Czym się różnią kremy BB, CC i DD? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-07-14, 20:29   #31
Myszykiszki
Przyczajenie
 
Avatar Myszykiszki
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3
Post Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Mam skórę "problematyczną", czyli przetłuszczam się, mam zaskórniki i parę syfków. Jak większość
Do tego jestem bladolica i wszystko na mojej buzi ciemnieje i wygląda źle. Podkładu na codzień nie używam, dlatego testuję kremy w stylu BB.
1. Maybeline BB - jak na BB najlepszy jaki miałam, ale bez szału.
2. BB od Garnier - obie wersje (skóra normalna i dla skóry tłustej) bardzo, bardzo ciemne (choć odcień fair/light). Krycie beznadziejne. Kasa zmarnowana
3. BB od Eveline - szkoda pisać, jak wyżej. Konsystencja b. gęsta i zbita.

Ostatnio testuję kupiony zupełnie przypadkowo, krem-fluid CC od Bell. Odcień "Nude". Jak na razie spisuje się super!
Nie zapycha, rozświetla delikatnie, utrwalony sypkim pudrem (bambusowy) wytrzymuje nawet jazdę w autobusie w upalny dzień. Szczerze polecam dla "problematycznych" bladziochów
Myszykiszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:29   #32
annajska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

A używała któraś z Was kremu CC marki Mixa? Ostatnio pojawił się w Rossmannie i przy każdej wizycie ciągnie mnie do niego, jednak boję się zawodu. Mam bardzo jasną karnację i niestety, wszystkie kremy tego typu są dla mnie zbyt ciemne lub ciemnieją na mojej twarzy po jakimś, nawet niezbyt długim, czasie... Mam cerę problematyczną, tzn. czasem są lepsze, czasem gorsze dni, jednak od zawsze mam bardzo widoczne naczyńka. Z nadzieją czekam na Wasze dobre relacje odnośnie tego kremu, hihi
annajska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 08:39   #33
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez annajska Pokaż wiadomość
A używała któraś z Was kremu CC marki Mixa? Ostatnio pojawił się w Rossmannie i przy każdej wizycie ciągnie mnie do niego, jednak boję się zawodu. Mam bardzo jasną karnację i niestety, wszystkie kremy tego typu są dla mnie zbyt ciemne lub ciemnieją na mojej twarzy po jakimś, nawet niezbyt długim, czasie... Mam cerę problematyczną, tzn. czasem są lepsze, czasem gorsze dni, jednak od zawsze mam bardzo widoczne naczyńka. Z nadzieją czekam na Wasze dobre relacje odnośnie tego kremu, hihi
,

powtórzę się: ja go nie polecam, miałam na testy i d...y nie urywa, nawet nie jest to typowy CC tylko zwykły pielęgnacyjny, który nie ma w sobie nawet odrobiny podkładu, ma ujednolicać kolor skóry i przeciwdziałać podrażnieniom, bo to krem niby łagodzący, a tak naprawdę to zwykły nawilżający krem pielęgnacyjny i daleko mu do typowego CC, w ogóle nie kryje, nie ma nic pigmentu ani odrobiny podkładu, to zwykły krem ( w zielonkawym kolorze ) który po nałożeniu nic nie robi. I nie nadaje się do cery suchej i wrażliwej. Dla mnie koszmar i strata pieniędzy. Naczynek nim i innych niespodzianek nie ukryjesz bo nie ma czym, to tak jakbyś nałożyła zwykły krem, to nawet nie jest krem tonujący. I z czasem też Ci nie nie ściemniej bo nie ma co, tam nie ma żadnego podkładu.

Trochę nie na temat ale z Mixy jednak bardzo chwalę sobie płyn micelarny i balsam do ciała 10% - dla mnie są genialne
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2013-07-15 o 08:57
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 10:41   #34
simsa22
Zadomowienie
 
Avatar simsa22
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 452
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez lanjeli Pokaż wiadomość
Niestety macie racje - wszystkie Garniery, Maybelline, Nive'e itd. to nic innego, jak krem, do którego nawrzucali pigmentu i ściemniają, że to jedyny na świecie oryginalny, najlepszy BB, CC i DD.
__________________
KALI PISAĆ LEPSZE POSTY
Cytat:
Napisane przez kasieńka:) Pokaż wiadomość
większość wizażowej elity studiuje na renomowanych uczelniach,rozwijają swoje ambitne hobby, spędzają aktywnie czas, mają swoich idealnych TŻ, i przyjaciół- więc skąd do cholery macie jeszcze czas na codzienne kilkugodzinne przesiadywanie na wizażu?
simsa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-15, 19:12   #35
lanjeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

CrimsonMao - lojalnie ostrzegam przed kupowaniem na ebay'u. Ceny może i są najniższe, ale za to wiarygodność tych kremów to tylko ułuda (nie mówię, że u wszystkich sprzedawców - gdzieś tam pewnie i ci porządni są). Wiem, że od chociaż by producenta troszkę drożej, ale nawet na pinkyparadise możesz zamówić oryginał, a ceny nie mają kosmicznej, np. Hot Pink Skin79 mają za 22.99 USD, co dla mnie nie jest wygórowaną ceną za pewność, że nie kupiłam kremu do rąk z dodatkiem cienia do powiek za stówkę
__________________
Zemsta to danie, które najlepiej smakuje na zimno!
lanjeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-16, 14:09   #36
LadyLuna90
Przyczajenie
 
Avatar LadyLuna90
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Z kremów BB uznaje tylko te orginalne, moje ulubieńce to Misha Perfect Cover i ostatnio używany Skin79 Hot Pink (cuuudo).

Wszystkie inne garnierowkie i inne podróbki od których aż uginają się rossmanowskie pólki to okropne buble które ciemnieją na twarzy, zostawiają plamy, nie mówiąc już o tym że nie robią nic co powinnien prawdziwy krem bb. Równie dobrze moge wymieszać najtańszy puder z byle jakim kremem i wyjdzie na to samo.
LadyLuna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 01:41   #37
lanjeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cóż, lepszy jest w tym, że krem azjatycki ma właściwości ochrony przed promieniami UV - spełnia więc rolę sunblock'a, ale nie bieli przy tym twarzy jak filtry przeciwsłoneczne. Po drugie ma on dosyć słabe krycie, bo jest słabo napigmentowany. Zakrywa tylko delikatne przebarwienia i ujednolica kolor skóry. Po trzecie oryginalny bb wygładza skórę dzięki silikonom - także wszystkie malutkie blizny po trądziku czy ospie są niewidoczne. Po czwarte - niektóre kremy z serii azjatyckiej dają efekt dewy, co niektórzy (na przykład ja) bardzo sobie cenią, a żaden z produktów przeznaczonych na rynek europejski nie jest w stanie mi zapewnić. No i rozświetlenie - na nic mi teraz rozświetlacz w korektorze
To tak w skrócie
__________________
Zemsta to danie, które najlepiej smakuje na zimno!

Edytowane przez lanjeli
Czas edycji: 2013-07-17 o 23:53
lanjeli jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-17, 09:56   #38
uwielbiam_nature
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Azjatyckie kremy bb to często kremy titanium dioxide, który zapewnia bardzo łagodną, lecz skuteczną ochronę przed UV, ładnie rozświetla i kryje cerę bez efektu zapchania (odbite światło). Dodatkowo producenci się prześcigają by dodawać pielęgnujące ekstrakty do nich. Mam cerę problematyczną - strefa T tłusta, czasem wypryski, świecenie okropne, natomiast policzki z naczynkami, chyba było blisko trądzika różowatego. Na dodatek cała cera bardzo cienka. Nie znosi podkładów, toleruje kremy tonujące. Kremy bb azjatyckie to bylo wybawienie. Stosuję od 2 lat. Polecam marki skinfood i missha (skinfood berry berry tea, missha vita matte), strefę T utrwalić pudrem skinfood peach&sake. Wypróbowałam 2 sklepy internetowe: http://www.yesstyle.com/en/home.html, http://www.thebbcreamshop.com/.
uwielbiam_nature jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-18, 12:09   #39
Olfaktoria
Raczkowanie
 
Avatar Olfaktoria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 231
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

O ile boom na kremy BB potrafię zrozumieć (sama ich używałam), to według mnie CC i DD są chwytem marketingowym No,ale przetestujemy, zobaczymy
__________________
http://www.olfaktoria.pl/ - blog o perfumach
Olfaktoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 12:11   #40
vook
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 7
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Czy krem CC marki Bell jest warty uwagi? Czy może wybrać jakiś inny?

Szczerze przyznam, że nie mogę zdecydować jaki krem BB czy też CC wybrać. Jest ich tyle, a jeszcze więcej opinii o nich.
Szukam czegoś dobrego i niedrogiego o jasnym odcieniu. Na tą chwilę najbardziej skłaniam się ku marce Bell, bo pasuje mi odcień i cena. Jednak jeszcze do końca nie zdecydowałam.
Jeżeli znacie o wiele lepsze produkty godne polecenia, to czekam na porady
vook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 15:39   #41
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

trzeba sprawdzic.BB nie dla mnie ale moze CC sie sprawdza na moja mieszana cere z rozszerzonymi porami,bliznami po tradziku i nielicznymi krostkami...uhh duuuuzo tego
piniata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-23, 14:59   #42
violla_vi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 16
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

czyli CC to prawie podkład?
violla_vi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:14   #43
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Od roku właściwie używam już tylko BB - najpierw różowy, teraz złoty ze Skin79. Wrócę jednak chyba do różowego, ew. wypróbuję zielony.

Polskich BB nawet nie testuję - coś mi się zdaje, że srogo bym się rozczarowała.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 09:36   #44
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Od roku właściwie używam już tylko BB - najpierw różowy, teraz złoty ze Skin79. Wrócę jednak chyba do różowego, ew. wypróbuję zielony.

Polskich BB nawet nie testuję - coś mi się zdaje, że srogo bym się rozczarowała.
możesz mi powiedzieć jak z kryciem i gdzie go zamawiasz? chodzi mi o ten różowy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 10:32   #45
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
możesz mi powiedzieć jak z kryciem i gdzie go zamawiasz? chodzi mi o ten różowy
Wcześniej zamawiałam z koleżanką na ebayu u zaufanego gościa z Korei. Ale ostatnio coś mu się poknociło z wpisywaniem cen i wypisał te kremy za 99$ Nie chciało mi się wyjaśniać sytuacji i przerzucać się mailami, więc kupiłam na alledrogerii. Wpisz sobie w google i wyskoczy Ci.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 10:34   #46
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Wcześniej zamawiałam z koleżanką na ebayu u zaufanego gościa z Korei. Ale ostatnio coś mu się poknociło z wpisywaniem cen i wypisał te kremy za 99$ Nie chciało mi się wyjaśniać sytuacji i przerzucać się mailami, więc kupiłam na alledrogerii. Wpisz sobie w google i wyskoczy Ci.
Dziękuję A jak z kryciem?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:04   #47
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dziękuję A jak z kryciem?
Trzeba się przygotować, że BB nie kryje bezwzględnie. Ładnie wyrównuje koloryt, wtapia się w skórę, wygładza i pozostawia skórę rozświetloną. Ale wszelkie "niespodzianki" jednak trzeba osobno korygować.
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 11:18   #48
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
Trzeba się przygotować, że BB nie kryje bezwzględnie. Ładnie wyrównuje koloryt, wtapia się w skórę, wygładza i pozostawia skórę rozświetloną. Ale wszelkie "niespodzianki" jednak trzeba osobno korygować.
Dziękuję Właśnie zamówiłam sobie zestaw miniatur o tych http://alledrogeria.pl/kremy-bb-i-cc...kremow-bb.html więc potestuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-21, 15:36   #49
kami2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Ja od jakiegoś czasu używam kremu BB Jane Iredale. Jest świetny. Polecam.!!! To krem mineralny, który zastępuje mi korektor, podkład, krem do opalania oraz balsam w jednym. Co najważniejsze zawiera naturalne minerały, które dostosowują się do koloru skóry pokrywając jej wszelkie niedoskonałości, minimalizując pory, nie zatyka ich, maskuje zmarszczki oraz wygładza i rozjaśnia skórę.
xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-24 o 10:32 Powód: link
kami2014 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 12:48   #50
sweetmedi25
Zakorzenienie
 
Avatar sweetmedi25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3 339
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

o kurde, ale szok. Nie wiedziałam, że istnieją kremy CC i DD :O
sweetmedi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-23, 16:47   #51
Verri
Raczkowanie
 
Avatar Verri
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Inny Świat
Wiadomości: 289
Dot.: Czym się różnią kremy BB, CC i DD?

Gdy dorwałam się do kremów BB myślałam, że są spełnieniem moich marzeń ponad 2 lata temu zaczęłam używać kremów CC i BBki poszły w niepamięć. Mam nadzieję, że DD też mnie tak złapie za serce
__________________
"I don't want to start any blasphemous rumours
But I think that God's got a sick sense of humor
And when I die I expect to find Him laughing"

Depeche Mode
Verri jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-23 17:47:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:45.