Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-05, 11:37   #1861
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez smerfik0 Pokaż wiadomość
Princ ale z Roxy mału pyzuś
hehe po mamusi, tez taka byłam jako niemowlaczek

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
wiem, że ten temat już był wałkowany.... Rozstępy! Dziewczyny jak sobie z nimi radzicie, oczywiscie te które je mają (zazdroszcze tym co nie mają). Jakie środki są najskuteczniejsze, ja mam okropne na nogach i brzuchu ;( Juz nie wiem co robić, zamówiłam sobie dermoroller ale będę miała go dopiero w sierpniu bo tak bedziemy w PL. Chociaż też nie wiem czy to tak rewelacyjnie działa... Czytalam różne opinie :/
Tutaj kurka wodna nawet nie wiem gdzie szukac jakichs porządnych kremów, chyba "dm" tylko został.
Ja mam na udach trochę, ale olałam je... Na początku przeżywałam na maksa, zamartwiałam się, smarowałam, ale odechciało mi się... Traktuję je jako pamiątka po ciąży.. Nie wiem jaki kosmetyk naprawde działa.. Pyt tż czy bardzo widać, on stwierdził, ze nie, żebym to olała i się nie przejmowała. Do tego mam koleżanke, która ma ciało dosłownie zmasakrowane po ciąży i jakoś na plaży w dwuczęściowym śmiga, zlewa to, bo co ma zrobić. Więc i ja olewka!
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 11:42   #1862
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

witam u nas kolejny gorący dzień.... po 14 idzę z filipem do mojej mamy i posiedzimy u niej d wieczora ma chłodniej w mieszkaniu i drzewka w ogródku hehe a u nas w domu duchota a na podwórku cień tylko pod altanką. We wtorek było tak gorąco w domu że rozłożyłam w kuchni basen Filipka i się pluskaliśmy wczoraj na pogrzebie był grzeczny,później zaczął marudzić bo głodny się zrobił.
aaaa wyszedł mu drugi ząbek druga dolnba jedyneczka

dziewczyny mam pytanie czy dajecie już dzieciom zupki z kawałkami np.marchewki czy nadal takie papki??? bo kurcze dałam młodemu zupkę z kawalkami marcheweczki (drobniusieńka kosteczka) i zwymiotowal te kawałki i w kupce też były całe czy myślicie że to zawcześnie na takie kawały czy to dlatego że dopiero mu zębole wyłażą?? dawać dalej czy poczekać aż będzie miał czym gryźć??

zapomniałam się pochwalić że Filipek wczoraj skończył 8 miesięcy...jak na niego patrze to już taki duży mi się wydaje a nie dawno taki maluszek w brzuszku siedział...

Edytowane przez owieczka86
Czas edycji: 2012-07-05 o 11:43
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:01   #1863
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

ide na solarium... może mi sie humor poprawi chociaż nie mam wielkiej nadziei ale w sobote wesele.... i skoro nie figura i kreacją, to chociaż ładnym kolorem skóry chciałabym błysnąć
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:14   #1864
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

dobry
u nas tak goraco ze masakra,bylysmy 2 godzinki w parku,w cieniu,fajnie wiaterek wial,przyjemnie bylo,a jak wracalam do domu to myslalam ze sie usmaze

janeczka co do rozstepwo to ja juz tez pogodzilam sie z mysla ze sa,i ze beda,a mam strasznie zmasakrowane uda,smaruje balsamem palmers na rozstepy,wczesniej kremem z ziaji,uzywalam tez z musteli,olejku lawendowego(w sumie chyba wyprobowalam wszystkoc zym mozna sie posmarowac),kremu z pharmaceris itp,w sumie to juz nie wiem czy jest jakis rezultat czy nie,troche sie splycily i zbladly,ale ogolenie nadal sa mocno czerwone i je strasznie widac,tez rozmyslalam nad jakis zabiegiem u kosmetyczki,ale nie wiem czy jest teraz sens,bo jesli np za 2,3 lata po nastepnym dziecku bedzie to samo ehh
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:27   #1865
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy dajecie już dzieciom zupki z kawałkami np.marchewki czy nadal takie papki???
ja swojemu daje a jeszcze bez zebow (znaczy do dzisiaj ) zjadl jarzynki utarte na tartce z grubymi oczkami, ugotowane na miekko i zozdrobnione widelcem. byly miekkie ale nie zmiksowane i bez problemow zjadl. zupki tez nie miskuje dokladnie. z kawalkow zjadl tez: platki ryzowe, kasze jeczmienna, banana, makaron gwiazdki
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:33   #1866
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

moja je papki,ale pierwsza zupke zrobilam za gesta i za malo zblendowana.i byly w niej grudki,troche sie krzywila ale zjadla,a teraz jak jej zebole juz dwa wyszlytez myslalam zeby jej mniej papkowate rzeczy robic,tylko z drugiej strony jak raz sprobowalam nie chciala jesc,nie wiem czy jej te grudki przeszkadzaly czy zeby dziasla podraznialy

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

seonko zauwazylam zes Ty eksperta w wyszukiwaniu watkow,ktore juz byly,a ktos zaklada ten sam temat 10 raz
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:35   #1867
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
Ja mam na udach trochę, ale olałam je... Na początku przeżywałam na maksa, zamartwiałam się, smarowałam, ale odechciało mi się... Traktuję je jako pamiątka po ciąży.. Nie wiem jaki kosmetyk naprawde działa.. Pyt tż czy bardzo widać, on stwierdził, ze nie, żebym to olała i się nie przejmowała. Do tego mam koleżanke, która ma ciało dosłownie zmasakrowane po ciąży i jakoś na plaży w dwuczęściowym śmiga, zlewa to, bo co ma zrobić. Więc i ja olewka!
no ja się TZ też pytałam to stwierdził, że tego nie widać aż tak no ale on nawet nie zauważył jak ja się pofarbowałam na orzechowy brąz!!! tylko pow że jakoś inaczej wyglądam

Ach Ty Princeska to w ogóle super laska jesteś. Wyglądasz ekstra.

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
witam u nas kolejny gorący dzień.... po 14 idzę z filipem do mojej mamy i posiedzimy u niej d wieczora ma chłodniej w mieszkaniu i drzewka w ogródku hehe a u nas w domu duchota a na podwórku cień tylko pod altanką. We wtorek było tak gorąco w domu że rozłożyłam w kuchni basen Filipka i się pluskaliśmy wczoraj na pogrzebie był grzeczny,później zaczął marudzić bo głodny się zrobił.
aaaa wyszedł mu drugi ząbek druga dolnba jedyneczka

dziewczyny mam pytanie czy dajecie już dzieciom zupki z kawałkami np.marchewki czy nadal takie papki??? bo kurcze dałam młodemu zupkę z kawalkami marcheweczki (drobniusieńka kosteczka) i zwymiotowal te kawałki i w kupce też były całe czy myślicie że to zawcześnie na takie kawały czy to dlatego że dopiero mu zębole wyłażą?? dawać dalej czy poczekać aż będzie miał czym gryźć??

zapomniałam się pochwalić że Filipek wczoraj skończył 8 miesięcy...jak na niego patrze to już taki duży mi się wydaje a nie dawno taki maluszek w brzuszku siedział...
za ząbek i 8 miesięcy:pa rty:
Co do papek to mój dziubek ma 6,5 miesiąca i też ostatnio dałam mu z grudkami to też właśnie w kupce było, więc spowrotem na papkę zrobiłam a bananka widelcem i jakos normalnie, to już nie wiem jak to też robić. Wczoraj mu zrobiłam jabłuszko, gruszkę (ugotowałam i był też kompocik) + herbatniki na deser i zmiksowałam całe.

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
ide na solarium... może mi sie humor poprawi chociaż nie mam wielkiej nadziei ale w sobote wesele.... i skoro nie figura i kreacją, to chociaż ładnym kolorem skóry chciałabym błysnąć
nie tylko kolorem skóry ale i własnym urokiem osobistym
Mnie czeka za miesiąc ślub brata, będę świadkową no i też właśnie muszę jakoś wyglądać. Sukienkę już mam pożyczoną bo szkoda mi kasy a nie szykuje sie wiecej imprez w najblizszym czasie, buciki będę miała swoje z wesela, z drugiego dnia i bolerko jakby było chłodniej. Nie kupowałam sukienki bo ostatnie 3 lata co chwila na wesela chodziliśmy i mam pełno sukienek, ale to już wszędzie w nich byłam i to po kilka razy więc teraz nie wypada.
Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
dobry
u nas tak goraco ze masakra,bylysmy 2 godzinki w parku,w cieniu,fajnie wiaterek wial,przyjemnie bylo,a jak wracalam do domu to myslalam ze sie usmaze

janeczka co do rozstepwo to ja juz tez pogodzilam sie z mysla ze sa,i ze beda,a mam strasznie zmasakrowane uda,smaruje balsamem palmers na rozstepy,wczesniej kremem z ziaji,uzywalam tez z musteli,olejku lawendowego(w sumie chyba wyprobowalam wszystkoc zym mozna sie posmarowac),kremu z pharmaceris itp,w sumie to juz nie wiem czy jest jakis rezultat czy nie,troche sie splycily i zbladly,ale ogolenie nadal sa mocno czerwone i je strasznie widac,tez rozmyslalam nad jakis zabiegiem u kosmetyczki,ale nie wiem czy jest teraz sens,bo jesli np za 2,3 lata po nastepnym dziecku bedzie to samo ehh
No ja wiem właśnie, ze po nast. ciąży to czeka mnie to samo ale chciałam chociaż troszkę zapobiec. Przyznam,że prawie całą ciążę smarowałam brzuch i na prawdę z ręką na sercu nie miałam rozstępów, potem to co się stało w mojej rodzinie i nie miałam nawet ochoty już o to dbać bo myślami byłam gdzie indziej, pelno telefonów itp no i pojawiły się dokładnie 2 tyg przed porodem. Nawet koleżanki oglądały brzuch wcześniej i mówiły, fajnie nie masz rozstępów itp. Jeśli chodzi o uda to nie smarowałam bo nie wiem czemu twierdziłam, że tam mi nic nie grozi głupia głupia no i tam mam najgorzej
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.

Edytowane przez janeczka7891
Czas edycji: 2012-07-05 o 12:37
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 12:43   #1868
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

janeczko ale z rozstepami to jest wielka nie wiadoma,bo niektorym wychodza np dopiero po porodzie,inne babeczki smaruja sie cala ciaze i maja(jak ja) inne w ogole sie nie smaruja i nie maja zadnego
a ani moja mama,ani moja siostra nie mialy w ciazy ani po ciazy ich
no ale ktos w rodzinie musi byc pierwszy,nie?
tylko u mnie widac je strasznie
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:46   #1869
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Janeczka dzięki Usłyszec coś miłego od innej kobiety to baaaardzo mile uczucie
Z rostępami to mi sie wydaje, ze Ty je bardziej widzisz niż otoczenie. Bo zawsze tak jest, że my same wgapiamy sie w to miejsce, gdzie one są. Ja jak mam krostke to mysle, że wszyscy na nią PACZĄ
Walić rozstępy!!!

Mała kima, a ja się smaże na balkonie. Jezu zdycham..ale brąz musi być, wręcz czeko

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Mała je papki jeszcze
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:52   #1870
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Wariateczkowiem, wiem, że jedni je mają inni nie heh no trudno trzeba z nimi żyć, ale jak będę masować się tym rollerem to dam wam znać jakie efekty w razie czego, bo ja też nie tylko mimo rozstępów go kupiłam bo on na blizny, a ja mam kilka po usuwaniu pieprzyków :/ i na kolanie jeszcze jedną i przy kostce.
Princeska nie ma za co zawsze tak jest że my cos bardziej widzimy niż inni no nic teraz muszę uciekać do bąbelka bo się obudził i będzie jadł obiadek
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:05   #1871
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość
n

nie tylko kolorem skóry ale i własnym urokiem osobistym
dziękuję ale jesli mój wisielczy humor sie utrzyma, to predzej "tym moim urokiem osobistym" wybije pół wesela

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

aha! a po solarium może 1% poprawy humoru czyli tyle co nic, czyli dalej i nawet świadomość że nie mam ani jednego rozstepu nie pociesza... ale za to celulit straszy
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 13:06   #1872
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
dziękuję ale jesli mój wisielczy humor sie utrzyma, to predzej "tym moim urokiem osobistym" wybije pół wesela

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

aha! a po solarium może 1% poprawy humoru czyli tyle co nic, czyli dalej i nawet świadomość że nie mam ani jednego rozstepu nie pociesza... ale za to celulit straszy
no to nawet tym sposobem będziesz w centrum uwagi hihihiih
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:07   #1873
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

janeczko to daj znac czekam jaki bedzie u Ciebie efekt,u mnie to nie chodzi o to ze widze je tylko ja,one sa widoczne golym okiem z daleka
ale moze dopiero jeszcze zbledna
oliviera widze ze masz humor niczym ja wczoraj,bez kija nie podchodz ...
princ a Twoja mala w tym baseniku
aa i wyslalam Ci zapro na nk (wlasnie teraz to robie)
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 13:23   #1874
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

uciekamy na spacerek i po winko do sklepu bo na dziś wieczór umówiona jestem na pogaduchy przez skype heheh zawsze to coś
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 14:55   #1875
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Powiem tak robienie kolacj na 14 osob jak sie ma 2 maluchy to nie jest najlePszy pomysl ale moj zul ma takie jazdy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 14:57   #1876
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

My cały prawie dzień w domku ok.14 wyszłyśmy na basenik do ogrodu. Pluskała się z 30minut trochę poleniuchowała na ręczniku w cieniu potem do domu na zupkę (też jeszcze papki choć nie do końca) i usnęła.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0018.jpg (83,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0015.jpg (115,6 KB, 19 załadowań)
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:24   #1877
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Jeżu kolczasty, u mnie tropiki normalnie

Wariateczka, mnie nerwica bierze jak ktoś zakłada nowy wątek a nie podbije starszego no po co nowy, coś ktoś innego mu odpisze, bo zobaczy, że to ta osoba założyła? Jakby ktoś miał coś do powiedzenia w starszych napisze. Strasznie mnie to drażni.

Princ, pliss napisz na PW jak Ty się nazywasz, bo mnie ciekawość zeżre a nie mam kiedy klub przeglądnąć, tam jest z 30 stron

Joamic, Princ, super macie z tymi basenikami. Ja do wanienki nalewam wody i je wsadzam i tak je chłodzę
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 15:29   #1878
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Joamic, Princ, super macie z tymi basenikami. Ja do wanienki nalewam wody i je wsadzam i tak je chłodzę
my raz ją wsadziliśmy do wanienki zupełnie inaczej się zachowywała niż w baseniku bo myślała że to kąpiel a nie zabawa
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 16:21   #1879
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

My po zakupach w ross wydałam 120zł tż mnie chyba zabije


Pogoda się poprawiła


owieczko
gratki za miechy i zębole: oklaski:klaski :

Oli udanego weselicha Najważniejsze ,że podobasz się tż

Mi na cell pomogły bańki chińskie (już o tym mówiłam)
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 16:48   #1880
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

My po spacerku, deserku i spanku Jak maly spał to zrobiłam sobie deser : biszkopt z patelni z polewą czekoladową. Masakra ale sie obzarłam.... mam dosc slodkiego chyba na tydzien hehehhe

NettkaJa też mam te bańki, ale kurcze jak się nimi wymasuje to mam wrażenie, że te rozstępy bardziej widać... :/ chyba, ze robie coś źle.... Jak długo je stosowałaś

Glamno ja nie ukrywam, ze bym TZ zabiła za takie cos albo my musial sobie sam wszystko przyszykowac, wkoncu jest z zawodu kucharzem

Joamicsłodkie zdjęcia
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.

Edytowane przez janeczka7891
Czas edycji: 2012-07-05 o 16:50
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:07   #1881
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
w sypialni 28C a okien otworzyc nei mozna bo bydle sasiadow ujada

raport nocny: od 2 do 7 ryk. Resultat: mamy zebulca. juz wczoraj mial przeciete dziaselko a dzis jest igielka lewej jedynki i prawa chyba tez sie sunie. Robilam juz wszystko az o 5 mnie olsnilo. wyjelam banana z zamrazalnika, kroilam na cienkie plasterki i dawalam mu do ssania. ulga natychmiastowa
gratulacje .wreszice sie pojawił

ja sobie z rozstepami nie poradziłam część mam od jakichś 17 lat(uda,biodra,pośladki,p iersi i nie wiem gdzie jeszcze),a po ciązy na brzuchu.wyglada to wstrętnie i gdybym mogła to bym je usunęla...



dziewczyny-mam małe pytanko w klubie-pomożecie???takie głupie,ale będę wdzuęczna za jakieś sugestie
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2012-07-05 o 17:09
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:40   #1882
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez janeczka7891 Pokaż wiadomość

NettkaJa też mam te bańki, ale kurcze jak się nimi wymasuje to mam wrażenie, że te rozstępy bardziej widać... :/ chyba, ze robie coś źle.... Jak długo je stosowałaś
przez ponad miesiąc,ale codziennie 30min rozstępy po wymasowaniu wyglądają jakby miały"wyjść" i o to chodzi.....skóra się rozgrzewa i redukuje cell i rozstępy
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 17:50   #1883
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
przez ponad miesiąc,ale codziennie 30min rozstępy po wymasowaniu wyglądają jakby miały"wyjść" i o to chodzi.....skóra się rozgrzewa i redukuje cell i rozstępy
Ale rozstępów nie można zlikwidować.Mozna w jakis tam sposób sprawic,że bedą bledsze,ale nie da rady sprawić by skóra się "zeszła"w miejscu gdzie pojawiły się rozstępy.przynajmniej bezinwazyjne środki tego nie zrobią.
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:37   #1884
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

helou
ja dzisiaj lumpiłam sięz małą ofkors...a później kręciłam kompociki z wiśni
z Tuśki zrobił się mały żarłoczek, dałam jej ok 11 120ml mm, to myślałam, że mnie zaryczy, mało było. kaszkę pije już ładnie z butelki.cycusiem zaczyna się bawić
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
...
chwale się: wygrałam SPA
@ jedna no...
Cytat:
Napisane przez sozaa Pokaż wiadomość
...
Ale bardzo dziekuje za kciuki wczoraj, mialam zaproszenie na trzecia rozmowe w sprawie jednego stanowiska, tym razem zostalam zaproszona do Kopenhagi. Polecialam i..... dostalam te prace!!!!!! Musialam tylko isc dzis pogadac z moim menagerem czy pusci mnie wczesniej, bez miesiecznego okresu wypowiedzenia i udalo sie, uffff..... zaczynam 30 lipca!!!! strasznie sie ciesze, tym bardziej, ze okazalo sie, ze moja kolezanka z pracy, ktora lubie, tez sie tam przenosi Niestety, nie obylo sie bez incydentu.... na lotnisku spotkalam jednego z naszych managerow i musialam naklamac gdzie lece i po co. Wrocilam do domu o 1.00 w nocy!!!! Padlam na pysk, 3 loty jednego dnia i ostatni opozniony....
gratulacje i powodzenia
Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
Mamuśki jak często wymieniacie maluszkom smoczek?
ten od butelki? jeszcze nie wymieniałam, bo pije z niego ok miesiąca.tego do dziamgania pozbyła się w wieku ok 3-4 miesięcy

a gdzie się podziała muffinka?
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:39   #1885
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
oliviera widze ze masz humor niczym ja wczoraj,bez kija nie podchodz ...
bez siekiery ale teraz już trochę lepiej, z naciskiem na trochę

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Powiem tak robienie kolacj na 14 osob jak sie ma 2 maluchy to nie jest najlePszy pomysl ale moj zul ma takie jazdy
ale Ty nasz hirołsie na pewno dałas radę
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:44   #1886
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Baha cos nie widziałam cię dzisiaj. Już pewnie się szykujesz na wycieczkę?

Oli mam nadzieje, że humorek lepszy

Wróciłyśmy ze spacerku, kąpanko małej, kolacyjka i leży i cuduje hehe, jeszcze ma energy (a w wózku już prawie zasypiała pod blokiem)

Ja jestem wykończona pogodą. A teraz mówią, że jutro upał, kulminacyjny moment jutro - najgorętszy dzień

A wstawię Wam fotkę mojej niuni z dzisiejszego pluskania na balkonie Mały basenik, ale jest

Idę się niedługo wykąpać i będę leżeć plackiem Do jutra Mamusie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1442.jpg (99,4 KB, 32 załadowań)
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 18:51   #1887
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość

Oli udanego weselicha Najważniejsze ,że podobasz się tż
dzięki no podobam podobam, tylko u mnie ego na poziomie trawy więc nic do mnie nie dociera
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 19:33   #1888
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

muffinka mowila ze wyjezdza chyba do rodzicow czy gdzies tam,i ze jej kolo miesiaca nie bedzie? jak dobrze pamietam.i ze tam ciezko z netem

tz zostal z mala a ja sobie szalalam na zakupach,zapomnialam tylko ze teraz wyprzedaze,ludzi pelno,kurde i same jakies resztki chiuchow,jedynie sweterek udalo mi sie fajny za 29zl upolowac,ale tak to nicc
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 19:35   #1889
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Princeska my mamy taki basenik co na co dzien sie kapie hehehe, bo jak tu przyjechalismy to niby jest głęboki brodzik ale jestem sceptycznie nastawiona bo to taki Ferienwohnung i wkładamy basenik i tak sie maly pluska a na balkonie w takim wielkim koszu na pranie bez dziur bo wiecej miejsca ma i jak siedzi to tez lepiej bo bardziej stabilne to jest heh. Wszystko na opy
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 20:24   #1890
sozaa
Rozeznanie
 
Avatar sozaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 657
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Aniolina Pokaż wiadomość

sozaa nie bedzie Ci zal PL zostawic?
NIe, bo ja w Polsce zostaje, zeby bylo smieszniej moja nowa praca jest za plotem obecnego pracodawcy, wiec ta sama trasa do pracy dzis bylam zabrac dokumenty do wypelnienia, fabryka jeszcze lwkko w proszku, robotnicy pracuja pelna para zeby wykonczyc do konca miesiaca.
Jestem specjalista ds. administracji z elementami HR, ale struktura firmy nie jest zbyt rozbudowana, wiec obowiazkow bede miala bardzo duzo i to roznych. Dzis, po tym jak zalatwilam u szefa podpis na wypowiedzeniu za porozumieniem stron, zadzwonilam do tej co mi i kolezance dala te bezensowana prace do robienia codziennie i sie troche wkurzyla, ze nic nie wiedziala, ze odchodze wczesniej, bo ona myslala, ze bede do konca sierpnia A teraz musze jeszcze powybierac przyslugujacy mi urlop i w zwiazku z tym, ze mamy dzis z TZ rocznice slubu, czwarta, zaszalelismy i kupilismy sobie bilety lotnicze do Portugalii!!!! Normalnie szal! Cieszymy sie jak dzieci, jedziemy na 5 dni, bo z malym dzieckiem nie chcemy jechac na dluzej, zobaczymy jak wyjdzie.

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanie czy dajecie już dzieciom zupki z kawałkami np.marchewki czy nadal takie papki??? bo kurcze dałam młodemu zupkę z kawalkami marcheweczki (drobniusieńka kosteczka) i zwymiotowal te kawałki i w kupce też były całe czy myślicie że to zawcześnie na takie kawały czy to dlatego że dopiero mu zębole wyłażą?? dawać dalej czy poczekać aż będzie miał czym gryźć??
Moja mama przygotowuje zupki dla Anki i widze, ze miksuje je coraz mniej, tzn, sa w nich wieksze grudki a Ania i tak sobie z nimi bezproblemowo radzi.

Duchota straszna.....ale jakos zachmurzone, moze jakas burza przejdzie czy cus....
sozaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.