Wybaczyłybyście zdradę? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 00:22   #61
LadyBird_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 67
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Mój związek trwał prawie 4 lata.
Wczoraj odkryłam, że całował się z inną. W czasie, kiedy wróciliśmy do siebie po przerwie i wyznawał mi miłość.
Do niedzieli pisali ze sobą, podobno chcieli być tylko kumplami. Ja miałam się nigdy nie dowiedzieć.
Nikomu nie życzę tego, i nie jestem w stanie wybaczyć. Nawet jeśli kiedykolwiek wybaczę, nie zaufam. I nie będę nigdy jego.
Jeżeli ona mogła go mieć, to ja już go nie chcę. Napisałam jej nawet, że wiszę jej kawę za to, że pokazała mi, ile jest warte jego "kocham cię".
Szatanica, o ile Cię dobrze kojarzę i nie pomyliłam z nikim to czytałam w pewnym wątku, w którym się udzielasz, że to Ty pierwsza zdradziłaś TŻ jak z nim byłaś i mu o niczym nie powiedziałaś. Więc jakim prawem Ty masz pretensje do swojego TŻ skoro zrobiłaś to samo?
Nie chcesz, nie musisz odpowiadać. Mam nadzieję, że nie strzeliłam gafy i dobrze przeczytałam. Jeśli stało się inaczej, to z góry przepraszam.

Powracając do tematu, to w sumie nigdy nie zastanawiałabym się czy bym wybaczyła zdradę. Nigdy nie byłam w takiej sytuacji i mam nadzieję, że nie będę. Tak jak dziewczyny piszą, to zależy co dla kogo jest zdradą i zależy co partner by takiego zrobił.
LadyBird_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:34   #62
goplankowa
Zakorzenienie
 
Avatar goplankowa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 500
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Zastanawiam się nad tym czasem, choć nie wyobrażam sobie żeby mój TŻ to zrobił. Jednak nie wiem co bym zrobiła. Zbliżenia sexualnego na pewno nie. Jakiś pocałunek itp. nie wiem. Patrząc na obecnego TŻ, pewnie bym nie chciała wybaczyć ale też nie wyobrażałabym sobie bez niego żyć. Jednak ciągły brak zaufania, czepianie się nie dałoby spokoju.
__________________
narzeczona
fotograf dziecięcy i ślubny
rozwój osobisty!

goplankowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 06:33   #63
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez Malinaa_ Pokaż wiadomość
Tak, na przykład. Po alkohulu rozum wysiada.
(...)
Aż przykro czytać takie hasła. Rozum wysiada tylko w przypadku patologicznego upojenia alkoholem, a i to do pewnego stopnia i np. w sądzie rzadko jest to okoliczność łagodząca. Tylko, że wtedy to ludzie się najczęściej robią agresywni lub nieprzytomni, a nie zamieniają w podrywaczy.

Normalnemu człowiekowi rozum po alkoholu nie wysiada i zdrada po alkoholu (jako jakieś wytłumaczenie) to hasło dla naiwnych i chcących wierzyć, że to akohol jest winny, a nie "misiu" Moi kumple się śmieją z kobiet kupujących to żałosne wytłumaczenie. Nawet jak się film urwie, to ludzie się zachowują tak, jakby się zachowywali po prostu dobrze się bawiąc, średnio pijani. To, że niczego potem nie pamiętają, nie znaczy że się zmienili w kogoś innego na jakiś czas. Jak ktoś normalnie nie zarywa do osób trzecich, to i po nie będzie tego robić.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-08-11 o 06:41
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 07:53   #64
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nigdy. Ten ból zostaje w podświadomości na zawsze i przypomina o sobie w najmniej oczekiwanym momencie. Pierwszy partner mnie zdradzał.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:04   #65
Giselle_Giselle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Toruń/Czernikowo
Wiadomości: 27
GG do Giselle_Giselle
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

@ kennedy

Ja również nie żałuję, aczkolwiek zostało w pamięci i trudno będzie o tym zapomnieć. Wydaje mi się, że to była po prostu próba dla naszego związku... Mogłoby obyć się bez niej, ale co się stało to się nie odstanie. Teraz jest mi wierny, ufam mu, choć czasem mam wątpliwości, a tak bardzo nie chciałabym mieć...
__________________



Tylko dwa kg...
Dwa kg i będę IDEALNA!

Giselle_Giselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:46   #66
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

wybaczyć zdradę? NIE po prostu, bez żadnych "ale", bez stawiania warunków ...bo gdyby to było...NIE NIE i jeszcze raz NIE

każdą osobę która wybacza zdradę uważam za głupią (przepraszam, jesli tą wypowiedzią kogoś urażę- ale mam prawo do własnego zdania i własnie je prezentuję)
a teraz argumentacja:
Moja była-dobra psiapsiuła(bo od jakiegoś 1,5 roku już nią nie jest) była regularnie zdradzana przez swojego TZa, potem narzeczonego, a obecnie męża. Regularnie znaczy- wiem ze są ze sobą od 5 lat i wiem o co najmniej 4 dziewczynach z którymi jej TŻ sypiał.
Co więcej- wiem to od niej.
Co jeszcze wiecej- jedna z tych dziewczyn mieszkała z nimi na stancji przez ponad rok, moja koleżanka zastała ją i swojego TZa pod prysznicem i mieszkali dalej jak cholernie szczęśliwa rodzinka- patologia po prostu.
Nie wierzyłam ze zgodzi się za niego wyjśc za mąż, szczególnie że dziewczyna jest przebojowa (raczej nie ma powodów do kompleksów), jest śliczna jak aniołek, dobrze zarabia, ma tabun znajomych którzy chętnie by jej pomogli...mimo to- wolała zostać z kolesiem który notorycznie ją robi w h...j
I o ile sama bym nie wybaczyła zdrady, o tyle, jestem w stanie zrozumieć, ze za pierwszym razem sie łudziła, ze to" jeden jedyny raz", ponadto jej TZ to taki krasomówca, ze mógł ją zbajerować...no ale kilka razy przeżywać to samo, a mimo to być z takim jełopem?!
Niepojęte to dla mnie, dlatego wolałam zaprzestać z nią kontaktu- za bardzo czułam się oszukana, gdy kolejny raz wypłakiwała sie na moim ramieniu, miała go rzucać, po czym z uśmiechem szła mu robić kanapki do pracy :/
nie szanuję takich ludzi, bo tak naprawdę ta dziewczyna pozwala sobą pomiatać, gdybym z kimś takim miała być- traktowała bym taką osobę najgorzej jak się da na zasadzie "sprawdźmy czy mogę sie posunąć jeszcze dalej i czy to też wybaczysz"...podejrzewam ze jej facet też tak ją traktuje.
Co ciekawe- koleżanka jest przekonana, ze po ślubie (ok.2 lata temu) wszystko sie zmieniło i stał sie lepszym człowiekiem. I o ile wczesniej reagowała przynajmniej płaczem na ewidentne oznaki zdrady (smsy, maile od innych dziewczyn, przyłapanie na wakacjach z inną panną w namiocie) o tyle- teraz wypiera po prostu i stara sie dosłownie nie widzieć zdrady, pewnie jakby zastała go z inną w ich własnym łóżku to i tak by to wyparła- jakim cudownym mechanizmem jest ludzki umysł
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...

Edytowane przez la'Mbria
Czas edycji: 2010-08-11 o 08:52
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:02   #67
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez Funieczka Pokaż wiadomość
Wybaczyłam zdradę emocjonalną.
Zabieganie o nią, staranie się, proponowanie rzeczy, których mnie nie oferował. Jednak nie zapomniałam.
Gdyby mnie zdradził fizycznie, nie wiem co bym zrobiła. Na pewno wystrzelałabym go po gębie i zastanowiła się co dalej juz na spokojnie.

dla mnie zdrada emocjonalna jest sto razy gorsza niż fizyczna.
fizycznie bzykniesz i po sprawie, emocjonalnie się angażujesz, myślisz, tęsknisz. nie rozumiem trochę Twojego podejścia.

wybaczyłam jeden 'flirt' skończyło się, że bzyknął inną.

a teraz ja zapyta, czysto teoretycznie,
gdyby Wam zdarzyło się zdradzić i następnie dowiedziałybyście się, iż TŻ Was zdradził, to czy spojrzałybyście na niego przychylniejszym okiem? Przez pryzmat tego co same zrobiłyście?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:03   #68
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nigdy nie znalazlam sie w takiej sytuacji wiec nie powiem ze nie wybaczylabym. Na pewno zalezy to od wielu czynnikow. Jak nam sie ukladalo w zwiazku, czy byly jakies problemy. Chcialabym rowniez znac powod dlaczego to zrobil no i jak bardzo tego zaluje . Jednego jestem pewna jesli wybaczylabym to wiem ze mineloby wiele czasu zeby zaczac mu ufac tak jak dawniej , chociaz wcale nie jestem pewna czy udaloby mi sie to.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:20   #69
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nigdy. Myślę, że nie tylko ja, ale i Wy drogie Kobiety - znosimy bardzo dużo. Mężczyźni są kompletnie inaczej skonstruowani, jakoś nie liczą się z tym, że można nas bardzo zranić gestem, słowem...
Jestem ze swoim facetem, ale stale sprawia mi przykrości, już nie wiem, jak mam mu przemówić do rozsądku. Nie jestem wymagająca, emocje (już) skupiam w sobie, uspokoiłam się - nie robię awantur, nie histeryzuję.

Zdrady na pewno bym nie wybaczyła. Byłoby to dla mnie niesamowite upokorzenie, brzydziłabym się jego dotyku
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:22   #70
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
a teraz ja zapyta, czysto teoretycznie,
gdyby Wam zdarzyło się zdradzić i następnie dowiedziałybyście się, iż TŻ Was zdradził, to czy spojrzałybyście na niego przychylniejszym okiem? Przez pryzmat tego co same zrobiłyście?
Nie, dlatego ze zdradzajac faceta stalabym sie szuja i on zdradzajac mnie rowniez. Wolalabym zakonczyc taki zwiazek, poniewaz nie ufalibysmy sobie. To nie dziala na zasadzie, ja zdradzilam wiec moge mu wybaczyc.
Poniewaz to jest wybielanie siebie i jego.
Zreszta dla mnie wybaczenie zdrady, to pozwolenie na kolejna.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:28   #71
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
dla mnie zdrada emocjonalna jest sto razy gorsza niż fizyczna.
fizycznie bzykniesz i po sprawie, emocjonalnie się angażujesz, myślisz, tęsknisz. nie rozumiem trochę Twojego podejścia.

wybaczyłam jeden 'flirt' skończyło się, że bzyknął inną.

a teraz ja zapyta, czysto teoretycznie,
gdyby Wam zdarzyło się zdradzić i następnie dowiedziałybyście się, iż TŻ Was zdradził, to czy spojrzałybyście na niego przychylniejszym okiem? Przez pryzmat tego co same zrobiłyście?
Wyluzowana babeczka z Ciebie Mój jakby bzyknął inną to by dostał kopa w dupę :P
Ale zgadzam się z Tobą, że emocjonalna jest równie "straszna" :P
Mój ciągle gada o obracaniu jakiś innych dup, żeby mi zrobić przykrość, to jest jakaś MASAKRA, jak tak można komuś świadomie wyrządzać krzywdę :| - on mówi że to ja jestem dziwna, że daję się wkręcać, no i w końcu w to uwierzyłam, że to chyba we mnie jest problem (?)

Mimo moich żelaznych zasad, jeśli chodzi o partnerstwo, wierność - ciężko jest mi udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie
Ja jestem dziwnie ułożona, przeraża mnie dotyk kogoś innego, jestem zamknięta jeśli chodzi o wszelkie "czułości " :P Dla TŻ oczywiście nie, długo musiał z tym walczyć. Takiej osobie bardzo ciężko jest kogoś zdradzić... Gdyby jednak do tego doszło, a on też by mnie później zdradził, po prostu nie miałoby to sensu. Nie umiałabym przymknąć oka, żyć sobie dalej. Jeśli ktoś zdradzi raz, będzie robił to dalej ;/

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

o! zgadzam się z Tobą Merys
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 09:29   #72
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Wyluzowana babeczka z Ciebie Mój jakby bzyknął inną to by dostał kopa w dupę :P
Ale zgadzam się z Tobą, że emocjonalna jest równie "straszna" :P
Mój ciągle gada o obracaniu jakiś innych dup, żeby mi zrobić przykrość, to jest jakaś MASAKRA, jak tak można komuś świadomie wyrządzać krzywdę :| - on mówi że to ja jestem dziwna, że daję się wkręcać, no i w końcu w to uwierzyłam, że to chyba we mnie jest problem (?)

Mimo moich żelaznych zasad, jeśli chodzi o partnerstwo, wierność - ciężko jest mi udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie
Ja jestem dziwnie ułożona, przeraża mnie dotyk kogoś innego, jestem zamknięta jeśli chodzi o wszelkie "czułości " :P Dla TŻ oczywiście nie, długo musiał z tym walczyć. Takiej osobie bardzo ciężko jest kogoś zdradzić... Gdyby jednak do tego doszło, a on też by mnie później zdradził, po prostu nie miałoby to sensu. Nie umiałabym przymknąć oka, żyć sobie dalej. Jeśli ktoś zdradzi raz, będzie robił to dalej ;/

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

o! zgadzam się z Tobą Merys

a kto powiedział, że nie dostał?
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:32   #73
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nie, dlatego ze zdradzajac faceta stalabym sie szuja i on zdradzajac mnie rowniez. Wolalabym zakonczyc taki zwiazek, poniewaz nie ufalibysmy sobie. To nie dziala na zasadzie, ja zdradzilam wiec moge mu wybaczyc.
Poniewaz to jest wybielanie siebie i jego.
Zreszta dla mnie wybaczenie zdrady, to pozwolenie na kolejna.
Zgadzam się w 100%.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:34   #74
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

a, rzeczywiście, przeczytałam jeszcze raz Twój poprzedni wpis.

Podobno każdy facet zdradza :P - tak nasłuchałam się podczas kursu [L] - miałam super instruktora = psychoanalityka :P
I teraz już mam całkiem sieczke w bańce.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:46   #75
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
a, rzeczywiście, przeczytałam jeszcze raz Twój poprzedni wpis.

Podobno każdy facet zdradza :P - tak nasłuchałam się podczas kursu [L] - miałam super instruktora = psychoanalityka :P
I teraz już mam całkiem sieczke w bańce.


nie każdy, ale jakiś procent na pewno.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:19   #76
Majova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie, nie wybaczyłabym. Nigdy. Wg mnie, osoba która zdradza = nie kocha. Osoba, która darzy nas szczerą miłością, nawet nie pomyśli o zdradzie. A po co być z kimś, kto nic do nas nie czuje?
Pomijając to, nie wyobrażam sobie życia z takim człowiekiem, pamiętałabym to do końca życia, wypominałabym przy każdej kłótni, zamęczyłabym się psychicznie na 100%. Zdrada to najgorsze świństwo, nigdy już bym nie zaufała ponownie. A zdrajcy naplułabym w twarz.
Majova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:24   #77
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie wybaczyłabym zdrady (ani seksu, ani pocałunków, ani flircików, sex czatów itd. itp) z jednego prostego powodu. Jeśli partner dopuszcza się zdrady, tzn. że nie kocha mnie tak mocno jak ja jego. A jeśli nie kocha mnie równie mocno, to po prostu nie zasługuje na moją miłośc.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:26   #78
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
dla mnie zdrada emocjonalna jest sto razy gorsza niż fizyczna.
fizycznie bzykniesz i po sprawie, emocjonalnie się angażujesz, myślisz, tęsknisz. nie rozumiem trochę Twojego podejścia.

wybaczyłam jeden 'flirt' skończyło się, że bzyknął inną.

a teraz ja zapyta, czysto teoretycznie,
gdyby Wam zdarzyło się zdradzić i następnie dowiedziałybyście się, iż TŻ Was zdradził, to czy spojrzałybyście na niego przychylniejszym okiem? Przez pryzmat tego co same zrobiłyście?
dla mnie chyba emocjonalna jest gorsza,co nie zmienia faktu ze zdrada jakakolwiek by nie była zdradza jest,i tak samo powinno się ją oceniac

powiem tak: nie miałam "przyjemnosci "zdradzic po czym byc zdradzaoną z tym samym osobnikiem i mam nadzieje nie bede miala ale moj znajomy ktory zdradził swoja partnerke a nastepnie ona zdradziła jego(ona nie wiedziała ze on ją zrobił wczesniej w balona)nie był tym zachwycony,jego zdrada jakby sie rozmyła w powietrzu i 3 lata żył w przekonaniu jak wielką krzywde mu zrobiła dziewczyna,dopiero w rozmowie ze mną przyznał ze zaczął patrzec inaczej
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:27   #79
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Podobno każdy facet zdradza :P - tak nasłuchałam się podczas kursu [L] - miałam super instruktora = psychoanalityka :P
I teraz już mam całkiem sieczke w bańce.
Pan instruktor to tak z własnego doświadczenia? Bo na to wygląda.

Nie, nie wszyscy mężczyźni zdradzają. Zdradza jakiś % mężczyzn i kobiet. I to zależy od osoby, a nie od płci.
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 10:28   #80
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Nie wybaczyłabym zdrady (ani seksu, ani pocałunków, ani flircików, sex czatów itd. itp) z jednego prostego powodu. Jeśli partner dopuszcza się zdrady, tzn. że nie kocha mnie tak mocno jak ja jego. A jeśli nie kocha mnie równie mocno, to po prostu nie zasługuje na moją miłośc.
dokładnie

zdradzający facet nie zasługuje na wierną kobietę.

Skoro zdradza to oznacza ,że jego kobieta nie podoba mu się w 100 procentach,nie kocha jej na tyle,żeby mu przyszło do głowy,że swoim zachowaniem może ją skrzywdzić.Więc kim ona dla niego jest?
__________________

twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:31   #81
solchica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 38
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Zależy od osoby... Są kobiety, które wiedzą, że ich facet je zdradza i nic z tym nie robią... Moim zdaniem ze strachu przed zmianami! Boją się odejść, bo nie wiedzą jak to będzie bez "ukochanego". Dużo osób (które znam) myśli, że jak już się z kimś dłużej jest to po co zmieniać i szukać kogoś nowego, od nowa poznawanie itd... "Nasze życie wymaga od nas odwagi!"
Ja uważam, że trzeba mieć jakieś zasady w swoim życiu. Są granice, których się nie przekracza.. Nie wybaczyłabym NIGDY zdrady.
1. myślałabym cały czas o tym
2. nie potrafiłabym zaufać na nowo
3. nigdy nie ma pewności, że nie zrobi tego kolejny raz
4. ogląda się za innymi kobietami, tzn że traci Tobą zainteresowanie
Jak to mówi moja przyjaciółka "nie warto tracić czasu na byle jakich mężczyzn, trzeba dążyć do ideału"
solchica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:34   #82
wsapjestsuper
Raczkowanie
 
Avatar wsapjestsuper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 361
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

nie ma szans mnie pacan ostatnio zdradził z młodszą lafiruną. faceci sie nie zmieniają. nawet esli zdradził a prosi o wybaczenie to zrobi to drugi raz. po prostu

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez twizzy Pokaż wiadomość
dokładnie

zdradzający facet nie zasługuje na wierną kobietę.

Skoro zdradza to oznacza ,że jego kobieta nie podoba mu się w 100 procentach,nie kocha jej na tyle,żeby mu przyszło do głowy,że swoim zachowaniem może ją skrzywdzić.Więc kim ona dla niego jest?
no własnie.. kim ona dla niego jest i po co to dalej ciągnął ? ja tego pojąc nie moge faceci mają w glowie sieke
wsapjestsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:54   #83
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Pan instruktor to tak z własnego doświadczenia? Bo na to wygląda.

Nie, nie wszyscy mężczyźni zdradzają. Zdradza jakiś % mężczyzn i kobiet. I to zależy od osoby, a nie od płci.
z własnego ;] - słuchając o jego ekscesach, traktowałam to wszystko z przymrużeniem oka, ale po czasie zaczęłam się zastanawiać, czy nie ma w tym ziarna prawdy.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wsapjestsuper Pokaż wiadomość
nie ma szans mnie pacan ostatnio zdradził z młodszą lafiruną. faceci sie nie zmieniają. nawet esli zdradził a prosi o wybaczenie to zrobi to drugi raz. po prostu

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------



no własnie.. kim ona dla niego jest i po co to dalej ciągnął ? ja tego pojąc nie moge faceci mają w glowie sieke
też jestem tego zdania, mają SIEKĘ w głowach

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez solchica Pokaż wiadomość
Zależy od osoby... Są kobiety, które wiedzą, że ich facet je zdradza i nic z tym nie robią... Moim zdaniem ze strachu przed zmianami! Boją się odejść, bo nie wiedzą jak to będzie bez "ukochanego". Dużo osób (które znam) myśli, że jak już się z kimś dłużej jest to po co zmieniać i szukać kogoś nowego, od nowa poznawanie itd... "Nasze życie wymaga od nas odwagi!"
Ja uważam, że trzeba mieć jakieś zasady w swoim życiu. Są granice, których się nie przekracza.. Nie wybaczyłabym NIGDY zdrady.
1. myślałabym cały czas o tym
2. nie potrafiłabym zaufać na nowo
3. nigdy nie ma pewności, że nie zrobi tego kolejny raz
4. ogląda się za innymi kobietami, tzn że traci Tobą zainteresowanie
Jak to mówi moja przyjaciółka "nie warto tracić czasu na byle jakich mężczyzn, trzeba dążyć do ideału"
zgadzam się z tym co napisałaś. Ja tkwię w związku, szczerze powiem, że jestem na taką relację zbyt wrażliwa, kosztuje mnie wiele nerwów, nieprzespanych nocy i łez. Ale boję się zmian (pewnie na lepsze)
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:57   #84
Soulfly
Rozeznanie
 
Avatar Soulfly
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 622
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie, nawet pocałunku nie ....
__________________

Take me to the magic of the moment...





Soulfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:58   #85
barbra_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 64
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

a ja odpowiem jako zdradzona i ta która też zdradziła.
ja dałam drugą szansę, bo każdy ma prawo do błędów.
jednak jak sama zdradziłam to powiedziałam mu i odeszłam.
__________________
Kochana Polsko...

20.06 - 74 kg
06.08 - 69
15.09 - 66 ... do 60
idzie mi to jak krew z nosa.

Baśka schudnij !
+ zapuszczam włosy.



Edytowane przez barbra_b
Czas edycji: 2010-08-11 o 11:01
barbra_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:58   #86
wsapjestsuper
Raczkowanie
 
Avatar wsapjestsuper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 361
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

aniabaniaa: nie boj sie zmian!|! bo tylko sie meczysz! pewnie jeszcze wielu rzeczy o nim niewiesz ale napewno cos wywija za plecami jak sie tak zachowyje. ja przejzałam na oczy i jestem z tego ;powodu dumna.. fakt faktem jest mi zle i strasznie. ale staram sie spotykac z kolezankami zeby o tym zapomniec. pobiegaj pojezdzij rowerem jedz na kajaki z przyjaciolmi to naprawde pomagA
wsapjestsuper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:05   #87
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Nie wiem co napisac.
Bedac nastolatka, twierdzilam ze zdrady nie wybaczylabym.

Bedac kobieta - zdrade wybaczylam.

To jest naprawde trudne, nie mozna stwierdzic jednoznacznie ze mozna czy nie mozna.

I dziewczyny prosze, nie mowcie ze nie wybaczylybyscie. Ja tez sie zarzekalam latami, ale jednak wybaczylam.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:08   #88
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

z każdym jego słowem nabieram coraz bardziej dystansu. Wierzę, że mnie kocha, ale ma tak ciężki charakter, no nie potrafię mu wytłumaczyć, że z kobiety nie zrobi twardziela :|
Dziewczyny, nudzę, ale w końcu mam się komu wyżalić :P Widzę, że mamy podobne podejście.
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:09   #89
solchica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 38
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Nie wiem co napisac.
Bedac nastolatka, twierdzilam ze zdrady nie wybaczylabym.

Bedac kobieta - zdrade wybaczylam.

To jest naprawde trudne, nie mozna stwierdzic jednoznacznie ze mozna czy nie mozna.

I dziewczyny prosze, nie mowcie ze nie wybaczylybyscie. Ja tez sie zarzekalam latami, ale jednak wybaczylam.
tak jak już pisałam- to zależy od osoby i podejścia ja byłam w sytuacji gdzie zostałam zdradzona, naiwnie dałam drugą szansę, bo byłam bardzo zakochana i niestety zostałam zdradzona po raz kolejny, tym razem z inna dziewczyną:/ obiecałam sobie, że nikt więcej mnie nie skrzywdzi! i tego się trzymam!
solchica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 11:09   #90
Marmolada25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 99
Dot.: Wybaczyłybyście zdradę?

Wątek dotyczący wybaczenia zdrady na wizażu?

Tygrys w Afryce?
Marmolada25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:40.