Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-19, 21:37   #781
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Perse aż mnie w sercu zaklulo jak zobaczyłam to zdjęcie :/
Berbie super że masz tyle energii ale uważaj na siebie

Byliśmy wczoraj z Olkiem u znajomych. 120km w jedną stronę. Olek przespal pół drogi do i całą spowrotem. Zachowywał się cudownie, rozsylal usmiechy, raczkowal z piskiem po całym domu. A ja puchlam z dumy i szczęścia. Dziś też był taki cudowny. Oby szło ku lepszemu
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:49   #782
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A wiesz ze tak Emilka jest ulozona po mojej prawej stronie glowkowo, a Natalka zajmuje pozostale 2/3 brzucha w srodku i po lewej Mam szczescie, bo takie ulozenie pozwala odroznic ruchy blizniakow.
Moja kolezanka z innego forum ma blizniaki ulozone jeden pod drugim i niby tez je odroznia ale cięzej jej to przychodzi
mogę czytać i czytać o tych Twoich "doznaniach"
a ilekroć czytam to zastanawiam się czy ja w ogóle byłam w ciąży?
Nigdy nie wiedziałam gdzie moje dziecko ma głowę a gdzie resztę i czym mnie kopie (zresztą ja ruchy na dzień mogłam liczyć nie na godzinę) a teraz mam nadpobudliwca ruchowego


Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
tak, każde dziecko chodzi 4 razy,
u nas 3 razy, na wizycie neurolog polecił mi swojego kolegę i czwarte USG, na wszelki wypadek, gdyby tamte 3 były źle wykonane

Nie poszliśmy ani na 4 USG ani do trzech innych specjalistów do których neurolog nas kierował...łącznie z tym, że nie wróciliśmy do tego pana, a mieliśmy się pokazać jak Kasia będzie przez 2 miesiące sama chodzić
a teraz zastanawiam się czy wizyta u nero nie byłaby jednak wskazana


Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość

Grzeczne te Twoje dziewczynki, że tak się ładnie ułożyły A jak przy porodzie je odróżnią? skąd będzie wiadomo, że teraz wyjęli Emilkę a nie Natalkę?
hehe, no właśnie?

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie najbardziej "martwi"- że dzień wcześniej(dzień przed porodem) jak miałam ktg to małemu też tak skakał puls. KTG trwało ponad godzinę. Pamiętam, że strasznie się wystraszyłam. Jednak po wszystkim wypuścili mnie do domu...

Wciąż wraca do mnie wizja..a co gdybym nie wróciła do tego szpitala za kilka godzin.....

zgłosiłam się do szpitala ok 13.00 i chcieli mnie koniecznie do domu odesłać bo "to jeszcze nie to"
uparłam się aby mnie położyli na patologii, Tze-towi powiedzieli, że to może potrwać nawet kilka dni nim poród się zacznie więc pojechał do domu
po 16.00 byłam już na porodówce (zgarnięta przez moją położną), mimo że na patologii uważali, że to jeszcze nie pora
po 17.00 była już decyzja - natychmiastowe cc z uwagi na wahania tętna dziecka i zgniłe wody płodowe
i też sobie zadaję pytanie "co byłoby gdyby"

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
ZEBERKA! gdzie jesteś?
jestem, jestem
chciałam dzisiaj w końcu pracę posłać więc intensywnie pracowałam (pomiędzy drzemkami)
wczoraj (chyba po duphastonie) miałam takie mocne mdłości, że nie mogłam wysiedzieć przy kompie- o 22.30 poszłam spać
wstałam o 5.00 i do 6.00 pisałam pracę
od 6.00-7.00 sen
od7.00- 8.00 karmienie dziecka
od 8.00- 11.00 - sen
a potem od 15.00- 16.00 znowu sen

i znowu ziewam

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
zaszałałam dzis i troszkę posładałam ubran i poukładałam w szafkach.
rozpiera mnie energia, tyle mam ochotę zrobić
jutro wyprawa na ciucholandy, może co wygrzebię
raju, kiedy ja będę mieć tyle energii
a takie plany na ferie miałam- segregowanie, sprzątanie, pakowanie...
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:49   #783
kunegunda.bis
Wtajemniczenie
 
Avatar kunegunda.bis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 440
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Kubek29 Pokaż wiadomość
Tymon sobie pospal od 13:30 do ok 15:30 ( i to bez spaceru, bo dzisiaj u nas zimnica straszna). Cuuuuud
Ja zasnęłam tez- drugi cuuud
hehe Kubek u mnie identyczna sytuacja byla dzis, tylko godzinowo troche wczesniej

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
znalazłam coś fajnego dla osób zainteresownych uszyciem kocyka http://www.youtube.com/watch?annotat...&v=9-VTgFUZCMY
Berbie a co bedziesz wkladac w srodek kocyka? jakie wypelnienie?

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Będę szukac pajaców do spania dla panny bo już wszystkie małe. może jakiś większy śpiworek się trafi i będę miała na uwadze dzieciowe materiały
Esia czy Ty tez cos zamierzasz szyc ?

Madzia z czego robisz Olkowi nalesniki? (dajesz juz cale jajo)?, a chlebek z czego - pieczesz? Jesli chodzi o tortillki to kiedyc chyba pisalas o takich zwijanych co pozniej sie je kroi na krazki...
Madzia zamawialam zaproszenia z tej samej strony co Ty - wyslalm prosbe o projekt - czekam juz 4 dni i nie mam czy do Ciebie juz dotarly?
__________________
02.11.2011r.[*] 7/8 tydz. Kubuś

Tosielka
ok. 120cm
ok. 20,5kg

...cel osiągnięty 64,5kg
kunegunda.bis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 21:56   #784
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę wyprawy do lumpeksów... Koło mnie nie ma żadnego!! Musiałabym autobusem jechać a to dla mnie zbyt męczące Ale za to na allegro poluje. Czekam na trzy przesyłki
to poszalałas!!
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj z Olkiem u znajomych. 120km w jedną stronę. Olek przespal pół drogi do i całą spowrotem. Zachowywał się cudownie, rozsylal usmiechy, raczkowal z piskiem po całym domu. A ja puchlam z dumy i szczęścia. Dziś też był taki cudowny. Oby szło ku lepszemu
MAGA! klaski: i masz pełne prawo puchnąc z dumy i szczęści. Jak nic idzie ku dobremu!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:00   #785
kunegunda.bis
Wtajemniczenie
 
Avatar kunegunda.bis
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 440
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Byliśmy wczoraj z Olkiem u znajomych. 120km w jedną stronę. Olek przespal pół drogi do i całą spowrotem. Zachowywał się cudownie, rozsylal usmiechy, raczkowal z piskiem po całym domu. A ja puchlam z dumy i szczęścia. Dziś też był taki cudowny. Oby szło ku lepszemu
Madzia super jak ja bym chciala zeby Tosia tak sie zachowywala ona tylko zobaczy sasiedke w drzwiach i w ryk....u lekarza ryk....na takie odleglosci to tylko raz sie wybralismy....na czerwiec plan jest nad morze ponad 500km (ten sam wyjazd co nie wypalil we wrzesniu w zeszlym roku) zobaczymy jak to bedzie...

co do usg bioderek u nas byl 2 teraz kontrola u ortopedy jak Tosia zacznie sama chodzic (generalnie juz sama sie szlaja po domu, ale stwierdzilam ze lepiej pozniej pojsc na wizyte jak naprawde bedzie pewnie chodzic - wiec mamy w kwietniu)
__________________
02.11.2011r.[*] 7/8 tydz. Kubuś

Tosielka
ok. 120cm
ok. 20,5kg

...cel osiągnięty 64,5kg
kunegunda.bis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:02   #786
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość

jestem, jestem
chciałam dzisiaj w końcu pracę posłać więc intensywnie pracowałam (pomiędzy drzemkami)
wczoraj (chyba po duphastonie) miałam takie mocne mdłości, że nie mogłam wysiedzieć przy kompie- o 22.30 poszłam spać
wstałam o 5.00 i do 6.00 pisałam pracę
od 6.00-7.00 sen
od7.00- 8.00 karmienie dziecka
od 8.00- 11.00 - sen
a potem od 15.00- 16.00 znowu sen

i znowu ziewam
ZEBERKA! śliczny objaw ciążowy!!!!!!!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
Esia czy Ty tez cos zamierzasz szyc ?
ja nie umiem szyc na maszynie (bo jakbym się uparła to maszyne by mi teściu kupił/dał- ten to ciągle cos wynajduej na używanych i nie tylko rzeczach i już mi nawet kiedyś proponował). popatrze na materiały może cos fajnego dla Berbie wyszperam
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-19, 22:56   #787
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Hej!

j na szybko z komputera. Moje dziecko właśnie zasnęło, ja już kiepsko na oczy widzę.

z tego co pamiętam

co do witamin i wagi dziecka. Ja nie brałam praktycznie wcale - jedynie folik. I Jul spory klusek się urodził - i tak zostało

Zebra bardzo, bardzo się cieszę ( i po cichu trochę zazdroszczę, lubiłam być w ciąży), czy doszła paczka ode mnie? była priorytetowa
Pani co do Lamamy to bardzo ją lubimy mam spodnie jedne, czapkę zimową i komin (czapkę wzięłam na 2-3 lata - bo Julek spory - i jest tak wielka, ze na mnie pasuje, jemu normalnie założona przechodzi przez głowę) teraz czekam na przesyłkę, będą spodnie, bluza i czapa wiosenna (taki prezent urodzinowy Julkowy dla mnie - on swój już dostał)
Kubek super, że badanie dobrze wyszły a ten wylew, lekarz mówił coś więcej? Myślę, że gdyby to było niepokojące coś by powiedział.
Meire witaj rozgość się
Perse ja na początek polecam niekapek Nuk z miękkim ustnikiem. Jak pije ze zwykłej butelki z tego łatwo załapać. taki http://alejka.pl/butelka-do-nauki-pi...st-choice.html
Luna żółwikowanie, bardzo proszę
Hosenka ja pierwsze słyszę i nie pomogę
Pani urodziny Jutro, zstanawiam się czy wspomnienia porodu kiedyś bledną (chociaż z opowieści mojej mamy, to wszystkie trzy dobrze pamięta) bo ja pamiętam dokładnie godzina po godzinie co się działo - całą dobę
tort... Julek tylko go jadł (zrobiłam w kształcie ciuchci - co prawda można było pomylić ją z traktorem), ale podobała mu się bardzo. No i wszystko (wszyściutko) co było na stole było dla niego - na imprezę nie zużyłam ani jednego jajka, śmietany itp nieskromnie mówiąc jestem z siebie dumna.
Berbie bardzo ładny zegarek chociaż nie w moim stylu
Wadera kiedy masz wizytę?
Natalia jak u Mikołaja nocnikowanie? Ciekawa jestem, bo Julek kompletnie ma to gdzieś, na nocniku wysiedzi 10 sekund, mówi, ze 'już' i wstaje. Nieważne co bym robiła :/

Dobranoc
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-19, 23:07   #788
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

inutilki- doszła, dziękujęza leki i piękny załącznik- pisałam tutaj na forum ale potem pomyślałam, że rzadko tu zaglądasz i miałam pisać sms-a, tylko że ciągle mi się przypomina o nim o "nieludzkich" porach
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 07:26   #789
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Kunia naleśniki robię na wodzie, teraz dodaje samo żółtko bo Olkowi plamy wyszły ale wcześniej jadł już całe jajko. Wczoraj mu dałam pół parówki. Znalazłam taką 96% mięsa.
Tortilk to robiłam tak że kladlam w środek kapustę pekinska, ogórka w occie, kurczaka usmazonego w paski, smarowalam chyba jakimś sosem. Albo robilam z serkiem almette wymieszanym np z pokrojoną w kostkę papryką. W sumie można tam wszystko wrzucić
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 07:35   #790
wadera4
Wtajemniczenie
 
Avatar wadera4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 141
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Wadera kiedy masz wizytę?
Hematolog 11 lutego, a monitoring za tydzień.
Nie wiem czy teraz tak szybko uda mi się zajść...
__________________

Są groby uwiecznione tylko wspomnieniem, na których wciąż tli się płomień rozpaczy.
wadera4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 07:41   #791
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Kundzia ja pod koniec maja też planuję z Olkiem pojechać nad morze ale bez TZ bo wolnego nie będzie miał. No i zarezerwowalismy wakacje w Bułgarii. Lot trwa 1, 5 h więc mam nadzieję że damy radę

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Waderatrzymam kciuki żeby się szybko udało
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 08:02   #792
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Hematolog 11 lutego, a monitoring za tydzień.
Nie wiem czy teraz tak szybko uda mi się zajść...
waderka nie wiem czy na to sie nie daje heparyny albo sterydu - najlepiej zapytaj hematologa czy masz isc do immuniloga tez
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:18   #793
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44688621]Agata:
http://www.szpitalruda.pl/

Jak chcesz pogadać o szpitalach na Śląsku, to coś tam mniej więcej się orientuję [/QUOTE]

dziękuję, a jak sprawdzić jacy ginowie tam pracują??


Cytat:
Napisane przez anitaxas Pokaż wiadomość
Agata nie żadne "jak się uda" tylko gdy się uda (już niedługo)!!!! Więc myśl intensywnie, co byś potem nie musiała się stresować wyborem lekarza


U mnie dzisiaj jakiś taki melancholijny nastrój... kolejna rocznica śmierci mojego Taty...
jakoś się nie łudzę za bardzo



Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Hematolog 11 lutego, a monitoring za tydzień.
Nie wiem czy teraz tak szybko uda mi się zajść...
oj uda się uda! Nic nie marudź tylko działaj!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:29   #794
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Hej!

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
dziękuję, a jak sprawdzić jacy ginowie tam pracują??
Agatko nie mam pojęcia.
Na pewno ordynatorem jest dr Sodowski, pracuje dr Cnota i pracowali kiedyś (nie wiem, czy teraz nadal): dr Dworak, dr Gałązka, dr Serafin. Więcej nazwisk nie pamiętam.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:43   #795
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Witam
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 08:48   #796
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44697702]Hej!


Agatko nie mam pojęcia.
Na pewno ordynatorem jest dr Sodowski, pracuje dr Cnota i pracowali kiedyś (nie wiem, czy teraz nadal): dr Dworak, dr Gałązka, dr Serafin. Więcej nazwisk nie pamiętam.[/QUOTE]

dziękuję! w sumie nazwiska obiły mi się o uszy....może nie wszystkie ... poczytam dziękuję tyle że o Sodowskim chyba czytałam że wizyta 300zł
on ma swoją klinikę??


Fajna rozpiska badań kiedy co w którym tc...
http://sodowski.pl/badania-laboratoryjne/


Perse polecasz któregoś konkretnie??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2014-01-20 o 08:59
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:28   #797
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Tak, Agatko, to TEN Sodowski.
Zresztą w tym jego centrum pracuje też dr Cnota.
W sumie nie wiem, nie znam tych lekarzy, ale na chwilę obecną właśnie dr Cnotę bym wybrała - z tego szpitala.
Bo z Ligoty z kolei mogę polecić kogoś innego.
Tyle, że ja bardziej celuję w lekarzy od trudnych ciąż niż od problemów z zajściem, więc nie wiem, czy Ci dobrze Ci polecę
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:31   #798
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Czesc
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:31   #799
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44698568]Tak, Agatko, to TEN Sodowski.
Zresztą w tym jego centrum pracuje też dr Cnota.
W sumie nie wiem, nie znam tych lekarzy, ale na chwilę obecną właśnie dr Cnotę bym wybrała - z tego szpitala.
Bo z Ligoty z kolei mogę polecić kogoś innego.
Tyle, że ja bardziej celuję w lekarzy od trudnych ciąż niż od problemów z zajściem, więc nie wiem, czy Ci dobrze Ci polecę [/QUOTE]

mnie nie chodzi o gina na teraz....tak się orientuję w temacie na przyszłość ...
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 09:43   #800
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
a takie plany na ferie miałam- segregowanie, sprzątanie, pakowanie...
kochana bardzo dobrze, że są ferie, odpoczniesz, wyśpisz się.
praca wysłana?
Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość
Berbie a co bedziesz wkladac w srodek kocyka? jakie wypelnienie?
tak na chwilę obecna nie wiem, na razie kompletuje matriały i oncepcja zmienia mi się jak w kalejdoskopie. zobaczę jak będzie mi szło, jak ciężko to zrobię jedna stroną a drugą podszyję kocem, wtedy nie będzie wypełnienia. jak uszyję dwie strony to tutaj jest pokazane wypełnienie http://www.youtube.com/watch?v=n0V0QuS2yHA
Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Kundzia ja pod koniec maja też planuję z Olkiem pojechać nad morze ale bez TZ bo wolnego nie będzie miał. No i zarezerwowalismy wakacje w Bułgarii. Lot trwa 1, 5 h więc mam nadzieję że damy radę
ale fajnie, kiedy lecicie? ile Olek będzie miał?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:45   #801
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Ja zamierzam z blizniakami nad morze w tym roku jechac
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:49   #802
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Agatko w takim razie dr Cnota jest bardzo chwalony, z Ligoty: dr Magnucki.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 09:55   #803
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Ja zamierzam z blizniakami nad morze w tym roku jechac
daleko macie? tż jedzie z wami?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:07   #804
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
daleko macie? tż jedzie z wami?
Z lublina wszedzie daleko
Nie wyobrazam sobie sama z 2, zatem Tz bedzie musial jechac.. Myslalam o zachodnim wybrzezu, bo uwielbiam te miejsca, ale to ok 700km... Dam rade, jestem hardcorem. Mam nadzieje ze moje dziewczynki tez beda


Dzis obliczylam ze moja ciaza bedzie donoszona 19 marca... Musze wytrzymac !!!
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:11   #805
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

wytrzymasz Józefa już niedługo (19 marca)

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

jadę do endo na wizytę a potem może zabiorę Kasię i pojedziemy "do domu" zobaczyć co się tam dzieje (w tym roku jeszcze tam nie byłam)
__________________
Anielka - 03.11.2010
Hubert - 29.05.2011


JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
KASIA
JESTEM SZCZĘŚLIWĄ MAMĄ
TOSIA
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:14   #806
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
jadę do endo na wizytę a potem może zabiorę Kasię i pojedziemy "do domu" zobaczyć co się tam dzieje (w tym roku jeszcze tam nie byłam)
teściowa wie o ciąży?
__________________
27.06.2011 ".... poznamy się po oczach ..." 5.11.2011
Każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:27   #807
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Mamuski, w ktorym tygodniu najlepiej sie umowic na to 3cie ważne usg. Niby jest powiedziane ze miedzy 28-32 tc, ale zastanawiam sie, kiedy najlepiej
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:28   #808
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Eliza podziwiam odwagę :O
Ja się tam nadal boję takich wyjazdów, boję się, jak by to wpłynęło na nasz rytm, gdzie bym przygotowywała jedzenie, itd.
W wakacje planuję jechać z Małym gdzieś, ale chyba tylko na weekend.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:36   #809
anitaxas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 791
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

Cześć

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44691141]
http://dziecisawazne.pl/przerwane-oc...po-poronieniu/
Strasznie mnie uderzyło zdjęcie z okładki tej książki...
[/QUOTE]
Bo ono jest okrutnie uderzające..

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Wiecie co mnie najbardziej "martwi"- że dzień wcześniej(dzień przed porodem) jak miałam ktg to małemu też tak skakał puls.

Wciąż wraca do mnie wizja..a co gdybym nie wróciła do tego szpitala za kilka godzin.....
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
zgłosiłam się do szpitala ok 13.00 i chcieli mnie koniecznie do domu odesłać bo "to jeszcze nie to"
uparłam się aby mnie położyli na patologii,

i też sobie zadaję pytanie "co byłoby gdyby"
Aż mnie ciarki przechodzą jak czytam Wasze historię i jak przypomnę sobie historie dziewczyny..
Im bliżej porodu tym bardziej i częściej, mocniej się boję.. I nie jest to strach o poród a strach o życie mojej Córki..

Dodatkowo te historie z tv są dla mnie tak przerażające, że normalnie oglądając w weekend wiadomości się poryczałam..


Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
A ja puchlam z dumy i szczęścia. Dziś też był taki cudowny. Oby szło ku lepszemu
Maga dla Olusia i wcale się dziwię, że jesteś z Niego dumna!!! Cudowne to musi być

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
i znowu ziewam

raju, kiedy ja będę mieć tyle energii
a takie plany na ferie miałam- segregowanie, sprzątanie, pakowanie...
Zebrka senność to był i mój objaw ciążowy - kiedy to było Mogłam spać wszędzie i o każdej porze, pamiętam że bywały dni kiedy przesypiałam 18 godzin/dobę Choć przy Kasi i chodzeniu do pracy to raczej ciężko Ci będzie. Dobrze, że teraz masz wolne to odpoczywaj ile wlezie!!! Bo Ty to przecież ciągle w ruchu i ciągle coś robisz, więc nie dziwię się, że organizm chce spać.

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość

tort... Julek tylko go jadł (zrobiłam w kształcie ciuchci - co prawda można było pomylić ją z traktorem), ale podobała mu się bardzo. No i wszystko (wszyściutko) co było na stole było dla niego - na imprezę nie zużyłam ani jednego jajka, śmietany itp nieskromnie mówiąc jestem z siebie dumna.


Cytat:
Napisane przez wadera4 Pokaż wiadomość
Hematolog 11 lutego, a monitoring za tydzień.
Nie wiem czy teraz tak szybko uda mi się zajść...
Kochana żadna z nas zaczynając kolejne starania tego nie wiedziała i nie wie.. nie zbadane są wyroki, ale trzeba wierzyć że się uda
anitaxas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-20, 10:44   #810
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XXI

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;44699498]Eliza podziwiam odwagę :O
Ja się tam nadal boję takich wyjazdów, boję się, jak by to wpłynęło na nasz rytm, gdzie bym przygotowywała jedzenie, itd.
W wakacje planuję jechać z Małym gdzieś, ale chyba tylko na weekend.[/QUOTE]
Oj tam oj tam, ja ciagle gdzies jezdze, Nie wyobrazam sobie siedziec w domu w wakacje. Moje dzieci beda musialy sie dostosowac do rodzicow
Duzo matek z mojego otoczenia wyjezdza na wakacje z malenkimi dziecmi (tak jak wyjezdzalo wczesniej bez nich). Moi przyjaciele pojechali w ub wakacje autem do Chorwacji z 3 miesieczna corka i dali rade.

Co do przygotowania jedzenia to sie nie martwie, bo doić sie mozna wszedzie, ewentualnie mm tez mozesz wszedzie przygotowac

A nad morzem male dzieci glownie spia na plazy w namiocikach
Gorzej jest jak pada itp. Nuda...

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Mamuski, w ktorym tygodniu najlepiej sie umowic na to 3cie ważne usg. Niby jest powiedziane ze miedzy 28-32 tc, ale zastanawiam sie, kiedy najlepiej
???
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-07 21:29:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.