz wodê i zielon± herbatê

Alf± bêdê robiæ prawdopodobnie w przysz³ym tygodniu, no chyba ¿e farba nie przyjdzie



£adne



Kurcze naprawdê widaæ ¿ó³ty



Ale br±zu nie by³o? Mi nie zale¿y na jasnym blondzie



1:1,5

Niee, a¿ tak to nie Ale naprawdê ciemno by³o i ch³odno, po jakim¶ czasie siê wyp³uka³ do ja¶niejszego i bardziej naturalnego, ale jak dla mnie i tak by³o stosunkowo ciemno (na pewno w porównaniu z 9.21)

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny, czyli tak jak Majirel 50 ml farby + 75 ml oksy

chcê sobie trzasn±æ 8,21 - widzê, ¿e jest. Majirel 8,2 ³adny, ale na pocz±tku, pó¼niej siê ociepla. 8, 1 z kolei mog³aby byæ dla mnie zbyt szara, wiêc wcelujê w tê 8,21
Bêdziesz robi³a 8.21 z Alfy czy Majirela?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e bêdziesz pierwsza ale nie mam co za bardzo siê sugerowaæ, bo mamy inny kolor wyj¶ciowy zreszt± napisa³am co¶¶¶ if you know, what I mean

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

a jeszcze mam takie pytanie do Dziewczyn pêdzluj±cych siê flat topem i Revlonem czy te¿ macie zawsze po nim problem z dopraniem tego pêdzla? kurde mi tak w³azi miêdzy te w³oski, ¿e ciê¿ko domyæ
Ja d³ugo u¿ywa³am Revlonu do cery t³ustej, nak³ada³am go flat topem z Hakuro i o dziwo nigdy nie mia³am problemów z domyciem, a s³ysza³am o tym Pêdzel my³am zawsze szamponem Babydream albo p³ynem dezynfekuj±cym z apteki.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Poka¿ wiadomo¶æ
dam znaæ wieczorkiem bêdê tam ko³o 18-19. Wcze¶niej idê po okulary

Manhattan fakt, ilo¶æ odcieni - szaleñstwo. Najgorsze jest to, ¿e nie ma go jak wymieszaæ z innymi podk³adami, bo konsystencja musu

Ja mam problem z odcieniem, no bo tak: skórê mam typowo ¿ó³t±. L'Oreala mam dobranego idealnie, jest ¿ó³ty i nic siê nie odznacza z szyj±, aleeee twarz za to wygl±da bardzo niezdrowo, jakbym by³a chora, wiêc muszê mieæ jednak co¶ neutralnego. Ani nie typowy ¿ó³tek, ani nie ró¿owy.

O dziwo ten jasny Revlon na pocz±tku robi³ mi machê, a teraz gdy nie mam takich problemów z cer± piêknie siê stapia i wygl±da na buzi idealnie.
True match minerals mia³am te¿ w odcieniu neutralnym, wiêc teraz pewnie te¿ wcelujê w tê grupê, tylko trochê ja¶niejsz±. Wtedy mia³am N6 - najciemniejszy i latem by³ ok, teraz wybiorê tak mniej wiêcej N4

Ja z kolei mam skórê bardzo jasn±, ch³odn±, ró¿owaw± i najja¶niejszy odcieñ z Revlonu (Ivory - b. jasny, ró¿owawy) robi³ ze mnie totalnego trupa i kupi³am True Matcha (w p³ynie) w odcieniu N1 (neutralny) i jest fantastyczny Taki typowo neutralny, ani nie ¿ó³ty, ani ró¿owy, ¶wietnie siê dopasowuje, tak ¿e gdyby¶ chcia³a spróbowaæ neutrali True Matcha w p³ynie to polecam
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm


Edytowane przez Leae
Czas edycji: 2013-02-26 o 14:14
Leae jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.