Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 15:58   #1
SzczerbataZuzia
Wtajemniczenie
 
Avatar SzczerbataZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 649
Send a message via Skype™ to SzczerbataZuzia
Question

Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia


Witam
Nie znalazłam typowego działu gdzie mogłabym zapytać, więc pytam tu.
Mianowicie 1 kwietnia zemdlałam i uderzyłam doś mocno potylicą o podłogę. Nie zadzwoniłam po pogotowie, bo na drugi dzień miała wizytę u lekarza na którą czekałam pół roku i nie chciałam tego zaprzepaścić. Wiem, że źle zrobiłam, ale czasu nie cofnę.
Przez pierwsze kilka dni bolała mnie głowa, ale sądziłam, że to skutek upadku. Po jakiś 10 dniach postanowiłam pójść do lekarza. W dzień wizyty u lekarza czułam się tak, że bałam się, że upadnę gdzieś na ulicy, byłam zdezorientowana. Lekarz dał mi skierowanie na morfologię ekg i do neurologa. Najszybciej neurolog na kasę miał termin na połowę czerwca ( czyli nadal bym czekała). Postanowiłam więc na drugi dzień jechać do dobrego neurologa prywatnie. Jednak nie dojechałam, bo z PKSu zabrało mnie pogotowie. Na początek nie mogłam oddychać, a potem straciłam przytomność. Na pogotowiu podano mi glukozę, zrobiono TK głowy (nic nie wykazało) i puszczono do domu. Z pogotowia poszłam do najbliższego neurologa, który postukał mnie kilka razy młoteczkiem i przepisał leki. Po tych lekach nie byłam w stanie wstać z łóżka, nawet głowy nie mogłam podnieś "bo mi leciała". Innymi objawami był roztrój żołądka, dezorientacja, zaburzenia widzenia i jakby falowy tępy ból głowy. Odłożyłam leki i czułam się dobrze. Po tygodniu znów zasłabłam i nie mogłam oddychać ( nie mogłam nabrać powietrza) Przyjechało pogotowie i zabrało na SOR. Tam znów podano mi glukozę, zrobiono ekg i przewieziono na neurologię. Na neurologi spędziłam 5 dni nic mi nie podawano. Zrobiono mi TK głowy i kręgosłupa z kontrastem, eeg, znów eka i morfologię i wszystkie badania są prawidłowe. Od tamtego czasu jeszcze 2 razy zabrało mnie pogotowie i tylko podają glukozę, a potem wyrzucają do domu. Od tamtej pory mało kiedy jest taki dzień, że czuję się dobrze, bo ostatni weekend też nie byłam wstanie wstać z łóżka. Objawy jakie teraz mam to na początek przechodzą mnie okropne dreszcze, potem znów ten falowy tępy ból głowy, zaburzenia widzenia i trudności w oddychaniu. Nie wiem już do jakiego lekarza mam iść, jakie zrobić badania, może któraś z was wie.
Proszę o rady
__________________
http://www.myspace.com/szczerbatazuzia

MOJA WIELKA MIŁOŚĆ, MOJE SPEŁNIONE MARZENIE
KACPEREK 20.10.2015 godz. 13.42, 3290g, 53cm


Będzie druga dzidzia - czerwiec 2017


Edytowane przez SzczerbataZuzia
Czas edycji: 2012-05-21 o 16:04
SzczerbataZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:56   #2
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

Koniecznie znajdź dobrego neurologa i idź do niego prywatnie (najlepiej do takiego który leczy w dobrym szpitalu); nie daj się zbyć lekarzom bo to co opisujesz nie wygląda wesoło i powinnaś jak najprędzej zostać zdiagnozowana i wyleczona.
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 22:02   #3
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

czasami jak się traci przytomność, to oznacza to problemy z sercem,a nie z głową,np. arytmia serca. skoro badania głowy nic nie wykazały,to może w stronę kardiologii idź

znam osobę,która traciła przytomność i głowę badali,a to była arytmia...

Edytowane przez _Asiaczek_
Czas edycji: 2012-05-23 o 22:04
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 01:37   #4
SzczerbataZuzia
Wtajemniczenie
 
Avatar SzczerbataZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 649
Send a message via Skype™ to SzczerbataZuzia
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

dziękuję dziewczyny

co do serca to ekg też wychodzi za każdym razem dobrze
__________________
http://www.myspace.com/szczerbatazuzia

MOJA WIELKA MIŁOŚĆ, MOJE SPEŁNIONE MARZENIE
KACPEREK 20.10.2015 godz. 13.42, 3290g, 53cm


Będzie druga dzidzia - czerwiec 2017

SzczerbataZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:44   #5
_Asiaczek_
Rozeznanie
 
Avatar _Asiaczek_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 586
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

Cytat:
Napisane przez SzczerbataZuzia Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczyny

co do serca to ekg też wychodzi za każdym razem dobrze
a miałaś robione zwykłe ekg? bo przy arytmii to się robi tzw. holter czyli monitoruje się akcję serca całą dobę. a skoro badania wychodzą ok to może to nerwica?
_Asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:56   #6
SzczerbataZuzia
Wtajemniczenie
 
Avatar SzczerbataZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 649
Send a message via Skype™ to SzczerbataZuzia
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

zwykłe ekg za każdym razem jak londuję na pogotowiu czy na oddziale neurologicznym
__________________
http://www.myspace.com/szczerbatazuzia

MOJA WIELKA MIŁOŚĆ, MOJE SPEŁNIONE MARZENIE
KACPEREK 20.10.2015 godz. 13.42, 3290g, 53cm


Będzie druga dzidzia - czerwiec 2017

SzczerbataZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-27, 08:58   #7
spec2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

czy nadal masz te objawy ?
spec2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 09:57   #8
SzczerbataZuzia
Wtajemniczenie
 
Avatar SzczerbataZuzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 649
Send a message via Skype™ to SzczerbataZuzia
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

Od wczorajszego dnia znów mam falowe bóle głowy jakbym czuła otępienie, dezorientację, zaburzenia równowagi i widzenia
__________________
http://www.myspace.com/szczerbatazuzia

MOJA WIELKA MIŁOŚĆ, MOJE SPEŁNIONE MARZENIE
KACPEREK 20.10.2015 godz. 13.42, 3290g, 53cm


Będzie druga dzidzia - czerwiec 2017

SzczerbataZuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-29, 15:54   #9
tatiana22
Raczkowanie
 
Avatar tatiana22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 390
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

Nikt cię tutaj nie wyleczy, tak jak napisałam masz poważne objawy i powinnaś zwrócić się z tym do lekarza który zajmie się tobą poważnie a nie na odwal się. A w ogóle dlaczego zemdlałaś przed tym upadkiem? Zdarzało ci się to wcześniej? Może masz problem z poziomem cukru we krwi?
tatiana22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:01   #10
bbss
Zadomowienie
 
Avatar bbss
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: hyhy
Wiadomości: 1 153
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

Neurolog i to dobry. I nie dawaj się zbyć byle czym
bbss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 05:58   #11
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Okropny otępiający ból głowy i częste omdlenia

Witajcie , jeśli mogę się wtrącić i coś poradzić, to to jak radzą dziewczyny - dobry neurolog!

A to dlatego , że masz kochana wstrząśnienie mózgu, przy tym schorzeniu, będzie arytmia serca, szybsze tętno , cholerne bóle głowy , zawroty, omdlenia , odrętwienie ciała zła widoczność i wiele innych , ale nie o to chodzi żeby wszystko wymieniać. Radze dokładnie opisać lekarzowi co sie stało , jakie są objawy i poprosić, ( bo chyba tego żaden lekarz nie wykonał- mam na mysli neurologa) dac skierowani -nie na ekg , holtera lecz na EEG MÓZGU !!! i to jak najszybciej , masz w tej chwili typowe objawy wstrząsieniowe mózgu i powinnaś brać odpowiednie leki , ponieważ będzie to doprowadzało do niekomfortowego życia codziennego, gdzie będą się pojawiać wymioty- nie masz ich więc podejrzewam niewielkie wstrząsnienie!! na Twoje szczęście!!! , nie zostawiaj tego tak , bo z byle powodu głowa będzie bolała. Wiem po sobie , ponad pół roku rodzice wozili mnie po lekarzach , miałam tysiące badań robionych, podejrzewali zapalenie opon mózgowych a to dlatego , że nie powiedziałam szczerze co się stało i od czego boli mnie głowa , utrzymują się wymioty , zawroty itp. ( moja wina) , ale było i minęło, dopiero dobry neurolog skierował na EEG mózgu i wyszło czarno na białym - pourazowe wstrząśniecie mózgu!!!! więc NIE CZAKAĆ TYLKO IŚĆ, nie da się funkcjonować z takim urazem
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.