Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-09, 18:06   #3691
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez szymelek Pokaż wiadomość
Bare Minerals uzywam niezmiennie od 4 lat, cere mam normalna sklonna do przesuszen, alergiczna i problematyczna. Bm zaczelam uzywac bedac w ciazy i tak zostalo mi zamilowanie do kosmetykow mineralnych. Bardzo wplynely na wyglad mojej paszczy, wulkaniki mam tylko w okolicach@ nie swiece sie i nie tluszcze. Krycie te mielone maja srednie, nie widac zeby cosik na buzi bylo, mozna dwoe warstwy nalozyc ale dobry pedzel musi byc. Teraz Bm maja wersje w kompakcie ktora kryje mocniej niz mielonce, fajna kolorystyka jest tez no i mineraly dobrze wspolpracuja ze wszystkim co pod nie klade, dobrze tez maskuja zaczerwienienia i pajaczki
Brzmi świetnie, muszę iść potestować, choć dobierania koloru już się boję - w S. światło do a próbek sypańców pewnie nie robią. Jak mi konsultantka nałoży któreś na twarz, to pewnie małż ze śmiechu pęknie i zabroni kupować. Z proszkami trzeba umieć się obejść, a pań z S. o taką zdolność nie podejrzewam

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Może nie na Allegro, ale na innych serwisach zdarzają się jednak takie podróby, że naprawdę ciężko odróżnić od oryginału. Mnie na Ebay'u zdarzyło się kupić limitowany cień MAC'a bardzo dobrze podrobiony, dla laika nie do rozróżenienia.
Pamiętam tę historię Mi też trafiła się podróbka - ale różu. Mam ją zresztą do dziś, ku pamięci Gdyby to był mój pierwszy róż MAC-a to pewnie bym się nie zorientowała. Zdradziły go szczegóły - lekko wyblakła etykieta, "chemiczny" zapach, luźna klapka i kartonik. Do tego - choć to była limitka - miała kod, wskazujący na datę produkcji już po "premierze". Co najgorsze, sprzedawca nie chciał początkowo oddać kasy. Musiałam go postraszyć, że poinfomuję MAC że rozprowadza podróby. Co się nerwów najadłam, to moje.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44515412]Co prawda to dopiero czwarty dzien, ale od czterech dni nie zjadlam pizzy[/QUOTE]
Parę lat temu będąc na diecie (na której zresztą sporo zgubiłam ) sama robiłam sobie od czasu do czasu domowe pizze - bo niestety całkowicie z grzeszenia zrezygnować nie potrafię. Szukając inspiracji, znalazłam wtedy jakiś przepis - podobno dla kulturystów - w którym ciasto zastępowało się... kalafiorem, rozdrobnionym i wymerdanym z mąką i chyba (?) mlekiem. Nie próbowałam oczywiście jak to smakuje, ale był to moim zdaniem zestaw iście piorunujący
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:13   #3692
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Noo to gratki, oby tak dalej!
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A mnie jest przykro, bo nie mam czasu nawet poczytać co tam porabiaciebw klubie. Wpadam na WIzaz od czasu do czasu, w przerwach w pracy, a wieczorem to już marze, co by się położyć. Ale nie żre tyle
Udziela sie regularnie tylko stale, acz waskie grono. Zajrzyj jak znajdziesz czas, nigdzie nie uciekniemy .

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
I ostatnie
Bardzo mi sie podoba.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja też się jaram, ale nie jestem z siebie dumna
Chyba Twoje zaparcie i silna wola powinna mnie zmotywować.
Powinny .

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Dziekuje .

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Parę lat temu będąc na diecie (na której zresztą sporo zgubiłam ) sama robiłam sobie od czasu do czasu domowe pizze - bo niestety całkowicie z grzeszenia zrezygnować nie potrafię. Szukając inspiracji, znalazłam wtedy jakiś przepis - podobno dla kulturystów - w którym ciasto zastępowało się... kalafiorem, rozdrobnionym i wymerdanym z mąką i chyba (?) mlekiem. Nie próbowałam oczywiście jak to smakuje, ale był to moim zdaniem zestaw iście piorunujący
Ja pizzy zadnej obecnie nie jem; ani z pizzerii, ani gotowej. Nie mam niestety umiaru, zre jak prosie, jednym kesem sie nie zadowole tylko zjem cala. Zreszta nie chce jesc az tyle macznych produktow. Wystarcza mi, ze na sniadanie jem buleczki.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2014-01-09 o 18:14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:13   #3693
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
wow, jaka modelka też chciałam te dresy zarowe, ale ja jestem niższa i nie będzie to fajnie wyglądać.

Zrobiłam zakupy w sklepie mohito, dziś otworzyli online. Zobaczymy co przyjdzie bo darmowa dostawa kurierem ma być. Coraz gorzej jedynie z moim głosem, właściwie nie posiadam go wcale
jako pedagog i nauczyciel znam ten ból niestety
moje sposoby to:
rozgryzanie vit a+e która łagodzi "przytarte" gardło
tabletki ISLA- wyciąg z porostu, super łagodzą
kiedy siedzę w domu moczę ręczniczek niewielki w gorącej wodzie, skrapiam np Amolem i robię z tego okład na szyję, folia, na to szalik i po 2 dniach czuć poprawę

no i zakaz mówienia, bo jeśli uszkodzisz struny głosowe takie stany będą nawracać

zdrówka życzę



Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A prosze bardzo
Corii wyglądasz obłędnie
mam pytanko, te spodnie też były na % czy tylko bluzeczka?
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:26   #3694
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
jako pedagog i nauczyciel znam ten ból niestety
moje sposoby to:
rozgryzanie vit a+e która łagodzi "przytarte" gardło
tabletki ISLA- wyciąg z porostu, super łagodzą
kiedy siedzę w domu moczę ręczniczek niewielki w gorącej wodzie, skrapiam np Amolem i robię z tego okład na szyję, folia, na to szalik i po 2 dniach czuć poprawę

no i zakaz mówienia, bo jeśli uszkodzisz struny głosowe takie stany będą nawracać

zdrówka życzę
i szeptania, ponoć szeptanie jeszcze bardziej nadwyręża struny. ja też doświadczam w pracy podobnych problemów, oprócz wymienionych sposobów przez koleżankę polecam do ssania Homeovox i jedzenie puree ziemniaczanego ze sporą ilością masła
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:41   #3695
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
jako pedagog i nauczyciel znam ten ból niestety
moje sposoby to:
rozgryzanie vit a+e która łagodzi "przytarte" gardło
tabletki ISLA- wyciąg z porostu, super łagodzą
kiedy siedzę w domu moczę ręczniczek niewielki w gorącej wodzie, skrapiam np Amolem i robię z tego okład na szyję, folia, na to szalik i po 2 dniach czuć poprawę

no i zakaz mówienia, bo jeśli uszkodzisz struny głosowe takie stany będą nawracać

zdrówka życzę




Corii wyglądasz obłędnie
mam pytanko, te spodnie też były na % czy tylko bluzeczka?
Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
i szeptania, ponoć szeptanie jeszcze bardziej nadwyręża struny. ja też doświadczam w pracy podobnych problemów, oprócz wymienionych sposobów przez koleżankę polecam do ssania Homeovox i jedzenie puree ziemniaczanego ze sporą ilością masła
Dzięki Dziewczyny dziś wypowiedziałam jedynie 2 zdania za cały dzień więc oszczędzam się jak tylko mogę. Ja mam na gardło Gardvit w spray'u, ma właśnie wit A i E oraz ekstrakt z aloesu, póki co poprawy brak. A zaczęło się tak niewinnie, jak zwykłe przeziębienie
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:43   #3696
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dziękuje Olu Tak, jestem Ci wdzięczna namawianie mnie na gateczki

Mówisz, ze za cieple były Fumesy na Twójej skórze? Z drugiej strony mnie jest obojętne czy cien cieply czy zimny Musze je pomacac i basta.
Domówiłam z Magnetic Nude Magnetic Appeal MSF i fluidek It's Physical. Gdzies czytałam ze jest on świetna baza pod Rose Popilia
Fumesy chyba najlepiej byłoby sprawdzić na oku, ale w ramach testów sklepowych to mało wykonalne (przynajmniej dla mnie, bo ja z domu zasadniczo bez mejkapu nie wychodzę, chyba, że w wakacje lezę na plażę). W każdym razie na mnie ciut wyszły za ciepło ze dwa odcienie, ale Tobie to nie powinno przeszkadzać, bo Tobie dobrze i w cieplakach i w chłodnych odcieniach.

Kusisz tym fluidlinem, chyba żałuję, że go nie wziełam. Popatrzę jeszcze na słocze w necie, może ewentualnie domówię, o ile są jeszcze online.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Pamiętam tę historię Mi też trafiła się podróbka - ale różu. Mam ją zresztą do dziś, ku pamięci Gdyby to był mój pierwszy róż MAC-a to pewnie bym się nie zorientowała. Zdradziły go szczegóły - lekko wyblakła etykieta, "chemiczny" zapach, luźna klapka i kartonik. Do tego - choć to była limitka - miała kod, wskazujący na datę produkcji już po "premierze". Co najgorsze, sprzedawca nie chciał początkowo oddać kasy. Musiałam go postraszyć, że poinfomuję MAC że rozprowadza podróby. Co się nerwów najadłam, to moje.


Parę lat temu będąc na diecie (na której zresztą sporo zgubiłam ) sama robiłam sobie od czasu do czasu domowe pizze - bo niestety całkowicie z grzeszenia zrezygnować nie potrafię. Szukając inspiracji, znalazłam wtedy jakiś przepis - podobno dla kulturystów - w którym ciasto zastępowało się... kalafiorem, rozdrobnionym i wymerdanym z mąką i chyba (?) mlekiem. Nie próbowałam oczywiście jak to smakuje, ale był to moim zdaniem zestaw iście piorunujący
No, ze swoją historią trochę pomarudziłam na wątku Macowym .
Ale powiedz sama, te podróby to naprawdę tylko niuansami od oryginałów się różnią. Mój fejk to nawet kod miał dobry . No i też go sobie zostawiłam, choć zwrot kasy dostałam, żeby mieć na przyszłość materiał poglądowy.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44521400]Powinny .[/QUOTE]
Obiecuję poprawę.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 18:48   #3697
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Swietnie wygladasz, co to za dres? Figurę masz boska, ale nie zazdroszczę
Dresem sa w sumie tylko spodnie http://www.zara.com/pl/pl/nowa-kolek...5p1772699.html
Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
wow, jaka modelka też chciałam te dresy zarowe, ale ja jestem niższa i nie będzie to fajnie wyglądać.
Dziękuje. Widziałam niższe Dziewczyny w nich i też dobrze wyglądało, do szpilek najlepiej nosić
Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Wow, cudnie Chyba też kupię se takie portki
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez kamanda77 Pokaż wiadomość
Corii wyglądasz obłędnie
mam pytanko, te spodnie też były na % czy tylko bluzeczka?
Bardoz dziękuję
Tylko bluzeczka. Spodnie sa z nowek kolekcji, ale kosztuja w sumie tyle, co inne jeansy z obnizki teraz, da sie cene przezyc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 19:17   #3698
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Do keidy jest promocja w sephorze? chciałam kupic meteoryty w promo w kolorze 2 ale u mnie 1 tylko zostały, a w Warszawie w następny weekend dopiero będę.
wszystko co ciekawe w Lublinie rozkupione;/

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Brzmi świetnie, muszę iść potestować, choć dobierania koloru już się boję - w S. światło do a próbek sypańców pewnie nie robią. Jak mi konsultantka nałoży któreś na twarz, to pewnie małż ze śmiechu pęknie i zabroni kupować. Z proszkami trzeba umieć się obejść, a pań z S. o taką zdolność nie podejrzewam

Pamiętam tę historię Mi też trafiła się podróbka - ale różu. Mam ją zresztą do dziś, ku pamięci Gdyby to był mój pierwszy róż MAC-a to pewnie bym się nie zorientowała. Zdradziły go szczegóły - lekko wyblakła etykieta, "chemiczny" zapach, luźna klapka i kartonik. Do tego - choć to była limitka - miała kod, wskazujący na datę produkcji już po "premierze". Co najgorsze, sprzedawca nie chciał początkowo oddać kasy. Musiałam go postraszyć, że poinfomuję MAC że rozprowadza podróby. Co się nerwów najadłam, to moje.


Parę lat temu będąc na diecie (na której zresztą sporo zgubiłam ) sama robiłam sobie od czasu do czasu domowe pizze - bo niestety całkowicie z grzeszenia zrezygnować nie potrafię. Szukając inspiracji, znalazłam wtedy jakiś przepis - podobno dla kulturystów - w którym ciasto zastępowało się... kalafiorem, rozdrobnionym i wymerdanym z mąką i chyba (?) mlekiem. Nie próbowałam oczywiście jak to smakuje, ale był to moim zdaniem zestaw iście piorunujący
z mąką to nie kulturystyczny są różne wersje z płatkami owsianymi zmielonymi, otrębami albo z serem, ale to juz mniej wartościowa, i jajka też w zależności od przepisu jak mówie, ponadto duzo smaczniejsza jest w wersji brokułowej, ale tak naprawdę to tylko w nazwie jest pizzą, chociaż nie powiem swietnie smakuje

mozna też zrobić bardziej tradycjną pizzę w wersji zdrowej na bazie mąki orkiszowej , otręb zamiast tradycjnej maki.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:23   #3699
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No, ze swoją historią trochę pomarudziłam na wątku Macowym .
Ale powiedz sama, te podróby to naprawdę tylko niuansami od oryginałów się różnią. Mój fejk to nawet kod miał dobry . No i też go sobie zostawiłam, choć zwrot kasy dostałam, żeby mieć na przyszłość materiał poglądowy.
Ano właśnie, ten mój nawet kolor miał całkiem podobny i na słoczu naręcznym nie krzyczał, że jest podróbą. Porównywałam oczywiście ze zdjęciami w necie, bo pewnie gdybym położyła obok siebie oryginał i podróbkę, różnicę byłoby wyraźnie widać. Widziałam, że na tej samej aukcji kupowało sporo osób i oprócz mnie i jeszcze jednego użytkownika, cała reszta wystawiła pozytywy. Łatwo dać się nabrać.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
z mąką to nie kulturystyczny są różne wersje z płatkami owsianymi zmielonymi, otrębami albo z serem, ale to juz mniej wartościowa, i jajka też w zależności od przepisu jak mówie, ponadto duzo smaczniejsza jest w wersji brokułowej, ale tak naprawdę to tylko w nazwie jest pizzą, chociaż nie powiem swietnie smakuje

mozna też zrobić bardziej tradycjną pizzę w wersji zdrowej na bazie mąki orkiszowej , otręb zamiast tradycjnej maki.
A możliwe, że coś pokręciłam - całkiem prawdopodobne, że to były zmielone otręby albo płatki. Niestety nie dla mnie takie wynalazki Lubię trochę "odchudzać" tradycyjne dania, bo nie znoszę, jak mi w talerzu tłuszcz pływa, ale jak już mam jeść pizzę to na tradycyjnym cieście - niech będzie cieńsze, ale niech smakuje tradycyjnie

Lubię mąki pełnoziarniste; orkiszowej jeszcze nie próbowałam - czy ona ma jakiś specyficzny smak?
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:32   #3700
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fumesy chyba najlepiej byłoby sprawdzić na oku, ale w ramach testów sklepowych to mało wykonalne (przynajmniej dla mnie, bo ja z domu zasadniczo bez mejkapu nie wychodzę, chyba, że w wakacje lezę na plażę). W każdym razie na mnie ciut wyszły za ciepło ze dwa odcienie, ale Tobie to nie powinno przeszkadzać, bo Tobie dobrze i w cieplakach i w chłodnych odcieniach.

Kusisz tym fluidlinem, chyba żałuję, że go nie wziełam. Popatrzę jeszcze na słocze w necie, może ewentualnie domówię, o ile są jeszcze online.
No ja sprawdzac na oku w perfumerii raczje nie bede, bo nie umeim sie na szybko wymalowac dobrze
Pozostaje mi swatche na rekach

Nie to, ze kusze, ale jak przeczytałam o tej Popilii, to pomyslalam, ze przyda Ci sie ta informacja Fludki sa na stronie. Na te produkety u nas nie ma jakos duzegoparcia, jak na szminki, roze, rozswietlacze
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:40   #3701
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ano właśnie, ten mój nawet kolor miał całkiem podobny i na słoczu naręcznym nie krzyczał, że jest podróbą. Porównywałam oczywiście ze zdjęciami w necie, bo pewnie gdybym położyła obok siebie oryginał i podróbkę, różnicę byłoby wyraźnie widać. Widziałam, że na tej samej aukcji kupowało sporo osób i oprócz mnie i jeszcze jednego użytkownika, cała reszta wystawiła pozytywy. Łatwo dać się nabrać. [COLOR="Silver"]
Sprzedawca, który wcisnął mi podróbę, też miał same pozytywy, więc mnie to zmyliło.

Co do pizzy - też nie lubię takich zamienników. Jak już mam ochotę na pizzę, to ma być "prawdziwa".

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja sprawdzac na oku w perfumerii raczje nie bede, bo nie umeim sie na szybko wymalowac dobrze
Pozostaje mi swatche na rekach

Nie to, ze kusze, ale jak przeczytałam o tej Popilii, to pomyslalam, ze przyda Ci sie ta informacja Fludki sa na stronie. Na te produkety u nas nie ma jakos duzegoparcia, jak na szminki, roze, rozswietlacze
Przyda, przyda, dzięki , będę klikać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 19:57   #3702
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ano właśnie, ten mój nawet kolor miał całkiem podobny i na słoczu naręcznym nie krzyczał, że jest podróbą. Porównywałam oczywiście ze zdjęciami w necie, bo pewnie gdybym położyła obok siebie oryginał i podróbkę, różnicę byłoby wyraźnie widać. Widziałam, że na tej samej aukcji kupowało sporo osób i oprócz mnie i jeszcze jednego użytkownika, cała reszta wystawiła pozytywy. Łatwo dać się nabrać.

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------


A możliwe, że coś pokręciłam - całkiem prawdopodobne, że to były zmielone otręby albo płatki. Niestety nie dla mnie takie wynalazki Lubię trochę "odchudzać" tradycyjne dania, bo nie znoszę, jak mi w talerzu tłuszcz pływa, ale jak już mam jeść pizzę to na tradycyjnym cieście - niech będzie cieńsze, ale niech smakuje tradycyjnie

Lubię mąki pełnoziarniste; orkiszowej jeszcze nie próbowałam - czy ona ma jakiś specyficzny smak?

nie, nie ma jakiegoś specyficznego smaku jak dla mnie, ale niestety nie jest tak łatwo ją dostać, ja mam ostatnio problem ze znalezieniem, jak zawsze kupowałam w Auchan na dziale eco, to teraz jej wogóle nie widze.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 19:58   #3703
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44521400]


Ja pizzy zadnej obecnie nie jem; ani z pizzerii, ani gotowej. Nie mam niestety umiaru, zre jak prosie, jednym kesem sie nie zadowole tylko zjem cala. Zreszta nie chce jesc az tyle macznych produktow. Wystarcza mi, ze na sniadanie jem buleczki.[/QUOTE]

U mnie wlasnie ciasto rosnie

Robie zwykla margherite, bez dodatkow, tylko sos i mozzarella. Nie umialabym z niej zrezygnowac
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:00   #3704
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Corii My prosilismy o Twoje zdjecie, a nie modelki


Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Poszlam dzis do Sephory po puszke. Kosztowala 169zl wiec odpuscilam-w drugiej S byla za 89zl, moze jeszcze tam jest.
Ona mogla byc tylko nie przemetkowana, najlepiej sprawdzic przy kasie.
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:07   #3705
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość

Parę lat temu będąc na diecie (na której zresztą sporo zgubiłam ) sama robiłam sobie od czasu do czasu domowe pizze - bo niestety całkowicie z grzeszenia zrezygnować nie potrafię. Szukając inspiracji, znalazłam wtedy jakiś przepis - podobno dla kulturystów - w którym ciasto zastępowało się... kalafiorem, rozdrobnionym i wymerdanym z mąką i chyba (?) mlekiem. Nie próbowałam oczywiście jak to smakuje, ale był to moim zdaniem zestaw iście piorunujący
To tak samo jak ja. Ja jednak zawsze robilam na zwyklym ciescie. Jakies przyjemności trzeba w zyciu mieć

A wczoraj CUDEM sie powstrzymałam od zjedzenia steka na kolacje. No juz buty prawie ubierałam do wyjścia, ale jakos dałam rade w końcu

Ciekawostką jest, ze jak sie odchudzam, to duzo bardziej mi sie chce jesc niz jak na diecie nie jestem. Po prostu ciągle mysle o żarciu. Paranoja
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2014-01-09 o 20:09
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:40   #3706
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
To tak samo jak ja. Ja jednak zawsze robilam na zwyklym ciescie. Jakies przyjemności trzeba w zyciu mieć

A wczoraj CUDEM sie powstrzymałam od zjedzenia steka na kolacje. No juz buty prawie ubierałam do wyjścia, ale jakos dałam rade w końcu

Ciekawostką jest, ze jak sie odchudzam, to duzo bardziej mi sie chce jesc niz jak na diecie nie jestem. Po prostu ciągle mysle o żarciu. Paranoja
a co złego jest w steku na kolację?

Ja osobiście jestem przeciwnikiem takich dziwactw jak kalafiorowa pizza, odchudzone ciasto itp. Jak jem ciast to to ma być ciast a nie nie wiadomo co, wolę zjeść mało dobrego niż dużo kalafiorowej pizzy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:55   #3707
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a co złego jest w steku na kolację?

Ja osobiście jestem przeciwnikiem takich dziwactw jak kalafiorowa pizza, odchudzone ciasto itp. Jak jem ciast to to ma być ciast a nie nie wiadomo co, wolę zjeść mało dobrego niż dużo kalafiorowej pizzy
Ja tam lubię pizzę na cienkim i chrupiącym I z mozarellą, zamiast zwykłego żółtego sera, który często stosują pizzerie. Ta kalafiorowa to też - jak dla mnie - zbyt udziwniona rzecz, tak samo zresztą jak niektóre przepisy stosowane w ramach popularnych diet Np. pizza zgodna z dietą Dukana - ciasto z otrąb: http://dukan.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?727116
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:56   #3708
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a co złego jest w steku na kolację?

Ja osobiście jestem przeciwnikiem takich dziwactw jak kalafiorowa pizza, odchudzone ciasto itp. Jak jem ciast to to ma być ciast a nie nie wiadomo co, wolę zjeść mało dobrego niż dużo kalafiorowej pizzy
Zgadzam sę, zresztą ogólnie jestem fanką teorii, że można jeść wszystko, tylko w małych ilościach
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 20:57   #3709
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
nie, nie ma jakiegoś specyficznego smaku jak dla mnie, ale niestety nie jest tak łatwo ją dostać, ja mam ostatnio problem ze znalezieniem, jak zawsze kupowałam w Auchan na dziale eco, to teraz jej wogóle nie widze.
No to w moim małym miasteczku może jej tym bardziej nie być Ale poszukam, a nuż widelec
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-09, 21:08   #3710
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a co złego jest w steku na kolację?

Ja osobiście jestem przeciwnikiem takich dziwactw jak kalafiorowa pizza, odchudzone ciasto itp. Jak jem ciast to to ma być ciast a nie nie wiadomo co, wolę zjeść mało dobrego niż dużo kalafiorowej pizzy
Była godzina chyba 21. Generalnie wielki kawał mięcha z frytkami i surowką to chyba nie do końca to, co powinna jest kobieta na diecie o tej porze Totez sie opanowałam acz z ogromnym trudem
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:20   #3711
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
a co złego jest w steku na kolację?

Ja osobiście jestem przeciwnikiem takich dziwactw jak kalafiorowa pizza, odchudzone ciasto itp. Jak jem ciast to to ma być ciast a nie nie wiadomo co, wolę zjeść mało dobrego niż dużo kalafiorowej pizzy
Tylko trzeba umiec jesc malo. Ja na raz bez problemu ponad polowe duzej pizzy z Pizzy Hut wciagne.

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
U mnie wlasnie ciasto rosnie

Robie zwykla margherite, bez dodatkow, tylko sos i mozzarella. Nie umialabym z niej zrezygnowac
Ja wlasnie zjadlam banana .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:27   #3712
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44526231]

Ja wlasnie zjadlam banana .[/QUOTE]

Na zdrowie
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:33   #3713
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Niestety co do Pań z Sephory mam podobne odczucie. Ale ja mogę konkretnie napisać, że w Bydgoszczy w Focusie to wszystko się z łaską dzieje. Natomiast w CH Rondo, panie są przemiłe i zawsze wszystko przygotują i same proponują. Co prawda nie byłam tam z rok ( tak, tak zrobiłam się odporna na kosmetyki - wszystko idzie na dzidzie ) ale wkrótce się wybieram i mam nadzieje, że się nie zmieniło

Dla mnie obojętnie jaki tusz byleby na bazie Diora. Lancom już mi tak nie służy.
Dziś się przekonałam co to za towarzystwo w tej focusowej syforze.

Byłam oddać przeterminowany podkład Givenchy. I mówie babce że data produkcji wskazuje że produkt wyprodukowany w 2010roku i do końca grudnia miał termin.
A ona idzie w zaparte że jest słoiczek że produkt ważny 12 msc od otworzenia i te cyferki i numerki to numer seryjny a nie data produkcji. Że ja nie mam po co reklamacji składać bo i tak jej nie uwzględnią.
Ja szłam w zaparte że chce reklamować i koniec. Zwrot kasy i tyle nie bede na inne purchawy wymieniać.

Zleciało się 5 bab i chciały mnie zakrzyczeć ze "słoiczek" to jedyny wskaźnik przydatności produktu i oni nic starego nie sprzedają. Miałam ochotę grzmotnąć wszystkie na raz. Mówiąc im że nawet na fejsie napisano mi żeby złożyła reklamację to one że fejsbuk to nie wie co pisze. I wszystkie aplikacje typu checkcosmetics są napisane przez kogoś i one sie do tego stosować nie bedą.

Staneło na tym że podpisałam kwit na reklamacje i mam czekać 14 dni na rozpatrzenie.
Ijeszcze bezczelnie mi powiedziano że to nie pierwszy produkt który zwracałam. Aż mnie zatkało. Jesto opcja zwrotów 30dniowych to można z niej korzystać a nie jeszcze z łaską przyjmują
Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ja w Rondzie bywam rzadziej, ze wzgledu na dojazd, ale faktycznie jakies lepsze wrazenie robia konsultantki

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Zgadzam sie ze w Rondzie lepsza obsługa.
Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy http://checkcosmetic.net/ może się mylić? kupiłam ponad pół roku temu błyszczyk z YSL, wrzuciłam na wymiankowy, poleciał w świat, a dziewczyna dzisiaj mi mówi, że rok wyprodukowania 2008 jestem w ciężkim szoku.
Niestety to może być prawda.
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
To że był kupiony pół roku temu nic nie znaczy Ja kiedyś kupiłam podkład w Douglasie jakoś 2 lata temu, 2011 rok i okazało się, że podkład był dużoo po terminie chyba z 2006 roku Także czasami i takie starocie są w sklepach trzeba uważać
Zainstalujcie sobie na telefonach checkcosmetics i sprawdzajcie przy kasie czy to nie antyki z tych kosmetyków.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:43   #3714
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziś się przekonałam co to za towarzystwo w tej focusowej syforze.

Byłam oddać przeterminowany podkład Givenchy. I mówie babce że data produkcji wskazuje że produkt wyprodukowany w 2010roku i do końca grudnia miał termin.
A ona idzie w zaparte że jest słoiczek że produkt ważny 12 msc od otworzenia i te cyferki i numerki to numer seryjny a nie data produkcji. Że ja nie mam po co reklamacji składać bo i tak jej nie uwzględnią.
Ja szłam w zaparte że chce reklamować i koniec. Zwrot kasy i tyle nie bede na inne purchawy wymieniać.

Zleciało się 5 bab i chciały mnie zakrzyczeć ze "słoiczek" to jedyny wskaźnik przydatności produktu i oni nic starego nie sprzedają. Miałam ochotę grzmotnąć wszystkie na raz. Mówiąc im że nawet na fejsie napisano mi żeby złożyła reklamację to one że fejsbuk to nie wie co pisze. I wszystkie aplikacje typu checkcosmetics są napisane przez kogoś i one sie do tego stosować nie bedą.

Staneło na tym że podpisałam kwit na reklamacje i mam czekać 14 dni na rozpatrzenie.
Ijeszcze bezczelnie mi powiedziano że to nie pierwszy produkt który zwracałam. Aż mnie zatkało. Jesto opcja zwrotów 30dniowych to można z niej korzystać a nie jeszcze z łaską przyjmują

Zgadzam sie ze w Rondzie lepsza obsługa.

Niestety to może być prawda.


Zainstalujcie sobie na telefonach checkcosmetics i sprawdzajcie przy kasie czy to nie antyki z tych kosmetyków.
Ale zenada... mam nadzieje, ze uwzglednia reklamacje, a obcowania z 5 nadetymi sephorzankami naraz nie zazdroszcze :/ czyli wedlug ich teorii moge sobie krem i z 30 lat trzymac jesli go nie otworze? Rotfl.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
__________________


Perfumowe szaleństwo

Filmowy blog
Perfumowy blog

Szukam koreczka do Aury Loewe 80 ml!
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:46   #3715
kamanda77
Rozeznanie
 
Avatar kamanda77
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Leszno wlkp
Wiadomości: 729
GG do kamanda77
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Bardoz dziękuję
Tylko bluzeczka. Spodnie sa z nowek kolekcji, ale kosztuja w sumie tyle, co inne jeansy z obnizki teraz, da sie cene przezyc
dziękuję ślicznie za info, faktycznie cena regularna bardzo przyjemna


Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny dziś wypowiedziałam jedynie 2 zdania za cały dzień więc oszczędzam się jak tylko mogę. Ja mam na gardło Gardvit w spray'u, ma właśnie wit A i E oraz ekstrakt z aloesu, póki co poprawy brak. A zaczęło się tak niewinnie, jak zwykłe przeziębienie
dobrze naprawdę wygrzać to
nie wiem czy takie wirusy czy co, ale u mnie często zaczynało się od zwykłego kataru a 4 dni później tracę głos
niestety ponieważ w pracy cały czas mówię dla mnie to problem
na szczęście kiedyś laryngolog (której dziecko badałam) poleciła mi lek na odporność i u mnie akurat działa


Trzymam kciuki za wszystkie odchudzające- ja od 8 dni bez słodyczy
pierwszego dnia miałam trzęsące się ręce, jak na odwyku normalnie- teraz już luz

a i tak mi się przypomniało w Kielcach w galerii Echo (dla kielczanek), są baaardzo miłe panie w D na stoisku BB- nie zdarzyło mi się żeby nie przygotowały próbek podkładów i nawet kiedy nie robiłam zakupów

Edytowane przez kamanda77
Czas edycji: 2014-01-09 o 21:49
kamanda77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:48   #3716
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez Joskelyn Pokaż wiadomość
Ale zenada... mam nadzieje, ze uwzglednia reklamacje, a obcowania z 5 nadetymi sephorzankami naraz nie zazdroszcze :/ czyli wedlug ich teorii moge sobie krem i z 30 lat trzymac jesli go nie otworze? Rotfl.

Wysyłane z mojego GT-I5510 za pomocą Tapatalk 2
Dokładnie tak.
Jak się spytałam jednej z nich czy by sobie ponad 3 letni podkład na twarz nałożyła to głupio się uśmiała. Nie powiem nic o tym w jakich skandalicznych warunkach produkty przechowują. Zestaw P&R z ampułką po wzięciu w łapki aż grzał taki był nagrzany od lamp.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:48   #3717
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dziś się przekonałam co to za towarzystwo w tej focusowej syforze.

Byłam oddać przeterminowany podkład Givenchy. I mówie babce że data produkcji wskazuje że produkt wyprodukowany w 2010roku i do końca grudnia miał termin.
A ona idzie w zaparte że jest słoiczek że produkt ważny 12 msc od otworzenia i te cyferki i numerki to numer seryjny a nie data produkcji. Że ja nie mam po co reklamacji składać bo i tak jej nie uwzględnią.
Ja szłam w zaparte że chce reklamować i koniec. Zwrot kasy i tyle nie bede na inne purchawy wymieniać.

Zleciało się 5 bab i chciały mnie zakrzyczeć ze "słoiczek" to jedyny wskaźnik przydatności produktu i oni nic starego nie sprzedają. Miałam ochotę grzmotnąć wszystkie na raz. Mówiąc im że nawet na fejsie napisano mi żeby złożyła reklamację to one że fejsbuk to nie wie co pisze. I wszystkie aplikacje typu checkcosmetics są napisane przez kogoś i one sie do tego stosować nie bedą.

Staneło na tym że podpisałam kwit na reklamacje i mam czekać 14 dni na rozpatrzenie.
Ijeszcze bezczelnie mi powiedziano że to nie pierwszy produkt który zwracałam. Aż mnie zatkało. Jesto opcja zwrotów 30dniowych to można z niej korzystać a nie jeszcze z łaską przyjmują

Niepotrzebnie sie wdalas w klotnie. Niektorzy to taki mentalny beton prezentuja, ze nic do nich nie dotrze. Przede wszystkim po pierwszym glupim tekscie trzeba bylo wolac kierowniczke. Po drugie, one maja zasrany obowiazek reklamacje przyjac w tej sytuacji. Jesli strzelaly fochy i probowaly Cie edukowac trzeba bylo powiedziec, ze w takim razie zadasz na pismie (!!) stwierdzenia, ze nie chca przyjac Twojej reklamacji. Wtedy ksero wysylasz razem z ze swoimi zalami do centrali S., oryginal niesiesz do miejskiego rzecznika konsumentow i tyle.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:52   #3718
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

zochawks - współczuję przeżyć. A ten komentarz o nie pierwszym zwrocie - naprawdę mistrzostwo chamstwa...
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:53   #3719
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;44526920]Niepotrzebnie sie wdalas w klotnie. Niektorzy to taki mentalny beton prezentuja, ze nic do nich nie dotrze. Przede wszystkim po pierwszym glupim tekscie trzeba bylo wolac kierowniczke. Po drugie, one maja zasrany obowiazek reklamacje przyjac w tej sytuacji. Jesli strzelaly fochy i probowaly Cie edukowac trzeba bylo powiedziec, ze w takim razie zadasz na pismie (!!) stwierdzenia, ze nie chca przyjac Twojej reklamacji. Wtedy ksero wysylasz razem z ze swoimi zalami do centrali S., oryginal niesiesz do miejskiego rzecznika konsumentow i tyle.[/QUOTE]



przeczytam ze 4 razy, albo i 5! co napisałaś żebym zapamiętała co w razie czego robić
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-09, 21:58   #3720
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Zakupy w Sephorze, Douglasie i innych vol. IX.

Hop, hop, przychodzę z niusem. Selfridges odpisało mi:


Further to your query, I can confirm that for international deliveries we use a courier company DHL. All our orders are provided with a tracking reference.

I hope this information is useful to you Miss ..... If there is anything else I can assist you with please feel free to contact me by email or by telephone on the number below.

Thank you for taking the time to contact Selfridges.


Kind regards,

Essi Nironen
Selfridges Customer Services
United Kingdom: 0800 123 400
Overseas: +44 113 369 8040
Czyli możemy bez obaw zamawiać. Jeśli OlaM widzi co piszę i nie zgłasza sprzeciwu to zakładam wątek. Może ktoś jeszcze dołączy.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2014-01-09 o 22:03
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-03 08:42:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.