Ratunku !! zrozpaczona i załamana :( Effaclar K - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-04, 16:07   #1
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166

Ratunku !! zrozpaczona i załamana :( Effaclar K


Jestem załamana !!! Przez lipiec smarowałam twarz Effaklarem K !! Nie miałam wtedy pojęcia że zawiera on kwasy i że nie można ich stosować w czasie lata Jak przeczytałam jakie mogą być teraz tego skutki to sie załamałam Narazie nie mam żadnych plam ale bardzo sie boje że za pare lat wyskocza mi jakies wielkie !!! Prosze powiedzciem mi czy naprawde moge spodziewać sie jakis przebarwień ?? Jestem załamana !!! Gdy kupowałam Effaklara pani w aptece nic mi nie powiedziałą że nie powinnam smarować nim buzie w lato !!! A jeżeli mi wyskoczą juz te nieszczesne plamy to czy bede je mogła czymś usunąć czy zostana mi na stałe >????

Prosze pocieszcie mnie jakoś bo jestem zrozpaczona
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:09   #2
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Ratunku !! zrozpaczona i załamana :(

Droga Malinko najpierw powinnas dostac porzadne lanie
nie uwazam,ze zawinila tu pani z apteki,bo przebarwienia skorne moga wystapic nie tylko po kwasach,ale rowniez po pigulkach antykoncepcyjnych czy srodkach antydepresyjnych i chyba to nie jej obowiazek,zeby kazdemu przypominac o ochronie przed sloncem.Duza czesc winy lezy po stronie osob,ktore nie czytaja ulotek zalaczonych do lekarstw i kosmetykow.Teraz mozesz sie juz uspokoic,bo mialas wiecej szczescia jak rozumu,jezeli przebarwienia nie wystapily do tej pory.Jezeli nadal uzywasz kremow z kwasami to zaopatrz sie w jakis porzadny kremik z filtrami,nawet jesienia i zima nie powinno sie o tam zapominac.Jezeli kiedykolwiek dostaniesz plamy,to napewno przyczana nie bedzie to,ze tego lata uzywalas kremow z kwasami bez zabezpieczenia skory filtrami.Pamietaj na przyszlosc o ochronie przeciwslonecznej
nie tylko przy uzywaniu kwasow ale rowniez dlatego,ze promienie sloneczne maja bardzo zly wplyw na nasza skore i mozesz sie przez to bardzo szybko zestarzec.
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 17:31   #3
Malinka24
Raczkowanie
 
Avatar Malinka24
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 166
Re: Ratunku !! zrozpaczona i załamana :(

Dzięki !! Jak dobrze zrozumiałam to skoro do tej pory nie pojawiły mi sie żadne plamy to oznacza to że moge byc juś spokojna ?? Własnie kiedy kupowałam ten kosmetyk w aptece to pani powiedziała mi tylko że jest do cery tradzikowej i nic wiecej !! Wydaje mi sie że chciała go poprostu sprzedać i nie obchodziło ją to że nabawie się plam , albo poprostu nie miała pojęcia jaki jest skład tego kremu!! A ulotka do niego załączona nie była przetłumaczona na j.polski !! Na opakuowaniu pisało tylko że oczyszcza pory i zmniejsza je juz po 5 dniach itp.
Juz nigdy nie popełnie takieg błedu !! teraz stosuje lysanel mat ale nei wiem jak mam to zrobić żeby nakładać na niego jeszcze filtr ?? Bo na krem nakładam puder Eris 20 !! Więc co najpierw krem, po tem filtr a na końcu puder ?? Czy to nie za duzo tak naraz ?
__________________
===

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-04, 19:59   #4
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Re: Ratunku !! zrozpaczona i załamana :(

Nie znam pudrow Eris,wiec weszlam na jej strone i puder,ktory uzywasz to chyba ten antybakteryjny przeznaczony do osob ponizej 20-tego roku zycia (innego z 20 nie znalazlam).Jezeli jest to ten puder,to poczytaj dobrze informacje na opakowaniu a wtedy dowiesz sie,ze zawiera filtry.Jest to idealne rozwiazanie,bo nie musisz jeszcze dodatkowo nakladac kremu z filtrami,co byloby wskazane poniewaz jak wyczytalam to Lysanel mat zawiera rowniez kwasy(1,8%).Teraz juz mozesz byc naprawde spokojna.
Pozdrawiam
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.