EEG miał ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-02, 08:18   #1
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221

EEG miał ktoś?


Witajcie. Dostałam skierowanie od lekarza na badanie głowy EEG ze względu na moje stany depresyjne. Możecie mi powiedzieć co takie badanie daje? Co można po nim wywnioskować?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:24   #2
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Witajcie. Dostałam skierowanie od lekarza na badanie głowy EEG ze względu na moje stany depresyjne. Możecie mi powiedzieć co takie badanie daje? Co można po nim wywnioskować?
http://www.zdrowie.med.pl/uk_nerwowy/badania/eeg.html
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:54   #3
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

No ta, dziękuję Ale mi bardziej chodzi o Wasze osobiste doświadczenia
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 08:56   #4
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: EEG miał ktoś?

Eee... Osobiste doswiadczenia? No to problem z doszorowaniem glowy... i tyle.
Co badanie daje, jest to badanie fal mozgowych i moze dac diagnoze lekarzowi.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-10-02 o 08:58
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 10:34   #5
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No ta, dziękuję Ale mi bardziej chodzi o Wasze osobiste doświadczenia

Tak jak napisala Szpieg, problem z czerwonymi sladami na głowie. Nieruchomo trzeba lezec przez ok. 15-20 min. Tyle wiem, bo badanie miała koleżanka z pracy
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:18   #6
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: EEG miał ktoś?

W dzien badania nie wolno miec nakremowanej niczym twarzy zadnych kosmetykow na buzi.
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:27   #7
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Eee... Osobiste doswiadczenia? No to problem z doszorowaniem glowy... i tyle.
Co badanie daje, jest to badanie fal mozgowych i moze dac diagnoze lekarzowi.
Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
Tak jak napisala Szpieg, problem z czerwonymi sladami na głowie. Nieruchomo trzeba lezec przez ok. 15-20 min. Tyle wiem, bo badanie miała koleżanka z pracy
To niefajnie Wysmarują mi czymś moją czuprynę i będę wyglądała jak brudas na ulicy w drodze do domu

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
W dzien badania nie wolno miec nakremowanej niczym twarzy zadnych kosmetykow na buzi.
A o twarzy to nie wiedziałam, że nie można mieć kremu... dzięki za podpowiedź
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-02, 12:37   #8
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No ta, dziękuję Ale mi bardziej chodzi o Wasze osobiste doświadczenia
miałam je jakiś czas temu, więc nie gwarantuję, że wciąż wygląda tak samo
robili mi je po... nieprzespanej nocy (leżałam w szpitalu i musiałam nie spać). położyłam się na leżance, pani nałożyła mi gumowy czepek - taką siatkę w zasadzie na głowę. naoliwiła włosy, poprzypinała klamerki (mówię jak amator, bo nie wiem jak to fachowo nazwać ). leżałam na wznak, a nade mną znajdowała się lampka z wieloma diodami. miałam na nią patrzeć i wykonywać polecenia pani przeprowadzającej badanie. diody migały, świeciły się sekwencyjnie, gasły, układały się we wzorki. miałam kolejno nie mrugać oczami, mrugać, oddychać bardzo głęboko, nie oddychać... z komputera wychodził wydruk racy mózgu (wydruk jak przy ekg ). badanie śmieszne. nic nie boli, chociaż myślałam, że zasnę (przy głębokich oddechach - w końcu cała noc na nogach. no i ciężko zmyć olej z włosów. poza tym - jak pewnie wiesz - badanie ma na celu np. badanie padaczki. także wiem, że niektórzy mieli przeboje z lampkami (sygnały wywoływały u nich np. ataki). nie ma się jednak co martwić, bo przy badaniu obecny jest lekarz. powodzenia! trzymam kciuki!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:44   #9
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
miałam je jakiś czas temu, więc nie gwarantuję, że wciąż wygląda tak samo
robili mi je po... nieprzespanej nocy (leżałam w szpitalu i musiałam nie spać). położyłam się na leżance, pani nałożyła mi gumowy czepek - taką siatkę w zasadzie na głowę. naoliwiła włosy, poprzypinała klamerki (mówię jak amator, bo nie wiem jak to fachowo nazwać ). leżałam na wznak, a nade mną znajdowała się lampka z wieloma diodami. miałam na nią patrzeć i wykonywać polecenia pani przeprowadzającej badanie. diody migały, świeciły się sekwencyjnie, gasły, układały się we wzorki. miałam kolejno nie mrugać oczami, mrugać, oddychać bardzo głęboko, nie oddychać... z komputera wychodził wydruk racy mózgu (wydruk jak przy ekg ). badanie śmieszne. nic nie boli, chociaż myślałam, że zasnę (przy głębokich oddechach - w końcu cała noc na nogach. no i ciężko zmyć olej z włosów. poza tym - jak pewnie wiesz - badanie ma na celu np. badanie padaczki. także wiem, że niektórzy mieli przeboje z lampkami (sygnały wywoływały u nich np. ataki). nie ma się jednak co martwić, bo przy badaniu obecny jest lekarz. powodzenia! trzymam kciuki!
Dzięki kochana, bardzo mi rozjaśniłaś sprawę Ja właśnie też będę miała robione w szpitalu, więc jakby co to będę pod dobrą opieką Trochę się boję tych światełek, bo mnie po zwykłej lampie błyskowej pokazują się mroczki przed oczami
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:50   #10
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: EEG miał ktoś?

Nic strasznego, nie ma się czego obawiać :0 Tylko rozczochrana fryzura i czerwone placki na głowie.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:50   #11
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzięki kochana, bardzo mi rozjaśniłaś sprawę Ja właśnie też będę miała robione w szpitalu, więc jakby co to będę pod dobrą opieką Trochę się boję tych światełek, bo mnie po zwykłej lampie błyskowej pokazują się mroczki przed oczami
nie ma za co cieszę się, że mogłam pomóc. wiesz, te mroczki też sobie przypominam. ale leżysz sobie - czyli nie zemdlejesz. choć chyba faktycznie te przeżywane emocje są dość skrajne - o to chodzi (jak mniemam). ważne, to nie panikować, zrelaksować się i wykonywać polecenia. jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, to daj znać trzymam kciuki za dobre wyniki badania (bo to przecież ważniejsze niż sam jego przebieg)
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:52   #12
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: EEG miał ktoś?

miałam EEG jakieś 13-14 lat temu. Pamiętam tylko ze mi zepsuli uczesanie badanie wykazało jakieś uszkodzenia w prawym płacie czołowo-skroniowym, o ile się nie mylę.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 12:52   #13
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
nie ma za co cieszę się, że mogłam pomóc. wiesz, te mroczki też sobie przypominam. ale leżysz sobie - czyli nie zemdlejesz. choć chyba faktycznie te przeżywane emocje są dość skrajne - o to chodzi (jak mniemam). ważne, to nie panikować, zrelaksować się i wykonywać polecenia. jakbyś miała jeszcze jakieś pytania, to daj znać trzymam kciuki za dobre wyniki badania (bo to przecież ważniejsze niż sam jego przebieg)
Dzięki Badanie mam w środę, więc jak jakieś pytanie jeszcze mi się urodzi to sobie pozwolę zapytać
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 13:50   #14
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
miałam je jakiś czas temu, więc nie gwarantuję, że wciąż wygląda tak samo
robili mi je po... nieprzespanej nocy (leżałam w szpitalu i musiałam nie spać). położyłam się na leżance, pani nałożyła mi gumowy czepek - taką siatkę w zasadzie na głowę. naoliwiła włosy, poprzypinała klamerki (mówię jak amator, bo nie wiem jak to fachowo nazwać ). leżałam na wznak, a nade mną znajdowała się lampka z wieloma diodami. miałam na nią patrzeć i wykonywać polecenia pani przeprowadzającej badanie. diody migały, świeciły się sekwencyjnie, gasły, układały się we wzorki. miałam kolejno nie mrugać oczami, mrugać, oddychać bardzo głęboko, nie oddychać... z komputera wychodził wydruk racy mózgu (wydruk jak przy ekg ). badanie śmieszne. nic nie boli, chociaż myślałam, że zasnę (przy głębokich oddechach - w końcu cała noc na nogach. no i ciężko zmyć olej z włosów. poza tym - jak pewnie wiesz - badanie ma na celu np. badanie padaczki. także wiem, że niektórzy mieli przeboje z lampkami (sygnały wywoływały u nich np. ataki). nie ma się jednak co martwić, bo przy badaniu obecny jest lekarz. powodzenia! trzymam kciuki!
Wspominam je dokładnie tak samo

A te światełka nie są b.mocne. Ja je miałam jako 14-letni dzieciak,więc dla mnie było mega śmieszne :P
Miałam je robione będąc w szpitalu i przy okazji było jeszcze kilka tego typu badań i te chyba wspominam najmilej. Już tomograf komputerowy głowy wspominam gorzej.

Ogólnie nie ma co się bać,grunt że nie boli
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 15:53   #15
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Wspominam je dokładnie tak samo

A te światełka nie są b.mocne. Ja je miałam jako 14-letni dzieciak,więc dla mnie było mega śmieszne :P
Miałam je robione będąc w szpitalu i przy okazji było jeszcze kilka tego typu badań i te chyba wspominam najmilej. Już tomograf komputerowy głowy wspominam gorzej.

Ogólnie nie ma co się bać,grunt że nie boli
O tak, tak, całe szczęście, że nie boli
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 16:26   #16
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: EEG miał ktoś?

Ja miałam, raz ot tak, a drugi po nieprzespanej nocy. Trzeba było zasnąć...ogólnie badanie normalne, tylko czuprynę trzeba szorować
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 16:43   #17
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez LilySerpent100 Pokaż wiadomość
Ja miałam, raz ot tak, a drugi po nieprzespanej nocy. Trzeba było zasnąć...ogólnie badanie normalne, tylko czuprynę trzeba szorować
Mi się kazano wyspać przed badaniem, zjeść śniadanie, umyć i wysuszyć głowę i przyjść na badanie Ech, tylko później to szorowanie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:00   #18
Pawełeczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 672
Dot.: EEG miał ktoś?

Tereska EEG mozna robic na 2 sposoby, w czuwaniu i we snie. Ty bedziesz miała robione w czuwaniu z tego co piszesz. We śnie to wlasnie to kiedy trzeba przyjsc zmeczonym i koniecznie usnąc w trakcie badania. Wypocznij najedz sie i nie stresuj badaniem W trakcie badania bedziesz musiala tylko spokojnie lezec, nie zaciskac zębów i starac sie nie ruszac. To nic nie boli, światła nie są męczące, tylko w trakcie hiperwentylacji (glebokie oddychanie przez około 2 minuty) może Ci sie zakrecic w głowie ale bedziesz lezała więc luzik A jesli chodzi o żel na który przyczepiane są elektrody to wszystko zalezy od sprzętu. Im nowszy sprzęt tym bardziej czułe są elektrody i inny typ żelu sie stosuje. Ja to badanie mialem robione kilka razy, i kiedys na starym sprzecie faktycznie mialem cała głowe zaciapaną kleistym grudkowatym niebieskim żelem który nie chcial zejsc. Ale teraz stosowane są takie które mozna zmyc od razu po badaniu przy uzyciu małej ilosci wody, uczesac sie i wszystko jest jak przed badaniem. Takze głowa do góry
__________________
Paweł

Edytowane przez Pawełeczek
Czas edycji: 2009-10-02 o 17:01
Pawełeczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 17:17   #19
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Pawełeczek Pokaż wiadomość
Tereska EEG mozna robic na 2 sposoby, w czuwaniu i we snie. Ty bedziesz miała robione w czuwaniu z tego co piszesz. We śnie to wlasnie to kiedy trzeba przyjsc zmeczonym i koniecznie usnąc w trakcie badania. Wypocznij najedz sie i nie stresuj badaniem W trakcie badania bedziesz musiala tylko spokojnie lezec, nie zaciskac zębów i starac sie nie ruszac. To nic nie boli, światła nie są męczące, tylko w trakcie hiperwentylacji (glebokie oddychanie przez około 2 minuty) może Ci sie zakrecic w głowie ale bedziesz lezała więc luzik A jesli chodzi o żel na który przyczepiane są elektrody to wszystko zalezy od sprzętu. Im nowszy sprzęt tym bardziej czułe są elektrody i inny typ żelu sie stosuje. Ja to badanie mialem robione kilka razy, i kiedys na starym sprzecie faktycznie mialem cała głowe zaciapaną kleistym grudkowatym niebieskim żelem który nie chcial zejsc. Ale teraz stosowane są takie które mozna zmyc od razu po badaniu przy uzyciu małej ilosci wody, uczesac sie i wszystko jest jak przed badaniem. Takze głowa do góry
Dzięki Ci bardzo za odpowiedź Czyli ogólnie nie będę się stresowała i muszę koniecznie wziąć ze sobą grzebień, bo jak mnie tak skudlają tam to jak ja mam później na ulicę wyjść
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:09   #20
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzięki Ci bardzo za odpowiedź Czyli ogólnie nie będę się stresowała i muszę koniecznie wziąć ze sobą grzebień, bo jak mnie tak skudlają tam to jak ja mam później na ulicę wyjść
grzebień? lepiej kaptur i szybciorem do domu, głowę myć. chyba, że będziesz w szpitalu - to dużo dobrego szamponu

ps. nie przypominam sobie, żebym miała zasnąć podczas badania... ale to dawno było, więc może...
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 20:04   #21
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: EEG miał ktoś?

Ja dziś wyszłam po południu ze szpitala, rano mi robili EEG. Tak jak agtaga13 napisała wcześniej, nakładają taką "siatkę" na głowę, czymś tam smarują, przypinają kabelki, później trzeba się położyc i nad głową taka lampka jest. Z tym, że mi kazała zamknąc oczy. A i tak "widziałam" takie jakieś wzorki, latało, kręciło się, myślałam, że tam cholery dostane xD Wynik dopiero za tydzień otrzymam.
Co do trudności z domyciem głowy, to ja nie zauważyłam takowych :P
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:29   #22
LilySerpent100
Zadomowienie
 
Avatar LilySerpent100
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 233
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Mi się kazano wyspać przed badaniem, zjeść śniadanie, umyć i wysuszyć głowę i przyjść na badanie Ech, tylko później to szorowanie
Mi z kolei nie wolno było nic jeść ani pić. Sama woda, nawet nie można było kawy czy herbaty...No i nie spać
__________________
xo!

[aniolek1]352688[/aniolek1]
https://wizaz.pl/akcje/magiczne_swieta/aniolek-352688 klik

LilySerpent100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 13:16   #23
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

No to ja już po badaniu Trafiłam na strasznie fajną pielęgniarkę, która mi robiła to badanie, wszystko wyjaśniła, pogadała Później mi założyła taki siatkowy gumowy czepek, który się naciągało na brodzie i który cholernie ciągnął włosy W miejscach gdzie miały być te elektrody to pielęgniarka odsunęła mi włosy i posmarowała jakimś płynem wkładając pod ten czepek nasączone tym płynem waciki. Podłączyła mi kabelki i kazała zamknąć oczy i wykonywać polecenia; otwierać oczy, zamykać, szybko oddychać, świeciła mi mrugającą lampą przy zamkniętych oczach i w zasadzie wszystko Trwało to jakieś 20 minut i zdecydowanie najgorzej wspominam szybkie oddychanie przez 3 minuty, bo wtedy to kręciło mi się w głowie ale ogólnie było ok Tylko później domyć skórę głowy to masakra, bo ten płyn po wyschnięciu zostawił takie jakby kryształki. Z włosów się wykruszyło, ale głowę musiałam myć 3 razy, bo ciągle czułam taki jakby piasek na skórze głowy, no ale zmyłam
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:15   #24
aktaga13
Zakorzenienie
 
Avatar aktaga13
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zacisze domowe
Wiadomości: 5 872
Dot.: EEG miał ktoś?

widzisz, nie taki diabeł straszny
życzę dobrych wyników! pozdrawiam!
__________________
bynajmniej =/= przynajmniej!!
bynajmniej - wcale, zupełnie, ani trochę, zgoła (zwykle w połączeniu z partykułą nie)
aktaga13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:17   #25
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: EEG miał ktoś?

Cytat:
Napisane przez aktaga13 Pokaż wiadomość
widzisz, nie taki diabeł straszny
życzę dobrych wyników! pozdrawiam!
Dziękuję Po raz kolejny udowadniacie mi, że na Wizażanki można liczyć
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 14:37   #26
Sahira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 668
Dot.: EEG miał ktoś?

Niedawno miałam robione EEG. Nie będę opisywać, bo zrobiły to już inne Wizażanki. Nic mi nie wiadomo o tym, że nie wolno mieć nakremowanej twarzy, za to na pewno włosy muszą być świeżo umyte, bez odżywki i żadnych środków do stylizacji. Pielęgniarka uprzedziła mnie też, że tydzień (!) przed badaniem należy się powstrzymać od brania leków przeciwbólowych, inna twierdziła, że wystarczy ok. 2 dni, ale na pewno w dzień badania nie powinno się brać leków. Samo badanie raczej przyjemne - rozluźniające. Ja prawie usnęłam. Po badaniu pielęgniarka dała mi suszarkę, żebym wysuszyła włosy. Koniecznie trzeba mieć grzebień lub szczotkę, bo potargane włosy murowane!
Sahira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 17:31   #27
asica89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: EEG miał ktoś?

Proszę o interpretację wyniku badania eeg mojej 12 letniej córki, która uskarża się na bóle głowy. Rytm alfa 9-11 Hz, symetryczny, nieregularny i amplitudzie 50-120 mV. Rz zaznaczona. w zapisie rejestruje się pojedyncze i w grupach fale theta z przewagą w odprowadzeniach prawostronnych. Hv nasila zmiany- zwiększa się ilość fal wolnych. Notuje się napadowe wyładowania fal wolnych, delta 2-2,5 Hz w odprowadzeniach prawostronnych. Zapis z miernego stopnia zmianami z przewagą zmian w odpradzeniach prawostronnych. Dziękuję.
asica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 07:48   #28
MagdaO12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: EEG miał ktoś?

Ciekawa metoda ten eeg biofeedback.

Edytowane przez MagdaO12
Czas edycji: 2013-10-11 o 07:50
MagdaO12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:10.