Sklepowe lustra - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-10, 19:51   #1
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224

Sklepowe lustra


Witajcie dziewczyny..byłam kilka razy na zakupach w Stradivariusie i Tally Weijl i dostałam białej gorączki - MASAKRYCZNY CELLULIT nawet na rękach...w H&M mają w miare normalne lustra, mogłam bez szoku wybrać krótkie spodenki..czy wy też macie takie wrażenie jak ja? odechciewa Wam się zakupów w tych sklepach, przy takim świetle? to moje masakryczne przeżycia w galerii Alfa w Olsztynie ;p
sztukakamuflazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:11   #2
lidgad
Raczkowanie
 
Avatar lidgad
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 484
Dot.: Sklepowe lustra

o tak!!!
ja dodam zarę w galerii bałtyckiej - w przymierzalni poznasz wszystkie swoje niedoskonałości i zobaczysz jakie masz gruuube nogi
lidgad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:12   #3
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Sklepowe lustra

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:15   #4
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Sklepowe lustra

ja tak mam w jednym reserved.....

nie chodzi o lustra ale oswietlenie... co by na siebie nie wlozyc to tak te swiatlo przeswietla rzeczy ze w nicyzm czlowiek nie wyglada dobrz... ba!!! nie wiem do konca jaki fakycznie kolor ma dana rzecz dopiero w domu moge stwierdzic co jak sie prezentuje
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:41   #5
Hadassa
Rozeznanie
 
Avatar Hadassa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Małe miasto :)
Wiadomości: 525
Dot.: Sklepowe lustra

Ja nie znoszę jakichkolwiek przymierzalni w galeriach! Moje nogi prezentują się fatalnie, no ale cóż, te lustra pewnie ukazują stan faktyczny ; p. No tak i oświetlenie robi swoje .
Hadassa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:43   #6
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Sklepowe lustra

ja tak mam w New Yorkerze, masakra . Nawet jak się pomaluję, to wyglądam jak bez makijażu, sińce pod oczami, przebarwienia.. a w Tally Weijl te lustra nie dość, że są.. hm.. no bardzo szerokie (), to jesty tam mega ciemno
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:45   #7
isetta_
Zadomowienie
 
Avatar isetta_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 336
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ja tak mam w New Yorkerze, masakra . Nawet jak się pomaluję, to wyglądam jak bez makijażu, sińce pod oczami, przebarwienia.. a w Tally Weijl te lustra nie dość, że są.. hm.. no bardzo szerokie (), to jesty tam mega ciemno
Też mam takie odczucie co do New Yorkera. Zawsze jestem załamana wchodząc tam do przymierzalni, widać kompletnie wszystko, potem wychodząc stamtąd zastanawiam się czy naprawdę tak tragicznie wyglądam...
isetta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 20:49   #8
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Sklepowe lustra

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:52   #9
friable
Raczkowanie
 
Avatar friable
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 432
Dot.: Sklepowe lustra

Zgadzam się, oświetlenie w przymierzalniach jest fatalne! Ukazują (prawdopodobnie faktyczny) brzyki stan mojej cery i psuje mi to humor... Na tyle, że nici z zakupów
friable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 20:57   #10
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
taaak trafne spostrzezenie
co do luster to faktycznie, niestety w większości sklepów jest takie oświetlenie, natomiast ja gdzieś się spotkałam z ciemnymi lustrami tylko nie pamiętam już gdzie...

Edytowane przez 201606201234
Czas edycji: 2012-03-10 o 21:00
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 21:00   #11
Provocateur
Rozeznanie
 
Avatar Provocateur
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 703
Dot.: Sklepowe lustra

W olsztyńskiej Alfie nienawidzę przymierzalni Reserved, płakać mi się chce jak widzę tam swoje odbicie. Za to uwielbiam przymierzalnię w H&M
__________________
Provocateur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-10, 21:08   #12
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Sklepowe lustra

w H&M fajnie wyglądam z przodu i z tyłu, ale nie cierpię tego, że tam lustra są pod różym kątem, bo wtedy widzę moją twarz z profilu, której nienawidzę. Mam szczękę podobną trochę do Renaty Dancewicz, która od przodu wygląda fajnie, ale z boku jest bleeee
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 21:12   #13
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Sklepowe lustra

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-10, 22:33   #14
sratatatka
Raczkowanie
 
Avatar sratatatka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 345
Dot.: Sklepowe lustra

Ostatnio kupiłam spodnie w Tally Weilu (piszę pewnie z błędami) - przymierzalnie pozostawię bez komentarza... Po zakupie poszłam do H&Mu i w ich przymierzalni, dla pewności, obejrzałam się z każdej strony H&M jest dla mnie na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o komfort przymierzalni (tzn. może nie wszędzie, ale akurat w bliskiej mi galerii na dziale divided przebieralnie są bardzo duże, jasne, z lustrem na całą ścianę, z lutrem do obracania i z drzwiami, które też są "lustrzane" - raj dla kogoś, kto chce się obejrzeć z każdej strony).
__________________

Edytowane przez sratatatka
Czas edycji: 2012-03-10 o 22:34
sratatatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 07:13   #15
zielona2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 507
Dot.: Sklepowe lustra

A czy Wy nie macie wrazenia, ze lustra w H&M bardzo wyszczuplaja???
Fajnie jest w H&M ze mozna sie obejzec z przedu i z tylu, ale nie fajne jest to, ze drzwi nie maja zamkniecia. Ostatnio na zakupach mierzylam biustonosze i mi normalnie ze 3 razy ktos probowal wejsc. strosznie to denerwujace jest.
zielona2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 07:39   #16
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Sklepowe lustra

Oczywiscie ze lustra w H&M sa wyszczuplajace. Moja znajoma tam pracowała i przyznala ze to prawda
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 07:53   #17
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
Oczywiscie ze lustra w H&M sa wyszczuplajace. Moja znajoma tam pracowała i przyznala ze to prawda
Już wiem dlaczego wyglądam tam jak patyk i za każdym razem chce mi się płakać
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 08:26   #18
Mn1s1ek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 065
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny..byłam kilka razy na zakupach w Stradivariusie i Tally Weijl i dostałam białej gorączki - MASAKRYCZNY CELLULIT nawet na rękach...w H&M mają w miare normalne lustra, mogłam bez szoku wybrać krótkie spodenki..czy wy też macie takie wrażenie jak ja? odechciewa Wam się zakupów w tych sklepach, przy takim świetle? to moje masakryczne przeżycia w galerii Alfa w Olsztynie ;p
Myślałam że tylko ja mam takie wrażenie - jeśli mowa o Alfie w Olsztynie to najgorsze lustara sa w Camaieu!
Mn1s1ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 09:36   #19
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Sklepowe lustra

zgadzam się z lustrami i oświetleniem w new yorkerze - masakra. Oczy podkrążone, włosy na wszystkie strony stoją, każda kropka na twarzy 5x większa niż w lusterku podręcznym... ale w stradivariusie/pull&bear/bershka jest dobrze o_o taily weil nie kupuje, więc nie wiem.. ale wiem, że w promodzie tez niezbyt ciekawie
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-11, 10:25   #20
jammie7
Raczkowanie
 
Avatar jammie7
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 53
Dot.: Sklepowe lustra

Uff a ja myslalam, ze tylko ja mam takie odczucia co do lustr w New Yorkerze. Moja twarz wygląda w nich po prostu tragicznie Widać każdą krostkę, niedoskonałość... Coś strasznego.
__________________
"Za dwadzieścia lat będziesz żałował bardziej tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj"
jammie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 10:43   #21
wiefiulecka
Zadomowienie
 
Avatar wiefiulecka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 918
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
ja tak mam w New Yorkerze, masakra . Nawet jak się pomaluję, to wyglądam jak bez makijażu, sińce pod oczami, przebarwienia.. a w Tally Weijl te lustra nie dość, że są.. hm.. no bardzo szerokie (), to jesty tam mega ciemno
Cytat:
Napisane przez friable Pokaż wiadomość
Zgadzam się, oświetlenie w przymierzalniach jest fatalne! Ukazują (prawdopodobnie faktyczny) brzyki stan mojej cery i psuje mi to humor... Na tyle, że nici z zakupów
Zgadzam się co do New Yorkera ostatnio zadowolona pognałam na zupy z zamiarem kupna jakiegoś sweterka, sweterek bardzo fajny znalazłam, ale jak weszłam do przymierzalni i zobaczyłam moją twarz, włosy, nos to się prawie popłakałam i wyszłam ze sklepu... naprawdę wyglądałam jakbym przez 3 tygodnie nie myła twarzy, koszmarnie wyglądały też moje włosy, które wszyscy komplementują i to jedyna rzecz z której jestem naprawdę zadowolona, ale tam - to był koszmar, cały dzień nie mogłam dojść do siebie

Dziwi mnie to, że takie oświetlenie tam robią, przecież powinni zadbać o to, żeby było odwrotnie, przychodzi kobieta przymierzyć i wow, wyglądam pięknie, zwłaszcza przymierzając jakąś ich rzecz, jestem pewna - więcej klientów

Przymierzalnie fajne są w H&M I koszmarne w tally weil, ja tam nic nie widzę, ani siebie ani ciuchów tak jest tam ciemno
__________________
małymi krokami do celu



www.KarmimyPsiaki.pl

www.pustamiska.pl

www.pajacyk.pl

Edytowane przez wiefiulecka
Czas edycji: 2012-03-11 o 10:45
wiefiulecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 10:55   #22
Hityna
Raczkowanie
 
Avatar Hityna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 140
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez wiefiulecka Pokaż wiadomość
Zgadzam się co do New Yorkera ostatnio zadowolona pognałam na zupy z zamiarem kupna jakiegoś sweterka, sweterek bardzo fajny znalazłam, ale jak weszłam do przymierzalni i zobaczyłam moją twarz, włosy, nos to się prawie popłakałam i wyszłam ze sklepu... naprawdę wyglądałam jakbym przez 3 tygodnie nie myła twarzy, koszmarnie wyglądały też moje włosy, które wszyscy komplementują i to jedyna rzecz z której jestem naprawdę zadowolona, ale tam - to był koszmar, cały dzień nie mogłam dojść do siebie

Dziwi mnie to, że takie oświetlenie tam robią, przecież powinni zadbać o to, żeby było odwrotnie, przychodzi kobieta przymierzyć i wow, wyglądam pięknie, zwłaszcza przymierzając jakąś ich rzecz, jestem pewna - więcej klientów

Przymierzalnie fajne są w H&M I koszmarne w tally weil, ja tam nic nie widzę, ani siebie ani ciuchów tak jest tam ciemno

Dokładnie, zgadzam się w 100%. W Tally Weijl są bardzo małe te przymierzalnie jeszcze, przynajmniej w Opolu w Solarisie.

Ja nie lubię siebie też w Bershce. Wg tamtejszych luster mam straszny cellulit i generalnie okropne nogi. Sprawdzałam to w dwóch moich mieszkaniach - studenckim i rodzinnym i myślę, że to faktycznie tamto światło, bo jakiś cellulit mam, ale nie aż w takim stopniu...
Hityna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:34   #23
Fela Von Helvete
Zakorzenienie
 
Avatar Fela Von Helvete
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 4 955
Dot.: Sklepowe lustra

Zgadzam się, że przymierzalnie w New Yorkerze to tragedia, za każdym razem mam ochotę z nich wyjść z workiem na głowie
__________________
Fela Von Helvete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:47   #24
halucynogenna
Raczkowanie
 
Avatar halucynogenna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 389
Dot.: Sklepowe lustra

Gdy ostatnio przymierzałam coś w Orsay'u załamałam się i nie mogłam uwierzyć ,że cellulit aż tak widać ,ale po przeczytaniu tego tematu odetchnęłam
Co do new yorkera podzielam Wasze zdanie , denerwuje mnie także to ,że drzwi są za krótkie ,i do tego nie są szczelne :|
Tally weijl- nigdy nie mogę dobrze ocenić jak wyglądam w danej rzeczy, bo jest tam za ciemno i za mało miejsca, dosłownie obijam się tam...
Lubię przymierzalnie w H&M , dobre oświetlenie ,układ luster , zachowana intymność ,co jest odwrotnością new yorker'owskich przymierzalni ... Poza tym fajnie się dowartościować ,że na prawdę ma się taką figurę, jaką przedstawiają owe lustra
halucynogenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 11:58   #25
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: Sklepowe lustra

Jezu, dziewczyny, rozumiem zobaczyć swój cellulit albo pryszcza ale niech was to nie doprowadza na skraj stabilności psychicznej

Faktycznie najfajniejsze lustra są w H&M i w C&A. Ja załamki dostaję w Zarze i Stradivariusie. Co do New Yorkera mierzę tam tak często że już biorę poprawkę że nie na ulicy nie wyglądam tak jak w tym lustrze. Ale co ciekawe te New Yorkerowe właśnie nie pogrubiają, a pokazują każdy szczegół, jak w telewizji HD
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 13:01   #26
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Sklepowe lustra

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:16   #27
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez mm444 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to jest na klamkę? a ja się zawsze zastanawiałam po co oni dają te zawieszki
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:24   #28
lalalabamba
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: The Wild East
Wiadomości: 2 074
Dot.: Sklepowe lustra

Czy w C&A też są wyszczuplające lustra?
lalalabamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:29   #29
Duszaniola
Wtajemniczenie
 
Avatar Duszaniola
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 2 375
Dot.: Sklepowe lustra

Jak tylko przeczytałam pierwszy post pomyślałam o New Yorkerze! Nienawidzę tego sklepu za te przymierzalnie, dlatego teraz kupuję tam jak już to jakieś dodatki. Dostaję przez nich takiej depresji, że szok. Wyglądam milion razy gorzej niż w jakimkolwiek innym lustrze. Włosy wyglądają strasznie, cerę mam trądzikową i wygląda przeokropnie, sińce pod oczami też. Nigdy nie rozumiałam po co oni coś takiego zrobili. To przecież odstrasza klientów. Bo nawet śliczny ciuszek w połączeniu z twarzą wygląda wtedy okropnie.

Za to lubię przymierzalnie w h&m, bershce i stradivariusie. W nich wyglądam dobrze, a nieraz nawet lepiej dla h&m-u duży plus za drugie lustro dzięki któremu widzę, jak rzecz z tyłu wygląda. Nie wiem czemu nie ma takiego rozwiązania w innych sklepach.
__________________

Duszaniola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-11, 14:32   #30
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Sklepowe lustra

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
to jest na klamkę? a ja się zawsze zastanawiałam po co oni dają te zawieszki
chodzi wam o te karoniki z liczbą rzeczy wziętych do mierzenia? ja zawsze myślałam że dają je po to, by później zweryfikować czy oddaję wszystko, czy może coś schowałam do torby a wy mi tu o jakichś klamkach ...
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.