Po dlugiej nieobecnosci ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-22, 15:55   #31
pomarjancza
Raczkowanie
 
Avatar pomarjancza
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 45
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
W nich nie ma jakis szczegolnych znakow po ktorych mozna by bylo mnie poznac ani twarzy tym bardziej. Zreszta oboje je kasujemy taka umowa i wiem ze on tez to robi mam do niego zaufanie
no to masz szćżęście i życzę ci żeby mu się nie odmieniło bo faceci zmienni sa o wiele bardziej od nas
pomarjancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 14:29   #32
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

powiem wam tak jest już po efekt chyba lepszy niż zamierzałam ..... na umówione spotkanie przyszłam ciut wcześniej... weszłam po cichu... on bral prysznic....wiec mój plan z wejściem zrzuceniem plaszcza i pozostanie w tym co miałam na sobie trochę nie wyszedł no ale trzebabylo improwizować.... wysprzatal cale mieszkanie... zapalil swiece ( czego bym się w zyciu nie spodziewala).... i czekajaac na nego ulozylam się na lozku czekając az przyjdzie....sadzac po minie to było wow ! z tego długiego oczekiwania pominęliśmy całkowicie wszelka gre wstepna albo była ale blyskawiczna .... tym razem nie pobiliśmy zadnego rekordu bo trwalo to ciut ponad godzine ale obojgu nam zaschło w buziach ( brak sliny :P ) i na sam koniec tak się mi krecilo w glowie tak mi miesnie drzaly jak nigdy.... jemu się tez podobno krecilo w glowie najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest ze na drugi dzień mielismy zakwasy hahahah w okolicy dupci


a w dodatku pare dni temu miałam urodzinki to dostałam procz zyczen to jeszcze tapete z serduszkami ( bo jeszcze się na zywo nie widzieliśmy od tego czasu ).... szokuje mnie ale to mile mam nadzieje ze to się będzie dalej rozwijalo w dobrym kierunku
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-03, 22:22   #33
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
powiem wam tak jest już po efekt chyba lepszy niż zamierzałam ..... na umówione spotkanie przyszłam ciut wcześniej... weszłam po cichu... on bral prysznic....wiec mój plan z wejściem zrzuceniem plaszcza i pozostanie w tym co miałam na sobie trochę nie wyszedł no ale trzebabylo improwizować.... wysprzatal cale mieszkanie... zapalil swiece ( czego bym się w zyciu nie spodziewala).... i czekajaac na nego ulozylam się na lozku czekając az przyjdzie....sadzac po minie to było wow ! z tego długiego oczekiwania pominęliśmy całkowicie wszelka gre wstepna albo była ale blyskawiczna .... tym razem nie pobiliśmy zadnego rekordu bo trwalo to ciut ponad godzine ale obojgu nam zaschło w buziach ( brak sliny :P ) i na sam koniec tak się mi krecilo w glowie tak mi miesnie drzaly jak nigdy.... jemu się tez podobno krecilo w glowie najśmieszniejsze z tego wszystkiego jest ze na drugi dzień mielismy zakwasy hahahah w okolicy dupci


a w dodatku pare dni temu miałam urodzinki to dostałam procz zyczen to jeszcze tapete z serduszkami ( bo jeszcze się na zywo nie widzieliśmy od tego czasu ).... szokuje mnie ale to mile mam nadzieje ze to się będzie dalej rozwijalo w dobrym kierunku
Ooo jak miło Gratuluję ? Chyba to dobra reakcja Oby każda miała taki świetny seks z zakwasami następnego dnia
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 14:52   #34
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Ooo jak miło Gratuluję ? Chyba to dobra reakcja Oby każda miała taki świetny seks z zakwasami następnego dnia

Zycze wam tego ;

Ja mam nadzieje ze ta chwila bedzie dłużej trwała i wszystko bedzie brnelo tylko w ta dobra stronę. Nauczona doswiadczeniem ze to co dobre szybko sie kończy tez sie teraz o to boje No ale poki co to nadal trwa i trwa i jest coraz lepiej
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 16:41   #35
ModnaLusia
Raczkowanie
 
Avatar ModnaLusia
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Maków Mazowiecki
Wiadomości: 131
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Ja natomiast myślę, że będzie dobrze :P Podgrzewajcie co jakiś czas tak atmosferkę i będzie super! Pozdrawiam i trzymam kciuki!
ModnaLusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 22:03   #36
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Cytat:
Napisane przez es88 Pokaż wiadomość
To tez odwazne ale tez warte zapamietania w kazdym badz razie szkoda ze my tylko tak mozemy tak planowac. Wyobrazacie sobie ze facet idzie do lazienki sciaga bielizne i wracajac wklada wam do torebki
Hahaha umarłam
Ale co racja to racja
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 02:26   #37
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hahaha umarłam
Ale co racja to racja
Ja wraz z Tobą... nawet nie wiem co bym pomyślałam, chyba byłabym zażenowana zamiast rozpalona haha To takie... niemęskie to zagranie kobiet ! Facet jak umiejętnie powie "z... Cię" to tyle mi wystarczy
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 21:02   #38
es88
Raczkowanie
 
Avatar es88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Hell
Wiadomości: 366
Dot.: Po dlugiej nieobecnosci ?

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
Ja wraz z Tobą... nawet nie wiem co bym pomyślałam, chyba byłabym zażenowana zamiast rozpalona haha To takie... niemęskie to zagranie kobiet ! Facet jak umiejętnie powie "z... Cię" to tyle mi wystarczy
No dokladnie to takie niesprawiedliwe to my musimy najwiecej sie starac ubierac pieknie wygladac malowac a oni co chodz pozniej odwalaja niezla robote

Ostatnio jak bylam u mojego to tak sam od siebie zrobil kolajce po wszytskim.... Mi powiedzial ty idz sie wykap a ja zrobie cos do jedzenie..... W dodatku jak pozniej przyszlam i spytalam czy mu cos nie pomoc powiedzial wyjdz idz sie poloz zrelaksuj i nie przeszkadzaj pomijajac fakt ze bylo pysznie i gdzie ja nigdy nie jestm nic praktycznie ( w rzadkich przypadkach ) po 18 no po 19 to tak z nim zjadlam po 21

Ja bym mogala sie z nim widywac non stop ale czasem tez musze mu dac cżas dla siebie
es88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:28.