Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-30, 12:25   #4171
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

zeznaję, że dostałam bronzer Scota Barnes. Pierwsz rzecz..opakowanie boskie! sam puderek cudny, mięciutki, miałki, niemal matowy..taki satynowy, ale....marchewka trochę. Niemniej na skórze ładnie...dla mnie dobry będzie na zimę. Trochę szkoda, że nie wzięłam ciemniejszego ale jescze posprawdzam dokładnie. W każdym razie zapłaciłam 32 PLN za cudeńko!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 12:48   #4172
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

widzę, że do wszystkich paczuchy podochodziły
do mnie przyleciały miniaturki benefitowe i ten brązujący puder rewelacja po prostu odcień stworzony dla mnie biorę sobie też chyba ze 2 na zapas
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 15:56   #4173
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
widzę, że do wszystkich paczuchy podochodziły
do mnie przyleciały miniaturki benefitowe i ten brązujący puder rewelacja po prostu odcień stworzony dla mnie biorę sobie też chyba ze 2 na zapas
Jeszcze ja czekam Bedę nietypowa, bo kupiłam piankę do mycia twarzy Biotherm i nie w promocji
Miałam chętkę jeszcze na mgiełkę samoopalająca Scota Barnsa, ale w końcu nic o niej nie wyczytałam i wyłozyłam z koszyka. A o jakim brązerze mówicie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:15   #4174
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
zeznaję, że dostałam bronzer Scota Barnes. Pierwsz rzecz..opakowanie boskie! sam puderek cudny, mięciutki, miałki, niemal matowy..taki satynowy, ale....marchewka trochę. Niemniej na skórze ładnie...dla mnie dobry będzie na zimę. Trochę szkoda, że nie wzięłam ciemniejszego ale jescze posprawdzam dokładnie. W każdym razie zapłaciłam 32 PLN za cudeńko!


Czekalam na ten dzien Moze zaoferowalabys jakas fotke? Ma drobinki w koncu czy nie?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:20   #4175
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Czekalam na ten dzien Moze zaoferowalabys jakas fotke? Ma drobinki w koncu czy nie?
Fotkę nie bardzo jak TŻ wróci z aparatem to wkleję ale do tego czasu pewnie dostaniesz swój. Drobinki ma, ale takie minimalne. Dzięki temu efekt jest taki satynowy. Drobinki w pudełku widać tylko jak się bardzo człowiek przyjrzy i dobrze złapie światło.

Pryia a Ty wzięłaś też ten bronzer? Czy inny?
Myślę też nad tymi miniaturami benefit ale nie wiem czy warto. Czy to są róże czy bronzery? Ja potrzebuję (hehe..potrzebuję ) różu...i nie wiem czy klikać czy lepiej czekać np. na maczka clinique albo może coś innego fajnego w promocji.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:24   #4176
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Używała któraś duszyczka tej bazy pod tusz?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../43110/#DETAIL
Szukam jakiegos zamowienia cils lancome
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 16:28   #4177
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jeszcze ja czekam Bedę nietypowa, bo kupiłam piankę do mycia twarzy Biotherm i nie w promocji
Miałam chętkę jeszcze na mgiełkę samoopalająca Scota Barnsa, ale w końcu nic o niej nie wyczytałam i wyłozyłam z koszyka. A o jakim brązerze mówicie ?
ojej biednaś Ale do Ciebie też lada dzień dolecą cuda
Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Pryia a Ty wzięłaś też ten bronzer? Czy inny?
Myślę też nad tymi miniaturami benefit ale nie wiem czy warto. Czy to są róże czy bronzery? Ja potrzebuję (hehe..potrzebuję ) różu...i nie wiem czy klikać czy lepiej czekać np. na maczka clinique albo może coś innego fajnego w promocji.
chyba źle się wyraziłam mi chodzi o ten brązujący z miniaturek, jeden jest przepiękny Oprócz tego brązującego cuda są jeszcze 2 różyki, jeden to taki przybrudzony lekko a drugi jaśniutki. Tych różowych jeszcze nie używałam na buzię, ale wyglądają cudnie
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 16:37   #4178
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
Fotkę nie bardzo jak TŻ wróci z aparatem to wkleję ale do tego czasu pewnie dostaniesz swój. Drobinki ma, ale takie minimalne. Dzięki temu efekt jest taki satynowy. Drobinki w pudełku widać tylko jak się bardzo człowiek przyjrzy i dobrze złapie światło.
Ja go nie zamowilam Czekalam na Twoja opinie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Używała któraś duszyczka tej bazy pod tusz?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../43110/#DETAIL
Szukam jakiegos zamowienia cils lancome

Nie znam, a Cilsa wielbie Czytalas opinie?

http://www.makeupalley.com/product/s...inique/Mascara
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:26   #4179
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja go nie zamowilam Czekalam na Twoja opinie




Nie znam, a Cilsa wielbie Czytalas opinie?

http://www.makeupalley.com/product/s...inique/Mascara
Nie czytalam, dzieki
Zamawiam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:34   #4180
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
chyba źle się wyraziłam mi chodzi o ten brązujący z miniaturek, jeden jest przepiękny Oprócz tego brązującego cuda są jeszcze 2 różyki, jeden to taki przybrudzony lekko a drugi jaśniutki. Tych różowych jeszcze nie używałam na buzię, ale wyglądają cudnie
aaa..a one mają drobinki? bardzo maleńkie to to? a opakowanie to solidne czy takie tekturowe? ja to w życiu nie widziałam tych benefitów na oczy

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Ja go nie zamowilam Czekalam na Twoja opinie
no to kupuj!za tą cenę uważam,że perełka..już dla samego opakowania. CUDO! Jak tylko dorwę aparat zrobię zdjęcie.jak chcesz mogę CI wysłać z komórki ale wiele Ci to nie powie. Pomalowałam się nim teraz i mimo,że jestem mocno opalona to troszkę go widac. Wcale nie marchewa tylko piekny zdrowy oddcień.Jak zblednę zimą będzie idealny.
Zachęcona nim pooglądałam sobie inne produkty tego Barnes'a i tak:
może ktoś chce drugi ? wychodzi po 30 PLN mniej więcej.
http://pl.strawberrynet.com/makeup/s...748/?CatgId=15

i zastanawiam się nad:
http://pl.strawberrynet.com/skincare...147/?CatgId=62

poczytałam recenzje tych kosmetyków i są zachęcające poza tym widzę po puderku , że firma warta zainteresowania zdecydowanie. I ceny też w tej chwili super..no i mam..znowu się nakręciłam!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 17:57   #4181
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
aaa..a one mają drobinki? bardzo maleńkie to to? a opakowanie to solidne czy takie tekturowe? ja to w życiu nie widziałam tych benefitów na oczy
czy drobinki.. coś tam się w opakowaniu błyszczy, ale bardzo delikatnie, przy czym ten brązujący to całkowity mat najwięcej widzę drobinek w tym jaśniejszym różu.
całość może mieć około 10cm (nie chce mi się szukać linijki hehe , tak na oko). No powiedzmy że każdy kwadracik ma 3x3cm. Niewielkie, ale za taką cenę Pudełko tekturowe, ale to co w końcu meteorki też z tekturki
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 18:03   #4182
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
czy drobinki.. coś tam się w opakowaniu błyszczy, ale bardzo delikatnie, przy czym ten brązujący to całkowity mat najwięcej widzę drobinek w tym jaśniejszym różu.
całość może mieć około 10cm (nie chce mi się szukać linijki hehe , tak na oko). No powiedzmy że każdy kwadracik ma 3x3cm. Niewielkie, ale za taką cenę Pudełko tekturowe, ale to co w końcu meteorki też z tekturki
zamęczę Cię a pachnie to jakoś?czyli jak 3 na 3 to wcale nie taki mały! róż bourjois chyba jest gdzieś taki...jak te trzy kolorki takie różne to można nosić i używać jako bronzera i różu to praktyczne rozwiązanie Ale czy to opakowanie się nadaje to torebki? Bo meteorki meteorkami, mistrz świata w swojej kategorii, ale nie ma bata...to kosmetyk stacjonarny. A szukam takiego bardziej mobilnego. Co się nie otworzy, nie rozklei i nie rozsypie w torebce.

A ..pytanie ostatnie, te drobinki w tym najjaśniejszym są złote czy srebrne? Czy jak Wy to tam nazywacie ciepłe czy zimne (tylko ja nigdy nie wiem, które są które )
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2009-07-30 o 18:04
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:45   #4183
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
zamęczę Cię a pachnie to jakoś?czyli jak 3 na 3 to wcale nie taki mały! róż bourjois chyba jest gdzieś taki...jak te trzy kolorki takie różne to można nosić i używać jako bronzera i różu to praktyczne rozwiązanie Ale czy to opakowanie się nadaje to torebki? Bo meteorki meteorkami, mistrz świata w swojej kategorii, ale nie ma bata...to kosmetyk stacjonarny. A szukam takiego bardziej mobilnego. Co się nie otworzy, nie rozklei i nie rozsypie w torebce.

A ..pytanie ostatnie, te drobinki w tym najjaśniejszym są złote czy srebrne? Czy jak Wy to tam nazywacie ciepłe czy zimne (tylko ja nigdy nie wiem, które są które )
aż musiałam porównać i rzeczywiście !! taka sama wielkość jak burżujek
zapachu brak
ja bym się raczej bała nosić w torebce tych róży, z tego względu, że one są raczej miękkie i (zresztą Ranka pisała, że jej w transporcie się pokruszyły ) już widzę jak mi się to maleństwo kruszy Wydaje mi się, że nie otworzyłoby się aż tak łatwo to pudło.
te drobinki są tak maleńkie, że ciężko zobaczyć je a co dopiero określić kolor chociaż jak się przypatrzyłam, to drobinki widzę srebrne, a jednak mam wrażenie, że róż jest w ciepłej tonacji
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 18:53   #4184
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
aż musiałam porównać i rzeczywiście !! taka sama wielkość jak burżujek
zapachu brak
ja bym się raczej bała nosić w torebce tych róży, z tego względu, że one są raczej miękkie i (zresztą Ranka pisała, że jej w transporcie się pokruszyły ) już widzę jak mi się to maleństwo kruszy Wydaje mi się, że nie otworzyłoby się aż tak łatwo to pudło.
te drobinki są tak maleńkie, że ciężko zobaczyć je a co dopiero określić kolor chociaż jak się przypatrzyłam, to drobinki widzę srebrne, a jednak mam wrażenie, że róż jest w ciepłej tonacji
ślicznie dziękuję! chęć mam na niego, ze chyba zaraz pęknę trzy róze w śmiesznej cenie wtedy wychodzą.
ale takim razie jednak się oprę...dumna jestem jak paw jednak poczekam na promocję różu w jakimś opakowaniu z lusterkiem i plastiku. Marzy mi się chanel albo clinique....eh

Acha..nikt się nie skusi na korektor scott barnes?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:01   #4185
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję! chęć mam na niego, ze chyba zaraz pęknę trzy róze w śmiesznej cenie wtedy wychodzą.
ale takim razie jednak się oprę...dumna jestem jak paw jednak poczekam na promocję różu w jakimś opakowaniu z lusterkiem i plastiku. Marzy mi się chanel albo clinique....eh

Acha..nikt się nie skusi na korektor scott barnes?
no właśnie ! powinnaś brać a nie się opierać.. Na takie promocje jakie chcesz to się raczej nigdy nie doczekasz zobaczysz potem będziesz żałować tylko, że nie wzięłaś
ja korektora używam tylko mineralnego, nawet helenkę oddałam siostrze
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:16   #4186
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
no właśnie ! powinnaś brać a nie się opierać.. Na takie promocje jakie chcesz to się raczej nigdy nie doczekasz zobaczysz potem będziesz żałować tylko, że nie wzięłaś
ja korektora używam tylko mineralnego, nawet helenkę oddałam siostrze
he he...ja kompletnie nie znam tych kosmetyków benefit. A wypatrzyłam tam też liner ..
no i sama nie wiem..walczę...

a co do promocji to kiedyś już czekałam na promocję meteorków..i się doczekałam więc ze mną to się opłaca czekać doczekam się też na promocję czarnego fatale...zobaczycie
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2009-07-30 o 19:17
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:23   #4187
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

jak tak piszecie o tych Benefitkach to ja już nie mogę doczekać się przesyłki )
przez zakupem poszłam do sephory i sobie organoleptycznie obadałam skład tej paletki - to znaczy 2 sztuki bo trzeciej nie było - ale brązer mnie zachwycil więc już wiem co dostanę ale i tak mnie korci żeby to już mieć na twarzy
mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:30   #4188
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
he he...ja kompletnie nie znam tych kosmetyków benefit. A wypatrzyłam tam też liner ..
no i sama nie wiem..walczę...

a co do promocji to kiedyś już czekałam na promocję meteorków..i się doczekałam więc ze mną to się opłaca czekać doczekam się też na promocję czarnego fatale...zobaczycie
fajne są te benefitki
co do fatala to na pewno będzie znów na boże narodzenie w zestawach świątecznych
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
jak tak piszecie o tych Benefitkach to ja już nie mogę doczekać się przesyłki )
przez zakupem poszłam do sephory i sobie organoleptycznie obadałam skład tej paletki - to znaczy 2 sztuki bo trzeciej nie było - ale brązer mnie zachwycil więc już wiem co dostanę ale i tak mnie korci żeby to już mieć na twarzy
no brązer pierwsza klasa
ja to chyba sobie muszę męża milionera znaleźć jakiegoś, coby mi płacił za moje truskawkowe zachcianki
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:32   #4189
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
fajne są te benefitki
co do fatala to na pewno będzie znów na boże narodzenie w zestawach świątecznych

no brązer pierwsza klasa
ja to chyba sobie muszę męża milionera znaleźć jakiegoś, coby mi płacił za moje truskawkowe zachcianki
zestawy to mnie nie interesują czekam na fatale za 40 pln.kurcze..no i co...no to kupić benefita?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 19:37   #4190
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
zestawy to mnie nie interesują czekam na fatale za 40 pln.kurcze..no i co...no to kupić benefita?
ale w zestawie były jakoś za 65zł ja tam się cieszę na tę śliweczkę myślałam, czy nie wziąć zielonego, ale jednak nie będę przeginać
bierz benefit
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 19:40   #4191
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ale w zestawie były jakoś za 65zł ja tam się cieszę na tę śliweczkę myślałam, czy nie wziąć zielonego, ale jednak nie będę przeginać
bierz benefit
ooo....za zestawik 65 to bym zapłaciła
jak używasz kolorowych to bierz zielony, ja nawet się zastanawiałam nad śliwką, ale wiem, że będzie leżeć jednak czarne tylko. Ale jak bym używała to bym za te 40 sobie kilka wzięła
no i teraz jestem w kropce z benefitkami
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:38   #4192
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ooo....za zestawik 65 to bym zapłaciła
jak używasz kolorowych to bierz zielony, ja nawet się zastanawiałam nad śliwką, ale wiem, że będzie leżeć jednak czarne tylko. Ale jak bym używała to bym za te 40 sobie kilka wzięła
no i teraz jestem w kropce z benefitkami
właśnie nie wiem czy aż tak kolorowych będę używać
benefit to cudo mówię Ci

zaczęłam sobie "mały" trening, bo nie mogę patrzeć już na moją oponę na brzuchu, zawsze była jak od osobówki, teraz jest jak od tira wiedziałam że a6w to hardcore, ale nie wiedziałam że aż taki
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:43   #4193
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ojej biednaś Ale do Ciebie też lada dzień dolecą cuda

chyba źle się wyraziłam mi chodzi o ten brązujący z miniaturek, jeden jest przepiękny Oprócz tego brązującego cuda są jeszcze 2 różyki, jeden to taki przybrudzony lekko a drugi jaśniutki. Tych różowych jeszcze nie używałam na buzię, ale wyglądają cudnie
Ja dzisiaj od razu wszystkie trzy użyłam Troszkę tych drobinek mają, ale da się przeżyć

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
zamęczę Cię a pachnie to jakoś?czyli jak 3 na 3 to wcale nie taki mały! róż bourjois chyba jest gdzieś taki...jak te trzy kolorki takie różne to można nosić i używać jako bronzera i różu to praktyczne rozwiązanie Ale czy to opakowanie się nadaje to torebki? Bo meteorki meteorkami, mistrz świata w swojej kategorii, ale nie ma bata...to kosmetyk stacjonarny. A szukam takiego bardziej mobilnego. Co się nie otworzy, nie rozklei i nie rozsypie w torebce.

A ..pytanie ostatnie, te drobinki w tym najjaśniejszym są złote czy srebrne? Czy jak Wy to tam nazywacie ciepłe czy zimne (tylko ja nigdy nie wiem, które są które )
Pozowole sobie jeszcze dopowiedzieć, Bourjouis ma 2,5g tak jak i Inglotowskie, a te mają 3g, wiec nawet więcej ich jest Ale wydają się malutkie
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 20:55   #4194
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj od razu wszystkie trzy użyłam Troszkę tych drobinek mają, ale da się przeżyć



Pozowole sobie jeszcze dopowiedzieć, Bourjouis ma 2,5g tak jak i Inglotowskie, a te mają 3g, wiec nawet więcej ich jest Ale wydają się malutkie
ooooszzzz! cicho tam już prawie zwalczyłam pokusę
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:30   #4195
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
ooooszzzz! cicho tam już prawie zwalczyłam pokusę
Ja zwalczałam jak były za 90zł, ale jak przecenili to sie nie zastanawiałam nawet Strasznie chciałam ich spróbować
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-30, 21:34   #4196
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez agatala Pokaż wiadomość
Ja zwalczałam jak były za 90zł, ale jak przecenili to sie nie zastanawiałam nawet Strasznie chciałam ich spróbować
dokładnie !!!!
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 08:20   #4197
KatarzynaD
Raczkowanie
 
Avatar KatarzynaD
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Czy ma ktoś doświadczenie z kolorami sypkich SCOTT BARNES? Chciałabym się skusić ale jak wybrać kolor...
KatarzynaD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 10:26   #4198
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dziewczyny, strasznie przepraszam, nadal nie mam zdjęć, ale za to nowe doświadczenia. Zrobiłam dziś full makeup z bronzerem barnes...normalnie szczęka na podłodze. Jest świetny! Już nie pamiętam kiedy byłam tak zadowolona z zakupu na tru. Magia
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 11:27   #4199
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Oj tak zachwalasz tego bronzera że aż nogami przebieram a listonosza nadal nie widać. Zapłaciłam w poniedziałek i obawiam się że dopiero po weekendzie dojdzie. Tez wzięłam ten jaśniejszy kolor. Obecnie używam pasków ardenki i jestem zachwycona (dzięki dimiti za pochlebne opinie o pudrze).

Jestem ciekawa jaki ten będzie.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 12:02   #4200
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
.....Ale zatrzymanie paczki przez UC nie jest jednoznaczne z tym ze naliczą Ci VAT.
Czasami zatrzymują paczki i po dosłaniu dokumentów puszczają je wolno Tak więc wyślij im co trzeba i bądź dobrej myśli
no włąśnie otrzymałąm wczoraj awizo
i ciekawe czy cos będę płaciła, na awizo nie mam takiego info...
w ciagu tygodnia od wysłania dokumentów poradzili sobie z moja przesyłką....
jak myślicie?
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:26.