Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-25, 13:48   #841
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

a my dalej walczymy z zaparciami po ostatniej wizycie przy szczepieniu dr zaleciła zeby podawac 5 ml lactulosum i 2x dziennie debridat poza tym stwierdziłam ze jak młoda nie chce butli to jej bede podawac sok strzykawką - troche to trwa, ale lepsze to niz nic chciałabym jej dawac w ten sposób jeden soczek dziennie, nie za dużo? mam wrażenie ze ona tyle nie da rady
ile Wasze dzieci piją płynów/dzień?

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Bianka własnie zasneła po obiadku - kurcze nie wiedziałam ze tak szybko pójdzie nam przestawienie z bujania na samodzielne zasypianie, tzn. niezupełnie samodzielne - lezymy razem, mała się kręci, gada, puszczam jej kolysanki i razem z radiem spiewam i tak zasypia - nieraz szybciej, nieraz sie trochę dłuzej pokreci....
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 13:50   #842
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

W gazecie "Twoje dziecko jest o karmieniu i owocaach"Z. wlasnie ja studiuje
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 13:53   #843
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
psychologie kliniczna
ale nie widze sie w roli terapeuty... w sumie nie wiem co bede chciala robic po psychologii.

Wczoraj sie dowiedzialam na warsztatach, ze jestem chlodna, mam malo empatii i dyktatorski ton glosu i ze moge wzbudzac strach i potencjalnych klientow.

ale wymyślili

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
P.S. no i zapomniałam dodaćnajważniejszego MICHAŚ WCZORAJ SAM WSTAŁ W ŁÓŻECZKU, A DZISIAJ PRZY MOJEJ NODZE I WCALE SIĘ NIE GIBAŁ

klask i:
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 13:56   #844
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

witam
ostatnio dopadł mnie brak czasu na wszystko :/
Filipek zrobił tacie extra prezent na Dzień Ojca,zaczął wieczorem wołać "tatatata" a ja myślałam że pierwsze będzie "mamama" tż zachwycony wzruszył się
Zębów nadal nie ma,ale zaczął się bujać oparty na kolanach i wyprostowanych rączkach "pełza" do przodu i do tyłu mata to za mało wczoraj zaczepiał koleżankę,łapał za nóżki i pakował do buźki hehe
dziś u nas chłodno ale spacerowaliśmy trochę,jak tż z pracy wróci też z młodym wyjdziemy
Filipek je od jakiegoś czasu na śniadanko kaszkę mniej woła o cycka w dzień bo w nocy nic się nie zmieniło...
babcia tżta zdecydowała sie na wycięcie guza mimo że lekarze nie dają jej gwarancji że się wybudzi z narkozy bo ma słabe serce... tż wczoraj odwiedził babcię jest w dobrym nastroju a to najważniejsze ...
to chyba tyle co chciałam napisać...
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:01   #845
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez dominej Pokaż wiadomość
W czwartek byliśy na szczepieniu - mała waży 7800 - więc wreszcie zaczęła przybierać - od ostatniego nieudanego podejścia do szczepienia - 500g A długa jest bardzo - słowa pani doktor - ma 75cm. Więc przy wadze urodzeniowej 2270 - to łądnie całkiem

Poza tym walczę cały czas z księdzem - odnośnie chrzcin - ciągle coś mu nie pasuj e- dzsiaj 3 podejście....

Miłęgo po południa życzę i zmykam do domu

Do jutra.


klask i:

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
W gazecie "Twoje dziecko jest o karmieniu i owocaach"Z. wlasnie ja studiuje

Jak jest coś ciekawego to poproszę o skrót
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:15   #846
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
a my dalej walczymy z zaparciami po ostatniej wizycie przy szczepieniu dr zaleciła zeby podawac 5 ml lactulosum i 2x dziennie debridat poza tym stwierdziłam ze jak młoda nie chce butli to jej bede podawac sok strzykawką - troche to trwa, ale lepsze to niz nic chciałabym jej dawac w ten sposób jeden soczek dziennie, nie za dużo? mam wrażenie ze ona tyle nie da rady
ile Wasze dzieci piją płynów/dzień?

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Bianka własnie zasneła po obiadku - kurcze nie wiedziałam ze tak szybko pójdzie nam przestawienie z bujania na samodzielne zasypianie, tzn. niezupełnie samodzielne - lezymy razem, mała się kręci, gada, puszczam jej kolysanki i razem z radiem spiewam i tak zasypia - nieraz szybciej, nieraz sie trochę dłuzej pokreci....
Współczuje wam zaparć.
O ile wiem,dziecko może wypić 150 ml soku z tym,że w tym jest już porcja owoców.Czyli jak tyle wypije soku to chyba już bez deserku.Mój soków w ogóle pić nie chce, krzywi się jakbym nie wiem co mu dawała.Wcześniej pił herbę z hippa/bobovity ale jak spróbował wody to tylko wodę chce pić.Z ilością różnie czasem 200 ml przez cały dzień czasem tylko 50.Ale im więcej pije ty, lepiej przebiega defekacja także może i u Was się po tym ruszy.
A może Bianka wypije ze zwykłego kubka?

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-06-25 o 14:17
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:41   #847
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
a my dalej walczymy z zaparciami po ostatniej wizycie przy szczepieniu dr zaleciła zeby podawac 5 ml lactulosum i 2x dziennie debridat poza tym stwierdziłam ze jak młoda nie chce butli to jej bede podawac sok strzykawką - troche to trwa, ale lepsze to niz nic chciałabym jej dawac w ten sposób jeden soczek dziennie, nie za dużo? mam wrażenie ze ona tyle nie da rady
ile Wasze dzieci piją płynów/dzień?

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Bianka własnie zasneła po obiadku - kurcze nie wiedziałam ze tak szybko pójdzie nam przestawienie z bujania na samodzielne zasypianie, tzn. niezupełnie samodzielne - lezymy razem, mała się kręci, gada, puszczam jej kolysanki i razem z radiem spiewam i tak zasypia - nieraz szybciej, nieraz sie trochę dłuzej pokreci....
gratulujemy zasypiania, co do picia, ja robie małej 300ml herbatki/soki i przez cały dzień sobie pije, a że lubi bardzo to wypija od 150 do nawet 300ml i rzeczywiście wypróżnianie jest mocno zależne od ilości wypitych płynów
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 14:53   #848
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Współczuje wam zaparć.
O ile wiem,dziecko może wypić 150 ml soku z tym,że w tym jest już porcja owoców.Czyli jak tyle wypije soku to chyba już bez deserku.Mój soków w ogóle pić nie chce, krzywi się jakbym nie wiem co mu dawała.Wcześniej pił herbę z hippa/bobovity ale jak spróbował wody to tylko wodę chce pić.Z ilością różnie czasem 200 ml przez cały dzień czasem tylko 50.Ale im więcej pije ty, lepiej przebiega defekacja także może i u Was się po tym ruszy.
A może Bianka wypije ze zwykłego kubka?
dawałam jej juz z kieliszka i daje rade, ale jakoś tak wygodniej mi chyba ta strzykawką - sama nie wiem, wydaje mi się że jest mniejsza szansa wtedy na oblanie wiem wiem, nie chodzi o to żeby mi było wygodniej, tylko żeby wpajac dziecku dobre nawyki - i picie z kubeczka to chyba najlepsza opcja

a woda to najlepszy "nawyk" jaki może byc, więc jeśli Twoj pije tylko wodę, to ja bym się cieszyła - nie marwt się, z czasem jeszcze zawola o coś slodkiego
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 14:58   #849
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Baha jeszcze nie używałam tego cuda do włosów ja tam sie nie znam, ta fryzjerka strasznie go zachwalała. pryskała na włosy i odrazu mi prostowała. było gorąco w ten dzień i takie prościutkie miałam cały czas...a u mnie jest to kwestia 2-3 godz...więc chyba będzie ok, ale musze go wypróbować
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:08   #850
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

gratki za wszystkie postępy, zęby, nowe umiejętności - przepraszam że nie personalnie, ale tyle tego się wydarzyło przez ostatnie kilka dni, że nie ogarniam zapamiętałamszczeg ólnietylko zmysłkobiety bo jej Nineczka jeden dzień młodsza od mojej, a taki skok rozwojowy szacun moja narazie kiwa się do muzyki jak szalona, pełza, a jak pełza to juz na zmianę raz jedna raz druga nózka, a rękami to tak od góry zagarnia powietrze, jakby kraulem płynęła czasem pupke do góry podniesie, więc myslę ze to kwestia czasu jak stanie czworaka i poleci

ps. zmysł juz jakis czas temu wysłałam Ci zapro na fejsa i nic
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:08   #851
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Moja też woli wodę niż soczek
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 15:12   #852
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Na bank z 200ml, różnie.

Niech Was już nie męczą zapacia
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:12   #853
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
a
ile Wasze dzieci piją płynów/dzień?
Na bank z 200ml, ale różnie z tym bywa.

Niech Was już nie męczą zapacia

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Rano zrobiłam przelew na konto przez neta - kiedy powinny pieniążki być na koncie babki? Bo kurcze coś mi nie pisze, że doszły A wolałabym żeby już to krzesełko wysłała, bo się stresuję...

Edytowane przez princessskaa
Czas edycji: 2012-06-25 o 15:14
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:28   #854
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Na bank z 200ml, ale różnie z tym bywa.

Niech Was już nie męczą zapacia

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Rano zrobiłam przelew na konto przez neta - kiedy powinny pieniążki być na koncie babki? Bo kurcze coś mi nie pisze, że doszły A wolałabym żeby już to krzesełko wysłała, bo się stresuję...
jak dwa rózne banki to nawet jutro po południu babka je może miec dopiero

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

dygotko podaj prosze jeszcze raz Twój przepis na kawę mrożoną

---------- Dopisano o 16:28 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość

dygotko podaj prosze jeszcze raz Twój przepis na kawę mrożoną
juz nie trzeba - znalazłam
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:48   #855
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
ile Wasze dzieci piją płynów/dzień?
Moja pije ok.500-700ml dziennie czasami więcej

A mnie dopadło przeziębienie w nocy miałam 37,8 dziś w dzień 37,5 teraz nie mam TŻ'a wysłałam na spacer z młodą niech trochę spędzą go razem.
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:00   #856
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość

ps. zmysł juz jakis czas temu wysłałam Ci zapro na fejsa i nic
kurde nic nie msam podeslij raz jeszcze
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:07   #857
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
kurde nic nie msam podeslij raz jeszcze
wysłałam
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:11   #858
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

ok juz
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:20   #859
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Tż wrócił, lece na solarium Do piątkowej imprezy muszę jeszcze się opalić Bo w piątek wielkie party time - balety - będę wyginać śmiało ciało z mężusiem i znajomymi
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 16:23   #860
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez zmyslkobiety Pokaż wiadomość
ok juz
dzięki
widziałam filmik - Twoja córcia slicznie sobie radzi
moja jak ją posadzę też juz ładnie prosto siedzi, ale jeszcze nie tak stabilnie
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:29   #861
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Owoce:
Maliny-5mc, czarne jagody-5mc,porzeczki-5mc, borówki amerykanskie-6mc,morele-7mc,agrest-7mc, brzoskwinie i nektarynki-7mc, wisnie- 10mc, truskawki-10mc(alergicy 1rz)poziomki po 1rz,czeresnie po 2rz
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:29   #862
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
Baha jeszcze nie używałam tego cuda do włosów ja tam sie nie znam, ta fryzjerka strasznie go zachwalała. pryskała na włosy i odrazu mi prostowała. było gorąco w ten dzień i takie prościutkie miałam cały czas...a u mnie jest to kwestia 2-3 godz...więc chyba będzie ok, ale musze go wypróbować

eee no to musi byc dobry, skoro sama się o tym przekonałaś
masz kręcone/poddatne włosy ?
Bo ja mam poddatne no i do tej pory jak prostowałam miałam to sam co ty, czyli jakiś czas proste, zaraz połamane fale
Zaraz sobię go kupię

Pamiętacie, jak pisałam, że chcę iść na deko + farbowanie. Nie będę czekać do 29,08 na wizytę. Jak będę 03,07 na wizycie u laryngologa z Mimi we Wro podjadę do sklepu fryzjerskiego i kupię sobię dekoloryzator i sama (czyt. tż) mi nałoży, będzie o połowę taniej i przez jakiś czas pochodzę sobie w swoich naturalnych, a co

Ja tu o włosach się rozpisałam, a już po wizycie u doktorki. Mimi dostał syrop na kaszel i jakiś probiotyk, mogę karmić piersią. Jedynym powodem przestania karmić jest wys gorączka. Ja mam smektę.

Ale najważniejsze zostawiłam na koniec. Lekarka powiedziała mi że jestem źle przygotowana do macieżyństwa bo nie znam nazw probiotyków no myślałam, że ją wywlokę przez to jej biureczko jak to usłyszałam tak mnie zdołowała, że odpowiedziałam jej tylko że wyrycie leków od "a" do "z" nie świadczy o tym, ze jest się dobrą matką ....
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:31   #863
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Tż wrócił, lece na solarium Do piątkowej imprezy muszę jeszcze się opalić Bo w piątek wielkie party time - balety - będę wyginać śmiało ciało z mężusiem i znajomymi
my też mamy w piątek imprezę firmową

Princ mi się wydaje, że Ty za często latasz na to solarium kochana przecież to szkodliwe jest

Mój Michałek sam usiadł dziś i się od razu przewrócił
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:38   #864
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Tż wrócił, lece na solarium Do piątkowej imprezy muszę jeszcze się opalić Bo w piątek wielkie party time - balety - będę wyginać śmiało ciało z mężusiem i znajomymi

weź nas nie dołuj, wy już macie tyle imprez za sobą, że my przy tobie to jak zjakieś zdewociałe kury domowe (przepraszam, że kogoś uraziłam mówiąc "wy" ja tak się czuję )

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Owoce:
Maliny-5mc, czarne jagody-5mc,porzeczki-5mc, borówki amerykanskie-6mc,morele-7mc,agrest-7mc, brzoskwinie i nektarynki-7mc, wisnie- 10mc, truskawki-10mc(alergicy 1rz)poziomki po 1rz,czeresnie po 2rz

o ja teraz to już na bank jestem złą matką, która nawet nie wie jak żywić dziecko

maliny, jagody, truskawki - ok, poziomki i czereśnie Mimi już jadł

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

Mój Michałek sam usiadł dziś i się od razu przewrócił

a co do upadku hmm to się wytnie

Ja miałam mieć za tydzień spotkanie klasowe, z dzieciakami, no ale zostało odwołane - standardowo

Mimi jest tak słabiutki, że śpi dziisaj już 3 raz.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:54   #865
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
eee no to musi byc dobry, skoro sama się o tym przekonałaś
masz kręcone/poddatne włosy ?
Bo ja mam poddatne no i do tej pory jak prostowałam miałam to sam co ty, czyli jakiś czas proste, zaraz połamane fale
Zaraz sobię go kupię

Pamiętacie, jak pisałam, że chcę iść na deko + farbowanie. Nie będę czekać do 29,08 na wizytę. Jak będę 03,07 na wizycie u laryngologa z Mimi we Wro podjadę do sklepu fryzjerskiego i kupię sobię dekoloryzator i sama (czyt. tż) mi nałoży, będzie o połowę taniej i przez jakiś czas pochodzę sobie w swoich naturalnych, a co

Ja tu o włosach się rozpisałam, a już po wizycie u doktorki. Mimi dostał syrop na kaszel i jakiś probiotyk, mogę karmić piersią. Jedynym powodem przestania karmić jest wys gorączka. Ja mam smektę.

Ale najważniejsze zostawiłam na koniec. Lekarka powiedziała mi że jestem źle przygotowana do macieżyństwa bo nie znam nazw probiotyków no myślałam, że ją wywlokę przez to jej biureczko jak to usłyszałam tak mnie zdołowała, że odpowiedziałam jej tylko że wyrycie leków od "a" do "z" nie świadczy o tym, ze jest się dobrą matką ....
jeżeli mówisz o pediatrze, to po takim tekscie ja bym szukała juz nowego lekarza - nie wyobrazam sobie dalszej "współpracy" z taka babą - przeciez będziesz do niej prowadzac Małego przez ładnych kilka lat, po czasie wywiazuje się nawet pewna więź między matką a lekarzem (przynajmniej ja tak mam z moją dr dzieciaków, zna imiona moich dzieci, mniej więcej historię chorób i ogólny stan zdrowia, bez zaglądania w kartę, moge powiedzieć nawet, że się lubimy ) może więź to za dużo powiedziane ale ja naprawdę bardzo lubię moją dr
więc jak on a teraz takim tekstem wykazala brak szacunku dla Ciebie, to ja bym ją kopnęła w

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
weź nas nie dołuj, wy już macie tyle imprez za sobą, że my przy tobie to jak zjakieś zdewociałe kury domowe (przepraszam, że kogoś uraziłam mówiąc "wy" ja tak się czuję )

mnie nie uraziłaś też się tak czuję

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość

Mój Michałek sam usiadł dziś i się od razu przewrócił
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 16:55   #866
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
jeżeli mówisz o pediatrze, to po takim tekscie ja bym szukała juz nowego lekarza - nie wyobrazam sobie dalszej "współpracy" z taka babą - przeciez będziesz do niej prowadzac Małego przez ładnych kilka lat, po czasie wywiazuje się nawet pewna więź między matką a lekarzem (przynajmniej ja tak mam z moją dr dzieciaków, zna imiona moich dzieci, mniej więcej historię chorób i ogólny stan zdrowia, bez zaglądania w kartę, moge powiedzieć nawet, że się lubimy ) może więź to za dużo powiedziane ale ja naprawdę bardzo lubię moją dr
więc jak on a teraz takim tekstem wykazala brak szacunku dla Ciebie, to ja bym ją kopnęła w

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------



mnie nie uraziłaś też się tak czuję

Pierwszy raz tą "ekspertkę" na oczy widziałam. Widocznie w okresie wakacji się pediatrzy zmieniają, bo w zeszłym tyg był facet a teraz ona

Oli, za to
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:10   #867
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
Witam
Dziewczyny mam strasznego doła . W sobotę rano moja Ala nabiła sobie pierwszego guza. Oboje z tż byliśmy przy niej, dosłownie metr od niej. Uderzyła w taką listwę przy podłodze . Ryczałam chyba gorzej od niej. Jeszcze spotkałam tego dnia na spacerze sąsiadkę i oczywiście komentarz " O bidulka jaki guz, ładnie Cię mama pilnuje...". Czuje się okropnie . Na szczęście już jej to schodzi... Teraz nie spuszczam jej ani na sekundę z oka, jak nie śpi to siedzę z nią i się bawimy. Nadrobię Was pewnie dopiero wieczorem jak pójdzie spać.
Jeszcze nie raz się uderzy. Ja przy Julii tez tak przeżywałąm ale później doszłąm do wniosku, że niemożliwością jest dziecko upilnować choćbyś chodziła za nim krok w krok, po prostu nie przewidzisz, że zaraz się zachwieje, czy zechce dotknąć tego czy tamtego. Do góry głowa jeszcze nie jeden guz przed nami


Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Ja ostatnio dostałam naganę za to że dziecku wodę mineralną podaję i nawet nie posłodzę tylko taką postną, a jak powiedziałam że nie słodzę dziecku i nie solę to ta osoba stwierdziła że dziwi sie że dziecko to wogóle do ust chce brać. I wyszło że zła mama jestem.
Moja Julia do tej pory pije tylko wodę i mleko (w maju skończyła 4 lata), po prostu tak się nauczyła, my ją nauczyliśmy, że pije tylko wodę a za soczki mówi dziękuję nie piję Tylko problem mam z moimi rodzicami, którzy nie mogą pojąć, że dziecko pije taką "czystą " wodę i zawsze jest dlaczego ty jej jakieoś soczku nie dolejesz i takie tam
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:14   #868
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość


Rano zrobiłam przelew na konto przez neta - kiedy powinny pieniążki być na koncie babki? Bo kurcze coś mi nie pisze, że doszły A wolałabym żeby już to krzesełko wysłała, bo się stresuję...

chyba do 15
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:38   #869
smerfik0
Raczkowanie
 
Avatar smerfik0
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie :)
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Baszka to że nie znasz probiotyków to akurat dobrze świadczy, bo znaczy syno zadbany i nie chorował

Princ udanej imprezki. Ja na sobotniej weselince czułam się jak Tarzan wypuszczony z buszu. A jak zobaczyłam, ze faceci się za mną oglądają to tak mi ego spuchło, mało pończochy nie trzasły

Dygotka jakie kaszki dokładnie Malutkiej podajesz?

ps. czy dziecko może dostać wysypki ze stresu???????????
__________________
Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość.
smerfik0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 17:43   #870
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz tą "ekspertkę" na oczy widziałam. Widocznie w okresie wakacji się pediatrzy zmieniają, bo w zeszłym tyg był facet a teraz ona

Oli, za to
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.