Przedłużenie sesji - powód - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-20, 07:32   #1
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288

Przedłużenie sesji - powód


Hej!
Czy możecie podzielić się swoimi pomysłami na uzasadnienie prośby o przedłużenie sesji?
Nigdy wcześniej nie musiałam tego robić, ale w tym roku muszę złożyć podanie, ponieważ wyjeżdżam do pracy za granicę i wrócę dopiero w połowie października.
Problemem nie jest to, że nie mam zaliczeń, a jedynie wpisów w indeksie, ponieważ musiałam się też szybciej wyprowadzić z miasta, w którym studiuję, a kolega, który miał mój indeks nie miał też na tyle szczęścia, żeby później złapać wszystkich brakujących mi wykładowców.
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 11:47   #2
licziliczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 92
Dot.: Przedłużenie sesji - powód

Popytaj wśród studentów Twojej Uczelni, jak Dziekan podchodzi do takich przypadków jak Twój. Może wystarczy napisać prawdę?
licziliczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-20, 12:31   #3
alczatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 60
Dot.: Przedłużenie sesji - powód

U mnie wystarczy w powodach napisać, że prosisz o przedłużenie z powodu nieuzyskania (lub w Twoim wypadku niemożności uzyskania z powodu wyjazdu) wszystkich wpisów w czasie do zakończenia sesji poprawkowej. Powinni się zgodzić bez problemu, jeśli nie przesadzisz z terminem przedłużenia. Wtedy po prostu dają zgodę na jakiś krótszy chyba.
alczatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 06:54   #4
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: Przedłużenie sesji - powód

Cytat:
Napisane przez licziliczi Pokaż wiadomość
Popytaj wśród studentów Twojej Uczelni, jak Dziekan podchodzi do takich przypadków jak Twój. Może wystarczy napisać prawdę?
Cytat:
Napisane przez alczatka Pokaż wiadomość
U mnie wystarczy w powodach napisać, że prosisz o przedłużenie z powodu nieuzyskania (lub w Twoim wypadku niemożności uzyskania z powodu wyjazdu) wszystkich wpisów w czasie do zakończenia sesji poprawkowej. Powinni się zgodzić bez problemu, jeśli nie przesadzisz z terminem przedłużenia. Wtedy po prostu dają zgodę na jakiś krótszy chyba.
Chyba macie rację, nie ma co za bardzo kombinować, bo później mogą chcieć jakichś zaświadczeń itp.
Dzięki
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 17:14   #5
schoonheid
Raczkowanie
 
Avatar schoonheid
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużenie sesji - powód

A jakaś przyjazna duszyczka nie mogłaby Ci pomóc i zebrać wpisów za Ciebie? Zawsze, gdy nie mogłam sama pozbierać wpisów uśmiechałam się do kogoś kto mieszka blisko bądź walczy jeszcze w sesji poprawkowej i nie było problemu. Sama też niejednokrotnie biegałam za wpisami dla znajomych, którzy nie mogli sami tego zrobić, bo trochę tak szkoda przedłużać sesję, bo tracisz możliwość walki o stypendium naukowe.
Chyba, że nikt nie może Ci pomóc, albo te wpisy musisz uzyskać osobiście, bo i takie akcje u nas robili
W przypadku, gdy naprawdę będziesz musiała pisać prośbę o przedłużenie sesji, najlepiej napisać prawdę, o czym już wspomniano wcześniej.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
schoonheid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-21 18:14:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.