''Kocham Cię'' - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-12, 08:49   #1
adzixx
Raczkowanie
 
Avatar adzixx
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 125
Question

''Kocham Cię''


Mam do Was kilka pytań, odnośnie tych dwóch słów.

Co tak naprawdę oznaczają dla Was te dwa słowa? Co kryje się pod słowem kocham czy rzeczywiście jest to wyznanie czy tylko puste słowo rzucone na wiatr?

Przykład:
Chłopak jest z dziewczyną od miesiąca, a już padły z jego strony te słowa i obiecywanie gruszek na wierzbie. Jaki macie stosunek do wypowiedzenia tych słów po tak krótkim czasie? Dlaczego ludzie tak się z tym spieszą? Czy wypowiadacie te słowa dopiero więdząc, że to prawdziwa miłość, czy zdarzyło się Wam również w fazie zauroczenia, które MOŻE z czasem minąć i wtedy można rzec, że były to słowa rzucone na wiatr.

Kolejny przykład: Chłopak również jest z dziewczyną krótki czas i padły właśnie oto te słowa. Na początku kwiatuszki, przytulanki i czułe słówka, ogólnie miłusio, słodziutko i rzyganie tęczą. Jednak po czasie chłopak stwierdza, że tylko ''bardzo lubi'' dziewczynę... Więc po co te wyznania na początku? Czy naprawdę słowa ''Kocham Cię'' aż tak tracą na wartości?

Co sądzicie więcej w tym temacie?

Edytowane przez adzixx
Czas edycji: 2013-03-12 o 08:51
adzixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 08:57   #2
Senija
Zadomowienie
 
Avatar Senija
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: stara syrena bez kół w stodole
Wiadomości: 1 124
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez adzixx Pokaż wiadomość
Mam do Was kilka pytań, odnośnie tych dwóch słów.

Co tak naprawdę oznaczają dla Was te dwa słowa? Co kryje się pod słowem kocham czy rzeczywiście jest to wyznanie czy tylko puste słowo rzucone na wiatr?

Przykład:
Chłopak jest z dziewczyną od miesiąca, a już padły z jego strony te słowa i obiecywanie gruszek na wierzbie. Jaki macie stosunek do wypowiedzenia tych słów po tak krótkim czasie? Dlaczego ludzie tak się z tym spieszą? Czy wypowiadacie te słowa dopiero więdząc, że to prawdziwa miłość, czy zdarzyło się Wam również w fazie zauroczenia, które MOŻE z czasem minąć i wtedy można rzec, że były to słowa rzucone na wiatr.

Kolejny przykład: Chłopak również jest z dziewczyną krótki czas i padły właśnie oto te słowa. Na początku kwiatuszki, przytulanki i czułe słówka, ogólnie miłusio, słodziutko i rzyganie tęczą. Jednak po czasie chłopak stwierdza, że tylko ''bardzo lubi'' dziewczynę... Więc po co te wyznania na początku? Czy naprawdę słowa ''Kocham Cię'' aż tak tracą na wartości?

Co sądzicie więcej w tym temacie?
"Kocham Cię" po miesiącu to stanowczo za szybko. Jasne, że nie można generalizować, ale gdyby mnie ktoś uraczył takim wyznaniem po czterech tygodniach to zaświeciłaby mi się czerwona lampka i przypięłabym takiemu komuś łatkę 'nieodpowiedzialny'.

A co do samych słów hmmm ciężko to określić, mimo wszystko to jest bardzo indywidualne. Wydaje mi się, że nie ma miłości bez odpowiedzialności i 'kocham cię' można powiedzieć jak się już trochę razem przeszło. Bo takie gadanie 'kocham cię' jak wszystko się dobrze układa to trochę szczeniackie. Nie mówię że od razu trzeba przechodzić przez jakieś telenowelewe dramaty/śmiertnelne choroby/związki na odległość i bógwiecojeszcze, ale prawdziwe 'kocham cię' to jest wg mnie wtedy, kiedy dziecko się drze wniebogłosy o 3 nad ranem a Twój chłop mówi: "Śpij, ja się nim zajmę" i wstaje, chociaż rano musi się zebrać do pracy na siódmą
Senija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 08:58   #3
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: ''Kocham Cię''

Co do wypowiadania tych słów w tak krótkim czasie są dwie opcje:
a) rzeczywiście jest to czasem taka presja w stylu "przecież trzeba coś mówić" albo "wszyscy mówią kocham Cię to i ja powiem" I wtedy rzeczywiście trzeba zaczekać.

Ale też nie oceniam tego tak całkiem negatywnie bo: ( i tu przypadek b)
b) czasem rzeczywiście uczucie jest bardzo silne i czuję się TO bardzo szybko. Ja "wzdychałam" do mojego obecnego chłopaka dłuuugo zanim się zeszliśmy i w dodatku przyjaźniliśmy się najpierw (on też za mną szalał, ale nie wiedzieliśmy o tym) i kiedy w koncu się okazało że to jest odwzajemnione to te pierwsze 2 miesiące 'jako para' były naprawdę szalone. I trochę czekaliśmy z tym "WIELKIM SŁOWEM" jednak bo 'to takie poważne' albo 'czy na pewno to czujemy'. I nie wytrzymaliśmy Ja dość szybko wiedziałam, że dla mnie to jest to. Z nikim się nie czułam tak jak z Nim. I nic się nie zmienia.
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:15   #4
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: ''Kocham Cię''

Niestety, ale niektórzy ludzie to nawet nie mają pojęcia co znaczą te słowa i klepią je każdemu w około.
A mi z tym wyznaniem, to od razu kojarzy się piosenka : Chłopcy z placu broni - Kocham Cię
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 09:57   #5
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: ''Kocham Cię''

Ja kiedyś usłyszałam te słowa po jednym dniu 'bycia razem'
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 10:00   #6
ahoooj
Raczkowanie
 
Avatar ahoooj
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 326
Dot.: ''Kocham Cię''

Ja na początku mojego związku miałam taką sytuację, ledwo zaczęłam chodzić z tż, a już usłyszałam te dwa słowa "kocham Cię". Bardzo dziwnie się z tym czułam, byliśmy ze sobą bodajże trzeci dzień, ledwo go znałam, a on już składał mi deklaracje miłości. Z mojej strony były bardziej mieszane uczucia, nie chciałam rzucać słów na wiatr i miałam wrażenie, że jest mu z tego powodu bardzo przykro. Po jakiś dwóch tygodniach naszego "chodzenia" wyjechałam na tydzień, w czasie mojej nieobecności zmarł mu dziadek, z którym był bardzo związany, nie potrafiłam nawet sobie wyobrazić, jak bardzo cierpi i wtedy dopiero zrozumiałam, jakim wrażliwym i ciepłym człowiekiem jest. Coś tam mu szepnęłam po powrocie że też go kocham, a dla mnie te słowa mają ogromną wartość. Tak się ucieszył, że szkoda gadać, byliśmy ze sobą zaledwie miesiąc, a on zaczynał snuć palny o wspólnej przyszłości
No ale każdy jest inny, nie można wszystkich ludzi wsadzać do jednego worka, czasem czuje się "to" już po kilku godzinach spędzonych z daną osobą, jednak jestem zdania, że każdy musi odpowiadać za swoje uczucia i nie może rzucać słów na wiatr, jeśli nie jest gotowy do poważnej miłości to niech nie mówi nic o kochaniu.
ahoooj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:40   #7
delirious
Raczkowanie
 
Avatar delirious
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 102
Dot.: ''Kocham Cię''

To zależy. Ja nigdy nie nadużywałam tego słowa. Mój obecny TŻ jest pierwszą osobą której wyznałam uczucie, a on mi powiedział, że mnie kocha właśnie po miesiącu znajomości. Ja poczekałam, aż będę wiedzieć co czuje, nie rzucałam słów na wiatr, aż przyszedł moment gdy sobie uświadomiłam, że go kocham. Myśle że tu nie chodzi o czas, każdy zakochuje się inaczej i w innym tempie. Pytasz dlaczego ludzie sie spiesza, moim zdaniem kiedy sobie uswiadomia milosc do drugiej osoby, to czemu tego nie powiedzieć? Miłość i tak przejawia sie w gestach nie słowach. Owszem znam dziewczyne, która swojemu TZ deklaruje wieczna milosc, a tak naprawde sama nie wie co czuje, ale to dla mnie dziecinada i w sumie to przykre.
delirious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 11:42   #8
ariadn_a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 324
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez adzixx Pokaż wiadomość
Mam do Was kilka pytań, odnośnie tych dwóch słów.

Co tak naprawdę oznaczają dla Was te dwa słowa? Co kryje się pod słowem kocham czy rzeczywiście jest to wyznanie czy tylko puste słowo rzucone na wiatr?

Przykład:
Chłopak jest z dziewczyną od miesiąca, a już padły z jego strony te słowa i obiecywanie gruszek na wierzbie. Jaki macie stosunek do wypowiedzenia tych słów po tak krótkim czasie? Dlaczego ludzie tak się z tym spieszą? Czy wypowiadacie te słowa dopiero więdząc, że to prawdziwa miłość, czy zdarzyło się Wam również w fazie zauroczenia, które MOŻE z czasem minąć i wtedy można rzec, że były to słowa rzucone na wiatr.

Kolejny przykład: Chłopak również jest z dziewczyną krótki czas i padły właśnie oto te słowa. Na początku kwiatuszki, przytulanki i czułe słówka, ogólnie miłusio, słodziutko i rzyganie tęczą. Jednak po czasie chłopak stwierdza, że tylko ''bardzo lubi'' dziewczynę... Więc po co te wyznania na początku? Czy naprawdę słowa ''Kocham Cię'' aż tak tracą na wartości?

Co sądzicie więcej w tym temacie?
używanie tych słów wynika z niedojrzałości po takim czasie, utożsamianiu miłości z zauroczeniem
ariadn_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 11:43   #9
Kendra66
Rozeznanie
 
Avatar Kendra66
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 868
Dot.: ''Kocham Cię''

mój związek rozpoczął się od tych słów
przyjaźniliśmy się już wcześniej, tak trochę zachowywaliśmy się jak para (np.wspólne imprezy-tańczyliśmy tylko z sobą, siedzieliśmy obok siebie itp). po czasie zorientowałam się, że jakoś inaczej na mnie patrzy, sposób jaki z mną rozmawiał też, zachowywał się jakby był zazdrosny jak z innym gadałam itp.
no i przemyślałam to sobie z nim (a raczej uświadomiłam ile on dla mnie znaczy). i kiedyś wracając z imprezy w 2 i gadając o pierdołach on nagle z tekstem "kocham cię, wiesz?", na co ja "ja cię też" i od tego czasu zaczęliśmy z sobą "chodzić" do teraz pamiętam uczucie tych motylków w żołądku jak to powiedział. a znajomi na to, że jesteśmy parą wszyscy zgodnie twierdzili, że nareszcie.
Kendra66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:02   #10
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: ''Kocham Cię''

Nie oceniam nikogo po szybkości wypowiadania tych słów.
Ja je usłyszałam po dwóch tygodniach 'związku', fakt pomógł alkohol (dał odwagę), ale płynęło to z serca.
I dziś wiem, że to nie było dla picu, po to żeby 'było'. W przyszłym roku bierzemy ślub
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 12:51   #11
kolorowatecza
Zakorzenienie
 
Avatar kolorowatecza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 244
Dot.: ''Kocham Cię''

Usłyszałam i powiedziałam je po 5 dniach bycia razem..
Ale u nas uczucie było już dawno, tylko takie.. ukryte.
Z dnia na dzień kocham coraz mocniej A te słowa znaczą dla mnie "zrobię dla Ciebie wszystko. Jesteś dla mnie najważniejsza"
__________________
Jesteś architektem moich snów, projektantem uśmiechu, wynalazcą szczęścia


cel na ten rok - rzucić palenie. Raz na zawsze!
kolorowatecza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 14:22   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: ''Kocham Cię''

Słowa to tylko słowa, ważne co mówią czyny.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 14:37   #13
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: ''Kocham Cię''

jeszcze kilka lat temu powiedziałabym, że takie wczesne wyznanie ma się nijak do prawdziwego uczucia, ale akurat mój TŻ, który za chwilę będzie moim mężem powiedział mi "kocham Cię" po miesięcznej znajomości. Miał wtedy 25 lat i podobno wiedział od razu, że to miłość, bo nigdy wcześniej nie czuł czegoś takiego ale akurat w naszym przypadku słowa idą i zawsze szły w parze z czynami
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 14:40   #14
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: ''Kocham Cię''

Miło usłyszeć takie słowa. Ale jak są wypowiedziane na początku związku (tak było u mnie, ech stare dzieje ), nie da się traktować tego jak prawdziwego wyznania miłości.
Faceci patrzą na to pewnie inaczej, może myślą, że my oczekujemy takich deklaracji od razu?
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:06   #15
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: ''Kocham Cię''

Dla mnie to słowa, którymi się nie szasta. Zresztą ja w ogóle jestem zdania, że po co mówić skoro trzeba pokazywać bo liczą się gesty.

Z TŻ-em powiedzieliśmy sobie "kocham" jeden jedyny raz, po ponad 2 latach związku. I dla mnie jest tak dobrze. Stanowczo uważam, że to czyny świadczą o uczuciach i że nie trzeba o nich mówić, skoro druga strona wie i czuje się kochana.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:30   #16
Vesper_Lynd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: ''Kocham Cię''

A według mnie jeśli to jest prawdziwe uczucie to trzeba sobie to mówić ciągle. Ja i mój TŻ po dwóch miesiącach wyznaliśmy sobie miłość. I on i ja pierwszy raz powiedzieliśmy komuś ,,kocham Cię''. Teraz troszkę już jesteśmy razem, planujemy przyszłość, doskonale nam się układa, ale początkowo ja miałam problem z mówieniem kocham, starałam się używać tego słowa oszczędnie, to on nauczył mnie, że trzeba to powtarzać sobie przy każdej możliwej okazji, że to piękne słowo i nie trzeba go chować na wyjątkowe okazje. I pewnie mówię to 20 razy dziennie, ale akurat u nas jest to piękne i nigdy się nie nudzi Oczywiście idą za tym czyny, bo bez tego pewnie słowa byłyby bezwartościowe. Częste 'kocham cię' + czyny - dla mnie nie ma nic piękniejszego <3.

Edytowane przez Vesper_Lynd
Czas edycji: 2013-03-12 o 15:32
Vesper_Lynd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:37   #17
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez ahoooj Pokaż wiadomość
Ja na początku mojego związku miałam taką sytuację, ledwo zaczęłam chodzić z tż, a już usłyszałam te dwa słowa "kocham Cię". Bardzo dziwnie się z tym czułam, byliśmy ze sobą bodajże trzeci dzień, ledwo go znałam, a on już składał mi deklaracje miłości. Z mojej strony były bardziej mieszane uczucia, nie chciałam rzucać słów na wiatr i miałam wrażenie, że jest mu z tego powodu bardzo przykro. Po jakiś dwóch tygodniach naszego "chodzenia" wyjechałam na tydzień, w czasie mojej nieobecności zmarł mu dziadek, z którym był bardzo związany, nie potrafiłam nawet sobie wyobrazić, jak bardzo cierpi i wtedy dopiero zrozumiałam, jakim wrażliwym i ciepłym człowiekiem jest. Coś tam mu szepnęłam po powrocie że też go kocham, a dla mnie te słowa mają ogromną wartość. Tak się ucieszył, że szkoda gadać, byliśmy ze sobą zaledwie miesiąc, a on zaczynał snuć palny o wspólnej przyszłości
No ale każdy jest inny, nie można wszystkich ludzi wsadzać do jednego worka, czasem czuje się "to" już po kilku godzinach spędzonych z daną osobą, jednak jestem zdania, że każdy musi odpowiadać za swoje uczucia i nie może rzucać słów na wiatr, jeśli nie jest gotowy do poważnej miłości to niech nie mówi nic o kochaniu.
Miałam bardzo podobnie Też bardzo wcześnie usłyszałam te słowa od chłopaka (nie pamiętam- kilka dni czy więcej niż tydzień), ale ja też czekałam z tym długo. Jesteśmy razem już 2 lata, więc szybkość wypowiadania tych słów nie zawsze ma jednak odzwierciedlenie w długości związku

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie oceniam nikogo po szybkości wypowiadania tych słów.
Ja je usłyszałam po dwóch tygodniach 'związku', fakt pomógł alkohol (dał odwagę), ale płynęło to z serca.
I dziś wiem, że to nie było dla picu, po to żeby 'było'. W przyszłym roku bierzemy ślub
Gratulacje
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 15:50   #18
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: ''Kocham Cię''

Myszka, dziękuję
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 16:02   #19
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: ''Kocham Cię''

Ja usłyszałam po długim czasie i po długim czasie je powiedziałam. Oboje z TŻ nie jesteśmy wylewni jeśli chodzi o takie wyznania. Za to już jak mi to powiedział, to się czułam, jakby świat wokół nie istniał Warto było poczekać. Z tym, że dla mnie takie słowa są ważne na równi z czynami. Czyli oprócz słów muszę też czuć, że facet mnie kocha, że jest mi oddany. Gdybym na początku związku usłyszała takie słowa, nie uwierzyłabym i nie odwzajemniła ich. Dla mnie to by było za szybko, przez 3-4 miesiące nie da się nawet dobrze człowieka poznać.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2013-03-12 o 16:04
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-12, 16:42   #20
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez adzixx Pokaż wiadomość
Co sądzicie więcej w tym temacie?
Słowo <klucz> często nadużywane z powodu braku znajomości jego znaczenia ,tudzież odgrywające rolę "wabika ".Osobiście użyłem raz
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:44   #21
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: ''Kocham Cię''

Słowo kocham usłyszałam już na jednej z pierwszych randek, na początku wydawało mi się to szalone i powiedziałam TŻ, że pewnie mu się tylko tak wydaje, że myślę, że to tylko zauroczenie albo, że po prostu bardzo mnie lubi. Ale po pewnym krótkim czasie poczułam to samo i wiedziałam, że to ten jedyny W tym roku bierzemy ślub, także póki co się nie mylę :P
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 17:51   #22
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: ''Kocham Cię''

A ja dla odmiany powiem, że ja wyznałam to uczucie dopiero po przeszło roku związku!a usłyszałam je jeszcze kilka miesięcy później. Nie wiem czy wtedy dopiero to poczuliśmy czy to był czas w którym byliśmy gotowi na jego wyznanie. Nie ma to dla mnie znaczenia. Wolę widzieć zaangażowanie i nie słyszeć dwóch słów a niżeli plecenie "kocham, kocham" bo co to zmieni w moim życiu... ?
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 20:16   #23
Szangal1206
Raczkowanie
 
Avatar Szangal1206
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 215
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Nie oceniam nikogo po szybkości wypowiadania tych słów.
Ja je usłyszałam po dwóch tygodniach 'związku', fakt pomógł alkohol (dał odwagę), ale płynęło to z serca.
I dziś wiem, że to nie było dla picu, po to żeby 'było'. W przyszłym roku bierzemy ślub

Ja te słowa powiedziałm mojemu TŻ po 2 tygodniach znajomosci i to też były słowa płynące z serca, a poza tym on też chciał mi to powiedzieć ale to ja się pierwsza na odwagę zebrałam
Szangal1206 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:07   #24
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: ''Kocham Cię''

my sobie powiedzieliśmy 'kocham' zdaje sie po jakims miesiacu, czulismy to oboje i to było takie pierwsze naprawde big love tez sie za rok pobieramy

natomiast kiedys gosciu powiedział mi na którejś z pierwszych randek ze mnie kocha, wiec go opieprzyłam, ze co to w ogóle ma znaczyc, na co on: a tak powiedziałem, bo myslałem ze tego oczekujesz...
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:12   #25
sudosudo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 126
Dot.: ''Kocham Cię''

Po dwóch tygodniach?? Po miesiącu??
Ludzie!
Czy wy wiecie, co znaczy kocham??
Jedyny z byłych, który mi to powiedział, powiedział mi to po dobrym półtora roku bycia razem, a potem powtórzył może ze trzy razy!

Jak możecie po dwóch tygodniach mówić "kocham cię"? Mylicie zakochanie z miłością.
sudosudo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:18   #26
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach?? Po miesiącu??
Ludzie!
Czy wy wiecie, co znaczy kocham??
Jedyny z byłych, który mi to powiedział, powiedział mi to po dobrym półtora roku bycia razem, a potem powtórzył może ze trzy razy!

Jak możecie po dwóch tygodniach mówić "kocham cię"? Mylicie zakochanie z miłością.
A to moim zdaniem też nie każdemu musi pasowac, ja np. mam potrzebę częściej słyszeć "kocham cię" od partnera niż 3x przez cały związek. Właściwie to chcę to słyszeć codziennie
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:18   #27
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: ''Kocham Cię''

Wlasnie czytam te posty i nad tym samym sie zastanawiam, juz sobje mysle czy to na jestsm jakas inna?... my mimo ze powiedzidlizmy to raz no to oboje przyjelismy to do wiadomosci a z pamiecia nie jest u nas tak zle by to powtarzac kilka razy do roku. Sa jakies przykre sytuacje gdzie milo jest uslyszec komplement albo cos milego, ale jest przeciez wiele innych wyrazen ktorymi mozna kogos wesprzec a to cale "kocham cie to juz tak magicznie nie dziala bo za czesto inni o tym peplają!
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:26   #28
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: ''Kocham Cię''

Cytat:
Napisane przez sudosudo Pokaż wiadomość
Po dwóch tygodniach?? Po miesiącu??
Ludzie!
Czy wy wiecie, co znaczy kocham??
Jedyny z byłych, który mi to powiedział, powiedział mi to po dobrym półtora roku bycia razem, a potem powtórzył może ze trzy razy!

Jak możecie po dwóch tygodniach mówić "kocham cię"? Mylicie zakochanie z miłością.
Ja usłyszałam 'kocham' po miesiącu związku. I nie miałam powodu, żeby uznać to za pomyłkę z jego strony.

Dlaczego? Bo wcześniej spotykaliśmy się 9miesięcy, dosyć często, rozmawialiśmy na różne tematy, poznaliśmy się nieco, swoje poglądy, charaktery, priorytety. I widziałam to w jego zachowaniu.

Więc może przystopujcie z tym wartościowaniem 'moje kocham po 1,5 roku było poważniejsze niż twoje po kilku miesiącach', bo nie wiecie, co wcześniej łączyło tych ludzi ze sobą.
Tym bardziej, jeśli mówicie o swoich eksach- chyba jednak to nie była wielka miłość, skoro nie jesteście już razem?
Jak widać nawet po kilkunastu miesiącach można wyolbrzymić swoje uczucia i powiedzieć 'kocham', choć to nie do końca to uczucie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:34   #29
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: ''Kocham Cię''

Ja nie mowie o moim eks tylko obecnym.
Zadnemu z eks tego nie mowilam bo tak nie czulam (oprocz pierwszej dziecinnej milosci) nie mam w nawyku plecenia slow bezpodstawnie ludziom tylko dlatego, ze oni bycmoze chcieliby to uslyszec...
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-12, 21:46   #30
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: ''Kocham Cię''

Ja usłyszałam "Kocham Cię" od TŻ po 4 tygodniach znajomości, trochę się wtedy wystraszyłam, bo sama jeszcze wtedy tego nie czułam.
"Kocham Cię" znaczy dla mnie bardzo dużo.
Po prawie 3 miesiącach związku czuję już, że ja też go kocham, ale potrzebuję jeszcze trochę czasu by być tego pewną w 100% i dopiero wtedy mu powiedzieć te słowa.
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.