Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-01, 15:31   #3361
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46684098]
Maska anti-age; jestem uzależniona od jej zapachu i to już któreś z kolei opakowanie- cały dzień utrzymuje się na włosach, a pachnie jak dobre perfumy ; używam jej też do mieszania z henną- dla zabicia zapachu henny właśnie
Faktycznie pachnie cudnie , a krem pistacjowy pachnie raczej migdałowo- też fajnie; wyślę Ci próbki- miałaś już tą maskę? (dzisiaj już nie zdążyłam )

- jak Cię coś uczuli, to nawet nie będziesz wiedziała, co- iście barokowy skład

Ale pochwal się, co zamówiłaś [/QUOTE]
mialam kiedys maske organique i milo ja wspominam teraz nie mam gdzie jej stacjonarnie dorwac, moze kiedys przy okazji jak gdzies na nia natrafie to zakupie ponownie nic sie nie stalo, na spokojnie mnie sie nie spieszy

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46686047]Miałam kiedyś puder sypki, w opakowaniu z pędzlem (ale pędzel okazał się kiepski) oraz podkład rozświetlający, kupione w TK Maxx-ie; z obu byłam bardzo zadowolona, a dzisiaj użyłam już kremu CC i jest bardzo fajny- krycie ma wystarczające; ładnie ujednolica koloryt, nie świeciłam się bardzo, a odcień nawet mi przypasował, choć mógłby być w bardziej różowej tonacji (przypudrowałam go trochę Lauressem i było ok )
Iherbowe szaleństwo potrafi się szybko udzielać...
Wszystkie włosowe kosmetyki tj. trzy odżywki i spray wzięłyśmy na spółkę (a spray nawet we trzy z Anulą) w celu przetestowania, bo to zupełne nowości były [/QUOTE] a jak oceniasz krycie CC w porownaniu do bb So bio? testowalas cos jeszcze? bardzo jestem ciekawa Twoich wrazen z iherbowych zakupow

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46691345]Zapomniałam Wam powiedzieć, że na iherbie jest Shea Moisture - czyżby nasze maile coś zdziałały ; nie jest to cały asortyment, ale to chyba tam widziałam to czarne mydło do golenia http://www.iherb.com/Shea-Moisture-A...oz-170-g/56620
oraz w tubce http://www.iherb.com/Shea-Moisture-African-Black-Soap-Facial-Wash-Scrub-4-fl-oz-118-ml/56619
[/QUOTE]
musimy zrobic zmasowany atak mailowy na iherba z prosba o wprowadzenie kosmetyko do pielegnacji wlosow ja juz maila wyslalam takze do dziela dziewczyny
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakieś mocno i przyjemnie pachnące kosmetyki do włosów? Coś jak maska winogronowa Organique. Bardzo lubię jak włosy mi pachną
Jak myślicie: czy przy codziennym suszeniu włosów (letnim powietrzem) powinnam używać czegoś termoochronnego?
mocno pachna rosyjskie odzywki/balsamy planeta organica mnie sie bardzo marokanski podobal a teraz mam odzywke kokosowa z iherba dessert essence, ktora pachnie jak pina colada
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:52   #3362
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Teraz coś tam pisali, że za skorzystanie z opcji powiadomień sms można uzyskać kod na darmową dostawę (pow. 50zł)

Wszystkiego dobrego Dziewczynki!!!

Też dostałam to info

Najlepszego


.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:57   #3363
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Teraz coś tam pisali, że za skorzystanie z opcji powiadomień sms można uzyskać kod na darmową dostawę (pow. 50zł)

Wszystkiego dobrego Dziewczynki!!!
A jak ją aktywować
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:12   #3364
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
A jak ją aktywować
Zaloguj się i przejdź do zakładki „Moje informacje osobiste” i zaznaczyć pole „Chcę otrzymywać SMS z ofertami promocyjnymi i nowościami.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:42   #3365
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Zaloguj się i przejdź do zakładki „Moje informacje osobiste” i zaznaczyć pole „Chcę otrzymywać SMS z ofertami promocyjnymi i nowościami.

Na http://www.biochemiaurody.com/ nie widzę w ogóle logowania
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:46   #3366
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Też mnie ciekawią inne produkty z silikonami, szczególnie te do zabezpieczania końcówek, bo szybko mi się niszczą. Miałam tylko jedwab CHI i spisywał się całkiem nieźle.


Możecie polecić mi jakieś mocno i przyjemnie pachnące kosmetyki do włosów? Coś jak maska winogronowa Organique. Bardzo lubię jak włosy mi pachną
Jak myślicie: czy przy codziennym suszeniu włosów (letnim powietrzem) powinnam używać czegoś termoochronnego?
Przepięknie pachnie maska kokosowa 100% Pure
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 18:54   #3367
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość

Na http://www.biochemiaurody.com/ nie widzę w ogóle logowania
Na BU nie logujesz się, tylko od razu wrzucasz produkty do koszyka, koszyk jest zapamiętywany na 90 dni.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 19:49   #3368
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

czy ktoras z Was zamawiala ostatnio cos z Lawendowej Farmy? Od tygodnia probuje zlozyc zamowienie jednak brak jakiegokolwiek kontaktu
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 21:23   #3369
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość

Na http://www.biochemiaurody.com/ nie widzę w ogóle logowania
a nie chodzilo Ci o sklep iwos? tam byla mowa o darmowej wysylce i aktualizacji jesli chodzi o sms
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:02   #3370
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
mialam kiedys maske organique i milo ja wspominam teraz nie mam gdzie jej stacjonarnie dorwac, moze kiedys przy okazji jak gdzies na nia natrafie to zakupie ponownie nic sie nie stalo, na spokojnie mnie sie nie spieszy

a jak oceniasz krycie CC w porownaniu do bb So bio? testowalas cos jeszcze? bardzo jestem ciekawa Twoich wrazen z iherbowych zakupow


musimy zrobic zmasowany atak mailowy na iherba z prosba o wprowadzenie kosmetyko do pielegnacji wlosow ja juz maila wyslalam takze do dziela dziewczyny

mocno pachna rosyjskie odzywki/balsamy planeta organica mnie sie bardzo marokanski podobal a teraz mam odzywke kokosowa z iherba dessert essence, ktora pachnie jak pina colada
Z tego, co pamiętam, to So Bio jest trochę gęstszy i odrobinę chyba lepiej kryje, ale CC PF daje takie rozświetlające ujednolicenie kolorytu - sama ocenisz najlepiej, bo wyślę Ci próbkę; a tą maskę to przecież mogę Ci kupić i wrzucić do paczki, jeśli potrzebujesz już teraz (nawiasem mówiąc, to ona kosztuje chyba mniej więcej tyle samo, co ten puder, który mam zamiar sobie zatrzymać- co Ty na to ; tylko jego na razie przetestowałam i pasuje mi)
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 22:48   #3371
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a nie chodzilo Ci o sklep iwos? tam byla mowa o darmowej wysylce i aktualizacji jesli chodzi o sms
Rzeczywiście była mowa o dwóch sklepach w jednym poście, to info z sms dotyczyło iwosu, nie bu.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 08:12   #3372
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46708167]Z tego, co pamiętam, to So Bio jest trochę gęstszy i odrobinę chyba lepiej kryje, ale CC PF daje takie rozświetlające ujednolicenie kolorytu - sama ocenisz najlepiej, bo wyślę Ci próbkę; a tą maskę to przecież mogę Ci kupić i wrzucić do paczki, jeśli potrzebujesz już teraz (nawiasem mówiąc, to ona kosztuje chyba mniej więcej tyle samo, co ten puder, który mam zamiar sobie zatrzymać- co Ty na to ; tylko jego na razie przetestowałam i pasuje mi)[/QUOTE]
czyli CC spelnia Twoje oczekiwania? ufff to dobrze, ze puder Ci pasuje bo troche sie obawialam, ze bedzie za jasny
Dzieki wielkie za propozycje ale obiecalam sobie ze nic nie kupie poki nie zmniejsze zapasow i biezacych zuzyc conajmniej o polowe a w uzyciu mam 5 masek i 3 w zapasie aaa zeby nie bylo 3 rozne maski ale np pata mam 2 szttakze sumarycznie nie jest najlepiej
widzal ktos jak pod wzgledem skladowym wygladaja te serie "eko" ze starej mydlarni np ta http://www.mydla.pl/c/3034/argan-eco-receptura ?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 08:33   #3373
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

przyszłam ponarzekać;

polazłam wczoraj do SuperPharm skuszona 50% rabatami na marki Eucerin, Dermedic i SVR (niestety mam alergie na wszystkie przetestowane do tej pory micele naturalne; więc kupuję w aptece Avene, Biodermę Sensibio lub Dermedic, o całkiem przyzwoitym składzie... nie jestem jak widać naturalsowym ortodoksem, zwłaszcza w przypadku kosmetyków, które i tak chwilę po użyciu zmywam obficie wodą i mydłem
No i podkusiło mnie kupić jeszcze jakiś balsam do ciała tudzież krem do stóp, z mocznikiem i z pół godziny przeglądałam składy... a ze 3 lata już tego nie robiłam
No i załamałam się kompletnie - co za g***a tam pakują, nawet do kosmetyków dla niemowląt, to przechodzi ludzkie pojęcie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 11:01   #3374
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przyszłam ponarzekać;

polazłam wczoraj do SuperPharm skuszona 50% rabatami na marki Eucerin, Dermedic i SVR (niestety mam alergie na wszystkie przetestowane do tej pory micele naturalne; więc kupuję w aptece Avene, Biodermę Sensibio lub Dermedic, o całkiem przyzwoitym składzie... nie jestem jak widać naturalsowym ortodoksem, zwłaszcza w przypadku kosmetyków, które i tak chwilę po użyciu zmywam obficie wodą i mydłem
No i podkusiło mnie kupić jeszcze jakiś balsam do ciała tudzież krem do stóp, z mocznikiem i z pół godziny przeglądałam składy... a ze 3 lata już tego nie robiłam
No i załamałam się kompletnie - co za g***a tam pakują, nawet do kosmetyków dla niemowląt, to przechodzi ludzkie pojęcie
Co nie Ja też jestem czasem w szoku i to są w dodatku marki, co mają jakąś renomę z różnych powodów.

Ja z kolei zapisałam się na to powiadomienie sms z iwos, ale jak na razie żadnego obiecanego rabatu nie dostałam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 11:28   #3375
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny mam zniżkę 40zł do Douglasa (dostałam od mamy ) i zupełnie nie wiem co mogłabym kupić. Mają tam coś godnego uwagi?
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:45   #3376
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja z kolei zapisałam się na to powiadomienie sms z iwos, ale jak na razie żadnego obiecanego rabatu nie dostałam
ja też nie

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:44 ----------

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zniżkę 40zł do Douglasa (dostałam od mamy ) i zupełnie nie wiem co mogłabym kupić. Mają tam coś godnego uwagi?
lakier do paznokci
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:48   #3377
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Widziałam tam kiedyś 3 produkty Phenome
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 16:17   #3378
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam zniżkę 40zł do Douglasa (dostałam od mamy ) i zupełnie nie wiem co mogłabym kupić. Mają tam coś godnego uwagi?
Maseczka Montagne Jeunesse są tam teraz u promocji, a z tego co pamiętam były ok składowo. Jeżeli się mylę to dajcie znać co z tymi ich składami
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 19:44   #3379
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Maseczka Montagne Jeunesse są tam teraz u promocji, a z tego co pamiętam były ok składowo. Jeżeli się mylę to dajcie znać co z tymi ich składami
Nie są ok No chyba, że któreś wybiórczo.



Dorwałam dzisiaj litr soku z Granata z wit C (lewoskrętną) w formie kwasu L-askorbinowego i to w promocji. Ciekawam, jakie da efekty na skórze. To ten: http://www.e-zikodermo.pl/sok-z-gran...ea-,21564.html





.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-02, 20:14   #3380
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46671192]Oczopląsu to tż dostaje, jak widzi coraz to nowe "skupiska kosmetyków" do fotografowania ; pyta mnie, czy mam zamiar sklep otwierać
Z tej firmy, co żel pod prysznic były także 3 rodzaje balsamów do ciała, maseł oraz scrubów cukrowych, a także olejki i żele pod prysznic firmy Neom; zapach tego mojego żelu mandarynka-kolendra bardzo nietuzinkowy, wręcz wyrafinowany [/QUOTE]
cudowności
to małe, okrągłe pudełeczko papierowe to puder prasowany w nim jest? spisuje się?
to ja się pochwalę, że w TK maxx udało mi się upolować kosmetyki burt's bees - wzięłam krem do mycia twarzy i piling, były też 2 różne balsamy do ciała, zupełnie nic nie potrzebowałam, ale tak jakoś nie mogłam się oprzeć takim okazjom...a...i jeszcze mydełko plantlife migdałowe przygarnęłam

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Kończy się mój puder 100% pure, zadowolona jestem z niego, ale z wydajnością jest kiepsko, używam go ponad dwa miesiące (4, 5 razy w tygodniu, czasem z poprawkami w ciągu dnia), czasem też podkreśla pory, ale to chyba wina użytego kremu. Pewnie ponowię zakup, ale może polecicie innego prasowańca, który dość dobrze kryje i jest trochę bardziej wydajny .
jaki miałaś kolor? bo ja mam na zbyciu odcień creme...
chętnie się wymienię na cokolwiek innego bo ten jest dla mnie dużo za jasny

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
przyszłam ponarzekać;

polazłam wczoraj do SuperPharm skuszona 50% rabatami na marki Eucerin, Dermedic i SVR (niestety mam alergie na wszystkie przetestowane do tej pory micele naturalne; więc kupuję w aptece Avene, Biodermę Sensibio lub Dermedic, o całkiem przyzwoitym składzie... nie jestem jak widać naturalsowym ortodoksem, zwłaszcza w przypadku kosmetyków, które i tak chwilę po użyciu zmywam obficie wodą i mydłem
No i podkusiło mnie kupić jeszcze jakiś balsam do ciała tudzież krem do stóp, z mocznikiem i z pół godziny przeglądałam składy... a ze 3 lata już tego nie robiłam
No i załamałam się kompletnie - co za g***a tam pakują, nawet do kosmetyków dla niemowląt, to przechodzi ludzkie pojęcie
a najbardziej przerażające jest to jak ludzie ślepo ufają tym znanym markom...odwiedziłam ostatnio znajomą, która niedawno urodziła, dumna, świeżo upieczona mama przechwala się, że kupiła dla maluszka wszystko najlepsze co mogła, wyciąga chusteczki pampers i jakoś tak niefortunnie wymsknęło mi się, że tam sam syf jest w składzie i że lepiej by zrobiła kupując limitki chusteczek nawilżanych z biedronki bo naprawdę mają same fajności w składzie...no i mi się oberwało, że co ja tam wiem, biedra to sklep dla biednych a przecież taka firma jak pampers nie zrobiłaby badziewia dla małych dzieci!
ręce mi opadły, kopara też i tak jakoś głupio mi się zrobiło, że się w ogóle odezwałam w tym temacie

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2014-06-02 o 20:19
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:42   #3381
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
a najbardziej przerażające jest to jak ludzie ślepo ufają tym znanym markom...odwiedziłam ostatnio znajomą, która niedawno urodziła, dumna, świeżo upieczona mama przechwala się, że kupiła dla maluszka wszystko najlepsze co mogła, wyciąga chusteczki pampers i jakoś tak niefortunnie wymsknęło mi się, że tam sam syf jest w składzie i że lepiej by zrobiła kupując limitki chusteczek nawilżanych z biedronki bo naprawdę mają same fajności w składzie...no i mi się oberwało, że co ja tam wiem, biedra to sklep dla biednych a przecież taka firma jak pampers nie zrobiłaby badziewia dla małych dzieci!
ręce mi opadły, kopara też i tak jakoś głupio mi się zrobiło, że się w ogóle odezwałam w tym temacie
Ja też miałam takie akcje ze znajomą. Ciemnogród Na nic zdało się tłumaczenie, że cena nie jest odzwierciedleniem jakości, że to co najpiękniej pachnie i daje szybkie efekty tak naprawdę jest zrobione z taniej, szkodliwej chemii. Po jakimś czasie nawet stwierdziła, że nie mam racji, bo używa już tego i owego długi czas i jakoś nie zaszkodziło Cóż, w tej sytuacji mogłam tylko odpowiedzieć, nie moja sprawa, co nakładasz na siebie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 22:31   #3382
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Ufff..dawno mnie nie było Z Majorki wróciłam, nic nie kupiłam. Wkurzyłam się tylko bo nie było upałów Nie znalazłam żadnych kosmetyków, ale w sumie też nie za wiele bym mogła w podręcznym bagażu przewieźć...a tylko taki miałam. Za to byłam wczoraj w TKMaxxxie i oprócz 2 biustonoszy kupiłam sobie maseczkę SKINATURA od DECLARE i odżywkę do włosów ACCA CAPPA (jakaś włoska z olejem buriti, lawendą i shea) Z góry przepraszam za marną jakość.

1. Maseczka: CUDNA!!!!! Nałożyłam wczoraj. Początkowo jakby piekła, ale twardo trzymałam, chyba z godzinę, aż się prawie całkowicie wchłonęła. Buzia wygładzona, bez oznak zmęczenia, cudna!!! Rano mega wypoczęta, a ja nie zawsze po nocy dobrze wyglądam. Tak więc szczerze polecam!!!

2. Odżywka do włosów. Całkiem fajna. Włosy dobrze się układają. Zapach na włosach utrzymuje się baaaardzo długo. Nawet teraz bardzo wyraźnie pachną..trudno mi opisać ten zapach..jakby zapach czystości, świeżości, takiego prania suszonego na łące Ciekawy, fajny zapach..


A co Wam jeszcze powiem. Zakochana jestem w szamponie z iherba Caribbean Solution. Kocham go za zapach i za to jak się po nim włosy układają (mimo, że jest przezroczysty)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0352.jpg (113,6 KB, 30 załadowań)
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 23:21   #3383
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Dziewczyny, kupilam sobie wlasnie maslo do ciala w TK Maxie i moze zerkniecie na sklad? Nie jest zly chyba, ale calkiem naturalny tez chyba nie?

National Trust - Wild Rose and Camomile Body Butter
Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Steareth-2, Glicerin, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Trigliceride, Steareth-21, Parfum, Sorbitol, Beeswax, Phenoxyethanol, Dimethicone, Carbomer, Allantoin, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Limonene, Tocopheryl Acetate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral

pachnie bosko, calkiem jak moje perfumy Aura by Swarowski
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 00:04   #3384
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Hej
Bylam ostatnio w organicznym i zauwazylam ze w wiekszosci odzywek Aubrey jest alkohol denatSzukalam odzywki ktora nawilzy moje przesuszone ostatnio wlosy ale nie obciazy ich.W koncu stanelo na odzywce w spraju Acure:

http://www.iherb.com/Acure-Organics-...&sr=null&ic=25
Uzywam jej od kilku dni i naprawde jestem zadowolona- super nawilza i nie obciaza,moje wlosy wygladaja znacznie lepiej(a byly stasznie wysuszone od codziennej jazdy na rowerze w sloncu )no i zapach jest superCiekawa jestem czy ktoras z Was jej uzywala?

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-06-03 o 00:08
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 06:44   #3385
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

a najbardziej przerażające jest to jak ludzie ślepo ufają tym znanym markom...odwiedziłam ostatnio znajomą, która niedawno urodziła, dumna, świeżo upieczona mama przechwala się, że kupiła dla maluszka wszystko najlepsze co mogła, wyciąga chusteczki pampers i jakoś tak niefortunnie wymsknęło mi się, że tam sam syf jest w składzie i że lepiej by zrobiła kupując limitki chusteczek nawilżanych z biedronki bo naprawdę mają same fajności w składzie...no i mi się oberwało, że co ja tam wiem, biedra to sklep dla biednych a przecież taka firma jak pampers nie zrobiłaby badziewia dla małych dzieci!
ręce mi opadły, kopara też i tak jakoś głupio mi się zrobiło, że się w ogóle odezwałam w tym temacie
ja już się nie odzywam, zwłaszcza w necie na innych forach... mam taką grupę, jakiś czas temu był temat: jakie deo dla dziecka (8-10 lat) i zostałam zdeko wyśmiana, no ogólnie, że człowiek przecież poci się wodą (czystą wodą i zatrzymywanie tej wody w organizmie niczym nie grozi
no ok. za jakiś miesiąc ta sama osoba pisze, że wykupiła sobie kurację oczyszczającą trzydniową składającą się z zestawu soczków (zdaje się 3 szt/dziennie) za jakieś 5 stów. Ciekawe po co jej to, skoro poci się czystą wodą ale już zmilczałam

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
... Za to byłam wczoraj w TKMaxxxie i oprócz 2 biustonoszy kupiłam sobie maseczkę SKINATURA od DECLARE i odżywkę do włosów ACCA CAPPA (jakaś włoska z olejem buriti, lawendą i shea)...
uuu
szkoda, że ja nie mam szczęścia do tkmaxxa...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 10:58   #3386
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

jadzka fajne zakupki moja koleżanka była w zeszłym roku w maju na rodos i nie tylko nie było upałów, ale mówi, że normalnie tam marzła, leżenie na plaży wchodziło w grę tylko pod grubym kocem

mhm ja też się generalnie staram nie odzywać, ale czasem nie wytrzymuję...brakuje mi wsród znajomych ludzi świadomych...wszyscy to jacyś chemiczni wariaci poszukujący zdrowia u lekarzy i w aptece
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 12:55   #3387
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

http://organeoblog.pl/jak-usunac-pes...#comment-12137
Ciekawy artykuł na Organeo, nie stosuję tej metody, ale jakiś czas temu używałam płynu Bentley.
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 18:18   #3388
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ufff..dawno mnie nie było Z Majorki wróciłam, nic nie kupiłam. Wkurzyłam się tylko bo nie było upałów Nie znalazłam żadnych kosmetyków, ale w sumie też nie za wiele bym mogła w podręcznym bagażu przewieźć...a tylko taki miałam. Za to byłam wczoraj w TKMaxxxie i oprócz 2 biustonoszy kupiłam sobie maseczkę SKINATURA od DECLARE i odżywkę do włosów ACCA CAPPA (jakaś włoska z olejem buriti, lawendą i shea) Z góry przepraszam za marną jakość.

1. Maseczka: CUDNA!!!!! Nałożyłam wczoraj. Początkowo jakby piekła, ale twardo trzymałam, chyba z godzinę, aż się prawie całkowicie wchłonęła. Buzia wygładzona, bez oznak zmęczenia, cudna!!! Rano mega wypoczęta, a ja nie zawsze po nocy dobrze wyglądam. Tak więc szczerze polecam!!!

2. Odżywka do włosów. Całkiem fajna. Włosy dobrze się układają. Zapach na włosach utrzymuje się baaaardzo długo. Nawet teraz bardzo wyraźnie pachną..trudno mi opisać ten zapach..jakby zapach czystości, świeżości, takiego prania suszonego na łące Ciekawy, fajny zapach..


A co Wam jeszcze powiem. Zakochana jestem w szamponie z iherba Caribbean Solution. Kocham go za zapach i za to jak się po nim włosy układają (mimo, że jest przezroczysty)
- byłaś na zwiedzaniu, czy na pobycie stacjonarnym? Mogłabyś polecić na plotkowym jakieś biuro lub hotel ( i przy okazji reaktywować wątek )
Zakupki cudne - u mnie całkiem inny asortyment
Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kupilam sobie wlasnie maslo do ciala w TK Maxie i moze zerkniecie na sklad? Nie jest zly chyba, ale calkiem naturalny tez chyba nie?

National Trust - Wild Rose and Camomile Body Butter
Aqua, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Steareth-2, Glicerin, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Trigliceride, Steareth-21, Parfum, Sorbitol, Beeswax, Phenoxyethanol, Dimethicone, Carbomer, Allantoin, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Limonene, Tocopheryl Acetate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Citral

pachnie bosko, calkiem jak moje perfumy Aura by Swarowski
No naturalny to on nie jest...
Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Hej
Bylam ostatnio w organicznym i zauwazylam ze w wiekszosci odzywek Aubrey jest alkohol denatSzukalam odzywki ktora nawilzy moje przesuszone ostatnio wlosy ale nie obciazy ich.W koncu stanelo na odzywce w spraju Acure:

http://www.iherb.com/Acure-Organics-...&sr=null&ic=25
Uzywam jej od kilku dni i naprawde jestem zadowolona- super nawilza i nie obciaza,moje wlosy wygladaja znacznie lepiej(a byly stasznie wysuszone od codziennej jazdy na rowerze w sloncu )no i zapach jest superCiekawa jestem czy ktoras z Was jej uzywala?
- fajna

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-06-03 o 18:19
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 18:22   #3389
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;46671192]Oczopląsu to tż dostaje, jak widzi coraz to nowe "skupiska kosmetyków" do fotografowania ; pyta mnie, czy mam zamiar sklep otwierać
Z tej firmy, co żel pod prysznic były także 3 rodzaje balsamów do ciała, maseł oraz scrubów cukrowych, a także olejki i żele pod prysznic firmy Neom; zapach tego mojego żelu mandarynka-kolendra bardzo nietuzinkowy, wręcz wyrafinowany [/QUOTE]
O jakie cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to widze, to od razu chcę coś zamawiac na iherbie Ale się uśmiałam z tymi "skupiskami"/ U mnie to samo..ja szybko układam, robię fotkę i chowam wszystko, bo masakra z tym..i te skupiska do zjęć...


Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
jadzka fajne zakupki moja koleżanka była w zeszłym roku w maju na rodos i nie tylko nie było upałów, ale mówi, że normalnie tam marzła, leżenie na plaży wchodziło w grę tylko pod grubym kocem

mhm ja też się generalnie staram nie odzywać, ale czasem nie wytrzymuję...brakuje mi wsród znajomych ludzi świadomych...wszyscy to jacyś chemiczni wariaci poszukujący zdrowia u lekarzy i w aptece
No tak. Czyli to całkiem normalne...na szczęście wakacje kiedy indziej, to był tylko taki mały relaks..
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-03, 19:55   #3390
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

No to u mnie w pracy ludzie sa bardziej edukowani i np uzywaja Phenome albo szamponow naturalnych ale to jednak nieliczni
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-18 18:55:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:11.