Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-30, 13:26   #1651
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To chyba mają różne opakowania, bo mój był zespawany na stałę ten dzióbek, ale to nic, przelałam sobie do innego
Kurczę chciałam ukręcić krem liponowy, ale widze, że spirytus jest potrzebny Gdzie ja kupię taką minimalną ilość ? W aptece ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:52   #1652
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Niestety, ale takiej małej ilości czystego spirytusu nie kupisz Trzeba się zaopatrzyć w normalną butelkę w monopolowym :|
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 13:58   #1653
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mariola13, najmniejsza ilosc spirytusu jaka udalo sie znalezc to 100ml (podobno sa i 50, ale ja nie widzialam nigdzie )

Aha, moja butelka od olejku myjacego tez ma taki dziubek, ktory mozna podwarzyc i zdjac.

A spirytusem si enie przejmuj, starczy Ci dozywotnio do mieszania tajemniczych mikstur... chyba ze znajdziesz dla niego inne zastosowanie
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 14:08   #1654
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Niestety, ale takiej małej ilości czystego spirytusu nie kupisz Trzeba się zaopatrzyć w normalną butelkę w monopolowym :|
buuu

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Mariola13, najmniejsza ilosc spirytusu jaka udalo sie znalezc to 100ml (podobno sa i 50, ale ja nie widzialam nigdzie )

Aha, moja butelka od olejku myjacego tez ma taki dziubek, ktory mozna podwarzyc i zdjac.

A spirytusem si enie przejmuj, starczy Ci dozywotnio do mieszania tajemniczych mikstur... chyba ze znajdziesz dla niego inne zastosowanie
Hmm, pójdę chyba do zaprzyjaźnionej apteki, może mnie poratują W końcu też robią różne mikstury Jak myślicie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 15:03   #1655
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Odebrałam dziś moje zamowienie!

1. mój olejek ma zdejmowany dziubek, aż się trochę boję, że zbyt łatwo Mam teraz olejek z drzewkiem różanym - piękny zapach! Nie znam zapachu czystego olejku eterycznego (ale chyba będę musiala go kupić!) - w tym olejku zapach jest orzeźwiająco-kojący trochę kwiatowy, trochę cytrusowy, bardzo przyjemny.

2. spirytus - też najmniejsze opakowanie jakie udało mi się kupić to 100 ml - ale to nie kłopot - taka buteleczka kosztuje niewiele, a spirytus może stać długo i się nie psuje Możesz nim też przemywać zlewki i buteleczki do wlasnoręcznie kręconych mazideł (ale ja to robię wódką, bo tańsza).

3. resztę zakupów opiszę w wątku olejowo-hydrolatowym jak je wszystkie obwącham i wybadam
Tutaj jest wstępny opis produktów
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona

Edytowane przez schaetzchen
Czas edycji: 2008-10-01 o 05:59 Powód: dodany link
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:58   #1656
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Odebrałam dziś moje zamowienie!

1. mój olejek ma zdejmowany dziubek, aż się trochę boję, że zbyt łatwo Mam teraz olejek z drzewkiem różanym - piękny zapach! Nie znam zapachu czystego olejku eterycznego (ale chyba będę musiala go kupić!) - w tym olejku zapach jest orzeźwiająco-kojący trochę kwiatowy, trochę cytrusowy, bardzo przyjemny.

2. spirytus - też najmniejsze opakowanie jakie udało mi się kupić to 100 ml - ale to nie kłopot - taka buteleczka kosztuje niewiele, a spirytus może stać długo i się nie psuje Możesz nim też przemywać zlewki i buteleczki do wlasnoręcznie kręconych mazideł (ale ja to robię wódką, bo tańsza).

3. resztę zakupów opiszę w wątku olejowo-hydrolatowym jak je wszystkie obwącham i wybadam
Faktycznie, kupiłam w spożywczaku 100 ml za 9 zł Nawet nie wiedziałam, że takie maleństwa sprzedają Juz ukręciłam żel hialuronowy , serum 3xRose i krem liponowy. Stoją i się robią. Jutro wieczorem będę używać, a dzisiaj przetestuję żel
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:59   #1657
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Faktycznie, kupiłam w spożywczaku 100 ml za 9 zł Nawet nie wiedziałam, że takie maleństwa sprzedają Juz ukręciłam żel hialuronowy , serum 3xRose i krem liponowy. Stoją i się robią. Jutro wieczorem będę używać, a dzisiaj przetestuję żel
Ciekawa jestem opinii o serum i kremie liponowym
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 18:06   #1658
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czy przy peelingu z bromelainą może wystąpić podrażnienie? Raczej nie mam skóry bardzo wrażliwej i po każdym zastosowaniu peelingu mam czerwone placki na skroni (jednej), pasek na czole. Zaczerwienie z czoła zazwyczaj jest już niewidoczne następnego dnia, ale te na skroni utrzymje się znacznie dłużej. Nie wiem czy mam odstawić peeling całkowicie czy może stosować tylko miejscowo (omijając skroń)? Używam średnio raz na tydzień. Szczerze mówiąc szkodaby mi było z niego zrezygnować bo podoba mi się jego działanie.
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:13   #1659
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Faktycznie, kupiłam w spożywczaku 100 ml za 9 zł Nawet nie wiedziałam, że takie maleństwa sprzedają Juz ukręciłam żel hialuronowy , serum 3xRose i krem liponowy. Stoją i się robią. Jutro wieczorem będę używać, a dzisiaj przetestuję żel
Sprzedają jeszcze mniejsze... Ja nie znalazłam (jestem szczęśliwą posiadaczką 100ml zapasu na całe życie - chyba że napadnie mnie handra i załamanie po pracy w jakiś jesieny dzień i znajdę dla niego zastosowanie rozweselające), ale Ci Panowie z ławki koło miejsca mojej pracy mają ich (czyli 50ml) jakieś zapasy hurtowe, sądzac z zawatrości kosza obok ławki
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 19:22   #1660
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Sprzedają jeszcze mniejsze... Ja nie znalazłam (jestem szczęśliwą posiadaczką 100ml zapasu na całe życie - chyba że napadnie mnie handra i załamanie po pracy w jakiś jesieny dzień i znajdę dla niego zastosowanie rozweselające), ale Ci Panowie z ławki koło miejsca mojej pracy mają ich (czyli 50ml) jakieś zapasy hurtowe, sądzac z zawatrości kosza obok ławki
No to kurcze już wiadomo kto te 50ml spirytusu sprząta ze sklepów, rzeczywiście je trudno zdobyć, najwięcej mają półlitrówek... Ci panowie to mogliby hurtowo się składać, a 50ml nam zostawiać.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:19   #1661
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Applegirl, mnie nic nie podraznilo, a nalozylam go naprawde sporo. Czytalam jednak, ze podrazniac moze owiec (moze jestes na niego uczulona?)

Co do olejku pomaranczowego, to moj tez sie podwaza. Za to nie dostalam szklanej buteleczki do serum LEMON, w ktorej mialam trzymac biezaca porcje (reszta a plastikowej w lodowce), niby mozna gdzies przelac, ale boje sie ze bedzie niezdezynfekowana... Jak myslicie? chyba ze w niemowlecym sterylizatorze wygotuje?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 20:23   #1662
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Applegirl, mnie nic nie podraznilo, a nalozylam go naprawde sporo. Czytalam jednak, ze podrazniac moze owiec (moze jestes na niego uczulona?)

Co do olejku pomaranczowego, to moj tez sie podwaza. Za to nie dostalam szklanej buteleczki do serum LEMON, w ktorej mialam trzymac biezaca porcje (reszta a plastikowej w lodowce), niby mozna gdzies przelac, ale boje sie ze bedzie niezdezynfekowana... Jak myslicie? chyba ze w niemowlecym sterylizatorze wygotuje?
To napisz do nich to Ci doślą.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 20:42   #1663
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jej, co z tymi moimi literowkami? sorry, i za "owiec" i za "reszta a" (mialo byc "w")
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:29   #1664
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Applegirl, mnie nic nie podraznilo, a nalozylam go naprawde sporo. Czytalam jednak, ze podrazniac moze owiec (moze jestes na niego uczulona?)
Niby jestem alergiczką, ale o owsie nic mi nie wiadomo... A lekkiego szczypania też nikt nie odczuwa? Kurcze no, szkoda by było teraz zrezygnować, została mi jeszcze jakaś 1/10 opakowania
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 22:37   #1665
mrs.doubtfire
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 566
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Lekkie szczypanie to ja odczuwam czasem i czasem jestem troszke zaczerwieniona po zmyciu, ale przechodzi. A taką czerwoną kreskę na czole to miałam po maseczce z glinką, kiedy mi się za bardzo zaschła i się zdziwiłam, no wiesz czoło mi się zmarszczyło i wtedy po zmyciu miałam na czole taką krechę po środku, ale na rano mi zeszła.

Chciałam dodać, że ta maseczka to była glinka zielona Argiletz.
mrs.doubtfire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 07:18   #1666
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Niby jestem alergiczką, ale o owsie nic mi nie wiadomo... A lekkiego szczypania też nikt nie odczuwa? Kurcze no, szkoda by było teraz zrezygnować, została mi jeszcze jakaś 1/10 opakowania
Lekkie szczypanie to u mnie przy tej maseczce-peelingu normalne, po niej cera jest chwilkę zaczerwieniona... Po pierwszym użyciu też miałam czerwoną plamkę na policzku, która zeszła mi po 3 dniach, ale po kolejnych już nic się nie działo.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:12   #1667
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Czy przy peelingu z bromelainą może wystąpić podrażnienie? Raczej nie mam skóry bardzo wrażliwej i po każdym zastosowaniu peelingu mam czerwone placki na skroni (jednej), pasek na czole. Zaczerwienie z czoła zazwyczaj jest już niewidoczne następnego dnia, ale te na skroni utrzymje się znacznie dłużej. Nie wiem czy mam odstawić peeling całkowicie czy może stosować tylko miejscowo (omijając skroń)? Używam średnio raz na tydzień. Szczerze mówiąc szkodaby mi było z niego zrezygnować bo podoba mi się jego działanie.
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Applegirl, mnie nic nie podraznilo, a nalozylam go naprawde sporo. Czytalam jednak, ze podrazniac moze owiec (moze jestes na niego uczulona?)

Co do olejku pomaranczowego, to moj tez sie podwaza. Za to nie dostalam szklanej buteleczki do serum LEMON, w ktorej mialam trzymac biezaca porcje (reszta a plastikowej w lodowce), niby mozna gdzies przelac, ale boje sie ze bedzie niezdezynfekowana... Jak myslicie? chyba ze w niemowlecym sterylizatorze wygotuje?
ja w niemowlęcym sterylizatorze wygotowuję wszystkie swoje buteleczki, potem można jeszcze przelać spirytusem i odstawić do wyparowania/wyschnięcia

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Niby jestem alergiczką, ale o owsie nic mi nie wiadomo... A lekkiego szczypania też nikt nie odczuwa? Kurcze no, szkoda by było teraz zrezygnować, została mi jeszcze jakaś 1/10 opakowania
bromelaina może podrażniać, ja za każdym razem czuję lekkie szczypanie i po zmyciu twarz jest zaczerwieniona, ale traktuję ją serum ekspresowym z aloesem i wszystko wraca do normy
być może zbyt długo trzymasz, jeśli jednak skrócisz czas a zaczerwienienie nadal będzie się utrzymywało tak długu pewnie będziesz się musiała pożegnać
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:16   #1668
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem opinii o serum i kremie liponowym
Dzisiaj o 18 będzie 12 godzin od ukręnia, więc będę mogła je wypróbować Zdam oczywiście relację

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Sprzedają jeszcze mniejsze... Ja nie znalazłam (jestem szczęśliwą posiadaczką 100ml zapasu na całe życie - chyba że napadnie mnie handra i załamanie po pracy w jakiś jesieny dzień i znajdę dla niego zastosowanie rozweselające), ale Ci Panowie z ławki koło miejsca mojej pracy mają ich (czyli 50ml) jakieś zapasy hurtowe, sądzac z zawatrości kosza obok ławki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 09:36   #1669
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jeszcze raz zapytam, bo nie wiem jak użuwać: mam TAMANU i AMLA C15. Czy jeden używać na dzień a drugi lepiej na noc, czy oba na noc ale raz jeden raz drugi? CO radzicie?
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 09:51   #1670
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja zrobiłam wielkie zamówienie wczoraj kupiła 2 hydrolaty jabkowy, rumiankowy olejek waniliowy myjący, sera jz nie brałam bo mam jeszcze na miesiąc zapas masełko mango i monoli dla włosków proszek może jednak zabłysną
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 10:11   #1671
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire
Lekkie szczypanie to ja odczuwam czasem i czasem jestem troszke zaczerwieniona po zmyciu, ale przechodzi. A taką czerwoną kreskę na czole to miałam po maseczce z glinką, kiedy mi się za bardzo zaschła i się zdziwiłam, no wiesz czoło mi się zmarszczyło i wtedy po zmyciu miałam na czole taką krechę po środku, ale na rano mi zeszła.
Oj wiem coś o tym jeśli chodzi o glinki nieprzyjemna sprawa.

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Lekkie szczypanie to u mnie przy tej maseczce-peelingu normalne, po niej cera jest chwilkę zaczerwieniona... Po pierwszym użyciu też miałam czerwoną plamkę na policzku, która zeszła mi po 3 dniach, ale po kolejnych już nic się nie działo.

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
bromelaina może podrażniać, ja za każdym razem czuję lekkie szczypanie i po zmyciu twarz jest zaczerwieniona, ale traktuję ją serum ekspresowym z aloesem i wszystko wraca do normy
być może zbyt długo trzymasz, jeśli jednak skrócisz czas a zaczerwienienie nadal będzie się utrzymywało tak długu pewnie będziesz się musiała pożegnać
Może rzeczywiście trochę za długo trzymałam peeling na twarzy (widocznie moja kąpiel za długo trwa ).
Wczoraj zrobiłam peeling i trzymałam chyba krócej niż zwykle, oczywiście szczypało, ale dziś nie widzę zaczerwienienia.


Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
a ja zrobiłam wielkie zamówienie wczoraj kupiła 2 hydrolaty jabkowy, rumiankowy olejek waniliowy myjący, sera jz nie brałam bo mam jeszcze na miesiąc zapas masełko mango i monoli dla włosków proszek może jednak zabłysną
Napisz co dokładnie kupiłaś na włosy i później podziel się z nami wiedzą o działaniu proszku Też potrzebuję czegoś na włosy
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 11:22   #1672
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mariola13 mam tak samo jak ty z oczami i olejkiem.Zawsze po zmyciu olejkiem tuszu oczy zachodzą mi mgłą i są podrażnione Używałam już olejków z mazideł i bu.Może to alergia na oleje? Macie jakieś inne sposoby na zmywanie tuszu
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:22   #1673
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mariola13 mam tak samo jak ty z oczami i olejkiem.Zawsze po zmyciu olejkiem tuszu oczy zachodzą mi mgłą i są podrażnione Używałam już olejków z mazideł i bu.Może to alergia na oleje? Macie jakieś inne sposoby na zmywanie tuszu
Ja zmywałam dwufazowym Loreal i Infinity. Oststnio jak miałam podrażnienie to kupiłam w aptece jednofazowiec Floslek, dobrze zmywał tusz. Teraz mam płyn micelarny AA (niebieski) i też jest bardzo dobry Olejek stosuję tylko do zmycia całej twarzy, ale już po demakijażu.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:30   #1674
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja zmywałam dwufazowym Loreal i Infinity. Oststnio jak miałam podrażnienie to kupiłam w aptece jednofazowiec Floslek, dobrze zmywał tusz. Teraz mam płyn micelarny AA (niebieski) i też jest bardzo dobry Olejek stosuję tylko do zmycia całej twarzy, ale już po demakijażu.
Mariola dzięki za pomoc Wykorzystam gotowca

Macie może przepis na własnoręcznie robiony micel?
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:51   #1675
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez golabek Pokaż wiadomość
Mariola13 mam tak samo jak ty z oczami i olejkiem.Zawsze po zmyciu olejkiem tuszu oczy zachodzą mi mgłą i są podrażnione Używałam już olejków z mazideł i bu.Może to alergia na oleje? Macie jakieś inne sposoby na zmywanie tuszu
Dziewczyny, ja zmywam oczy nad zlewem podczas mycia twarzy i wszytsko pieknie sie domywa, czasami rowniez miewam taka mgle na oczach jak dostanie sie cos do oka, ale to przechodzi, to wkoncu olej ale nic zlego nie zrobi. Nie chcialoby mi sie bawic w platki kosmetyczne, pozatym by olejek myjacy dobrze dzialal potrzeba wody do niego
marea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:07   #1676
golabek
Wtajemniczenie
 
Avatar golabek
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 139
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja zmywam płatkami namoczony wodą i olejem.Bardzo uważam ale mgłę mam zawsze i do końca dnia nie schodzi Próbowałam już na różne sposoby Szkoda bo bardzo lubię olejki
golabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 13:23   #1677
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Odsybskrybło mi sie przypadkiem...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:54   #1678
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marea Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja zmywam oczy nad zlewem podczas mycia twarzy i wszytsko pieknie sie domywa, czasami rowniez miewam taka mgle na oczach jak dostanie sie cos do oka, ale to przechodzi, to wkoncu olej ale nic zlego nie zrobi. Nie chcialoby mi sie bawic w platki kosmetyczne, pozatym by olejek myjacy dobrze dzialal potrzeba wody do niego
Ja robię tak samo. Nie podraznia mi oczu, bo te wszystkie preparaty do demakijażyu robiły mi królika
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:02   #1679
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Jeszcze raz zapytam, bo nie wiem jak użuwać: mam TAMANU i AMLA C15. Czy jeden używać na dzień a drugi lepiej na noc, czy oba na noc ale raz jeden raz drugi? CO radzicie?
Tamanu masz serum, czy czysty olej? W sumie to wszystko jedno, używalabym na noc. Serum z wit. C na dzień (ja daję pod filtr - ale mam serum domowej produkcji, nie zestaw z BU). A ponieważ witamina kumuluje się w skórze, to nie ma sensu stosować jej codziennie - można na zmianę z jakimś innym serum antyoksydacyjnym.
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 07:21   #1680
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Ja robię tak samo. Nie podraznia mi oczu, bo te wszystkie preparaty do demakijażyu robiły mi królika

Tak piszecie o tej mgiełce - ja używam olejku myjącego na chwilkę przed pójściem spać, wiec nigdy nie kontemplowałam mgiełki na oczach... Wczoraj chciałam się przekonać... i mam faktycznie taką delikatną, ale nie podrażnia mi oczu jak inne kosmetyki, więc chyba jest ok.
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.