Zauroczone dziecko.... - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 15:19   #391
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
a ja pisalam o przedszkolach we Francji i przeszkadzalo to tylko tobie... Brzmialo rozsadnie? Bo widzisz system edukacji we Francji jest rozsadny. Boli?
Jakoś nie, nie boli. Fajnie mi się czytało. Pamięć Cię myli, mnie nie przeszkadzało. A temat był o rekrutacji w naszych przedszkolach... no może ma trochę więcej wspólnego z systemem edukacji w obcym kraju niż karmienie i uroki, chociaż niewiele, jak na osobę którą aż tak "bolą" offtopy.

Idę przełamać dziecko, znów płacze, nieprzespana druga noc z rzędu...

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-10-17 o 15:24
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 16:14   #392
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Nie byłam, nie widziałam ale wierzę. No chyba babcia tego dziecka by nie kłamała bo po co? sensacje robić że się ma wnuczkę chorą a tesciowa widziała się z nią dokładnie wczoraj nie sądzę żeby to była ściema. No ale fakt ciężko uwierzyć że "jednak" takie coś się zdarza.
No wiesz, babcie to różne rzeczy gadają, szczególnie jak np same doradzała mamie, żeby dała już dziecku parówkę a ta uparcie karmiła piersią
No weź, jakie kamienie w brzuchu, jaka woda, no wybacz, nie wierzę w to i kłade na karb zdenerwowania babci.

Lepiej pogadać z mamą dziecka, żeby się nie okazało jak w tym kawale z serii radio erewań:
W radiu podali, że podobno ktoś w Moskwie wygrał mercedesa.
Nastepnego dnia okazało sie, że nie w Moskwie a w Leningradzie, nie wygrał ale ukradli i nie mercedesa a rower

__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!

Edytowane przez Luba
Czas edycji: 2012-10-17 o 16:15
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:07   #393
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zauroczone dziecko....

To dalej tu mozna pisac nie w temacie i ostrzezen za to nie ma? Ja dostalam ostrzezenie od zlosliwca juz o godzinie 11 za rzekome pisanie nie w temacie i zasmiecanie watku, jakbym to ja zmienila temat z zauroczenia na krytyke sukienki mojej corki na chrzcie, a pozniej na karmienie piersia, wrecz przeciwnie pisalam, zeby w koncu weszly na temat, ale widocznie nie chca tu Cyganki, a wiec daja ostrzeznia. Jak nie to nie bede sie narzucac, nie jest to jedyne forum na necie, sa takich tysiace...

Nikogo nie zachecalam do obejrzenia slajdziku z chrzcin, same weszly z ciekawosci, jak napisalam, ze mam 4 pieknosci, a ze na slajdziku byly tylko 2 pieknosci zachecilam do obejrzenia pozostalych dwoch w moim albumie. No i weszly i zobaczyly, ze naprawde pieknosci wszystkie 4, no i zaczela sie jazda. Zglaszaja sie widze kolejne, ktorym sie nie podobala sukienka, patrzcie, bo uwierze, ze to prawda.

Vixen, tak skrecam sie napewno, tak mi na twoim i innych tu dobrym zdaniu zalezy, ze jak jest zle to mnie az skrecaSkrecacie sie wy z zazdrosci i zawisci.

Skad wnoskuje, ze jestescie nieszczesliwe z waszej checi dopieczenia innym a tym samym wyladowania stresu na forum...

Taszkin, jak to nie ty, to przepraszam, bo juz w sumie nie wem, komu sie nie podobalo, to niewaze, nic takiego tam nie bylo, takich pierdulek to ja nawet ne pamietam, jak zaczelas tu na ten temat pisac, to mi sie przypomnialo i pomyslalam, z to bylas ty, skoro o tym piszesz, ale jak nie ty to sorry.
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:16   #394
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Zauroczone dziecko....

Smieszne w tym wszytskim jest jedno -to,ze uwazasz,ze ktoś nie moze mieć innego gustu niż Twój. Córki masz śliczne -nie zaprzeczam,ale jedną z nich ubrałaś w tandetną i kiczowatą sukienkę. I tyle.

Brokuły tez kazdy musi lubić,a jak mówi,ze nie lubi to kłamie?
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:59   #395
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zauroczone dziecko....

Stokrotka oj teraz jak nie ma chrzcin w podpisie, to juz krzyczysz jaka to tandetna i kiczowata ta sukienka byla, ojojoj, wszyscy ci teraz uwierza bo nie zobacza, Twoj gust to kicz i tandeta, skoro ci sie sukienka nie podoba, ktora sie na chrzcinach wszystkim podobala, zreszta dwie sukienki sie podobaly, i starszej corki i mlodszej corki. Ty jestes wyrocznia co jest kiczem i tandeta, a co nie, smieszna jestes i za kogo ty sie uwazasz, moze za slynna projektantke mody? O twojej kulturze juz nie wspominajac. I nie mam zadnego romskiego pochodzenia, to byl tylko zgryw i takie to z was detektywki, ojciec jest Francuzem wloskiego pochodzenia, a ja Polka. W albumie tez juz rozne zlosliwce zdjec nie poogladaja, beda dostepne tylko dla przyjaciol, a kogo wpuszcze do przyjaciol to ja zadecyduje, jezeli wogole jeszcze bede wchodzic na to forum, w co watpie.
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:03   #396
Asiuulka89
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuulka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 598
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Stokrotka oj teraz jak nie ma chrzcin w podpisie, to juz krzyczysz jaka to tandetna i kiczowata ta sukienka byla, ojojoj, wszyscy ci teraz uwierza bo nie zobacza, Twoj gust to kicz i tandeta, skoro ci sie sukienka nie podoba, ktora sie na chrzcinach wszystkim podobala, zreszta dwie sukienki sie podobaly, i starszej corki i mlodszej corki. Ty jestes wyrocznia co jest kiczem i tandeta, a co nie, smieszna jestes i za kogo ty sie uwazasz, moze za slynna projektantke mody? O twojej kulturze juz nie wspominajac. I nie mam zadnego romskiego pochodzenia, to byl tylko zgryw i takie to z was detektywki, ojciec jest Francuzem wloskiego pochodzenia, a ja Polka. W albumie tez juz rozne zlosliwce zdjec nie poogladaja, beda dostepne tylko dla przyjaciol, a kogo wpuszcze do przyjaciol to ja zadecyduje, jezeli wogole jeszcze bede wchodzic na to forum, w co watpie.
skończ już, powtarzasz się. I co z tego że wszystkim się na chrzcinach podobało? Tutaj jak widać nie wszystkim. pogódź się wreszcie z tym że nie każdy ma taki gust jak Ty. a to jest forum i mam prawo wyrazić swoje zdanie. Amen
Asiuulka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:03   #397
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Zauroczone dziecko....

Ależ ja napisalam,ze według mnie sukienka była kiczowata,nikt nie musi się z tym zgadzać.Moze innym się ta sukienka podobała,moze w imię "dyplomacji" udawali,ze się podoba.... Ja nie lubię stylu "na bogato",szczegolnie u małych dzieci. Przeładowane suknie ślubne też mi się nie podobają,wolę proste. Twoje pochodzenie mnie nie interesuje,po prostu ten styl ( "na bogato") tak się kojarzy.

Bardzo agresywna jesteś.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 20:13   #398
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Zauroczone dziecko....

Ale cyrk
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:15   #399
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Coś w stylu Nerona?
Jakieś takie "wybaczam Ci" czy też "ułaskawiam Cię" ?
No coś Ty, jaki Neron!
Raczej powiedziałabym, że jako chrześcijanin mam miękkie serce


A poza tym, tak normalnie, w życiu realnym, to żadna z nas nie biega pod magiel, żeby podyskutować z paniami, które tam pokrzykują. No to tutaj też mozna odpuścić, nie?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:16   #400
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
No coś Ty, jaki Neron!
Raczej powiedziałabym, że jako chrześcijanin mam miękkie serce


A poza tym, tak normalnie, w życiu realnym, to żadna z nas nie biega pod magiel, żeby podyskutować z paniami, które tam pokrzykują. No to tutaj też mozna odpuścić, nie?
ano mozna
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:29   #401
Imilka
Raczkowanie
 
Avatar Imilka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 251
Dot.: Zauroczone dziecko....

Pani Lazurowa jest tak "obojętna" na nasze uwagi ze postanowiła usunąć album z chrzcin i dodatkowo zamierza wynieść sie z forum. Fiu fiu

Pochodzenia nikt sie nie czepia, tak na marginesie
Imilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-17, 20:32   #402
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość

Brokuły tez kazdy musi lubić,a jak mówi,ze nie lubi to kłamie?
Tak, kłamie. A mówi, ze nie lubi, zeby się wyżyć i wywyższyć.
Brokuły? to nie na temat w ogóle jest...

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-10-17 o 20:34
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:33   #403
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zauroczone dziecko....

Ja zgłosiłam post złośliwcowi. Nie wiem jak on na to spojrzy ale dla mnie to jest agresywna osoba. Skoro koleżanka z marsylii się zastanawia czy wchodzić jeszcze kiedykolwiek na to forum to może złośliwiec pomoże rozwiać jej wątpliwości...
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 01:30   #404
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Asiuulka89 Pokaż wiadomość
Nie byłam, nie widziałam ale wierzę. No chyba babcia tego dziecka by nie kłamała bo po co? sensacje robić że się ma wnuczkę chorą a tesciowa widziała się z nią dokładnie wczoraj nie sądzę żeby to była ściema. No ale fakt ciężko uwierzyć że "jednak" takie coś się zdarza.
Ja zaczyam powoli w takie cos wierzyc.

Niedawno wysłuchiwałam zale babci, ktora wziela wnuczke na spacer,ze Matka sie słania na nogach, ma mało pokarmu, ale na pucowanie chałupy ma siłe. Chce pokazac chłopu,ze chalupa ślni przy dziecku, zapominajac jednak,ze przy kp o chlebie i wodzie sie nie zyje.

Z perspektywy czasu widze,ze karmiac piersia pozeralam wiecej niz bedac w ciazy.
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:26   #405
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zauroczone dziecko....

A wiec, nie przesadzajcie tak z ta tandeta i kiczem, bo tandete i kicz moglabym miec za 1/3 ceny sukienki corki, a nawet za 1/5. Sukienka starszej corki tez byla bardzo ladna, tyle, ze na tych zdjeciach bylo slabo widac, bo troche zamazane... Usunelam filmik, bo po co macie go wkolko ogladac jak sie wam tak nie podoba, juz przeciez ogladnelyscie, a wy cos macie jakies zdjecia gdzies czy cos, chyba nie? Nie wiem, czy macie, czy nie bo nawet nie sprawdzalam, tak mnie to bardzo interesuje... Poza tym wole, zeby takie osoby zdjec moich dzieci nie ogladaly, bo i czerwone wstazeczki nie pomoga. Z albumu nic nie usuwalam, ale bedzie teraz tylko dla przyjaciol, a wiec dam obejrzec tylko tym komu zechce dac. Ktos pisal, ze spodziewalam sie pochwal, nie na zadne pochwaly nie czekalam, ale nie spodziewalam sie tez, ze bedzie, az taka krytyka, tym bardziej, ze ten slajdzik wklejalam juz na roznych forach i francuskich i polskich, bo tak jak pisalam, forow takich sa tysiace i nigdy zadnej krytyki nie bylo, najwyzej pochwaly. Poza tym jest tyle problemow na swiecie, rozni ludzie maja naprawde powazne problemy, a dla was problemem jest, w co ubralam na chrzest dziecko, w co wierze i ze dalam dzieciom lyk szampana na szczescie, bo taka jest francuska tradycja? Czemu to ma sluzyc, to ja nie wiem, bo mimo waszych komentarzy i dwie pozostale corki beda mialy tak strojne sukienki i tak wystawne chrzciny i tez dostana lyk szampana na szczescie, bo tak sie rodzicom podoba, a wiec wasze komentarze niczego nie zmienia... A czy wierze, czy nie wierze, ze te negatywne komentarze sa szczere to tez moja sprawa, ja nie wierze i nie rozumiem czemu was az tak boli, ze nie wierze, ze staracie sie na sile mi to udowodnic... Zajmijcie sie powazniejszymi problemami, niz ten. Amen.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:33
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:31   #406
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cena nie świadczy o walorach estetycznych tak np. http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-...700274615.html tanie to nie jest,a koszmarne według mnie

http://balumi.com.pl/Ubranka-dla-dzi...-Martynka.html - kilkakrotnie tańsza ,a wg mnie ładniejsze
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684

Edytowane przez stokrotka_to_ja
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:32
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:37   #407
Imilka
Raczkowanie
 
Avatar Imilka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 251
Dot.: Zauroczone dziecko....

Ale nam nie zależy zeby Cię przekonać ze sukienka jest brzydka. Założe sie ze gdybyś zobaczyła zdjęcie dziecka naszego w sukienc w zupełnie innym stylu to tez byś skrytykowała. I co wtedy - powinnismy spuścić głowę i siedzieć cicho? Ja myślałam ze wyrażanie opini na jakiś temat to element przebywania na forum internetowym. Nie wstrzelilas sie w gusta niektórych dziewczyn i tyle, co sobie z tym zrobisz czy olejesz czy dyplomtycznie odpowiesz czy napiszesz kolejny post w tonie "zazdrosnice trolle co Wy tam wiecie". W odróżnieniu od wielu for internetowych wizaz ma ta fajna zasadę ze tu sie nikogo nie obraza bo jak sama wiesz - lecą ostrzeżenia i w końcu ban. Masz już dwa ostrzeżenia, my nic - o czyjej kulturze to świadczy?

A podawanie dziecku szampana, czy to łyk czy nie wiem ile jest dla mnie po prostu głupota, alkohol to zawsze to samo, nie ważne jaka tradycja za tym stoi. I tu bardziej krytykuje sam zwyczaj. Jakby w zwyczaju było przypalanie dziecku ciała to tez byś "ku radości rodziców i gości" zrobiła to dziecku?

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
Cena nie świadczy o walorach estetycznych tak np. http://allegro.pl/komplet-do-chrztu-...700274615.html tanie to nie jest,a koszmarne według mnie

http://balumi.com.pl/Ubranka-dla-dzi...-Martynka.html - kilkakrotnie tańsza ,a wg mnie ładniejsze
Ta druga przesliczna
Imilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:38   #408
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zauroczone dziecko....

Poza tym to widze, ze bawicie sie w donosicielstwo i donosicie moje posty, ja tez bym mogla kilka waszych postow doniesc, ale donosicielka nigdy nie bylam i nie bede, donosicielstwo to taka brzydka cecha a fee.
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 08:38   #409
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Z perspektywy czasu widze,ze karmiac piersia pozeralam wiecej niz bedac w ciazy.
Ja też jadłam więcej, mniej różnorodnie ale w większych ilościach. To jest zresztą podstawowa zasada karmienia naturalnego, przynajmniej 500 kcal więcej niż w czasie ciąży, niestety kobiety chcą bardzo szybko schudnąć, żyją jak mówisz o chlebie i wodzie a potem mówią, że się nie udało karmić, bo nie miały pokarmu

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2012-10-18 o 08:42
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 08:53   #410
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
A wiec, nie przesadzajcie tak z ta tandeta i kiczem, bo tandete i kicz moglabym miec za 1/3 ceny sukienki corki, a nawet za 1/5. Sukienka starszej corki tez byla bardzo ladna, tyle, ze na tych zdjeciach bylo slabo widac, bo troche zamazane... Usunelam filmik, bo po co macie go wkolko ogladac jak sie wam tak nie podoba, juz przeciez ogladnelyscie, a wy cos macie jakies zdjecia gdzies czy cos, chyba nie? Nie wiem, czy macie, czy nie bo nawet nie sprawdzalam, tak mnie to bardzo interesuje... Poza tym wole, zeby takie osoby zdjec moich dzieci nie ogladaly, bo i czerwone wstazeczki nie pomoga. Z albumu nic nie usuwalam, ale bedzie teraz tylko dla przyjaciol, a wiec dam obejrzec tylko tym komu zechce dac. Ktos pisal, ze spodziewalam sie pochwal, nie na zadne pochwaly nie czekalam, ale nie spodziewalam sie tez, ze bedzie, az taka krytyka, tym bardziej, ze ten slajdzik wklejalam juz na roznych forach i francuskich i polskich, bo tak jak pisalam, forow takich sa tysiace i nigdy zadnej krytyki nie bylo, najwyzej pochwaly. Poza tym jest tyle problemow na swiecie, rozni ludzie maja naprawde powazne problemy, a dla was problemem jest, w co ubralam na chrzest dziecko, w co wierze i ze dalam dzieciom lyk szampana na szczescie, bo taka jest francuska tradycja? Czemu to ma sluzyc, to ja nie wiem, bo mimo waszych komentarzy i dwie pozostale corki beda mialy tak strojne sukienki i tak wystawne chrzciny i tez dostana lyk szampana na szczescie, bo tak sie rodzicom podoba, a wiec wasze komentarze niczego nie zmienia... A czy wierze, czy nie wierze, ze te negatywne komentarze sa szczere to tez moja sprawa, ja nie wierze i nie rozumiem czemu was az tak boli, ze nie wierze, ze staracie sie na sile mi to udowodnic... Zajmijcie sie powazniejszymi problemami, niz ten. Amen.
Jej...jeszcze się nie spotkałam z tym, żeby aż tak kogoś zabolał negatywny komentarz...ciucha!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:19   #411
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
A wiec, nie przesadzajcie tak z ta tandeta i kiczem, bo tandete i kicz moglabym miec za 1/3 ceny sukienki corki, a nawet za 1/5. Sukienka starszej corki tez byla bardzo ladna, tyle, ze na tych zdjeciach bylo slabo widac, bo troche zamazane... Usunelam filmik, bo po co macie go wkolko ogladac jak sie wam tak nie podoba, juz przeciez ogladnelyscie, a wy cos macie jakies zdjecia gdzies czy cos, chyba nie? Nie wiem, czy macie, czy nie bo nawet nie sprawdzalam, tak mnie to bardzo interesuje... Poza tym wole, zeby takie osoby zdjec moich dzieci nie ogladaly, bo i czerwone wstazeczki nie pomoga. Z albumu nic nie usuwalam, ale bedzie teraz tylko dla przyjaciol, a wiec dam obejrzec tylko tym komu zechce dac. Ktos pisal, ze spodziewalam sie pochwal, nie na zadne pochwaly nie czekalam, ale nie spodziewalam sie tez, ze bedzie, az taka krytyka, tym bardziej, ze ten slajdzik wklejalam juz na roznych forach i francuskich i polskich, bo tak jak pisalam, forow takich sa tysiace i nigdy zadnej krytyki nie bylo, najwyzej pochwaly. Poza tym jest tyle problemow na swiecie, rozni ludzie maja naprawde powazne problemy, a dla was problemem jest, w co ubralam na chrzest dziecko, w co wierze i ze dalam dzieciom lyk szampana na szczescie, bo taka jest francuska tradycja? Czemu to ma sluzyc, to ja nie wiem, bo mimo waszych komentarzy i dwie pozostale corki beda mialy tak strojne sukienki i tak wystawne chrzciny i tez dostana lyk szampana na szczescie, bo tak sie rodzicom podoba, a wiec wasze komentarze niczego nie zmienia... A czy wierze, czy nie wierze, ze te negatywne komentarze sa szczere to tez moja sprawa, ja nie wierze i nie rozumiem czemu was az tak boli, ze nie wierze, ze staracie sie na sile mi to udowodnic... Zajmijcie sie powazniejszymi problemami, niz ten. Amen.
Ty to już chyba niedługo książkę napiszesz o tej nieszczęsnej sukience

Weź, bo to już nudne, jak przeżywasz.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 09:27   #412
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Zauroczone dziecko....

de gustibus non est disputandum


nie wierze ze ta bezsensowna dyskusja ciagnie sie tyle stron....
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:07   #413
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zauroczone dziecko....

Juz wam nawet odpowiadac nie bede, bo ciagniecie ten watek usilnie i bez sensu, piszac ciagle to samo, Vixen i Taszkin widze, ze dalej wiedza lepiej, ode mnie, czy ja przezywam, czy nie. Widac ciezko jest ze mnie zejsc, ciekawe czemu? Ja wiem czemu, doskonale wiem czemu, jestem wystarczajaco inteligentna, zeby to rozumiec.Ale juz nie bede wam tego po raz setny pisac. Swoje wiem i zdania nie zmienie, a najlepszy sposob, zeby wam sie w koncu znudzilo, to nieodpowiadanie wam, moja dyskusja z wami jest juz skonczona, nie odpowiem wiecej na zaden zaczepiacki post, bo rzeczywiscie juz mi sie znudzilo. A wy jak sie wam nadal nie znudzlo, mozecie sobie te dyskusje kontynuowac, ale beze mnie, ja mowie wam adieu.

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2012-10-18 o 10:14
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 10:57   #414
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Lazurowewybrzeze Pokaż wiadomość
Juz wam nawet odpowiadac nie bede, bo ciagniecie ten watek usilnie i bez sensu, piszac ciagle to samo, Vixen i Taszkin widze, ze dalej wiedza lepiej, ode mnie, czy ja przezywam, czy nie. Widac ciezko jest ze mnie zejsc, ciekawe czemu? Ja wiem czemu, doskonale wiem czemu, jestem wystarczajaco inteligentna, zeby to rozumiec.Ale juz nie bede wam tego po raz setny pisac. Swoje wiem i zdania nie zmienie, a najlepszy sposob, zeby wam sie w koncu znudzilo, to nieodpowiadanie wam, moja dyskusja z wami jest juz skonczona, nie odpowiem wiecej na zaden zaczepiacki post, bo rzeczywiscie juz mi sie znudzilo. A wy jak sie wam nadal nie znudzlo, mozecie sobie te dyskusje kontynuowac, ale beze mnie, ja mowie wam adieu.
Po raz któryś się żegnasz, a potem piszesz kolejny referat. I to tak kipiący złością, jednocześnie bronisz się i atakujesz, gubisz w tym co piszesz. Nie, nie, wcale nie przeżywasz Jesteś tylko obojętnie zaangażowana
Swoją drogą musi być ciężko komuś, kto krytykę głupiej sukienki znosi w taki sposób.
Ja od siebie już kończę, ale czułam się wywołana po nicku.

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2012-10-18 o 11:05
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 15:04   #415
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Ja zaczyam powoli w takie cos wierzyc.

Niedawno wysłuchiwałam zale babci
, ktora wziela wnuczke na spacer,ze Matka sie słania na nogach, ma mało pokarmu, ale na pucowanie chałupy ma siłe. Chce pokazac chłopu,ze chalupa ślni przy dziecku, zapominajac jednak,ze przy kp o chlebie i wodzie sie nie zyje.

Z perspektywy czasu widze,ze karmiac piersia pozeralam wiecej niz bedac w ciazy.
Ja tam żali żadnych babci nie uważam za wiarygodne, się byś zdziwiła jak dalece odbiegać mogą one od rzeczywistości...
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 17:59   #416
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Ja tam żali żadnych babci nie uważam za wiarygodne, się byś zdziwiła jak dalece odbiegać mogą one od rzeczywistości...
Żale jak żale ale jak babcie czasem opowiadają, że jak ich dzieci miały 8 miesięcy to biegały! A jak rok to już dawno w nocnik robiły! Tylko teraz to te dzieci jakieś takie oporne....
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 14:38   #417
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Zauroczone dziecko....

Prawda są rozne "babcie"

Tylko jej opowieć jakaś była "normalna"
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:41   #418
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Prawda są rozne "babcie"

Tylko jej opowieć jakaś była "normalna"
Niech pozory cię nie zmylą
Moja mama też wygląda całkiem normalnie, podobnież teściowa a takie potrafią głupoty wygadywać, że szok
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 17:10   #419
Jolkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Jolkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 11 683
GG do Jolkaaa
Dot.: Zauroczone dziecko....

A ja chyba zaczynam wierzyć w zauroczenie jakaś masakra bo już ręcę opadają.
__________________
01.10.2011r. - Nasz Ślub

MICHAŁEK



WYMIANA
Jolkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:21   #420
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Zauroczone dziecko....

Cytat:
Napisane przez Jolkaaa Pokaż wiadomość
A ja chyba zaczynam wierzyć w zauroczenie jakaś masakra bo już ręcę opadają.
i nie ma zadnego racjonalnego powodu?
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.