Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-14, 23:02   #2521
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Agulan to teraz sobie pomysl ze ci sie 2 sztuki na raz podnosza, przewracaja, obijaja- a najgorsze ze jeden sie opiera o drugiego i leca razem
Moj adam jakis czas temu sie obudzil calkiem wyspany
A ja jeszcze sie nie polozylam bo z zulem film ogladalismy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 07:09   #2522
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Dzień dobry

Ja myślałam, ze będę miec dużo do nadrobienia, a tu figa z makiem

Niunia dzisiaj o 4 coś podjękiwała, ale miała zamknięte oczka, więc nie wiem - albo coś jej się śniło, albo zębol się wyrzyna..Bo my nadal szczerbate Na szczęście po chwili usnęła i obudziła nas o 6:30.

Wczoraj byliśmy na drugiej turze zakupów i mam wszystko Bluzke białą ala elegancka bokserka z kieszonką River I., szpilki Aldo przecenione z 300zł na 150zł wężowa skórka i spódnica czarna z wyższym stanem Mango z 160zł na 45zł Jestem happy Także poprawiłam sobie humor stracony przez tą robotę.. Choć na chwilę eh

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Oliveira my oglądaliśmy kabarety - bardzo z tż lubimy Limo
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 07:11   #2523
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Witamy niedzielnie dziś Oliv obudziła nas o 6,45 szok.
Wczoraj poszliśmy na grilla spontana tak ją wymęczyli i ani myślała o kąpieli głośna muzyka zabawy w samochodzie hehe fajnie przynajmniej odpoczęłam.
Byłam z niunią też w biedrze na zakupach.
Dziś może do chrzestnej pojedziemy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0036.jpg (101,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0039.jpg (98,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0026.jpg (87,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0028.jpg (74,2 KB, 14 załadowań)
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 07:41   #2524
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

dzień dobry

princ pokaż buciki

pyt
do mlenia mamy butelkę z canpolu ze smoczkiem kauczukowym? takim żółtwo-sraczkowym zrobił się strasznie lepkinie wiem czy to z ciągłego wyparzania...? czy to taka kilkurazówka i trzeba często wymieniać...?

co ja dzisiaj będę robić.................... ......................... .........
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:02   #2525
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
dzień dobry

princ pokaż buciki

pyt
do mlenia mamy butelkę z canpolu ze smoczkiem kauczukowym? takim żółtwo-sraczkowym zrobił się strasznie lepkinie wiem czy to z ciągłego wyparzania...? czy to taka kilkurazówka i trzeba często wymieniać...?

co ja dzisiaj będę robić.................... ......................... .........
Kauczuk trzeba częściej wymieniać niż silikon. Ja ogólnie ich nie lubię nawet jak są nowe przypominają mi takie stare jak kiedyś się używało. Dlatego my stosujemy silikonowe.
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:06   #2526
agulan82
Rozeznanie
 
Avatar agulan82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 667
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Agulan to teraz sobie pomysl ze ci sie 2 sztuki na raz podnosza, przewracaja, obijaja- a najgorsze ze jeden sie opiera o drugiego i leca razem
Moj adam jakis czas temu sie obudzil calkiem wyspany
A ja jeszcze sie nie polozylam bo z zulem film ogladalismy
Glam dlatego ja was podziwiam a jednocześnie współczuję wam wiem, że to najtrudniejszy czas później będzie już tylko lepiej.

My za tydzień o tej porze bedziemy już w PL i szykować się na chrzest.

Ten smoczek to do kosza i być może właśnie przez wyparzanie taki się zrobił.
Ale kauczukowe trzeba częściej wymieniać niż silikonowe
__________________
agulan82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:24   #2527
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Hej
U nas standard milion pobudek, dzis musze koniecznie virbucol wykupic bo ledwo zipie
Princ zazdroszcze zakupow
Ja mam kawal do ch ale moze sie dzis wybiore zwlaszza ze musze poszukac prezentu na urodziny soniusi


Agulan wiesz co mnie najbardziej denerwuje????? Jak zul sie zajmuje chlopcami to sie pieknie bawia sami, a jak sa ze mna to obaj marudza, zaraz sie pchaja na rece itd. Zmije na wlasnym lonie wyhodowalam
Ale nie narzekam
Powiem szczerze o ile zul mnie zawiodl totalnie jak sonia sie urodzila tak teraz jest po prostu idealnym ojcem. Naprawde przerosl moje oczekiwania, w zyciu nie myslalam ze bedzie az tak dobrze. Nawet na spacery po 3-4 godziny dziennie lazimy
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 08:51   #2528
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Witam
Czekam na Tz bo pojechał sie pomodlic i lecimy na zakupy)))
Nadal jestesmy bezzebne))
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 08:59   #2529
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

A ja bede musiala zulowi marudzic zeby go na zakupy wyciagnac
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:13   #2530
fatal21
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 729
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Glam u mnie wyjazd gdziekolwiek to jak wyprawa............

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Jak czytam ile Wy czasu spedzacie na spacerach to podziwiam Moja Córka max 1h w wózku wytrzyma
__________________
Nasza cudowna Zosia jest z Nami od 12.12.2011))
fatal21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 09:25   #2531
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

helo

ostatni dzień

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość


Paulinka dzisiaj sama wstała w łóżeczku później wstawię fotkę
super

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez olka1610 Pokaż wiadomość
Ja
I zazdraszczam powrotu do pracy. Ja sama chętnie bym poszła do pracy ale nie do swojej sprzed ciąży, okropnie stresująca i ogólnie nic ciekawego. Rozglądam się za czymś innym.
no to u mnie identico - dlatego tak mnie przeraża powrót i też najchętniej znalazłabym coś nowego, ale tak to juz jest ze jak się cos ma to ciężko rozglądać się za czymś nowym no chyba ze straci się to co sie ma

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez agulan82 Pokaż wiadomość
Oliwiera jak ja bym chciała być na twoim miejscu i tak sobie w poniedziałek iść do pracy, głowa do góry będzie dobrze
chętnie się zamienię

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Ale wczoraj to zaszalalam jak mi sie w pracy nudzilo kupilam sobie perfumy, porzadny puder i baze co niby cuda robi z porami zobazymy jak bedzie. "alejak sie idzie miedzy ludziow to trza jakos wygladac co nie Potem stwierdzilam ze glupia jestem bo w sumie to chodza za mna takie jedne buty ktore naprawde by mi sie przydaly. Ale na nie mi kasy szkoda ( a na czterdziesta ktoras flache perfum nie szkoda bo nic mi takiej radosci nie sprawia buty by sie przydaly ale tonie to samo co perfumy - ja maniaczka jestem od wielu lat...moj zul twierdzi ze jesli kedykolwiek bedzie zmuszony sie ze mna rozwiesc to przez to moje hobby)
ja tez chcę taka pracę

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Pokszyfko plastry z tej firmy http://www.mosbito.pl/ kupiłam jakiś czas temu w rossmannie.
A szarlotki zostało malusio mam nadzieję,ze dotrwa do porannej kawy
Oli ja się przyłączam.Pewnie nie będie Hrabi które uwielbiam;(
ja też ich uwielbiam - no i niestety ich nie było, ale i tak sie usmialam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Oli ja wlasnie maluchy karmie i spac ide, nie ogladam niczewo
A w pracy fajnie bedzie, ja naprawde odzylam po powrocie
Odpoczywam troszke od malych terrorystow i steskniona do nich wracam
I super jest wysc do ludzi no i byc kims jeszcze a nie tylko mama
mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez saaraa_lub Pokaż wiadomość
Oli mam pytanie, Ty pisałaś o foteliku cybex juno widziałaś go moze na żywo?bo u nas nie ma w żadnym sklepie.
Właśnie na tvn24 pokazują jakie trąby powietrzne dzisiaj szalały w Polsce,ło matko noc mam chyba głowy.
tak widziałam ten fotelik na zywo - przymierzyliśmy nawet do niego Oliego (6 lat, <19kg) i dał radę - cały czas się nad nim zastanawiam, bo jakos nie mogę się przekonac co do tego, że ten ogranicznik z przodu jet bezpieczniejszy niz 5-punktowe pasy, no ale testy mówi same za siebie zastanawiam sie tylko co w sytuacji, gdy dziecko jest większej postury - czy ta "półeczka" nie będzie ograniczać ruchów i komfortu siedzenia?
my jeszcze mamy trochę czasu, więc mam nadzieję, że może jakieś opinie na necie będą

co do pogody i trąb powietrznych, to u nas nocka wyjątkowo spokojna - spalismy przy otwartym oknie ale to co pokazują w tv to masakra jakaś co sie działo

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez fatal21 Pokaż wiadomość
Witam
Przeczytałam trochę!!!
Oliveira dasz rade ja dałam i powiem Ci, ze nie załuje!!!Buziaki
dzięki

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość


Oliveira my oglądaliśmy kabarety - bardzo z tż lubimy Limo


---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość

Agulan wiesz co mnie najbardziej denerwuje????? Jak zul sie zajmuje chlopcami to sie pieknie bawia sami, a jak sa ze mna to obaj marudza, zaraz sie pchaja na rece itd. Zmije na wlasnym lonie wyhodowalam
Ale nie narzekam
Powiem szczerze o ile zul mnie zawiodl totalnie jak sonia sie urodzila tak teraz jest po prostu idealnym ojcem. Naprawde przerosl moje oczekiwania, w zyciu nie myslalam ze bedzie az tak dobrze. Nawet na spacery po 3-4 godziny dziennie lazimy
może musiał dojrzec do ojcostwa? i moze dopiero ta Wasza trójeczka razem wzięta wyzwoliła w nim instynkt "tacierzyński"
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 10:36   #2532
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Oli ja tez bardzo przezywalam powrot ale zupelnie niepotrzebnie
Naprawde odrywam sie od zupek, kupek itd. Wracam steskniona, chlopcy przeszczesliwi ze mnie widza a ja mam wiecej energii i radosci do zabawy z nimi

Zul nie wiem czy dojrzal do ojcostwa czy go sytuacja zmusila - ale sie odnalazl
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 10:49   #2533
wariateczka88
Zadomowienie
 
Avatar wariateczka88
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: krk i wroc :)
Wiadomości: 1 324
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
pytanie do mam ząbkujących: Młoda oprócz nocnej koopy, zrobila jeszcze rano sporą rzadkawą zielono-żółtą (podobną do tej z okresu jak była tylko na cysiu) a przypomnę, że do wczoraj miała problemy z zaparciami czy taka nagła zmiana, może byc oznaką nadchodzących zęboli? dodam, że nie ma temperatury.
u nas na dwa dni przed pojawianiem sie zabkow mala takie kupki robila
Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
wyparzacie jeszcze łyżeczki, miseczki, w których jedzą wasze dzieci? bo butelki to chyba trzeba cały czas...
haha to ja tez chyba patologiczna jestem,myje w plynie,a pozniej przelewam wrzatkiem,ale u nas z kranu niby powinna leciec woda ciepla,a ona jest tylko lekko letnia :/

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
no mam nadzieje, że u nas to też zęby bo innych objawów nie ma, nawet temp jak zwykle jest pogodna i dokazuje na calego, nawet nie marudzi specjalnie
jak juz pisalam to mzoe byc od zebow a sprawdzalas czy ma dziaselka rozpulchnione?napuchniete ?zaczerwienione?albo czy cokolwiek tam widac?

agulan gratki za postepy dzidzi

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
dobrze to ujełaś, bo ja przynajmniej to czuje ostatnio że jestem tylko mamą, wszystkie inne role jakby zanikły;/ i brakuje mi ludzi, a z drugiej str boje sie wrocić do pracy, bo boje sie zostawić malego pod czyjąś opieką i wogole nie wiem czy sobie w pracy poradzę spowrotem bo mam wrażenie ze mi szare komórki wymarły;/
ja mam tak samo z powrotem na studia,bardzo bym chciala,z drugiej strony boje sie ze juz sie nadaje do ncizego bo nie mysle

Dobry
fajnie wczoraj było u rodzicow,mala juz sie nikogo nie boi,nie plakala,ciagle sie smiala,radosna pogoda tez fajna,cieplo ale nie goraco,w nocy troszke padalo,dzis znow u tesciow jestesmy,a wieczorem spowrotem do domku jedziemy
mala spala sama w lozeczku,obudzila sie nad ranem,nakarmilam ja i odlozylam,pozniej kolo 7 sie obudzila,wzielam ja juz do siebie bo jednak brakowalo mi malego tulaka mojego a ona rano sie tak slodko wtula we mnie,smieje i w ogole

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

oliviera za jutrzejszy powrot do pracy

wczoraj moja sis zrobila przepyszna tarte z malinami zjadlam tylko jeden kawaleczek malutki,a reszte oczami

olka ja juz zaakceptowalam fakt ze jestem taka chuda,tylko to przypominanie przez kazdego z rodziny jest wkurzajace

glam to pomysl sobie ze ja waze 10kg mniej,i czuje sie jak patyk
__________________
Nigdy nie zobaczysz,tego co ja widzę
Są chwile które kocham,i których nienawidzę ...


Wymianka


wariateczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 11:00   #2534
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość

princ pokaż buciki
proszę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1608.jpg (98,7 KB, 31 załadowań)
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 11:04   #2535
princessskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar princessskaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 683
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Pokszyfko my mamy smoczki silikonowe, więc doświadczenia z kauczykowymi nie mam. Ale ja bym wyrzuciła i kupiła nowy. A może na silikon się przerzućcie?

My jedziemy dzisiaj do babci na obiadek. Potem jakiś spacerek we troje - tak rzadko mamy okazję ze sobą pobyć Na szczęście istnieje niedziela Chociaż jak pracowałam w galerii to w niedziele w robocie siedziałam bardzo często albo na uczleni siedziałam
princessskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 11:14   #2536
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

princ fju fju- ładne. będziesz teraz laska do nieba

właśnie tak myślimy z tż i chyba wyrzucimy ten kauczukowy i będziemy używać silikonowych, bo coś jakoś te nam nie tego
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 11:52   #2537
kasia_aa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez princessskaa Pokaż wiadomość
proszę
jestes niemożliwa super są ja bym sie w takich zabiła;/
kasia_aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 11:55   #2538
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
helo

ostatni dzień



super

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



no to u mnie identico - dlatego tak mnie przeraża powrót i też najchętniej znalazłabym coś nowego, ale tak to juz jest ze jak się cos ma to ciężko rozglądać się za czymś nowym no chyba ze straci się to co sie ma

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



chętnie się zamienię

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------



ja tez chcę taka pracę

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------



ja też ich uwielbiam - no i niestety ich nie było, ale i tak sie usmialam

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



tak widziałam ten fotelik na zywo - przymierzyliśmy nawet do niego Oliego (6 lat, <19kg) i dał radę - cały czas się nad nim zastanawiam, bo jakos nie mogę się przekonac co do tego, że ten ogranicznik z przodu jet bezpieczniejszy niz 5-punktowe pasy, no ale testy mówi same za siebie zastanawiam sie tylko co w sytuacji, gdy dziecko jest większej postury - czy ta "półeczka" nie będzie ograniczać ruchów i komfortu siedzenia?
my jeszcze mamy trochę czasu, więc mam nadzieję, że może jakieś opinie na necie będą

co do pogody i trąb powietrznych, to u nas nocka wyjątkowo spokojna - spalismy przy otwartym oknie ale to co pokazują w tv to masakra jakaś co sie działo

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------



dzięki

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------





---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------



może musiał dojrzec do ojcostwa? i moze dopiero ta Wasza trójeczka razem wzięta wyzwoliła w nim instynkt "tacierzyński"
Co do powrotu do pracy przeżywałam to dwa miesiące temu. Jest trudno ale wszystko da sie przeżyć. A co robisz z maluszkiem? Żłobek czy niania?
Jeśłi chodz io fotelik My mamy Kiddy pro wygląda jak Cybex i nie mogę sie nachwalić tego fotelika. Wygląda naprawdę solidnie i jest bardzo wygodny nawet dl puchatego dziecka (takeigo jak mój) A przede wszystkim ma najwięcej gwazdzek w testach ADAC a to najważniejsze. Musisz tylko sprawdzić czy pasy pasażera są wystarczająco długie
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 14:06   #2539
zmyslkobiety
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 574
GG do zmyslkobiety
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

hej
Jeszzcze zyjemy... kolejna doba z gorączką, juz prawie do 40 stopni dochodziłysmy mimo stosowania środków przeciwgorączkowych, bylismy u lekarza, prócz grączki NIC, obstawia tą 3dniówkę lub zębole, jutro bedzie 3 dzień, zobaczymy, jestem umęczona spałam w ubraniu, bo córa nie dała sie odklecic... niech to mija NOOOOO
__________________
Czas na marzeń spełnianie, czas na to co najlepsze..

http://www.suwaczki.com/tickers/relguay3w0a6i2sn.png

http://s2.pierwszezabki.pl/046/0462819b0.png?8210
zmyslkobiety jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 14:39   #2540
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez wariateczka88 Pokaż wiadomość
u nas na dwa dni przed pojawianiem sie zabkow mala takie kupki robila

jak juz pisalam to mzoe byc od zebow a sprawdzalas czy ma dziaselka rozpulchnione?napuchniete ?zaczerwienione?albo czy cokolwiek tam widac?
no własnie poza koopami żadnych innych objawów żadnego zaczerwienienia, rozpulchnienia, opuchnięcia... nic nie widze też po niej zeby cos ja bolalo, swędziało podwyższonej tempki brak sama już nie wiem póki co czekam dalej, mam nadzieję że na dniach pojawi się zębol

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Co do powrotu do pracy przeżywałam to dwa miesiące temu. Jest trudno ale wszystko da sie przeżyć. A co robisz z maluszkiem? Żłobek czy niania?
Jeśłi chodz io fotelik My mamy Kiddy pro wygląda jak Cybex i nie mogę sie nachwalić tego fotelika. Wygląda naprawdę solidnie i jest bardzo wygodny nawet dl puchatego dziecka (takeigo jak mój) A przede wszystkim ma najwięcej gwazdzek w testach ADAC a to najważniejsze. Musisz tylko sprawdzić czy pasy pasażera są wystarczająco długie
Mała do wrzesnia z babcią, a potem do żłoba

a co do fotelika to który konkretnie kiddy masz? bo jak patrzyłam w testach to nie ma dobrych ocen
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 14:50   #2541
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Kiddy Guardian Pro 2 9-36Kg na fotelik.pl ma 4 a 5 nie było
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 14:51   #2542
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

wariateczko a ile masz wzrostu?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 15:17   #2543
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Kiddy Guardian Pro 2 9-36Kg na fotelik.pl ma 4 a 5 nie było

nie wiem skąd oni mają te swoje punkty (choć z tego co wiem, to ta stronka opiera sie na testach ADAC), ale tu masz link do oryginalnej strony ADAC (ja zawsze sprawdzam własnie na tej stronce) i ten fotelik testowany w 2011 wcale nie miał najlepszych ocen
http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31900

a juz w 2012 kiddy 9-36 kg bez isofixa w ogóle testu nie przeszedł http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31900

generalnie podobno najlepsze/najbezpieczniejsze foteliki są te z "najmniejszą rozpiętością/zakresem wagowym"

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

i wlasnie w tym roku JUNOFIX jako jedyny fotelik dostał 5 za bezpieczeństwo
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 15:36   #2544
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
nie wiem skąd oni mają te swoje punkty (choć z tego co wiem, to ta stronka opiera sie na testach ADAC), ale tu masz link do oryginalnej strony ADAC (ja zawsze sprawdzam własnie na tej stronce) i ten fotelik testowany w 2011 wcale nie miał najlepszych ocen
http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31900

a juz w 2012 kiddy 9-36 kg bez isofixa w ogóle testu nie przeszedł http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31900

generalnie podobno najlepsze/najbezpieczniejsze foteliki są te z "najmniejszą rozpiętością/zakresem wagowym"


---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------



i wlasnie w tym roku JUNOFIX jako jedyny fotelik dostał 5 za bezpieczeństwo

Ale my mamy KIDDY Guardian Pro 2 http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31900
Co do rozpiętości wagowej to też słyszałam że najlepiej jest jak najmniejsza ale mój synio rósł tak szybko żę pierwszy fotelik jaki mieliśmy 0-13 musieliśmy zmienić jak miał 5 miesięcy bo już sie nie mieścił i był taki ryk że wyprawa 20 km to była katorga a my taką trasę robimy codziennie 2 razy. Rozmawiałam wtedy z naszą pediatrą i ona stweirdziła żę lepiej jest go przesadzić do większego fotelika. I problemy sie skończyły jak ręką odjął..
Ten który mamy na podkładkę wypłycającą dla mniejszych dzieci i mozna go rozłozyc do pozycji półlezacej
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak

Edytowane przez 21pyza
Czas edycji: 2012-07-15 o 15:42
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:11   #2545
ja_dalia
Wtajemniczenie
 
Avatar ja_dalia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 228
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V



ale tu cisza
__________________
Czas biegnie szybko

Daniel Fasolek w drodze

ja_dalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:16   #2546
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez 21pyza Pokaż wiadomość
Ale my mamy KIDDY Guardian Pro 2 http://www.adac.de/infotestrat/tests...cePageId=31900
Co do rozpiętości wagowej to też słyszałam że najlepiej jest jak najmniejsza ale mój synio rósł tak szybko żę pierwszy fotelik jaki mieliśmy 0-13 musieliśmy zmienić jak miał 5 miesięcy bo już sie nie mieścił i był taki ryk że wyprawa 20 km to była katorga a my taką trasę robimy codziennie 2 razy. Rozmawiałam wtedy z naszą pediatrą i ona stweirdziła żę lepiej jest go przesadzić do większego fotelika. I problemy sie skończyły jak ręką odjął..
Ten który mamy na podkładkę wypłycającą dla mniejszych dzieci i mozna go rozłozyc do pozycji półlezacej
domysliłam sie że macie ten Pro 2 ja nie krytykuję i nie oceniam - po pierwsze każde dziecko jest inne, inaczej zbudowane (to co dobre dla mojego, wcale nie będzie takie dla Twojego) poza tym w końcu ktoś te foteliki (9-36 kg) produkuje a potem one przechodzą testy z ocenami dobrymi, więc na pewno sa bezpieczne (miejmy taką nadzieję )

a ile Twój mały ma mies. i ile waży obecnie?
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 16:32   #2547
glamourous
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: duplinek
Wiadomości: 12 932
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Aj jednak mnie zul wkurza
Zapunktowal dzis bo porzucil ogladanie filmu zeby isc z nami na spacer ale teraz traci kredyt- przyszedl do niego kolega i siedzi Juz od 15
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43221823 #post43221823 wymienie Tresor Midnight Rose
glamourous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:32   #2548
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

WITAM WRÓCIŁAM

nie wiem czy ktoś za mną tęsknił no ale trudno tyle czasu juz tu jestem, że Was nie zostawie hehehhe urlopik bajkaZakopane jest przepiękne niuniowi strasznie sie podobało szczegółnie jak wchodziliśmy na skocznie tą dużą to aż ludzie sie śmiali bo mału sie rozglądał i tylko :"ooooo ooooooo oooooo" jak to śmiesznie wyglądało......no ale 5 dni mineło i trzeba wracać do szarej rzeczywistości......nie nadrabiam Was bo za dużo:P
__________________
23.10.2010 Razem na Zawsze

10.11.2011 Mikołajek już jest z nami
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 17:39   #2549
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
WITAM WRÓCIŁAM

nie wiem czy ktoś za mną tęsknił no ale trudno tyle czasu juz tu jestem, że Was nie zostawie hehehhe urlopik bajkaZakopane jest przepiękne niuniowi strasznie sie podobało szczegółnie jak wchodziliśmy na skocznie tą dużą to aż ludzie sie śmiali bo mału sie rozglądał i tylko :"ooooo ooooooo oooooo" jak to śmiesznie wyglądało......no ale 5 dni mineło i trzeba wracać do szarej rzeczywistości......nie nadrabiam Was bo za dużo:P
witaj
super, że urlopik sie udał zazdroszczę... Zakopane

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez glamourous Pokaż wiadomość
Aj jednak mnie zul wkurza
Zapunktowal dzis bo porzucil ogladanie filmu zeby isc z nami na spacer ale teraz traci kredyt- przyszedl do niego kolega i siedzi Juz od 15
oj tam oj tam chyba gorzej by było gdyby gdzies polazł, a tak to masz go na oku
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-15, 18:08   #2550
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. V

hej basiula super że wyjazd się udał. z wizażu raczej nic nie straciłaś... wątek pustoszeje...

tż podejrzanie milutki, zrobił obiad, zajmuje się niunką...nigdzie nie byliśmy. nie lubię takich niedziel, nie ma co robić... tż wisi na kompie ogląda housa, a ja usycham z nudów. ani sprzatac, ani gdzie wyjść, bo niby gdzie. mieliśmy gości, ale to tylko 30 min...Tusia dostała fajną zabaweczkę i wsio...tak się zastanawiam czy jutro nie wybrać się do mamci czyt. do city
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.