Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5 - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Pokaż wyniki sondy: Czy mogło dojść do zappłodnienia
odpowiedz 1 50,00%
rada 1 50,00%
pomoc 0 0%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 2. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-31, 13:53   #1051
natasha1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 49
Dot.: błagam o pomoc!!!

ja mam poziom betaHCG 7,01 a testy ciazowe wykrywaja od 25 mU/ml wiec robienie testu jest bez sensu jutro odbieram wynik kolejny betaHCG robiony 48 godz po poprzednim. musze sprawdzic czy rosnie.
zadna z was nie zna takiego przypadku zeby po Xanaxie lub Afobamie (alprazolamum) byl podniesiony poziom betaHCG??
jestem strasznie zestresowana tym wynikiem
natasha1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 13:57   #1052
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Emi, nie ma tego w ulotce

A jeśli chodzi o jakąś ew. infekcję to można ją potwierdzić tylko badaniami med.?
z tego co pisałaś, bierzesz m21
tak się składa, że mam podgląd tej ulotki i jak byk jest napisane, cytuję:

Cytat:
3. Jak stosować Microgynon 21
W ulotce opisano wiele sytuacji, w których należy zaniechać przyjmowania preparatu Microgynon 21, lub w których skuteczność preparatu może być zmniejszona. Podano również okoliczności, w których nie należy podejmować współżycia lub należy zastosować dodatkowe metody antykoncepcji, np. prezerwatywy lub inne środki mechaniczne. Metoda kalendarzowa i metoda pomiaru temperatury nie mogą być stosowane ponieważ preparat Microgynon 21 wpływa na zmiany temperatury i właściwości śluzu szyjkowego, charakterystyczne dla cyklu miesiączkowego.
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:16   #1053
tulula1227
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 869
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Przepraszam za nieuwagę,dzięki wdowo
tulula1227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 14:28   #1054
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: czy moge byc w ciazy mimo ze test byl negatywny?

Hey, a na test z krwi to moge isc prywatnie gdziekolwiek czy musze miec skierowanie od lekarza? I wtedy jest on 100%? W sumie dopiero jakis tydzien mi sie spoznia, choc ostatnio calkiem regularnie mialam. Zrobilam juz dwa testy - oba negatywne ale robilam je w dzien, moze powtorzyc rano? Ehh juz wolalabym wiedziec czy tak czy nie
__________________
67......................... ................50
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:18   #1055
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam
Mam problem i mam nadzieję , że postaracie się mi coś doradzić i podnieść na duchu
Otóż okresy mam bardzo nieregularne. Potrafię mieć 2 - 3 razy w miesiącu , potem w ogóle .Nie raz lądowałam z tym w szpitalu z powodu anemii , ale to nic nie dało . Kiedyś brałam przez 3 miesiące tabletki Yasminelle . Pod koniec kwietnia zaprzestałam , ponieważ zaczęłam miesiączkować czasami nawet podczas ich brania Codziennie miałam krwawienia nawet z nosa i buzi , dość obfite .Ostatni okres miałam od 14 do 19 maja . Z poniedziałku 25 maja na wtorek 26 maja kochałam się ze swoim facetem z użyciem prezerwatywy . Wytrysku nie było we mnie . Potem dotykaliśmy się tylko w miejscach intymnych dość intensywnie . Póżniej tak przez kilka dni , lecz bez seksu . W ten poniedziałek ( 25 maja ) cały dzień dokuczały mi bóle jajnika , tak jak zwykle mam przed okresem , modliłam się żebym tylko znowu nie miała @ , bo dość już mam ciągłego życia z tamponem heheh Lecz dzisiaj rano , gdy się obudziłam dostałam @ . W dzień była dość obfita , teraz już nie mam prawie wcale ( może dlatego , że wypiłam dwa piwa ) . Wiem skomplikowany mam ten organizm . Czy możliwe jest abym była w ciąży ? Dodam , że nie odczuwam żadnego obrzmienia piersi , bóli brzucha , krzyża , senności itd . Ale jednak martwi mnie to wszystko
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !




Edytowane przez N47aLQS
Czas edycji: 2009-05-31 o 19:23 Powód: Dopisek
N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:30   #1056
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Jezus, pomocy:/

kolejny głupi problem -
cierpię na niedoczynność tarczycy. Współżyłam z facetem raz w życiu, 5 kwietnia... na początku były pieszczoty, później on założył prezerwatywe, kochaliśmy się... nie pękła. Problem polega na tym, że zawsze miałam regularny okres. W zeszłym mies. również wystąpił regularnie (aczkolwiek piersi bolały mnie już tydz. przed nim) i trwał przeciętnie długo. Obecny okres miałam dostać 27 maja...nie ma go. Odchodzę od zmysłów. Niby bolą mnie węzły chłonne (tak, jak przed okresem) niby wszystko prawidłowo, czasami odczuwam tylko napięcie w głowie. Do dzisiaj zupełnie nie przejmowałam się brakiem miesiączki, ale teraz zaczynam odchodzić od zmysłów... 5 dni temu miałam wizytę u endokrynologa, z moją tarczycą wszystko w porządku... Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo? Podczas podcierania zauważyłam przed chwilą niewielką ilość krwi, napewno nie okresowej... Pomocy...

Chciałąm jeszcze dodać, że wydzielam cały czas tylko biały śluz i strasznie wylatują mi włosy...
__________________
Crosstown traffic !

Edytowane przez ladylay
Czas edycji: 2009-05-31 o 19:33
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:53   #1057
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Jezus, pomocy:/

u mnie caly dzein rwanie macicy, bole jajnikow.. boze jak ja sie boje moj chlopak jest bardzo zly ze sie martwie znowu ciaza, bo wykluczyl ją w ogole, ale mimo to strasznie sie boje, nigdy nie mialam takich boli... to straszne.. szyjka bardzo miękka, sluz bialy... ehh.. nie wiem co myslec... we wtorek test bo nie wytrzymam
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 20:16   #1058
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

ja nawet nie mogę zrobić testu, wynik zawsze wyjdzie pozytywny... tarczyca:/
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:23   #1059
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem i mam nadzieję , że postaracie się mi coś doradzić i podnieść na duchu
Otóż okresy mam bardzo nieregularne. Potrafię mieć 2 - 3 razy w miesiącu , potem w ogóle .Nie raz lądowałam z tym w szpitalu z powodu anemii , ale to nic nie dało . Kiedyś brałam przez 3 miesiące tabletki Yasminelle . Pod koniec kwietnia zaprzestałam , ponieważ zaczęłam miesiączkować czasami nawet podczas ich brania Codziennie miałam krwawienia nawet z nosa i buzi , dość obfite .Ostatni okres miałam od 14 do 19 maja . Z poniedziałku 25 maja na wtorek 26 maja kochałam się ze swoim facetem z użyciem prezerwatywy . Wytrysku nie było we mnie . Potem dotykaliśmy się tylko w miejscach intymnych dość intensywnie . Póżniej tak przez kilka dni , lecz bez seksu . W ten poniedziałek ( 25 maja ) cały dzień dokuczały mi bóle jajnika , tak jak zwykle mam przed okresem , modliłam się żebym tylko znowu nie miała @ , bo dość już mam ciągłego życia z tamponem heheh Lecz dzisiaj rano , gdy się obudziłam dostałam @ . W dzień była dość obfita , teraz już nie mam prawie wcale ( może dlatego , że wypiłam dwa piwa ) . Wiem skomplikowany mam ten organizm . Czy możliwe jest abym była w ciąży ? Dodam , że nie odczuwam żadnego obrzmienia piersi , bóli brzucha , krzyża , senności itd . Ale jednak martwi mnie to wszystko
Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
kolejny głupi problem -
cierpię na niedoczynność tarczycy. Współżyłam z facetem raz w życiu, 5 kwietnia... na początku były pieszczoty, później on założył prezerwatywe, kochaliśmy się... nie pękła. Problem polega na tym, że zawsze miałam regularny okres. W zeszłym mies. również wystąpił regularnie (aczkolwiek piersi bolały mnie już tydz. przed nim) i trwał przeciętnie długo. Obecny okres miałam dostać 27 maja...nie ma go. Odchodzę od zmysłów. Niby bolą mnie węzły chłonne (tak, jak przed okresem) niby wszystko prawidłowo, czasami odczuwam tylko napięcie w głowie. Do dzisiaj zupełnie nie przejmowałam się brakiem miesiączki, ale teraz zaczynam odchodzić od zmysłów... 5 dni temu miałam wizytę u endokrynologa, z moją tarczycą wszystko w porządku... Czy istnieje jakieś prawdopodobieństwo? Podczas podcierania zauważyłam przed chwilą niewielką ilość krwi, napewno nie okresowej... Pomocy...

Chciałąm jeszcze dodać, że wydzielam cały czas tylko biały śluz i strasznie wylatują mi włosy...
skoro z gumką nic się nie stało to spokojnie dziewuchy
gdy się nie zsunie ani nie pęknie ma wysoką skuteczność (choć 100% nie daje)
ale moim zdaniem nie macie powodów do obaw

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
u mnie caly dzein rwanie macicy, bole jajnikow.. boze jak ja sie boje moj chlopak jest bardzo zly ze sie martwie znowu ciaza, bo wykluczyl ją w ogole, ale mimo to strasznie sie boje, nigdy nie mialam takich boli... to straszne.. szyjka bardzo miękka, sluz bialy... ehh.. nie wiem co myslec... we wtorek test bo nie wytrzymam
ojjj, ale się nakręcasz.. weź przykład z chłopaka
będzie dobrze, jestem tego pewna

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
ja nawet nie mogę zrobić testu, wynik zawsze wyjdzie pozytywny... tarczyca:/
ano fakt
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 20:56   #1060
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
ja nawet nie mogę zrobić testu, wynik zawsze wyjdzie pozytywny... tarczyca:/
tez mam problemy z tarczyca, bralam Euthyrox 50 (raczej bylo w kierunku niedoczynnosci, chociaz jestem strasznie chuda). potem troche hormony skoczyly wiec teraz mam miesieczna przerwe, ale zanim jeszcze bralam ten lek robilam testy i wychodizly wtedy negatywnie - bo nie bylam w ciazy, wiec byly wiarygodne
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 00:07   #1061
justkabebe
Raczkowanie
 
Avatar justkabebe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Hulaj dusza,piekła nie ma
Wiadomości: 274
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

A oto mój przypadek:
Po 7 latach nieprzerwanego brania tabletek,postanowiłam je odstawić ( ze względów zdrowotnych).
11 maja powinnam rozpocząć nowe opakowanie,czego nie uczyniłam.
7 maja zaczął się mój ostatni "pigułkowy"okres.
Moje fizjologiczne cykle były zawsze reguralne,28-dniowe.
Obliczając kiedy powinnam dostać "swój" okres po odstawieniu tabletek,za pierwszy dzień cyklu przyjęłam dzień,w którym powinnam zażyć pierwszą tabletkę z kolejnego opakowania.Jednak z tego co wyczytałam na forum wynika,iz moje myślenie było błędne i za taki dzień powinnam przyjąc dzień,w ktorym pojawił się ostatni "pigułkowy" okres.
W takim przypadku wychodzi na to,że 14 dnia cyklu (czyli w okresie płodnym) odbyłam stosunek przerywany (jak dla mnie trochę za późno przerwany) czyli teoretycznie mogę być w ciąży.
Piszę po to,aby upewnić się co do poprawności mojego rozumowania,gdyż jak zauważyłam posiadacie dużą wiedzę,a moja wskutek tak długiego brania tabletek,pozostaje trochę w tyle.
Dodam jeszcze,że podejrzenia co do ciąży nasila również fakt,że w 3 dni po owym stosunku dostałam brunatnego plamienia,bardzo skąpego,które utrzymało się przez 3 dni.Ten fakt zastanawie mnie właśnie najbardziej,bo nie wiem czy wiązać go z odstawieniem tabletek czy też z ewentualną ciążą.
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
__________________
69,99 - 69,6 - 69,3 - 68,4 - 66,6
justkabebe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 08:18   #1062
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez N47aLQS Pokaż wiadomość
Witam
Mam problem i mam nadzieję , że postaracie się mi coś doradzić i podnieść na duchu
Otóż okresy mam bardzo nieregularne. Potrafię mieć 2 - 3 razy w miesiącu , potem w ogóle .Nie raz lądowałam z tym w szpitalu z powodu anemii , ale to nic nie dało . Kiedyś brałam przez 3 miesiące tabletki Yasminelle . Pod koniec kwietnia zaprzestałam , ponieważ zaczęłam miesiączkować czasami nawet podczas ich brania Codziennie miałam krwawienia nawet z nosa i buzi , dość obfite .Ostatni okres miałam od 14 do 19 maja . Z poniedziałku 25 maja na wtorek 26 maja kochałam się ze swoim facetem z użyciem prezerwatywy . Wytrysku nie było we mnie . Potem dotykaliśmy się tylko w miejscach intymnych dość intensywnie . Póżniej tak przez kilka dni , lecz bez seksu . W ten poniedziałek ( 25 maja ) cały dzień dokuczały mi bóle jajnika , tak jak zwykle mam przed okresem , modliłam się żebym tylko znowu nie miała @ , bo dość już mam ciągłego życia z tamponem heheh Lecz dzisiaj rano , gdy się obudziłam dostałam @ . W dzień była dość obfita , teraz już nie mam prawie wcale ( może dlatego , że wypiłam dwa piwa ) . Wiem skomplikowany mam ten organizm . Czy możliwe jest abym była w ciąży ? Dodam , że nie odczuwam żadnego obrzmienia piersi , bóli brzucha , krzyża , senności itd . Ale jednak martwi mnie to wszystko
W ciąży raczej nie jestem . Nie wiem co to jest . Wczoraj wieczorem i dzisiaj w nocy znowu się ze mnie " lało " a teraz rano narazie nic
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 10:25   #1063
eriksonka
Raczkowanie
 
Avatar eriksonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Miasto festiwali ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez tulula1227 Pokaż wiadomość
Kobieto spokojnie idż do gorącej wanny,wypij wino i witaj menstruacjo

Kąpałam sie w gorącej wodzie piłam wino i dalej nic... wstrętna @ nie chce przyjść już 6 dzień sie spóźnia. Przecież to jest jakiś koszmar. Dostane jakiegoś fiksum dyrdum normalnie Ide potem kupić test i zrobie jutro, bo już nie wytrzymam. Chyba bym musiała mieć cholernego pecha jeśli by sie coś stało (w gumce, która nie pękła i bez wytrysku we mnie), ale takie rzeczy czasami sie też zdarzają. Ehh...
eriksonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:07   #1064
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
Kąpałam sie w gorącej wodzie piłam wino i dalej nic... wstrętna @ nie chce przyjść już 6 dzień sie spóźnia. Przecież to jest jakiś koszmar. Dostane jakiegoś fiksum dyrdum normalnie Ide potem kupić test i zrobie jutro, bo już nie wytrzymam. Chyba bym musiała mieć cholernego pecha jeśli by sie coś stało (w gumce, która nie pękła i bez wytrysku we mnie), ale takie rzeczy czasami sie też zdarzają. Ehh...
Kobieto, ja tak samo, choć u mnie to 5ty dzień.
Nospe już piwem popijam...dalej nic... gorące prysznice po pół godziny, kąpiele. Tragedia..
Ja już zaczynam rozmyślać, co zrobiłabym będąc w ciąży. Ale baby są głupie...
Przysięgłam sobie, że już żadnych facetów dopóki nie będę gotowa na dziecko faktycznie. Jestem załamana... Jeszcze ta cholerna klasyfikacja, a ja zamiast się uczyć myślę, że jestem w ciąży...
__________________
Crosstown traffic !

Edytowane przez ladylay
Czas edycji: 2009-06-01 o 11:12
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:08   #1065
N47aLQS
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 270
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
Kąpałam sie w gorącej wodzie piłam wino i dalej nic... wstrętna @ nie chce przyjść już 6 dzień sie spóźnia. Przecież to jest jakiś koszmar. Dostane jakiegoś fiksum dyrdum normalnie Ide potem kupić test i zrobie jutro, bo już nie wytrzymam. Chyba bym musiała mieć cholernego pecha jeśli by sie coś stało (w gumce, która nie pękła i bez wytrysku we mnie), ale takie rzeczy czasami sie też zdarzają. Ehh...
Dam sobie rękę uciąć , że gdy zrobisz test , wyjdzie negatywny - to na momentach dostaniesz @ Też tak miałam . Nie stresuj się , bo to tylko pogarsza
__________________

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !



N47aLQS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:11   #1066
eriksonka
Raczkowanie
 
Avatar eriksonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Miasto festiwali ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
Kobieto, ja tak samo, choć u mnie to 5ty dzień.
Nospe już piwem popijam...dalej nic... gorące prysznice po pół godziny, kąpiele. Tragedia..

Może to ten maj/czerwiec tak na nas działa, że sie wszystkim spóźnia coś
__________________
Czas na brzegu szklanki tkwi póki co...
eriksonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:15   #1067
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
Może to ten maj/czerwiec tak na nas działa, że sie wszystkim spóźnia coś
Wiesz co.. mam nadzieje. 36 dni... Ech, baby to mają przerąbane... Ja z tego wszystkiego zaczęłam brzydzić się swojego faceta...
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:39   #1068
eriksonka
Raczkowanie
 
Avatar eriksonka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Miasto festiwali ;)
Wiadomości: 41
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez ladylay Pokaż wiadomość
Wiesz co.. mam nadzieje. 36 dni... Ech, baby to mają przerąbane... Ja z tego wszystkiego zaczęłam brzydzić się swojego faceta...
A no niestety biedne MY baby No jakby człowiek wiedział, że takie stresy i schizy mnie czekają, to bym swojego chłopa nawet kijem nie dotknęła
__________________
Czas na brzegu szklanki tkwi póki co...
eriksonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:55   #1069
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Witam serdecznie.

Niby nie powinnam się martwić, no ale wolę przeczytać wypowiedź kogoś zorientowanego.

Ostatnio między mną a chłopakiem doszło do namiętnych pieszczot. Miałam wtedy okres i zabezpieczona byłam tamponem. Oboje byliśmy nadzy. Kilka razy, na 2-3 cm wszedł we mnie, głębiej nie mógł, ze względu na tampona Ale fakt faktem był już wilgotny, jednak do wytrysku nie doszło.

Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko ciąży?
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-01, 11:56   #1070
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.

Niby nie powinnam się martwić, no ale wolę przeczytać wypowiedź kogoś zorientowanego.

Ostatnio między mną a chłopakiem doszło do namiętnych pieszczot. Miałam wtedy okres i zabezpieczona byłam tamponem. Oboje byliśmy nadzy. Kilka razy, na 2-3 cm wszedł we mnie, głębiej nie mógł, ze względu na tampona Ale fakt faktem był już wilgotny, jednak do wytrysku nie doszło.

Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko ciąży?
Nie, ale co to za pomysł, żeby w Ciebie wchodził jak masz tampon?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 11:57   #1071
Pieszczoszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 180
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Wiem, że to śmiesznie brzmi Tak po prostu... emocje górą i raczej to ja na niego się nadziałam raz po raz ... ach...
Pieszczoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 12:21   #1072
Maargott
Raczkowanie
 
Avatar Maargott
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 212
GG do Maargott
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
Wiem, że to śmiesznie brzmi Tak po prostu... emocje górą i raczej to ja na niego się nadziałam raz po raz ... ach...
Nie!!!! No szok po prostu!!! Dla mnie - to nie jest śmieszne . Jeśli dla Ciebie tak .... to gratuluję pomysłu!!!
Ps. Mam nadzieję, że udało Ci się ten tampon wyjąć .....
__________________
Dzień bez uśmiechu, to dzień stracony

>60 59 58 57 56 55... <
Maargott jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 13:20   #1073
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
A no niestety biedne MY baby No jakby człowiek wiedział, że takie stresy i schizy mnie czekają, to bym swojego chłopa nawet kijem nie dotknęła
no nie? hahah!
...byle się to okazało przydatnym doświadczeniem, szczęśliwie zakończonym..
czasami żałuję, że nie jestem lesbijką... koszmar. Sex nie jest zabawą jednak.
__________________
Crosstown traffic !

Edytowane przez ladylay
Czas edycji: 2009-06-01 o 13:23
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:12   #1074
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez Pieszczoszka Pokaż wiadomość
Wiem, że to śmiesznie brzmi Tak po prostu... emocje górą i raczej to ja na niego się nadziałam raz po raz ... ach...
Rece mi opadły-gratuluje pmysłowości...jeszcze takich rzeczy swiat chyba nie widział:rolleye s:
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:13   #1075
^ Red dress ^
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 411
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Mam też wątpliwości a raczej panike w oczach Bo test mogę zrobic za 7 dni dopiero...
Chodzi o to ze hm... sam seks i wytrysk miał miejsce w prezerwatywie i tu jestem pewna ze o żadnym pęknięciu nie ma w ogole mowy itd, ale przed jej założeniem mój TŻ był we mnie bez niej i moja obawa jest taka - bo naczytałam się o kropelkowaniu, że penis wydziela płyn (?) w momencie w którym już jest blisko szczytowania i ten zawiera plemniki, a dla męzczyzny jest niewyczuwalny i nie moze go powstrzymać. Jest jakaś szansa ?
Pytam bo jestem typową panikarą której się śni ciąza już od 3 dni i właśnie mam stadium " mój brzuch jest ogromny, tłusty, jem więcej... ciąża!" choć to nie mozliwe żeby coś sie w nim powiększyło w takim czasie ale na paranoje nic nie poradze

Przyłączam się do tych ktorzy już swojego TŻ'ta juz kijem nawet nie dotkną... przynajmniej przez jakis czas
^ Red dress ^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:24   #1076
czystytlen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 171
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Red dress. nie udowodniono występowania plemników zdolnych do zapłodnienia w preejakulacie. zresztą wiem z doświadczenia, że w Twoim przypadku nie da rady zajść w ciążę. nawet jak był preejakulat.
czystytlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 16:32   #1077
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
. Chyba bym musiała mieć cholernego pecha jeśli by sie coś stało (w gumce, która nie pękła i bez wytrysku we mnie), ale takie rzeczy czasami sie też zdarzają. Ehh...
przyłaczam sie, bo tez mialam te same zabezpieczeia a i tak mysle ze jestem w ciazy, bole macicy i janikow mialam niezle.

dzisiaj 36.6 temperatira, wczesniej bylo 36.9, czy to znaczy ze jutro moze byc owulacja? i nie ejstem w ciazy ? xD dzisiaj robilam test, wyszedl negatyw, ale na wszelki kupilam dwa i zrobie nastepny rano w srode

Cytat:
Napisane przez eriksonka Pokaż wiadomość
A no niestety biedne MY baby No jakby człowiek wiedział, że takie stresy i schizy mnie czekają, to bym swojego chłopa nawet kijem nie dotknęła
tez miewam takie rpzemyslenia xD tyle strachu, a co jas z tego mam, chwile przyjemnosci.. no ale coz.. czego sie nie robi dla zwiazku i swojego mezczyzny

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-06-01 o 16:33
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 17:38   #1078
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
dzisiaj 36.6 temperatira, wczesniej bylo 36.9, czy to znaczy ze jutro moze byc owulacja? i nie ejstem w ciazy ? xD dzisiaj robilam test, wyszedl negatyw, ale na wszelki kupilam dwa i zrobie nastepny rano w srode


Nie wiem jak mogłas pomyslec ,że jestes Pewnie,że nie
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:15   #1079
ladylay
Raczkowanie
 
Avatar ladylay
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

Cytat:
Napisane przez hammie Pokaż wiadomość
dzisiaj 36.6 temperatira, wczesniej bylo 36.9,
Ja nawet nie mierzę, bo jakby wyszła większa to chyba bym umarła...
Tak z ciekawości - ile macie lat Nieszczęśliwe Potępione Przez Okres Kobiety...?
__________________
Crosstown traffic !
ladylay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 19:29   #1080
hammie
Zakorzenienie
 
Avatar hammie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 712
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 5

ja mam 18, wiec u mnie dziecko nie wchodzi w gre, dziecko planuje po studiach, wtedy kiedy sie wyszaleje, ustatkuje, zdobęde stałą pracę, chce mu zapewnic normalny dom i godziwe warunki

wspołzycie w moim wypadku nie jest błędem, moze wydac wam sie szczeniackie ze w takim wieku juz tak pisze, ale ja czuje ze to wlasciwa osoba i wiek chyba tutaj nie ma wiekszego znaczenia. bardzo kocham mojego TŻ-ta i w tym miesiacu styka nam rok, w sumie nie wyobrazam sobie milosci i zwiazku bez seksu, albo chcoiazby pieszczot, to bardzo wazne, poza tym to sama radosc i przyjemnosc, dlatego tak bardzo zalezy mi na dobrym zabezpieczeniu, teraz byly gumki plemnikobojcze, wytrysk na zewnatrz i dni nieplodne, ale niedlugo chyba zaczne ćpać tabsy bo mozna czasem zeschizowac, kobiety zawsze znajda jakąs teorię na rzekomą ciąze xDD

Edytowane przez hammie
Czas edycji: 2009-06-01 o 19:31
hammie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.