Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 21:29   #2731
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Widzę że ostatnio u mnie wszytsko na opak. Jak zaczęłam przygodę z Lauress byłam bardzo zadowolona, kupiłam biga -zaczął mi się ważyć. Na poczatku mysłam że to cos z moją skóra ale jest coraz gorzej , godzine temu spojrzałam w lustro i koszmar...Z i.d bare minerals tak nie było, nawet kiedyś pytałam Dominkę co to znaczy że sie podkład waży..teraz wiem aż nadto...Tylko co ja mam teraz próbować ???
Z wszystkimi formułami masz takie problemy? Bo mi nie służył etheral, ale elemental może być. Minimalist pod względem trwałości był najlepszy, ale niestety krycie dla mnie za słabe.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:32   #2732
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
fajny ten jar buki z MAD, zglosze sie winly do zamowienia jak bedzie promocja

ehh, cos mi sie nie uklada
i jeszcze moj facet bedzie w barcelonie, a ja nie

dziewczyny, co to za produkty z MAD byly takie same jak z aromaleigh?
Eyelinery sa na bank takie same-tylko cena sie roznia.
Jest tez ten plyn a'la MM ale z tego co patralam to one roznia sie skladowo.

moze jednak wszystko sie ulozy i nie bedzie tak zle? a na ile ma jechac do Barcelony?

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość






Hex piękna kolekcja i obie z Rzabbką macie extraordinary (znalazłam na all i chyba się pobiję o nie trochę )
Hex powiedz jak nowy hey? Jeszcze nie mam
Jak masz okazje ustrzelic na All w przyzwoitej cenie to walcz

Przyznam sie,ze nowa plyta Hey'a bardzo mi sie podoba-jest w niej 100% Nosowskiej,ktora uwielbiam-glos,teksty
Nastrojowa ale zarazem z pazurem,na zmiane maltretuje ja razem z Unisexblues.Goraco polecam!

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Hexx konto mam w Polsce, co do przesylek nie jestem pewna ile biora , zazwyczaj mialam duze paczki. Ale mysle nad wizyta znow w styczniu. Bedzie to zalezalo jak biznes pojdzie do swiat i jak £/Euro bedzie stalo. W sumie mialam 6 tyg urlopu w tym roku z czego 5 w PL i jeszcze mam 3 tyg na swieta. Wiec poszalalam w tym roku

Jak kolezanka sie zdecyduje przyjechac to wysle Ci jak najszybciej, cos tylko marudzi kobieta
ale bede pamietac

W takim razie bede o Tobie pamietac i odezwe sie w grudniu bo teraz poki co mam jeszcze spray LRP na zapasie a jak juz bym brala Roc'a to od razu wieksza ilosc zeby to sie oplacalo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:32   #2733
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Tylko co ja mam teraz próbować ???
Masz 119 firm do wyboru i Ty się pytasz
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:37   #2734
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Z wszystkimi formułami masz takie problemy? Bo mi nie służył etheral, ale elemental może być. Minimalist pod względem trwałości był najlepszy, ale niestety krycie dla mnie za słabe.
Mam tylko elemental..reszty nawet nie próbowałam...Zaczęłam próbować EDM , ale nie trafiłam w kolory i zmienieli zasady zakupu próbek i zamówiłąm LAuress

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Masz 119 firm do wyboru i Ty się pytasz
no nieźle...a zna ktoś odpowiedź na pytanie dlaczego waży sie podkład ???
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:38   #2735
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
I znów się wbijam

1) Zdrowia dla Wszystkich Chorych i Tych Które się Opiekują Chorymi

2) Hexx przez Ciebie z minerałów popadłam w perfumy na razie mam dwa D&G Light Blue, i CK Euphoria, przede mną polowanie na 4 - w pierwszej kolejności Nina, potem kenzo, amor amor i myślałam o perfumach panny Spears Któraś miała?

3) Ponawiam pytanie o staniki dla ciężarnych i może coś o pielęgnacji biustu w okresie ciąży i karmienia

4) Pastereczko - jak moje aniołki?

5) Poproszę na gotowali o jakieś przepisy na barszcz.

6) jestem zachwycona Lauresami - praktycznie kilka kolorów mi pasuje - muszę tylko formuły potestować

więcej grzechów nie pamiętam
No to powiem, co wiem jako specjalistka cięzarówka ja też mam stanikowy problem konkretny. Nie zdązyłam się nawet uświadomić i kłopotNIENAWIDZĘ bezfiszbinowców, ale w poprz. nie byłam na tyle bystra i takowe do karmienia używałam, bo tylko takie są w sklepach praktycznie. Tragedia i straszne badziewie!!! wszystkie canpole i takie tam. A że karmiłam 20 miesięcy, to troszkę musiałam potem podciągnąć w normalnych, ale prędziutko wrócił do formy. Z Martyną do konca chodziłam w zwykłych triumphach(co jakiś czas większa miska - teraz cieszą mamę)a na koniec bawełniaczek też fiszbinowy. Teraz zaopatrzyłam się dla karmiącej w h&mie sztywnym fiszbinowcu ale miękkiej misce i ładnie podciąga, tj. nie pozwala opaść. choć troszkę mi sie wpijaja pod pachy, no ale liczę na zmianę obwodu w płucach i powinno być ok. A no i dalej chodzę w klasycznych. Kupiłam też tak zachwalane alles mama ale nie widza mi się mimo pięknych wzorów, kiepsko trzymaja mój przeobfity biust.
-Co do rozstępów, to niestety skłonność dziedziczna i albo się ma albo nie. I nic tu nie pomoże, niestety. Ale oliwka warto smarować się tyle, ze na wilgotne ciało, ponoc najlepsza by złagodzić i żadne tam mustele i inne.konsultowane z lekarzami i dermatologami. Ja przytyłam 23kg poprzednio i ani jednego.
-co do pozostawania tu i tam, to rzeczywiście może to zapuszczenie w ciąży ale nie ma co wogóle tak tego brać - tu też geny. Moja sis ma teraz płaski brzuch lepiej niz przed ciążą.(no ja nigdy nie miałam i pewnie nie bede). I nie prawda co do wiotczenia skóry, pielęgnaja systematyczna (o której wówczas po prostu się nie myśli) Co do operacji plastycznych to ja od wieków, ups od kilkudziesięciu lat właśnie chciałabym sobie zmniejszyć uda. reszty nie tykam, choć ma wieeele do zarzucenia
-co do przepisików to poproszę na pączki
- a o dobrym filtrze to czytałam w samych superlatywach o tym z tesco, że dobre filtry, stabilne i takie tam

Winly ja równiez dziękuję, linerek CS super ale wachlarzyk będzie dla panienki, bo taki ten teges troche

i coś jeszcze miałam.... heh starośc nie radość


aaaa piękne zbiorki, naprawdę cudo!!!

Edytowane przez atoja
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:41
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:38   #2736
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
2) Hexx przez Ciebie z minerałów popadłam w perfumy na razie mam dwa D&G Light Blue, i CK Euphoria, przede mną polowanie na 4 - w pierwszej kolejności Nina, potem kenzo, amor amor i myślałam o perfumach panny Spears Któraś miała?
Jak słyszę o perfumach Niny to mną trzęsie - mam poważny uraz do flakonów kiedy robiłam próbki klientkom to zawsze miałam ulane dłonie, beznadziejnie się psikają
Amor Amor moja mama używa, więc dla mnie są skreślone bo głupio tak w jednym domu tym samym pachnieć, ale są boskie

Ja utknęłam w perfumach od wczoraj Przerwę zrobiłam tylko dzięki TŻ, który wyciągnął mnie na placki po węgiersku

poważnie rozważam zakup Diamonds Intense, Kenzo Amour, Lancome Hypnose... Planuję także obwąchać L od Lolity, Dolce Vita od Diora i Ode a l`amour z YR. Jutro przed zajęciami jadę do Galerii niuchać (o ile będę się dobrze czuła). Mam nadzieję, że nie przepadnę
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:40   #2737
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość



Jak masz okazje ustrzelic na All w przyzwoitej cenie to walcz

Przyznam sie,ze nowa plyta Hey'a bardzo mi sie podoba-jest w niej 100% Nosowskiej,ktora uwielbiam-glos,teksty
Nastrojowa ale zarazem z pazurem,na zmiane maltretuje ja razem z Unisexblues.Goraco polecam!
no to czuję się rozgrzeszona przyszłą licytacją

unisexa ni mam, a tak w ogóle to moje dzieci chodzą i heya na zmianę z red hotami wałkują muszę ich jeszcze do metallici przekonać
ostatnio musiałam małemu tłumaczyć o co chodzi w piosence o janie i bramach niebieskich, robiły mu się zbitki słowne, o jakich wcześniej pisałyśmy
a to i płyty se strzelę, a co!

Ev effuniaków jeszcze nie sprawdzałam :0
narazie wtopiłam z maskaradkami, myślałam że to one są tym idealem i minuet nie leży, kokietka się rozjeżdża, a aragon górą odstaje.
__________________
Starsza pani po trzydziestce

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:44
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 21:41   #2738
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
no nieźle...a zna ktoś odpowiedź na pytanie dlaczego waży sie podkład ???
- za dużo podkładu
- za ciężki/ bogaty w składzie podkład
- źle dobrany primer
- brak primera
- źle dobrany krem na dzień
- klimatyzacja / ogrzewanie
- tysiąc pięćset sto dziewięćset innych możliwych powodów
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:41   #2739
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
W H&Mie sa ładne dwurzędowe ze stójką....siwe czerne i czerwone i nawet coś w kremie jest
Widzę że ostatnio u mnie wszytsko na opak. Jak zaczęłam przygodę z Lauress byłam bardzo zadowolona, kupiłam biga -zaczął mi się ważyć. Na poczatku mysłam że to cos z moją skóra ale jest coraz gorzej , godzine temu spojrzałam w lustro i koszmar...Z i.d bare minerals tak nie było, nawet kiedyś pytałam Dominkę co to znaczy że sie podkład waży..teraz wiem aż nadto...Tylko co ja mam teraz próbować ???
Mieszaj Ja też tak miałam, jak brałam pełny wymiar, zaczynało być coś nie tak. Od kiedy pomieszałam, jest dużo lepiej

W H&M widziałam fajne żakiety i nawet dało się dostrzec talię, więc jest dla mnie nadzieja Muszę się kiedyś przejść na łowy
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:44   #2740
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość

poważnie rozważam zakup Diamonds Intense, Kenzo Amour, Lancome Hypnose... Planuję także obwąchać L od Lolity, Dolce Vita od Diora i Ode a l`amour z YR. Jutro przed zajęciami jadę do Galerii niuchać (o ile będę się dobrze czuła). Mam nadzieję, że nie przepadnę
Przez Ciebie nie wzięłąm dzisiaj portfela żeby czasem nie iść nic niuchać nowego po sklepie bo kupiłam dopiero co DG ..jutro tez karty nie biorę ale pójdę poniuchać napewno
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:46   #2741
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Planuję także obwąchać L od Lolity, Dolce Vita od Diora i Ode a l`amour z YR. Jutro przed zajęciami jadę do Galerii niuchać (o ile będę się dobrze czuła). Mam nadzieję, że nie przepadnę
Wczoraj byłam w YR, ale amour mi nie podszedł. Już bardziej spodobała mi się nowość, so elixir zdaje się. Ale diamonds intesne też chodzi mi po głowie
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 21:49   #2742
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
- za dużo podkładu
- za ciężki/ bogaty w składzie podkład
- źle dobrany primer
- brak primera
- źle dobrany krem na dzień
- klimatyzacja / ogrzewanie
- tysiąc pięćset sto dziewięćset innych możliwych powodów
Dziekuję za pomoc..wiem już wszystko teraz Chyba za dużo nakładam, albo klima w pracy
Primer uzywałam ale różnicy żadnej nie widziałam z nim czy bez...
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Mieszaj Ja też tak miałam, jak brałam pełny wymiar, zaczynało być coś nie tak. Od kiedy pomieszałam, jest dużo lepiej
Z czym mam mieszać Zielona jestem kompletnie
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:55   #2743
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Kamila,
1) ja mam pędzel refilable z coastal, ale wstyd przyznać, że o zakupu (kilka mc temu) nie udało mi się go rozbroić - otworzyć,
dałam TZ do otwarcia i też poległ, więc pędzel leży odłogiem
ale może teraz się zmotywuję i znów spróbuję
2) mam próbki EGM chyba angie i jodie i obie zbliżone do linen (przynajmniej na moje niewprawne oko
używam linen semi-mat, ale ciągle jeszcze próbuję, te są spróbowane kilka razy, ale to chyba jednak nie jest miłość
ostatnie zauroczenie to mad (fairly light), chyba w końcu jestem gotowa wpisać się do hitów, po tym jak ostatnio przetrwał nascie godzin w trudnych warunkach
jutro sprawdzę co mam, bo starałam się uporządkować zbiór
i chętnie oddam w dobre ręce, bo już mi kolekcja przekracza normy unijne
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:57   #2744
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Primer uzywałam ale różnicy żadnej nie widziałam z nim czy bez...
Skoro nie widzisz różnicy, to chyba też masz źle dobrany. Primery mogą mieć rozmaite właściwości, szukaj takiego, który będzie wspomagał twoją skórę, w zależności od tego, z czym masz problemy. Zastanów się, czego oczekujesz. Wygładzenia? Matowienia? Utrwalenia makijażu?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Spot, dzięki za wskazówki, jutro na spokojnie to sobie przeanalizuję, bo teraz to już mnie powoli spanie bierze ....
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:03   #2745
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

a jeszcze w temacie zapachów
chciałabym coś, ale jeszcze nie wiem co
poradźcie coś nie-słodkiego, niespecjalnie kwiatowego
może w stylu szarego hugo bossa - uwielbiam ten zapach, ale raczej nie powinnam pachnieć tak jak mąż?
więc podobne, ale nie to samo

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Skoro nie widzisz różnicy, to chyba też masz źle dobrany. Primery mogą mieć rozmaite właściwości, szukaj takiego, który będzie wspomagał twoją skórę, w zależności od tego, z czym masz problemy. Zastanów się, czego oczekujesz. Wygładzenia? Matowienia? Utrwalenia makijażu?

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Spot, dzięki za wskazówki, jutro na spokojnie to sobie przeanalizuję, bo teraz to już mnie powoli spanie bierze ....
wskazówki to ja ci mogę jutro napisać, bo teraz to nawet nie jestem pewna co mam
a próbki chętnie oddam
lepiej, żeby się przydały niż tak leżały jak wyrzut sumienia
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:05   #2746
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

A mnie zawsze dziwi, bo te wszystkie męskie zapachy to takie inne, głębokie wielowątkowe oryginalne i zwłaszcza sexy a jak kobiece wącham to wszystkie dla mnie podobne, ferromony walą czy co do nich
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:10   #2747
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Skoro nie widzisz różnicy, to chyba też masz źle dobrany. Primery mogą mieć rozmaite właściwości, szukaj takiego, który będzie wspomagał twoją skórę, w zależności od tego, z czym masz problemy. Zastanów się, czego oczekujesz. Wygładzenia? Matowienia? Utrwalenia makijażu?[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:55 ----------

Hmmm...matu nie lubię-lubię lekkie glow , utrwalić makijaż chyba każda chce... Jakiś szczególnych wymogów więcej nie mam. Chyba będę musiała jakieś próbki wyżebrać z EDMu...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:11   #2748
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Nie słodkie i nie kwiatowe - totalnie nie moja bajka więc musisz poczekać na jakiś inny nos

Idę spać, późna pora już Jutro ważny dzień - pierwszy zjazd na nowych studiach, mam nadzieję że będzie fajnie i że ludzie będą do rzeczy. Ale to dopiero o 17, a wcześniej posiedzę z Wami prochy posypię (zabieram się od 2 dni do tego), pojadę na pocztę, może do Galerii... nie dam się chorobie

Kolorowych koszmarków
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:19   #2749
spot
Rozeznanie
 
Avatar spot
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 855
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Nie słodkie i nie kwiatowe - totalnie nie moja bajka więc musisz poczekać na jakiś inny nos

Idę spać, późna pora już Jutro ważny dzień - pierwszy zjazd na nowych studiach, mam nadzieję że będzie fajnie i że ludzie będą do rzeczy. Ale to dopiero o 17, a wcześniej posiedzę z Wami prochy posypię (zabieram się od 2 dni do tego), pojadę na pocztę, może do Galerii... nie dam się chorobie

Kolorowych koszmarków
a propos Twojej bajki - ten zapach który ci sie spodobał czyli lacoste puor femme
http://perfumeria.pl/Lacoste+pour+Fe...43,1-0,i2.html
__________________
IQ tłumu jest zawsze znacznie niższe niż IQ najgłupszego przedstawiciela
spot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 22:40   #2750
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam w YR, ale amour mi nie podszedł. Już bardziej spodobała mi się nowość, so elixir zdaje się. Ale diamonds intesne też chodzi mi po głowie
Tak to So Elixir ,teraz dumam czy brac flaszke + 15-tke ktora dolaczaja w promocji czy moze zlozyc zamowienie przez net na taki sam zestaw ale balsam do ust jest za free.Kusi mnie dlatego bo lubie mazidla do ust

Powiem Wam tak-jak Intense wchodzi w gre to brac i nie zastanawiac sie

Spot za bardzo nie pomoge bo lubie wszelkie slodziaki,wszelkie korzenne i kadzidlane nuty ale skoro podoba Ci sie szary Boss to przetestowalabym je na sobie.Nie dziele perfum na meskie i damskie tymbardziej,ze one zupelnie inaczej sie ukladaja
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:41   #2751
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Eyelinery sa na bank takie same-tylko cena sie roznia.
Jest tez ten plyn a'la MM ale z tego co patralam to one roznia sie skladowo.

moze jednak wszystko sie ulozy i nie bedzie tak zle? a na ile ma jechac do Barcelony?
dziekuje
co do barcelony to na kilka dni,ale tu nie chodzi o to, ze on jedzie tylko o to ze ja nie jade niestety.
marze o barcelonie
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:45   #2752
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Mam EGM Spotkanko było przesympatyczne
Hexx, o którym ROC'u mówisz dokładnie? Jest szansa, że udałoby mi się załatwić z UK... Zastanawiam się osobiście nad Ruborilem 50 z Isis Pharmy, no i nad spray'em Avene. Bo emulsja 50 mnie męczy, niestety.
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 22:47   #2753
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
a dla naczyńkowców (wg ultoki avene) jest diroseal, nie diacneal
No oczywiscie, ze o Diroseal mi chodzilo tylko czytam i czytam o tych retinoidach i mi sie zajaczkuje wszystko

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Rzabba uwazaj na Diacneal bo to diabel wcielony, u mnie po kilku miesiacach kilka naczynek peklo a nigdy z nimi problemow nie mialam. To mieszanka Retinaldehydu i kwasu tak dziala
dzieki j.w.
Cytat:
Napisane przez Olena77 Pokaż wiadomość
pod biustem 77, w biuście 90
wychodzi 70D ale skoro nosisz 75D/E to radzilabym przymierzyc rowniez 70E i 70F a z brytyjskich 32DD i 32E

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Roc'a mialam dzieki uprzejmosci kumpeli,ktora przebywa w UK ale teraz cos kontakt Nam sie urwal bo przeprowadzala sie i takie tam....wiec bylabym jak najbardziej na TAK
W razie co to tez moge sie rozejrzec http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051

Cytat:
Kobieto nalezy Ci sie bezwzglednie...co za pomysl zeby nakladac go codziennie-max.2 razy w tygodniu na noc.
Efekty pokazuja sie w zaleznosci od cery ale przy wazliwej i naczynkowej nie ma co przesadzac-to bardzo problematyczna cera i zalecam ogromna ostroznosc!powaznie

Diacneal absolutnie nie jest przeznaczony dla naczynkowcow!

Angel dobrze pisze,ze chodzi o Diroseal ale jego tez trzeba umiejetnie stosowac bo potrafi podraznic i poparzyc
Tak tak o Diroseal mi chodzilo.
No ten Retin-Ox to ma retinol zaledwie i nie spodziewalam sie az takiej reakcji po nim dlatego tak zaszalalam ale teraz zmadrzalam i robie przerwy i serum na razie odstawilam i juz jest coraz lepiej

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość

dwa lata temu to diacneal zrobił mi takie kuku na twarzy, że do dnia dzisiejszego to widać. Poparzył mnie okrutnie, a stosowałam co 2 dzień, a czasem dzień po dniu A miało być tak pięknie




Cytat:
Rzabbko Helen na łóżku?
na sofie
Cytat:
i fogle to fajny ten Twoj małż mądry chłopak
czasem mu sie zdarza
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:06   #2754
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Dobranoc Wszystkim
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:14   #2755
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Lemirko na jaki barszcz?
a anioly bedziesz miec we wt raczej bo ja jutro rano nie moge isc na poczte
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:22   #2756
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Kurcze tak się zachwycacie Lauress, że się zastanawiam czy na pewno mam te same minerały Mi w ogóle nie pasują...może to kwestia formuły i koloru?

Czy udało Wam się kiedyś zużyć biga? Bo jak tak patrzę na mojego to w tym tempie to jeszcze ze 2 lata będę go mieć...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:24   #2757
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

No mnie tez Lauress wkurza..zaczynałam było super..a teraz mi sie waży...Chyba zamóie próbki z EDMu...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:27   #2758
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Mam EGM Spotkanko było przesympatyczne
Hexx, o którym ROC'u mówisz dokładnie? Jest szansa, że udałoby mi się załatwić z UK... Zastanawiam się osobiście nad Ruborilem 50 z Isis Pharmy, no i nad spray'em Avene. Bo emulsja 50 mnie męczy, niestety.
RoC Minesol Creme Ecran Solaire 50+
RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes

Mialam te dwa i naprawde uzaleznilam sie od nich.Jest tez wersja barwiona ale balam sie w ciemno brac ze wzgledu na kolor.
Mozna jeszcze polowac na ebay'u ale dawno nie sprawdzalam-jak cos to daj znac

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość


W razie co to tez moge sie rozejrzec http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...atalogId=11051
Ciebie tez pomolestuje
TEN filtr jest niemal kultowy
http://www.boots.com/en/Soltan-Face-SPF-50-50ml_35561/


A teraz pora na mnie,zycze wszystkim dobrej nocy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:27   #2759
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Dla mnie od początku były beznadziejne... chyba muszę zacząć też szukać dobrego primera...
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 23:28   #2760
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach część V

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Lemirko na jaki barszcz?
a anioly bedziesz miec we wt raczej bo ja jutro rano nie moge isc na poczte
no właśnie nie wiem tzn. na czerwony ale jakiś taki inny niż tradycyjny

Super ale musisz mi na PW napisać ile mam Ci przelać.
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.