Żałoba narodowa, co myślicie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-24, 14:08   #31
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A ja nie jestem za żałoba narodową. Owszem, gdy umiera ktoś taki jak Jan Paweł II czy Matka Teresa, czyli ludzie, którzy zrobili bardzo wiele dla świata, żałoba jak najbardziej. Ale z powodu śmierci 20 osób w katastrofie samolotu?
Jedna osoba-dwadzieścia osób...
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:14   #32
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

A co to da, że będzie żałoba narodowa?
Myślisz, że jak ktoś kto nie przejmuje się sprawami które go nie dotyczą, nagle przejmie się śmiercią 20 osób, ponieważ pan prezydent ogłosił żałobę narodową?
Bo zresztą co możemy zrobić? Pomyśleć o tych ludziach, zapalić znicz, pomodlić się za nich. I tak każdy po chwili wróci do swoich zajęć.
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:15   #33
marta6704
Zakorzenienie
 
Avatar marta6704
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z... =)
Wiadomości: 5 000
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Ja jestem przeciwko żałobie.
Jak już tu podkreślano miliony ludzi ginie na drogach czy w innych wypadkach i po nich żałoby się nie ogłasza.

Ta tragedia mnie nie dotyczy,nie bede płakała z tego powodu i nie będzie to powód dla którego mam się smucić cały dzien ( weekend).
Współczuje rodzinom ofiar i według mnie to jest ich tragedia nie nasza.
A prezydent to ma naprawde hopla z tymi żałobamiW ciągu jego rządów było wiecej żałób narodowych niz,gdy rządzili inni prezydenci.

Ta żałoba jest niepotrzebna.Bo i tak wszystkim wiadomo,że tylko rodziny,najbliżsi ofiar bedą najbardziej to przeżywać,zaś inni mają przez to problemy tak jak maturzystki.
marta6704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:18   #34
patika3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 57
GG do patika3
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Uwazam, ze jest to troche przesadzone z ta zaloba narodowa... Rozumiem, aby oglosic to i uczcic minuta ciszy, ale co pomoze zaloba narodowa rodzinom poszkodowanych? Zapewne nic... Wiadomo, ze ludzie wspolczuja jednak i tak nic nie pomoga. Jestem tylko ciekawa, czy gdyby byli to przecietni Polacy tez zostalaby ogloszona zaloba narodowa...
Szczere kondolencje dla najblizszych ofiar...
__________________


Grunt to pozytywne my
ślenie


Przepraszam za brak polskich znakow w moich wypowiedziach
patika3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:18   #35
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

szczerze?

Mi wszystko jedno.
Żałoba narodowa czy jej brak,życia im nie zwróci.
Jednak współczuję rodzinom,które straciły kogoś w tej tragedii.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:22   #36
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Dokładnie.
Każdy wspołczuje, to normalne. Jednak nie można też tak tego rozstrząsać. Na każdego wpływa to w pewien sposob, jednego bardziej dotyka, innego mniej.
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:26   #37
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

dopiero teraz dowiedziałam się o tej żałobie, a miałam iść jutro na dyskotekę, w końcu ostatnia sobota przed postem ... ciekawe czy jakieś się odbędą ... zobaczymy ale współczuję krewnym tych osób ...
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 14:30   #38
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Bardzo współczuje rodzinom, przyjaciołom ofiar ale jestem przeciw żałobie narodowej.
Jestem przeciwna, bo robienie zamętu wokół sprawy nikomu życia nie zwróci, żadnej zrozpaczonej rodzinie nie pomoże...
Zastanawiam się jednocześnie: czy kiedyś ludzie nie umierali? z tego co pamiętam wspominam tylko, że po powodzi w '97 ogłoszono jeden dzień żałoby, a później to chyba dopiero po śmierci JPII...
A teraz, co większy wypadek to żałoba...
prawda jest taka, że ci co się przejęli to i tak by sie przejęli a reszta ma to gdzieś i będzie tylko narzekać ze odwołano imprezę... po co budzić negatywne emocje? warto? nikogo sie nie zmusi do refleksji flagami opuszczonymi do połowy masztów
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:38   #39
jakasnazwa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 47
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Współczuję rodzinom zmarłych, ale żeby z takiego powodu robić od razu żałobę narodową?Bez przesady! Rozumiem, gdyby to były jakieś wielkie osobistości, jakaś wyjątkowa tragedia, ale to był przecież zwykły wypadek. Jak zmarł papież, czy po ataku na WTC to rozumiem, że była żałoba narodowa. Ale w tym przypadku? Jak prezydent chciał to mógł sobie wywiesić czarną flagę w swojej kancelarii lub pójść do Kościoła pomodlić się, ale niech nie zwiększa swojego poparcia wśród moherowych beretów takimi akcjami, bo jak dla mnie to ta żałoba nie jest niczym innym tylko próbą zwrócenia na siebie uwagi przez pana prezydenta.
I żeby nie było, że mi ktoś odwołał studniówkę czy coś podobnego. Nic takiego nie miało miejsca. Właściwie to ta żałoba nie powinna mnie ani grzać, ani ziębić, ale wkurza mnie po prostu wykorzystywanie ludzkiej tragedii do celów politycznych!
jakasnazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:40   #40
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Żałoba obowiązuje od dziś od godziny 19 do soboty do godziny 19.
Może wasze studniówki jednak się odbędą?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:51   #41
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
A ja nie jestem za żałoba narodową. Owszem, gdy umiera ktoś taki jak Jan Paweł II czy Matka Teresa, czyli ludzie, którzy zrobili bardzo wiele dla świata, żałoba jak najbardziej. Ale z powodu śmierci 20 osób w katastrofie samolotu?


ja z kolei mogę się 'przeciwstawić' żałobie z powodu śmierci człowieka, który autorytetem dla wielu nie był (czasem wręcz przeciwnie). takie wyliczanki to możemy robić bez końca. tylko po co?


a argument o studniówce- sądzę, że to panika i nie wierzę, że bal nie odbędzie się w innym terminie.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 14:52   #42
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Z jednej strony żałoba narodowa jest potrzebna - by uczcić czyjąś pamięć, tu: 20 wojskowych, służących Ojczyźnie.
Z drugiej jednak strony, jak piszecie, życia im to nie wróci, rodzinom nie pomoże, a wręcz przeciwnie, żałoba narodowa nie zmieni nic w ich życiu - jedynie jako takie poczucie solidarności. I przecież ile osób dziennie ginie? Dlaczego nie było załoby narodowej, kiedy w świeta spaliło się kilkanaście osób? Są mniej ważni?

Prezydent zadbałby o pomoc finansową zamiast ... No.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:53   #43
kura25
Wtajemniczenie
 
Avatar kura25
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 2 441
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Żałoba do godz. 19 , do soboty.
__________________
studentka
czas na zmiany!



Prosiaczek:
-Jak się pisze 'miłość'?
Puchatek:
-Tego się nie pisze.
To się czuje.

♥♥♥




kura25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:53   #44
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Według mnie - bzdura.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:53   #45
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Powiem tak: 3 stycznia znaleziono moją 18-letnią kuzynkę martwą. Dwa dni później jej szkoła miała studniówkę. Impreza się odbyła. Co to ma do tematu? Ano to, że nikogo z naszej rodziny nie obchodziło, czy ta impreza będzie, czy nie. Bo to nie ma znaczenia, w obliczu śmierci kogoś bliskiego.
Tak samo, jakbym straciła ją nie wtedy, ale w wypadku tego samolotu - czy obchodziłaby mnie żałoba narodowa? Nie. Miałabym ją głęboko w poważaniu.

P.S. Poza tym, dla mnei żałoba narodowa powinna być zarezerwowana dla naprawdę wyjątkowych przypadków. Ogłaszanie jej przy okazji każdego głośniejszego wypadku deprecjonuje jej wartość.
Tyle ode mnie.
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:57   #46
Oleczka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Gryfice
Wiadomości: 8 320
GG do Oleczka
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
szczerze?

Mi wszystko jedno.
Żałoba narodowa czy jej brak,życia im nie zwróci.
Jednak współczuję rodzinom,które straciły kogoś w tej tragedii.
Zgadzam sie z Twoja opinia
Zreszta ludzie jak beda chcieli to i tak sobie beda balowac w piatek
Oleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 14:57   #47
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

kolejna żałoba narodowa

w ciągu ostatnich 2-3 lat było ich więcej niż przez całe moje 21 letnie życie..
jak dla mnie to jest jednak coś nie tak
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:01   #48
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Cathas Pokaż wiadomość

P.S. Poza tym, dla mnei żałoba narodowa powinna być zarezerwowana dla naprawdę wyjątkowych przypadków. Ogłaszanie jej przy okazji każdego głośniejszego wypadku deprecjonuje jej wartość.
Tyle ode mnie.
zgadzam się

nie ma co szastać żałobami, bo jak widać, coraz mniej się ludzie tym przejmują


a poza tym...
nie mogę się powstrzymać przed spojrzeniem na to wszystko "zawodowym okiem"

taka żałoba to świetny chwyt PRowy
Kaczyński taki wrażliwy, już na lotnisku się wzruszał nad losem żołnierzy (a nie zapominajmy, że to Pan-Prezydent-Spieprzaj-Dziadu)
Tusk łamiącym się głosem oznajmia, że jutro minuta ciszy
panowie się ładnie promują a naród ckliwy to kupuje

dziennikarze - poprzebierani na czarno cały dzień trąbią o tym samym
ta tragedia to dla nich "temat", produkt, który trzeba sprzedać

do tego rodziny ofiar, którym jak przypuszczam, cały ten medialny szum lata i powiewa, o ile nie przeszkadza


i po co to wszystko??
oprócz okazji do zbicia kapitału (politycznego, medialnego, wreszcie - pieniężnego, w końcu oglądalność w prosty sposób przekłada się na przychody z reklam) nie widzę w tym żadnego celu...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:02   #49
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Dal mnie żałoba narodowa jest bez sensu.
Gdybym była rodziną ofiar, naprawdę by mi na niej nie zależało. Bo miałoby mi zależeć na tym, żeby inni na siłę, z przymusu mieli żałobę i jeszcze przeklinali ja, że odwoływane są imprezy.

Poza tym, codziennie ginie dużo więcej ludzi, tylko nie w jednym miejscu i czasie i nikt nie rozpacza.
Dal mnie to trochę hipokryzja.
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-24, 15:08   #50
laki82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 61
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

A ja wam powiem jeszcze inaczej. Śmierć osób, w szczególności tak wielu w tym samym czasie to ogromna tragedia. Każdy z nich zostawił rodzinę, znajomych przyjaciół, być może nawet córkę która miała mieć jutro studniówkę... W obliczu takiego nieszczęścia nie powinniśmy pozostać obojętni. Nie sądzę żeby ktokolwiek cieszył się tą tragedią :/ Te zaś z was, które tak bardzo to przeżywają i nie mają nic przeciwko żałobie narodowej niech kupią znicz, pójdą do Kościoła i pomodlą się za dusze zmarłych i za wszystkich, którzy pozostali bez ojców, mężów, synów... Nie będzie w tym nic złego. Jednak są wśród nas ludzie, którzy wcale nie czują tej tragedii, bo to naprawdę trzeba czuć. Nikt ani żałobą narodową ani innymi pokazowymi bzdetami nie zmusi mnie do współczucia :/ Wolę dzisiaj się za nich pomodlić i jutro iść do klubu nie robiąc tym nikomu krzywdy aniżeli udawać smutek tylko dlatego, że tak wypada. Niech każdy postąpi zgodnie z własnym sumieniem. Nie chcesz isć na studniówkę, uważasz, że nie wypada to po prostu nie idź ale nie odbieraj tego prawa innym. Na przykład tym którzy zarówno przed studniówką jak i w niedzielę na kacu pójdą i się pomodlą... Gdybym stracił kogoś bliskiego w takiej tragedii ostatnią rzeczą jaką bym chciał, to żeby każdy naokoło o tym mówił i żeby jakiś jeden czy drugi polityk swoim populistycznym zachowaniem próbował mi ulżyć w cierpieniu. A chu.j by mnie to obchodziło za przeroszeniem co inni robią. Siedziałbym i płakał wśród bliskich. A to, czy na drugim końcu Polski ktoś w tym czasie upijałby się w klubie miałbym głęboko gdzieś. Wrócisz życie zmarłym jedna z drugą? Ulżysz w cierpieniu komukolwiek??? Nie sądzę... Więc po jaką cholerę niszczyć to, co daje radość innym (studniówka - oczekiwana całe życie, turniej skoków - oczekiwany cały rok) Zostawmy "instytucję" żałoby narodowej na wyjątkowo okrutne i szczególnie trudne chwile. Nie za każdym razem patrząc w tabelkę która mówi że jak zginie >15 osób to żałoba. Nie chciałbym decydować kiedy wprowadzać żałobę bo to trudne. Jak jednak widać z powyższych opinii ta sytuacja jest mocno kontrowersyjna. Co z tego, że jest żałoba, skoro 90% ludzi ma to gdzieś (co nie znaczy, że nie współczują!!!!!)
laki82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:14   #51
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez ewelkaw Pokaż wiadomość
kolejna żałoba narodowa

w ciągu ostatnich 2-3 lat było ich więcej niż przez całe moje 21 letnie życie..
jak dla mnie to jest jednak coś nie tak
i to jest właśnie powód mojego nie respektowania kolejnej żałoby.

myślę, że rodzinom ofiar bardziej pomożemy zwykłym ludzkim współczuciem a nie maglowaniem w tv przyczyn katastrofy 24h/ na dobę i manifestacją sztucznego żalu milionów obywateli.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:14   #52
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

nie no może niech przez cały rok będzie żałoba narodowa, w końcu codziennie mnóstwo ludzi umiera w różnych wypadkach!

tak jak napisała kura : Żałoba do godz. 19 , do soboty...
to co, po 19 już można zapomnieć, nic się nie stało?...
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:18   #53
ewelkaw
Zakorzenienie
 
Avatar ewelkaw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 920
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez madame paranoja Pokaż wiadomość
i to jest właśnie powód mojego braku respektowania kolejnej żałoby.

myślę, że rodzinom ofiar bardziej pomożemy zwykłym ludzkim współczuciem a nie maglowaniem w tv przyczyn katastrofy 24h/ na dobę i manifestacją sztucznego żalu milionów obywateli.
zgadzam się

kolejna żałoba narodowa powoduje tak jak już ktoś napisał depresjonowanie jej znaczenia
ewelkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:24   #54
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość

tak jak napisała kura : Żałoba do godz. 19 , do soboty...
to co, po 19 już można zapomnieć, nic się nie stało?...
to kwestia symboliczna...

argument z codziennymi wypadkami samochodowymi jest wiecznie powtarzany, trochę już się przejadł.

zresztą, ja tam nie wiem, ogłosili żałobę- niech będzie, nie ogłosiliby- też nic złego by się nie stało. jest mi wszystko jedno.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 15:30   #55
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

zrobmy sobie moze jedna wielka zalobe narodowa juz do konca roku, bo jestem pewna, ze jeszcze w 2008 jakis wypadek sie zdarzy
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:00   #56
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cathas-zgadzam sie z Toba w zupelnosci!!!
Wiem,ze to wielka tragedia dla rodzin i znajomych tych osob...Ale wszystko ma swoje granice...Kiedys nawet sluchalam w radio dyskucji(dzwonili sluchacze)-to bylo po tej tragedii we Francji...
Pewna pani zadzwonila i powioedziala, ze pojecie zaloby traci na wartosci, ze tak powiem...Ze np.gdy jej corka zginela w gorach to nikt nie rozpaczal...Ok, wiem ze to pojedynczy czlowiek...Ale faktycznie, codziennie gina setki ludzi i nikt wtedy nie lamentuje
Co innego po smierci Papieza, to bylo faktycznie wydarzenia rangi swiatowej- wtedy jak najbardziej jestem za!!!
Ale nie po kazdym wiekszym wypadku!!

Przesada jest wiec wg.mnie odkladanie studniowki No przepraszam, kazdy kase juz wydal itp. a tu takie numery...

Luiza- kto wam odwolal studniowke? Dyrektor? I gdzie ona ise miala odbyc? W szkole czy na sali wynajmowanej? Jesli w szkole to ok.bez problemu sie prxzelozy termin na inny dzien...Ale na sali, gdzie juz rezerwacje porobione?No nie wiem...
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:13   #57
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
postawcie sie w mojej sytuacji- odwolali mi impreze, na ktora czekalam dlugo, ktora pochlonela mi nie male pieniadze.
Tragedia mnie osobiscie nie dotyka, wiec nie odczuwam tego. Na drogach codzinnie gina ludzie i zaloby nie ma!
jestem w tym momencie egoistka, ale czy Wy nie bylybyscie rozzalone? zwlaszcza jesli zapowiedziane jest, ze przelozenie na inny termin moze byc niemozliwe..
Luzia- nie dziwię Ci się. We mnie tez się odezwał egoizm, gdy się dowiedziałam, że mogą mi odwołać moją studniówkę (co będę kokietować pisząc o tym, że dobrze, iż jest żałoba, bo zginęło wielu ludzi, skoro tak nie myślę). Współczuję Ci...
Poza tym popieram Twoje poglądy (już podczas poprzedniej żałoby narodowej tak sądziłam, więc moja opinia nie jest spowodowana tylko strachem o studniówkę), że dziennie więcej ludzi ginie na drogach. Ale o nich się tyle nie mówi, taki prezydent nie zwraca na to uwagi i żałoby nie ma. Pewnie co innego było, gdyby media rozdmuchały jakiś poważniejszy wypadek.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:18   #58
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

ale studniowki na pewno sie odbeda, tylko termin sie przesunie
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:26   #59
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Oj, gdyby mi odwołali w moim wypadku na pewno by się nie odbyła. Sala rezerwowana była rok wcześniej (teraz rezerwowana jest na przyszły rok), bo w okolicy jest mało sal, gdzie mogą się odbywać takie imprezy jak wesela, studniówki.
A bez serca nie jestem, bo też współczuję rodzinom ofiar i nawet nie chcę myśleć, co one teraz przeżywają. Ale jak ktoś napisał- to im życia nie zwróci. Niestety nic już im go nie zwróci.
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-24, 16:29   #60
PeFKa
Raczkowanie
 
Avatar PeFKa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 484
Dot.: Żałoba narodowa, co myślicie?

Bzdura.

Po mojej śmierci nie wymagam od nikogo żeby się tym "przejmował".
Tak samo nie mam zamiaru użalać się nad kimś kto zginął w wypadku.
Takie życie. Codziennie ktoś ginie.

Co do rodzin- cała ta szopka bliskich im nie zwróci
__________________
Powiedzmy: NIE!!! wizażowym telenowelom
PeFKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.