...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana... - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 10:12   #1801
wiolka12341234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

łał ale ty jaki super wynik

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Cekiny Pokaż wiadomość
i serio jadłaś ile chcesz? <ttych składników z I fazy?>
Tak, tak. Jadłam ile chciałam, ale na początku było cieżko bo zanim nauczyłam się coś gotować to wszystko było blee. Po 3 dniach apetyt mi spadł. Teraz też jem często. Sama jestem zaskoczona tym wynikiem, bo koleżanka też jest na tej diecie , ale u niej są słabsze wyniki. Także warto!!!!!
wiolka12341234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 11:55   #1802
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Prawie sie zlamalam wczoraj. Poszlam sobie pobiegac w takim maratonskim nastroju jak cale miasto. Zrobilam 16km i mialam takiego gloda na weglowodany ze masakra. Wiec razno polecialam do Tesco po pizze. stwierdzilam ze musze, musze, musze. Na szczescie ktos nad mna czuwal bo juz bylo za pozno i bylo pozmykane. Wiec skonczylo sie na sledziu, wolowince i zrobilam sobie taka pseudopizze. Troche maki kukurydzianej, otreby, drozdze. Dodalam mozzarelle zeby sie skleilo i do mikrofali. Posmarowalam lyzka koncentratu pomidorowego z ziolami, miesko, restzka mozzarelli i do mikrofali. Z piekarnika byloby lepsze ale musze przyznac ze swietnie imitowalo pizze. I na koniec sie cieszylam ze wytrzymalam.

Prze 2 tygodnie diety spadlo mi tylko 3kg ale za to spadla mi tkanka tluszczowa o 3% a miesniowa wzrosla o 1,7% (cwicze, biegam) wiec tak bardzo sie kilogramowo nie martwie bo wiadomo miesnie waza wiecej niz tluszcz. Zastanawia mnie tylko woda. Bo wedlug Dukana to wlasnie wode traci sie poczatkowo a ja chociaz pije i sikam jak szalona to woda skoczyla mi z 49% do 51% i tak sie trzyma. Wie ktos czemu?

ale fakt faktem boczki mniejsze i spodnie luzniejsze i centymetrow mniej
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 12:18   #1803
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Prze 2 tygodnie diety spadlo mi tylko 3kg ale za to spadla mi tkanka tluszczowa o 3% a miesniowa wzrosla o 1,7% (cwicze, biegam) wiec tak bardzo sie kilogramowo nie martwie bo wiadomo miesnie waza wiecej niz tluszcz. Zastanawia mnie tylko woda. Bo wedlug Dukana to wlasnie wode traci sie poczatkowo a ja chociaz pije i sikam jak szalona to woda skoczyla mi z 49% do 51% i tak sie trzyma. Wie ktos czemu?
ale fakt faktem boczki mniejsze i spodnie luzniejsze i centymetrow mniej
A skad masz te pomiary?
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 12:47   #1804
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

A mam taka elektroniczna wage ktora pokazuje wage, poziom tkanki tluszczowej, miesniowej, zawartosc wody w organizmie i BMI
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:21   #1805
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

To poczytaj w instrukcji bo mi sie wydaje ze ona tylko wylicza te procenty wiec to nie musi byc adekwatne do rzeczywistosci i zobacz tez jaka ma dokladnosc bo moze to te 2% procenty ktore ci sie wahają. A najwazniejsze ze ciuszki luzniejsze
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:46   #1806
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Niestety albo stety to ona dokladna jest. Ja tam sie ciesze, bo jak pokazuje ze tluszczyku mniej to zawsze dobrze.
Gloda mam na cos i nie wiem co. Na miesko juz nie moge patrzec. Musze cos wymyslec. Jak ja tesknie za Polska i tym wyborem serow i wiesniakow. A tu blaaaah. Jutro poszukam polskiego sklepu moze gdzies wiejskie znajde to caly zapas im wykupie.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 21:59   #1807
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja tez teraz stosuje 5/2 juro ostni dzien proteinek i ide sie zwazyc do sasiadki ciekawa ile pokaze???? oby trosze mniej ???? bo grzeszki byly ale spacery dlugie no to zobaczymy ale ubrania serio luzniejsze
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-27, 23:37   #1808
madziullllka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczyny Niestety niestety nie mogę śledzić całego wątku dokładnie, w każdym razie gratuluję Wam wyników i samozaparcia i może napiszę jak dieta sprawdza się u mnie. Stosuję ją od 14 kwietnia i do tej pory straciłam 5 kg. Nie wiem czy to dużo czy mało?? Ważyłam 65 kg przy 168 cm wzrostu, teraz ważę 60 kg. Chciałabym mieć 55 kg - wtedy byłabym już szczęśliwa . Profilaktycznie wzięłam od lekarza skierowanie na badania, żeby sprawdzić ogólnie stan zdrowia (nie tylko z powodu diety, po prostu nie robiłam takich badań całe wieki). Mam nadzieję, że wyniki będą dobre...
madziullllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 07:54   #1809
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hej dziewczynki

dzis zaczynam proteinki. Zaczne sie udzielac dopiero wtedy jak wytrzymam na nich chociaz kilka dni bo to juz nie moje pierwsze podejscie.
Trzymac kciuki
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:26   #1810
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dzien dobry proteinkom.
Chyba zrobie tak jak wy 5/2 aby przyspieszyc troche proces bo tak bardzo tesknie za weglami ze nie wiem jak dlugo wytrzymam.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:04   #1811
Rajskie mniam
Raczkowanie
 
Avatar Rajskie mniam
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Z WYBRZEżA
Wiadomości: 144
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie!
Ja miałam w niedzielę griila u znajomych a na miejscu okazalo sie ze kumpel ma urodzinki , jadlam tylko miesko i kielbaski , ale suto popijalam piwem , dotad moglam sporo wypic ale na tej diecie nie bardzo strasznie to odchorowalam na drugi dzien i waga ciut do gory - nie polecam zbyt chucznych imprez
Rajskie mniam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 21:20   #1812
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

rany ja też na tej diecie nie przyjmuję większych ilości % po prostu kc gigant jak w banku
a mnie dziś rozłożyło i jadłam tylko pieczywo ryżowe
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 22:44   #1813
majcia00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 552
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Hmm to dobrze wiedzieć że % przy tej diecie nie wskazane na majówkę wybieramy się na trzy dniową impreze z grillami no myślałam sobie że będę pilnować jedzenia ale z winkiem.
Kurcze szkoda mi tych 4 kg które udało mi się uzyskać tak wiec zobaczymy jak będzie sprawa po małych odstępstwach.
majcia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 06:59   #1814
natalaplo
Rozeznanie
 
Avatar natalaplo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamczysko:)
Wiadomości: 524
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

witajcie!
nie zglądam tu ostatnio bo nie dietkuje ale mam takie zamieszanie ze nie moge sie na wszytskim skupić
sama zła na sie jestem ale coś mnie zadziwiło strasznie... otóż od jakiegoś czasu jem całkiem normalnie, czyli absolutnie nie dietkowo (tzn nie napycham sie słodyczami, fast-foodami, pierogami i schabowymi ale jem normalne jedzenie) i nic nie utyłam waże 69,6 kg (dzis rano)

wnioskuje ze naprawde jojo nie mam po diecie
jestem zachwycona... szczerze mówiąc
od poniedziałku jem proetiny, zobaczymy czy mój organizm znów zareaguje na diete i schudne... napisze Wam w poniedziałek 04.05 czy schudłam znów

jezeli tak, to ta dieta wydaje mi sie idealniejsza niz kiedykolwiek!!!

pozdrawiam "stare" i "nowe" proteinki!

jeżeli chodzi o % to ja podczas diety robiłam wyjątki w imprezy... nie zauważyłam zbytnich skutków ubocznych nie tyłam i kaca nie miałam ale nie przeginałam z procencikami.....
__________________


wracam do Dukana
64 - 62 - 60 - 58

cel ostateczny - 55 kg
58 - 57 - 56 - 55
natalaplo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 07:25   #1815
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

U mnie znowu 0.5kg w dol, w ciagu poltora tygodnia spadlo mi 2kg a jeszcze 3 dni proteinek mam.
Jesli chodzi o % to ostatnio w ogole nie pije to nie wiem.
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 11:21   #1816
wiolka12341234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 25
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cześć dziewczyny . Ja w cągu 5 dni drugiej fazy mschudłam tylko niecały kg. Ale dobre i to. Dziś zaczełam pierwsza fazę już drugi ra jestm na tej fazxie, zobaczymy. Ogólnie chudłam 4 kg podczas 10 dni- czyli 5/5. Mam prośbę...jak macie jakieś ciekawe przepisy to wspomóżcie. )))
wiolka12341234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 12:05   #1817
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Nic się nie martw masz ładny wynik, w fazie z jarzynkami waga słabo spada albo wcale ale na czystych proteinkach pójdzie szybciej a przepisów poszukaj w necie wpisz w wyszukiwarkę dukan + przepisy i na pewno cos znajdziesz
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 13:20   #1818
mimee
Raczkowanie
 
Avatar mimee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 443
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

witam moje drogie
piszę tylko, że cały czas śledzę wątek, a coś konkretnego napiszę jak uda mi się znów powrócić na całego do diety...bo ostatnio jakoś kiepsko mi idzietakże jestem i podglądam jak wam idzie, a jak mi waga zleci to zacznę pisać z wami
__________________
start - 98
cel 1 - 83
cel 2 - 72
meta - 63
givenchy ange ou demon tendre
wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=513746

cel realizuje się poprzez działanie
machina ruszyła
mimee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 15:32   #1819
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Czesc dziewczyny.
Jestem po 12 dniach dietki. I faze stosowalam 7 dni i schudlam 1kg, teraz jestem na II proteinki+warzywach -5 dni i schudlam 0,5kg. Czyli w sumie 1,5 kg to bardzo malo, nie wiem dlaczego moja waga nie chce wogole spadac Od jutra znowu same proteini, mam nadzieje ze bedzie lepiej...
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 16:40   #1820
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

WItam dziewczynki. Zaszalalam dzis. Na stolowce nie bylo w ogole mieska wiec musialam cos zjesc. Niestey makaron z pseudo pesto. Blah. A potem mnie zdenerwowali bo nie moge isc na urlop wtedy liedy chce (chociaz mam juz bilety) i potrzebowalam pocieszenia wiec skusilam sie na dark cherry moccha frappuccino. Nie liczac syropu wisniowego i czekoladowego to to lod czyli woda. Humor poprawil mi sie diametralnie. Brakowalo mi tego. Ale juz od 3 po poludniu jestem grzeczna i wcinam jogurcik.
Waga stoi w miejscu ale brzuszek mi sie fajny zrobil. Juz tylko jedn afaldka na nim zostala. Yay Lubie te dietke

PS czy nam mozna drobiowa watrobke? Bo wczoraj zrobilam sobei w mikrofali i byla rewelacyjna
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:44   #1821
Gosiiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Gosiiaczek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ruda śląska/kraków
Wiadomości: 315
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Witajcie Lasencje
Ja weszlam wczoraj na wage i co widze 60 kg pi jupi jupi poprostu super teraz mam warzywek 5 dni a ja wszystko pojdzie dobrze to przechodze na 3 faze no ale wczoraj bylam u babci i zjadlam placki ziemniaczane wiem jestem okropna, ale tak żadko bywam u niej a jestem jedyna wnuczka wiec sie skusilam hhiii no zobaczymy czy waga dalej tak bedzie moze isc jeszce troche w dół ale jestem zadowolona po światach było cieżko ale jakoś sie zmobilizowałam i sa efekty
__________________
Będe mamusią
Gosiiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 18:12   #1822
majcia00
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 552
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Znalazłam dziś w Empiku książkę Ducana z przepisami chyba miała tytuł 350 nowych przepisów żeby schudnąć ale nie pamietam bo musiałam szybko wyjść wiec nawet jej nie przejrzałam ale w poniedziałek sie jej dokładniej przyjrze i może kupie wtedy będzie prościej bo juz zupełnie pod dyktando Pana doktora
majcia00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:02   #1823
Snaefridur
Raczkowanie
 
Avatar Snaefridur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
WItam dziewczynki. Zaszalalam dzis. Na stolowce nie bylo w ogole mieska wiec musialam cos zjesc. Niestey makaron z pseudo pesto. Blah. A potem mnie zdenerwowali bo nie moge isc na urlop wtedy liedy chce (chociaz mam juz bilety) i potrzebowalam pocieszenia wiec skusilam sie na dark cherry moccha frappuccino. Nie liczac syropu wisniowego i czekoladowego to to lod czyli woda. Humor poprawil mi sie diametralnie. Brakowalo mi tego. Ale juz od 3 po poludniu jestem grzeczna i wcinam jogurcik.
Waga stoi w miejscu ale brzuszek mi sie fajny zrobil. Juz tylko jedn afaldka na nim zostala. Yay Lubie te dietke

PS czy nam mozna drobiowa watrobke? Bo wczoraj zrobilam sobei w mikrofali i byla rewelacyjna
Podroby można.Drobiową uwielbiam i gulasz z serduszek,choć w ducanowej wersji już nie jest taki dobry.Przechodzę do stabilizacji,bo przedobrzyłam z odchudzaniem,a nie zauważyłam sama tego do tej pory :/.
__________________
"Miałem niepowtarzalny sen, w którym odrzuciłem wszystko, co nie było mi potrzebne..."
Snaefridur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:08   #1824
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
WItam dziewczynki. Zaszalalam dzis. Na stolowce nie bylo w ogole mieska wiec musialam cos zjesc. Niestey makaron z pseudo pesto. Blah. A potem mnie zdenerwowali bo nie moge isc na urlop wtedy liedy chce (chociaz mam juz bilety) i potrzebowalam pocieszenia wiec skusilam sie na dark cherry moccha frappuccino. Nie liczac syropu wisniowego i czekoladowego to to lod czyli woda. Humor poprawil mi sie diametralnie. Brakowalo mi tego. Ale juz od 3 po poludniu jestem grzeczna i wcinam jogurcik.
Waga stoi w miejscu ale brzuszek mi sie fajny zrobil. Juz tylko jedn afaldka na nim zostala. Yay Lubie te dietke

PS czy nam mozna drobiowa watrobke? Bo wczoraj zrobilam sobei w mikrofali i byla rewelacyjna

Tak, można watrobke.
Dukan w swojej książce pisze:
"-Podroby - w tej kategorii dopuszczalne sa jedynie watroba cieleca, wolowa i watrobka z drobiu oraz ozor. "
Jak zrobilas ta watrobke w mikrofali? Tez bym chetnie sprobowala, bo brakuje mi juz pomyslow.
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:18   #1825
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez Gosiiaczek Pokaż wiadomość
Witajcie Lasencje
Ja weszlam wczoraj na wage i co widze 60 kg pi jupi jupi poprostu super teraz mam warzywek 5 dni a ja wszystko pojdzie dobrze to przechodze na 3 faze no ale wczoraj bylam u babci i zjadlam placki ziemniaczane wiem jestem okropna, ale tak żadko bywam u niej a jestem jedyna wnuczka wiec sie skusilam hhiii no zobaczymy czy waga dalej tak bedzie moze isc jeszce troche w dół ale jestem zadowolona po światach było cieżko ale jakoś sie zmobilizowałam i sa efekty
woooow!!!!!!!! ale Ci zazdroszcze a u mnie ta gupai waga pokazyje 65, chociaz w nd bylo 63,5 niech cos sie zmieni na lepsze
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 09:37   #1826
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Oj nieladnie. Wczorajszego grzeszenia ciag dalszy. dostalam 2 bilety z pracy na Dancing on Ice Live. Loza VIP, champan itd wiec oczywiscie skusilam sie na darmowe drinki. A wczesniej bylismy strasznie glodni i zjadlam hamburgera. Bo nic innego nie bylo. A jak wrocilismy do domku 2 kromki swiezutkiego chleba. O matko jaki byl dobry.
Teraz pamietac, jak juz zgrzeszylyscie to nie biczowac sie potem przez tydzien tylko rozkoszowac sie ta chwila jak najdluzej. A dobre, a smaczne, a zlamalam sie, niech tam od jutra bede silniejsza. Dzis wiem ze juz sie bede trzymac dietki. Mialam chwile przyjemnosci wczoraj i na jakis czas starczy.

Przechodze na 5/2 i na wage bede spogladac dopiero po zakonczeniu 5 dni protein. Codzienne zerkanie motywowalo mnei na poczatku al eteraz mnie frustruje ze tak wolno albo nic.

ale musze przyznac ze przeszlam wczoraj bardzo trudny test. Moj eks-nie -eks czyli najsurowszy z sedziow stweirdzil wczoraj ze swietnie wygladam i naprawde niezle schudlam (nie widzielismy sie prawie 2 tygodnie, czyli moje dietetkowanie). Co potwierdzily spojrzeni afacetow gdy szlam przez korytarz hehe.

A co do watrobki to znalazlam na jakims forum. W orginale byla duszona z jablkiem.

Watrobke podzielic na mniejsze kawalki, ulozyc w plastikowym naczyniu, oblozyc kilkoma krazkami cebuli, przykryc i do mikrofali na 5 minut na 3/4 mocy. Podlac woda, dodac majeranek i pieprz i jezeli ktos chce (a nie powinien) pokrojone jablko. Przykryc i na 15 minut na 3/4 mocy. Po wyjeciu posolic. Watrobki nie soli sie przez caly czas gotowania bo stwardnieje. wyszla mieciutka i soczysta.
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:44   #1827
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Dziekuje za przepis, pysznie to opisalas, musze sprobowac
Do tej pory mikrofali uzywalam jedynie do odgrzewania potraw i nawet nie wiedzialam ze cos takiego mozna w niej zrobic.

Ja tez wczoraj nie wytrzymalam i zjadlam gryza batona snikers, poprostu nie moglam sie powstrzymac. Zauwazylam ze jak bylam na I fazie to wogole nie chodzilam glodna i nie ciagnelo mnie do slodyczy, a jak tylko przeszlam na druga i dodalam warzywa to ciagle cos bym jadla i mam strasze zachcianki na slodycze. Oczywiscie staram sie im opierac, ale to trudniejsze niz na na poczatku. Czy ktoras z was miala cos takiego?, czy tylko ja jestem lakomczuchem
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 12:25   #1828
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja tez mam chec na podgryzanie. Tego mi brakuje. Zwalszcza wieczorami jak cos ogladam. A na wedline juz nie moge patrzec. I slodkiego mi brak. Czasem zrobie sobie taki wodnisty kisielek do popijania aby choc troche. Dzis bede kombinowac z mini serniczkami z mikrofali.

Mieszkam w aneksie pracowniczym w hotelu i nie mamy dostepu do kuchni wiec wszystko robie w mikrofali. Okazuje sie ze mozna piec ciasta, gotowac ryz, kasze i ziemniaki, nawet jajka (do wysokiego naczynia wlewam wrzaca wode, wkladam jajka tak by calkowicie byly przykryte woda i na pelna moc na 4 minuty - nie pekaja). Zaluje ze nie kupilam sobie takiej z grilem (ale 2x drozsza byla). A losos to wychodzi taki ze poezja. Do naczynia wlewam troche wody na spod, lososia (albo inna rybke) obsypuje ziolami, przykrywam i na 4 minuty (zalezy jak duzy). Wychodzi miekki i bardzo soczysty, jak zrobiony na parze ale zachowuje caly smaczek no i jest przygotowany bez odrobinki oleju. Do tego sos z jogurtu i np musztardy chrzanowej albo francuskiej. Miodzio.

Dlugo szukalam informacji na temat szkodliwosci mikrofali bo takie opinie krazyly ale okazuje sie ze nie ma. Potrawy sa przygotowane szybciej i caly smak zostaje bo nie jest wygotowywany do wody. Jedyna wada to wlasnie predkosc i latwosc wiec ludzie chetniej siegaja po gotowe dania i tylko podgrzewaja.
Jak mi cos jadalnego wyjdzie dzis wieczorem to dam znac.

A tak w ogole to najwiecej cm spadlo mi z brzucha i oponki a z ud cos nie chce spadac. Macie jakas rade? Dodam ze cwicze i biegam
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 14:53   #1829
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Ja tyle grzeszę, a dzisiaj dogrzebałam się do wagi a tam 56,1 Prawie wróciłam do wagi z tamtych wakacji Ale teraz chcę osiągnąć wagę jak przed maturą To były czasy.. Jakbym wiedziała jak będę musiała się męczyć teraz to bym uczyła się popijając herbatkę a nie red bulle i podjadała jakieś lżejsze rzeczy niż chipsy i czekolada
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 15:29   #1830
margo27
Raczkowanie
 
Avatar margo27
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 59
Dot.: ...Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana...

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
Ja tez mam chec na podgryzanie. Tego mi brakuje. Zwalszcza wieczorami jak cos ogladam. A na wedline juz nie moge patrzec. I slodkiego mi brak. Czasem zrobie sobie taki wodnisty kisielek do popijania aby choc troche. Dzis bede kombinowac z mini serniczkami z mikrofali.

Mieszkam w aneksie pracowniczym w hotelu i nie mamy dostepu do kuchni wiec wszystko robie w mikrofali. Okazuje sie ze mozna piec ciasta, gotowac ryz, kasze i ziemniaki, nawet jajka (do wysokiego naczynia wlewam wrzaca wode, wkladam jajka tak by calkowicie byly przykryte woda i na pelna moc na 4 minuty - nie pekaja). Zaluje ze nie kupilam sobie takiej z grilem (ale 2x drozsza byla). A losos to wychodzi taki ze poezja. Do naczynia wlewam troche wody na spod, lososia (albo inna rybke) obsypuje ziolami, przykrywam i na 4 minuty (zalezy jak duzy). Wychodzi miekki i bardzo soczysty, jak zrobiony na parze ale zachowuje caly smaczek no i jest przygotowany bez odrobinki oleju. Do tego sos z jogurtu i np musztardy chrzanowej albo francuskiej. Miodzio.

Dlugo szukalam informacji na temat szkodliwosci mikrofali bo takie opinie krazyly ale okazuje sie ze nie ma. Potrawy sa przygotowane szybciej i caly smak zostaje bo nie jest wygotowywany do wody. Jedyna wada to wlasnie predkosc i latwosc wiec ludzie chetniej siegaja po gotowe dania i tylko podgrzewaja.
Jak mi cos jadalnego wyjdzie dzis wieczorem to dam znac.

A tak w ogole to najwiecej cm spadlo mi z brzucha i oponki a z ud cos nie chce spadac. Macie jakas rade? Dodam ze cwicze i biegam
Musze wyprobowac twoje pomysly. Tez nie mam piekarnika tylko mikrofalowke, ale do tej pory wszystko gotowalam. Juz mi sie znudzil smak kurczaka z wody.
Mi wogole brzuch nie spadl, a wlasnie tam chce najbardziej schudnac. Czyli to pewnie zalezy od kazdego indywidualnie gdzie kto chudnie
margo27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:08.