Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2 - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-01, 08:10   #1651
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ha ja miałam tylko wągry i na palcach u rak można by było policzyć malutkie już zasuszone pryszcze. No i bum! Pani mi zasadziła na twarzy pomidoro... I to przez tydzień Poszłam na nastepny tydzień, bo kazała przyjść i jakaś inna pani, mówili że ona jest bardziej doświadczona zrobiła mi mix pomidorów, papryk i wszystkich innych takich rzeczy typu buraki... Zraziłam się i już nie chodze a tewraz dotykam buźki i jest jak an wczesniejszy stan - idealna Oby na zawsze...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 19:09   #1652
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Kochana Mamusia powiedziała, że jeśli jeszcze raz przyczepię się do twarzy, to mogę pożegnać się ze wszystkimi boskimi wyjazdami w tym roku (a do końca wakacji czekają mnie przynajmniej 4), za co jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna. ;d Sama nie jestem w stanie zmobilizować się na tyle, żeby wreszcie przestać wyciskać. Muszę jeszcze odczepić się od dekoltu i pleców.
No i, trzymam za siebie kciuki. ;d
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 19:17   #1653
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Agemia- oo prosze.. to teraz masz mega motywacje.. nie zawiedz mamy i samej siebie ;]

Ziutusia- uu..jakie przygody.. mam nadzieje ze jednak bedzie super fajno..

ja znow zalozylam sobie paznokcie.. co skutecznie powoduje to ze nie wyciskam itd-bo nie moge.. nie dam rady..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-01, 22:25   #1654
natuska244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

drogie dziewczątka
ja miałam identycznie problemy jakies 1,5 roku temu... i wkoncu poszłam do dermatologa, ale po wizycie i po wszystkich głupich masciach z mojej cery zrobiła sie całkowita masakra!!!! odstawiłam te badziewia i przysięgłam sobie nigdy wiecej nie isc do dermatologa.... poszłam do ginekologa!!!! po tabletki anty i poprawiła mi sie po nich cera juz po 3m-cach!! nadal je biore ale próbuje odstawic bo ile mozna...:/ wiec polecam to jako ostatecznosc i na krótki okres czasu i oczywiscie po dobrej konsultacji z lekarzem...
aha no i zapomniałam o najwazniejszym!! od tego czasu nawet jesli mi jakims cudem wyjdzie pryszcz to biore w rece cokolwiek zeby sie zajac i nie wyduszam a pryszcz po max4 dniach sam znika i jeszcze cos... trudno to opanowac ale próbujcie jak najmniej dotykac twarzy, nawet jesli akurat nic na niej nie macie... trudno w to uwierzyc i na efekty troche trzeba poczekac ale warto - uwierzcie...
i nie uzywajcie za duzo kosmetyków antybakteryjnych i maści - po tym nie jest nic lepiej a efekty sa bardzo krótkotrwałe....:/
ja odstawiłam wszystkie, uzywam tylko z Nivea Visage Young podkład+krem nawilż. i moja cera jest cool

pozdrawiam
i zycze wygranej walki
natuska244 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 08:03   #1655
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Wiesz, Twoja rada raczej nie sprawdzi się u wszystkich...
Np. ja nie mogę zażywać tabletek antykoncepcyjnych, a poza tym nawet bym nie chciała, bo zbyt wiele negatywnych opinii słyszałam na ten temat.
Gdybym zostawiła moją cerę samą sobie (albo Nivei Visage Young, hah) to byłoby prawdopodobnie o wiele gorzej, niż jest.

Natomiast co do trzymania rąk z dala od twarzy zgadzam się całkowicie. Jeśli udaje mi się wytrwać 3-4 dni, to już widzę kolosalną różnicę i dużą poprawę.
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 09:40   #1656
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ponadto nie na wszystkich dzialaja tabletki antykoncepcyjne.

ja nie grzebie. goja mi sie stare rany. ponadto w ostatnim tygodniu mialam mega stres, zatem cera nie pozostala mi dluzna . jednak mam pelno syfu pod skora. juz stracilam jakakolwiek nadzieje na poprawe stanu mojej cery.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 13:38   #1657
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

To widzę , że nie tylko mnie mama straszy zakazem na wyjazd do Włoch, Wisły i Wiednia A mi na nosku wyrosło coś drugiego (nie ruszaaaam ) Posmarowałam mlekiem ^^...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 16:33   #1658
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Agemia Pokaż wiadomość
Kochana Mamusia powiedziała, że jeśli jeszcze raz przyczepię się do twarzy, to mogę pożegnać się ze wszystkimi boskimi wyjazdami w tym roku (a do końca wakacji czekają mnie przynajmniej 4), za co jestem jej naprawdę bardzo wdzięczna. ;d Sama nie jestem w stanie zmobilizować się na tyle, żeby wreszcie przestać wyciskać. Muszę jeszcze odczepić się od dekoltu i pleców.
No i, trzymam za siebie kciuki. ;d
chciałabym taką mamę.
moja za każdym razem jak zobaczy coś na moich plecach, twarzy czy ramionach chce to koniecznie wycisnąć, a kiedy sie nie zgadzam to na mnie krzyczy.
potrafi nawet w nocy zajść i mi zacząć wyciskać pryszcze...

a jak byłam mniejsza to potrafiła kazać sąsiadce mnie trzymać a sama mi wyciskała syfki, przekłuwała igłą... ehh...
a sama kiedyś wyciskałam, jednak od roku tego nie robię i widzę poprawę
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:14   #1659
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Choo Choo Pokaż wiadomość
chciałabym taką mamę.
moja za każdym razem jak zobaczy coś na moich plecach, twarzy czy ramionach chce to koniecznie wycisnąć, a kiedy sie nie zgadzam to na mnie krzyczy.
potrafi nawet w nocy zajść i mi zacząć wyciskać pryszcze...

a jak byłam mniejsza to potrafiła kazać sąsiadce mnie trzymać a sama mi wyciskała syfki, przekłuwała igłą... ehh...
a sama kiedyś wyciskałam, jednak od roku tego nie robię i widzę poprawę


moja maam też tak robiła ale zawsze na moje wychodzi i tak już nie robi tylko nie było to AŻ tak drastyczne...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:23   #1660
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

łoł! pełen hardcore..

moja wlaśnie wręcz przeciwnie.. jak tylko widzi, że moja ręka sie unosi i ma wędrować w strone twarzy to krzyczy, że mam zostawić!
za to moja siostra.."antene masz.. weź wyciśnij.." :|

od dziś bawię się z wami w liczenie..
1
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:26   #1661
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja mam od 2 tyg cala twarz w malych czerwonych krostach.....niektore ropieja......nie chce mi sie zyc..... i pomyslec ze wszytsko zaczelo sie od pilingu migdalowego 4 msc temu......mialo byc super a jest ....zero imprez..odwrocenie sie znajomych ........ehh szkoda slow...TOTAL DÓŁ..
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 17:26   #1662
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez lemonka Pokaż wiadomość
łoł! pełen hardcore..

moja wlaśnie wręcz przeciwnie.. jak tylko widzi, że moja ręka sie unosi i ma wędrować w strone twarzy to krzyczy, że mam zostawić!
za to moja siostra.."antene masz.. weź wyciśnij.." :|

od dziś bawię się z wami w liczenie..
1

Moja siostra też, moja mama już dała sobie spokój jak na nią krzyczę i jak widziała mój stan po kosmetyczce... Teraz wyczytałam gdzieś tutaj, że tabletki drożdżowe lub bratka robią tak że wszystki wyłazi na wierzch co jest pod skórą dziadostwo... Chyba spróbuję, ale to chyba dopiero na wakacjach albo tych świętach [tak nawiasem, do kiedy te święta trwają?xD]
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 17:28   #1663
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez agusiamatyldka Pokaż wiadomość
A ja mam od 2 tyg cala twarz w malych czerwonych krostach.....niektore ropieja......nie chce mi sie zyc..... i pomyslec ze wszytsko zaczelo sie od pilingu migdalowego 4 msc temu......mialo byc super a jest ....zero imprez..odwrocenie sie znajomych ........ehh szkoda slow...TOTAL DÓŁ..

Kobieto! Po co się chować? Ani nikogo tym nie zarazisz ani co, a Ci NORMALNI znajomi nie będa na to zwracać uwagi tylko na osobowość. Chyba że Ci zależy na wyrywaniu chłopaków Ale z pryszczami też można... Ja mam problem z pryszczami już 3 lata i na miłość nie narzekam. Teraz nie chcę chłopaka. Szaleję za byłym, ale chcemy od siebie odpocząć... I tak za niego wyjdę
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:21   #1664
agusiamatyldka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 254
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

W sumie Ziutusia masz racje ze nie zaraze ale ja jestem estetka i jak cos brzydko wyglada to to chowam...niestety....ja tez nie chce miec teraz faceta bo nie wiem jak mozna pokochac taka buzke...
agusiamatyldka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 18:45   #1665
Choo Choo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin city :)
Wiadomości: 37
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Cytat:
Napisane przez Ziutusia Pokaż wiadomość
moja maam też tak robiła ale zawsze na moje wychodzi i tak już nie robi tylko nie było to AŻ tak drastyczne...
ech, wiem
jak patrzę na te mamy moich rówieśniczek co dbają o siebie to mi się trochę przykro robi, bo moja mama uważa że mydło, woda i krem nivea pomaga na wszystko.
dobrze że dość wcześnie dorwałam się do wizażu i w tak młodym wieku już w miarę umiem czytac składy i tak dalej. ale dopada mnie zwątpienie, kiedy widzę że moje koleżanki używają np. nivea young, garniera i mają super cerę, a ja, używająca żelów bez SLSów, niczego z alkoholem a mam takie coś na twarzy...
Choo Choo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-02, 19:05   #1666
lemonka
Zakorzenienie
 
Avatar lemonka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 974
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ziutusia te swieta sa stanowczo za krotkie.. trwaja doslownie kilka dni..
co do tych różnorakich tabletek to ja teraz wcinam mix witaminowy i te tabletki face-okey..

agusiamatyldka- doskonale cie rozumiem.. ale pomysl ile czasu tracimy nad uzalaniem sie nad soba i zastanawianiem sie nad naszym wygladem.. czas ucieka miedzy palcami-nie warto

Choo choo- heh.. mi sie wydaje ze istnieja tylko takie bezproblemowe dziewczyny.. innych nie widuje oprocz odbicia w lustrze..
__________________
Ja To Ja.... jestem księżniczką..

...tylko oczy podkrążone i zgubiłam gdzieś koronę


nie lubię: zimnej herbaty, nijakich potraw, letnich uczuć
lemonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 08:35   #1667
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Ja jestem prawie bezproblemowa xDD
Agusia - oj k6to pokocha taką twarz?! A czy kocha się twarz?! Ja miałam chłopaka przez 9 mies. w najgorszym stanie...
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 08:40   #1668
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

haha już 5 dni! wytrzymuję jakoś będzie dobrze i trzeba się wziąśc do kupy dziewczyny
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 13:16   #1669
Ziutusia
Raczkowanie
 
Avatar Ziutusia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pomarańczowy pokój
Wiadomości: 191
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

A ja zapytam co teraz testujecie. Chodzi mi o tonik, który jest bardzo dobry i tani. Bo czesto wydaję kupę kasy na badziewia które nic nie pomogą I pytam o tonik, żel, jakieś kremy, punktowe coś... ??
__________________
[vichy]280699[/vichy]
Ziutusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 14:06   #1670
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

hej dziewczynki już wróciłam
i od razu chciałam się pochwalić ze w weekend nie zrobiłam na buzi żadnej masakry!!!! nacisnęłam troszkę skórę na nosie ale tylko raz i poszłam spac.. nie wiem jak to możliwe ale mam gładką buzię.. a to bardzo dziwne bo w tym tygodniu mam dostac okres.... przez caly weekend miałam tylko jednego pryszcza na samym czubku nosa, pożaliłam się więc mojemu tżcikowi, a on na to że ogóle nic nie zauważył?! nie wiem jak można było tego nie zauważyć ale ok poprawil mi humor znalazlam w szafce jakąś robioną miksturkę od dermatologa jeszcze z tamtego roku która juz nie raz mi robiłą buzię jak nową ale cholera nie mam na tym żadnej etykietki żeby móc sprawdzić co w tej buteleczce jest??? w każdym razie jestem zadowolona z wyglądu mojej twarzy no cudeńko! w weekend ani razu nie użyłam acne dermu ani żadnego innego specyfiku i buzia się zregenerowała chyba troszkę oby tak dalej
jeśli chodzi o tonik to ja używam pharmaceris bezalkoholowy ale nie jest jakis cudowny.. normalny.. miło odświeża buzię jak się w ciągu dnia natłuści
kremu nawilżającego sama nadal szukam bo w aptece obok nie bylo humektanu a dalej nie chcialo mi sie isc bo jutro egzamin i nie moge tracic czasu... dziewczyny czy ktoras z was ma tak dosc sesji jak ja??? normalnie już wyję z rozpaczy.. mialam do zaliczenia ze 13 zaliczen i egzaminow łącznie.. a to jeszcze nie koniec.. ile mozna...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 15:57   #1671
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja nie sesje ale sprawdziany i tez tak strasznie duuuzo

ja tez masakry nie zrobilam acne derm świetny dzieki ze mi go polecilyscie
na ile starcza wam 1 tubka??
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 16:08   #1672
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja go kupiłam już jakies 3 tygodnie temu i nadal mam go jeszcze z 1/3 opakowania, z tym że nie używałam go codziennie tylko czasem dawałam skórze odetchnąć jak tak dalej pójdzie z moją buzią to nie wiem czy będzie mi potrzebna kolejna tubka hehe ale znając życie wszystko co piękne trwa krótko więc raczej nie nastawiam się na długotrwały stan mojej chwilowo ładnej buźki.... narazie cieszę się z tego co mam dziś się nawet nie umalowałam jak musiałam wyjść na dwór, gdzie jest mnóstwo ludzi.... pozostaje jeszcze jeden fakt.. przekonanie się do codziennego stosowania filtrów... wy używacie ich codziennie jak to jest zalecane?? kurcze tluste to takie i świecące, nie wiem jak na to nawet nałożyć puder, bo ciężko sie pudrowac będąc wysmarowana jakims masłem... ale z drugiej strony strasznie bym chciala nauczyc sie ich codziennego stosowania...
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 18:47   #1673
unlaced
Przyczajenie
 
Avatar unlaced
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: warszawa.
Wiadomości: 14
Talking Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

co do filtrów to zastanawiam sie, czy one sie sumują? tzn. jesli mam np. spf 15 w kremie do twarzy i spf20 w podkładzie to mam w sumie spf35 na twarzy? :D (to by miało sens, chociaz jak znam życie to też sie bedzie świecic... :] ale zawsze coś na twarzy jest)

swoją drogą ostatnio zauważyłam, że im zimniejsza woda myje twarz tym mniej sie przetłuszcza... a przynajmniej tak mi sie wydaje... (zaraz sie pewnie okaże że albo zadna nowość albo głupota i nie działa ;) ale dla mnie to było odkrycie...)

no i musze sie pochwalić że juz z tydzień nie wyciskam! HA! :D ciągnie mnie strasznie, ale cera wygląda dużo lepiej i to mnie powtrzymuje... :)
unlaced jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 19:46   #1674
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a czy z acnederm jak mam to musze filtry?? nic nie wspominali na ulotce a wiem ze np. skinoren normalnie mozna stosowac nawet na slonce jak sie wystawiamy..
ja i tak na noc stosuje
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-03, 20:27   #1675
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Unlaced FILTRY SIE NIE SUMUJĄ!!!!!!!!
agiii acne derm to kwas wiec trzeba uzywac codziennie filtrow.
tylko kurcze jakos nie mogę się do nich przystosowac zeby codziennie systematycznie uzywac... taka tłusta powłoka... ale chyba będzie trzeba jak sie chce miec wiecznie piękną i młodą skórę
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 10:30   #1676
shima
Raczkowanie
 
Avatar shima
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 247
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tez po oczyszczaniu nie miałam na drugi dzień śladu, ale za to jak wróciłam od kosmetyczki to sama sobie jeszcze po niej poprawiałam :conf used: ja wszystko wypatrze dziś juz dusiłam uhhh normalnie mam ochote spuścić sobie łomot

a wogóle to włączyłam stoper i nie tykam mej bużki już całe 27 minut hehe
shima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 13:25   #1677
Agemia
Raczkowanie
 
Avatar Agemia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 499
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Nie chcę już dłużej tak wyglądać.
I jeszcze wszyscy najbliżsi znajomi mają albo dobrą albo wręcz doskonałą cerę...
Agemia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 13:52   #1678
tancerka212
Zakorzenienie
 
Avatar tancerka212
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 9 303
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

a tam zaraz doskonałą... jak się bliżej przyjrzeć to większość ma jakieś nierówności i zaskórniki więc nie jesteśmy na tym świecie same u mnie wszystko w porządku, nie mam póki co nic do wyciśnięcia (no pewnie coś by się znalazło ale nie podchodzę do lustra a lusterko z pokoju poszło do szuflady). przebarwienia bledną i pod makijażem ich zupełnie nie widać a to znaczy ze Twoi znajomi też cos pod makijazem na pewno mają hehehe
no ogólnie marzy mi się żeby tak było zawsze
tylko mam strasznego dola przez sesje bo już nie daję rady.... pocieszcie mnie..
tancerka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 15:37   #1679
upgradeu
Raczkowanie
 
Avatar upgradeu
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z dużego pokoju :P
Wiadomości: 112
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

Tancerka
Pewnie Cię to nie pocieszy,
ale ja właśnie się dowiedziałam, że nie zaliczyłam egzaminu
Też mi się popsuł humor trochę.
Pocieszam się tym, że jak już wszystko zdam,
to zaraz będzie wiosna i ciepełko.
Mam już dość tego zimna i deszczu.

Buzia tak sobie, niby tylko dwa nieduże ropne,
jedna gojąca się rana (ta na brodzie),
ale wczoraj wyskoczyło mi na policzkach
dużo takich malutkich kropeczek
tak małych, że nawet nie dałoby się ich wycisnąć.
Nie wiecie co to może być? I jak się tego pozbyć?
A już miałam takie gładkie w dotyku policzki

Edytowane przez upgradeu
Czas edycji: 2008-02-04 o 16:01
upgradeu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 15:48   #1680
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania cz.2

ja tam mam filtr oriflame optimals czy tam cos, super, zadnej tlustej a sklad bardzo przyjazny...ale nie uzywam go codziennie
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:19.