Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-17, 11:48   #721
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
tak, ta seria, sa 3 rodzaje, 5 zboz z lipa, 8 zboz i pszenno-owsiana ze sliwka. sa bez dodatku mm. Moj Adek uwielbia je na samej wodzie

http://www.dziecko.nestle.pl/Portals...y-brzuszek.jpg
dzięki wiolqn - okazało się że mam jeszcze próbkę tej kaszki ze sliwkami i rzeczywiśce nie doczytalam że one bez cukru
kurcze juz się ucieszyłam, ale one sa do robienia na mm - a ja szukam mleczno-ryzowej na wodę

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez tuszka Pokaż wiadomość


Skoro Wiolqin mówi, że się opłaca, to znaczy, że Glam ma genialny pomysł Może razem napadniemy? Hajs dobrze ukryjemy, tylko musimy wyraźnie zaznaczyć, że poprosimy o celę z WiFi
o to to to!!!

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Tak właśnie wiem, widziałam u Nas w pawilonie, że są ponad 10 zł, no ale jak są smaczne to warto kupić

A tak w ogóle zastanawia mnie fakt, że kaszki na mm sa tańsze od tych na wodę ...
no dla mnie to logiczne - bo do tych bezmlecznych musisz dokupić mm

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
aa ups nie doczytałam To ja nie wiem czy są. Kubuś często jada te kleiki i kaszki do mm.
no własnie bo to mi się średnio kalkuluje - tzn. kaszka ryżowa i do tego dokupować mm, skoro mloda mi się samym mm najada a przeszłysmy na mm własnie ze wzgledu na dużą zawartość cukru w kaszkach porównałam kaloryczność kaszki mlecznej i mm - kaszka jest dwa razy bardziej kaloryczna i nie byloby w tym nic złego, gdyby ta kaloryczność nie wynikała z zawartości czystego cukru, który w nadmiarze przeciez prowadzi do otyłości
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:50   #722
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

wiolqn ta kaszka z śliwką jest pysznaaaa Paulinka zjadła całą porcję i łyżeczkę jej podjadłam
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:33   #723
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
Bo w tych na wodę jest już dodane mm, które też kosztuje. A do tych na mm, musisz sama mleko dokupić. Więc wychodzi mniej więcej taki sam koszt. Tylko nie wiadomo co za mm dodają do tych kaszek na wodę. Albo wiadomo, a ja nie doczytałam
No tak ....

Michał nauczył się lizac podłogę

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
ok.22
No to i tak bardzo ładnie, bo Michał czy idzie spać o 20 czy o 22 to i tak wstaje o 7, czasami ma zryw i śpi do 8,30

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez nettka_ Pokaż wiadomość
A ja się tak zastanawiam czy dziecko w wieku 9mies. umie pić przez słomkę? Widziałam soczki z bobovity dla dzieci od 9mies,życia i od tego czasu cały czas o tym myśle heh. Może któraś próbowała?

Raz mojemu dałam to mu nie szło, ale tak samodzielnie jak butelki bym mu w życiu nie dała, strach przed zrobieniem sobie krzywdy

Mimi umie pić ze szklanki
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:35   #724
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Moja dziś spała od 19.30 do 9 ze zmianą pieluszki o 6
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 12:41   #725
Bahamadia_25
Zakorzenienie
 
Avatar Bahamadia_25
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 312
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Jedziemy na masaże.

Do wieczorka maminki
__________________
Chmury z bitej śmietany i czekoladowe niebo.
Bahamadia_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:03   #726
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
no własnie bo to mi się średnio kalkuluje - tzn. kaszka ryżowa i do tego dokupować mm, skoro mloda mi się samym mm najada a przeszłysmy na mm własnie ze wzgledu na dużą zawartość cukru w kaszkach porównałam kaloryczność kaszki mlecznej i mm - kaszka jest dwa razy bardziej kaloryczna i nie byloby w tym nic złego, gdyby ta kaloryczność nie wynikała z zawartości czystego cukru, który w nadmiarze przeciez prowadzi do otyłości
Z kolei Kubus już od dawna nie najada się samym mm. Ale z niego to taki głomodor straszny jest Chociaz nie widac, bo bardzo szczupły. Dodaje do mm kaszki lub kleiku ale zazwyczaj takich czystych, bez dodatków owoców, tam chyba nie ma cukru? Te owocowe z cukrem też dostaje ale tylko od czasu do czasu.
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:09   #727
owieczka86
Zadomowienie
 
Avatar owieczka86
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 566
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Baha pytałam się jednej to mi powiedziała że się nie podejmie ...muszę iść do innej bo marzy mi się ładny brązik ;-)

Fifi w nocy spał ze mną...a nad ranem marudę zarzucił i wstawanie co pół godziny... Do południa drzemka 30minut nie było nawet jak obiadu zrobić...dobrze że tz był dopiero teraz zasnął przy cycku a już dawno mu się to nie zdarzało...co jest?

Lecę ogarniać chałupę bo później na spacer idziemy...

Miłego dnia.
owieczka86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 13:35   #728
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Muffinko,a gdzie wyjeżdżasz??

oby nerwy poszły precz, tż znalazł czas a dom sam się posprzątał-tego zyczę
do taty na Mazury, net tam lipny, wiec nawet nie podchodze bo nerwow szkoda, jak sie uda to moze na fb czasem skrobne albo eska do glam


a tak w ogole to sie dowiedzialam, ze kuzynka w ciazy (13tc) ale sie ciesze (i troche zazdroszcze ) i gdzie tu niz, od kiedy urodzilam wsrod rodzinki i znajomych przybylo siedmioro maluchow, a nastepna trojka w drodze

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

gratki za nowe umiejetnosci i za skonczone miesiace
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:41   #729
smerfik0
Raczkowanie
 
Avatar smerfik0
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie :)
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

dziewczyny małemu zadzierają się skórki przy paznokietkach u raczek, to z pchania rąk do buzi czy coś innego? może któraś się orientuje?
__________________
Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość.
smerfik0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 13:49   #730
saaraa_lub
Rozeznanie
 
Avatar saaraa_lub
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 784
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Mojemu z kolei skórki bardzo narastają na paznokcie .
Na tvn style program o Maluchach.
__________________
28.11.2011

Edytowane przez saaraa_lub
Czas edycji: 2012-08-17 o 13:51
saaraa_lub jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:10   #731
smerfik0
Raczkowanie
 
Avatar smerfik0
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: gdzieś na zachodzie :)
Wiadomości: 215
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

dzięki Sara

jeszcze coś miałam pytać, aaaaaaaa wiem - jesteśmy na mm, młody wypija ok. 500ml dobowo bo kaszki tylko na wodzie jemy, pediatra kazała podawać D3 i łykamy 1 twist-offa ale ja już sama nie wiem, w sumie w obiadku olej dostaje a tam też D3, na dwór go biorę (no teraz rzadziej, wiadomo), przy mm ile podajecie d3?
__________________
Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość.
smerfik0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 14:20   #732
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
ale mi chodziło o to czy sa kaszki na mm niesłodzone, bo że kleiki są bez cukru to wiem
Są są,np Hipp z ciasteczkiem kaszka na noc,inne tez sa
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:23   #733
Magdalena512
Raczkowanie
 
Avatar Magdalena512
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraina Deszczowców w DE
Wiadomości: 231
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

No to mnie Olusia zaskoczyłaś. Dawałam Kubusiowi jakiś czas temu te kaszki Hippa na dobranoc ale byłam pewna, ze w nich dużo cukru i dlatego przeszłam na zwykłe kleiki i kaszki z nestle .
__________________

Magdalena512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:45   #734
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
No tak ....

Michał nauczył się lizac podłogę

moja ma też fajną zabawę z podłogą pluje na nią a potem rozciera
Cytat:
Napisane przez smerfik0 Pokaż wiadomość
dzięki Sara

jeszcze coś miałam pytać, aaaaaaaa wiem - jesteśmy na mm, młody wypija ok. 500ml dobowo bo kaszki tylko na wodzie jemy, pediatra kazała podawać D3 i łykamy 1 twist-offa ale ja już sama nie wiem, w sumie w obiadku olej dostaje a tam też D3, na dwór go biorę (no teraz rzadziej, wiadomo), przy mm ile podajecie d3?
mi pediatra kazał dawać twist-offa 300jednostkowego do 1,5 roku, bez względu czy przechodzi na mm. podobno w mm za wiele tej witaminy nie ma...sama nie wiem, co lekarz to nowość...

byłam dzisiaj w sh, znowu kupiłam małej na wyrost dwie nowiuśkie koszulki na długi rękaw po 6zł - pewnie na wiosnę będą... i sobie szorty topshoptakie w kratweczkę, do czarnych rajtek i baletek na jesień będą jak znalazł - całe 8zł za nie dałam 0 oznak noszenia
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 14:57   #735
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
one sa dosc drogie niestety bo opakowanie kosztuje 11zl. ale Adek zjada ja tylko raz dziennie po 5-6 lyzeczek to nam na jakis czas wystarcza
ja za kaszkę płacę 21zł aktualnie.kaszka,która rozrabia się na wodzie

---------- Dopisano o 15:57 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Moja dziś spała od 19.30 do 9 ze zmianą pieluszki o 6
a nie o 5 była ta zmiana pieluszki
a jakich używasz,że musisz jej na śpiocha zmieniać??żadna pieluszka nie wytrzyma tyle??przeciekają czy co???może spróbuj innych?
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:03   #736
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Magdalena512 Pokaż wiadomość
No to mnie Olusia zaskoczyłaś. Dawałam Kubusiowi jakiś czas temu te kaszki Hippa na dobranoc ale byłam pewna, ze w nich dużo cukru i dlatego przeszłam na zwykłe kleiki i kaszki z nestle .
No wlasnie na opakowaniu jest napisane,ze bez cukru,takze mam nadzieje,ze faktycznie tak jest

A wlasnie,zmieniasz Joamic malej pieluszke,jak spi??
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:07   #737
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Tuszka-krostki na brodzie to pewnei od nadmiernego ślinienia się-posmaruj może bepanhtenem no i często wycierać trzeba

Smerfiko-gdzieś czytałam,ze wit D należy brać do 18 roku życia....my bierzemy codziennie 1 twist off.Któraś z dziewczyn pisałą,że jak dziecko wypija 800ml to wtedy wit D już nie trzeba,że tak pediatra jej kazał.
Co dziś masz na obiad???
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:44   #738
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość



No to i tak bardzo ładnie, bo Michał czy idzie spać o 20 czy o 22 to i tak wstaje o 7, czasami ma zryw i śpi do 8,30
to tak jak moja - jak nie raz zdarzy się ze pójdzie spać koło 21:30 to i tak pobudka po 6ej czyli tak jakby poszła spac o 19:30
__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 15:44   #739
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Moja bratanica też dostaje wit. D3 chociaż ma 3 lata .Paulince podaje jedną kropelkę
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 16:01   #740
Oliveira79
Zadomowienie
 
Avatar Oliveira79
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 847
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Moja dziś spała od 19.30 do 9 ze zmianą pieluszki o 6
jeeenyyyy marzenie

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez owieczka86 Pokaż wiadomość
Fifi w nocy spał ze mną...a nad ranem marudę zarzucił i wstawanie co pół godziny... Do południa drzemka 30minut nie było nawet jak obiadu zrobić...dobrze że tz był dopiero teraz zasnął przy cycku a już dawno mu się to nie zdarzało...co jest?
ale mi się skojarzylo

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfik0 Pokaż wiadomość
dziewczyny małemu zadzierają się skórki przy paznokietkach u raczek, to z pchania rąk do buzi czy coś innego? może któraś się orientuje?
ni mam pojęcia

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfik0 Pokaż wiadomość
dzięki Sara

jeszcze coś miałam pytać, aaaaaaaa wiem - jesteśmy na mm, młody wypija ok. 500ml dobowo bo kaszki tylko na wodzie jemy, pediatra kazała podawać D3 i łykamy 1 twist-offa ale ja już sama nie wiem, w sumie w obiadku olej dostaje a tam też D3, na dwór go biorę (no teraz rzadziej, wiadomo), przy mm ile podajecie d3?
kurcze moja ostatmio 2x dziennie mm a cycek tylko w nocy, a dalej podaje 1 twist-offa i w sumie nie wiem czy powinnam, wartałoby chyba dr spytać

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
Są są,np Hipp z ciasteczkiem kaszka na noc,inne tez sa
no juz sama nazwa nasuwa mi wątpliwości czy one rzeczywiscie bez cukru ale wierze na słowo

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
a nie o 5 była ta zmiana pieluszki
a jakich używasz,że musisz jej na śpiocha zmieniać??żadna pieluszka nie wytrzyma tyle??przeciekają czy co???może spróbuj innych?
powiem Ci że moja rano budzi się z mocno napompowanym pampkiem ale tez w nocy dwa razy cyśka, więc to normalne raczej, ale bez nocnego jedzenia to raczej nie powinien byc pełny

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość

smerfiko-gdzieś czytałam,ze wit d należy brać do 18 roku życia....my bierzemy codziennie 1 twist off.któraś z dziewczyn pisałą,że jak dziecko wypija 800ml to wtedy wit d już nie trzeba,że tak pediatra jej kazał.
Co dziś masz na obiad???:d

__________________
"Człowiek rodzi się z zaciśniętymi piąstkami, jakby chciał powiedzieć: cały świat jest mój.
A umiera z otwartymi ramionami, jakby mówił: popatrzcie, niczego ze sobą nie zabieram"

Oliveira79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 16:06   #741
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Oli tez byłam zaskoczona,no ale tak napisane jest
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 16:24   #742
joamic1
Zadomowienie
 
Avatar joamic1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 294
GG do joamic1
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
A wlasnie,zmieniasz Joamic malej pieluszke,jak spi??
Półśpiocha
__________________
9 miesięcy z OliV


Chciałabym, żeby była szczęśliwa, by każdego dnia mogła być dumna, że jest człowiekiem i nasza córką, by jak teraz dawała mi siłę do życia.nasze Małe Szczęście -chwyciło za serce raz na całe życie

http://www.suwaczki.com/tickers/qq87upjyht4ic7jm.png
joamic1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 16:30   #743
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez joamic1 Pokaż wiadomość
Półśpiocha
a kaich pieluch używacie,że przesikuje Olivka??
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:05   #744
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez kasia_aa Pokaż wiadomość
niedoczytałam was jeszcze a dzieć juz wstał z drzemki;/ jak tz jest w domu to ja na nic nie mam czasu;/ on sam jest jak 2 dzieci! + moj daniel to razem 3

dziewczyny poradźcie, mam iść z małym do lekarza? wychodzi mu ten nieszczesny ząb - widać to gołym okiem, gorączke ma od doby, dałam juz 3 dawki nurofenu w syropie, tylko wtedy mu spada a potem znów wzrasta to normalne jest? czy sie przejść zobaczyc czy nie ma jakiejś infekcji? szczerze mowiąc nie sądze, ale tak sie waham...
wogole noc tragiczna budził sie chyba co poł godz;/ na zmiane z tztem walczylismy z nim. Jak o 24 próbowałam go 1,5 godz uspać, po czym po pól godz znow obudził sie z krzykiem to myślałam ze sie rozpłącze, dobrze ze tz do niego wstawał (generalnie tego nie robi;/) bo inaczej bym chyba padła

a z ciekawszyh wieści, wstaje w łozeczku mały kartofel siedzieć dobrze nie potrafi a wstawać zaczął cos mu sie chyba pomieszało no i wczoraj zaliczył pierwszą kąpiel w normlalnej wannie i juz tą jego chowam do piwnicy juz bedzie sie kapał w dużej

ide nadrabiać w miare mozliwosci bo kajtek juz wstał -narazie humor ma dobry więc gorączki brak, ale musze nakarmić głodomora
kasia_aa - już kilka razy czytałam że wg pediatrów zęby same w sobie nie powinny wywoływać gorączki czy innych infekcji i jeśli coś takiego jest to powód może / jest inny. Sama się z tym nie bardzo zgadzam bo przecież wiele dzieci tak przechodzi tę biedne ząbki, ale w takim razie poszłabym sprawdzić - teraz weekend to powiedzmy w pn, gdyby gorączka była do tej pory.
Współczuję nocki i rozumiem, sami tak często mamy Gratuluję nowej umiejętności!
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:10   #745
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez Oliveira79 Pokaż wiadomość
no dla mnie to logiczne - bo do tych bezmlecznych musisz dokupić mm [:
ale to wlasnie odwrotnie, kaszka ktora juz jest z mm kosztuje od 4 do 8 zl a ta na wodzie do ktorej ewentualnei trzeba dokupic mm 11zl

Cytat:
Napisane przez OlusiaS Pokaż wiadomość
No wlasnie na opakowaniu jest napisane,ze bez cukru,takze mam nadzieje,ze faktycznie tak jest
przeczytaj uwaznie etykiete, moze nie ma cukru per se ale pewnie ma glukoze, fruktoze, syrop jakistam, slod jeczmieny, slod kukurydziany itd. po prostu cukier pod inna postacia
zwlaszcza ze jest z biszoptami. a one na pewno sa czyms doslodzone
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:28   #746
pokszyfka
Zadomowienie
 
Avatar pokszyfka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

dziewczyny można dawać maluchom jogurty takie dla 'dorosłych'?np jakaś owocowa bakoma? na op jest napisane: aromaty, syrop glukozowo-fruktozowy...
pokszyfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:50   #747
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Wiolq patrzylam,nic takiego tam nie ma.jak otworze,to wam powiem,czy to słodkie,ale na razie mam 3 inne otwarte
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:52   #748
nettka_
Zadomowienie
 
Avatar nettka_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 507
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Mój mózg odmawia posłuszeństwa dziecko nie spało od 11 ciągle wyje ale spać nie chcę, jeść też nie chcę i do tego widzę ,że górna dwójka się nie długo przebije. maaaaaaaaaaaaasaaaaaakra: mur:
__________________
Paulinka 18.11.2011 : love:



''Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.''

Edytowane przez nettka_
Czas edycji: 2012-08-17 o 17:55
nettka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 17:59   #749
OlusiaS
Wtajemniczenie
 
Avatar OlusiaS
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wloclawek/Niemcy
Wiadomości: 2 311
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Hmmm,chyba wykoncze wszystkie te kaszki i mleka Milupy i przerzuce się na Hipp,bo maja dużo kaszek bez dodatku cukru,a M ma wszedzie
OlusiaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 18:00   #750
aagnieszka
Raczkowanie
 
Avatar aagnieszka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / lubelskie
Wiadomości: 209
Dot.: Mamusie listopad-grudzień 2011 vol. VI

Cytat:
Napisane przez pokszyfka Pokaż wiadomość
dziewczyny można dawać maluchom jogurty takie dla 'dorosłych'?np jakaś owocowa bakoma? na op jest napisane: aromaty, syrop glukozowo-fruktozowy...
jeśli się nie mylę to dopiero po ukończeniu roku?
__________________
chwilowo bez podpisu

aagnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.