Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-01, 10:01   #961
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
tylko ze to mój mąż już jest, ale skopać dupsko zawsze mu moge
to tym bardziej trzeba go wychowac
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:02   #962
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist
Ta wcierka, którą mam, ma taki fajny plastikowy, długi i cienki aplikator w buteleczce. Więc niby ok. Tylko nie wiem czy to mam nakładać na calutką głowę tak dokładnie?

Bayka

To w sumie mamy podobną pielęgnację. Szampony i odżywki używam te, co mama kupi ;p Czasem zrobię jakąś maseczkę/dam oleje na noc. Piję ziółka, nie suszę, nie farbuję, prostownicy nigdy nie używałam. No i zacznę brać ten kwas. A ty nie masz problemu z wypadającymi włosami?

kicia069
A nie masz jakiś starych zdjęć zdjęć w naturalnym kolorze, żeby pokazać mężowi? Pogadaj z nim szczerze, że to twój cel wrócić do tego koloru i zależy ci na jego wsparciu. Albo żeby chociaż nie komentował, bo psuje ci motywacje i dołuje. Chyba ma w sobie tyle empatii i zrozumie.
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:03   #963
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
ja mojemu jak mówiłam że będe zapuszczać naturalne to pokazałam pare zdjęć z wizazu -dziewczyn z naturalnymi włoskami i dziewczyn z farbowanymi -to do niego przemówiło
teoretycznie mogłabym tak tez zrobic ale w jego przypadku to by była syzysofowa praca

po prostu nie będę sie tak przejmować jego opinią bo wiem ze nie ma racji, a jakbym miała załamanie to się wam wyżalę
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:06   #964
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
teoretycznie mogłabym tak tez zrobic ale w jego przypadku to by była syzysofowa praca

po prostu nie będę sie tak przejmować jego opinią bo wiem ze nie ma racji, a jakbym miała załamanie to się wam wyżalę
dokładnie, nie ma się co przejmowac i psuć sobie humor, a tutaj zawsze możesz wpaść w chwili kryzysu i pomarudzić
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:07   #965
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
kicia069
A nie masz jakiś starych zdjęć zdjęć w naturalnym kolorze, żeby pokazać mężowi? Pogadaj z nim szczerze, że to twój cel wrócić do tego koloru i zależy ci na jego wsparciu. Albo żeby chociaż nie komentował, bo psuje ci motywacje i dołuje. Chyba ma w sobie tyle empatii i zrozumie.
Z tym jego wsparciem to wole nie ryzykować bo ostatnio jak zaczełam ćwiczyć to kazałam mu ze jak mi sie nie bedzie chciało zeby mnie zmusił bo z natury jestem leniwa a jak w paru ostatnich dniach mi sie nie chciało ćwiczyć to chodził za mna i mówił ze jestem gruba i brzydko wyglądam bo nie ćwicze, a jak go prawie za to zamordowałam to zdziwiniony mnie spytał ze mniał mnie niby motywować i motywuje na swój sposób bo inaczej nie umie
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:14   #966
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
chemist
Ta wcierka, którą mam, ma taki fajny plastikowy, długi i cienki aplikator w buteleczce. Więc niby ok. Tylko nie wiem czy to mam nakładać na calutką głowę tak dokładnie?
ja wcierki wole sobie zawsze przelac do buteleczki z atomizerem, spryskuje sobie skore glowy robiac przedzialki i pozniej chwilke masuje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 10:51   #967
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
ciesze sie, ze mnie to juz nie kusi, wkurza mnie tylko fakt tych pojedynczych siwych wlosow, zaraz biegne czytac czym to mozna powstrzymac bo podobno jakies oleje czy cos uzywane systematycznie moga tak wlasnie dzialac.
Jak cos wyczytasz, to podziej sie informacja. Tez mam pierwsze siwki i narazie je sobie wyrywam Czytalam tez o tych olejach i chyba vatika miala takie wlasciwosci, ale nie jestem pewna.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja bym za takie teksty faceta kopnela w tylek
Prosto, zwiezle i w samo sedno
Ja mam ogromne szczescie w tym wzgledzie - moj facet nie cierpi "wypacykowanych kobiet" i uwaza, ze piekna kobieta to taka, ktora bosko wyglada w jeansach i t-shircie - bez makijazu i stylizacji fryzury Ja z reszta uwazam podobnie i staram sie isc konsekwentnie w kierunku natury - nie tylko jesli chodzi o wlosy, ale i ogolna pielegnacje.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 11:04   #968
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Na zahamowanie siwienia pomagaja witaminy z grupy B

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Mi by sie tez nie podobalo gdyby moj Tz uwazaj ze musze farbowac wlosy, malowac sie czy chodzic na szpilkach
dbam o siebie bo to lubie i bede robic to w ten sposob ktory mi odpowiada

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

fajny dobieraniec

__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:11   #969
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Na zahamowanie siwienia pomagaja witaminy z grupy B
Mi by sie tez nie podobalo gdyby moj Tz uwazaj ze musze farbowac wlosy, malowac sie czy chodzic na szpilkach
dbam o siebie bo to lubie i bede robic to w ten sposob ktory mi odpowiada

fajny dobieraniec
Zgadzam sie co do TZ. Ogolnie denerwuje mnie to, ze facet sobie moze "wymagac" takich rzeczy od partnerki Na takie cos nie ide
Dobieraniec boski, ale sama go sobie nie zrobie. Ja w ogole sama sobie nawet tego zwyklego nie umiem zrobic, bo mnie po 2 minutach rece bola i potem jest ten dobieraniec jakis taki koslawy
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:14   #970
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Dobieraniec boski, ale sama go sobie nie zrobie. Ja w ogole sama sobie nawet tego zwyklego nie umiem zrobic, bo mnie po 2 minutach rece bola i potem jest ten dobieraniec jakis taki koslawy
ja taki normalny to tak, ale np zrobic dobierany klos.. to tez nie mam sily w rekach

ale moze kiedys poprobuje
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:39   #971
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

mój maż ma pierwsze siwulce i jemu b. pomaga olej amla (ten z Khadi) plus wcierki Np z BU ta: http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html
i szampon do włosów ciemnych (ma czarne włosy) np z Pat&Rub.
Choć przyznam że tych siwych włosów to u niego jest powiedzmy z 7 ale po paru tygodniach widać było efekty -włosy się przyciemniły.
Efektem ubocznym jest fryzjer minimum raz w tygodniu
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 11:51   #972
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzien dobry

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
dziękuje kochana jestes

dokładnie masz racje, on zauważył ze nie stylizuje włosów itp i odebrał jakbo brak dbania i chce dla mnie dobrze, szkoda tylko ze nie widzi ze sa bardziej błyszczące już się nie wykruszają masowo i zaczeły sie naturalnie błyszczeć

wszytsko przez to że jestem kręconowłosa a mi pasują proste włosy.. a wiadomo ze to rodzaj włosów specjalnej troski..


wczoraj z nim rozmawiałam ze chce wracać do natury a on do mnie, do takiego brzydkiego koloru? i na tym zakończyłam rozmowe, ogólnie to przez niego mi sie nie udaje wytrzymać w `dbaniu` o włosy. Nie miałam nigdy w nim wsparcia bo zawsze mnie wolał w farbowanych, dlatego dziewczyny przyszłam do WAS i mi jest duużo raźniej i sie moim mężczyzną tak już nie przejmuje
A wiec tak: ja wiem, ze krecone wlosy wymagaja wiecej pielegnacji, ale sa tu na wizazu dziewczyny, ktore prostuja wlosy po kazdym myciu a mimo wszystko maja dalej piekne wlosy botak wytrwale je pielegnuja. Nawet ostatnio ogladalam wlosy dziewczyny, ktora rozjasnia (!!) tzn farbuje ale na prawde na jasny blond a kazdy wie, ze to naraza wlosy na zniszczenie i ma naturalnie krecone wlosy a prostuje po kazdym myciu i ma jedne z najpiekniejszych wlosow tu na wizazu. O, nastepna zgodna z opisem mi sie przypomniala, takze sa juz dwie-conajmniej. Czyli sie da. Nie wiem jak u Ciebie z czasem, ale one tez ucza sie/ pracuja i znajduja czas dla wlosow, a wlosy i sie za to odwdzieczaja. Takze mozez zostawic sobie na przyklad prostowanie wlosow, skoro Ci pasuja i lepiej sie w nich czujesz a wlosy nadal beda piekne, ale trzeba sie najpierw przylozyc a potem to wchodzi w krew i nawet nie wyobraza sobie czlowiek przestac pielegnowac

co do naturalnego koloru: maz Cie nie widzial w calych naturalnych tylko z poblyskiem rudosci jesli dobrze zrozumialam? wiec trudno mu ocenic. A poza tym mi sie wydaje, ze On zmieni zdanie jak juz cale wlosy beda naturalne, On teraz mysli pewnie o tym odroscie przez nastepne miesiace. Ale czas szybko zleci i potem bedzie zadowolony a nawet jesli nie, to powiem Ci tak: trzeba zostawic jakas przestrzen dla siebie, Ty chcesz miec wlosy naturalne i miej je czy mezowi sie podoba czy nie. Ja Cie bron Boze nie buntuje, ale wspolne decyzje to podejmowac sie powinno w zwiazku ze zwiazkiem, z praca, miejscem zamieszkania, co do dzieci, planow na przyszlosc, wyjazdow itd, ale wlosy to Twoja i tylko Twoja decyzja, a facet kocha Ciebie i musi dac Ci w tej kwestii wolna reke. Ja wiem, ze faceci czesto sugeruja dziewczynoc cos co do wlosow i ja tez to przeszlam!! Mialam platyne prawie biale wlosy na glowie, bo tak sobie zyczyl moj Tz. Ale to jest zle, powinnysmy miec sile byc soba i nie pozwolic facetowi zmieniac nas mam nadzieje, ze bedziesz silna i nie dasz sie zlamac, ja wiem, ze maz chce dla Ciebie tylko dobrze, zebys slicznie wygladala, ale w naturalnym kolorze tez bedziesz slicznie wygladac, a wy serio po prostu inaczej rozumiecie "dobry wywlad"-On mysli o pelnej stylizacji, Ty o zdrowiu i pieknie wlosow, i to TY masz tu racje


Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Widział bo jestesmy ze sobą wiele lat i na samym początku miałam naturalne, tylko ze po spranym szamponie więc został taki rudy odblask i on teraz myśli ze jak wróce do natury to będę miała takie same, ale mężczyźnie nie przetumaczysz


tylko ze to mój mąż już jest, ale skopać dupsko zawsze mu moge
aaa bo faceci nie lubia chyba rudosci przynajmniej Ci, ktorych ja znam, nie umiem powiedziec czemu, bo sama chcialam kiedys miec rude wlosy wiec sie nie martw, powiedz mu jak zacznie znow zwracac Ci uwage, ze kolor wlosow to Twoja decyzja i proslilabys o zrozumienie i wsparcie a nie krytyke i ze masz powody, dla ktorych robisz tak a nie inaczej. I ze Ty mu nie kazesz nosic dreadow na przyklad-moze zrozumie a jak nie to popros o niekomentowanie, bo negatywne komentarze beda Cie lamac i bedzie Ci zupelnie niepotrzebnie przykro, a on z czasem zmieni zdanie, gwarantuje Ci

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
chemist
Ta wcierka, którą mam, ma taki fajny plastikowy, długi i cienki aplikator w buteleczce. Więc niby ok. Tylko nie wiem czy to mam nakładać na calutką głowę tak dokładnie?

Bayka

To w sumie mamy podobną pielęgnację. Szampony i odżywki używam te, co mama kupi ;p Czasem zrobię jakąś maseczkę/dam oleje na noc. Piję ziółka, nie suszę, nie farbuję, prostownicy nigdy nie używałam. No i zacznę brać ten kwas. A ty nie masz problemu z wypadającymi włosami?
mam Ty tez? tzn ja to mam z powodu problemow z tarczyca, mam nadzieje, ze jak zaczne brac leki to przejdzie z czasem
Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Z tym jego wsparciem to wole nie ryzykować bo ostatnio jak zaczełam ćwiczyć to kazałam mu ze jak mi sie nie bedzie chciało zeby mnie zmusił bo z natury jestem leniwa a jak w paru ostatnich dniach mi sie nie chciało ćwiczyć to chodził za mna i mówił ze jestem gruba i brzydko wyglądam bo nie ćwicze, a jak go prawie za to zamordowałam to zdziwiniony mnie spytał ze mniał mnie niby motywować i motywuje na swój sposób bo inaczej nie umie
ooo, z tym do DOKLADNIE mam to samo, Jak sie z nim poznalam to bylam za chuda-jego zdaniem. Teraz przytylam, no ale fakt, wiecej niz powinnam i probuje cos z tym zrobic. TEZ mu powiedzialam, ze ma mi mowic ze mam isc cwiczyc, jakbym lenia miala, to On dokladnie tak jak Twoj mowi ze mam cos zrobic bo gruba jestem itd. I tu wychodzi to, ja inne myslenie maja faceci niz kobiety. Kobiety oczekuja, ze facet powie: "kochanie mialas cwiczyc, idz-bedziesz piekniejsza i bedziesz bardzej z siebie zadowolona" ale nie, facet mowi " idz cwiczyc bo gruba jestes, brzydka" no coz, to juz chodzi o to, ze oni tacy sa, mysla inaczej, wiec coz olac trzeba tzn wpuszczac jednym uchem, wypuszczac drugim

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Jak cos wyczytasz, to podziej sie informacja. Tez mam pierwsze siwki i narazie je sobie wyrywam Czytalam tez o tych olejach i chyba vatika miala takie wlasciwosci, ale nie jestem pewna.
wyczytalam, ze drozdze, zdrowa dieta.
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:51   #973
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
Na zahamowanie siwienia pomagaja witaminy z grupy B

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Mi by sie tez nie podobalo gdyby moj Tz uwazaj ze musze farbowac wlosy, malowac sie czy chodzic na szpilkach
dbam o siebie bo to lubie i bede robic to w ten sposob ktory mi odpowiada
dobieraniec piekny ja umiem sobie zrobic zwyklego tylko bo potem to juz rece opadaja

oo, czyli to prawda-wit B w drozdzach jej masa
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie co do TZ. Ogolnie denerwuje mnie to, ze facet sobie moze "wymagac" takich rzeczy od partnerki Na takie cos nie ide
Dobieraniec boski, ale sama go sobie nie zrobie. Ja w ogole sama sobie nawet tego zwyklego nie umiem zrobic, bo mnie po 2 minutach rece bola i potem jest ten dobieraniec jakis taki koslawy
mnie tez to wkurza ja szlam kiedys na takie rzeczy, teraz baaardzo powoli zaczynam uczyc sie mowic na to nie. jest to bez szkody dla zwiazku, bo ja poprostu lulturalnie, na spokojnie wyrazam swoje zdanie, nie wsciekam sie. mowie, ze tak zrobie jak chce, bo to moj wyglad. A nie, ze facet bierze zwyka dziewczyne, a nastepnie powoli ja sobie zmienia na np blond wlosy, wyprostowane, grzyweczka, szpileczki, szczupla, bo jak przytyje to"wez sie za siebiie" lub odwrotnie- zmienia na czarne wlosy, grzyweczke itd. To po co bierze zwykla dziewczyne, zeby ja zmienic na taka, ktora jest w jego typie, zamiast od razu sobie takiej poszukac???
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:52   #974
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
ja wcierki wole sobie zawsze przelac do buteleczki z atomizerem, spryskuje sobie skore glowy robiac przedzialki i pozniej chwilke masuje
ja tez tak zrobilam ale wtedy za duzo mi jej szlo a w uk taka polska wcierka jest bardzo cenna, strzykawka wiem ile biore i tyle musi mi starczyc;-)i latwo mi sie nia aplikuje, bo prosto na skore glowy;-)

wiecie co dziewczyny moj TŻ jest pod tym wzgledem niezastąpiony- jak malowałam na blond to pomagał mi nakładać farbe na odrosty, a jak przestałam malować to dzielnie mnie wspiera i nie marudzi ;-)

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-01 o 11:58
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 11:54   #975
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
mój maż ma pierwsze siwulce i jemu b. pomaga olej amla (ten z Khadi) plus wcierki Np z BU ta: http://www.biochemiaurody.com/sklep/lotioneclipta.html
i szampon do włosów ciemnych (ma czarne włosy) np z Pat&Rub.
Choć przyznam że tych siwych włosów to u niego jest powiedzmy z 7 ale po paru tygodniach widać było efekty -włosy się przyciemniły.
Efektem ubocznym jest fryzjer minimum raz w tygodniu
kurde no, wlasnie ja chce uniknac przyciemniajacego efektu

w ogole jeszcze jakis czas temu marzylam, zeby zczac siwiec bo jakos sobie wyobrazalam, ze wyedy bede mic pretekst, zeby rozjasniac z powrotem wlosy, a poza tym w tych blond wlosach tych siwych nie byloby widac. Ale teraz jak juz kompletnie nie chce rozjasniac wlosow to mnie to wkurza, ze one sie pokazuja, tez sobie wyrwalam
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:16   #976
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wow, ślicznie wyglada ten dobieraniec ja taki zwykły ledwo umiem zrobić, a co tu dopiero mówić o kłosie czy takim jak w filmiku - już widzę, jak mi się te pasma wszystkie mieszają i wychodzi supeł
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 12:44   #977
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

to ja musiałabym zapuszczac 5 lat, zeby mieć taką długość

własnie sobie znowu spłukałam włosy w naparze piołunu z cytryną. któraś z Was pisała (nojo bodajże), że mam coraz ciemniejsze włosy. może to piołun spopiela faktycznie? bo dzisiaj słońca nie ma, patrzę, takie szare są
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 13:45   #978
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
to ja musiałabym zapuszczac 5 lat, zeby mieć taką długość

własnie sobie znowu spłukałam włosy w naparze piołunu z cytryną. któraś z Was pisała (nojo bodajże), że mam coraz ciemniejsze włosy. może to piołun spopiela faktycznie? bo dzisiaj słońca nie ma, patrzę, takie szare są
Kusisz tym piolunem Ale w sumie nie ma 100% pewnosci ze to od tego?
Tez chce miec szare wlosy, bo latem potrafia wpadac w rudosci - to od slonca W sumie powinno byc dobre cos z niebieskim barwnikiem, np. indygo, ale prawdopodobienstwo uzyskania niebieskich wlosow jest duze. Sama nie wiem, poczekam, az moj odrost rozwinie pelnie swoich mozliwosci
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 14:20   #979
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Kusisz tym piolunem Ale w sumie nie ma 100% pewnosci ze to od tego?
Tez chce miec szare wlosy, bo latem potrafia wpadac w rudosci - to od slonca W sumie powinno byc dobre cos z niebieskim barwnikiem, np. indygo, ale prawdopodobienstwo uzyskania niebieskich wlosow jest duze. Sama nie wiem, poczekam, az moj odrost rozwinie pelnie swoich mozliwosci
nic innego, co może zmieniać kolor, nie używam. a ten napar taki złoty jest
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 15:09   #980
kicia069
Zadomowienie
 
Avatar kicia069
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 059
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
to tym bardziej trzeba go wychowac
próbuje już 2 lata ale to troche trudne w każdym razie i tak już duużo osiągnełam


Bayka z tą motywacją to dokładnie tak jak mówisz, też myślałam ze będzie coś w stylu idź ćwiczyć to będziesz ładnie wyglądać a nie idź bo gruba jesteś

właśnie odkryłam patent na mojego mężczyzne, on lubi jak mam rozpuszczone włosy, pare minut temu się spytałam co myśli o moich włosach i czy są ładne, tak sie patrzył chyba z 5 min(chyba troche sie bał cokolwiek powiedzieć), mysli i mysli i sie mnie pyta czy farbowałam .. tzn ze chyba moje odrosty bardzo sie nie rzucają w oczy

A ja dmucham i chucham na włoski i zamierzam prostować tylko na większe okazje, dziś nawet siostra mi powiedziała ze mi odżyły i wyglądają w końcu zdrowo

Mam też patent żeby mniej się kręciły, jak są wilgotne to spinam je w takiego `koka` i jak je potem rozpuszcze to mam delikatne i co najważniejsze kontrolowane loko- fale
__________________
60-62-62-63-63-65-66-67-68-69-70-71-72-73-74-75-76-77-78




kicia069 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:18   #981
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Olej Sesa jest jak na razie moim faworytem. Mam ochotę na Henarę sławioną na niektórych blogach, ale muszę wykończyć swoje zapasy olei.
Cieszę się, że trafiłam kiedyś przypadkiem na wizaż
Skarbnica wiedzy to raz a dwa, że przyjemniej czas upływa w oczekiwaniu na piękne włosy, zwłaszcza na tym wątku
Byłam na kilku innych przez jakiś czas i przestałam, regularnie zaglądam tylko do "naszego" zapuszczalskiego.
Czasami też do dziennika pielęgnacji i 2 innych podobnych.

Niby pogoda nie najpiękniejsza ale cieszę się, że się w końcu ociepliło
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:23   #982
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
Bayka zawstydziłaś mnie z tą aktorką, ja sie zawsze czułam jak jakiś brzydal

wiecie co jest najgorsze? od paru miesięcy bardziej dbam o włosy, odstawiłam suszarke i prostownice a mój TŻ dziś sie mnie spytał czemu przestałam dbać o włosy(chyba chodzi o to ze nie sa takie idealnie wyprostowane i wycudowane)

z naturakami też mnie nigdy nie wpierał, pamietam jak miałam kiedyś duży odrost i chciałam zapuscić to sie mnie spytał czemu nie farbuje włosów i mi powidział ze z tym odrostem wyglądam jak BEZDOMNA i ja oczywiście sie potem poryczałam i poleciałam po farbe
rozumiem Cię moj tez mi kiedys cos podobnego powiedzial, ze mam zaniedbane wlosy masakra cos takiego uslyszec tym bardziej, że sie robi wszystko aby byly ladne
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 15:32   #983
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kicia
To chyba faktycznie nie ma co z nim walczyć ;p Wizaż ci zastąpi męża w dopingowaniu do zapuszczania

Bayka
No mi niestety też włosy lecą często i gęsto... Czasem mam wrażenie, że prędzej wyłysieję, niż zapuszczę do naturalnych. W ogóle kiedyś widziałam w Rozmowach w toku temat o osobach z łysieniem plackowatym. Normalnie tak się wystraszyłam, że po programie poleciałam do lustra szukać jakiś łysych miejsc, bo to się tak niewinnie zaczyna od wypadania Też miałam podejrzenia co do tarczycy, ale niby jest ok. Więc walczę ziółkami i suplementami.
Tygrryska
To też spróbuję trochę przelać do butelki z atomizerem, może tak mi będzie wygodniej
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 16:57   #984
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A ja przechodze jakas zalamke ostatnio...tyle staram sie przy tych wlosach a wygladaja naprawde marnie Moze ta bezsilikonowa pielegnacja mi nie odpowiada? Juz sama nie wiem. Po olejowaniu czy maskach to efekt jest tylko tego samego dnia, nastepnego juz lipa jest Lepsze wlosy mialam jak farbowalam
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 17:23   #985
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Cieszę się, że trafiłam kiedyś przypadkiem na wizaż
Skarbnica wiedzy to raz a dwa, że przyjemniej czas upływa w oczekiwaniu na piękne włosy, zwłaszcza na tym wątku
Byłam na kilku innych przez jakiś czas i przestałam, regularnie zaglądam tylko do "naszego" zapuszczalskiego.
Czasami też do dziennika pielęgnacji i 2 innych podobnych.

Niby pogoda nie najpiękniejsza ale cieszę się, że się w końcu ociepliło
Ja normalnie kocham wizaz gdybym tu nie trafila, dalej farbowalabym wlosy! W zyciu by mi nie przyszlo do glowy, ze moge miec swoje wlosy takie ladne i sie tak dobrze w nich czuc. I pomyslec, ze trafilam tu przypadkiem jak szukalam farby do wlosow
U mnie tez cieplej, wlasni wrocilam ze spaceru i jest juz calkiem calkiem

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość

No mi niestety też włosy lecą często i gęsto... Czasem mam wrażenie, że prędzej wyłysieję, niż zapuszczę do naturalnych. W ogóle kiedyś widziałam w Rozmowach w toku temat o osobach z łysieniem plackowatym. Normalnie tak się wystraszyłam, że po programie poleciałam do lustra szukać jakiś łysych miejsc, bo to się tak niewinnie zaczyna od wypadania Też miałam podejrzenia co do tarczycy, ale niby jest ok. Więc walczę ziółkami i suplementami.
To musze Ci koniecznie opowiedziec, co dzisiaj stwierdzilam: jakies 75% wlosow mniej mi wypada po 4 miesiacach od zaprzestania farbowania Uwazam, ze to swietny rezultat. I niech mi jakis producent farb zapewnia, ze sa one dla wlosow nieszkodliwe

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja przechodze jakas zalamke ostatnio...tyle staram sie przy tych wlosach a wygladaja naprawde marnie Moze ta bezsilikonowa pielegnacja mi nie odpowiada? Juz sama nie wiem. Po olejowaniu czy maskach to efekt jest tylko tego samego dnia, nastepnego juz lipa jest Lepsze wlosy mialam jak farbowalam
Nie zalamuj sie tylko sprobuj wrocic do konwencjonalnej pielegnacji z silikonami. Nie chce namawiac Cie do "grzechu" ale prawda jest, ze nie wszystkie wlosy dobrze znosza bezsilikonowa pielegnacje i trzeba to w koncu glosno powiedziec. Nie wiem, czemu tak jest, ale to prawda. Ja sama nie uzywam silikonow i jestem bardzo zdowolona, ale wiem, ze nie u wszystkich sie to sprawdza. Nie poddawaj sie i daj sobie czas do namyslu!
A co dokladnie sie dzieje?
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:00   #986
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Silikony to nie takie znowu zło
W końcu zabezpieczają włosy przed urazami mechanicznymi, otarciami itp. Wg mnie powinno się ich unikać w szamponach, bo szampon ma oczyszczać włosy z brudu i nadmiernego łoju, ewentualnie może mieć jakieś właściwości nabłyszczające ale pod warunkiem, że jest naturalny.
W odżywkach i maseczkach unikam co prawda silikonów ale mam ze 2 odżywki w których jest silikon ale ten "delikatny" który nie nadbudowuje się - bo schodzi po umyciu głowy (dimethicone).
Używam za to serum czy jedwabiu na końce w których jest nawet więcej niż 1 silikon bo dla mnie to dobre zabezpieczenie tych końców.
Próbowałam kiedyś pielęgnacji CG i takiej gdzie całkowicie chciałam wyeliminować silikony. Włosy nie były jakieś tragiczne ale mimo braku farby czy prostownicy, szybciej się kruszyły. Miałam wrażenie, że takie gołe są narażone na całe zło tego świata i tak było. Długość niemal stała w miejscu pomimo odrostu a same włosy były bardziej sztywne. Zmieniłam pielęgnacje, stwierdziłam, że nie mogę brać wszystkiego przesadnie i skoro moim włosom taka pielęgnacja nie odpowiada to muszę ją zmodyfikować tak by było okey.
I teraz jest co raz lepiej. Teraz tylko z dala od farb blond i rozjaśniaczy które mnie zgubiły. Zapuszczanie, dbanie i powrót do naturalnych, zwłaszcza z tym ostatnim mam nadzieję, że już się nic nie zmieni i będę do tego usilnie dążyć a wtedy na pewno moje włosy będą piękne i długie.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.


Edytowane przez anngeli
Czas edycji: 2012-03-01 o 18:02
anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 18:35   #987
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Silikony to nie takie znowu zło
W końcu zabezpieczają włosy przed urazami mechanicznymi, otarciami itp. Wg mnie powinno się ich unikać w szamponach, bo szampon ma oczyszczać włosy z brudu i nadmiernego łoju, ewentualnie może mieć jakieś właściwości nabłyszczające ale pod warunkiem, że jest naturalny.
W odżywkach i maseczkach unikam co prawda silikonów ale mam ze 2 odżywki w których jest silikon ale ten "delikatny" który nie nadbudowuje się - bo schodzi po umyciu głowy (dimethicone).
Używam za to serum czy jedwabiu na końce w których jest nawet więcej niż 1 silikon bo dla mnie to dobre zabezpieczenie tych końców.
Próbowałam kiedyś pielęgnacji CG i takiej gdzie całkowicie chciałam wyeliminować silikony. Włosy nie były jakieś tragiczne ale mimo braku farby czy prostownicy, szybciej się kruszyły. Miałam wrażenie, że takie gołe są narażone na całe zło tego świata i tak było. Długość niemal stała w miejscu pomimo odrostu a same włosy były bardziej sztywne. Zmieniłam pielęgnacje, stwierdziłam, że nie mogę brać wszystkiego przesadnie i skoro moim włosom taka pielęgnacja nie odpowiada to muszę ją zmodyfikować tak by było okey.
I teraz jest co raz lepiej. Teraz tylko z dala od farb blond i rozjaśniaczy które mnie zgubiły. Zapuszczanie, dbanie i powrót do naturalnych, zwłaszcza z tym ostatnim mam nadzieję, że już się nic nie zmieni i będę do tego usilnie dążyć a wtedy na pewno moje włosy będą piękne i długie.
zgadzam się z Tobą w 100%. ja też sadzę że silikony to nie takie zło bo chronią nasze włosy. ja też unikam ich w szamponach, dopuszczam jakies delikatne w niektorych odzywkach a jak ukladam wlosy to uzywam pianki a tam tez sa silikony. co jakis czas myje wlosy szamponem z SLES zeby oczyscic ich dokladnie. wszystko jest dla ludzi ale z umiarem i trzeba wiedziec jak z tego korzystac.

ps. kolezanka mowi mi ostatnio ze zrezygnowala ze silikonow calkowiecie a jej chlopak na to dodaje ze rozczesuje wlosy okolo 40 min (dodam ze ma dosc dlugie) i wyrywa przy tym ich bardzo duzo, wiec chyba trzeba poobserwowac co dla naszych wlosow jest najlepsze a nie na slepo ufac we wszytko co jest w necie.

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-03-01 o 18:39
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:14   #988
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Zgadzam się z wami dziewczyny. Wszystko trzeba z głową i z umiarem.
Chociaż na początku jak się naczytałam jakie to złe sa silikony i sls to starałam się ich unikać jednak potem, jak to pierwsze takie zachłyśnięcie wiedzą minęło, i poczytałam o tym nieco więcej, poobserwowałam moje kłaki to stwierdziłam, że chyba źle robię... I tak teraz używam jakiejś odżywki b/s czy serum z silikonem na koncówki i od czasu do czasu myję włosy szamponem z sls'em. Jedynie czego pilnuję tak bardzo bardzo to żeby w szamponach jakich używam nie było silikonów, w maskach też raczej ich unikam.

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-01 o 19:18
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:16   #989
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Nie zalamuj sie tylko sprobuj wrocic do konwencjonalnej pielegnacji z silikonami. Nie chce namawiac Cie do "grzechu" ale prawda jest, ze nie wszystkie wlosy dobrze znosza bezsilikonowa pielegnacje i trzeba to w koncu glosno powiedziec. Nie wiem, czemu tak jest, ale to prawda. Ja sama nie uzywam silikonow i jestem bardzo zdowolona, ale wiem, ze nie u wszystkich sie to sprawdza. Nie poddawaj sie i daj sobie czas do namyslu!
A co dokladnie sie dzieje?
Po prostu nie rozumiem jednej rzeczy. Moje kolezanki, ktore farbuja wlosy, prostuja, susza suszarka maja takie gladkie, blyszczace i mieciutkie wlosy...a ja obchodze sie z moimi jak z jajkiem, a daleko mi do nich. Nie sa moze w zlym stanie, raczej chodzi o to, ze nie moge utrzymac na dluzej miekkosci i gladosci na wlosach, do tego koncowki ciagle mam suche. Mysle, ze moja pielegnacja jest w porządku, 2x w tyg olejuje, nakaladm maski na 1h, do tego maseczki domowe, po umyciu robie plukanke z octem jablkowym, a po wyschnieciu nakladam troche olejku z Alterry na wlosy. I tego samego dnia kiedy wykonuje te czynnosci wlosy mam wspaniale, ale nastepnego juz wracaja do starego stanu
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-01, 19:40   #990
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
próbuje już 2 lata ale to troche trudne w każdym razie i tak już duużo osiągnełam


Bayka z tą motywacją to dokładnie tak jak mówisz, też myślałam ze będzie coś w stylu idź ćwiczyć to będziesz ładnie wyglądać a nie idź bo gruba jesteś

właśnie odkryłam patent na mojego mężczyzne, on lubi jak mam rozpuszczone włosy, pare minut temu się spytałam co myśli o moich włosach i czy są ładne, tak sie patrzył chyba z 5 min(chyba troche sie bał cokolwiek powiedzieć), mysli i mysli i sie mnie pyta czy farbowałam .. tzn ze chyba moje odrosty bardzo sie nie rzucają w oczy

A ja dmucham i chucham na włoski i zamierzam prostować tylko na większe okazje, dziś nawet siostra mi powiedziała ze mi odżyły i wyglądają w końcu zdrowo

Mam też patent żeby mniej się kręciły, jak są wilgotne to spinam je w takiego `koka` i jak je potem rozpuszcze to mam delikatne i co najważniejsze kontrolowane loko- fale
no to gratuluje patentu na meza no i na loki
Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
kicia
To chyba faktycznie nie ma co z nim walczyć ;p Wizaż ci zastąpi męża w dopingowaniu do zapuszczania

Bayka
No mi niestety też włosy lecą często i gęsto... Czasem mam wrażenie, że prędzej wyłysieję, niż zapuszczę do naturalnych. W ogóle kiedyś widziałam w Rozmowach w toku temat o osobach z łysieniem plackowatym. Normalnie tak się wystraszyłam, że po programie poleciałam do lustra szukać jakiś łysych miejsc, bo to się tak niewinnie zaczyna od wypadania Też miałam podejrzenia co do tarczycy, ale niby jest ok. Więc walczę ziółkami i suplementami.
Tygrryska
To też spróbuję trochę przelać do butelki z atomizerem, może tak mi będzie wygodniej
jezeli Ci sie sypie naprawde sporo to moze powinnas isc do lekarza z tym?

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
A ja przechodze jakas zalamke ostatnio...tyle staram sie przy tych wlosach a wygladaja naprawde marnie Moze ta bezsilikonowa pielegnacja mi nie odpowiada? Juz sama nie wiem. Po olejowaniu czy maskach to efekt jest tylko tego samego dnia, nastepnego juz lipa jest Lepsze wlosy mialam jak farbowalam
bo na efekty olejowania to wiele miesiecy trzeba czasami poczekac, a bezsilikonowa kuracja nie jest dla kazdego, mi na przyklad tez nie przypasowala, wlosy po niej byly straszne suche siano, poplatane, matowe, wiec sobie darowalam i uzywam silikonow

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Po prostu nie rozumiem jednej rzeczy. Moje kolezanki, ktore farbuja wlosy, prostuja, susza suszarka maja takie gladkie, blyszczace i mieciutkie wlosy...a ja obchodze sie z moimi jak z jajkiem, a daleko mi do nich. Nie sa moze w zlym stanie, raczej chodzi o to, ze nie moge utrzymac na dluzej miekkosci i gladosci na wlosach, do tego koncowki ciagle mam suche. Mysle, ze moja pielegnacja jest w porządku, 2x w tyg olejuje, nakaladm maski na 1h, do tego maseczki domowe, po umyciu robie plukanke z octem jablkowym, a po wyschnieciu nakladam troche olejku z Alterry na wlosy. I tego samego dnia kiedy wykonuje te czynnosci wlosy mam wspaniale, ale nastepnego juz wracaja do starego stanu
bo one maja wlosy pozalepiane silikonami i wygladzone prostownica to tylko taki zludny efekt, a Ty masz "gole" wlosy i dlatego sa inne, po prostu widac w jakim tak na prawde sa stanie, tak mi sie wydaje. Ale w takim przypadku trzeba tym bardziej pielegnowac, nie poddawac sie i moze wroc choc troche do silikonow, skoro to Twoim wlosom lepiej odpowiadalo
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.