Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-24, 06:12   #721
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Olivka była też pierwszy raz w McDonaldzie
Ale nic nie jadła?
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 06:40   #722
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

jadła zestaw happy meal nie grzecznie siedziała w foteliku i patrzyła na nas jak my jemy
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 06:44   #723
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Witam
Od kilku dni doczytuje i doczytuje co prawie dojdę końca to nowe wpisyi znów czytam i czytam, ale dziś dałam rade
Mała przez dwa dni miała gorączke po 3 szczepieniu na pneumo... wiec super nie było, dwie nowe do kitu, oczywiście tz. nic nie pomógł tylko zmył sie z domu
Tak sobie mysle ze zazdrosze wam, ze wasi tz. są aktywni przy pomocy z dziecmi, mój przez to euro juz nawet zrezygnował z kąpieli małej bo mu czasu brak... nie wspomne juz o tym, ze nigdfzie nie chodzimi ani sami, ani z malą, wiecie, ze az dwa razy w ciągu prawie 7 miesicy byliśmy razem na spacrze?? a sam tz. również tylko dwa razy??
Wczoraj pojechał na ryby na nockę, wróci po południu, bo musi odpocząć, szkoda tylko ze ja nie musze jest mi smutno

Z dobrych wieści mała siada (jak widać na filmiku na fb) i niestety wstaje zwłąszcza w łózeczku, boje sie ze rąbnie głową o szczebelki. Jak zabezpieczacie łóżeczko???

i chwale sie raczkujemy do przodu, o marudzeniu nie bede wspominac
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210

Edytowane przez zmyslkobiety
Czas edycji: 2012-06-24 o 06:46
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 07:07   #724
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
Mała przez dwa dni miała gorączke po 3 szczepieniu na pneumo... wiec super nie było, dwie nowe do kitu, oczywiście tz. nic nie pomógł tylko zmył sie z domu
Tak sobie mysle ze zazdrosze wam, ze wasi tz. są aktywni przy pomocy z dziecmi, mój przez to euro juz nawet zrezygnował z kąpieli małej bo mu czasu brak... nie wspomne juz o tym, ze nigdfzie nie chodzimi ani sami, ani z malą, wiecie, ze az dwa razy w ciągu prawie 7 miesicy byliśmy razem na spacrze?? a sam tz. również tylko dwa razy??
Wczoraj pojechał na ryby na nockę, wróci po południu, bo musi odpocząć, szkoda tylko ze ja nie musze jest mi smutno

Z dobrych wieści mała siada (jak widać na filmiku na fb) i niestety wstaje zwłąszcza w łózeczku, boje sie ze rąbnie głową o szczebelki. Jak zabezpieczacie łóżeczko???

i chwale sie raczkujemy do przodu, o marudzeniu nie bede wspominac
Doskonale rozumiem przeboje z gorączką po pneumo, bo u nas dwa dni walki było.. Ale już po wszytkim

Na zachowanie tż-ta brak słów.. Nie rozumiem takich chłopów, co zrobią dzieciątko, a potem byle euro ważniejsze.. A nie może on kąpać małej przed meczem??? Powinnaś chyba po protu jak z małym dzieckim "kazać" mu iść na spacer wspólny lub on sam z maluszkiem. Ba! mój w takiej sytuacji na ryby by nie pojechał Ja rozumiem, że na tygodniu chłop pracuje, ale od tego jest weekend - by nadrobić zaległości, pobyć z rodziną. Związek ma być partnerski, powinniście porozmawiać o tym. Ty przecież też musisz złapać oddech, odpocząć sobie. A po to masz chłopa, żeby Ci to ułatwił.

Meczu tez by mój nie obejrzał, jakby nie zajął się trochę po pracy dzieckiem. Po moim trupie!!!!!

Gratki za raczkowanie

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-06-24 o 07:09
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 07:11   #725
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Te Baciary ciągle w okolicach krąża moja mama pewnie pojedzie a ostatnio były w Pruchniku ja też lubie ich piosenki, takie klimatyczne, z Zakopanem mi się kojarzą
no własnie chcieliśmy do Pruchnika jechać ale już późno był koncert a z małym nie bardzo a dzisiaj jest fajnie wcześniej....

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość

6sty? wow, a my czekamy na pierwszego hehe

---------- Dopisano o 06:06 ---------- Poprzedni post napisano o 06:03 ----------



Bardzo możliwe. Dzieciaczki różnie reagują na ząbkowanie. Mam nadzieję, że sytuacja zdrowotna szybko wróci do normy

Moja królewna już zdrowa

Pamiętacie dziewczyny, jak w piątek wklejałam ten przepis na obiad? Dobreee

Baszka jak tortowa prezentacja? Mimi pospał odpowiednio długo?

---------- Dopisano o 06:07 ---------- Poprzedni post napisano o 06:06 ----------

Domi za wygrane

---------- Dopisano o 06:47 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------



Basiula nigdzie sam na sam z tż-tem nie wychodzicie? Na takie ala randewu?
A na koncercie to nie za głośno dla malucha?
tak ma cztery na dole i dwa na górze
nie nie wychodzimy bo niamam z kim małego zostawić zreszta bym sie martwiła że płacze albo coś bo w dzień wiadomo inaczej a wieczorem czy na noc inaczej........nie bedziemy przecież stac pod głośnikiem heheh ani przy scenie tak tylko żeby posłuchac troszke......
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 07:22   #726
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
nie bedziemy przecież stac pod głośnikiem heheh ani przy scenie tak tylko żeby posłuchac troszke......
dobrej zabawy życzę
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 07:50   #727
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Ahoj!
My wczoraj we 3 bylismy na basenach alleee relax.Niestety dla mojego dziecka najfajniejsza zabawą było picie wody z chlorem ale poza tym podobało się.

Oli mam nadzieję,że mimo wszystko chociaz trochę sie rozerwałaś.


Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość

tak ma cztery na dole i dwa na górze
nie nie wychodzimy bo niamam z kim małego zostawić zreszta bym sie martwiła że płacze albo coś bo w dzień wiadomo inaczej a wieczorem czy na noc inaczej........nie bedziemy przecież stac pod głośnikiem heheh ani przy scenie tak tylko żeby posłuchac troszke......
za zębole.
Poza tym mam dosładnie tak samo.
Przez tą alergie chyba sobie mózg wysmarkam.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

Wygrałam wczoraj 2 razy czteropaki piwa i to z dwóch roznych konków w tym Warke Radler (ma 2% ponoc wiec bede mogla ja chyba pic: )
i bon na 50 zł do sklepu Mollon za te paznokcie co ostatnio robiłam i Wam pisałam
klask i: Warka nawet ok chociaż dla mnie troszkę chemiczny smak ale ja w ogóle nie lubie żadnych gotowców ani dań z torebki takze moze mam wypaczony smak.

aaa wstalismu dzisiaj o 8!!

Czy są jakies pieluch do wody opróczy babydream z rossmanna?Bo te to dla mnie jakaśporazka.Hubko miał farbę z nich odbita na nózkach i w ogóle bardzo go poodciskały.

Glam widzisz, a tak sie martwiłas jak to będzie

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-06-24 o 07:54
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 07:57   #728
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Hej aseczki
Milej niedzieli, my dzis wybywamy na imieniny mojej babci- bedzie maly rodzinny zjazd
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:11   #729
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

witam mnie znowu nie było jakiś czas.... i pewnie nie nadrobie co napisałyście
siedzę sama z Fifim,tż pojechał odwiedzić babcię w szpitalu w Kielcach... ehhh
po obiedzie mają przyjechać do nas znajomi z córeczką - Filipka koleżanką 4miesięczną Amelką
idę się ogarnąć bo jeszcze w "śpiochach " siedzę

pogoda u nas ładna
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:57   #730
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

witam.u Nas chyba ida zeby bo jak to nie to to sie poddaje.brak mi sierppliwosci dziexko cierpi a ja nie umiem jej pomoc.marudzi slabo spi a ja mam resztki energii.jeszcze dzis dopadl mnie dolk bo kumpele z ktorymi studiowalam dzis bronioa mgr-a a ja nienie wiem jak w tym roku dam sobie rade z dojazdami do szkoly praca pisaniem mgr i dzieckiem.wczoraj robilismy grill byli znajomi nawet milo bylo a dzis tz dluuugo bedzie dochodzil do zdrowia

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

aha ten maluszek co go z mama znalazlam jutro jedzie do nowego domku i jeszcze to mnie doluje bo juz go pokochalam a Lajka vel Anastazja(pomysl Tz) zostaje z Nami.przynajmnie w kwestii ratowania zwierzat potrafi cos zdzialacaha kupilam malej wozek niebieskiego xlandera xt za 550zl.
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 13:10   #731
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Fatal za kilka dni Ci minie ,a trzymanie 2 psiakow,kiedy nie ma warunkow jest ciezkie ,przede wszystkim przy cieczce,no chyba,ze kastracja.Ale super,ze sie nimi zaopiekowalas i znalazlas dom klask i:.
Na zabki mam granulki homeopatyczne z rumiankiem,nam pomagaja

Moja dzisiaj brzuchol bolal,chyba po kalafiorze,ktory wczoraj jadlam.Ale "oddala stolec" i zadowolona zasnela na materacu .
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 13:37   #732
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

U nas też akcja "pierwszy ząbek"- przynajmniej mam taką nadzieje. 3 dni temu stacił apetyt, a do tej pory zjadał wszystko jak leciało. Teraz tylko moje mleko, objadek be, modyfikowane-be W dodatku doszły problemy z brzuszkiem. Nie wiem jak jutro da rade w złobku. Na dodatek zrobiły mu sie pleśniawki. Ale jak sie mówi jak nie urok to imieniny księdza.
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 18:12   #733
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Ale dziś cisza wszystkie chyba na dworku w ładną pogodę my też w gościach byliśmy a Olivka cały czas w ruchu miała siedziała w samochodzie i jeździła z tatusiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6240029.jpg (102,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6240008.jpg (219,1 KB, 25 załadowań)
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:00   #734
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
Witam
Od kilku dni doczytuje i doczytuje co prawie dojdę końca to nowe wpisyi znów czytam i czytam, ale dziś dałam rade
Mała przez dwa dni miała gorączke po 3 szczepieniu na pneumo... wiec super nie było, dwie nowe do kitu, oczywiście tz. nic nie pomógł tylko zmył sie z domu
Tak sobie mysle ze zazdrosze wam, ze wasi tz. są aktywni przy pomocy z dziecmi, mój przez to euro juz nawet zrezygnował z kąpieli małej bo mu czasu brak... nie wspomne juz o tym, ze nigdfzie nie chodzimi ani sami, ani z malą, wiecie, ze az dwa razy w ciągu prawie 7 miesicy byliśmy razem na spacrze?? a sam tz. również tylko dwa razy??
Wczoraj pojechał na ryby na nockę, wróci po południu, bo musi odpocząć, szkoda tylko ze ja nie musze jest mi smutno

Z dobrych wieści mała siada (jak widać na filmiku na fb) i niestety wstaje zwłąszcza w łózeczku, boje sie ze rąbnie głową o szczebelki. Jak zabezpieczacie łóżeczko???

i chwale sie raczkujemy do przodu, o marudzeniu nie bede wspominac
gratki za nowe umiejetnosc
a co do tz to brak słow,princ ma racje ze może powinniście porozmawiać o tym na spokojnie

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
witam.u Nas chyba ida zeby bo jak to nie to to sie poddaje.brak mi sierppliwosci dziexko cierpi a ja nie umiem jej pomoc.marudzi slabo spi a ja mam resztki energii.jeszcze dzis dopadl mnie dolk bo kumpele z ktorymi studiowalam dzis bronioa mgr-a a ja nienie wiem jak w tym roku dam sobie rade z dojazdami do szkoly praca pisaniem mgr i dzieckiem.wczoraj robilismy grill byli znajomi nawet milo bylo a dzis tz dluuugo bedzie dochodzil do zdrowia

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

aha ten maluszek co go z mama znalazlam jutro jedzie do nowego domku i jeszcze to mnie doluje bo juz go pokochalam a Lajka vel Anastazja(pomysl Tz) zostaje z Nami.przynajmnie w kwestii ratowania zwierzat potrafi cos zdzialacaha kupilam malej wozek niebieskiego xlandera xt za 550zl.
no to piesek dom znalazl
aaa i gdzie tak tanio wozek kupilas?

Dzien dobry
my juz po wizycie dziadkow i babc mala byla bardzo dzielna,usmiechala sie do nich,nic nie plakala (prawie )pozniej juz tylko marudzila ze zmeczenia,i bylam swiecie przekonana ze najpierw jej te dwojki dolne wyjda co je widac,a dzis w aucie mala sie tak glosno smiala,buzie otwiera i jakis przeblysk widac,dolna jedyneczka jej wychodzi na razie taka malutka igielka tylko jest,ale uff czesc tego zabkowania za nami

joamic ale fajna ta Twoja malutka
princ oczywiscie glosy oddane :P
basiula wow wy to dopiero macie tych zebisk
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka



Edytowane przez wariateczka88
Czas edycji: 2012-06-24 o 19:02
wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:06   #735
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Wózek uzywka na all ale ze zdjec to igiełka wyglada.Babka od psiaka sie nie odzywa wiec chyba za szybko sie cieszyłam, ze znajdzie domek.OLUSIA tez chyba mam te niemieckie granulki ile szt i co ile dajesz?
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:25   #736
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V



jeszcze 1 egzam i obrona po weekendzie i tygodniu padam na pysk... inaczej tego nie nazwe... na szczescie za duzo nie pisałyscie


Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
dalia raczej nie.A nie wprowadzalas jej czegos albo moze Ty cos zjadlas?I gdzie dokladnie te krostki sa?

wlasnie nie.... krostki byly tylko po 1 str, od okolic paszki/żeber aż do pachwinki... po prawej str ciałka ... teraz już nie ma, zniknęło

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Paulinka na początku też tak robiła a teraz już normalnie robi kosi kosi

a jak uczycie dzieci robić kosi kosi łapki ???? albo klaskać ???
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:44   #737
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość
a jak uczycie dzieci robić kosi kosi łapki ???? albo klaskać ???
Moja nie umie jak robię z nią to się śmieje ale powtórzyć nie potrafi
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 19:51   #738
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Moja nie umie jak robię z nią to się śmieje ale powtórzyć nie potrafi

pomine fakt ze sama nie pamietam jak sie kosi kosi robi

narazie pracujemy nad "papa"

a brawo nie mamy kiedy bo jak ja klaszcze to mała się troche boi
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:11   #739
smerfik0
Raczkowanie
 
Avatar smerfik0
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie :)
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

dziewczyny czy uważacie, ze problemy z zasypianiem niemowlęcia są winą rodzica? że nauczyło się dziecko złych nawyków? czy to kwestia osobowości dziecka? bo tak doszłam do wniosku, ze gdyby nie to zasypianie to synek byłby dzieckiem idealnym a tak to wystarczy, ze się zmeczy i mrudzenie bo nie umie sam zasypiać, a jak nie zaśnie pomimo pomocy to cały dzień w bo zmęczenie się kumuluje i jest megaśnie maruderski...
wieczorem jest sympatyczny i nie boi się tak zasypiać a rzede wszystkim robi to sam - piszę "boi się" bo w dzień tak to wygląda, jakby się bał
__________________
Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość.
smerfik0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 20:25   #740
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Wydaje mi się że w małym stopniu tak...np.bujanie w wózku usypianie na rękach albo łóżko rodziców

miałam się dawno zapytać co z Anią21?
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 20:44   #741
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Wózek uzywka na all ale ze zdjec to igiełka wyglada.Babka od psiaka sie nie odzywa wiec chyba za szybko sie cieszyłam, ze znajdzie domek.OLUSIA tez chyba mam te niemieckie granulki ile szt i co ile dajesz?
oj,szkoda .
Granulki osanit,8 szt. co 0,5h przy duzym bolu.Ale u nas wystarczylo raz podac i bol na kilka h znikal
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 21:51   #742
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że w małym stopniu tak...np.bujanie w wózku usypianie na rękach albo łóżko rodziców
u mnie te czynnosci nie sa praktykowane a jednak jest problem z zasypianiem dziecia.

ja stara baba jestem(buhahaha)a nie zasne jak jest hałas/swiatło itp itd
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 05:53   #743
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

hello
princ nie da sie z moim tz inaczej, zaraz sie obraza strzelafocha i juz zupełnie z nim dupa...
robimy 22 lipca chrzciny... mam za wielu chetnych na chrzestynch a za malo dzieci
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:02   #744
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

hej dziewoje
a co tu tak cicho?
u nas wczoraj rewelacyjnie wyszla wizyta u babci, w pociagu chlopcy grzeczniutcy, w gosciach tez- aniolki moje

Joa malutka jest slodka moi tez juz kilka razy byli w mcdonaldzie. wode pili
a w sobote jak bylismy w knajpce na kolacji to dostali wyciskany swiezo sok z jabluszka

ja od rana pracuje ciezko a wy co odsypiacie?

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
hello
princ nie da sie z moim tz inaczej, zaraz sie obraza strzelafocha i juz zupełnie z nim dupa...
robimy 22 lipca chrzciny... mam za wielu chetnych na chrzestynch a za malo dzieci
22 lipca urodziny mojej soni
to odstap nam choc z jednego ojca chrzestnego bo nie mamy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:07   #745
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
h

ja od rana pracuje ciezko a wy co odsypiacie?

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:01 ----------



22 lipca urodziny mojej soni
to odstap nam choc z jednego ojca chrzestnego bo nie mamy
kto odsypia to odsypia...
też nie mamy chrzestnego
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:11   #746
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

slyszalyscie o tym chlopcu z cieszyna? kurcze az sie niedobrze robi
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:12   #747
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

heja


Cytat:
Napisane przez ja_dalia Pokaż wiadomość






a jak uczycie dzieci robić kosi kosi łapki ???? albo klaskać ???

Ja śpiewam tak: kosi kosi łapki pojedziemy do babki babka a nam mączki upieczemy mączki i klaszczę a mała się chichra i też kośka
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:19   #748
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

hej dziewuszki

pierwsza noc przespana znaczy bez paru pobudek... chyba bede zegnac sie z cyckiem... bo mloda sie nim ewidentnie nie najada wczoraj dostala kaszke na noc, bo o 17 2 cyce zjadla i byly suche skarpety .... i spala od 20-4.20 a na cycu ostatnio pobudki 22, 24-1, 3-4, 6-7


co podajecie na dobranoc dzieciaczkom ???


ja dostalam uczulenia obrzydliwego.. takie suche, czerwone placki, nie wiem od czego zapisuje sie do dermatologa na juz
chociaz po wygooglaniu wyglada to jak poczatki grzybicy skory mam nadzieje ze Maja się nie zarazi
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:20   #749
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
heja





Ja śpiewam tak: kosi kosi łapki pojedziemy do babki babka a nam mączki upieczemy mączki i klaszczę a mała się chichra i też kośka
a ja spiewam
koci koci lapci pojedziem do babci, babcia da nam mleczka dziadek cukiereczka ( lub- babcia da nam zupke, dziadek da nam.....)
koci koci lapci pojedziem do babci od babci do cioci ciocia da lakoci
....od babci do taty tata jest kudlaty tworczosc kwitnie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 07:20   #750
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

U nas wczorajszy dzień to masakra;/

Pojechaliśmy do teścia popołudniu i całą wizytę przepłakała bała się dziadka
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.