krem na noc - pomóżcie w wyborze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-24, 09:16   #61
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

No wąłśnie poczytałam sobie recenzje Norela, hmmm... to jeszcze nie świadczy znów aż tak bardzo źle o kremie... Nie wypowiem się za bardzo, bo ja używam tylko specyfików do demakijażu z tej linii, a co do kremu to raczej będę się przymierzać do tych dojrzalszych

Co do Iwostinu na noc - ech, ja nie rozumiem co komu przeszkadza świecenie w nocy? W dzień rozumiem, ale w nocy? Ja mam naprawdę problematyczną cerę, ale jeśli kupuję krem na noc, jest to zawsze krem z linii dla cery suchej - po prostu po tych dla normalnej budzę się ze ściągniętą skórą. I mam tak już od 20 roku zycia Wracając do Iwostinu - ma bogatszą konsystencję, ale u mnie się nie świeci - nie jest to tłusty krem oblepiający buzię niemiłą, lepką warstwą - jest lekki, wchłania się. Oczywiscie skóra nie jest matowa, ale nie świeci się - jest raczej satynowa Gdyby nie to że mam teraz milion różnych specyfików w łazience, sama bym sobie z chęcią ten Iwostin kupiła

__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 09:22   #62
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

ale o którym Iwostinie piszecie? Czy o tym z serii Purritin? Ja go mam bo polecił mi go dermatolog i faktycznie jest niesamowity A może piszecie o jakimś innym?
berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 09:28   #63
greeneyes
Raczkowanie
 
Avatar greeneyes
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 399
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

ja pisze o tym wlasnie -dla mnie jest rewelacyjny
greeneyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 09:47   #64
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

Nie nie o tym na noc z serii Puritin tylko o takim z witamina C+E , który proponowała koko. A co do świecenia się to mi wcale nie przekadzało( tak jak Smoczycy) bo to przecież noc i zgadzam się że jest to lekki krem a nie żaden tłuścioch
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 14:20   #65
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

Smoczyca napisał(a):
> No wąłśnie poczytałam sobie recenzje Norela, hmmm... to jeszcze nie świadczy znów aż tak bardzo źle o kremie...
No ja przecież nie mówię, że go skreśliłam...
>Nie wypowiem się za bardzo, bo ja używam tylko specyfików do demakijażu z tej linii, a co do kremu to raczej będę się przymierzać do tych dojrzalszych
a serii 40 ani nie widziałam ani jeszcze kupować nie zamierzam jeszcze mi nie trzeba jakby była 30 to bym się może zastanawiała, bo w końcu niby mam te 23 latka i wyglądam w sumie na mniej (tak mi mówią), ale lepiej działać zanim cokolwiek złego (czytaj: zmarszczki) zacznie się dziać
>
> Co do Iwostinu na noc - ech, ja nie rozumiem co komu przeszkadza świecenie w nocy?
No chyba trochę źle to ujęłam. Nie tyle świecenie co nadmierna tłustość. Nie lubię kremów zostawiających tak tłustą warstwę, że aż ma się wrażenie, że skóra się pod nią dusi.
>W dzień rozumiem, ale w nocy? Ja mam naprawdę problematyczną cerę, ale jeśli kupuję krem na noc, jest to zawsze krem z linii dla cery suchej - po prostu po tych dla normalnej budzę się ze ściągniętą skórą. I mam tak już od 20 roku zycia Wracając do Iwostinu - ma bogatszą konsystencję, ale u mnie się nie świeci - nie jest to tłusty krem oblepiający buzię niemiłą, lepką warstwą - jest lekki, wchłania się. Oczywiscie skóra nie jest matowa, ale nie świeci się - jest raczej satynowa
W takim razie jest to to, o co mi chodzi. Próbki nigdzie nie dostałam, ale chyba i tak go kupię jeszcze dziś lub jutro
>Gdyby nie to że mam teraz milion różnych specyfików w łazience, sama bym sobie z chęcią ten Iwostin kupiła
>
Ech... skąd ja to znam... Właśnie kupiłam trzecie mazidło do ciała, a wcale te dwa co stoją w łazience złe nie są ani się nie kończą...
>
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 14:40   #66
berry
Raczkowanie
 
Avatar berry
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 109
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

acha, czyli każda pisała o czymś innym
z tego wniosek że oba Iwostiny są dobre
berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-24, 14:55   #67
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

Villemo. napisał(a):
> Mhm jeśli się nie chcesz świecic po kremie to Iwostin Ci raczej nie podpasuję. Zużyłam niedawno próbkę tego kremu i świeciłam się po nim jak psu.....
Może tak żle nie będzie, nie każda Wizażanka narzeka na świecenie po nim
>Ale uważam że powinnaś go sobie kupić bo ja to zrobie napewno.
Kupię, kupię, już mnie przekonałyście
>Krem nie zatyka porów(mam cere mieszana z tendencją do jakiś syfków) i naprawdę poprawia wygląd. Rano budziłam się z taka miekką, rozjaśnioną twarzą i bez śladu żadnego połysku(czytaj tłuszczyk)czy zagnieceń.
Właśnie to jest to, o co mi chodzi
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-24, 17:32   #68
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

a ja odkrylam boski krem bez zapychaczy: messager galenic, formula zelowo-kremowa. Fantastyczny! póki co ...
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 08:21   #69
dorotaL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 26
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

ja używam kremu na noc AA Oligovital. Ładnie nawilża, nie popostawia tłustej warstwy i wspaniale pachnie-polecam i pozdrawiam!
MagJa napisał(a):
> Ostatnio moja mieszana cera przejawia większe skłonności do bycia wysuszoną, odwodnioną. Nie łuszczy się ani nic z tych rzeczy, ale często odczuwam nieprzyjemnie ściągnięcie spowodowane pewnie suchym kaloryferowym powietrzem. Do tego po przebudzeniu twarz jest cała "pomięta" i wcale się nie chce szybko "wyprasować" W związku z tym właśnie zastanawiam się jak krem wybrać? Przestudiowałam KWC i nadal nie wiem Najlepiej by było, żeby kremik te nie zapychał porów, nie powodował wysypu pryszczy i nie przykrywał twarzy duszącą, tłustą powłoką. Zastanawiam się tylko jaki będzie lepszy, jaki lepiej poradzi sobie z "pomiętą", ściągniętą cerą: silnie nawilżający? odżywczy? regenerujący? ujędrniający? Podajcie jakieś przykłady, najlepiej niedorgich (do30zł) kremów (tylko nie Soraya). Mam trochę próbek, ale z racji mojej wrażliwości boję się stosować wszystkie po kolei, bo to jeszcze bardziej rozdrażnia mi cerę A mam LipidSystem Farmony na noc, Q10Alga Dax'a na noc, YR BioSpecific Nutrition na noc, Retinol Q10+C Krem kondycjonująco-ujędrniający na dzień i na noc półtłusty Mincer Mona-Lisa, Anti Allergique Krem ujędrniający multiwitaminowy na dzień i na noc Mincer Mona Lisa. Może znacie któreś z nich i możecie coś o nich powiedzieć???
dorotaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 11:41   #70
monic
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 123
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

Ja też kupiłam AA Oligovital, ale właśnie z powodu zapachu używam go wyłącznie do smarowania nóg (przypomina mi perfum j`adore, którego wyjątkowo nie lubię) - nie zniosłabym go na twarzy! Za to zauważyłam, że po posmarowaniu owym kremem nóg, przy kolejnej kąpieli woda jakby ślizga się po nogach - i właściwie nie wiem czy jest to zaleta czy wada tego kremu. Ja chyba jednak zakupię krem z wit. C Iwostin.
monic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 12:35   #71
CATTY
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

Polecam krem "Skrzypowita". Bardzo dobrze się wchłania, ma zapach miły, naturalny.Krem z zawartością skrzypu i pokrzywy i wit A i E.Skrzyp jak wiadomo posiada bardzo dużo cennego krzemu , który wpływa na jędrność i elastyczność skóry( pobudza produkcje kolagenu i elastyny). do dostania w aptekach i Herbapolu. Kosztuje tylko 14,50.Ja osobiście jestem z niego b. zadowolona.
CATTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 13:32   #72
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

Polecam krem intensywnie nawilżajacy mleko&miód z Avonu Naprawdę dobry !!!
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 15:29   #73
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

dorotka napisał(a):
> ja używam kremu na noc AA Oligovital. Ładnie nawilża, nie popostawia tłustej warstwy i wspaniale pachnie-polecam i pozdrawiam!
Dzięki za dobre chęci, ale niestety kremik na dzień z tej serii mnie uczulał, więc tego na noc nawet nie chcę próbować.
Też pozdrawiam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-25, 15:39   #74
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

smerfeta01 napisał(a):
> Polecam krem intensywnie nawilżajacy mleko&miód z Avonu Naprawdę dobry !!!
Niestety, jeśli chodzi o Avon to ich kremów do buźki się boję. Mam zbyt wrażliwą cerę, żeby je testować na sobie
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-26, 22:50   #75
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: krem na noc - już mam

Raz jeszcze dziękuję wszystkim za rady Kremik już mam, w końcu po zdobyciu próbki i jej przetestowaniu zdecydowałam się na odżywczy Iwostin Muszę powiedzieć, że to jest to, czego szukałam - wchłania się jak trzeba, nie robi z buźki latarki i naprawdę dobrze odżywia skórę przez całą noc Już po jednym zastosowaniu widać różnicę
A wiecie, co jest najlepsze... Pani w aptece na moje pytanie o ten krem zdziwona zapytała czy to dla mnie, bo on jest raczej dla starszych cer Fakt, wyglądam młodo i nikt w moje 23latka nie wierzy za bardzo, ale zrozumiałabym jej uwagę, gdybym kupowała jakiś kremik przeciwzmarszczkowy (choć wg mnie to wcale nie za wcześnie), a nie odżywczy krem z witaminami...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 20:24   #76
anusia.torun1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 11
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

a od jakiego wielu mozna te kremy na noc używać??bo ja tez mam skóre przesuszoną i ściągniętą bo wysuszam ją sobie stosując pudry i samoopalacze!!z tymże ja mam dopiero niecałe 19 lat??co myślicie o kremie Iwostin??myślicoie ze moge go juz stosować czy to za prędko??
anusia.torun1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-29, 20:44   #77
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: krem na noc - pomóżcie w wyborze

koko napisał(a):
> Aha, coś mi się przypomniało.Też kiedyś miałam próbkę YR Bio Specific Nutrition, o którym piszesz i uczulił mnie! Jestem raczej "gruboskórna" , nigdy nic mnie nie uczula, a po tym kremie miałam całą twarz pokrytą kaszką.

widac ze co dla jednego swietne drugiemu nie pasi, ja na temat tego kremu mogla bym piac hymny pochwalne gdyz swietnie sobie radzi wlasnie z uczuciem "za malej" skory. Rownie dobry jest koncentrat odzywczy z tej samej serii - mozna go stosowac na noc i na dzien, w razie potrzeby. Dodam ze mam dosyc wrazliwa cere.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 08:50   #78
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
krem na noc

problem jest nastepujacy:
szukam kremu na noc
mam cere tlusta, z tendencja do tradziku (problemy raczej typowe: rozszerzone pory, zaczerwienienie, co jakis czas jakas 'niespodzianka...)
szukajac kremu na KWC znalazlam w zasadzie same matujace ( a nie wyobrazam sobie stosowania takiego na noc), alebo z kwasami (a przeciez lato juz, wiec nie bede ryzykowac przebarwien)
no i jestem w kropce.
blagam o jakis pomysl

Edytowane przez aaww
Czas edycji: 2005-05-07 o 08:55
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:01   #79
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem na noc

Może jakiś krem normalizujący, działający regulująco na cerę, typu Biodermine albo Sebostatic/Octopirox Erisu? A dlaczego nie chcesz sobie wieczorem zaaplikować jakiegoś porządnego kremu nawilżającego? Tu jest wielki wybór, kremy nawilżające Iwostinu, La Roche, czy Avene albo Dermiki.
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:20   #80
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: krem na noc

wlasciwie to uzywalam i la roche,i erisu, i iwostinu, ale liczylam na cos, co pozwoli mi wypiekniec w jedna noc
zartuje, chodzi mi o cos wlasnie o dzialaniu regulujacym, bo nawilzam sie za dnia
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 09:25   #81
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem na noc

Aha! To może coś z modnych ostatnio olejków na noc - Clarins, Dr Hauschka, Decleor czy Darphin - ja osobiście uzywam olejków od bardzo dawna i jestem bardzo zadowolona z efektów.
Innym kosmetykiem który można stosować właśnie na noc to maseczka rewitalizująca Dr Hauschki - miałam na razie tylko mini opakowanie, ale jestem nią zachwycona, na pewno kupię
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 12:00   #82
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: krem na noc

dziekuje bardzo!
wlasciwie nigdy nie stosowalam olejkow, do twarzy ale do odwaznych swiat nalezy!
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-07, 18:46   #83
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: krem na noc

A ja proponuję Minuit Yves Rocher. Rewelacja
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:23   #84
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
krem na noc dla 20-latki ?

witajcie! szukam kremu na noc, odżywczego, takiego, żeby dobrze nawilżał skórę, ale jednocześnie nie zapychał porów, bo mam do tego tendencję :/
co polecacie? no i taki, żeby nie zrujnowal mi kieszeni przeglądam KWC, ale nie mogę się zdecydować....
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:29   #85
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

To zależy również od tego jaką masz cerę Jeśli nie masz z nią większych problemów i szukasz jedynie nawilżenia i odżywienia to gorąco polecam kremik na noc YR Pure Calmille z rumiankiem http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10116 właśnie kończę 1-wszy słoik i jestem bardzo zadowolona. Poza tym niezły jest także Olay Complete Care http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6474 - również byłam zadowolona. To na razie tyle, jeśli mi coś przyjdzie do głowy to dopiszę
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 09:41   #86
magda20
Raczkowanie
 
Avatar magda20
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 350
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

Ja polecam krem z avonu relaxing night ( w pomarańczowym opakowaniu ) albo milk comfort - oba w korzystnej cenie jesli są w promocji ,ładnie nawilżają i odzywiają , mnie nie zapychają może dlatego ze na dzień używam coś innego niż avon polecam wypróbowac , można zamówić kolka próbek i potestować , żeby nie było niespodzianek
__________________
Żeby mi sie chciało tak jak mi sie nie chce ...
magda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:14   #87
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

Ja polecam : Krem NIvea Visage na noc regenerujący ( sprawdż na KWC ma dobre opinie, wygładza i nawilża, kosztuje ok 16 zł w Rossmanie , więc nie powinien zrujnowac kieszeni) Z bardzo nawilżających i wygładzających polecam krem Vilcacora firmy A-z Medica ( w aptekach ok 25 zł) lub tej samej firmy Sangre Drago ( jakoś tak , kurcze nigdy nie umiem tej nazwy zapamiętać w każdym razie cena i właściwości podobne.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 10:36   #88
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

ja ma noc używam krem Skrzypovita i jestem bardzo zadowolona, kosztuje 15zł, nie zapycha porów, ma dobre opinie na KWC wiec warto poczytać, dobrze się wchłania, nie jest to typowy krem na noc, a raczej na dzień, ale na noc jest tez idealny, rano skóra jest wypoczeta, jędrna, gładka i nawilżona
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 12:30   #89
niandra
Raczkowanie
 
Avatar niandra
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 93
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

dzięki za odpowiedzi własnie się zastanawiam między olay'em, niveą i skrzypovitą. mam skórę mieszaną, na lato potrzebuję solidnej porcji nawilżenia. na dzień uzywam happyderm i jestem zadowolona, ale na noc wolałabym coś bardziej "treściwego" tylko, jak juz pisałam, bardzo mi zalezy, żeby nie zapychał porów, bo nie chcę po obudzweniu odkrywać w lustrze jaki niemiłych niespodzianek
Bluegirl, mam pytanie odnośnie skrzypovity: czytałam recenzje na KWC i dziewczyny piszą, że średnio nawilża, a nawet przesusza, nie zauważyłaś takich "objawów" u siebie?
niandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-11, 13:42   #90
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: krem na noc dla 20-latki ?

polecam krem odżywczy Garniera z passiflorą
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.