Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 14:43   #4651
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

To się pocieszyłam niezrudziałym brązem, nie ma co... Tyle z niego zostało po trzech myciach Teraz już nie wiem czy to Chantal taki nietrwały czy tak będzie z każdą farbą Czy u was te farby też tak szybko spływają? Może macie do polecenia jakąś trwalszą? Bo jak nie to rzuce to wszystko w diabły i wracam do blondu

EDIT
Dodałam jeszcze jedną fotkę z włosami po trzech myciach od farbowania i już zgłupiałam czy kombinować dalej z tymi nieudolnymi popielami czy robić dekolor

Edytowane przez tamtam
Czas edycji: 2010-08-17 o 19:49
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 15:39   #4652
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

A u mnie też ciekawie, bo głowa wypaliła mi się na słońcu i bez amoniaku jestem jakaś blondynopodobna
I wyszło mi złoto, tja
Planuję dokupić sobie farbkę z poziomu 5, ale to wtedy, jak mama się zrzuci, bo jedną to się nie opłaca
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:04   #4653
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja już chyba zdecydowałam. Kupię dekoloryzator Chantal i wracam do średniego blondu. Właśnie myślę jaką farbę nałożyć po dekolorze bo pewnie będę miała pomarańczowe żółtko;/ Popielate blondy chyba odpadają bo będzie zielono, nie? Która przechodziła przez dekolor? Macie jakieś rady? Liczę że zejdzie mi ten kolor skoro samym szamponem się tak łatwo wymywa.
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:40   #4654
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Już do was wracam! Wybaczcie, że się po tym farbowaniu Goldwellem nie odezwałam, ale jakoś nagle mi się wyjechało, miałam małą zmianę planów

A więc tak... Kolor wyszedł super! Ciemny, ale nie czarny. Poziom 7SB w Goldwell jest więc bezpieczny. Kondycja włosów wspaniała, miałam wrażenie, że są wręcz odżywione.
Chłodek nawet ładny (dałam dużo mixa)... I tu się plusy kończą

MEGA szybko się wypłukuje! Już widzę rude przebłyski... I niestety nie tylko rude Nie pokryła siwków! Praktycznie w ogóle. Nie jest ich dużo, ale w świetle dziennym widać a ja jestem na nie uczulona!

Może woda 3% jest zbyt słaba na te "srebrniki"? Zostało mi pół tubki farby i prawie cały mix... Myślicie, że powinnam spróbować na 6%?

Oczywiście farbowałam Top Chic.

Fotki 1 i 2 - zaraz po farbowaniu 7SB
Fotka 3 - zrobiona przed chwilą
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 16:45   #4655
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Sorki za post pod postem, ale nie chcę już dopisywać tam gdzie wstawiłam fotki...

1. Padła tu propozycja edycji 1 strony. Jestem za, tylko, że mam teraz mega mało czasu i głowy do tego też nie Może wspólnymi siłami coś stworzymy? Jakiś taki mini poradnik? Rzucajcie pomysłami!

2. Widziałam pytania o trwałość niebieskiego mixa. U mnie było tak, że Chantal trzymał się bardzo krótko, natomiast mix z Free Limix bardzo fajnie! Goldwella samego jeszcze nie próbowałam, ale spróbuję.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:51   #4656
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade fajny ten kolorek
Co do pigułki to może ująć tam trwałość , czy kolor wychodzi ciemnie/jaśniej niż na palecie, jak się wypłukuje , kondycja włosów po farbowaniu.

Moje farbki jutro wysyłają więc na czwartek będą
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:58   #4657
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Hahahaaaa!! Tak się wściekłam na te siwki, że przed chwilą położyłam mixton 0/11 + 0/22 z Chantal na wodzie 3% i trzymałam 40 minut.......

Mam granatowe włosy... taka granatowa czerń, a tam gdzie były siwki mam teraz perliście niebieski! Uroczooooo!

Ale jest tak chłodno, że mi zimno jak na siebie patrzę!! Hahaha!!
Na szczęście mixtrony szybko się spłukują

Jeszcze spróbuję jednego... Kupię mixton POPIELATY a nie niebieski.
I zobaczymy.
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 19:03   #4658
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

hahaha, ja też przerabiałam granatowe włosy;p A jaki to mixton popielaty? Bo teraz miałaś z Chantala ten niebieski i perłowo-szary tak? Co właściwie robi ten perłowo szary?
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:37   #4659
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez tamtam Pokaż wiadomość
hahaha, ja też przerabiałam granatowe włosy;p A jaki to mixton popielaty? Bo teraz miałaś z Chantala ten niebieski i perłowo-szary tak? Co właściwie robi ten perłowo szary?
Nie, nie... to był mix perłowo-srebrny (0/22) Tak naprawdę to był zwykły fioletowy i wybijał żółte refleksy. Nic specjalnego.

A mix popielaty widziałam w farbach Free Limix (mam z nich też niebieski). Myślę, że sam szary nie powinien barwić na granatowo tylko po prostu gasić ciepłe tony.
Zresztą... Przekonam się niebawem jak zawsze
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:40   #4660
tamtam
Zadomowienie
 
Avatar tamtam
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 581
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Nie, nie... to był mix perłowo-srebrny (0/22) Tak naprawdę to był zwykły fioletowy i wybijał żółte refleksy. Nic specjalnego.

A mix popielaty widziałam w farbach Free Limix (mam z nich też niebieski). Myślę, że sam szary nie powinien barwić na granatowo tylko po prostu gasić ciepłe tony.
Zresztą... Przekonam się niebawem jak zawsze
hmmmm, to może ten perłowo srebrny to coś dla mnie bo mi ciągle złotko wychodzi... już sama nie nie wiem czy próbować kolejny raz czy definitywnie brać się za dekolor
tamtam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:52   #4661
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Sorki za post pod postem, ale nie chcę już dopisywać tam gdzie wstawiłam fotki...

1. Padła tu propozycja edycji 1 strony. Jestem za, tylko, że mam teraz mega mało czasu i głowy do tego też nie Może wspólnymi siłami coś stworzymy? Jakiś taki mini poradnik? Rzucajcie pomysłami!

2. Widziałam pytania o trwałość niebieskiego mixa. U mnie było tak, że Chantal trzymał się bardzo krótko, natomiast mix z Free Limix bardzo fajnie! Goldwella samego jeszcze nie próbowałam, ale spróbuję.
Co do ad.1 to ja myślę że może lepiej poczekać na nowy watek? przy 5000 postach watek zostanie zamknięty a mamy już ponad 4300 więc nie wiem czy jest sens edytowac w tym w razie czego ja chętnie pomogę w stworzeniu takie mini-poradnika poza tym myslę że warto by było na poczatku nowego wątku wypisac oznaczenia firm , co Wy na to?

Ale poza tym Shade masz bardzo ładny kolorek może nie taki mega-zimny ale bardzo ładny i ja nie widze siwków
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-08-17 o 22:02
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 21:11   #4662
wasienka
Zadomowienie
 
Avatar wasienka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz. / Warszawa :)
Wiadomości: 1 000
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziewczyny jak likwidujecie zloto z wlosow? niestety u mnie garnier 111 tak wlasnie sobie poradzil z rudoscia po uprzednim rozjasnianiu - zloto! ktorego nienawidze, jedynie pasemka ktore wczesniej mialam sa mega jasne, chce chlodny odcien wlosow, dodam ze przed chwila robilam plukanke i zloto zostalo a pasemka zamienily sie w fiolet

aj sorki pomylilam wątki, tu nie o blondach, sorki

Edytowane przez wasienka
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:15
wasienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:37   #4663
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Co do ad.1 to ja myślę że może lepiej poczekać na nowy watek? przy 5000 postach watek zostanie zamknięty a mamy już ponad 4300 więc nie wiem czy jest sens edytowac w tym w razie czego ja chętnie pomogę w stworzeniu takie mini-poradnika poza tym myslę że warto by było na poczatku nowego wątku wypisac oznaczenia firm , co Wy na to?
Dobry pomysł więc trzeba teraz trzaskać posty

Shade powiedz jak z kondycją twoich włosów?? Ja staram się farbować co 2 miechy a i tak po każdym farbowaniu muszę je reanimować.

Jutro przyjdą moje farbki iiii robię test ciążowy (trzymajcie kciuki) Jak będzie pozytyw to nie wiem czy powinnam farbować bo słyszałam różne opinie
Odrost już na 3 cm bardzo się odznacza i siwuchy wstręciuchy Nie ma jak to ,,dobre" geny
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:59   #4664
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kurde a ja się boję, że ten Majirel 7.11 wyjdzie z zieloną poświatą na moich włosach
jak na nie wczoraj pod słońce patrzyłam to poza beżowymi refleksami były też jakieś takie pomarańczowe... masakra, nie wiem już co robić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 09:42   #4665
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

vision AM mogłabyś dodać 7.22 ona niweluje żółty ja mieszałam 1;1 ale myślę że 7.22 nie musi być tak dużo
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 10:14   #4666
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Nie mam teraz kasy aby zamówić kolejną farbę Majirel
waham się nad tym farbowaniem, ale jeszcze zobaczę co i jak...

Mam pomysł tylko nie wiem co Wy na to, pomóżcie
Kupię sobie jakąś drogeryjną farbę, pofarbuję teraz włosy, a jak dojdzie mi Majirel 7.11 to pofarbuje wtedy Majirelem. Tylko nie wiem jaką drogeryjną farbę kupić, na pewno jakiś blond z poziomu 7 tylko jaki - naturalny? Żeby trochę zniwelował mi ten ciepły odcień i żeby na nim 7.11 nie wyszło zielonkawo...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-08-18 o 12:59
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:10   #4667
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny, czy któraś z was farbowała już włosy nowymi odcieniami Goldwella Topchic StayCool Brunettes? Interesujący wydaje się "Wyrafinowany Przydymiony Brąz" nr 6BS.
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:17   #4668
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Aaaaaa!!!! Dziewczynyyy!!!!
Mam najzimniejszy kolor włosów jaki kiedykolwiek udało mi się osiągnąć!!
Wczoraj byłam nieco przerażona efektem zmieszania mixa niebieskiego z fioletowym - miałam autentycznie granatowo-niebieskie włosy i wyglądało to dosyć... osobliwie. Spięłam je więc żeby nie straszyć ludzi w ciągu dnia a zaraz po pracy umyłam dwa razy. Piana niebieska, włosy nadal mocno ciemne z niebieskawym połyskiem... ale... po wysuszeniu... SZOK!
Zobaczcie same! Niebieski widać na siwkach, reszta jak dla mnie jest po prostu bosko zmrożona! Jeszcze oczka machnę na granatowo, dla podniesienia efektu i idę szaleć!

Może gdyby parę razy dać taką dużą ilość mixa, aż do efektu granatu to wkońcu "wgryzie" się we włosy i będzie zimną bazą pod farby?

Wklejam fotki!

1. - w pokoju, przy oknie, światło dzienne
2 i 3 - w łazience pod lampą, gdzie zawsze widać było wszelkie rudości!!!!
4 - w ostrym słońcu!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 17:19   #4669
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie mam teraz kasy aby zamówić kolejną farbę Majirel
waham się nad tym farbowaniem, ale jeszcze zobaczę co i jak...

Mam pomysł tylko nie wiem co Wy na to, pomóżcie
Kupię sobie jakąś drogeryjną farbę, pofarbuję teraz włosy, a jak dojdzie mi Majirel 7.11 to pofarbuje wtedy Majirelem. Tylko nie wiem jaką drogeryjną farbę kupić, na pewno jakiś blond z poziomu 7 tylko jaki - naturalny? Żeby trochę zniwelował mi ten ciepły odcień i żeby na nim 7.11 nie wyszło zielonkawo...
Szczerze mówiąc mi sie wydaje ze lepiej nie kombinować.... jeszcze Ci jakieś złoto wyjdzie po tym szajsie drogeryjnym (bo tam nie wiadomo co oni ładują - skoro nawet teoratycznie zimne odcienie wychodzą rude) i dopiero się załatwisz... myślę ze mozesz śmiało pofarbować tym Majirelem
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 17:28   #4670
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Aaaaaa!!!! Dziewczynyyy!!!!
Mam najzimniejszy kolor włosów jaki kiedykolwiek udało mi się osiągnąć!!
Wczoraj byłam nieco przerażona efektem zmieszania mixa niebieskiego z fioletowym - miałam autentycznie granatowo-niebieskie włosy i wyglądało to dosyć... osobliwie. Spięłam je więc żeby nie straszyć ludzi w ciągu dnia a zaraz po pracy umyłam dwa razy. Piana niebieska, włosy nadal mocno ciemne z niebieskawym połyskiem... ale... po wysuszeniu... SZOK!
Zobaczcie same! Niebieski widać na siwkach, reszta jak dla mnie jest po prostu bosko zmrożona! Jeszcze oczka machnę na granatowo, dla podniesienia efektu i idę szaleć!

Może gdyby parę razy dać taką dużą ilość mixa, aż do efektu granatu to wkońcu "wgryzie" się we włosy i będzie zimną bazą pod farby?

Wklejam fotki!

1. - w pokoju, przy oknie, światło dzienne
2 i 3 - w łazience pod lampą, gdzie zawsze widać było wszelkie rudości!!!!
4 - w ostrym słońcu!
Brrr~
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:32   #4671
zuza33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Witam.
Potrzebuję pomocy.Zakupiłam farbę goldwell colorance, odcień 7SB i nie mam pojęcia jak się nakłada ta farbę(na suche czy na mokre włosy, i ile czasu trzeba ją trzymać na włosach).
zuza33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 18:37   #4672
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zuza33 Pokaż wiadomość
Witam.
Potrzebuję pomocy.Zakupiłam farbę goldwell colorance, odcień 7SB i nie mam pojęcia jak się nakłada ta farbę(na suche czy na mokre włosy, i ile czasu trzeba ją trzymać na włosach).
Nie ma ulotki w opakowaniu? dokupiłaś oksydant?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:33   #4673
zuza33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie ma ulotki w opakowaniu? dokupiłaś oksydant?
Tak dokupiłam.
Jest ulotka ale jesli chodzi o czas trzymania to jest napisane 5-25 min i nie wiem jak to się ma do nakaładania na odrosty(ile czasu na odrostach a ile na pozostałych włosach).
zuza33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:09   #4674
missparker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 48
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Reaktywuję jednak ten wątek, ponieważ Richesse zszedł wyłącznie na Richesse a nie lubię pisać nie na temat
Nadal walczę z ciepłymi refleksami. Bezskutecznie.
Kolorek 5.1 Majirel był cudny, zimny, popielaty, jednolity... Do czwartego mycia. Potem witajcie czerwienie i rudości...
I teraz nie wiem co dalej... Próbować jeszcze pogłębionym popielatym albo metalicznym brązem czy pogodzić się z tym że nie będę miała na głowie zimnego kolorku i walnąć sobie ciepły kasztan??
Troszkę mnie zmartwiło, że włosy przy skórze czyli już te naturalne też łapią rudawy kolorek. Dziwne.
Jestem w kropce.....
Shade Kochana...ja to powiem Ci tak: olej to... ja juz przestałam kombinowac...zaczelam w ogole kupowac 5.12 z majirel... i jakos ladnie wychodzi no i oczywiscie sie splukujei jakis odcien cieply sie pojawia...ale odrosty moje powoli wychodza zblizone do koloru farby, a jednak juz chlodniejsze... czekam cierpliwie, na slonku jeszcze troche jasnieja...i lada chwila bede mogla klasc sobie juz typowe 7.11 i nie martwic sie o cieple refleksy. Kupilam na allegro olejek migdalowy Vatika firmy DABUR i wlosy sa zdrowsze i szybciej rosna... Cierpliwosc popłaca. Pozdrowka!

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

[QUOTE=Shade_23;21460939]Aaaaaa!!!! Dziewczynyyy!!!!
Mam najzimniejszy kolor włosów jaki kiedykolwiek udało mi się osiągnąć!!
Wczoraj byłam nieco przerażona efektem zmieszania mixa niebieskiego z fioletowym - miałam autentycznie granatowo-niebieskie włosy i wyglądało to dosyć... osobliwie. Spięłam je więc żeby nie straszyć ludzi w ciągu dnia a zaraz po pracy umyłam dwa razy. Piana niebieska, włosy nadal mocno ciemne z niebieskawym połyskiem... ale... po wysuszeniu... SZOK!
Zobaczcie same! Niebieski widać na siwkach, reszta jak dla mnie jest po prostu bosko zmrożona! Jeszcze oczka machnę na granatowo, dla podniesienia efektu i idę szaleć!

Może gdyby parę razy dać taką dużą ilość mixa, aż do efektu granatu to wkońcu "wgryzie" się we włosy i będzie zimną bazą pod farby?


WOW.... PIEKNE...A JA NA WCZESNIEJSZE POSTY ODPISALAM HAHA, A TU TAKIE PIEKNE WLOSY SIE POKAZALY!!!!!!!! CU-DO-WNE! GRATULUJE!!!!!!1
missparker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:12   #4675
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade jest super!!!!! to same mixtony nie? z woda?? czy nie?

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

juz doczytałam :P
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:58   #4676
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zuza33 Pokaż wiadomość
Tak dokupiłam.
Jest ulotka ale jesli chodzi o czas trzymania to jest napisane 5-25 min i nie wiem jak to się ma do nakaładania na odrosty(ile czasu na odrostach a ile na pozostałych włosach).
hmm... to farba bezamoniakowa więc faktycznie czas trzymania dość krótki powinien być, mogę Ci powiedzieć jak każą używać welli color touch - 15 min na odroście a potem przeciągnięcie na końce na ostatnie 10 min.
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 11:39   #4677
kretoszczurek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Oz
Wiadomości: 241
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dotarły moje farbki więc dziś farbowanko spróbuję po połowie tubki dać może starczy najwyżej dorobię. Już się nie mogę doczekać. Mam chandrę może nowe włoski mnie pocieszą;(
__________________
http://lbym.lilypie.com/0Acip2.png
synuś
kretoszczurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:40   #4678
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

wczoraj zamówiłam Goldwell StayCool 6BS, czekam aż dotrą i pewnie niedługo cyknę fotki
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:53   #4679
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 990
Dot.: jak przejść z rudego w brąz?

Cytat:
Napisane przez kisskisskisskiss Pokaż wiadomość
Rudy (a do tego farbowany) to kolor którego najtrudniej się pozbyc dziewczyny.

ja przechodzilam z rudego(farbowanego) na moj naturalny blond.

i nie obeszlo sie bez dekoloryzatora..
wybaczcie, ze odgrzebuje ale mam ten sam problem. Chce brazowe wlosy, sprawa wyglada tak, ze farbowalam juz raz na braz - wszystko sie splukalo po 2 tygodniach do rudego %-) wiec znowu zafarbowalam na rudy.
Mam wstawke blond - tzn nie dalo sie jej do konca rozjasnic (rozjasnialam 2 razy) i ciagle pozostawalo lekko rudawe. Narazie zostawiam wlosy do odpoczynku, a potem znowu bede rozjasniac do blondu jasnego (chce zaczac uzywac tonerow ^^ a na rudawym blondzie nie lapie tak idealnie jak powinno ale jest narazie ok)
no ale nie o tym. Moje pytanie brzmi - czy jesli raz rozjasnie wlosy do rudawego blondu a potem naloze farbe brazowa - bedzie miala dalej przeblyski rudego i po 2 tygodniach, jak poprzednia, sie spluka i znowu bede rudzielcem? >.<
__________________
Ćwiczę.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:31   #4680
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

czy mixton przyciemnia farbę??
tzn jeżeli chcę otrzymać poziom 3, to powinnam użyć 3+mix czy 4+mix??
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.