Ponowne starania po t. Zaczynamy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-21, 08:11   #571
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Klebuszkowa to czekamy na jakąś relację 😚

A u mnie tak sobie. Różnica w wadze dzieci się pojawiła, ale tym mam się na razie nie martwić. I bez przerwy mam twardy brzuch. Mam się bardzo oszczędzać, ale nawet po wstaniu z łóżka rano nie jest lepiej. Faszeruję się magnezem i czasami no spa. Nie wiem co jeszcze mogę zrobic🙁

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 08:21   #572
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oska najważniejsze, że jesteś pod stałą kontrolą. A jaki bierzesz magnez? Mi lekarz przy plamieniu i twardnieniu brzucha kazał brać magne b6 - 3 razy po 2 tabletki. Teraz mam zmniejszoną dawke 3 razy po 1 tabletce, ale chyba muszę z powrotem zwiększyć, bo też mam niestety czesto twardnienie brzucha.
Jak to twardnienie ci nie przechodzi, to może podjedz do szpitala. Trzymam kciuki, żeby było dobrze - musi być dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 08:50   #573
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ja biorę magnez jaki mam pod ręką. Teraz mam asmag i jakiś zwykły. Ale to na własną rękę. Lekarz nic mi o tym nie mówił. I siadam co chwila, gdy czuje, ze brzuch zaczyna mocniej ciągnąć. I powiem Wam, ze z tym odpoczywaniem to najgorzej. Teraz sezon ogórkowy w pełni i ze słoikami biegam, a tu kurz trzeba zetrzeć, podłogi umyć, psy ogarnąć, na zakupy pojechać.. . Powiem Wam, ze doceniajcie swoje połówki. Mój maz teraz daleko i dopiero zaczynam porzadnie odczuwać jego brak.

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 09:02   #574
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Ciąża bliźniacza jest traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka więc pewnie lekarze mają na Ciebie oko zostaw te ogórki i nie biegaj tak ! Odpoczywaj do granic możliwości bo później nie będziesz mieć kiedy. Będzie dobrze! Zobaczysz ☺
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 09:18   #575
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oska sprawdź czy ten twój magnez to lek czy suplement. Lekarz zalecił mi właśnie "magne b6", bo to jest lek, więc jak coś to może przerzuc się na magne b6.
A ja z balaganem już się zaprzyjaznilam 😉
Ciesz się teraz spokojem i odpoczywaj, bo za kilka miesięcy będziesz marzyć o nic nierobieniu 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 09:23   #576
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Mam tylko nadzieję, ze Maluchy urodzą się zdrowe i wszystko zniosę. My tu wszystkie mamy za sobą takie przejścia, że nawet płacz co 5 minut w środku w jakiś sposób będzie nas cieszył. A przynajmniej tak chciałabym żeby było. Żeby nic nie wyprowadzało mnie z rownowagi😂😉

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 09:28   #577
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Pociesze cię, że moja córcia urodzila sie w terminie z hipotrofia asymetryczna, a teraz jest jedną z wyższych dzieci w grupie przedszkolnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-21, 09:36   #578
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Pociesze cię, że moja córcia urodzila sie w terminie z hipotrofia asymetryczna, a teraz jest jedną z wyższych dzieci w grupie przedszkolnej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy ta hipotrofia w jakiś sposób utrudnia jej życie?

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 10:56   #579
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hipotrofia to poprostu niska masa urodzeniowa. Takie dzieciaczki traktowane są jak wczesniaki i przez to mają zlecane dodatkowe wizyty typu okulista, czy neurolog. U nas było trochę problemów neurologicznych - obniżone napięcie mięśniowe (chociaż niektórzy lekarze nie łączą tego z hipotrofia, poprostu twierdzą, że dziecko już tak ma niezależnie od wagi urodzeniowej) - ale rehabilitacja wyrownala wszystko jak miała 1,5 roku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-21, 11:01   #580
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No to super. Teraz oby zdrowo rosła i nie dawała matce za bardzo popalić 😜😚

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 10:28   #581
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Hej dziewczyny. Ja już powoli zaczynam odliczać czas do porodu, niby jeszcze 6 tygodni, ale mam nadzieję, że szybko miną. Jest mi już naprawdę ciężko. Pamiętam te dwie kreseczki w grudniu a tu jeszcze trochę i będę przytulać moją maleńką Sarę
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 11:02   #582
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja już powoli zaczynam odliczać czas do porodu, niby jeszcze 6 tygodni, ale mam nadzieję, że szybko miną. Jest mi już naprawdę ciężko. Pamiętam te dwie kreseczki w grudniu a tu jeszcze trochę i będę przytulać moją maleńką Sarę
Hej. No w końcu się odezwałaś A jednak Sara?? To super!!

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 16:15   #583
oli1202
Raczkowanie
 
Avatar oli1202
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 123
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Najprawdopodobniej Sara, chociaż mój mąż sugeruje jeszcze imię Kaja które zresztą też mi się podoba. Ale raczej zostanie Sara.
oli1202 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-22, 17:33   #584
_lenka87_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oli ja chyba jednak skłaniałabym się bardziej w kierunku imienia Kaja- bardzo ładnie. Chociaż Sara też fajnie. Jak już się urodzi to sama zobaczysz które imię będzie bardziej pasować. A te 6 tygodni minie naprawdę szybko. Moja Kalina za 3 dni będzie miała już miesiąc i nie wiem nawet kiedy to zleciało.
_lenka87_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 09:03   #585
kinga_magdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczynki czy po T wprowadziła się jakieś zdrowe odżywianie, witaminy, suplementy. ...?
kinga_magdalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 09:44   #586
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez oli1202 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Ja już powoli zaczynam odliczać czas do porodu, niby jeszcze 6 tygodni, ale mam nadzieję, że szybko miną. Jest mi już naprawdę ciężko. Pamiętam te dwie kreseczki w grudniu a tu jeszcze trochę i będę przytulać moją maleńką Sarę
U mnie już zostało 10 tygodni, nawet nie wiem kiedy to zlecialo.
Imię już prawie wybraliśmy, rozważaliśmy też Sare, ale narazie stanęło na Lenie 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga_magdalena Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy po T wprowadziła się jakieś zdrowe odżywianie, witaminy, suplementy. ...?
Ja normalnie jadłam, żadnej specjalniej diety nie stosowalam. Jedynie brałam femibion i actifolin.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 10:35   #587
_lenka87_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 68
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Joasiala, Lena to moje imię więc nie jestem obiektywna Ale miło mi, że komuś się podoba. Moja siostra rodzi pod koniec września i też będzie miała Sarę więc coraz bardziej popularne robi się to imię co nie zmienia faktu, że jest bardzo ładne.


Edytowane przez _lenka87_
Czas edycji: 2017-07-23 o 10:37
_lenka87_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 11:40   #588
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez kinga_magdalena Pokaż wiadomość
Dziewczynki czy po T wprowadziła się jakieś zdrowe odżywianie, witaminy, suplementy. ...?
Ja jadłam normalnie. Żadnej diety. Tylko alkohol starałam się omijać I brałam Inofem, potem Femibion. A dodatkowo magnez i wit D.

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 14:04   #589
Kasandra1402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 80
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Aaaaaa.... Joasiala.... no to mnie teraz Dobiłaś... ;-)
Zdałam sobie sprawę, że u mnie 11 tygodni a ja wszystko olałam... tzn. Przygotowania... :-D
Chyba będę musiała zająć się jakąś wyprawką dla małej czy coś ;-)

Planowałam to sobie na koniec sierpnia/wrzesień zostawić a 11 tygodni brzmi że to już tuż tuż hahahaha

No nic, może jutro zniosę pudła z ubrankami syna poprzegladać co córci się będzie nadawało, a pamiętam, że dużo unisex i ulubionego niebieskiego kupowałam, różowego nie znoszę więc będzie na niebiesko się nosiła

A Ty już pewnie zorganizowana, co?



Kinga, u mnie zdrowe odżywianie było zawsze ale wytrawne wino czerwone też (zdrowe i lubię), i chyba po najbardziej upojnej winnej (z koleżankami) styczniowej nocy zaskoczyliśmy z mężem;-)
Dodatkowo od czasu kontroli po terminacji, vit D 2000j, activfolic czy coś takiego i żelazo tardy coś tam. Żelazo tylko miesiąc, vit D 3 i ten activfolic do czasu, aż lekarz nie zmienił mi w 1 trymestrze na femibion 1.
Kasandra1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 14:34   #590
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Kasandra jestem chyba na podobnym etapie jak ty. A jeszcze może się zdarzyć, że to będzie mniej niż 10 tygodni. We wtorek idę na usg i się okarze czy nie będę mieć czasem cesarki, czyli to już byłoby tylko 8 tygodni 😧
Sporo rzeczy mam po starszej córce, więc o ubranka się nie martwię. Za tydzień córka jedzie z babcią na dwa tygodnie i wtedy mam zamiar wszystko ogarnąć. W pierwszej kolejności muszę przejrzeć właśnie ciuszki, poprac je, poprasowac. Łóżeczko, przewijak też mamy. Z większych zakupów to chcieliśmy kupić nowy materac, no i wozek. No i jeszcze muszę kupić dla siebie i małej artykuly higieniczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 14:46   #591
Oska305
Rozeznanie
 
Avatar Oska305
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 900
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

No to ja jestem jakaś szalona, bo ubranka już mniej więcej mam, ale darowane, więc żal było nie brać. Wózek też, bo trafiła się okazja. A łóżeczka też, bo znalazłam na olx dwa za 120 zł 😊😊 Takie szykowanie wyprawki to sama przyjemność 😍😘

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
__________________
Natan 15.07.2016(*)
Oska305 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 15:01   #592
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Oska ty to wszystko razy dwa musisz kompletowac. Może gdybym nie miala kompletnie nic też bym pewnie od jakiegos czasu kompletowala już wyprawke. ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 17:40   #593
Kasandra1402
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 80
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Na bliźniaki to razy dwa trzeba.
Jakoś zupełnie inaczej do wszystkiego podchodzę w tej ciąży.

Na szczęście łóżeczko mam po synu, materac i przewijak i wanienki też. Wózka się nie pozbyłam bo mega zadowolona byłam z poprzedniego i tylko tacie odświeżyć metalowe części dam, resztę wypiorę. Dobrze, że różnica wieku mała to nie wyprzedałam wszystkiego 😉

No i zapas wielorazówek też mam więc dlatego się chyba obijam 😉 tylko artykuły higieniczne dla nas i kosmetyki plus leki, ale czekam z tym na ostatnią chwilę ze względu na datę ważności.

Ja mam wizję cesarki, tak od początku mi mój gin mówi, nawet obiecał męża zabrać na salę (mimo, że zakaz w jego szpitalu); ale na połówkowe wybrałam się do tego lekarza, który wziął mnie na oddział przy terminacji i tak super pogadał z nami, że rozważamy naturalny poród u niego na oddziale. Zapraszał nas niezależnie od tego co postanowimy, ale wspiera decyzję o naturalnym porodzie. Wtedy na pewno przenoszę😁

Liczę na chłodną końcówkę września i chłodny początek października to może nie będzie tak ciężko jak upalne lato z synem na końcówce 😊
Kasandra1402 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-23, 18:16   #594
Tweeling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Witajcie Dziewczyny,
Ja z kolei już prawie wszystko mam gotowe, nawet torba do szpitala (prawie) spakowana... Mnie do terminu porodu wg OM zostało jeszcze 17 dni, wg usg 14 dni... A do terminu CC 11 dni (już mam termin wyznaczony). Ale szczerze mówiąc, to mam przeczucie, że coś się zacznie dziać wcześniej... Pobolewa mnie jak przy bardziej bolesnym okresie, brzuch już tak "ciągnie w dół", jakby dziecko z całej siły napierało główką. Jutro dzwonię do położnej, chcę iść do niej na KTG, może badanie coś wykaże...

Kasandra,
Ja mam podobnie z ubrankami - teraz czekam na córkę, a mam już synka. Mała będzie nosić ubranka po nim. Różowego też nie znoszę... Nawet chciałam jej kupić coś "dziewczęcego", ale wszędzie te pastelowe kolory - róże, brzoskwinie, liliowe, jakieś niepraktyczne falbanki... Nawet na etapie rozmiaru "50-56" widać, że ubranka dla chłopców są przede wszystkim wygodne, a dla dziewczynek słodkie i niepraktyczne (sukieneczki, rajstopki, falbanki dla noworodków....?!). Najchętniej ubierałabym córkę tak jak syna A on nosi głównie ciemne kolory. Ostatnio z kolei wszystko musi mieć czerwone.

Tyle o ciuchach
Resztę rzeczy też mam po synku - łóżeczko, pościel, przewijak, wanienka, wózek..., tylko dokupiłam fotelik samochodowy (ten do 13 kg). No, kupiłam smoczek i szczotkę do włosów Cieszę się, że teraz nie muszę ponosić teraz tych wszystkich kosztów zakupu wyprawki, one są ogromne.

Oska, one u Ciebie są dwukrotne... Nie zazdroszczę. W dodatku tyle jest tych rzeczy, o których trzeba pomyśleć, pamiętać... Ale chyba nie ma co szaleć. Noworodek chce głównie spać, jeść i być przytulany (i przewijany praktycznie non stop).

Ściskam Was mocno dziewczyny, które już czekacie na poród i przygotowujecie się na dziecko. Niedługo będziemy przytulać nasze maluchy

I za Was, starające się, MOCNO trzymam kciuki. Żeby szybko "zaskoczyło" i żeby los każdej z Was wynagrodził ciężkie przejścia. Na pewno każda z Was poczuje radość z bycia mamą, jestem tego pewna. Bądździe dobrej myśli.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Oska305 Pokaż wiadomość
Klebuszkowa to czekamy na jakąś relację 😚

A u mnie tak sobie. Różnica w wadze dzieci się pojawiła, ale tym mam się na razie nie martwić. I bez przerwy mam twardy brzuch. Mam się bardzo oszczędzać, ale nawet po wstaniu z łóżka rano nie jest lepiej. Faszeruję się magnezem i czasami no spa. Nie wiem co jeszcze mogę zrobic🙁

Nasz Aniołek Natan 15.07.2016*
Oska, a próbowałaś brać Aspargin? To jest lek sprzedawany bez recepty. Mnie go zalecała moja ginekolog na skurcze (3xdz. po jednej tabletce... Gdy nie pomagało, to zwiększyła dawkę do 3xdz. po 2 tabletki). Praktycznie od początku drugiego trymestru biorę go non stop. Miałam też trzy razy luteinę.
Na Twoim miejscu jednak zapytałabym lekarza. Miałam takie objawy jak Ty, zaczęły się w 17-18 tygodniu (u mnie to był wynik stresu).
Począwszy od 21 tygodnia mogą już pojawiać się skurcze Braxtona-Hicksa, może w ciąży bliźniaczej wszystko przebiega szybciej i intensywniej...?
Mam nadzieję, że te skurcze się wyciszą. Na pewno staraj się odpoczywać. Zostaw te słoiki i zaprawy

Edytowane przez Tweeling
Czas edycji: 2017-07-23 o 18:10
Tweeling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-24, 15:27   #595
amorek8905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 16
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Dziewczyny jestem 1,5 miesiąca po T oraz po wizycie kontrolnej u ginekologa, który stwierdził że starania mogę podjąć po 2-3 miesiącach ponieważ miałam łyżeczkowanie ( w moim szpitalu obowiązkowe ) wszystko poza tym jest w porządku. Pięknie się zagoiło. Jestem akurat po miesiączce wszystko w terminie - książkowo.


Kiedy Wy zaczęłyście swoje starania po T ???
amorek8905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-24, 17:53   #596
klebuszkowa1212
Raczkowanie
 
Avatar klebuszkowa1212
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 407
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Amorek ja zaczęłam starania po 3 miesiącach... W styczniu zaczęliśmy a w maju się udało przy małym wsparciu farmakologicznym, bo miałam za wysoką prolaktyne.
__________________
Nie martw się na zapas. Co ma się stać i tak się stanie. Na przekór lęku, idź z nadzieją.
klebuszkowa1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 15:44   #597
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Bylam dzis na usg III trymestru. Troche jestem nim zawiedziona, bo trwalo zaledwie pare minut, no ale bylo na nfz to sie w sumie nie dziwie. Mala wazy ok. 1750 g (+/-200g). Z usg wyszlo, ze jest dluga a chuda. Buzki nie widziałam, bo była odwrócona tyłem i jeszcze zakryta buzke rączkami.
Za tydzień idę prywatnie na usg to młoda może będzie bardziej skora do współpracy.
Najważniejsze, że jest wszystko dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 18:49   #598
Tweeling
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 111
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

Cytat:
Napisane przez joasiala Pokaż wiadomość
Bylam dzis na usg III trymestru. Troche jestem nim zawiedziona, bo trwalo zaledwie pare minut, no ale bylo na nfz to sie w sumie nie dziwie. Mala wazy ok. 1750 g (+/-200g). Z usg wyszlo, ze jest dluga a chuda. [/URL]
Joasiala, który to już tydzień?
Będzie niczym modelka
Masz rację, najważniejsze, że usg nie wykryło żadnych niepokojących sygnałów!
Cieszę się razem z Tobą. Każda zdrowa ciąża jest jak boski cud



Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tweeling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:11   #599
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

U mnie skończony 30 tydzień. Aż się boję jaka wielka się urodzi. Pierwszy porod mialam lekki, bo córka donoszona do 40 tc wazyla zaledwie 2400g, ale też była dlugasna w stosunku do wagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-25, 20:20   #600
Smutek88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 241
Dot.: Ponowne starania po t. Zaczynamy

I znów się nie udało i znów złość i rozczarowanie ze okres przyszedł ;(....
Smutek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-27 08:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.