Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 20:17   #1
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997

Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!


Z całego serca przestrzegam przed tym szpitalem. Przeżyłam koszmar, wypisałam się dzisiaj na własne żądanie. I nie, nie jestem rozkapryszoną damulką

Wczesna ciąża, wczoraj zaczęłam plamić brązowo-kremowym śluzem. Pierwszy szok - lekarz wyśmiał szpital, w którym wcześniej rodziłam, i od tamtej pory traktował mnie protekcjonalnie. NIE SŁUCHAŁ ani przez chwilę, co mówiłam, zlewał. Łącznie z tym, że mówię: nie 8tc, bo cykl trwał 40 dni! owulacja późna! nie, z łaski na uciechę zaznaczył 7tc Równie bez sensu.

Pyta, skąd wiem, że w ciąży jestem. No to ja: usg lekarka określiła na 3-4 tc, endometrium powiększone - do tego 3 razy badanie krwi beta hcg robiłam, przyrost świetny. I w tym momencie spadłam z krzesła, bo lekarz tekst: proszę pani, ale obecność hormonu we krwi hcg nie jest wyznacznikiem ciąży Podałam wartości, jakie były, jakie przyrosty - nieistotne. Z góry nastawienie, że pacjentki się nie słucha.

Zalecił luteinę doustną, ale - o dziwo, na oddziale takiej nie ma no to nieważne, plamienia są ale bierzemy dalej dopochwowo.

Myślicie, ze usg zrobił? A gdzie tam! ani wczoraj, ani dzisiaj do godziny 16 się nie doczekałam, a dzisiaj lekarze stwierdzili, że usg - niepotrzebne! bo ja w ciązy nie jestem i już,bo nie wyczuwają macicy powiększonej... Ale to, że trąbię, że to wczesna ciąża, a macica może powiększać się nieco później - przeszło bez echa.

Z łaski na uciechę zlecili badanie morfo. mocz i betę - i co? do godziny 16 przyszła (lab na terenie szpitala) tylko morfo, najważniejsze, czyli beta - nie. Poprosiłam o telefon do labu, ale panie nie zadzwonią, bo nie.

Mało tego - lekarz na wieść, że miałam poronienie zatrzymane i obyło się bez łyżeczkowania, tylko otrzymałam tabletki - spytał z przekąsem: a w którym gabinecie pani ten zabieg robiła Ewidentnie pytał (sądząc po tonie głosu i pytaniu o GABINET) gdzie usuwałam ciążę! Kretyn. Miałam cały zabieg w normalnym szpitalu w asyście 3 lekarzy przeprowadzany, a że bez łyżeczkowania to tylko się cieszyć.

Zadzwoniłam do swojego lekarza, jutro jadę do innego, normalnego szpitala (też państwowego -a różnica...) i obiecałam sobie, że roztrąbię o niekompetencji lekarzy gdzie się da. Nie mam w ręku wypisu, dopiero jutro będzie, sprawdzę sobie kto się mną tak pięknie NIEzajął i podam. Zgroza.

A, reakcja na to, że wypisuję się na własne żądanie - żadna. ANi pytania dlaczego, ani pocałuj mnie... NIC. Jako ciekawostka - od współspaczki w pokoju dowiedziałam się, że w takiej samej sytuacji w piątek pani się też wypisała. Też zero badania, zero informowania, ignorowanie.

Wiedziałam, że szpital ma złą opinię, ale nie sądziłam, że nawet podstawowych obowiązków nie wypełnią.

Edytowane przez 0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Czas edycji: 2012-05-21 o 20:23
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:37   #2
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Szaja współczuję,co za kretyni

powodzenia
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:52   #3
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!




Nóż się w kieszeni otwiera na bezmyślność tych lekarzy
__________________
Mężczyzna mojego życia

Bloguję
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:55   #4
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

szaja współczuję. Aż się wierzyć nie chce, że to w ogóle jest możliwe
Jakąś skargę możesz złozyć?

Powodzenia.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:03   #5
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Brak słów,współczuje przeżyć.
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:06   #6
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Szaja strasznie Ci współczuje, że musiałaś sie tak namęczyć i nadenerwować...
Trzymaj sie, wierze, że to nic groźniego!
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:46   #7
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Szaja czytam i nie mogę uwierzyć Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Mam nadzieję, że to nic poważnego i ich brak interwencji i zainteresowania nie odbije się na Twoim i dziecka zdrowiu. Jak już dojdziesz do siebie to przeprowadź kampanię internetową. Znanylekarz.pl rankinglekarzy.pl - tam wszędzie ,,zareklamuj'' tego lekarza buraka.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 22:11   #8
gwiazdeczka89
Rozeznanie
 
Avatar gwiazdeczka89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 544
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Ja też słyszałam że to najgorszy szpital w moim rejonie
(a tak wogóle w Chorzowie na Strzelców też pacjentki nie słuchają)
__________________
"Zawsze, dla Was zawsze będe śpiewał, do końca..."
R.R.

gwiazdeczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 22:36   #9
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

O Jezu Szaja!! Napisz jutro co Ci Twój gin. powiedział, co z ciążą? O Boże nie zasnę teraz

A co do bety, to przy pustym jaju beta też może wychodzić prawidłowa niestety Puste jajo sobie rośnie bez zarodka i organizm początkowo traktuje je jak ciążę.
Moja koleżanka po leku Pregnyl na pęknięcie pęcherzyków zawsze miała betę pozytywną a później niestety dostawała okres...

Ja becie tak do końca nie ufam.

Qrde, szok z tą dopochwową przy tak wczesnej ciąży. Moja gin. ma teorię, że do 12 tc. to Duphaston doustnie, żeby sobie nie grzebać i jakiejś infekcji nie zrobić.

Jak to nie ma luteiny doustnej w szpitalu??!??

__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 23:27   #10
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

współczuje przeżyć i mam nadzieje że bedzie dobrze-trzymam kciuki
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 23:32   #11
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Szaja jeśli Cię to pocieszy, to ja przy drugiej ciąży do 12 tygodnia tak plamiłam strasznie, łącznie z krwiakami z żywej krwi, później jeszcze raz w 16 tc i urodziłam zdrową córkę

A robiłaś badania tarczycy? Czasem przy nadczynności plamienia występują i tu wystarczą tabletki.

Ja nie wiem jak można usg nie robić???? Ja to miałam raz w tygodniu! Co większe plamienie już siedziałam na fotelu i miałam usg.

No z szoku wyjść nie mogę, że tak w szpitalu traktują ludzi brak mi słów normalnie
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 00:14   #12
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Szaja - brak słów co do lekarzy... szok trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 06:14   #13
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

też jestem w szoku i również zdarzało mi się trafiać podobnie,ale nie aż takEch,człowiek składki płaci,ale jak przyjdzie co do czego, to pocałujcie nas w ...wiadomo gdzie:/
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:02   #14
Kasia_11_83
Rozeznanie
 
Avatar Kasia_11_83
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 721
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Masakra!!! Współczuję Ci przeżyć.. Napisz nazwisko "lekarza", strzeżmy się przed takimi rzeźnikami
__________________
"Istnieją kwiaty, które kwitną nawet w zimie.. "
Nela - Kocham Cię Córeczko !!


Kasia_11_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:22   #15
nel_a
Zakorzenienie
 
Avatar nel_a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 6 725
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

lekarzom się coś w d upach poprzewracało

współczuję.
__________________
Emilowe całusy

nel_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:49   #16
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

A bo sobie ciążę wymyśliłaś z bety.

Nawet jakby, plami, zacznie krwawić i problem z głowy - naturalna rzecz.

Nie znasz podejścia? Nowa moda na świecie, zwłaszcza w tych krajach bardziej cywilizowanych.

Paracetamolu nie dostałaś czasem? /Nowoczesny lek na wszystko./

Kur..cy można dostać, naprawdę.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 07:58   #17
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

W głowie się to nie mieści
Współczuję przeżyć i tego stresu.

Mam nadzieję, że z Twoim dzieckiem wszystko w porządku!
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 08:22   #18
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
O Jezu Szaja!! Napisz jutro co Ci Twój gin. powiedział, co z ciążą? O Boże nie zasnę teraz

A co do bety, to przy pustym jaju beta też może wychodzić prawidłowa niestety Puste jajo sobie rośnie bez zarodka i organizm początkowo traktuje je jak ciążę.
Moja koleżanka po leku Pregnyl na pęknięcie pęcherzyków zawsze miała betę pozytywną a później niestety dostawała okres...

Ja becie tak do końca nie ufam.

Qrde, szok z tą dopochwową przy tak wczesnej ciąży. Moja gin. ma teorię, że do 12 tc. to Duphaston doustnie, żeby sobie nie grzebać i jakiejś infekcji nie zrobić.

Jak to nie ma luteiny doustnej w szpitalu??!??

Nie, no ja wiem, że puste jajo takie objawy może dawać. I nie chodziło mi o to, że beta jest to jest super. Ale póki jest beta to lekarz bez badania usg nie ma prawa powiedzieć, że ciąży nie ma, prawda? Bo palpacyjnie to się może, że tak powiem, wypchać, bo to nie musi być wiarygodne badanie, i w takiej sytuacji tylko usg określi jednoznacznie co jest grane. I na tym etapie tylko dopochwowo.
No nie ma doustnej, mało tego, najpierw usłyszałam czy ja mam swoje tabletki

Cytat:
Napisane przez Heksa Pokaż wiadomość
Szaja czytam i nie mogę uwierzyć Normalnie nóż się w kieszeni otwiera. Mam nadzieję, że to nic poważnego i ich brak interwencji i zainteresowania nie odbije się na Twoim i dziecka zdrowiu. Jak już dojdziesz do siebie to przeprowadź kampanię internetową. Znanylekarz.pl rankinglekarzy.pl - tam wszędzie ,,zareklamuj'' tego lekarza buraka.
Rzecz w tym, że to nie o jednego lekarza chodzi - w niedzielę jeden mnie przyjmował, ale już wczoraj na obchodzie gromada była, przy badaniu też, i takie dyskusje to z kilkoma prowadziłam. A położne odmówiły dzwonienia po wyniki. Ciekawa jestem, czy w ogóle mimo zlecenia to badanie zostało wykonane.

Cytat:
Napisane przez Seona Pokaż wiadomość
Szaja jeśli Cię to pocieszy, to ja przy drugiej ciąży do 12 tygodnia tak plamiłam strasznie, łącznie z krwiakami z żywej krwi, później jeszcze raz w 16 tc i urodziłam zdrową córkę

A robiłaś badania tarczycy? Czasem przy nadczynności plamienia występują i tu wystarczą tabletki.

Ja nie wiem jak można usg nie robić???? Ja to miałam raz w tygodniu! Co większe plamienie już siedziałam na fotelu i miałam usg.

No z szoku wyjść nie mogę, że tak w szpitalu traktują ludzi brak mi słów normalnie
Tak, teraz pewnie tarczyca mnie czeka, jadę do porządnego lekarza, po 13 mam być bo zabiegi wcześniej w szpitalu, więc liczę na zlecenie różnych badań.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A bo sobie ciążę wymyśliłaś z bety.

Nawet jakby, plami, zacznie krwawić i problem z głowy - naturalna rzecz.

Nie znasz podejścia? Nowa moda na świecie, zwłaszcza w tych krajach bardziej cywilizowanych.

Paracetamolu nie dostałaś czasem? /Nowoczesny lek na wszystko./

Kur..cy można dostać, naprawdę.
Wiesz, rzecz w tym że w tym akurat szpitalu to nie nowa moda, a totalna ignorancja. Tam raczej zawsze tak było, placówka opinie ma KOSZMARNE. I takie przeświadczenie lekarzy, że skoro oni mają stażu 30 lat, to nie będą jakiejś baby słuchać, bo ona g... wie i to ujma na honorze posłuchanie pacjentki
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 08:48   #19
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Cytat:
Ale póki jest beta to lekarz bez badania usg nie ma prawa powiedzieć, że ciąży nie ma, prawda?
Szaja, no ja nie mogę wyjść z szoku żeby ani tabletek nie było w szpitalu, ani usg nie robią . Jasne, że lekarz, nie ma prawa tak powiedzieć!! Ale ja nie rozumiem czemu od usg nie zaczęli no ja nie wiem, dwie ciąże za mną, w drugiej konsultowałam się jeszcze z innymi ginami i wszyscy od usg zaczynali.

Bety nikt nie zlecał, nigdy.

Aż mi się śniłaś dzisiaj, że napisałaś książkę o jakichś piratach i weszła do kanonu lektur szkolnych, wielki bestseller przetłumaczony na 120 języków i w wiadomościach mówili, że ministerstwo szkolnictwa ze Szwecji też wprowadziło ją do programu

__________________

Ślub
Pati
Lili

Edytowane przez Seona
Czas edycji: 2012-05-22 o 08:49 Powód: dopisek
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 08:53   #20
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Obyś miała sny prorocze

Ja też braku usg pojąć nie mogę. Betę wcześniej sama robiłam, po poronieniu chciałam wiedzieć czy jest prawidłowy przyrost. I było 99, po dwóch dniach 271, po 5 dniach 2167 bodajże - czyli idealny przyrost. Cokolwiek by to było, jak byk na ciążę wskazywało, na nic innego. Nawet jeśli byłaby to biochemiczna czy pozamaciczna - tylko usg może sprawdzić.

Kurcze, teraz jeszcze tak info szukam (tia, w necie) o tym, czy można nie wyczuć palpacyjnie ciąży - można! zresztą cholera, na tym pierwszym usg na którym byłam, lekarka nie stwierdziła w badaniu, a na usg określiła że endometrium powiększone na 3-4 tydzień ciąży.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:19   #21
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Kropko wg mnie tu trend nie ma nic do rzeczy. Szacunek pacjentce się nalezy, a tu wygląda na to, że zabrakło: kompetencji, kultury itd.
Szaja jeszcze raz powodzenia. Może ten szpital dfinansowo kuleje i oszczędzają na każdym badania? Tak czy siak chore..
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:29   #22
AnQś
Zadomowienie
 
Avatar AnQś
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 109
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Ja nie wiem...czy im prądu szkoda na pięciominutowe badanie usg? To naprawdę wygląda tak jakby czekali na samoistne poronienie i nie kazali wielkiego halo z ciąży robić. Dosłownie jakby pacjentka im na zlość robiła będąc w ciąży...
Współczuję. Dobrze,że wzięłaś sprawę w swoje ręce i się wypisałaś.
__________________
Kiedy podchodzę do dziecka, wzbudza ono we mnie dwa rodzaje uczuć: czułość wobec tego, kim jest i szacunek dla tego, kim może się stać.
Maryniu
Niania Ogg zwykle kładła się spać wcześnie. W końcu miała już swoje lata. Czasami szła do łóżka nawet o szóstej rano.
AnQś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:33   #23
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Ja tylko chcialam napisac, ze trzymam kciuki!!!
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:41   #24
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Kropko wg mnie tu trend nie ma nic do rzeczy. Szacunek pacjentce się nalezy, a tu wygląda na to, że zabrakło: kompetencji, kultury itd.
Szaja jeszcze raz powodzenia. Może ten szpital dfinansowo kuleje i oszczędzają na każdym badania? Tak czy siak chore..
Ale powiedz mi, ile może takie krótkie badanie kosztować? Przecież usg się nie zużywa, no tyle co prezerwatywa i odrobina żelu.

Ja naprawdę jestem w szoku, że nawet tego nie zrobili. I że nie bali się? Przecież zgłasza się pacjentka z objawami poronienia, a skąd oni mogą wiedzieć, czy to np. nie pozamaciczna?

Cytat:
Napisane przez AnQś Pokaż wiadomość
Ja nie wiem...czy im prądu szkoda na pięciominutowe badanie usg? To naprawdę wygląda tak jakby czekali na samoistne poronienie i nie kazali wielkiego halo z ciąży robić. Dosłownie jakby pacjentka im na zlość robiła będąc w ciąży...
Współczuję. Dobrze,że wzięłaś sprawę w swoje ręce i się wypisałaś.

Ale jak wyżej - dziw, że się nie bali.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:47   #25
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

szaju pojęcia nie mam, ale ewidentnie widać, że ten szpital rządzi się dziwacznymi prawami.
Ja sensu zadnego w tym nie widzę.
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 10:01   #26
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

masakrator najgorsze jest to, że nie takie klimaty nie tylko w tym szpitalu się dzieją
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 12:47   #27
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Brak słów! Szaja, sama mam ochotę pomóc Ci pisać o tym wszędzie, gdzie się da!
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 13:24   #28
Nue
Rozeznanie
 
Avatar Nue
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 802
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;34259108]Ale powiedz mi, ile może takie krótkie badanie kosztować? Przecież usg się nie zużywa, no tyle co prezerwatywa i odrobina żelu.

Ja naprawdę jestem w szoku, że nawet tego nie zrobili. I że nie bali się? Przecież zgłasza się pacjentka z objawami poronienia, a skąd oni mogą wiedzieć, czy to np. nie pozamaciczna?




Ale jak wyżej - dziw, że się nie bali.[/QUOTE]

Kochana, nawet nie prezerwatywa. Jak mi robili usg dopochwowe w szpitalu (Siemianowice), zakładali na głowicę palec z lateksowej rękawiczki. Zastanawiałam się nawet, czy jeden palec=jedna pacjentka... czyli jedną rękawicą można pięć pacjentek obskoczyć
Współczuję Ci tych przeżyć. Myślałaś, żeby złożyć skargę w okręgowej izbie lekarskiej? Nie odpuszczaj, jak nikt nic nie zrobi, to i nic się nie zmieni...
__________________
Tugeza.

Nue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 16:48   #29
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

Dziewczyny, na razie leżę plackiem więc się nie wybiorę ze skargą. Muszę jutro męża po wypis wysłać i sprawdzę, co mi napisali - jeśli napiszą że ciąży nei stwierdzono to im piekło zrobię, bo - proszę czytać

http://dzieciologia.blogspot.com/201...wi-cnocie.html

Passionfruit, jak masz FB to możesz notkę zalinkować:

http://www.dzieciologia.blogspot.com...gin-po-na.html

Mam wielką ochotę tym konowałom na pysk rzucić wyniki usg

Nue, kilka tyg. temu w SIemcach koleżanka z plamieniem trafiła - szpital tez opinię ma średnią, ale usg natychmiast, do tego duphaston i jeszcze jakieś leki. Czyli to, co w danym momencie można było zrobić.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 17:01   #30
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Będzin - najgorszy oddział gin-poł świata!

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;34267296]Dziewczyny, na razie leżę plackiem więc się nie wybiorę ze skargą. Muszę jutro męża po wypis wysłać i sprawdzę, co mi napisali - jeśli napiszą że ciąży nei stwierdzono to im piekło zrobię, bo - proszę czytać

http://dzieciologia.blogspot.com/201...wi-cnocie.html

Passionfruit, jak masz FB to możesz notkę zalinkować:

http://www.dzieciologia.blogspot.com...gin-po-na.html

Mam wielką ochotę tym konowałom na pysk rzucić wyniki usg

Nue, kilka tyg. temu w SIemcach koleżanka z plamieniem trafiła - szpital tez opinię ma średnią, ale usg natychmiast, do tego duphaston i jeszcze jakieś leki. Czyli to, co w danym momencie można było zrobić.[/QUOTE]

bardzo sie cieszę ze dobre wieści, a na fb również zalinkuje, trzeba takie rzeczy nagłaśniac, inaczej nadal bedze jak jest
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-25 15:58:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.