Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-30, 15:52   #1321
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Dziewczynki potrzebuję małej pomocy...
Jakiś czas temu wzięłam się za pielęgnację twarzy TŻ-ta. Klasyczny krem Nivea to był max. na co udało mi się Go namówić. Podmieniałam Mu już kremy kilka razy, ale bestia kapryśna jest i to mu zapach przeszkadza, to za tłusty, to za lepki, to coś tam, no koszmar... a stan cery taki sam, żadnej poprawy...

TŻ ma zanieczyszczoną cerę...Jakimś cudem przekonałam go do kremu z mocznikiem i kw. mlekowym - Cerkoderm15 i cera trochę się poprawiła - nie przesusza się (a miał suchawe placki) i znacznie rzadziej wyskakują prychole.

Pozostaje kwestia nadal zanieczyszczonej cery... zaskórniki, pory - to jest do naprawy. Pomyślałam o toniku BHA2% z BU. Do tego kupię mu lekki, nawilżający krem, np. Calmę Ziaji i może to coś da....

Nie znam się na kwasach....nie wiem za bardzo czym różnią się AHA i BHA i jak dokładnie działają na cerę, ale potrzebuję czegoś co zadziała delikatnie, ale i skutecznie. Czegoś, co nie zmasakruje twarzy, bo wtedy TŻ rzuci tonik w kąt i tyle będzie... Dobrze wymyśliłam z tym BHA2%?
........
kwas bha 2% + obowiązkowo serum LEMON + na dzien jakis lekki kremik nawilżający....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 17:40   #1322
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzięki kobiety

Właśnie zaaplikowałam TŻ-owi LEMON (co się nasłuchałam, to moje...). Kompromis osiągnięty - będzie stosował na noc. Kremik nawilżający kupiony (na dzień) i przy najbliższym zamówieniu BU zamówię tonik BHA2%.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 17:58   #1323
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Dzięki kobiety

Właśnie zaaplikowałam TŻ-owi LEMON (co się nasłuchałam, to moje...). Kompromis osiągnięty - będzie stosował na noc. Kremik nawilżający kupiony (na dzień) i przy najbliższym zamówieniu BU zamówię tonik BHA2%.
...........
jak ja zobaczyłam co zrobił na twarzy mojej kolżanki serum Lemon<+żel Hial.> przez 10 dni...to do dzisiaj zbieram szczekę z podłogi... kolosalna róznica...
10 dni temu zastanawiałam się jakiego tynku użyc co by jej makijaż slubny wyglądał przynajmniej przyzwoicie...a skonczyło się na korektorze pod oczy i sypkim pudrze... bo nie było czego kamuflowac u mnie tak sepktakularych efektów co prawda nie było...ale i tak nie mam zamiaru rezygnowac z tego serum...kolejna buteleczka juz w drodze
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:23   #1324
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Znowu będę się skarżyła
Napisałam do Bu w związku z tym rozlanym hydrolatem cytrynowym. Ze zrozumieniem wysłali mi nowy... w woreczku, owiniętym ręcznikiem w miękkiej kopercie i co? Pół hydrolatu pływało w woreczku, ręcznik papierowy mokry, a butelka zakręcona, plomba cała Bez sensu to wszystko, tym bardziej, że na moje uwagi, że porpzednie buteleczki były lepsze odpisali mi, że wielu klientów się skrażyło, dlatego zmienili opakowania...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:30   #1325
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Znowu będę się skarżyła
Napisałam do Bu w związku z tym rozlanym hydrolatem cytrynowym. Ze zrozumieniem wysłali mi nowy... w woreczku, owiniętym ręcznikiem w miękkiej kopercie i co? Pół hydrolatu pływało w woreczku, ręcznik papierowy mokry, a butelka zakręcona, plomba cała Bez sensu to wszystko, tym bardziej, że na moje uwagi, że porpzednie buteleczki były lepsze odpisali mi, że wielu klientów się skrażyło, dlatego zmienili opakowania...
Moje "dosyłki" hydrolatów w tych małych buteleczkach z dziubkami dotarły całe na szczęście - chociaż też w miękkiej kopercie.
Widocznie nie tylko od opakowań zależy - trochę szczęścia na poczcie trzeba mieć :c(.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:37   #1326
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Moje "dosyłki" hydrolatów w tych małych buteleczkach z dziubkami dotarły całe na szczęście - chociaż też w miękkiej kopercie.
Widocznie nie tylko od opakowań zależy - trochę szczęścia na poczcie trzeba mieć :c(.
Ale ja dostałam w takim samym opakowaniu jak poprzednio, w takiej białej, półprzezroczystej butelce z czarną nakrętką - dokładnie taka sama jak poprzednio I wydaje mi się, że wina lezy w tych butelkach właśnie, bo koperta nie była ani uszkodzona ani nic, butelka jest nieodkształcona, cała, wszystko niby gra, ale połowa hydrolatu się wylała
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:55   #1327
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ale ja dostałam w takim samym opakowaniu jak poprzednio, w takiej białej, półprzezroczystej butelce z czarną nakrętką - dokładnie taka sama jak poprzednio I wydaje mi się, że wina lezy w tych butelkach właśnie, bo koperta nie była ani uszkodzona ani nic, butelka jest nieodkształcona, cała, wszystko niby gra, ale połowa hydrolatu się wylała
No to faktycznie - wina opakowań, tym bardziej to widoczne, że moje w opakowaniach starego typu nienaruszone dotarły.
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 15:12   #1328
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

.........
Dziewczyny,te nowe opakowanie są fatalne
dotarła do mnie paczka wczoraj,wszystkie produkty w nowych opakowaniach były ''wypaćkane'' te w starych dotarły nienaruszone...
a z milszych rzeczy: testowałam maseczkę wulkaniczną-fajna,nie wysuszyła mnie na wiór,zapach tez oki...narazie uzyłam raz.Zrobiłam tez tonik BHA2% tą nowszą wersje...aaaa i peeling korzenno-cytrusowy.... zapach jak zapach,nie przepadam za orientem...ale ładnie sciera i wygładza
a dalej to juz jak zwykle:flavo C,Lemon,olejki do mycia,hydrolaty...
aaa zamówiłam na spróbowanie olejek kokosowy.....PYYYYYSZNYYY zapach....nałozyłam go dziś na włosy...własnie siedze w turbanie na głowie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 15:19   #1329
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
a dalej to juz jak zwykle:flavo C,Lemon,olejki do mycia,hydrolaty...
Ale masz nową wersję Lemona czy starą? Bardzo jestem ciekawa tej nowej, z oczarem...
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 15:24   #1330
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Ale masz nową wersję Lemona czy starą? Bardzo jestem ciekawa tej nowej, z oczarem...
........
mam nową...ale jeszcze kończę starą więc dopiero za jakies 2-3 tyg.pewnie bede cos w stanie powiedziec o nowej >też jestem ciekawa
.....chociaz po hydrolacie oczarowym nie widzę róznicy...to nie jestem pewna czy po serum wzbogaconym o oczar róznica będzie "spektakularna"



... mam pewien problem z serum 3Rose...mniej wiecej po 30 minutach od nałozenia dostaje na policzkach tzw.wypieków,nieprzyjemne przekrwienie skóry i gorąco w okolicy kosci policzkowych...co prawda mam problemy z pekającymi naczynkami,ale serum z vit c ,bardzo ładnie je uszczelniło i rozjasniło... a rózane mam wrazenie teraz mocno je podraznia....mialyscie tak?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2008-07-04 o 16:23
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 20:02   #1331
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Olejek antycellulitowy jest w większej pojemności - 150 ml i cenie.
http://www.biochemiaurody.com/sklep/...icellulit.html

Prośby o większą pojemność zostały wysłuchane :c)))
Ciekawe w jakim opakowaniu...
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-11, 20:04   #1332
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
... mam pewien problem z serum 3Rose...mniej wiecej po 30 minutach od nałozenia dostaje na policzkach tzw.wypieków,nieprzyjemne przekrwienie skóry i gorąco w okolicy kosci policzkowych...co prawda mam problemy z pekającymi naczynkami,ale serum z vit c ,bardzo ładnie je uszczelniło i rozjasniło... a rózane mam wrazenie teraz mocno je podraznia....mialyscie tak?
Nie miałyśmy
Nie jesteś Ty przypadkiem uczulona na jakiś składnik?
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 21:05   #1333
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Nie miałyśmy
Nie jesteś Ty przypadkiem uczulona na jakiś składnik?
.....
no własnie raczej nie...bo poszczególnych skladników używałam solo,albo w innych mixach... dostałam maila w tej sprawie z Biochemiiii iii polecono mi rozcieńczac jeszcze bardziej to serum żelem HA. albo maceratem rózanym z BU.Rozcieńczam żelem i reakcje sa juz mniej dotkliwe, za to fajnie działa to serum na paznokcie i na skórki
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 21:08   #1334
niezamienna_juz_na_nic
Wtajemniczenie
 
Avatar niezamienna_juz_na_nic
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
no własnie raczej nie...bo poszczególnych skladników używałam solo,albo w innych mixach... dostałam maila w tej sprawie z Biochemiiii iii polecono mi rozcieńczac jeszcze bardziej to serum żelem HA. albo maceratem rózanym z BU.Rozcieńczam żelem i reakcje sa juz mniej dotkliwe, za to fajnie działa to serum na paznokcie i na skórki
Wiesz, może w tym serum jest za dużo aktywnych składników jak dla Ciebie. Podobno czasem niektórzy tak reagują - słyszałam o podobnych reakcjach po przejściu na naturalną pielęgnację. W każdym razie współczuję .
niezamienna_juz_na_nic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-11, 21:15   #1335
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez niezamienna_juz_na_nic Pokaż wiadomość
Wiesz, może w tym serum jest za dużo aktywnych składników jak dla Ciebie. Podobno czasem niektórzy tak reagują - słyszałam o podobnych reakcjach po przejściu na naturalną pielęgnację. W każdym razie współczuję .
......
mozliwe,mozliwe...podobno tego koenzymuQ10 jest w tym serum całkiem sporo,
generalnie naturalna pielęgnacja ratuje mi buzię od ponad 3mc... serum flavo np. z rózanym tez myslę,ze się dotrzemy
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-13, 12:43   #1336
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam pytanie - posiadam w domu naturalną sproszkowaną białą glinkę, przywiezioną lata temu z Francji (to chyba się nie przeterminowuje?). Czy mogłabym ją wymieszac z proszkiem maseczki morskiej, pół na pół? dodam, że ostatnio w ramach neutralizacji zapachu rozrabiam morską z hydrolatem różanym i kroplą żelu hialuronowego
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 15:16   #1337
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hej dziewczyny. Zamierzam pierwszy raz złozyc zamowienie na biochemi. Mam juz pare typów ale zastanawiam sie nad jakims serum lub olejem który byłby najlepszy dla cery naczynkowej a jednoczesnie mieszanej i zanieczyszczonej. Najbardziej własnie liecze na poprawe stanu naczynek. NIby wszytko tam sie nadajew dla cery naczynkowej ale co byłoby najlepsze .. serum z wit. c i e i do tego tonik 2% BHA czy moze odrazu zaryzykowac olejek lemon coby działał na dwa fronty ("Przeznaczenie produktu:do cery łuszczącej się, zanieczyszczonej, z okazyjnymi wypryskamizarównosuchej, wrażliwej i naczynkowej "). Boje sie tylko tego kwasu salicylowego w składzie nakładac na policzki bo tam mam własnie naczynka. Czy moze jakies inne kombinacje? Wiadomo że to pierwsze zamowienie trzeba sie troche wykosztowac a finanse ograniczone.
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 15:46   #1338
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aggness Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Zamierzam pierwszy raz złozyc zamowienie na biochemi. Mam juz pare typów ale zastanawiam sie nad jakims serum lub olejem który byłby najlepszy dla cery naczynkowej a jednoczesnie mieszanej i zanieczyszczonej. Najbardziej własnie liecze na poprawe stanu naczynek. NIby wszytko tam sie nadajew dla cery naczynkowej ale co byłoby najlepsze .. serum z wit. c i e i do tego tonik 2% BHA czy moze odrazu zaryzykowac olejek lemon coby działał na dwa fronty ("Przeznaczenie produktu:do cery łuszczącej się, zanieczyszczonej, z okazyjnymi wypryskamizarównosuchej, wrażliwej i naczynkowej "). Boje sie tylko tego kwasu salicylowego w składzie nakładac na policzki bo tam mam własnie naczynka. Czy moze jakies inne kombinacje? Wiadomo że to pierwsze zamowienie trzeba sie troche wykosztowac a finanse ograniczone.
.........
ale tonik BHA tez zawiera kwas salicylowy2%..tak samo jak serum Lemon...tylko,ze serum ponad to posiada w składzie składniki równowazące działanie kwasu... Sama mam problem z naczynkami i zanieczyszczoną cerą...i ja stosuję taką pielęgnację: rano serum flavo z vit.C,na noc serum Lemon...oba sera mieszam z żelem hialuronowym<dodatkowy nawilżacz>i to pieknie załagodziło mi problem z naczynkami.... dodatkowo stosuje hydrolaty<zamiast toniku...ulubiony to migdałowy> i obowiązkowo olejek do mycia.
Okazyjnie nakładam jak mam ochote maseczke wulkaniczną,albo serum rózane...
tonik BHA tez mam...ale radze uzywać go z głową...wydaje sie delikatny i nieinwazyjny...ale ja chyba z nim za bardzo poszalałam i podraznił mnie troszke,nastapił wysyp krostek i mega łuszczenie buzi...raz na 2 dni moim zdaniem zupełnie wystarczy.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-16, 15:49   #1339
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tonik BHA na naczynka odradzam. Już prędzej ten olejek. Sama go używam, ale partie policzków smaruję nim tylko od czasu do czasu. Raczej staram się je uspokoić kreme z cantellą. Ale na zaskórniaki jest genialny. Z kosmetyków z BU polecam serum z witamina C - genialna na naczynka. Co prawda uzywam wersji domowej, czyli woda destylowana plus 10% kwasu askorbinowego , ale ta z BU tez będzie dobra. W końcu najważniejsza tu jest wit C. Moje policzki dzięki niej są uspokojone i jeśli sie rumienią to tylko delikatnie i urokliwie
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-17, 07:24   #1340
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja wczorja ukręciałam ponownie tonik z BHA 2% (nowe opwkowanie)i mam pytanie. Ten tonik wyjatkowo łądnie pachnie...wyraźnie czuje w nim lawendę i cytrusy jakieś, poprzednim razem tak nie było. Czy ta wersja została zmieniona czy może to ja cos ostatnio źle zrobiłam?
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 07:52   #1341
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Oj to mi sie już nie podoba :|
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html
Płacić za plastikowa zlewkę 3.20? Tym bardziej, że do tej pory była dołączana do zestawów gratis? Ja wiem, wiem. Takie są reguły wolnego rynku, popyt kształtuje podaż itd., ale nie zmienia to faktu, że cieszę się ogromnie, że nie wywaliłam zlewki z przedostatniego zamówienia
A jak dziś sobie podliczyłam relację ceny do objętości olejku LEMON, to wyszło na to, że powinnam się poważnie zastanowić nad wersją samorobiona wg mazidlanego przepisu Tym bardziej, że oleje potrzebne do tego mam Tylko brakuje mi tego cudnie pachnącego olejku z cytrusowego drzewa herbacianego i to jest jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje przed samodzielnym ukręceniem olejku
No to tyle. Pomarudziłam sobie w związku z moja prywatna obietnicą, że zaczę lepiej planować budżet i rozsądniej wydawać pieniążki
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 07:57   #1342
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Ja wczorja ukręciałam ponownie tonik z BHA 2% (nowe opwkowanie)i mam pytanie. Ten tonik wyjatkowo łądnie pachnie...wyraźnie czuje w nim lawendę i cytrusy jakieś, poprzednim razem tak nie było. Czy ta wersja została zmieniona czy może to ja cos ostatnio źle zrobiłam?
nie pamiętam poprzedniej wersji ale ta jest na hydrolacie lawendowym z dodatkiem cytrynowego olejku więc wszystko zrobiłaś jak należy

Cytat:
Płacić za plastikowa zlewkę 3.20? Tym bardziej, że do tej pory była dołączana do zestawów gratis? Ja wiem, wiem. Takie są reguły wolnego rynku, popyt kształtuje podaż itd., ale nie zmienia to faktu, że cieszę się ogromnie, że nie wywaliłam zlewki z przedostatniego zamówienia
jako rasowy i zapobiegliwy chomik również sobie zostawiłam, więc mam pokaźną kolekcję, lubię je
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 09:14   #1343
aggness
Raczkowanie
 
Avatar aggness
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 90
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzieki darkO1 za podpowiedz chyba rzeczywiscie kupie te dwa sera a zrezygnuje z peelingu enzymatycznego. Tez mam w planach olejek myjacy i hydrolat oczarowy. Dobra lece zarabiać.
aggness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 09:25   #1344
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Oj to mi sie już nie podoba :|
http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html
Płacić za plastikowa zlewkę 3.20? Tym bardziej, że do tej pory była dołączana do zestawów gratis? Ja wiem, wiem. Takie są reguły wolnego rynku, popyt kształtuje podaż itd., ale nie zmienia to faktu, że cieszę się ogromnie, że nie wywaliłam zlewki z przedostatniego zamówienia
A jak dziś sobie podliczyłam relację ceny do objętości olejku LEMON, to wyszło na to, że powinnam się poważnie zastanowić nad wersją samorobiona wg mazidlanego przepisu Tym bardziej, że oleje potrzebne do tego mam Tylko brakuje mi tego cudnie pachnącego olejku z cytrusowego drzewa herbacianego i to jest jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje przed samodzielnym ukręceniem olejku
No to tyle. Pomarudziłam sobie w związku z moja prywatna obietnicą, że zaczę lepiej planować budżet i rozsądniej wydawać pieniążki
...........
yyyy..... a to nie jest tak,ze taka zlewke mozesz sobie dokupic jako dodatkowy asortyment? tak jak buteleczki-psikacze na hydrolaty?
ja zlewke dostałam ostatnio normalnie w zamówionym zestawie...tak jak przy wczesniejszych zamówieniach.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 09:47   #1345
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
yyyy..... a to nie jest tak,ze taka zlewke mozesz sobie dokupic jako dodatkowy asortyment? tak jak buteleczki-psikacze na hydrolaty?
ja zlewke dostałam ostatnio normalnie w zamówionym zestawie...tak jak przy wczesniejszych zamówieniach.
W serum 3 rose ostatnio nie dostałam zlewki, nie wiem, czy wcześniej była... A z kolei przy serum Lemon nie ma jej w opisie zawartości zestawu, a wcześniej była.


Olejek antycelulit. był wcześniej podany jako 100g w opisie, teraz w ml - 150. O ile faktycznie zwiększyła się objętość?
Część produktów jest tak, część inaczej.
Ale ja to czepialska i przewrażliwiona jestem....
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 10:00   #1346
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wychodzi na to,że zlewkę trzeba obecnie sobie dodatkowo dokupić, jak zamawiałam przed miesiącem zestaw do przygot. toniku AHA/BHA 10% to zlewkę otrzymałam w komplecie, a teraz zaglądam na stronę biochemii i brak jej w zawartości zestawu, dobrze ,że zostawiłam poprzednią, bo ponownie zamówiłam ten zestaw ...
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 10:12   #1347
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja wczoraj wyrzuciałm wszystko, bo "po co trzymać jak i tak zawsze dają nowe", ehh
aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:10   #1348
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
W serum 3 rose ostatnio nie dostałam zlewki, nie wiem, czy wcześniej była... A z kolei przy serum Lemon nie ma jej w opisie zawartości zestawu, a wcześniej była.


Olejek antycelulit. był wcześniej podany jako 100g w opisie, teraz w ml - 150. O ile faktycznie zwiększyła się objętość?
Część produktów jest tak, część inaczej.
Ale ja to czepialska i przewrażliwiona jestem....
........
do serum 3 Rose zlewka nie jest potrzebna a co do Lemona to faktycznie nie widze w opisie tej zlewki, ale wychodzi na to <czytając instrukcję wykonania> nie jest wcale potrzebna....wszystkie składniki dodajesz do butelki w której jest podstawowy olej....to tak jak przy serum Rose ,to chyba ma związek ze zmiana opakowan.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 11:21   #1349
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
do serum 3 Rose zlewka nie jest potrzebna a co do Lemona to faktycznie nie widze w opisie tej zlewki, ale wychodzi na to <czytając instrukcję wykonania> nie jest wcale potrzebna....wszystkie składniki dodajesz do butelki w której jest podstawowy olej....to tak jak przy serum Rose ,to chyba ma związek ze zmiana opakowan.
Ooooo... pewnie masz rację, ale generalnie i tak wolę widzieć, czy wszystko się porozpuszczało.
Na szczęście i tak zostawiłam "oprzyrządowanie" - maseczki sobie w tym/tym mieszam.
Chociaż z drugiej strony - rozpieściła nas BU, a zmiany zawsze źle są przyjmowane.
W ludzkiej naturze chyba to marudzenie :c)))

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2008-07-17 o 11:23 Powód: skleroza??
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 07:40   #1350
asa___
Raczkowanie
 
Avatar asa___
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 311
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez BiochemiaUrody Pokaż wiadomość
Drodzy Państwo,
Z jednej strony cieszy nas to zainteresowanie i uwagi, z drugiej chcielibyśmy wyjaśnić powody naszych decyzji.
Otóż wszystkie zestawy są nadal tak przemyślane, że do ich wykonania (poza alkoholem w niektórych przypadkach) nie jest potrzebne nic dodatkowego, wszystko jest dołączone do zestawu. Stało się to możliwe dzięki inwestycji w nowe opakowania nadal klasy farmaceutycznej, z szerszym wlewem i o wyższych standardach zapewniających zwiększoną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi (w tym UV) oraz szczelność. Wszystkie obecne butelki są opatrzone w końcówki dozujące płaskie lub wystające.
Oferowane zlewki są zlewkami klasy farmaceutycznej, odporne na wysoką temperaturę (tzw. autoklawowalne), które od zlewek szklanych różni odporność na tłuczenie. Zlewki takiej klasy nie należą do tanich, nadal jednak są o połowę tańsze od zlewek szklanych.
Zlewki NIE są obecnie niezbędne do wykonania zestawu, stanowią opcję dla każdego, co zaznaczamy w opisie zestawów.
Nowe opakowania umożliwiają wykonanie produktu bez powtórnego przelewania półproduktów, co w przypadku olejków powodowało pewne straty, gdyż część olejku osiadało na zlewce.
Niektóre Panie wręcz zastrzegały sobie, że nie chcą aby zlewki były dodawane do zestawu, gdyż już dorobiły się ich pokaźnej kolekcji.
Panie, które stoją po stronie natury, zwracały uwagę, że zestawy mogą być tak obmyślane, aby produkować jak najmniejszą ilość śmieci i że szkoda im wyrzucać czegoś co mogą z łatwością wykorzystać wielokrotnie, gdyż się do tego nadaje.
Wszelkie zmiany tego typu mają na celu możliwość wzbogacania formuł zestawów przy utrzymaniu zakresów cenowych nadal na zbliżonym poziomie, pomimo ciągłych wzrostów cen.
Obecnie wszystkie zestawy na Serum, z wyjątkiem Serum Orange, mają taką samą formę jaką miało Serum z witaminą C od początku naszego istnienia. Serum-olejkowe miały dołączone zlewki, które były niezbędne do ich przygotowania, obecnie nie ma już takiej potrzeby. Serum wykonywane jest w butelce zawierającej bazę dla danego rodzaju serum plus do zestawu dołączana jest szklana buteleczka do przechowywania podręcznej porcji serum, zaś zapas w plastikowej butelce jest przechowywany w lodówce. Nie mieliśmy zastrzeżeń do takiej formy, a wręcz Panie pisały, że taka forma im odpowiada i jest dla nich wygodna.
Przy opisie danego zestawu, staramy się podawać w jakim opakowaniu będzie przechowywany końcowy produkt.
Pozdrawiamy

Pomysł z małymi buteleczkami jest bardzo dobry.
Ale jeśli np. olejek myjący nadal ma płaską końcówkę dozującą, to nie jest to dobre wyjście - swój musiałam przelać, ponieważ wszystko ściekało po ściankach.


Nowe maseczki są na BU!
asa___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.